PDA

View Full Version : Etapa 10: Sportul - Dinamo



ADelPiero
16th October 2005, 22:18
Duminica, 23 octombrie 2005: Sportul - Dinamo, ora 15:00, Telesport
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

Ioca10
16th October 2005, 22:33
1 clar in mod logic

Rossi
16th October 2005, 22:42
1 clar in mod logic
logic ca Dinamo o sa marcheze minim 3 goluri ..... probabil o sa primeasca unul .... si inca o victorie spre cel de-al 18-lea titlu !!!! :ok:
Si daca Rapid isi respecta blazonul si reuseste macar un egal ...uite cum o sa faci spume cand o sa vezi pe DINAMO pe primul loc ......:ok:

nu compara meciul nostru cu al vostru ..... voi chiar aveti meci greu .... dar se pare ca tu esti doar un pusti cordit care habar nu are de fotbal ...

apropos de semnatura ta : ,, Exista Dinamo ? '' R: DA exista
FC DINAMO vs FC STEAUA
MECIURI 113
38 de victorii pt Dinamo
33 de victorii pt Steaua
42 de egaluri
1990-2005
Dinamo Bucharest 5 Campionate , 6 Cupe
Steaua Bucharest 8 Campionate , 4 Cupe
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=9376

Paul
16th October 2005, 22:56
Steaua - DInamo
22-17 , si momentan avem atacul :P

Ultras
16th October 2005, 23:11
Cel mai greu meci de pana acum. Ar fi bine ca joi Dinamo sa munceasca mult pentru victorie. Sa fie fericiti si obositi... :drak:

Paul
16th October 2005, 23:13
logic ca Dinamo o sa marcheze minim 3 goluri ..... probabil o sa primeasca unul ....

si de ce ai votat "1" in poll ?:evil:

esku
16th October 2005, 23:15
sa nu uitam meciul de anul trecut din regie..... acel penibil meci!!!!.....sper sa nu se mai repete!

Ultras
16th October 2005, 23:20
asa e... alaturi de cele cu pitestiul, iasiul si steaua... nu cred ca se va mai repeta asa ceva. maxim stie de ce...

rhadoo
16th October 2005, 23:23
greu meci dar cred ca va bate dinamo

be@
16th October 2005, 23:36
Meci frumos, intre doua echipe ofensive.

Ultras, las-o moarta.Ce,pe voi nu are voie nimeni sa va bata, sau sa faca un egal, ca e blat ? Cine va credeti ?

baez
16th October 2005, 23:53
pai noul slogan va fi: "cine pleaca din groapa, fara 3 nu scapa" :)
ma bucur cand intalnim echipe care vin dupa meciuri bune:D

Rossi
16th October 2005, 23:57
si de ce ai votat "1" in poll ?:evil:
mda ...asa e ... din greseala ...

baez
16th October 2005, 23:59
poate ai tu ceva informatii:)

andrei_cj
17th October 2005, 00:11
Bate Dinamo lejer la forma care o are si la arbitrii pe care ii are la mana....Sportu' nu are ce face!!!!

baez
17th October 2005, 00:22
pai tu crezi ca Dinamo joaca numai cu ratati ca sa bata lejer? eu nu zic ca nu e in forma etc, dar lejer ii bate numai pe fraieri:drak:
parca acu cinci posturi va furasera, acu ii scosesi in forma, decide-te frate in ce roata ciocanesti:)

Ultras
17th October 2005, 00:37
Ultras, las-o moarta.Ce,pe voi nu are voie nimeni sa va bata, sau sa faca un egal, ca e blat ? Cine va credeti ?

Nu m-am referit la rezultate, ci la modul cum am abordat meciurile respective. Si nu am spus ca au fost blat. Pur si simplu am jucat foarte slab... Asa cum am facut-o si cu Nationalul acum cateva etape...

be@
17th October 2005, 00:42
Ok.Scuza-ma.Credeam ca ne acuzi de blat.Modul in care au abordat jucatorii Sportului meciurile e strict problema voastra.
Bafta cu Dinamo. :ok:

Ultras
17th October 2005, 00:46
Pai daca subiectul se numeste Sportul - Dinamo e cumva problema altora? Discutam de faptul ca ar fi de preferat sa nu repetam anumite evolutii penibile din trecutul apropiat...

Rossi
17th October 2005, 05:22
sper sa vad un joc frumos din partea ambelor echipe ...

e un meci destul de dificil pt Dinamo ... are destule accidentari in lot ...vine dupa oboseala din Uefa ...

O sa castigam ...si o sa trecem pe prima pozitie a clasamentului :P

gicu
17th October 2005, 12:45
5-6 :evil:

RstInPc
17th October 2005, 15:03
Este singurul meci de care ma mai tem pana la sfarsitul campionatului. Sa speram ca vom termina saptamana cu o victorie.

dede
17th October 2005, 15:33
sa speram ca va fi un meci frumos...se vor intalni 2 echipe care au un atac bun, ceea ce ma face sa cred ca vom vedea un meci cu multe goluri si multe faze de poarta

phlo
17th October 2005, 17:40
va fi un joc frumos, dar la final dinamo va fi echipa castigatoare

FORZA DINAMO !! :yeah:

NY_giants05
17th October 2005, 20:08
Sportul vine dupa o victorie in deplasare cu 1-0 la Pandurii iar Dinamo o sa fie destul de obosita dupa meciul cu Heerenveen...eu cred k bate Dinamo cu 4-2.

rhadoo
18th October 2005, 00:20
dinamo tace shi bate pe peste tot

APercele79
18th October 2005, 00:52
dinamo tace shi bate pe peste tot
Asta cam asa e....putin mai bine zis. DINAMO TACE DAR II UMILESTE PE TOTI...
dupa ultimele victorii, sa zici BATE parca nu spune toata povestea
MACEL PE FATA!!!!!:evil: :evil:

george-dinamo
18th October 2005, 07:20
avem meci greu,mai ales ca va veni dupa meciul greu de joi seara. eventual va fi ca la bistrita cu jucatorii obositi, sau neconcentrati la meci. sper sa se termine cu accidentarile astea odata.
meci cu multe goluri...1-3.

akx
18th October 2005, 09:51
cati jucatori de la sportul au cotract cu firma lui giovani becali?
dupa ce imi raspunde un suporter al sportului la intrebare si aflam si ce arbitri vor fi...mai vorbim

Ultras
18th October 2005, 11:57
In mod curent, nici unul. Numai cand pleaca sunt reprezentati de Victor Becali.

