PDA

View Full Version : Votati cel mai bun jucator al Gloriei!



riva
20th March 2007, 12:26
pentru acest poll am ales sapte din jucatorii bistritei care sint titulari de baza!

1. Albut - apara tot ce e de aparat si de multe ori chiar mai mult! E sigur pe el, si greseste f putin (a comis-o doar cu Dinamo in tur)
2. Dan Matei - fundas bataios, sigur pe el, alearga f mult, mai nou capitan al echipei, mai si inscrie goluri in momentele grele ale echipei
3. Muresan - stilpul apararii, nu trece nimic de el, curtat de echipele mari ale tarii, urca mult in atac mai mereu cu efect pe tabela de marcaj inscriind f mult pt un fundas
4. Sepsi - desi pare mai firav nu e deloc asa, f bataios, tare pe picioare bun control al mingii, isi face treaba f bine in aparare si si mai bine in atac! Urca mult si cel mai important, in fiecare meci are citeva centrari importante pentru echipa! E si titular in nationala de tineret a Romaniei!
5. Roszel - alearga cel mai mult de la Gloria, se bate pentru orice minge, isi da sufletul pe teren, foarte tare pe picioare! I se spune Rooney al Bistritei
6. Nalati - creierul echipei, capul limpede de la mijlocul terenului, seamana putin cu Zidane la joc si cel mai important super centrarile lui din lovituri libere si cornere! Cele mai bune centrari din tara!
7. Zaharia - atacant foarte puternic, cistiga multe dueluri aeriene din care au iesit multe goluri pentru Gloria! Are o foarte buna detenta si foarte buna lovitura de cap! Joaca mult pentru echipa!

TaciAcolo
20th March 2007, 12:32
Muresan :D cred ca e ....

dextercioby
20th March 2007, 12:34
Simplu, la meciul cu Craiova, apararea a fost in unele momente varza, visatoare cum a fost a noastra la golurile voastre. Eu zic ca Zaharia e jucatorul momentului la voi.

Jimmy_25
20th March 2007, 14:37
toata echipa e foarte buna si inchegata ......... e o echipa fara individualitati ..... su un sistem foarte bun

Celso
21st March 2007, 14:33
Muresan - care va fi al nostru la vara sper:evil:
si Zaharia este foarte bun, dar sa vedem ce constanta va avea!:ok:

Viorel_21
22nd March 2007, 20:27
Toata echipa trebuie felicitata si nu cred ca un jucator e mai bun ci cred si asa e echipa are jucatori de valoare.HAI GLORIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Florinelu
16th April 2007, 18:44
Zaharia...are cele mai multe reusite pana acum :yeah:

Dinamo_Edge
13th June 2007, 21:36
am zis ca zaharia:cool:

Lordul
27th June 2007, 15:35
Dorel Zaharia si Gabriel Muresan ,chiar nu stiu cine a fost mai bun dintre ei

mArIuSeL
26th July 2007, 13:31
Dan Matei!:ok:

Universal
26th July 2007, 13:33
Acum ca Zaharia si Muresan nu mai sunt oa echipa =) Albut

dar unde e Tilinca?

mArIuSeL
26th July 2007, 13:35
Acum ca Zaharia si Muresan nu mai sunt oa echipa =) Albut

dar unde e Tilinca?

E la echipa se antreneaza:D..