PDA

View Full Version : Comentarii la "Poze cu forumistii"



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Bumbescu
13th July 2007, 17:59
Limba romana nu ne permite prietene sa spunem operatie exhaustiva...O relatare poate fi exhaustiva,un subiect nicidecum o operatie.Si incetati sa radeti de acel baiat ca deveniti penibili.

Uita-te mai bine la ce a scris ala si dupa aia pronunta-te...

Zauri
13th July 2007, 18:07
Te rog sa ma corectezi :)

Bumbescu
13th July 2007, 18:12
Eu ma refeream la ce a scris manelaru, nu la ce ce a scris jesus....cred ca au fost toti prea blanzi cu "acel baiat":D

Cristian
13th July 2007, 18:23
si eu faceam referire la acelasi aspect, de modul in care i s-a adresat unei fete pe care nici nu o cunoaste. Ca in rest nu am nimic cu el.

Zauri
13th July 2007, 18:27
Lasa prietene ca si fata o cauta...sa fim seriosi...
Asta nu inseamna ca aprob limbajul "acelui baiat"

The_Blonde
13th July 2007, 18:30
@ invincible_ ..esti mai mult decat penibil daca ai considerat vre-un moment ca m-as simti flatata de comentariul tau ... deci esti un taran prost si ordinar ..limbajul tau denota un caracter ABJECT!!!! :rosu::rosu::rosu::rosu:

The_Blonde
13th July 2007, 18:32
Lasa prietene ca si fata o cauta...sa fim seriosi...
Asta nu inseamna ca aprob limbajul "acelui baiat"

desigur ..se vede k ai trait in pestera , in lumea mea nu e o rusine sa iti pui poze cu decolteul pe un forum ..go back in the cave boy :rosu:

Zauri
13th July 2007, 18:34
@ invincible_ ..esti mai mult decat penibil daca ai considerat vre-un moment ca m-as simti flatata de comentariul tau ... deci esti un taran prost si ordinar ..limbajul tau denota un caracter ABJECT!!!! :rosu::rosu::rosu::rosu:

Pai si limbajul tau ce denota don'soara...?

The_Blonde
13th July 2007, 18:37
ce denota ? lamureste-ma tu caveman ... ma stiti ceva ia gata ... ce rost are sa ma contrez cu niste personaje ca voi ... f... off and get a life !!!

Zauri
13th July 2007, 18:40
desigur ..se vede k ai trait in pestera , in lumea mea nu e o rusine sa iti pui poze cu decolteul pe un forum ..go back in the cave boy :rosu:

Vezi tu domnisoara cand cineva nu e de acord cu tine ce fel reactionezi? Controleaza-te si nu ma provoca...:ok:

The_Blonde
13th July 2007, 18:44
ai dreptate ..stii veneam de pe drum ..si e un trafic al dracu' de infernal ...dar sa zicem ...ca ma deranjeaza faptul ca indirect mi-ai spus ca ma consideri "a little slut" :cry: ... dar stii cum e ... aparentele inseala :D

Zauri
13th July 2007, 18:48
Apreciez puterea ta de intelegere si crede-ma departe de mine gandul de a te face cum ai zis tu...numai ca dupa parerea mea cam exagerezi cu pozele alea Atata tot.Pace pe viitor :)

Cristian
13th July 2007, 20:35
Torn Mortar adik beton :cry::cry::cry::cry::cry::cry: Ce user tare :happy

dardar_3
13th July 2007, 23:33
Bre nea torn_beton... ce facusi vere... iesisi la spirtz... ?....:groggy:...


Lopata intinsa:great:... sau cum se spune la voi:drak:...

torn_beton
14th July 2007, 01:07
Se spune betoniera intinsa. :happy:happy

Maine o sa va fac album cu poze de la servici ca noi lucram si sambata, sper sa nu ma cenzureze lumea. :happy

Hai v-am pupat ca sunt obosit, am muncit mult azi dupa cum se vede si in poze. :great:

The_Blonde
14th July 2007, 01:09
ba ce kterink de 2 lei ... pana mea :(

jesus supremu
14th July 2007, 01:47
Limba romana nu ne permite prietene sa spunem operatie exhaustiva...O relatare poate fi exhaustiva,un subiect nicidecum o operatie.Si incetati sa radeti de acel baiat ca deveniti penibili.

de unde si pana unde doar relatarea e exhaustiva?nu are sensul doar de complet ptr cultura TA generala.cred ca doar ai vrut si tu sa pari doct:D

The_Blonde
14th July 2007, 01:49
el e semidoct de fapt :D e un caveman :D da e al nostru ce draq sa-i facem :D

jesus supremu
14th July 2007, 01:50
ma oricum tre sa recunoastem p andreiy nu il intrece :cry:

va rog frumos sa nu va luatzi de andrey baiatul ala e idolul meu:dance::dance:

The_Blonde
14th July 2007, 01:51
are you smoking pot?

jesus supremu
14th July 2007, 01:54
Se spune betoniera intinsa. :happy:happy

Maine o sa va fac album cu poze de la servici ca noi lucram si sambata, sper sa nu ma cenzureze lumea. :happy

Hai v-am pupat ca sunt obosit, am muncit mult azi dupa cum se vede si in poze. :great:

doamne am ras la betonul astuia ca descreieratul:happy:happysinceritatea lui viscerala mi-a dezvoltat afinitatzi proletare nebanuite.la dracu tot nu pot sa ma opresc:happy:happy:lol::lol:

jesus supremu
14th July 2007, 01:55
are you smoking pot?

interested?:drak:

The_Blonde
14th July 2007, 01:57
sunt consumator ma intelegi precis daca nu esti m...t domn' politist :D

Jerry20cm
14th July 2007, 02:01
dati-i ban:D

jesus supremu
14th July 2007, 02:02
eu ?militian?te rog fara jigniri:happy
n-am astfel de pasiuni nu beau nu fumez nu ma droghez(imi ajunge ca traiesc in romania)ma pastrez ptr femei:happy:happy

The_Blonde
14th July 2007, 02:18
de ce sa beau si sa conduc cand pot sa fumez si sa zbor :D

Jerry20cm
14th July 2007, 02:20
adevarat graiesti, soro.

jesus supremu
14th July 2007, 02:28
de ce sa beau si sa conduc cand pot sa fumez si sa zbor :D

si s-au dus pe apa sambetei prejudecatzile mele despre blonde(momentan):ok:

dardar_3
14th July 2007, 02:29
nea betoane.... te bagasi la somn pupalash?...:drak:... fir-ar mama ei de munca...:cry:... Cred ca dormi beton acuma:D....

Jerricule... ce mai face Florica ma?...:drak:...


Inviciblu isi trase o poza la costum... simpatic... numa bun de agatat gagici...:drak:...

Astept si eu maine sa imi iau un Armani si prima poza e aci:D...

Jerry20cm
14th July 2007, 02:30
ce dreq sa faca mah
bine, sanatoasa, adoarme copii acum

dardar_3
14th July 2007, 02:33
Ia uite ca i-am gasit si lu Hardliner porecla:drak:


Ostenitore della linea dura :cry:...:cry:...:cry:... E traducerea in Italiana....:cry:...:cry:


PS: Jerricule, bravo ma... vad ca ai fost fertil:drak:

Jerry20cm
14th July 2007, 02:35
ce pana, vreau sa va egalam la numar de abonamente vandute:D

The_Blonde
14th July 2007, 02:38
asa jerry clarifica pentru toata lumea .... eu si cu u nu avem nimic ... u esti insurat cu florica ... e cel mai bine

dardar_3
14th July 2007, 02:40
opa.... gelozie?...:drak:...


