PDA

View Full Version : Promovam?



Darkslowstar
10th October 2005, 10:30
Sambata am facut un nou pas gresit in lupta noastra cu Ceahlaul, remizand la Sacele. E de admirat Precizia, ca si-a aparat coretc sansele, atat cu noi cat si cu Ceahlaul, dar pe de alta parte daca te gandesti de cate ori i-am ajutat cu jucatori....
Mai credeti in sansele noastre de promovare sau nu?

micutzu
10th October 2005, 11:35
Nu e o solutie corecta aranjamentele. Cinste lor ca si-au aparat corect sansele cu ambele echipe. Eu zic ca aveti sanse. Va doresc ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff fffffffffffffffff multa bafta !!!!!!!!!!

Darkslowstar
10th October 2005, 12:36
As fi vrut sa castigam meciul corect, pe baraba noastra, dar se pare ca mai avem ceva timp pana vomavea o echipa adevarata la Brasov. Sper ca Manea sa puan pa punct cat mai repede relatiile de joc, pt ca nu mai avem voie sa facem alti pasi gresiti. Imi pare bine ca nu am recurs la blaturi la Ceahlaul.

jay
10th October 2005, 17:23
Sa nu fie Forex echipa aia...:drak:

Darkslowstar
10th October 2005, 17:48
Asta e unul dintre cosmarele mele :D, dar nu cred ca se va ajunge pana acolo. Forex e o echipa fara nici un fel de traditie (infintata in 2003, parca) si fara suporteri. Nu cred ca vom ajunge si noi ca fratii de la U.

DIXX
10th October 2005, 18:10
M-au enervat tiganii aia care l-au injurat pe Manea&co dupa meci,stiam k asa fac aia tot timpul frate la 5km de Brasov si deja dusmani.Cind vin in Bv la cersit fac orice sa le dai un leu si cind te prind la ei iti rup capul fara mila.Imi pare rau de UTA dar n-a fost sa fie.
steagu,UTA,U

Darkslowstar
10th October 2005, 18:14
Eu n-am fost niciodata la ei in tiganime, dar am fost socat cand am auzit ce s-a intamplat. Mai ales cand au izbucnit in urale ca Ceahlaul conduce la Forex. Astia sunt brasoveni sau moldoveni? Probabil asta e aripa Garcin a galeriei Preciziei.
Voi ati mai auzit de asa ceva, parca in 97-98 nu s-au intamplat astfel de lucruri, parca am castigat fara probleme?

t.b.
10th October 2005, 21:03
Sper sa promovati, sa nu cumva sa-i lasati pe aia de la shiahlaul din nou in A, destul le-a fost, anul asta sper sa se duca si bistrita acolo unde-i este locul si atunci chiar o sa putem spune ca avem un campionat corect.

Darkslowstar
11th October 2005, 11:31
Crerd ca m-as oftica rau de tot daca ne-ar lua fata tocmai focloristii. Din pacate noi jucam corect si ei se pare ca cumpara meciuri (de ex. la Roman), asa ca au sanse mai mari in momentul acesta. Noi inca mai lucram la omogenizarea echipei. Avem nevoie de cat mai multe jocuri in picioare, de aia sunt ofticat ca am iesit din cupa, inca un meci cu un adversar tare ne-ar fi prins bine.

Bancaru
11th October 2005, 11:35
Off Topic

Dark, cine este acest Nicolae Cristescu din noul CA de la National? Ai idee? Cica este om de afaceri brasovean...
Daca stii ceva te rog sa ma anunuti

On topic
PROMOVATI! :D

HIV
11th October 2005, 11:41
PRomovati ma , dai in mama lor de ceahisti :D

Darkslowstar
11th October 2005, 12:29
O sa ma interesez, dar n-am auzit de el. Daca isi desfasoara activitatea in Brasov nu-i va fi bine cu presa si autoritatile locale, care nu vad cu ochi buni asa ceva.

HIV, eu sper sa promovam impreuna si echipa de la baraj sa fie din B3, Bihorul cel mai bine. Sa umplem A-ul de ardelene!