Utilizator
18th October 2005, 14:00
cati jucatori de la sportul au cotract cu firma lui giovani becali?
dupa ce imi raspunde un suporter al sportului la intrebare si aflam si ce arbitri vor fi...mai vorbim

e treaba dreaqu e clar. Ori tradeaza aia de la Sportu' sub cuntract cu Giovani ori e arbitrul. Nici nu ne mai intereseaza meciul, jocul, golurile...e bine cand ai convingeri solide si de neschimbat.
Proniostic personal: Bate Dinamo la 2 goluri diferenta dupa un meci frumos.

RstInPc
18th October 2005, 14:30
Am o miiica nedumerire. CINE-S ASTIA FRATE DE GENUL "akx" IN DREPTUL CARORA NU SE VEDE NICI O INFORMATIE ??? Mai era unu' ratacit prin nu's'ce thread.

Acu' referitor la meci. Eu cred ca o sa fie blat. Ce naiba, doar se stie ca Petrescu este dinamovist inca din stadiul de embrion iar Mazilu abia asteapta sa-si bage un autogol de la mijlocul terenului, doar-doar l-o vedea vre-un becaliot sa-l inregimenteze.

Ultras
18th October 2005, 14:55
Nu stiu daca va fi meci frumos (precedenta intalnire, bat-o vina), dar ar fi cazul sa mai luam si noi ceva puncte de la Dinamo, mai ales ca in ultimele meciuri le-am pierdut pe toate la "mustata". Sper doar ca Petrescu sa nu inceapa iar cu tactica lui notorie "toate mingile aruncate pe Mazilu" ca nu avem nici o sansa. Mingea jos si joc de glezne... si sa inceapa cu Curelea al doilea varf impins...

cip_81
18th October 2005, 14:58
Mda, meci foarte greu pentru Dinamo. Sportul este o echipa imprevizibila, care este capabila sa faca meciuri extraordinare, dar si meciuri penibile (ex National)...sper ca duminica sa se afle in a doua postura. :D

Utilizator
18th October 2005, 17:40
sa batem Heerenven si pe urma mai discutam despre meciul asta :)
Ultras de ce sa ne bateti tocmai pe noi, mai aveti si alte challenge-uri in campionat, de ex. bateti Steaua, voi fi alaturi de voi in modul cel mai sincer :ok:

Ultras
18th October 2005, 18:06
Dupa cum spuneai si tu... Urmatorul meci conteaza, apoi mai vedem...:drak:

Dark Horror
18th October 2005, 18:09
Trebuie sa bata Sportul.Daca nu ii defavorizeaza arbitrii au toate sansele.

Utilizator
18th October 2005, 18:16
Ultras :ok:
Dark horror: mai sa fie, impotriva lui Dinamo e axioma: daca meciul e cinstit bat ceilalti. Sa fim seriosi, uita-te la lotul lui Dinamo, la apetitul de joc pe care-l au la inceputul asta de campionat si daca esti sincer o sa vezi ca lucrurile stau un pic altfel. Imi pare rau pentru (singura) problema din ultima etapa (cu penaltyul) dupa cum imi pare la fel de rau ca ati incasat 5 goluri fara dubii.

Sportul e echipa buna, vorba lui Cip, impotriva lor Dinamo are poate cel mai greu meci pana la finalul turului. Dar din toate punctele de vedere ale unei case de pariuri Dinamo are prima sansa. Ca zicem noi ca va fi un meci deschis oricarui rezultat prin prisma faptului ca Sportul e o echipa capabila si Dinamo vine dupa o secventa cu multe jocuri interne si europene asta e altceva.

Dark Horror
18th October 2005, 18:29
Recunosc ca Dinamo are un lot foarte puternic,dar Sportul joaca bine shi,daca nu se opune arbitrul,au toate shansele sa bata.

be@
18th October 2005, 18:45
Am o miiica nedumerire. CINE-S ASTIA FRATE DE GENUL "akx" IN DREPTUL CARORA NU SE VEDE NICI O INFORMATIE ??? Mai era unu' ratacit prin nu's'ce thread.



Clonele lui Pacala. :D
On topic: Prevad un meci frumos, cu multe goluri.

Utilizator
18th October 2005, 18:52
Sportul are toate sansele sa bata in acest meci...dar mai putine decat are Dinamo sa castige :ok:
Probabil ca se vor gasi destui sa spuna ca au fost de vina arbitrii chiar si eventualitatea unei victorii a lui Dinamo la scor mare. Curios ca atunci cand se intampla la altii toata lumea e concilianta, "dom'le a gresit arbitrul dar n-a influentat rezultatul, e evident la proportiile scorului". In schimb cand e Dinamo implicata arbitrii in mod cert sunt cumparati, sau jucatorii sub contract cu Giovani (care a fost la fel si la Rapid dar pentru ca acolo a inregistrat multe infrangeri n-a mai zis nimeni nimic) etc.
Da' ma rog, fiecare cu convingerile lui, oricate argumente ai aduce nu poti sa schimbi parerile hotarate. :ok:

cip_81
18th October 2005, 19:45
Eu nu inteleg de ce te mai agiti, chiar nu te-ai obisnuit cu astfel de specimene? Unii dintre ei chiar sunt lipsiti de discernamant si cel mai bine am face daca i-am ignora.

Daca Dinamo va castiga sper sa nu mai aud de jucatori cumparati, fluierasi corupti, faptul ca Dinamo a atacat in prima repriza de la stanga la dreapta si nu invers. Daca Sportul va castiga, noi vom avea puterea sa intram aici si sa recunoastem superioritatea lor si sa-i felicitam (ceea ce nu este cazul altora).

Utilizator
18th October 2005, 19:51
nu m-agit dar mi se pare ciudat sa te legi la nesfarsit de un penalty neacordat cand pierzi la scor. In fine, aici se discuta de alt meci si sper sa fie frumos si sa se incheie cu victoria noastra. Dar pana atunci meciul cu Heerenven mi se pare mult mai important :ok:

Dark Horror
18th October 2005, 19:58
Eu am recunoscut ca atzi fost mai buni,dar am spus ca acel penalty putea sa schimbe total partida.

Utilizator
18th October 2005, 20:05
ok atunci, acel penalty putea sau mai degraba nu sa schimbe soarta partidei.dupa cum am vazut Jula a fost jalon pentru atacul nostru si e deja clar ca Dinamo are un forcing puternic repriza a doua. Exemple cu Steaua am recuperat de la 0-2, cu Everton le-am dat 4 goluri dupa 1-1 la pauza.
Astea au fost meciuri in care nu poti spune ca arbitrul a gresit in favoarea noastra decat daca esti total rau voitor. Nu vad pe ce te bazezi cand vii aici si tot persisti in a spune ca Sportul castiga daca arbitrul e corect.

Dark Horror
18th October 2005, 20:43
Pai ma bazez pe faptul ca daca le va acorda un penalty la fel de clar ca shi al nostru poate sa bata Sportul cu 1-0 shi gata.
La meciurile cu Steaua shi Everton atzi jucat excelent a doua repriza,dar nu tot timpul este la fel.Sper sa mai facetzi astfel de reprize shi in UEFA.