PS: Are Florica niste silicoane:great:... parfum nu jucarie...;)...
@Steel: Florica e numele de scena...;)

The_Blonde
14th July 2007, 02:40
da .. tipic ..pentru voi baietii sa dati raspunsuri din astea :rosu:

treaba ta!

eu geloasa? de ce?

jesus supremu
14th July 2007, 02:42
auzitzi daca poate sa-mi explice si mie unu cum se pot descarca poze?prim mail?

dardar_3
14th July 2007, 02:43
:mda:.... noi baietii suntem niste ingerasi...inca din fasa umblam sa facem numai lucruri bune:D

http://www.tee-shirt-pirate.com/imagesLg/Little-Angel.jpg

Jerry20cm
14th July 2007, 02:47
gata bah, eu ies
nb la toti

Hard
14th July 2007, 09:12
Ia uite ca i-am gasit si lu Hardliner porecla:drak:


Ostenitore della linea dura :cry:...:cry:...:cry:... E traducerea in Italiana....:cry:...:cry:



:mda: m-ai injurat ?:lol:

Cristian
14th July 2007, 12:56
Ia uite ca i-am gasit si lu Hardliner porecla:drak:


Ostenitore della linea dura :cry:...:cry:...:cry:... E traducerea in Italiana....:cry:...:cry:


PS: Jerricule, bravo ma... vad ca ai fost fertil:drak:


Pana acolo unde am ingrosat ai dreptate :happy

torn_beton
14th July 2007, 12:56
doamne am ras la betonul astuia ca descreieratul:happy:happysinceritatea lui viscerala mi-a dezvoltat afinitatzi proletare nebanuite.la dracu tot nu pot sa ma opresc:happy:happy:

Pruteanule tu esti ma? :happy

Dupa ce termin la "birou" promit sa revin cu niste poze proaspete. :happy

@dardar: Am dormit beton si tot beton m-am si trezit de dimineata. Si acum ghici ce fac? Lucrez cu beton. :happy:happy
Trebuia bre' sa ma trag la somn ca unii nu au ficatul asa de rezistent ca "matale" :evil:

jesus supremu
14th July 2007, 13:13
auzi cum incarci niste poze pe aici?multumiri anticipate

torn_beton
14th July 2007, 13:18
Vezi ca ai un chenar cu Attach Files si un buton cu Manage Attachments.
Dai la Upload file from your computer si dupa upload.

Hai ca te astept cu ceva distractiv, eu mai pun cand termin la munca. :happy:lol:

Cristian
14th July 2007, 13:32
Torn betoane, ce faci frate ? :D:D Apropo din ce oras esti ? Pe unde torni betonu ? :cry:

torn_beton
14th July 2007, 13:35
:ras-plans::ras-plans:
Bine Cristi. Nu pot sa spun pe unde torn ca veniti sa ma tineti din treaba si nu ma mai platesc astia. Plus ca betonul e sensibil nu trebuie lasat sa astepte ca alftel nu se mai incheaga. :lol::lol:

PS: iti place avatarul? :happy

Cristian
14th July 2007, 13:52
Da e super, tu esti ? :cry:

torn_beton
14th July 2007, 14:02
Eu sunt cine? :ras-plans::ras-plans:


Pai cine ma credeai ca e? :happy:lol:

Cristian
14th July 2007, 15:11
Muncitorule cu cine tii ma ? cu Cimentul Fieni ? :happy

torn_beton
14th July 2007, 15:15
:happy:happy

Gata domne' acum m-am dat in fapt daca tot m-ai descoperit.

Cristian
14th July 2007, 15:19
Ai vazut ce te-am descoperit ? :D:D Nu scapi de SRI de Galati :happy Am descoperit noi inamici d-apoi pe tine :drak:

Cristian
14th July 2007, 21:59
Realule esti dat naiba.,...
Aia de acolo da e fantana arteziana, i se zice "nespalata"

realmadrid.com
14th July 2007, 22:00
Nuj ma, oricum era marfa :P...data trecuta nu mergea :P

Hard
15th July 2007, 01:08
ai gagica din Galati?:D ai facut o alegere buna :ok:

angel_with_tail
15th July 2007, 01:46
@Invincible: cum adik Steel e ...stelutze?:) :o: Nu inteleg ce ai vrut sa zici acolo;)

Cam neclare ultimele poze...Oricum: Galati rulz:D

r0bby
15th July 2007, 13:47
mecanica_fina
mecanica_dura
torn_beton

:cry:

ana888
15th July 2007, 13:47
Tari pozele Ionutz....cute girl ;)
Dar la cat de "bine" erau facute nici eu nu am putut sa le editez :happy :happy

torn_beton
15th July 2007, 14:17
Azi sunt liber asa ca nu am sa va pun poze de la munca. :D

Sergio_D
15th July 2007, 14:18
pune cateva din timpul liber :D

torn_beton
15th July 2007, 14:22
Nu pot acum ca am uitat aparatul foto in betoniera de la servici.
Incerc sa imprumut un aparat foto de la vecina Bubulina si daca mi-l da o sa va pun niste poze cu mine.

jesus supremu
15th July 2007, 22:51
[QUOTE=Steel_Girl;1438282]de ce sa beau si sa conduc cand pot sa fumez si sa zbor :D[/QU

sa ai mare grija sa nu fumezi jointul masculului ca te zboara pe fereastra!:D:D:D

Cristian
15th July 2007, 23:32
Anjel cine e ala din ultima poza ? Hard dupa "mica ciondaneala" cu tine ??? :happy :cry:

angel_with_tail
15th July 2007, 23:44
haha:)

O mumie din Egiptul Antic:)

Era si Cleopatra pe undeva pe acolo insa ne-a lasat bateria de la aparat:(

Cristian
15th July 2007, 23:53
Care Cleopatra ? Stratan ? :happy

angel_with_tail
16th July 2007, 00:05
Nu...cealalta...Aia cu Caesar & company...:D:P

Noapte buna!:P

Morom3t3
16th July 2007, 21:56
Cristi_Galati:
Ba tarane ma lesi cu replici de astea ? Inca nu ai plecat cu tractoru la camp ???
Nu te las Cristinele, iote, nu te las, nu vreau io sa te las; esti jucaria mea de-acum inainte. Te botez Piskeshu al II-lea! (locomanii stiu de ce).
Asa… si nu plecai cu tractoru’ ca trecusi prin fata lui cu ochelarii aia de roacar si-l bagasi in givraj.

Cum sa spui ma ostenitule unei fete pe care nici nu o cunosti ca e futabila ??????????
Iote-asa. Sunt barbat adevarat si, ca orice barbat adevarat imi dau seama dintr-o ochire, nu trebe s-ajung s-o cunosc in sens biblic ca sa fiu in stare sa comentez.


jesus supremu

- Eu, deghizat in manelar...
- mai degraba manelabist

- De ce razi de mine? E adevarat, mai am pana sa ajung la titlul de suprem. Sau ce, te pomenesti ca te-ai nascut cu el?
- SFAT vinde lantzu si da totzi banii pe o operatie estetica exhaustiva
- care lantz?