Bancaru
11th October 2005, 12:44
UTA unde joaca? Ma rog, ei sunt banateni, dar au traditie...
OF TOPIC
Se pare ca ai dreptate, nu m-am gandit la faptul ca poate e din Brasov dar investeste in Bucale. Poate e brasovean de origine. In definitiv fiecare baga banii unde vrea. Ce, englezii sunt suparati ca BkP, cu "headquarter" la Londra, baga bani la Timisoara? :D :D

Darkslowstar
11th October 2005, 13:09
Daca isi desfasoara afacerile in Brasov nu-i va fi moale, pt ca Steagu s-a bucurat intotdeauna de o sustinere unanima din partea clasei politice (ma rog, cu unele exceptii). Daca e originar din Brasov, dar are afacerile aiurea este oki, nu ai ce sa-i ceri. Toti marii afaceristi din Brasov au fost abordati de catre politici si conducerea stegara, daca n-au vrut sa dea bani e oki, dar sa sustina o echipa rivala si mai ales una din Bucuresti, asta este inacceptabil in Brasov.
Lasa BKP-ul aia e firma romanesca si fratii iancu sunt bucuresteni, daca imi aduc aminte bine.
In legatura cu UTA te lamureste Micutzul, ca el e oaspete permanent aici :D

micutzu
11th October 2005, 13:58
Aloha !!! :D
OFF-TOPIC :
Bancarule sa nu mai faci greseala asta. :nah:
Banat=Timisoara:mad: +Resita/hello +Drobeta:mda:
Crisana=Bihor+Arad(trece Crisul Alb pe la noi prin judet)
Din diverse motive, Dark stie, noi "iubim" :evil: foarte mult Timisoara, si din cauza acestei "religii" nici daca am fi nu ne-am considera banateni. Singurii de acolo care ne sunt frati sunt resitenii:yeah: .
Noi jucam in divizia B3 alaturi de Bihor, Cluj, Timisoara, Medias, etc.
Daca mai vrei detalii poti sa-mi dai un PM, dar din dorinta de ai ajuta pe fratii mei brasoveni poti mai bine intra aici la Dark pe off-topic (nu de alta numai sa mai facem postari:D )

ON-TOPIC :
Mai are rost sa zic?:D
Deja se stie. :yeah:

Darkslowstar
11th October 2005, 14:13
Bancarule, vezi ca te retrogradeaza Micutzul daca ii mai bagi in aceasi oala cu timisorenii :D.

O sa fie o lupta luunga, credeam ca va fi mai usor, dar Ceahlaul se tine bine de tot. De abia astept meciul direct, dar sper ca pana atunci sa fim in fata lor.

RaiNMaN
6th November 2005, 08:33
Cu toate ca sunt brasovean si eram foarte optimist,inaintea inceperi campionatului chiar si in campionat pana la venirea obositului de Manea..care ne-a spulberat toate sansele de a promova !

DIXX
6th November 2005, 14:05
Nu e numai Manea de vina,dupa parerea mea e lotul prea slab.

de_kid
9th November 2005, 14:09
Cum sa fie lotul slab? sunt destui jucatori care au fost chemati la lotul de tineret...problema e ca sunt foarte multi tineri si trebuie un antrenor care sa se priceapa in ai antrena...cred ca multescu este alegerea optima pentru ca a demonstrat-o si pana inainte sa plece...pe aceasta cale tin sa-i urez bafta si alaturi de el sa le dam peste nas obositilor aia de la shalau'

DIXX
9th November 2005, 17:06
Pai asa scriu ziarele ca e lotul slab dar sper si yo ca Multescu sa miste ceva.

de_kid
11th November 2005, 14:58
Normal , tu stai tot prin bucuresti dixx?

Darkslowstar
11th November 2005, 15:04
Putintel mai la vest de Bucale.
Sorry, a trebuit sa plec mai repede din tara de cat credeam si de aceea n-am apucat sa termin treaba aia.

Sunt sceptic ca mai putem promova direct si nu stiu daca Forexul ne va lasa sa-i ajungem. Lui Multescu ii urez bafta

DIXX
11th November 2005, 17:17
Trebuie sa lucrezi acum Sambata si Duminica sa intram la recuperari.Ce ai facut la rusi le-ai dat lectii cum se bea vodka la noi?

Darkslowstar
11th November 2005, 18:12
Am incercat eu ceva, dar au fost mai tari decat mine. Am tras doua baute zdravene pe acolo, inca nu m-am refacut complet dupa bautura, nesomn si avion. Am fost cu serviciu la o conferinta, dar pe langa munca (multa) a fost si ceva fun.
O sa trag tare in we asta ca sa recuperez :ok:

de_kid
12th November 2005, 21:06
hopaaaaa :))) 3-0 ....asa mai merge ce sa zic??? incep sa cred tot mai mult ca manea a venit la echipa asta doar sa o strice .... huh bine ca am scapat odata de el acum doar shalau' tre sa se impiedice si cred ca in retur o sa fie terminati...sa vedeti voi cum se recupereaza din avans de 10 puncte .