Utilizator
18th October 2005, 20:47
ai uitat si a doua repriza cu CFR :)
Nu tot timpul e la fel dupa cum nu cred ca Sportul va putea tine, asa cum zici, de un potential 1-0 trei sferturi de meci in fata celui mai bun atac din tara. Sigur ca orice e posibil si sa castige cel mai bun dar fii sigur ca meciul nu se joaca numai pana inscriu adversarii lui Dinamo ci pana la finalul regulamentar.

Dark Horror
18th October 2005, 20:53
Asha este.Vom vedea noi ce va fi.Mai bine batetzi in UEFA ca acolo e important.

Utilizator
18th October 2005, 20:59
ultimul argument ca sa vezi ca nu sunt exagerat. ia mergi de vezi articolul asta gazduit cu onor chiar de OLS: http://www.onlinesport.ro/sport/fotbal/fotbal%20intern/divizia%20a/index.php?meniuId=44&viewCat=97&viewItem=5881

Dupa ce se mentioneaza ca arbitrajul a avantajat Rapidul la golul inscris la Bacau (singurul gol dealtfel, adica viciere de rezultat) hop e aruncata declaratia tupeista a lui Vama precum ca arbitrii trag pentru Dinamo (referire la acest penalty neacordat voua). Mi se pare chiar culmea tupeului si intr-un fel o nota proasta si pentru OLS ca nu comenteaza asta. Adica un penalty neacordat intr-un meci terminat cu o victorie zdrobitoare naste mai multe semne de intrebare decat un offside nesemnalizat care genereaza unicul gol intr-o partida...mishto, curat obiectiv.

Multumim de urare, succes si voua in meciurile viitoare :ok:

Dark Horror
18th October 2005, 21:02
Shtiu ca shi acolo a greshit arbitrul flagrant.Sa le fie rushine arbitrilor care vad cam numai ce vor ei.

Multzumim de urare

cip_81
18th October 2005, 21:32
Ha, ha, cred ca vama asta este campion mondial la datul cu limba la inelul maro. Chiar nu ii este rusine? Pai, a uitat etapa trecuta cum a castigat in fata lui Poli Iasi? Cu un 11 m inventat, in min 75 (fapt recunoscut si de Maldarasanu)...acolo este vorba de viciere de rezultat.

inter
18th October 2005, 21:46
Mazilu va inscrie unicul gol al meciului .

ultras_sportul
18th October 2005, 21:53
Si eu am o presimtire:

Arbitreaza Corpodean, se acorda 11 m discutabil ;) pentru Dinamo la o minge scapata in out de poarta de catre Zicu iar Florentin Petre trimite peste poarta in minutul 55.
In minutul 85 o degajare lunga a lui Stancioiu ii gaseste pe Mazilu pe linia careului mare de unde prelungeste cu capul mingea peste Gaev si meciul se termina 1-0 pentru Sportul!

APercele79
18th October 2005, 22:32
Si eu am o presimtire:

Arbitreaza Corpodean, se acorda 11 m discutabil ;) pentru Dinamo la o minge scapata in out de poarta de catre Zicu iar Florentin Petre trimite peste poarta in minutul 55.
In minutul 85 o degajare lunga a lui Stancioiu ii gaseste pe Mazilu pe linia careului mare de unde prelungeste cu capul mingea peste Gaev si meciul se termina 1-0 pentru Sportul!

da, si pe urma te-ai trezit din somn intr-o balta de transpiratie...
Etapa trecuta clujenii exact la fel ne-au zis cum o sa decurga meciul, si am vazut cu toti rezultatul..
Am presimtirea ca iar o sa radem de adversari dupa meci..Ne-am obisnuit cu macel meci de meci:ciocan:

ultras_sportul
18th October 2005, 22:39
Sa stii ca inca nu am adormit.

Daca Dinamo o sa bata in Regie scorul o sa fie un 1-0 sau un 2-1 chinuit. Apararea Sportului nu este ea cea mai buna dar nici sa mai primeasca 5-6 goluri intr-un meci nu mai este in stare. Daca Balan, Lazar, Ferfelea si Varga reusesc sa joace suficient de lucid atunci Dinamo va avea viata grea in meciul cu Sportul, sansele de victorie fiind 50%-50%.

Avantajul spectatorilor va fi din pacate pentru Dinamo dar sper ca asta sa-i ambitioneze pe jucatorii nostri si sa-i faca capabili de o victorie necesara si de mult asteptata!:rolleyes:

Ultras
18th October 2005, 22:41
Sa nu ametiti de la atata euforie... Ciocu' mic pentru ca nu se stie niciodata. Daca va fura arbitrii?:drak:

codrind
18th October 2005, 22:46
Sa stii ca inca nu am adormit.

Daca Dinamo o sa bata in Regie scorul o sa fie un 1-0 sau un 2-1 chinuit. Apararea Sportului nu este ea cea mai buna dar nici sa mai primeasca 5-6 ...

UN 2-3 cred că un scor care nu ar mira pe nimeni! :cool:

remy
19th October 2005, 17:54
Sportul - Dinamo: 1-3
Si cei care mai zic ca anul asta DINAMO aranjeaza meciurile cu alte echipe sau cu arbitrii, ori au orbul gainilor, ori sant fanatici cu o echipa sau alta si nu mai vad realitatea. Cate meciuri pe care le-a jucat Dinamo a umilit mai ales primele echipe declarate din campionat (mai putin Farul, a fost o intamplare) ? Steaua in meciurile directe cu Dinamo a luat ceva, poate au muscat iarba de pe gazon, sa se sature, si inca n-a jucat in GROAPA, acolo sa fi vazut macel la forma pe care o are DINMAO acum !?
Sau si meciul cu Everton a fost blat, sau a fost "aranjat" de arbitri?
Reveniti cu picioarele pe pamant si nu mai acuzati dupa ureche, fiti barbati si recunoasteti ca anul asta Dinamo are o super-echipa, in sfarsit, fara sa fie vanduti jucatorii ! la cate scoruri de 5-x au fost, ciocu' mic !

george-dinamo
19th October 2005, 17:55
sper sa batem desi vom fi obositi putin dupa meciul cu heereveen. sper sa le dam vreo 3 pana la pauza ca sa ne menajam cu sportul. i-am vazut pe sportul cu national si nu m-au impresionat...poate doar noile scaune de pe stadion pe care un obosit de jandarm n-a vrut la inceput sa ne dea voie sa stam. varga ala a fost destul de periculos si de la el si balan ma astept sa ne faca probleme. sper la un 3-1.