Impenetrabila(crede ea): @ invincible_ ..esti mai mult decat penibil daca ai considerat vre-un moment ca m-as simti flatata de comentariul tau ... deci esti un taran prost si ordinar ..limbajul tau denota un caracter ABJECT!!!!
Fata taichii, afara de Cristi + 2-3 ca el (am eu convingerea asta), care inca mai cred ca, prezervativele sunt saci de dormit pentru soricei, cam ce crezi tu ca spune/gandeste un baiat/barbat cand vede pozele tale?
Apoi, poate ne spui si noua ce-i cu stolul ala de poze? Iti place sa fii admirata?
Revenind la oile noastre si, aducandu-ne aminte de-o anume categorisire (mai stii care?), nici ca putea fi vb. de flatare. Inteles?
Si da, sunt atat de prost incat, ultima data am evadat din adapostul antiatomic. ;)

Lavinia
16th July 2007, 21:59
:cry::cry::cry:...numa nebuni pe forumu asta:cry:
@invincible...nu ma refer la u ci asa in general;)

Lover
16th July 2007, 22:11
nu`ti fie rusine Lala...repeta dupa mine
invincible, esti NEBUN.

Lavinia
16th July 2007, 22:12
pey si el e...dar nu ma refeream la el in mod special;)

Zauri
16th July 2007, 22:19
Aia cu saci de dormit pentru soricei e tare :ras-plans:

Cristian
16th July 2007, 22:28
:happy :happy tu barbat ? :cry: Al dracu esti... de....

Taranu tot taran e.... Cati V are tractoru tau la motor ????? :cry:

jesus supremu
16th July 2007, 22:29
MISTER INVINCIBLE uite din cauza celor din specia ta am eu saptamana viitoare interviu ptr viza de emigrare.asa ca ma dezbar momentan de zeitatea mea si-ti dau niste sfaturi:
1.cel mai important:NU TE REPRODUCE.stiu ca organismul incearca sa te pacaleasca secretand niscaiva hormoni.lupta cu tentatia!!
2.nu mai aborda fetele cu astfel de apelative ca risti sa le bagi in pat dupa ce nu mai au ciclu!!!DE RETINUT(SI MEMORAT)
3.daca totusi vreo fata pune botul la sex-appealul tau ai mari sanse sa fie o tiganca imputzita(respekt domnu base:D ce mai facetzi?).aici se observa profunzimea primului punct:happy:happy:happy
4.te-as mai dadaci dar ma lupt cu un sfarsit de insolatie si sunt patruns de o lene transcedentala
la sfarsit ti-as ura sanatate dar nu vreau se te mint du-te ori la dracu(nu-i chiar asa de rau cum ai auzit:drak::drak:) ori la talibani(la abstinentza TZARANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE)
P.S. nu-mi vine sa cred? sa-mi fie atat de lene sa-l injur pe trogloditul asta.credinciosi!preluatzi va rog aceasta sarcina omenesca.vorbesc dupa aia cu allah sa-mi imprumute niste virgine:evil:

Cristian
16th July 2007, 22:33
:happy

Lavinia
16th July 2007, 22:35
:cry::cry::cry:...dupa cum ziceam..numai nebuni p'aci...

Cristian
16th July 2007, 22:41
Pai si tractoru unde l-ai parcat ma Invincible ? :happy

Zauri
16th July 2007, 22:57
Caterinca ieftina.

Cristian
16th July 2007, 23:03
Bagator in seama, adik mancator de seminte.

Zauri
16th July 2007, 23:13
Esti genial...:sleep:.Cata logica in gandire...Sunteti vreo 3-4 forumisti care aveti atata habar despre bunul simt exact cât are un grãtar de mici despre petul de Noroc nemancator de seminte ce esti (ultras inca nu te pot numi)

Morom3t3
16th July 2007, 23:16
MISTER INVINCIBLE uite din cauza celor din specia ta am eu saptamana viitoare interviu ptr viza de emigrare.asa ca ma dezbar momentan de zeitatea mea si-ti dau niste sfaturi:
1.cel mai important:NU TE REPRODUCE.stiu ca organismul incearca sa te pacaleasca secretand niscaiva hormoni.lupta cu tentatia!!
Las-ca si eu il pacalesc cu de-ai ca tine si Cristi.

2.nu mai aborda fetele cu astfel de apelative ca risti sa le bagi in pat dupa ce nu mai au ciclu!!!DE RETINUT(SI MEMORAT)
Va sa zica tu ai inteles ca incercam s-o abordez pe blondina cu apelativul ala, ha? Apoi bine faci daca-ti faci viza. sper sa vina si restul dupa tine.

3.daca totusi vreo fata pune botul la sex-appealul tau ai mari sanse sa fie o tiganca imputzita(respekt domnu base ce mai facetzi?).aici se observa profunzimea primului punct
Tu crezi ca is asa de nebun incat sa dau „vrabiile” din mana pentru cioara inputita de pe gard? Daca aprofundezi rasp la primul ptc, iti vei da seama cat de PRO-FUND is. ;)


4.te-as mai dadaci dar ma lupt cu un sfarsit de insolatie si sunt patruns de o lene transcedentala
la sfarsit ti-as ura sanatate dar nu vreau se te mint du-te ori la dracu(nu-i chiar asa de rau cum ai auzit ) ori la talibani(la abstinentza TZARANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE)
Aaaaa!...Insolatie? M-ai dezamagit. Eu credeam ca delirul asta iera naturel! Ne-ntalnim cand nu vei mai fi insolat.

P.S. nu-mi vine sa cred?
Avand in vedere ca ai insolatie, cred ca-i naturel sa pui semnele de punctuatie aiurea.
sa-mi fie atat de lene sa-l injur pe trogloditul asta.credinciosi!preluatzi va rog aceasta sarcina omenesca.vorbesc dupa aia cu allah sa-mi imprumute niste virgine
Deci da, „credinciosi”, incolonati-va, sa va arat cum e sa fiti ca Supremu, adica pe sfert cat mine. Ma refeream la inaltime ;)

Cristian
16th July 2007, 23:28
Esti genial...:sleep:.Cata logica in gandire...Sunteti vreo 3-4 forumisti care aveti atata habar despre bunul simt exact cât are un grãtar de mici despre petul de Noroc nemancator de seminte ce esti (ultras inca nu te pot numi)

Eu nu inteleg de ce a trebuit sa te bagi si tu in seama ptr mascariciul asta de Invincible... ori si tu esti ca el ?
Si sa stii si tu nu sunt nici ultras si nici seminte nu mananc, sunt doar suporter obisnuit.

Zauri
16th July 2007, 23:36
Sa zicem ca am ramas putin uimit de aerul asta de superioritate care credeti voi ca va face bine la plamani...Lasati-l fratilor asa cum e el...manelist, boschetar,padurar...Ce ati sarit asa tare cu jignirile astea?Nu am nimic cu nimeni,nu sunt de acord nici cu limbajul avut de el in fata lui Steel-Girl nu ascult manele(unii au facut din asta motiv de mandrie) dar de aici si pana la ce i-ati zis...Ati sarit calul prea tare...