DIXX
13th November 2005, 00:18
4-0 chiar,cita dreptate ai Kid

de_kid
17th November 2005, 08:40
ti-a placut predictia mea...nu????

RaiNMaN
17th November 2005, 09:00
Da acum cu victoria cu Altay revenim in lupta pentru promovare.Oare manea sa fi fost problema? de ce n-ai plecat mai repede ma?? :D Oricum e bine ca a fost dat afara si a revenit Multescu care ne poate duce in DIVIZIA A ! Oricum este bine daca vom castiga cele 2 meciuri ramase..si poate salaul se impiedica,face un egal ceva..ii batem in retur la noi acasa..si ne vom apropia de ei ! Hai ca vedem noi cum facem si PROMOVAM ! FORZA STEAGU !


STAPANI TAMPEI !

de_kid
17th November 2005, 15:23
Pai si normal ma....manea era "omu' lu' shalau' " ... ce e important e ca nu am ajuns inca nici macar la jumatea drumului...vedem cand ajungem acolo ce se mai poate face dar nu e este nimic pierdut inca

micutzu
17th November 2005, 16:17
Dark !
Is yo mai batut in cap :D, si de aia nu stiu, voi ati jucat cu sahlaul?
Daca nu, astept cu infrigurare meciul.
Eu vreau sa promovati.

Darkslowstar
19th November 2005, 00:46
Am jucat in prima etapa si am luat-o cu 3-o :(

de_kid
25th November 2005, 09:23
Asteptam meciul retur ca pe o palida consolare , sper sa castigam acest meci macar pt onoare

joao pinto
28th November 2005, 17:10
@Dark: Am vazut pe un alt subforum ca ai trecut in "tabara padurarilor". :o:
Pai ce facem, domnule, ajungem si noi ca si Clujul?
Hai Steagu' ! /hello
Cel mai frumos ar fi sa fuzioneze cele doua echipe, si asa cei de la Forex au mai multi brasoveni adevarati decat "stegarii"... :rolleyes:

Darkslowstar
28th November 2005, 19:18
Cum sa trec in tabara padurarilor, doamne fereste. Din cate imi aduc aminte am zis ca au echipa mai buna decat noi, sau cam asa ceva. Eu o sa tin intotdeauna cu Steagu, indiferent ce va face Forex in viitor, chiar daca ajunge campioana, eventual. Nu se poate reedita povestea de la Cluj, mai ales ca acolo e vorba de o rivalitate veche, de muulti ani.

Probabil daca Forex intra in A va fuziona cu Steagu, depinzand si daca Adriana Ilie va deveni actionar majoritar la ei, asa cum se vehiculeaza prin Brasov.

DIXX
29th November 2005, 09:57
Pai altfel nici n-au unde sa joace.

Darkslowstar
29th November 2005, 10:23
Pai ar cam avea pt ca Tractoru arata destul de bine si in primul an ai dispensa. Din pacate, pt ca n-ar putea sa joace pe Tineretului fara fuziune.

de_kid
29th November 2005, 11:32
Hehehehe...nu se poate numi fuziune pt amandoua echipele vor mai exista...doar ca FC Brasov se va bate cu cei din div A iar forex va deveni echipa satelit...oricum 90% din jucatorii de la forex sunt crescuti la FC Brasov

DIXX
29th November 2005, 12:56
Aia sint macar brasoveni si lupta pentru Brasov nu petarde de toare culorile plini de fite si figuri.

micutzu
29th November 2005, 13:23
Sa prindeti barajul ca la locul 1 nu mai aveti sanse (sau daca sunt, sunt minime) . Oricum m-as bucura sa promovze una din Brasov si dupa fuzionare sa vad din nou Steagul in A. Bafta.

Darkslowstar
29th November 2005, 18:42
Si noua ne-ar conveni varianta, cu conditia ca noi sa jucam sub acelasi nume si cu palmaresul intact. Dar sincer, fara o implicare solida a politicului, acest lucru nu se va realiza, din cauza unor orgolii mari de tot. Dar pana la vara mai este, avem numai 3 puncte in spatele Forexului, asa ca putem sa-i prindem.

de_kid
18th December 2005, 08:49
Probabil ca daca multescu era lasat sa isi duca treaba la bun sfarsit in toamna lui 2006 cu siguranta eram in divizia A....ce pot sa spun pe grigoras nu il cunosc prea bine si nu stiu daca a mai antrenat vreo echipa mai importanta decat farul constanta , si acolo a ajuns ca interimar sau nu stiu cum....sincer imi pare rau ca multescu a fost indepartat din nou

Darkslowstar
19th December 2005, 11:35
Grig a facut treaba foarte buna la Farul, a construit o echipa foarte bna din jucatori fara mare nume, din care multi sunt acum vedete. Sa speram ca face la fel si al noi.

don_denver
19th December 2005, 11:36
bafta....vedea-v-as in a!....

