PDA

View Full Version : Suporter - Revolutions



Vadim
11th November 2003, 12:25
Va place formatul actual al suporter? Ma gandeam ca din cauza multor mesaje, este cam aglomerat, mai ales la echipele foarte vizitate. De aceea, poate ar fi bine ca echipele mari sa aiba un sub-forum in cadrul Suporter, care sa includa subiecte de sine statatoare? Ce ziceti de asta?

ieppy
11th November 2003, 12:52
Consider ca este o idee buna.

EDMOND_
11th November 2003, 13:03
Cred ca ar dinamiza si mai mult forumul suporter ! Pe forumul Craiovei de exemplu , se trece destul de rapid de la o pagina la alta si multe subiecte nu sunt vizualizate de toti care intra... Este o idee excelenta...

Tudose
11th November 2003, 13:05
Eu sunt pentru o trecere treptata. Sunt cateva echipe foarte vizitate care ar merita sa aiba cate un forum separat.

Vadim
11th November 2003, 14:09
Ar fi cele care au peste 15-20 de pagini: Poli AEK, FC Arges, Universitatea, Dinamo, Ceahlaul, Rapid. Astea deocamdata.

Vadim
11th November 2003, 17:19
Oricum, amanam schimbarea, vreau sa cumpar un forum profesionist, cu mult mai multe facilitati, se numeste vBulletin. Cred ca acum merita luat un forum bun, sunt ceva vizitatori aici, iar vBulletin ofera multe lucruri in plus. O sa coste 85$ pe an, dar cred ca face banii, o sa fie mai distractiv.

Gerson
11th November 2003, 20:00
Vadin, sint cu adevarat impresionat de eforturile pe care le faci . Mi-e rusine ca nu m-am gandit niciodata sa-ti spun si eu un multumesc.Repar acum greseala asta :) MUltumesc! :happy

Sergio
11th November 2003, 21:42
E buna ideea asta de a recompensa ehipele cu cei mai multi suporteri printr-un forul separat. Poate se vor ambitiona si altii si vor creste in "sondaje" cu ocazia asta. :happy

Vadim
11th November 2003, 22:56
Gerson, nu mi-e prea clar pentru ce imi multumesti, dar iti multumesc si eu :)

07Ex
12th November 2003, 00:10
De acord cu propunerea ta Vadim. Si Gerson are dreptate, si eu sunt profund impresionat cu eforturile pe care le faci sa mentii acest forum. Keep up the good work! :)

Gabriel
12th November 2003, 01:15
Ideea este mai mult decat buna. Sunt 100 % de acord.

De ideea cu vbulletinul nici nu mai spun. A fost visul meu dintotdeauna ca onlinesport sa fie motorizat de vbulletin. vbulletinul se modereaza si administreaza mult mai usor (credeti-ma...ca de 2 ani fac asta). Plus ca ofera o gramada de facilitati in plus. Abia astept !

vadim....sa te interesezi si de programul care face transferul situatiei actuale de pe acest forum...pe noul forum vbulletin. ca doar nu o luam de la zero.

Multa bafta !

Vadim
12th November 2003, 01:30
Pai n-ai zis ca vine cu un convertor? Oricum, cred ca o sa am nevoie de ajutor la asta, nu ma pricep, poate ma ajuti intr-un weekend. Daca ai confirmat tu ca aici este cel mai bun sport de forum din tara, trebuie sa il fac si cel mai bun la infrastructura... Cred ca vBulletin va da o noua dimensiune formului.

Cat despre vBulletin, sunt convins sa arunc banii pe fereastra pentru forum :), dar mai am ceva detalii de pus la punct cu plata prin card.

Gabriel
12th November 2003, 01:41
Nu cred sa fi confirmat eu ca aici este cel mai bun sport de forum . :P
Cred ca m-am referit la forum de sport. :P

Pai vine si cu convertor....dar sa nu uitzi sa il ceri. Te ajut la vbulletin..nu asta e problema.

Si chiar vom da o noua dimensiune acestui forum. Pe langa sport...vom face si o sectiune de generale serioasa.

Si nu arunci banii pe fereastra., prin achizitioanrea vbulletin. Faci ceva frumos...care va da roade.

Vadim
12th November 2003, 01:45
lol, nu am vazut gresela aia. Cred ca mi s-au cam amestecat neuronii la ora asta.

Edgar
12th November 2003, 19:34
Faci ceva frumos...care va da roade.

Suna ca o reclama la o firma de asigurari. :D

Gabriel
15th November 2003, 02:00
forumul se apropie cu pasi repezi de al 1000-lea membru. pe cand vbulletinu ? vine pana de Mosh Craciun ? :)

Vulturul
16th November 2003, 13:11
da e o idee buna ...sper sa poata fi realizata....poti comta pe sprijinul nostru...

PoLiBoY
19th November 2003, 21:16
super buna ideea , sa speram ca va fi indeplinita!