Morom3t3
17th July 2007, 00:00
Lasa-i domnule. eu chiar din astia caut pe forumuri. Ce-am gasit aici, ii plevusca in comparatie cu cei care-am avut tangente (supermozi, propritari de froumuri).

Barem sa aiba ce jigni. Hahaha!... Locomanii mei, daca citesc aici, probabil se strica de ras vazand cata ceata le-am dat astora.
Astia vad doar ce vreau eu sa vada.

dardar_3
17th July 2007, 00:05
Ce e bre cu galceava asta?...

Invicibile... fi barbat frate... nu te lasa molesit la cea mai mica adiere....:drak:....

Morom3t3
17th July 2007, 00:09
Unde ma vezi molesit?

sa vie 10-20-30 supremi si sateliti de-ai lui (cristinei). le dau plumb ca pe CS.

Hard
17th July 2007, 00:11
ce tare e asta:D

Morom3t3
17th July 2007, 00:18
dardar_3, am uitat sa-ti raspund. deci galceava e pt suprematie. Isus Supremul zice ca el ii al mai tare din parcare. io, la fel.

am mai patit-o cu unu, pe forumul meu. Pana la urma am ramas tot eu. ia uite:
Tiberius 10 Mar 2007 19:56 nu stiu de voi , da eu sunt dumnezeu
EU:Cine este celce Imi intuneca planurile, prin cuvantari fara pricepere? Incinge-ti mijlocul ca un viteaz, ca Eu sa te intreb, si tu sa Ma inveti. Unde erai tu cand am intemeiat pamantul?...Cine i-a hotarat masurile, stii?... Cine a fost zgarcit atunci cand a blagoslovit 99% din *******lubari, si Mocofani cu inteligentza? I-ai „fragezit” tu? Le-ai aratat unde le e locul? L-ai posedat salbatic pe Piskesu?... Ti s-au deschis portile abisului lui Arthemis?...Vorbeste, daca stii toate aceste lucruri. Unde este drumul care duce la locasul luminii?...Cunosti tu legile cerului? Sau tu ii oranduiesti stapanirea pe pamant?

eh! trebe sa fii un pic locoman ca sa pricepi ce am scris eu acolo.

dardar_3
17th July 2007, 00:35
Haoleu....:cry:....:cry:...:cry:...


:happy....:happy....:happy....

Invincibilule...:great:... mai baga niste poze...:ok:

The_Blonde
17th July 2007, 00:43
sa moara jean ..avea dreptate ala care zicea ca toate razboaiele au ca punct de plecare o femeie :D ca sa nu zic gaura :cry:

angel_with_tail
17th July 2007, 01:25
buna seara! ce e rau dom'le in a hali seminte? sunt bune pt piele,dinti,par:D

The_Blonde
17th July 2007, 01:26
ia ziceti bre de unde cumpar si io niste reputatie din aia?

Prome
17th July 2007, 01:42
se gaseste pe la moderatori dar acum este in probe dar acum nu prea merge sistemul :)

am incercat sa iti dau de la mine ceva reputatie dar vad ca tot 0 a ramas :P

The_Blonde
17th July 2007, 01:44
la mine zice steel_girl va deveni faimos in curand :cry:

Hard
17th July 2007, 01:46
hai ca v-am inverzit :D

Lavinia
17th July 2007, 01:46
:cry:tampenie mare si reputatia asta:cry:

The_Blonde
17th July 2007, 01:48
deci cik am ajuns unde mai mult nu se poate :cry:

ma uit ca proasta like mutu @ piturca

Hard
17th July 2007, 01:48
na ca te-am inverzit si pe tine:D Lala

Lavinia
17th July 2007, 01:51
sunt verdeeee...acu sa mai gasesc si o vaca si scapa ulysses de mine:cry:

Prome
17th July 2007, 01:53
da e foarte aiurea setat asta din cate vad eu :P

merge numai de la moderatorul de pe sectiune :)?

Lavinia
17th July 2007, 01:54
da..ce de d'alea am yo p 0 si tu la 83...:groggy:

Hard
17th July 2007, 01:55
merge de la orice moderator,numai ca la moderatori nu se inverzeste :happy

Lavinia
17th July 2007, 01:56
ahaa..pe ei nu tre sa'i manace vaca..acu k am rezolvat dilema kre nu ma lasa sa dorm:groggy::o: pot sa ma duc la culcare;)noapte buna:kiss:

Prome
17th July 2007, 01:56
de unde ma? nu ai vazut la alde yoyo sau alti :)

Morom3t3
17th July 2007, 06:59
In legatura cu reputatia, aia este data de useri pt o anumita postare si, poate fi pozitiva sau negativa.
Reputatia-i buna pt a stabili aliante secrete sau, pentru a evita un BAN. dai la reputatie si poti posta un scrust comentariu ce poate fi vazut numai de userul care a scris postul.

Iata (http://www.locomania.ro/showthread.php?t=126), eu am la reputatie 619
La "reputation power" am 7 dar, acum ii 0 ca sunt banat 1 luna (+inca vreo 4 luni pt clone) pe motiv ca pusesem pleoapa pe un supermod (http://www.locomania.ro/showpost.php?p=92515&postcount=3236).
Stia el ce-l asteapta de-a dat Ban direct, o luna, in loc de avertisment.

Asa... si reputatia se da apasand pe un buton ce are desenat pe el o balanta. Vad ca nu se vede butonul ala. trebuie sa fii logat ca sa-l vezi.

Cristian
17th July 2007, 10:03
Unde ma vezi molesit?

sa vie 10-20-30 supremi si sateliti de-ai lui (cristinei). le dau plumb ca pe CS.

:cry::cry:

jesus supremu
17th July 2007, 10:38
Sa zicem ca am ramas putin uimit de aerul asta de superioritate care credeti voi ca va face bine la plamani...Lasati-l fratilor asa cum e el...manelist, boschetar,padurar...Ce ati sarit asa tare cu jignirile astea?Nu am nimic cu nimeni,nu sunt de acord nici cu limbajul avut de el in fata lui Steel-Girl nu ascult manele(unii au facut din asta motiv de mandrie) dar de aici si pana la ce i-ati zis...Ati sarit calul prea tare...

pai exact din cauza celor ca tine a prosperat specia manelarului ptr ca cei care puteau/si trebuiau sa-i taie macaroana au tacut sau au intors capul ca de ei sunt altfel(nu esti altfel esti doar mai lash)manelarul nu-i genul de persoana care sa inteleaga ce face asa ca imita comportamente si daca nimeni nu-i atrage atentzia ca-i penibil crede ca ceea ce face e bine.de ce m-am bagat?ptr ca am o sora si a trebuit sa le mai scap unora ca manolabistul ala un cap un gura ca sa inteleaga ce-i bine si ce-i rau(apropo manelarule am 187m si 90kg te astept!)
tu legionarule esti doar un onanist intelectual viteazul din wc

jesus supremu
17th July 2007, 10:42
dardar_3, am uitat sa-ti raspund. deci galceava e pt suprematie. Isus Supremul zice ca el ii al mai tare din parcare. io, la fel.

am mai patit-o cu unu, pe forumul meu. Pana la urma am ramas tot eu. ia uite:
Tiberius 10 Mar 2007 19:56 nu stiu de voi , da eu sunt dumnezeu
EU:Cine este celce Imi intuneca planurile, prin cuvantari fara pricepere? Incinge-ti mijlocul ca un viteaz, ca Eu sa te intreb, si tu sa Ma inveti. Unde erai tu cand am intemeiat pamantul?...Cine i-a hotarat masurile, stii?... Cine a fost zgarcit atunci cand a blagoslovit 99% din *******lubari, si Mocofani cu inteligentza? I-ai „fragezit” tu? Le-ai aratat unde le e locul? L-ai posedat salbatic pe Piskesu?... Ti s-au deschis portile abisului lui Arthemis?...Vorbeste, daca stii toate aceste lucruri. Unde este drumul care duce la locasul luminii?...Cunosti tu legile cerului? Sau tu ii oranduiesti stapanirea pe pamant?

eh! trebe sa fii un pic locoman ca sa pricepi ce am scris eu acolo.

plagiat!

