PDA

View Full Version : Blue-boys



b3bito
18th October 2005, 14:55
Aici Ne Vom Prezenta Noi Cei Din Blue Boys.si Vom Baga Cateva Poze Si Altele Cu Noi

tchibos
29th October 2005, 00:17
pe rand va rugam :)

ady51a
29th October 2005, 07:59
Se pare ca asa de multi veniti si pe la meciuri, ca de aia nici nu stiu pe unde stati in tribuna. Forta Blue-Boys! :D :rosu: :mda:

tchibos
29th October 2005, 14:17
:happy :yeah: :happy

tchibos
30th October 2005, 20:47
pentru ce ati scandat azi la meciul cu rapid jos palaria in fata voastra blue boys :ok:

ady51a
30th October 2005, 20:56
Se pare ca voi v-ati batut cu suporterii Rapidului la inceputul meciului, nu? Ce s-a intamplat? V-au furat banner-ul?

b3bito
3rd November 2005, 14:00
treaba sta in felulu rmator: la inceputul meciul 2 insi de la rrapid au sarit gardul cu acordul jndarmeriei k sa puna benerele lor si in acelasi moment noi am intrat in stadion, iar dupa ce au vazut k am intrat ei nu sau mai dus in galerie si au ramas pe pista de atletism.knd ne-am pus bennerul knd au vazut k nu suntem atenti toti au venit in fuga si au tras de bener k sa il fure dar nu au reusut lund doar jumatate adik de cat oys si atunci a inceput scandalu...(yo nu fac parte de la blue boys sunt doar prieten bun ) BLUE BOYS S-A AUTODESFINTAT iar in curand va aparea o noua brigada numita LEGALIZA-ULTRAS ...imi cer scuze in caz k apar greseli de scriere m-am grabit knd am scris)