Cucu
19th October 2005, 18:09
venind dupa meciul cu heereven cred ca Sportul ii va surprinde si pana se trezesc dinamovistii scorul e 2-0 iar in final 2-1.

george-dinamo
20th October 2005, 00:13
sau 2-3, adica batem noi! sincer cred ca o sa fie 3-1 sau 4-2, deci victorie la 2 goluri diferenta. in favoarea noastra bineinteles!!!:ok:

george-dinamo
21st October 2005, 12:42
mai ales dupa meciul de aseara trebuie sa deschidem bine ochii si sa nu mai consideram meciul castigat dinainte. sa fie determinare si concentrare. ca valoare este.

Ultras
21st October 2005, 13:04
Nu e bun rezultatul de aseara nici pentru noi. Dinamo va dori sa-si spele "pacatele". Dar daca nu luam gol in prima repriza, cred ca vom obtine un rezultat bun. Depinde foarte mult si de modul in care va gandi Dan Petrescu tactica pentru acest meci. Sper sa renunte la mingile aruncate...

himi
21st October 2005, 13:09
Din nou Salomir!!!
A 3-a oara in ultimele 5 etape!
Bravo Craciunescu!

Cainele
21st October 2005, 13:20
ce invidiosi sunt unii....cica avem nevoie de ajutorul kcavalerilor in negru sa castigam....
Sportul este la urma urmei este doar o echipa de pluton, Dinamo e DINAMO...asa ca e cazul sa o lasati balta cu insinuarile voastre puerile ...
2-0 pentru Dinamo ;)

clk500
21st October 2005, 13:30
Cel mai bine ar fi sa ne ducem pe stadion si sa le aratam cine este Dinamo....haideti sa-i facem praf pe cei ce ne stau in cale...ca DINAMO E CEA MAI BUNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ultras_sportul
21st October 2005, 14:37
Cea mai buna ce? Gospodina sau mama eroina pentru catelusi?

Am speranta ca Sportul va reusi sa evite caninii jucatorilor lui Dinamo si arbitrajul potrivnic al lui Salomir iar la final vom reusi sa castigam meritat.

aliss
21st October 2005, 14:47
Mie mi-e frica de Sportul....ca sunt niste copii fara minte si nu stii la ce sa te astepti de la ei :P
Acum serios vorbind..Sportul a facut multe surprize...sper sa nu ne faca si noua :rolleyes:

himi
21st October 2005, 14:48
ce invidiosi sunt unii....cica avem nevoie de ajutorul kcavalerilor in negru sa castigam....
Sportul este la urma urmei este doar o echipa de pluton, Dinamo e DINAMO...asa ca e cazul sa o lasati balta cu insinuarile voastre puerile ...
2-0 pentru Dinamo ;)

Care insinuari!???
Doar atit: nu mi se pare normal ca un arbitru sa arbitreze aceeasi echipa de 3 ori in 5 etape consecutive!

gicu
21st October 2005, 15:14
Petre, incert in "Regie"

Pe langa Claudiu Niculescu si Octavian Chihaia, accidentati in continuare, o alta problema de lot a aparut dupa meciul cu Heerenveen. Este vorba de accidentarea lui Florentin Petre, care va intra totusi in cantonament. Situatia capitanului dinamovist se va decide abia sambata dupa-amiaza, la Saftica, dupa ultimul antrenament dinaintea partidei din "Regie".

preluare fcdinamo.ro

Sper ca Ando sa joace mai mult cu Ganea. Hai ai nostrii!

don_denver
21st October 2005, 15:15
eu sper sa bata sportul..deh...dar...sincer..asta e sansa a treia..din punctul meu de vedere....prima ar fi victoria cainilor, a doua egalul...m-as multumi si cu egalul...

cip_81
21st October 2005, 15:15
Cred ca faci o confuzie...ia sa vedem: etapa a 9-a a fost Coltescu, etapa a 8-a a fost Corpodean, etapa a 7-a a fost Balaj, etapa a 6-a a fost Tudor, etapa a 5-a a fost Balaj...abia in etapa a 4-a a fost Salomir. De unde ai scos aia? Iar Salomir este arbitrul care se ocupa prin Cluj de cazarea stelistilor.

aliss
21st October 2005, 15:16
@gicu ...Asta...da ar fi o pierdere:o:

himi
21st October 2005, 15:38
Cred ca faci o confuzie...ia sa vedem: etapa a 9-a a fost Coltescu, etapa a 8-a a fost Corpodean, etapa a 7-a a fost Balaj, etapa a 6-a a fost Tudor, etapa a 5-a a fost Balaj...abia in etapa a 4-a a fost Salomir. De unde ai scos aia? Iar Salomir este arbitrul care se ocupa prin Cluj de cazarea stelistilor.

Era vorba de meciurile Sportului!!! Adica etapele 6,7 si 10 e Salomir...

cip_81
21st October 2005, 15:45
Ma rog...si are cine importanta cine va arbitra? Asa cum n-ati castigat nici in celelalte meciuri cu el la centru asa nu o sa o faceti nici acum.

Rossi
21st October 2005, 16:09
Bate Dinamo lejer la forma care o are si la arbitrii pe care ii are la mana....Sportu' nu are ce face!!!!


S-a mînjit şi Steaua.

Fanii din Ghencea au taxat blatul plecînd din tribune.

"facăse Voia Ta Doamne"
ce fel de oameni conduc Clubul FC Steaua! RUSINICA JENANT!

De reclama nu mai aveti nevoie v-o face Oieru' si *******ul de MM Stoica!!! :-) HAHAH
P.S. Cam asta este steaua 2 oieri.....fara caracter, bun simt si modestie!!!! (nu ca ar avea cu ce se lauda) :D

======= intre timp clujeanu a devenit stelist =========


La ce forma arata Steaua nu cred ca o sa aiba probleme in a bate pe rapid oricum saptamana asta mai mult conteaza cred ca trebuie sa bata toate trei echipele romanesti JOI!

Bate Steaua lejer!

Steaua a jucat foarte bine! FELICITARI!

Multumim si la mai mare ce ziceti de 12 puncte in grupa?

Felicitari echipei Steaua pt jocul prestat si pt. aceasta frumoasa victorie!
Bravo Ne-ati RAZBUNAT! /OLE/

Se poate obtine victoria insa mare atentie....FORZA STEAUA!

Cainele
21st October 2005, 18:40
produce ilaritate...e jalnic :)

otinho
21st October 2005, 18:42
sportul - dinamo 2-0 in mod normal .. cam asta e diferenta de valoare

orixontel
21st October 2005, 22:47
Meci greu ptr. Dinamo ! Ar trebui sa bate pentru asi reface moralul dupa acel 0-0 din Uefa !