Darkslowstar
19th December 2005, 11:50
Multumim! Crezi ca au astia in repertoriu, stii tu unde, we are the champions? Ca ni se potriveste! Nu Steagului din pacate, dar noua da!

don_denver
19th December 2005, 11:50
il au....cantam impreuna....:D..fiecare pt echipa lui..:D

Darkslowstar
19th December 2005, 14:49
Nu stiu daca atat echipele, dar noi sigur suntem! :D

de_kid
20th December 2005, 23:14
si eu si eu , poi sezonul trecut bagau frecvent melodia asta pe stadion la steagu , parca aeram echipa de suflet a lu' freddy mercury

Darkslowstar
21st December 2005, 01:26
Mesajul e bun, nu-i chiar asa de rea ideea, pacat ca nu s-a prins :)

de_kid
22nd December 2005, 13:04
cred ca ar trebui pe langa antrenamente jucatorii sa faca si un curs de engleza intensiv , poate pricep si ei care e rolul lor la echipa

Darkslowstar
23rd December 2005, 10:39
:happy La asta nu ma gandisem. Bine, canta ei, dar daca nu inteleg nimic ce folos? :D

GruppoApparte
10th January 2006, 23:53
mai greu cu promovarea din pakate :( .... oricum forexu si brasovul se bat pt locu 2 ceea ce e bine , amandoua is din BV macar una sa urce in Div A

Darkslowstar
22nd January 2006, 15:47
Optimismul revine!

Forex s-a slabit prin pierderea lui Anghel si probabil si a lui Manea, si cum noi facem transferuri bune, imi da speranta ca vom merge macar la baraj, unde avem sanse bune sa promovam. Acum ramane sa vedem ce traba va face Talnar, pt ca are din ce sa faca o echipa buna si pana la meciul cu Ceahlaul mai sunt destule saptamani. Hai Steagu

inter
22nd January 2006, 15:58
Forex a pus bazele unei colaborari cu Inter ... asa ca se discuta de rodarea unor jucatori ai lui Inter la ei .... nasol , nu-i asa ... chiar nu stiati asta!

Darkslowstar
22nd January 2006, 16:46
La Brasov nu se stie nimic de asta, cel putin in presa nu a aparut nimic. ma indoiesc ca va trimite Inter cine stie ce jucatori in divizia B la noi.

DIXX
22nd January 2006, 17:54
Buna gluma.

inter
22nd January 2006, 17:57
mey dupa cate scrie pe site-ul oficial al lui Inter , astia de la Forex le-au pus baza sportiva la dispozitie gratuit, pt. desfasurarea unui program umanitar urmand ca sa inceapa sa ruleze jucatori si la Forex ....

asa ca nu-i gluma asa de buna!

ps. nu vine Adriano sau nu stiu are din primii 22 ...:D:D

Darkslowstar
22nd January 2006, 18:04
Asta e veche rau, pt ca programul lui Inter, pt copii se desfasoara de ulti ani la Brasov. Cand au jucat la Brasov, acum 4 ani i-am vazut pe copii aia in tribune, imbracati in tricourile lui Inter. Inter camps, parca asa se numeste. Ma indoiesc ca vor colabora cu echipa de fotbal.

de_kid
22nd January 2006, 22:01
haahaa , tot jucatori romani sunt si aia...nijte tzacani care nu au nici o legatura cu fotbalul , nu cred ca prind nici echpa de juniori satelit a lui forex

de_kid
22nd January 2006, 22:28
de promovare am vorbit si pe canalul special facut pt fiecare serie a diviziei B , am spus si acolo ca ceahlaul tre sa piarda 3 meciuri in afara de cel direct ca sa cada sub noi...forex si precizia sigur o sa-i arda in retur :D depinde doar de noi sa fim constanti si sa nu renuntam ...

Darkslowstar
22nd January 2006, 22:41
Nu sunt sigur ca o sa-i arda Preca si Forex pe nemteni, pana la urma se joaca la ei si acolo raul, ramul si arbitrul tine cu ei, deci nu m-as baza pe asta. In afara de meciul cu noi, joaca acasa cu echipele tari. Sa jucam noi bine si sa luam macar locul 2, asta imi doresc.

100%rapidist
22nd January 2006, 23:39
nu promovati sigur!!!