Morom3t3
17th July 2007, 12:06
Dicþionar ortografic
plagiát s. n. (sil. -gi-at), pl. plagiáte
Dicþionar de neologisme
plagiát s. n. plagiere.
• lucrare însu&#186;it&#227; de la altcineva &#186;i prezentat&#227; drept crea&#254;ie personal&#227;. (<fr. plagiat)
Dic&#254;ionar explicativ
PLAGIÁT ~e n. 1) v. A PLAGIA. 2) Lucrare (artistic&#227;, &#186;tiin&#254;ific&#227;) str&#227;in&#227; prezentat&#227; drept personal&#227;. /<fr. plagiat
Anagrame
plagiat, t&#227;p&#227;lig
eu i-as zice parodie, da' tu esti supremu, deci, este asa cum spui.
:no:
***
No, sunt in pauza de masa, ca ti-as da replica la tot ce-ai scris. apoi mai fac si niste tranzactii bursiere.
Mai pe seara, dupa 17:00, ma-ntorc si-o dam in kung fu.
http://www.wayodd.com/funny-pictures2/funny-pictures-kitty-kung-fu-qwZ.jpg

Elphax
17th July 2007, 12:07
ai grija cu bursa aia ...

Zauri
17th July 2007, 12:11
pai exact din cauza celor ca tine a prosperat specia manelarului ptr ca cei care puteau/si trebuiau sa-i taie macaroana au tacut sau au intors capul ca de ei sunt altfel(nu esti altfel esti doar mai lash)manelarul nu-i genul de persoana care sa inteleaga ce face asa ca imita comportamente si daca nimeni nu-i atrage atentzia ca-i penibil crede ca ceea ce face e bine.de ce m-am bagat?ptr ca am o sora si a trebuit sa le mai scap unora ca manolabistul ala un cap un gura ca sa inteleaga ce-i bine si ce-i rau(apropo manelarule am 187m si 90kg te astept!)
tu legionarule esti doar un onanist intelectual viteazul din wc

Esti fantastic...Tu pe cealalta fata joci rolul de moderator???Intreb si eu. Acum sa incep sa te jignesc si eu nu ar avea rost...Cat despre povestea asta cu manelistii...deja s-a plictisit lumea...E tocita...

jesus supremu
18th July 2007, 21:11
Esti fantastic...Tu pe cealalta fata joci rolul de moderator???Intreb si eu. Acum sa incep sa te jignesc si eu nu ar avea rost...Cat despre povestea asta cu manelistii...deja s-a plictisit lumea...E tocita...

de la unul ca manelarul n-am pretentzii nu potzi sa-i reprosezi ceva personal.tu esti chiar mai iritant ca el ptr ca te crezi altfel.pe viitor ignora-ma.
:angry:

Universal
19th July 2007, 21:12
:))))

Elvis81
19th July 2007, 22:55
de la unul ca manelarul n-am pretentzii nu potzi sa-i reprosezi ceva personal.tu esti chiar mai iritant ca el ptr ca te crezi altfel.pe viitor ignora-ma.
:angry:

deci in ceruri nu se asculta manele:D dar eu tot acolo jos printre rockeri vreau sa ajung :drak:...sper sa nu fie manelisti pe acolo :angry:

Universal
20th July 2007, 16:10
:))) ce idei aveti mai

Morom3t3
20th July 2007, 16:33
Jesus_Inferiorul: apropo manelarule am 187m si 90kg te astept!
n-ai spus ce era mai important... cata minte ai?:rolleyes:
cauta cu google termenii Invincible tartaru pumn sa vezi cam ce te asteapta daca te mananca-n popo.
*****

Bai-bai, ce bate si combate manelarii, Supremu! E ceva de speriat!
abia s-o inscris si s-o apucat sa faca curatenie si sa deaindicatii pretioase in stanga si-n dreapta, de parca scopul lui in viata este eliminarea astora.

Supremule, esti sigur ca ca ala din poza sunt eu? dar ca sunt manelar?


Grrr!... (http://www.tatuagemdaboa.com.br/tatuagem.asp?seunome=Invincible&nomeamigo=Cristi%20si%20Jesus)

Morom3t3
20th July 2007, 16:41
Blondo, pune si tu niste poze ca mine.


Cat e ceasul?
http://img241.imageshack.us/img241/4783/supremhi8.jpg (http://imageshack.us)

torn_beton
20th July 2007, 16:41
:happy:happy

Mama cat am ras la clipul ala. Cristi vezi draga ca ti-a pus gand rau Bruce Willis asta. :happy:happy

Lover
20th July 2007, 18:00
betonule, niste poze de la munca? nu mai pui ? :(

torn_beton
20th July 2007, 19:17
Pun, pun dar azi a fost atat de cald ca mi s-a dilatat aparatul.
Maine vin cu poze proaspete ca muncesc de noapte. :happy:happy

Morom3t3
20th July 2007, 19:26
Eu zic sa facem un tred in care sa discutam despre ce facem la munca...
Munca mea incepe cu spargerea betonului...

http://img408.imageshack.us/img408/6624/13194541eh8.th.jpg (http://img408.imageshack.us/my.php?image=13194541eh8.jpg)
http://img518.imageshack.us/img518/9343/96290834nu5.th.jpg (http://img518.imageshack.us/my.php?image=96290834nu5.jpg)
http://img518.imageshack.us/img518/6839/37946748tx9.th.jpg (http://img518.imageshack.us/my.php?image=37946748tx9.jpg)
http://img410.imageshack.us/img410/1821/70435146zf0.th.jpg (http://img410.imageshack.us/my.php?image=70435146zf0.jpg)
http://img410.imageshack.us/img410/7936/71926800gj7.th.jpg (http://img410.imageshack.us/my.php?image=71926800gj7.jpg)

torn_beton
20th July 2007, 19:32
Uite ma Lover ca ti-a pus colegu' meu poze de la munca. :happy:happy

Vezi ce nervos e? :happy:happy

Auzi ma tu spargi betonu' ca sa vin eu sa torn altul si sa imi creasca profitul? :happy Acum te pomenesti ca vrei si procent din profit emancipatule.:lol:

Morom3t3
20th July 2007, 19:45
Ntz, eu lucrez pt o firma mare. Tot noi turnam betonul.
http://img232.imageshack.us/img232/7152/img9182go7.th.jpg (http://img232.imageshack.us/my.php?image=img9182go7.jpg)