Ultras
21st October 2005, 23:31
Caine, vezi cum te exprimi, ca nu stii ce o sa iti pun in bere...:drak:

Cainele
22nd October 2005, 04:17
zau? :P
hai ma ca va batem...o dam la pariu ? :P

george-dinamo
22nd October 2005, 09:35
o sa batem maine ca baietii vor sa razbune semi-esecul din meciul cu olandezii. si vad ca deja s-a inceput cu insinuarile. bravo baieti. tineti-o tot asa! daca fa face fericiti, nu va lasati!

Ultras
22nd October 2005, 12:19
zau? :P
hai ma ca va batem...o dam la pariu ? :P

Eu ma refeream la modul in care te exprimi.

E posibil orice. Si tu esti constient ca e meci de 1X2. Depinde cine va reusi sa isi impuna jocul.

THE HUN
22nd October 2005, 17:36
Sa nu ametiti de la atata euforie... Ciocu' mic pentru ca nu se stie niciodata. Daca va fura arbitrii?:drak:
Numai daca intra arbitrul de rezerva in timpul meciului in vestiarul dinmovistilor si ii "face" la portofele.

cip_81
22nd October 2005, 18:36
Unii dintre voi chiar vreti sa va faceti de ras cu fiecare postare a voastra. Dara daca asta este optiunea voastra, noi va lasam in plata Domnului.

Dennis
22nd October 2005, 20:12
O sa faca egal sau o sa bata sportu. Chiar cred ca au multe sanse sa bata. Dinamo vine cu moral prost de la meciul cu Heerenveen. Iar Steaua vine cu moral bun de la meciul cu Lens, nu cred ca o sa ne impiedicam...dar sa speram ca o sa castigam cu orice scor.

phlo
22nd October 2005, 20:20
prea multe dispute, dinamo va castiga (FARA ARBITRII cum spun unii care nu stiu cate meciuri au vazut la viatza lor). hai sa fim seriosi, sportul e o echipa bunicica, petrescu a reusit sa faca o echipa acolo dar clar dinamo e peste sportul insa ramane sa vedem daca am dreptate.

sportul-dinamo 1-2

be@
22nd October 2005, 20:47
Oare o sa-l ajute Dan pe bunul sau prieten Giovanni? Eu nu cred...

Rossi
23rd October 2005, 06:21
Sunteti prosti...pe cuvantul meu...nu stiu care e faza? ce dreaq aveti...oameni..buni eu tin cu toate echipele romanesti care joaca in cupele europene si...inca ceva...chiar si cu dinamo am tinut la meciul cu Olandezii.....dar vad ca fara arbitrii cam slabut....!!!!!

nu uita ca etapa asta i-ati furat pe Poli Iasi ....le-ati furat 2 puncte

stefanm14
23rd October 2005, 10:26
meci de 1X..daca dinamo joaca cum a facut-o cu heerenven

superchumbo
23rd October 2005, 10:52
Oare o sa-l ajute Dan pe bunul sau prieten Giovanni? Eu nu cred...


Eu sunt convins

be@
23rd October 2005, 11:15
Ramane de vazut. Din pacate, meciul e dat pe televiziunea fantoma...

APercele79
23rd October 2005, 15:23
Eu sunt convins
sunteti frustrati rau...ati gasit deja voi blat
:rosu: :degete: :rosu:

APercele79
23rd October 2005, 15:28
1-0 dinamo, gol bratu...se vede si la gol ca a fost blat intre bursucu si giovanni

superchumbo
23rd October 2005, 15:29
Dupa 15 min de joc Sportul e penibil. Sa nu cumva sa-i obositi pe dinamovisti. Blat pe fata.:rosu:

APercele79
23rd October 2005, 15:31
Dupa 15 min de joc Sportul e penibil. Sa nu cumva sa-i obositi pe dinamovisti. Blat pe fata.:rosu:
ba baiatule nu mai vorbi ca vede lumea ce gascan esti....cel putin daca taci, pari mai destept...tu ce meci vezi?? FC Giurgiu - Ciorapu Medgidia??

phlo
23rd October 2005, 15:39
Dupa 15 min de joc Sportul e penibil. Sa nu cumva sa-i obositi pe dinamovisti. Blat pe fata.:rosu:


:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

nukusor
23rd October 2005, 15:44
bine ca e pe telesport blatul !!!!

mihaigerard
23rd October 2005, 15:45
1-1

SCOR FINAL!!!!:degete:

miril
23rd October 2005, 15:50
N-ai dereptate! Cel care comenteaza meciul pe site-ul Onlinesort spune ca meciul s-a...incheiat. Freudiana? Nu ma intrebati cu cine ca...nu stiu. Si daca as stii n-as spune. Sssst!!!

APercele79
23rd October 2005, 16:44
2-0...gura mai mica cu blatul vostru
sunteti penibili

phlo
23rd October 2005, 16:57
sportul 0-2 DINAMO

ADelPiero
23rd October 2005, 17:08
da... din pacate a castigat dinamo.... pe 2 faze in care defensiva sportului a gafat... (parerea mea)

Rossi
23rd October 2005, 17:10
0-2 :yeah:
inca un pas facut spre titlul de campioana :ok:

stefanm14
23rd October 2005, 17:45
poate ca a fost blat...poate nu...insa clonele astea dinamoviste, aci pe forum, sunt din ce in ce mai penibile :D

Dennis
23rd October 2005, 17:57
Dinamo a castigat cu noroc...pana si Andone a spus-o....
Si bai nu mai ziceti cai blat si blah blah blah....lasai sa se bucure, ca in final o sa se vada echipa cea mai buna.

Paul
23rd October 2005, 18:07
mah , adevaratul blat a fost Dinamo - Heerenveen , azi doar s-a confirmat valoarea lui Dinamo ...

Meciurile care conteaza sunt cele din Europa , unde DInamo nu a mai reusit nimic de 15 ani (ma rog ei considera performanta se elimine ultima clasata din Anglia ...)

saphicus
23rd October 2005, 18:08
"Am intalnit o echipa puternica. Suntem obositi, in ritmul in care jucam. Insa, am avut sansa cu Sportul astazi, am luat punctele pe care le-am dorit", a declarat Andone.

Chiar asa Ando? Nici nu ati inceput meciurile grele in UEFA CUP si deja...obositi?!?!?!? Pai ce sa mai zica Steaua atunci??:)

Paul
23rd October 2005, 18:12
facem abstractie de stransele relatii economice dintre Sportul si Giovanni Becali (vezi transferurile lui Galamaz , Irimia , Negru) unde si-au impartit banii;
Facem abstractie de atasamentul pe care il are Gasca Nebuna fata de nea` Ando;

Cat depsre oboseala , intelegeam sa fie obositi daca bateau pe Heereenven , sau jucau cu Man Utd , ...