Darkslowstar
22nd January 2006, 23:41
Mai cum le sti tu pe toate ca un om mare. :). Si de unde esti tu asa de sigur?

GruppoApparte
23rd January 2006, 03:58
Sanse sunt da trebuiesc expolatate la maxim ... nici eu nu am auzit forex - inter ... cred ca vrajeli .. daca era vorba de asa ceva imediat aparea in presa si nu acuma ci inainte de a fi vorba de asa ceva :P

de_kid
23rd January 2006, 12:34
bey rapid sun dar nu te-ai gandit ca s-ar putea sa nu ne intereseze parerae ta?

Darkslowstar
23rd January 2006, 12:38
GruppoApparte, nu sutn vrajeli, dar nu e nici asociere fotbalistica. Inter camps sunt dedicate nu cresterii de fotbalisti pt echipa de fotbal, ci este un program pt copii institutionalizati, daca imi aduc bine aminte. Oricum este o chestie veche, de mai multi ani.

de_kid
23rd January 2006, 12:48
mai pe roamneste e un program de fotbal pt casele de copii

GruppoApparte
23rd January 2006, 20:36
pai daca tot e un program pt asa ceva , ar fi buna o colaborare , nu se stie niciodata de unde sare aschia ...

Levente
4th February 2006, 14:51
nu promovati sigur!!!
Asta sigur ca să nu să se întalnească FC Braşov cu Rapid în campionat Ne stiu iei şi îi e frică ... :great:

Darkslowstar
5th February 2006, 14:31
Te cred si eu, ca i-am articulat pe unde i-am prins. Normal ca ne stiu de frica :D

DIXX
5th February 2006, 15:19
Daca erau toti ca rapidul realizam eventul.

lucirvr
6th February 2006, 02:11
nu promovati sigur!!!
las ca promoveaza ASA bai tarane.vb peste 50 de ani cand o sa fiti in divizia coca cola:rosu:

de_kid
6th February 2006, 18:11
in divizia a pampers :D

RaiNMaN
7th February 2006, 11:31
=)) .. lol 100% rapidist.. care face mijtouri ma? .. ca asta sigur e vreunu care se plictiseste acsa.. cum sa nu promovam ma? LU RAPID NASI LU RAPID !!!!!!

de_kid
7th February 2006, 12:58
Tu nu vezi cati ani are ma? cred ca l-o fi dat afara educatoarea de la grupa mare si s-a gandit ca ar fi o idee buna sa se bage in seama cu noi prin alunecare...

GruppoApparte
7th February 2006, 17:10
de la un copil de numai 13 ani ne putem astepta la absolut orice asa ca nu va mai ingrijorati promovarea e cat se poate de aproape ..

de_kid
7th February 2006, 20:45
cu karamian in echipa de nimeni nu ne e frica :D forza steagu'

Darkslowstar
7th February 2006, 21:37
Pai a ajuns Karamain la noi? Eu n-am auzit nimic de asta. Zi tot, sa stim si noi :)

GruppoApparte
7th February 2006, 22:19
pai parca era la hmm pandurii semnase cu ei karamian ... ar fi frumos da nu am auzit de asa ceva

Levente
7th February 2006, 22:24
am adaugat la rubrica presa, un articol de la mine in legatura cu Rapidistii veniti la noi si datele despre ultimul amical inaintea plecarii in Antalya.

Avem echipă, avem valoare şi ne facem tot mai tare !!!!

de_kid
8th February 2006, 17:49
puteti sa va uitati la revista presei..am scris acolo lotul de jucatori care v-a pleca in antalya :)

piciu_brasov
8th February 2006, 20:27
si karamyan si dumitru de la rapid 2 au plecat cu eschipa in antalya

DIXX
9th February 2006, 00:54
E bine daca e asa si bine ai venit printre noi.

GruppoApparte
9th February 2006, 05:15
dar au semnat cu brasovul sau numa se pregatesc deocamdata ?

de_kid
9th February 2006, 08:14
:D pai normal ca au semnat...s-au facut 6 transferuri iarna asta , uita-te la revista presei

Darkslowstar
9th February 2006, 11:08
Ce nu s-a spus este cum au venit noii sositi. Sunt imprumutati, sunt definitiv ai nostrii? Eu nu as pune mare baza pe cei care au venit numai imprumut.

de_kid
9th February 2006, 11:29
asta asa e , colceag e sigur cumparat...la fel si neacsu si aldea de ceilalti 3 de la rapid si de posteuca nu stiu ce sa spun...