Cristian
20th July 2007, 19:49
:happy:happy

Mama cat am ras la clipul ala. Cristi vezi draga ca ti-a pus gand rau Bruce Willis asta. :happy:happy

Bruce Willis ??? Si eu ce tangente sa am cu ala ? :happy:happy
Si oricum imi e o frica de mor... :cry:

torn_beton
20th July 2007, 19:57
Tot noi turnam betonul.
http://img232.imageshack.us/img232/7152/img9182go7.th.jpg (http://img232.imageshack.us/my.php?image=img9182go7.jpg)

Auzi bre', tu stii sa folosesti betoniera? :ras-plans::ras-plans:

@Cristi: nu stiu bre' ce treaba ai cu ala da parca Bruce Willis se credea invincibilul de pe forumul OLS cand a jucat in filmul cu acelasi nume :happy:happy

Morom3t3
20th July 2007, 20:20
Eu sunt ing mecanic (termotehnician) insa comand si peste constructori: le spun unde si cum (dimensiuni) sa faca camiele de vizitare.
In leg cu betoniera, am vazut ca intind jgeabul ala si apasa/invart o chestie ca sa iasa betonul afara.
http://img337.imageshack.us/img337/244/img9165gp9.th.jpg (http://img337.imageshack.us/my.php?image=img9165gp9.jpg)


mai am niste oameni care pun gresie intr-un Punct Termic. privind la ei, am invatat si eu cate ceva . am retinut ca, dupa ce toarna betonul, prepara un mortar (Murexin parca) si cu el prind gresia. poate-ti aduc luni o poza.
*******
cristinele, si Bruce e invincibil, n-ai vazut cum razbeste cu fata curata din toate incercarile. ba chiar ii ajuta si pe cei din jur; asta voia sa spuna omu'.
este si un banc care face referire la invincibilitatea astuia.
De ce n-a fost ales Bruce Willis pentru rolul principal din Titanic ?
...
Pentru ca-i salva pe toti.

Dar tu prinzi cam greu...
sau poate-ai stat pana acum intr-un adapost antiatomic de n-ai stiut si, ai evadat zilele astea (c. blonda)

Cristian
20th July 2007, 21:06
Eu sunt ing mecanic (termotehnician) insa comand si peste constructori: le spun unde si cum (dimensiuni) sa faca camiele de vizitare.
In leg cu betoniera, am vazut ca intind jgeabul ala si apasa/invart o chestie ca sa iasa betonul afara.
http://img337.imageshack.us/img337/244/img9165gp9.th.jpg (http://img337.imageshack.us/my.php?image=img9165gp9.jpg)


mai am niste oameni care pun gresie intr-un Punct Termic. privind la ei, am invatat si eu cate ceva . am retinut ca, dupa ce toarna betonul, prepara un mortar (Murexin parca) si cu el prind gresia. poate-ti aduc luni o poza.
*******
cristinele, si Bruce e invincibil, n-ai vazut cum razbeste cu fata curata din toate incercarile. ba chiar ii ajuta si pe cei din jur; asta voia sa spuna omu'.
este si un banc care face referire la invincibilitatea astuia.
De ce n-a fost ales Bruce Willis pentru rolul principal din Titanic ?
...
Pentru ca-i salva pe toti.

Dar tu prinzi cam greu...
sau poate-ai stat pana acum intr-un adapost antiatomic de n-ai stiut si, ai evadat zilele astea (c. blonda)


Da nici nu m-am prins mey domnu stie tot :) Daca nu-mi explicai tu ce ma faceam ??? :cry:

Morom3t3
20th July 2007, 21:44
din cat te cunosc, cred ca te prindeai intr-un anume fel de-o funie ca sa ne dovedesti ca te-ai prins.

ce naiba dai citat la tot postu' pt o propozitie, fie ea si bolduita?
pe forumul meu luai avertisment "pt citat la postul anterior"

Cristian
20th July 2007, 21:59
Forumul tau e forumul tau... aici atat timp cat respecti esti respectat si cu asta basta, nu mai provoca.

Lavinia
20th July 2007, 22:10
din cat te cunosc, cred ca te prindeai intr-un anume fel de-o funie ca sa ne dovedesti ca te-ai prins.

ce naiba dai citat la tot postu' pt o propozitie, fie ea si bolduita?
pe forumul meu luai avertisment "pt citat la postul anterior"

eh..ce sa'i faci..aici nu'i forumu tau si nu zice nimeni nimic daca ai dat quote la postul anterior atata timp cat ai facut'o cu un motiv:P

angel_with_tail
20th July 2007, 23:26
Invincible....Ti-a taiat cineva capul:D din poza,normal...:D:P

Morom3t3
20th July 2007, 23:33
angel_with_tail, l-am taiat eu cu photshopu, sa nu impietriti.

pai, dintre toate chestiile introduse in regulamentul forumului aluia, cu asta sunt de acord.
in rest, numai prostii... zicea mosu' (Gabriel) la un moment dat ca nu e voie sa dai nume de useri de pe alt forum(avert care a dus la BAN), ca n-ai voie sa dai link catre alt forum (pt asta am luat avert si acolo si aici), n-ai voie sa postezi imaginea direct (cica se incarca greu pagina).
am pornit un tred "Sa ne jucam cu imagini" in care eu spun un cuvant iar urmatorul trebuia sa posteze o poza care sa aibe leg cu cuvantul ala. a fost inchis. cica: yo vreau sa inchid subiectu asta pentru k este inutil si in plus ocupa mult spatiu.


EnyeGize_Malaik: aici nu'i forumu tau
de fapt nici nu mai e forumul meu. am plecat de-acolo de tot, ca-i plin de supermozi idioti, partinitori, prosti, etc.
ia de-aici mostra de prostie:

-Bhuttu: Ma insel eu, sau Matei promisese ca ne scuteste de prezenta lui vre-un an? Bine, ma cam asteptam sa n-aiba nici cuvant, pe langa faptul ca n-are minte.
- Matei: Bah, Buhutele, tu esti ala fara minte.
-Bhuttu: Moshule, ia vezi ma, Invincibilu' nu ma jigni in postul de mai sus?Matei is eu. Ei, chestia asta s-a lasat cu BAN. eu l-am luat, alaltu nici usturoi nu mancase.



Cristinel: Forumul tau e forumul tau... aici atat timp cat respecti esti respectat si cu asta basta, nu mai provoca.
Bai, ce minte scurta ai!... ar trebui sa te faci moderator pe Loco. ai uitat deja cum ai comentat la poze, ai? cum s-a chemat aia? respect?
din partea mea poti sa ma respecti cat vrei, eu te voi cotonogi pe unde te voi prinde. si pe tine si pe alalalt naspete.
pentru ca sunteti infecti! :rosu:

Lavinia
20th July 2007, 23:33
da ai observat ce diferenta e intre cele 2 "ipostaze"...a pus 2 poze cik cu el..si apoi sunt astea 2...aia cu fundu si asta in care corpu e total diferit:)

Morom3t3
20th July 2007, 23:46
daca ii vb de pozele in care apare si masina, ii unul si ac corp. sau la ce anume te refereai?

in celelelte poze nu-s eu.