Rossi
23rd October 2005, 18:17
"Am intalnit o echipa puternica. Suntem obositi, in ritmul in care jucam. Insa, am avut sansa cu Sportul astazi, am luat punctele pe care le-am dorit", a declarat Andone.

Chiar asa Ando? Nici nu ati inceput meciurile grele in UEFA CUP si deja...obositi?!?!?!? Pai ce sa mai zica Steaua atunci??:)

de ce mah ?
steaua a jucat cumva mai multe partide ? de ce zici asa ?


perioada 93-98 (6 ani ) Dinamo nu a avut echipa .....si nu a luat nici macar 1 trofeu intern ....
dar voi ce a-ti facut in Europa(15-ani) ???? participari si atat ....asa ca shhhhhh

cip_81
23rd October 2005, 18:20
mah , adevaratul blat a fost Dinamo - Heerenveen , azi doar s-a confirmat valoarea lui Dinamo ...

Meciurile care conteaza sunt cele din Europa , unde DInamo nu a mai reusit nimic de 15 ani (ma rog ei considera performanta se elimine ultima clasata din Anglia ...)

Asa e, adevaratul accident a fost shtoia-lens...adevarata valoare a fost shtoia-Rosenborg. Au noroc ca prin campionat mai sunt un Salomir, mai un Balba, mai un Croitoru, un David, un Barbu, un Apostol, un Negoita...mai vrei?

SORENSEN
23rd October 2005, 18:21
meci 12 contra 10 sa urmariti un tranfer de la Sportul la Dinamo a unui jucator care astazi a intrat la caini sau a jucat pt ei.
0-2 pe merit contra unei echipe care nu a vrut mai mult

Rossi
23rd October 2005, 18:22
esti penibil mai oaie ... daca si pe Dan Petrescu ( oaie inversunata) il suspectati de manevre ..... sunteti penibili


"Tot ceea ce se PASTE sau APARE la un moment dat OAIA caracteristicile momentului respectiv " Jiji Fecali

"Nimeni nu va ia visele" ....Vrabia malai viseaza ...

Paul
23rd October 2005, 18:27
Asa e, adevaratul accident a fost shtoia-lens...adevarata valoare a fost shtoia-Rosenborg. Au noroc ca prin campionat mai sunt un Salomir, mai un Balba, mai un Croitoru, un David, un Barbu, un Apostol, un Negoita...mai vrei?

Frustrarea voastra e maxima ...

cip_81
23rd October 2005, 18:30
Asa deduci tu din ceea ce am scris acolo? Inseamana ca intre urechi ai orice altceva dar mai putin cap. Daca erati mari si tari ati fi fost miercuri pe Bernabeu...nu e vina nimanui ca o echipa de batranei, care duminica isi plimba nepoteii prin parcuri, si antrenati de un antrenor de fete, si-a batut joc de voi. Dar gata cu shtoia...aici discutam de alt meci.

AxinTe
23rd October 2005, 18:31
Paule, un post cu dedicatie pentru tine.

1. Dinamo a eliminat pe everton(locul 4 in ANGLIA sez. trecut), steaua ce a facut cu Rosenborg (media de varsta peste 28 de ani, NO COMMENT)?
2. Irimia si Galamaz au venit de la Rapid la Dinamo, nu de la sportul :rosu:
3. tu ai vazut meciul de azi ?.. eu am fost pe stadion si imi pare rau sa te dezamagesc dar cred ca 1 din 12000 de spectatori de la meci au vazut blat la meciul Sportul - Dinamo.
4. Ma mir ca nu dati vina pe arbitrii.. nu de alta dar Dinamo a fost dezavantajata azi cu un penalty si un off-side :jerk:
5. vezi-ti de steaua ta, nu de alta dar presimt ca azi o cam ia de la Rapid :)

cip_81
23rd October 2005, 18:36
Pai, daca salomir nu si-a facut treaba cum trebuie pe stadion, macar incearca ei sa o faca pe forumuri.

Paul
23rd October 2005, 18:42
Paule, un post cu dedicatie pentru tine.

1. Dinamo a eliminat pe everton(locul 4 in ANGLIA sez. trecut), steaua ce a facut cu Rosenborg (media de varsta peste 28 de ani, NO COMMENT)?
2. Irimia si Galamaz au venit de la Rapid la Dinamo, nu de la sportul :rosu:
3. tu ai vazut meciul de azi ?.. eu am fost pe stadion si imi pare rau sa te dezamagesc dar cred ca 1 din 12000 de spectatori de la meci au vazut blat la meciul Sportul - Dinamo.
4. Ma mir ca nu dati vina pe arbitrii.. nu de alta dar Dinamo a fost dezavantajata azi cu un penalty si un off-side :jerk:
5. vezi-ti de steaua ta, nu de alta dar presimt ca azi o cam ia de la Rapid :)

1. Everton e locul 20 in Anglia (punct)
2. Prietenii stiu ce bani si-au impartit Givanni , DInamo si Siman din transferul lui Irimia de la DInamo la DInamo Kiev ...:ok:
3. Nu , nu am vaz meciu` , nu am zis nicaieri ca a fost blat ... am zis ca a fost blat DInamo - Herenven , si printre altele am mizat 60 E pe Sportul - DInamo 2 (cota 1,95 la Gamebookers)
4. Despre arbitrii ... sunteti persecutati ... pot depune marturie Gloria si CFR

AxinTe
23rd October 2005, 18:48
Inaintea meciului cu Dinamo, Everton pierduse calificarea foarte greeeu in UCL cu villareal. Dupa Dinamo-everton 5-1 au pierdut fiecare meci :)
Nu tu ai zis ca a fost blat, dar amicii din craiova, timisoara si alte sate din Romania ne acuza la fiecare meci de blat..

t.b.
23rd October 2005, 18:54
Puneti pe telesport si o sa aveti parte de o mare surpriza (acuma-i pauza)

Everton - Chelsea 1-0

phlo
23rd October 2005, 18:59
sunt multi patetici pe forumul asta.
pacat de ei :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

P.S. eu zic sa-si vada fiecare de echipa lui si sa nu mai comenteze toti mucosii pe aici. eu sunt dinamovist de cand ma stiu dar pana nu am fost enervat nu am atacat pe nimeni si nici echipa acestuia dar deh traim in romania unde gradul de civilizatie si educatie este fff scazut.

cea mai buna echipa se va vedea in confruntarile directe pana acum dinamo-steaua 1-0

superchumbo
23rd October 2005, 19:01
ba baiatule nu mai vorbi ca vede lumea ce gascan esti....cel putin daca taci, pari mai destept...tu ce meci vezi?? FC Giurgiu - Ciorapu Medgidia??


Ce-ar trebui sa fac maestre, sa ma fac ca nu vad?