Darkslowstar
9th February 2006, 11:37
Karamaian, Curca si Dumitru sunt definitiv ai nostrii? Asta ar fi o veste foarte buna. Posteuca e in mod sigur imprumutat, nu-l dadea Dinamo asa degeaba. Ce varsta are Dumitru si pe unde a mai jucat, stie cineva?

de_kid
9th February 2006, 11:43
dumitru a jucat la rapid...eu am zis doar de colceag de aldea si de neacsu ca sunt definitiv ai nostri...restu nu stiu cum au venit

tudoor
9th February 2006, 13:39
Cand au inceput negocierile, adik acum mai mult de o luna, e vorba de imprumuturi de la rapid si dinamo... acum nush ce s-a negociat pana la urma, da nu prea cred ca i-au luat definitiv...Am vazut ieri un interview cu Colgeac si o fost intrebat daca e un pas inapoi pt el. A raspuns ca doar pentru moment, pentru ca el e sigur ca echipa va promova anu asta... au venit niste jucatori care sa completeze echipa si in sanul echipei este o atmosfera excelenta! eu zic ca exact de asta aveam nevoie :ok:

GruppoApparte
9th February 2006, 16:00
nu e prea bine nici asa, dupa ce vom promova aia pleaca si ramanem iarasi descoperiti , intr-un fel e bine ca ne pot ajuta la promovare da daca privim spre viitor nu e atat de bine cum pare ... da cine stie

piciu_brasov
9th February 2006, 17:27
pe florin dumitru de la rapid 2 daca il ia sigur e definitv...karamyan nu stiu..

de_kid
9th February 2006, 19:51
in vara se vor face alte transferuri oricum...poate nici nu vom mai avea nevoie de acesti jucatori , pentru moment sunt foarte buni:)

Darkslowstar
9th February 2006, 20:10
Unii din jucatorii acestia sunt de viitor si era important sa fie ai nostrii definitiv: Posteuca, Karamian, Dumitru, etc. E important sa ai un lot stabil, ca sa poti faci performnata. Macar ii poti vinde :)

de_kid
10th February 2006, 08:01
dupa cum observi....acesti jucatori au fost cumparati insa karamian a semnat pana in vara cu drept de renegociere...cu toate astea sunt de parere ca in vara karamian va accepta oferta noastra pt ca avem prima optiune

Darkslowstar
10th February 2006, 09:31
Daca nu mai e cumva legat de Rapid, care sa-l poata directiona altundeva. Oricume clar ca Karamian nu va sta si la anul in B. Probabilva ramane daca promovam.

de_kid
10th February 2006, 13:10
pai el a alles brasovul pt ca mai avea si alte oferte din A...

RaiNMaN
10th February 2006, 14:58
D prommovat promovam sigur ma..

Darkslowstar
10th February 2006, 15:48
Nu-i chiar asa de sigur la baraj, sa vedem cu ce echipe ne intalnim acolo. Intr-un singur meci se pot intampla multe, poti avea o zi proasta, arbitrajul etc. Mai intai sa batem Ceahlaul!

tudoor
10th February 2006, 15:55
la baraj o sa jucam primul meci si ultimul meci! adik in prima sambata (b1-b2) si peste o sapt (b1-b3)... deci o sa fie un decisiv!! o sa fie greu k draq! ganditi-va ca f probabil o sa jucam cu petrolul si U Cluj! da oricum e mult prea repede sa ne gandim la baraj... mai sunt multe mecuri pana atunci!

de_kid
10th February 2006, 18:21
clar....ma rares adresa rareshstegar01 e a ta?

piciu_brasov
10th February 2006, 22:01
horica e rareshsteagaru01 cu u la stegaru

Darkslowstar
10th February 2006, 22:57
E greu la baraj si trbuie sa avem o echipa brici pana atunci. E bine macar ca ajucam ultimul meci si nu vom fi la mana nimanui. Macar ne vom avea soarta in maini!

de_kid
11th February 2006, 08:24
puteam sa le jucam si pe primele 2 si sa le castigam , atunci nici nu ne mai interesa ultimul meci , cred ca nici nu se mai programa...

giovanni BV
2nd March 2006, 03:30
Trebuie sa-i batem acuma pe Ceahlaul , si dupa aceea sa abordam fiecare meci , ca un meci de promovare , si vom vedea rezultatele pe care le dorim !!! Putem promova si reveni la locul care ni se cuvine !!!

de_kid
2nd March 2006, 13:46
am mai spus-o...ceahlaul nu o sa mai castige asa usor meciurile din retur pt ca lupta e mare si la evitarea retrogradarii...

