PDA

View Full Version : Facem un FM la munte?



don_denver
14th October 2005, 11:24
Dragii mei...vine iarna.. mai putin din punct de vedere al zapezii..dar mai mult din punct de vedere calendaristic...Ceea ce inseamna munte..Munte inseamna vin fiert, limbi descatusate, cantece, trasee, schi, catarari, cabana, gazda si as tot putea enumera...dar mi-e lene..cat si..prietenie...Propunerea mea...Haideti la munte!!!!!
Stabilim de comun acord aici cand va fii asta, cate zile, in ce loc si...haideti...sa scapam draq de stresul zielelor de munca, scoala...Somebody?

Darkslowstar
14th October 2005, 11:55
Ba donule, n-ai inteles nimic, asta nu se face asa in gura mare, ci invitation only :D. Doar nu vrei sa ne trezim cu toate ciuhuahele pe acolo. Sssssst

Gabriel
14th October 2005, 11:57
limbi descatusate

adica cum ? :D

Ar merge un Moeciu. Eu sunt pentru excursii d'astea...si cine ma cunoaste stie....ca am participat la numeroase escapade forumiste in afara Bucurestiului. :)

realmadrid.com
14th October 2005, 11:58
Ba donule, n-ai inteles nimic, asta nu se face asa in gura mare, ci invitation only :D. Doar nu vrei sa ne trezim cu toate ciuhuahele pe acolo. Sssssst

Aoleu...iar s-a inceput cu invitatile ? :D....atunci presupun ca tu esti cel care da invitatile :D :happy....


PS_Toate "ciuhuahele" pot veni in Bucuresti la FM...nu o sa se deplaseze pana la munte sau la mare :ok:

don_denver
14th October 2005, 12:00
Pai mey Dark...nu e special.only .e pt cine vrea sa mearga la munte...pt toti OLS-istii..fara nici o discriminare....decat sa le placa la munte...asa ca astept propuneri..de loc...eu am una..da astept si de la voi...cum a-ti vrea..sa se faca traseu..si sa se doarma la cabana..sa inchiriem un loc..si sa ne facem de cap un weekend..chestii de-astea......
Uite..s-a venit cu un Moeciu....Alte propuneri?

MariusTR
14th October 2005, 12:07
Bai nene, parca vad ca "ciuhuahele" astea sunt aia din provincie care se autoinvita. Bai frate, hahalele ( @Jiji ) merg cu fratii lor, cu neamurile alea alea, nu va incurca pe voi.
Drum lin sa aveti, frate.

don_denver
14th October 2005, 12:11
Freezer..ignore Dark..glumea....am zis...cine vrea..se autoinvita aici...ca tot aici se va discuta locul..data...metode de plata..in cazul inchirierii unui locsor..etc...si cine zice da..aici..e cu noi la munte..cine nu...nu...

Gabriel
14th October 2005, 12:12
ce traseu mah ? mergem sa ne rupem picioarele pe acolo ?
eu zic sa mergem cu masinile...sa stam pe la o pensiune pe acolo..sa facem un gratar...sa bem 15 beri de caciula...si asta e :D

realmadrid.com
14th October 2005, 12:13
Hai ma, c te face sa crezi ca glumea :D ?....nu el este cel cu invitatile mereu :ok:

don_denver
14th October 2005, 12:16
ce traseu mah ? mergem sa ne rupem picioarele pe acolo ?
eu zic sa mergem cu masinile...sa stam pe la o pensiune pe acolo..sa facem un gratar...sa bem 15 beri de caciula...si asta e :D
Bey eu ma refeream la un week-end intreg..nu doar venit ..vazut plecat...
si mai si mergi Gabriel..nu doar stai...ce draq..toata lumea se bate cu pumnul in piept ca face ca drege..dar cand e vb de ceva concret..se da din colt in colt...

