PDA

View Full Version : Presa din Banie



bgMiKe
2nd November 2003, 22:36
Desi nu tineam cu orice pret sa mi se confirme ceea ce am spus intr-un mesaj mai vechi , se pare ca nu am noroc. Cele spuse in legatura cu "haita" aciuata pe langa club si cu "sustinerea" de care se bucura conducerea din partea presei locale imi sunt confirmate acum si de actualul (cred ca la ora asta fostul) presedinte, Adrian Mititelu. Nu ma intereseaza persoana acestuia, ma leg doar de situatia creata. Nu-mi dau seama exact cata dreptate are dar nici nu cred ca sunt scorneli.
Pacat.
Concluzia este ca in acest oras, in ciuda tuturor comentarilor si afirmatilor sforaitoare nu se poate face mare lucru. Si atata vreme cat nu se face nimic in aceasta directie, degeaba acuzam pe unul sau altul din presedinti sau actionari. De ce credeti ca Gica Popescu nu vrea sa vina? Oare nu din aceasta cauza?

EDMOND_
4th November 2003, 00:22
Exista , din pacate , exagerari intentionate si rau voitoare din partea unei parti a presei sportive ...cea care este in sfera de influenta a Gazetei Sporturilor ! Cred insa ca nu era necesara postarea acestui subiect aici.....

MATRIX98
6th November 2003, 19:38
Cred ca ai dreptate EDMOND__

inter
6th November 2003, 19:39
:ok: Edmond