Darkslowstar
2nd March 2006, 13:54
Nu putem decat sa speram asta, dar sa nu uitam ca sunt echipe din Moldova care stau bine si isi permit sa dea punctele blatistilor, dexe Botosaniul si Suceava. Roman joaca la Piatra acasa, deci o va lua pe coaja oricum. ramane sa vedem ce fac Moinestiu, Braila, Targoviste, constantenele (care joaca acasa si au mare nevoie de puncte) si cele 2 echipe brasovene, ambele cu jocuri in deplasare. Sa nu ne imbatam cu apa rece, pt trebuie sa castigam noi tot intai si poi sa piarda Ceahlaul. Sanse cam mici ce-i drept. E bun si locul 2, avem sanse si la baraj.

de_kid
2nd March 2006, 15:30
E normal...la echipa pe care o avem acum nu am avea voie sa pierdem nici un punc...nu avem nici o scuza pt nici un fel de esec , in tur am pierdut 3 meciuri si am facut cateva egaluri , eu zic ca fara episodul Manea acum eram la egalitate cu ceahlaul

RaiNMaN
3rd March 2006, 11:09
Da avem un lot foarte bun de jucatori ! Cu jucatori de nationala (Flavius Moldovan) .. Karamian un jucator bun.. si multi alti.. trebuie sa promovam neaparat.

de_kid
3rd March 2006, 11:38
sunt curios de ce au spus ca flavius moldovan o sa stea pana in vara? daca osa ii convina oferta viitoare nu vad de ce nu ar ramane...

Darkslowstar
3rd March 2006, 11:47
Sper ca Flavius isi da seama ca nu mai e cazul sa faca acele chestii care i-au adus indepartaea de la noi si de la Rapid. Daca va juca bine acum si apoi in A la vara (la noi sau altundeva) ar mai avea sanse la Nationala.

Ce vreau sa mai spun ca acum totul depinde in primul rand de Talnar, in ceea ce priveste jocul echipei si de conducere in ceea ce priveste franarea Ceahlaului. Asta costa ceva bani dar poate sa duca promovara directa la o adica.

de_kid
3rd March 2006, 11:50
:D inteleg...

OVIDIU 62
13th May 2006, 17:45
Se pare ca anul acesta nu ve-ti prinde nici macar barajul.In 2 deplasari dupa ce a-ti condus cu 1 si 2-1 a-ti luat bataie cu 3-2.La mai multe.

de_kid
13th May 2006, 22:25
asta e parerea ta...daca tu crezi ca nu se poate recupera un punct in 4 etape inseamna ca nu te pricepi deloc la fotbal !!!

BrasovFans
13th May 2006, 22:56
Lasa-l mah k e batran... are 43 de ani... nu prea a avut contact cu fotbalul

Pepsi-Cola
14th May 2006, 13:30
promovati pt. ca locul vostru e in divizia A

NORGEMAN
14th May 2006, 13:42
in acest moment nu meritam nici sa ne uitam la divizia A :(
oricum multumim de incurajari

OVIDIU 62
14th May 2006, 18:13
Anul asta este practic incheiat pentru voi asa ca la anul mai sunt sperante, cu toate ca sincer sa fiu BACAUL va defila in divizia B sunt sigur.

DIXX
14th May 2006, 19:25
Nu-l mai bagati in seama pe asta k de fapt asta vrea,sa vorbeasca si el cu niste oameni din Europa.

mitel4rulmentu
14th May 2006, 22:07
Da ma!!ASa am facut si cu aia de la VAlcea!!nu trenuia bagati in seama :D

Darkslowstar
14th May 2006, 22:48
Cum nu ati facut cu aia din Valcea, vreti sa spuneti :)

mitel4rulmentu
14th May 2006, 23:26
BA se vede ca a fost dinu plecat!!CA toti moderatori erau praf!!DAr acuma vad ca sau trezit

Darkslowstar
14th May 2006, 23:29
Eu nu mai sunt moderator Mitele :). Oricum pe OLS se pare ca nu mai suntem asa de bineveniti. :)

mitel4rulmentu
14th May 2006, 23:48
De ce nu mai esti ma??CE se intamplat ???Moama deja incep sa ma inervez!!

Darkslowstar
14th May 2006, 23:56
Lasa ca vorbim maine pe YM si-ti povestesc eu tot. Numai sa ai rabdare pana atunci :). Sau la telefon si mai bine :ok:

mitel4rulmentu
15th May 2006, 00:00
Pai eu am!!Dar am scoala maine!!!nu poti acuma ca mai stau un pic????

de_kid
15th May 2006, 21:19
si mie ar trebui sa-mi spui pt ca nimeni nu a vrut sa imi spuna pana acum...cu toate ca staiu foarte bine :(

Darkslowstar
16th May 2006, 11:47
Pai de tine nu reusesc sa dau. Vezi ca sunt pe YM (invizibil) si cand intri da un buzz, ca de cand am venit vreau sa stau de vorba cu tine si nu reusesc :).