Lover
20th July 2007, 23:49
[I]Eu zic sa facem un tred in care sa discutam despre ce facem la munca...


ia uitati aici...asta da munca grea.
UNI bUni, ziceai sa`ti zic cand o sa ajung sa muncesc la birou...deh, uite ca am reusit...si am mai putin de 19 ani ;)

http://img489.imageshack.us/img489/5403/dsc00595yx4.jpg

Lavinia
21st July 2007, 00:07
tu esty in poza aia?:cry:

Lover
21st July 2007, 00:41
tu esty in poza aia?:cry:

da....randu 3, al 4-lea de jos in sus :ras-plans:
deh, razi :D dar am pus poza asta ca sa moara uni de ciuda :D pacat ca am ignore la el :(

Morom3t3
21st July 2007, 00:42
acum ca te vad razand, nu mai sunt. :P

Lavinia
21st July 2007, 00:44
invincible..ma refeream la lover...ala care vrea sa ma insele cu fufa aia de alba...sa'i fie rushine!!!!

Morom3t3
21st July 2007, 00:47
deci eu is....
eu nu-l vad pe lover niciunde. si care fufa?
inseala-l si tu cu mine!

EnyeGize_Malaik<--- foarte enervant nick.. cand il vad citesc "energize malaik". pare unguresc, care-i pov lui?

Lavinia
21st July 2007, 00:53
dfapt e in swahili:Psi inseamna dark angel..povestea nu'i niciuna...doar k vroiam ceva intr'o limba africana...asta'i tot

torn_beton
21st July 2007, 01:06
@lala: :happy bine ca nu vrei o limba africana sau altceva de la africani :happy

Lavinia
21st July 2007, 01:08
:cry:...nu ma cheama torn beton:P:cry:

torn_beton
21st July 2007, 01:15
:happy:happy
Pai spune-mi repede unde vrei sa torn betonul in cazul asta. :happy

Lavinia
21st July 2007, 01:18
in capu lu lover poate'si revine si nu mai vrea sa ma insele cu miss alba;):P

torn_beton
21st July 2007, 01:22
Unde o vad si eu pe miss alba asta ca sa-mi dau cu parerea? :happy:happy

Nu de alta dar il voi mustrului serios ca te inseala. :D

Lavinia
21st July 2007, 01:24
pe jessica alba?probabil o sa o vezi cu logodnicul ei..cash warren:drak:

torn_beton
21st July 2007, 02:08
Vezi ca pe logodnic il cheama torn_beton nu cum ai aberat tu mai sus. :D

BAK
21st July 2007, 04:28
http://img140.imageshack.us/my.php?image=dsc00050om1.jpg

:D :D :D

pai la ce fatzau de gushter ai, tu mai razi de altii?

angel_with_tail
21st July 2007, 10:10
angel_with_tail, l-am taiat eu cu photshopu, sa nu impietriti.


:) Din ce cauza sa impietrim?:happy

Cristian
21st July 2007, 12:27
angel_with_tail, l-am taiat eu cu photshopu, sa nu impietriti.

pai, dintre toate chestiile introduse in regulamentul forumului aluia, cu asta sunt de acord.
in rest, numai prostii... zicea mosu' (Gabriel) la un moment dat ca nu e voie sa dai nume de useri de pe alt forum(avert care a dus la BAN), ca n-ai voie sa dai link catre alt forum (pt asta am luat avert si acolo si aici), n-ai voie sa postezi imaginea direct (cica se incarca greu pagina).
am pornit un tred "Sa ne jucam cu imagini" in care eu spun un cuvant iar urmatorul trebuia sa posteze o poza care sa aibe leg cu cuvantul ala. a fost inchis. cica: yo vreau sa inchid subiectu asta pentru k este inutil si in plus ocupa mult spatiu.


de fapt nici nu mai e forumul meu. am plecat de-acolo de tot, ca-i plin de supermozi idioti, partinitori, prosti, etc.
ia de-aici mostra de prostie:
Matei is eu. Ei, chestia asta s-a lasat cu BAN. eu l-am luat, alaltu nici usturoi nu mancase.



Bai, ce minte scurta ai!... ar trebui sa te faci moderator pe Loco. ai uitat deja cum ai comentat la poze, ai? cum s-a chemat aia? respect?
din partea mea poti sa ma respecti cat vrei, eu te voi cotonogi pe unde te voi prinde. si pe tine si pe alalalt naspete.
pentru ca sunteti infecti! :rosu:


Infect esti tu ma prietene, iar eu nu am avut nimic cu tine pana i-ai zis lu Steel Girl ca e futabila. Hai ciao secaturo.

Lavinia
21st July 2007, 12:30
pai la ce fatzau de gushter ai, tu mai razi de altii?

stai putin k yo nu'l vad verde:groggy::happy::P

Sergio_D
21st July 2007, 13:27
robyyy, care mai e atmosfera prin Zaza? :D

Jerry20cm
21st July 2007, 14:01
pai la ce fatzau de gushter ai, tu mai razi de altii?

nu inteleg bozgoreasca:)

ps: cand oi pune si tu poze cu tine, cu fata aia a ta de bozgor, atunci sa comentezi:ok: ... pana atunci, joc de glezne si mai baga niste gulamuias in tine:D

TaciAcolo
21st July 2007, 14:17
robyyy, care mai e atmosfera prin Zaza? :D
in zaza atmosfera e incinsa ca intodeauna :D ...fetitze frumoase :ok:
bre da nu`s in zaza acolo e in dennis:D

Sergio_D
21st July 2007, 14:20
a da? :D ptiu... nici nu mai stiu care cum mai e treaba pe acolo :groggy:

angel_with_tail
21st July 2007, 19:37
Misto pozele....Presupun ca tu esti cel din prim-plan robyyy:)

TaciAcolo
21st July 2007, 21:35
da, eu luam bataie la pool :D

Lover
21st July 2007, 22:00
referitor la intrebarea lui b Uni de pe poze cu forumistii, el crede ca si altii pun poze cu actori, complexat saracu :D

robyyy imi place tricou` tau ...nu`mi plac adidasii :D

Celso
22nd July 2007, 11:37
robyyy asta se asemanea cu Cristocea nitel asa:evil::D

The_Blonde
22nd July 2007, 11:45
bun baiat robby :D

Lavinia
22nd July 2007, 15:04
robyyy asta se asemanea cu Cristocea nitel asa:evil::D

seamana da nu rasare:P

Hard
22nd July 2007, 20:07
Gruppoapparte,de ce te-ai tuns ma? Parca iti statea mai bine cu carare pe mijloc :)

Platanu
22nd July 2007, 20:53
Foarte frumoasa poza,Gruppo!Aia sunt de la tine de pe strada,nu?M-am jucat si eu odata cu ei sotron.
In orice caz,frumos.:)

Lavinia
22nd July 2007, 22:33
da..si mie mi'a placut...vreau nr de tel a lu' ala din mijloc:D

GruppoApparte
23rd July 2007, 00:06
a lu' fracmio panseluta ??
nu are telefon

Lavinia
23rd July 2007, 00:08
atunci adresa sa'i sciu o scrisoare:happy

Sergio_D
23rd July 2007, 00:16
da..si mie mi'a placut...vreau nr de tel a lu' ala din mijloc:D

vezi ca te spun lu'... :evil:

GruppoApparte
23rd July 2007, 00:18
pai stau in Titan cu cei 4 frati si 2 surori ale mele , vino pe aici daca vrei sa ne jucam sotron .. alde tatuca si alde mamuca sunt in polonia stau cu alde tusa nicoleta

Lavinia
23rd July 2007, 00:18
lu cine???