Voi oricum n-o sa va recunoasteti blaturile. NICIODATA.

superchumbo
23rd October 2005, 19:04
Asa e, adevaratul accident a fost shtoia-lens...adevarata valoare a fost shtoia-Rosenborg. Au



Mai vedem cine iese din grupe.


Dar nici atunci n-o sa taceti.

Paul
23rd October 2005, 19:06
mai, lasa`i ...
EI ca si anu` trecut abonament TV si vad spectacol;

Oricum peste 2 sezoane o sa aiba si ei sansa se joace in prel. UCL , datorita NOUA ... ca altfel ramaneam 15 ani tot cu 3 echipe;

saphicus
23rd October 2005, 19:45
de ce mah ?
stiaua a jucat cumva mai multe partide ? de ce zici asa ?


perioada 93-98 (6 ani ) Dinamo nu a avut echipa .....si nu a luat nici macar 1 trofeu intern ....
dar voi ce a-ti facut in Europa(15-ani) ???? participari si atat ....asa ca shhhhhh

Cand postezi ceva pe Forum mai intai gandesti! Iti dau tema pentru ca sa te informezi si apoi sa debitezi: Fa si tu socoteala, cate meciuri in plus a jucat Steaua fata de Dinamo, in toamna lui 2004, in primavara europeana din 2005 (meciuri in UEFA CUP) si in toamna lui 2005 (meciurile de calificare in C.L.), apoi vorbeste in cunostiinta de cauza , nu aiurea!!!
Vezi ca echipa se numeste Steaua (Se vede ca nu prea ai citit Regulamentul Forumului!)



"esti penibil mai oaie ... daca si pe Dan Petrescu ( oaie inversunata) il suspectati de manevre ..... sunteti penibili"
"Tot ceea ce se PASTE sau APARE la un moment dat OAIA caracteristicile momentului respectiv " Jiji Fecali..."

Persisti in greseala! De ce jignesti gratuit? Si nici macar nu scrii ceva coerent!:rosu: :rosu:

saphicus
23rd October 2005, 20:09
Asa e, adevaratul accident a fost shtoia-lens...adevarata valoare a fost shtoia-Rosenborg. Au noroc ca prin campionat mai sunt un Salomir, mai un Balba, mai un Croitoru, un David, un Barbu, un Apostol, un Negoita...mai vrei?

Cu ce echipa au jucat Lens si Rosenborg? Eu nu cunosc o asemenea echipa!!
Halal de tine!! Dupa aproape 1700 de postari inca iti este straina atitudinea de fair-play! Pacat !! Probabil iti plac pauzele pe Forum!
In ceace priveste norocul, mai vreau sa complectez si eu ca prin campionat mai sunt un Corpodean, un Savaniu cu celebra "fanta" de lumina, un Serea "nevinovat saracu" etc.
Nu ti-ai pus intrebarea fireasca, oare de ce in orice emisiune sportiva, in orice publicatie echipa Dinamo apare ca echipa blatista sau "sprijinita"?
La asta sa te gandesti , nu sa ciuntesti nume de echipe sau sa jignesti pe un om care a pus problema civilizat? Nu te tin nervii cumva???????:rosu: :rosu:

Ammadeus
23rd October 2005, 20:19
petrescu este o carpa in fata familiei becali; stie ca va pleca de la sportul, echipa care exista doar sa vanda jucatori tineri; sta la panda pt. pozitia lui andone, alt penibil care se lupta de campionate intregi avand adversari, arbitrii si comisii de judecata de partea lui dinamo; in concluzie sa fi suporter a lui dinamo este ca si cum ai recunoaste ca esti un penibil permanent

ultras_sportul
23rd October 2005, 21:26
Dar de aici si pana la suspiciune de blat e cale lunga. Dinamo a stiut ca Sportul e periculos pe contre asa incat nu ne-a permis sa-i prindem descoperiti iar lucrul asta s-a vazut in lipsa culoarelor de sut pentru atacantii Sportului.:no:

Dinamovisti au fost mai vulpoi decat jucatorii Sportului si au reusit sa fure trei puncte mai mult prin viclenie decat prin forta de joc :ciocan:

SORENSEN
23rd October 2005, 22:59
Sportul a facut un meci mai slab , cum Dinamo este destul de inteligenta sa profite de greseala adversarului scorul e corect 0-2 .
Dar Mazilu ' atacantul nr 1 al Romaniei ' e principalul artizant din partea sporului pt dinamo la aceasta splendida victorie.

SORENSEN
23rd October 2005, 23:06
esti penibil mai oaie ... daca si pe Dan Petrescu ( oaie inversunata) il suspectati de manevre ..... sunteti penibili


"Tot ceea ce se PASTE sau APARE la un moment dat OAIA caracteristicile momentului respectiv " Jiji Fecali

"Nimeni nu va ia visele" ....Vrabia malai viseaza ...

Vrei sa fi inteligent dar "u r slow dude" , iar acum imi cer scuze pt aceste cuvinte dar cand e adevarat aste e ...
Banuiesc ca ai citit postul 12-10, pai acum sa te i-au cu usurelul ... MAZILU sau cum ar veni " to the airport ":rolleyes: el e OMU' ... Petrescu e doar antrenor mediocru sclav la Ioan Becali.
Repet rezultaul meciului e corect :ok:

be@
23rd October 2005, 23:09
Petrescu, antrenor mediocru? hahahahahahahaahaha.
La conditiile care le are, e superantrenor.

cip_81
23rd October 2005, 23:17
Cu ce echipa au jucat Lens si Rosenborg? Eu nu cunosc o asemenea echipa!!

Nu e inventia mea...daca nu ma crezi pe mine intreaba-l pe acest personaj Per-Mathias Høgmo. Ia, hai, repeta..P-e-r M-a-t-h-i-a-s H-ø-g-m-o. E nenea antrenor de fete.

SORENSEN
23rd October 2005, 23:20
deci sclav la becali e , e mediocru pt ca nu are rezultate .
0-2 am fost la meci si era sa adorm atat de frumos si spectaculos a fost

cip_81
23rd October 2005, 23:23
Dar cu siguranta a fost mai spectaculos decat "meciul" din Giulesti. Asta e adevarata valoare a stelei, cand nu mai e un Balba sa vina din jumatatea proprie sa faca un hent intentionat in careu...sau cand un Maftei nu e David sa doarma in ghete, sau Badoi nu e Apostol, sa fie mai periculos pentru propria poarta.

be@
23rd October 2005, 23:25
Mai cataline, cum adica nu are rezultate ?E pe locul 5 inaintea Rapidului, Timisoarei si Clujului, echipe cu bugete mult mai mari si care au conditii mult mai bune decat ale Sportului. Ce vrei mai mult ?

george-dinamo
23rd October 2005, 23:43
3 puncte si atat. pentru cei care mananca aiurea... ca a fost blat le recomand sa faca o vizita urgenta la un psiholog.

blaga
24th October 2005, 00:02
facem abstractie de stransele relatii economice dintre Sportul si Giovanni Becali (vezi transferurile lui Galamaz , Irimia , Negru) unde si-au impartit banii;
Facem abstractie de atasamentul pe care il are Gasca Nebuna fata de nea` Ando;
..