ieppy
14th October 2005, 12:40
aaaaaaaa, eschiva, poate fi ceva mai placut decat asta? :D

don_denver
14th October 2005, 13:27
la datul din colt in colt? hm...se pare ca nu dante...deh...

ieppy
14th October 2005, 13:29
eh lasa denvere, noi sa fim fericiti. :D

don_denver
14th October 2005, 13:35
nu mai ma copia..si ahi la munte..:D

ieppy
14th October 2005, 13:37
neah, eu imprumut. :D

sunt pe drum, dar e mult de mers. :D

don_denver
14th October 2005, 13:41
las..mey..ne gasim noi....bey...da nimanui nu-i place la munte..de pe-aci????...

rasheedkpenny
14th October 2005, 15:31
Unii sunt de la munte si merg aproape in fiecare WE acasa, la munte... Dark, eu... si lista mai poate continua!
Asta nu inseamna ca neg propunerea unui FM la munte, care ar prinde foarte bine! :)

don_denver
14th October 2005, 15:34
bv rasheed..pai si eu merg des la munte...ma rog..acum..depinde cum merge fiecare..unii cu traseul..altii cu mancaul...cum se zice...pai haideti mey sa stabilim un loc..apoi..o data...si apoi.sa inchiriem..sau o luam la pas..pe carari...cu chitara in spate...:D

Darkslowstar
14th October 2005, 15:47
Gabriele, da pensionar mai esti fratele :D. Cu masina si stat la cabana. In stilul asta nu ma mir ca esti asa de dolofan :drak:
Pune mana si mai fa miscare! :D:D:D

Comule, ai emotii ca nu te mai invit si pe tine? Si, aham, presupui corect! :D

don_denver
14th October 2005, 15:51
bey dark..de unde si pana unde treaba cu invitatiile??...nu mi-aduc aminte sa fii pomenit de asa ceva..never...a fost doar la beach fm...mountain fm..e liber...e woodstock-ul ols-ului..:D..vine cine vrea...daca se anunta aci...:D

desdemona
14th October 2005, 16:04
Ia uite frate... ideea aia veche a revenit in actualitate :evil: Ma refer la FM-ul de la munte, nu la invitatii :)

don_denver
14th October 2005, 16:08
era si cazul ..des....nu simti miros de martini si vin fiert....plus...brad..asa..pe la nas?:D

Darkslowstar
14th October 2005, 16:10
Tre sa vind si eu ceva donule:D Impartim fifty-fifty? :D

don_denver
14th October 2005, 16:11
Dark....pai tu crezi ca din invitatii se scot banii..sau din cazare?:D
Serios vb acum...bey..facem FM la munte sau nu?

Darkslowstar
14th October 2005, 20:11
Eu sunt pentru

don_denver
14th October 2005, 20:12
Suntem doi..pana acum...trei..cu dante..de fapt...si daca mai ma gandesc bine..patru cu des..:D....aloo..restul?

desdemona
14th October 2005, 20:16
@don, pe mine scoate-ma, pune-o pe nancy pe lista :) :evil:

don_denver
14th October 2005, 20:20
@des..:P...rpd..ai sarit....offff...nu te scot deloc..

desdemona
14th October 2005, 20:50
Ce-ai draga, eu vorbeam serios :D

don_denver
14th October 2005, 20:52
des...si eu....nu te scot...si nu ma refer..doar de pe lista celor care tre sa vina la fm...:D

desdemona
14th October 2005, 20:57
Eu la aia ma refeream, nu stiu tu.. :D Dar gata cu off-topicul, povestim pe threadul ala pentru prieteni restul :D

Rechinul Ucigas
15th October 2005, 03:04
daca face-ti la munte, as venii si eu dar nu sh daca sunt in tara cand veti face , eu voi fi de carciun si pana de revelion asa ca daca e ceva merg .

don_denver
15th October 2005, 12:08
farist stai pe-aci..si vezi cand si cum vom face..acest fm la munte..