BrasovFans
16th May 2006, 13:24
si mie ar trebui sa-mi spui pt ca nimeni nu a vrut sa imi spuna pana acum...cu toate ca staiu foarte bine

Imi spune si mie cineva ce se intampla pe aici??? Please...

de_kid
16th May 2006, 18:22
nu se poate :D

OVIDIU 62
21st May 2006, 21:05
Nu cred ca este vreo sansa de a participa la baraj ca sa nu mai spun de lotul pe care il aveti.

de_kid
22nd May 2006, 11:22
nu te supara...esti cumva din MOL(...)?
FC Braşov - Laminorul Roman 6-1 (2-0)

Au marcat: Arman Karamian (’30,’33-pen), Prodan (’65, ’72, ’75), Adam (’82) - Codreanu (’89) FC Braşov: Posteucă-Tatarciuc, Isăilă, Fl.Moldovan-Maghici, Sătmar, Hidişan, Karamian (’79 Cristescu), Dumitru-Dedu (’73 Adam), Pereş (’60 Prodan). Antrenor: Cornel Ţălnar. Laminorul: Zebreniuc-Codreanu, M.Marin, Dumitraş (’46 Cozma), D.Marin (’75 Bucovanu), Atănăsoaie (’60)-Pătraşcu, G.Dinu, Harbuzaru, V.Popa - A.Paraschiv. Antrenor: Toader Şteţ. Arbitru: Cristian Sava (Bacău)

OVIDIU 62
25th May 2006, 09:17
Nu va vreau in divizia A pentru ca a-ti aranjat in ultima etapa de campionat victoria BACAULUI asfel incat echipa mea de suflet a mers la baraj.RUSINE FC BRASOV.

BrasovFans
25th May 2006, 16:39
tataie dute si te culca... noi vb de prezent nu de trecut. lasa ca si galatiul tau a facut blaturi. toate echipele din romania au facut blaturi... dute si fa nani... poate noi te retzinem ! Nu crezi?

Darkslowstar
25th May 2006, 17:35
Nu-l mai baga in seama Alex, nu vezi ca asta vrea? Hai mai bine la noi ;)

NORGEMAN
25th May 2006, 23:03
chiar.... ce pustiu e pe aici acuma... inainte era mare valva, acum zici ca gripa aviara ne-a mutat de pe forumul asta :D

Darkslowstar
26th May 2006, 13:15
Pai nu suntem departe si tu ar trebui sa sti unde :)

PS detalii pe YM/forumul LSB daca esti inca in dubiu

NORGEMAN
26th May 2006, 21:07
:) pai stiu unde suntem cu toti, faceam doar aluzie la cat de pustiu e forumul aici acuma....

BrasovFans
11th July 2006, 15:41
Speram sa promovam anul acesta, tinand cont ca il avem la carma echipei pe domnul Aurel Sunda, cel care a reusit sa promoveze in Divizia A cu 3 echipe, acestea find: UMT Timisoara, Apulum Alba Iulia si CFR Cluj.

Speram ca noi sa fim a 4-a echipa pe care o duce in Liga 1.

lolo_grupa_c
11th July 2006, 23:59
gata baieti.....calmati_va.....la anu ne vedem in liga1..

bada_otelul
15th July 2006, 14:30
o sa fie lupta cu petrolul pt primele 2 locuri,sper si cred ca vor promova amandou,nu avem nevoie de echipe gen gloria(fara suporteri si trecutul bine cunoscut) sau urziceni,oras de 25000 sau cat mai are,echipa care sigur va pierde ambele meciuri cu dinamo lejer(netoiu stie de ce)

de_kid
16th July 2006, 10:28
nici de echipe in genul lui ceahlaul nu cred ca are nevoie Liga I , dar in fine...banul decide in fotbalul de azi

KpaC
16th July 2006, 13:11
pustiule acum teie ciuda ? nuti fie sezonul asta nu meritati sa mergeti in a .. si liga 1 are nevoie de ceahlaul .. uitate ca a dat jucatori buni dea lungul timpului la echipe mari din tara

piciu_brasov
16th July 2006, 15:16
KpaC mars de aici!

de_kid
17th July 2006, 22:01
Prietene talentele s-au dus iar noi vorbim aici despre mentalitate , sunteti nuli si sa va fie clara treaba asta .