E cam contrar logicii sa faci abstractie de bani, de interese comune ... e si neproductiv sa gresesti in asa ceva chiar si odata, cei care nu inteleg treburile astea ... clasa muncitoare merge in paradis :drak: it's all about

APercele79
24th October 2005, 00:48
petrescu este o carpa in fata familiei becali; stie ca va pleca de la sportul, echipa care exista doar sa vanda jucatori tineri; sta la panda pt. pozitia lui andone, alt penibil care se lupta de campionate intregi avand adversari, arbitrii si comisii de judecata de partea lui dinamo; in concluzie sa fi suporter a lui dinamo este ca si cum ai recunoaste ca esti un penibil permanent
omule, leaga-ti un bolovan de picior si sari de la etajul 8 ca esti ruina

george-dinamo
24th October 2005, 00:53
poate sa incerce si de la 10, poate de la 8 nu-i iese...:D. amadeus esti unul dintre cei mai jalnici oameni pe care i-am vazut. si inca nu te-am vazut, doar ti-am citit unele dintre ineptii. daca ai asa o parere proasta ce cauti sa comentezi de meciurile noastre? vezi de treaba ta!

Ammadeus
24th October 2005, 10:05
poate sa incerce si de la 10, poate de la 8 nu-i iese...:D. amadeus esti unul dintre cei mai jalnici oameni pe care i-am vazut. si inca nu te-am vazut, doar ti-am citit unele dintre ineptii. daca ai asa o parere proasta ce cauti sa comentezi de meciurile noastre? vezi de treaba ta!


Pronostic pt. Europa: bulgarii va termina in UEFA de la 2 goluri diferenta in sus; acolo se va vedea fatza adevarata a lui dinamo din toamna asta; acolo becali nu va avea la adversari potentiali jucatori de transferat, acolo aia nu au antrenor care asteapta docil ca andone sa fie pe farash, acolo nu va arbitra mafia lui craciunescu, partenerul de table a lui becali. In toata chestia asta cel mai rau imi pare de steaua, chit ca nu sunt suporter, care pierde teren in campionat in fata celor care joaca 3-4 meciuri cinstite pe teren. Referitor la citat, nu ne-am vazut niciodata si login-ul se scrie cu 2 m

Brigantes
24th October 2005, 10:55
lasa mah baiete, nu fi suparat(ca ciobanul vost), important e ca Steaua e pe primul loc, practica cel mai frumos fotbal, are cei mai inteligenti suporteri...bla bla bla.

arcasul75
24th October 2005, 11:09
pana la urma, e clar: dinamo e acolo unde ii e locul, adica pe primul.
toti ceilalti trebuie sa transpire mai serios decat pana acum sa ne ajunga :-)
despre europa, cred ca steaua si dinamo se vor califica. rapidul nu.

SORENSEN
24th October 2005, 13:01
Dar cu siguranta a fost mai spectaculos decat "meciul" din Giulesti. Asta e adevarata valoare a stelei, cand nu mai e un Balba sa vina din jumatatea proprie sa faca un hent intentionat in careu...sau cand un Maftei nu e David sa doarma in ghete, sau Badoi nu e Apostol, sa fie mai periculos pentru propria poarta.
Cica nu a fost meciul din giulesi spectaculos pai nici intr-un film cu S Segal nu era tata actiune :faze de K1 , box, judo ,aruncarea greutatii, auncarea discului , irronie tot tacamul .:D
De fapt a fost o mare rusine.

george-dinamo
24th October 2005, 22:37
aMMadeus, sa mai continui o eventuala discutie cu tine ar insemna sa ma cobor prea mult. tu stii doar 3 sabloane pe care le repeti la nesfarsit. atata ura ai incat nu mai exista nici o posibilitate sa dai dovada de obiectivitate. cu aceasta ma abtin pe viitor sa mai raspund la vreu post de-al tau, sau sa-ti mai raspund in vreun fel. PA!

Dennis
24th October 2005, 22:55
Cica nu a fost meciul din giulesi spectaculos pai nici intr-un film cu S Segal nu era tata actiune :faze de K1 , box, judo ,aruncarea greutatii, auncarea discului , irronie tot tacamul .:D
De fapt a fost o mare rusine.

Lol chiar ca, si daca tu crezi ca astai valoare lui Steaua dupa 3 meciuri foarte grele intro saptamana, unde in ultimul ne-am si tinut foarte bine in defensiva, cred ca ar trebuii sa mai te gandesti bah cip. Am fost si dezadvantajat la rosul lui Nicolita zic eu...nu zic de cartonas, dar vorbesc de faultul lui Buga mai mult, unde chiar ia rupt piciorul lui Radoi frate. Deci chiar cred ca Steaua nu merita sa piarda oricum.

george-dinamo
24th October 2005, 23:20
a fost faultul lui rada...dar aici se vb de DINAMO-sportul.asa ca......

Dennis
25th October 2005, 00:53
a fost faultul lui rada...dar aici se vb de DINAMO-sportul.asa ca......

stiu sry, dar ar trebuii sai spui lui cip prima data lui iam replyat...

Ammadeus
25th October 2005, 09:12
daca andone nu trece de grupe, la primavara va pricopsiti cu bursucu pe cap.
dinamo nu va trece de grupe, locul 4 la final.andone: echipa e obosita, blah, blah, blah. becali-bisnitza de bilete va avea in sfirsit motivul

george-dinamo
25th October 2005, 09:46
@menace...in legatura cu locatia ta...din cate stiu in anglia sunt cam putine echipe cu rosu-albastru. majoritatea (mai ales alea bune...MU, ARSENAL, LIVERPOOL) sunt alb - rosii. asa ca....:headbang: :degete: pe chelsea nu am pus-o la socoteala ca e doar o chestie de moment.

bob
25th October 2005, 16:17
oricum, trebuie sa multumim specialistilor care ne acuza de blat. dragilor, ne acordati f. multa atentie. si pt. asta o sa va rasplatim cu inca un titlu. asa, ca sa muriti de ciuda.

APercele79
25th October 2005, 21:17
oricum, trebuie sa multumim specialistilor care ne acuza de blat. dragilor, ne acordati f. multa atentie. si pt. asta o sa va rasplatim cu inca un titlu. asa, ca sa muriti de ciuda.
eu personal sunt satul de atatea EVENT-uri...mai dinamovistilor, mai lasati si pe altii sa se bucure umpic