Lavinia
23rd July 2007, 00:39
gruppo..mai pune nishte poze cu voi..sa'l vad mai bine pe papusel;):D

Lavinia
23rd July 2007, 14:20
nu'mi mai place..in prima poza era mult mai sexy..asa nu'mi mai place e prea...normal

pinki
23rd July 2007, 14:21
sexy rau pozele, ma liviule :happy

Lavinia
23rd July 2007, 14:23
a 2'a nu'mi mai place...:(:(:(

GruppoApparte
23rd July 2007, 14:36
auleu nu vrei sa ne impreunam satrele mai lala .. tata are mult aur ... facem si vre 2-3 copchii si traim impreuna in bucale ... frumoazo sa te tzuk

pinki
23rd July 2007, 14:37
hai ca am pus si eu poze cu mine :happy

deh, mai greu gasesti rromi blonzi :D

caut acuma una mai recenta :D

Lavinia
23rd July 2007, 14:38
sac k yo's mai neagra ca tine:P:happy

vraeu gruppo...da..cat aur?:P

torn_beton
23rd July 2007, 14:42
Hai ca v-am stricat pe toti aici la poze. :happy:happy

Ati inceput sa puneti poze de pe net, si eu care va credeam oameni seriosi. :happy

Oricum, voi cere drepturi de autor pentru caterinca. :D

Lavinia
23rd July 2007, 14:44
bah...pozele mele sunt pe bune..ok?
si..ati vazut ce sexy eram la 3 ani??:D

Lover
23rd July 2007, 14:47
a`nnebunit forumuuu` :ras-plans:
eu nu pot pune poza cu mine, ca toate`s pe inturneric, si la cat sunt de negru nu va dati seama pe unde`s :D

torn_beton
23rd July 2007, 14:47
ati vazut ce sexy eram la 3 ani??:D

De belea! :happy

Hai cine a pus poze sa imi propuna repede ceva sa ma mituiasca, DA PRIMESC MITA. :D
Daca nu ne vedem la tribunal, va dau in judecata pentru plagiat de caterinca.:drak:

Lavinia
23rd July 2007, 14:48
zi ca nu...yo am inventat moda topless...acu astia d la pro tv imi dau si bani..deh..drepturile d autor:happy

TaciAcolo
23rd July 2007, 14:53
:cry: poate vin astia cu satra dupa voi ...faceti caterinka de ei :cry:

Lover
23rd July 2007, 14:54
:cry: poate vin astia cu satra dupa voi ...faceti caterinka de ei :cry:

robyyy hai le luam...io pe Lala tu pe Yoyo... mergem cu satra in seara asta dupa ele :D

pinki
23rd July 2007, 14:56
si ale mele sunt pe bune :D

Lavinia
23rd July 2007, 14:57
cred k vroiai sa zici pink nu yoyo:P

torn_beton
23rd July 2007, 15:02
Mda... pai si ale mele tot pe bune sunt.

Voi nu ati vazut ca sunt plin de patratele rosii?
Conform spuselor lui Vadim am sa ma autoelimin in curand si nu sunt un model bun de urmat. :happy:happy Pai tocmai voi gresiti? :ras-plans::ras-plans:

Sa ma chemati si pe mine la nunta tiganeasca ca n-am mai fost. :D

Lover
23rd July 2007, 15:03
cred k vroiai sa zici pink nu yoyo:P

right...pink...nu eram atent :D , prima parte conteaza oricum :D

Lavinia
23rd July 2007, 15:05
yo mai zicem uneori pink in loc de luma sau invers...

pinki
23rd July 2007, 15:22
bai, cum sa gresesti! te bat :D

Lavinia
23rd July 2007, 15:23
ai vazut ce'a zis uni?k ai aparut pe national geographic:cry:

Universal
23rd July 2007, 15:23
ce poze dom'le :groggy:

Elphax
23rd July 2007, 15:24
tziganiada ...

pinki
23rd July 2007, 15:25
normal, sunt celebra :D

Universal
23rd July 2007, 15:33
nu mai spune :D

pinki
23rd July 2007, 17:07
o sa fac mai pe seara si alte poze :happy

Morom3t3
23rd July 2007, 17:33
:) Din ce cauza sa impietrim?:happy
Efectul Medusa.


Infect esti tu ma prietene, iar eu nu am avut nimic cu tine pana i-ai zis lu Steel Girl ca e futabila. Hai ciao secaturo.
Coco mic, stiu ca ai neuronii anemici asa ca o sa-ti administrez niste lecitina. postarile alea au fost sterse asa ca, o sa dau citat din memorie:

- ai moaca de taran, fugi cu tractoru'
- fa-ti operatie estetica.
Iti par cunoscute vorbele astea? Apoi, te-ntreb, cum panasonicu' meu sa vb asa ma cand, poza lui Quasimodo de-as fi pus-o, tu, in virtutre bunelor maniere pe care le invoci, ar fi trebuit sa taci malc? comentarii din alea se fac numai in gluma, cu prietenii.

In privintza blondinei, sunt jargoane si jargoane iar eu uzez din plin de ele pe forumuri (m.m. pe loco). probabil tu nici nu stii ce-i ala "jargon".
Asa... desi cuvantul ala este el cum este, insa intentia era buna, adica fata arata bine= frumoasa. daca s-a ofuscat ca am fol cuv ala, pun pariu ca se ofusca si mai rau daca-i ziceam ca nu-i futabila. :D
Si, ca tot sari tu in apararea celor obiditi, nu-mi amintesc sa te fi auzit ciripind cand blondina m-a facut handicapat (sau cum ai zis blondo? retard?) inca de la primele mnele postari.

Tragand linie, adunand, impartind, scazand si-nmultind, rezulta ca te-ai invartit de-un sut in popou pe care l-ai si primit.
... si vei mai primi daca nu-ti feresti postarile din calea mea. 'tzeles?:cool:
****
Haoleu! fratilor, surorilor, aici imi erati?
deci, sa v-arat cum aratam eu in frageda tinerete...http://www.foto.md/photos/34014.jpg

The_Blonde
23rd July 2007, 17:39
:D baietii lasati-o moarta : ce naiba haideti sa fumam din pipa pacii!!!! :ok:?

Morom3t3
23rd July 2007, 18:16
Tutunul dauneaza grav sanatatii!

Energize (asa o sa-ti spun de-acum inainte, ca ma foarte enerveaza nickul ala la tau), odata am facut sex c-o tiganca-ntr-o capitza de fan. era mai mare decat mine si semana cu vara-ta aia cu ochelari.
era vara, mancsem struguri tamaiosi dintr-o vie de la marginea satului si, dupa ce am facut plinul, ne-am asezat in fan sa terminam strugurii ce-i luaseram ca rezerva... ....

torn_beton
23rd July 2007, 19:00
pun pariu ca se ofusca si mai rau daca-i ziceam ca nu-i futabila. :D

Aici iti dau dreptate.
Totusi eu unul stiu ce ai vrut sa spui cu prima afirmatie, si e bine ca macar ai fost sincer. :drak:



deci, sa v-arat cum aratam eu in frageda tinerete...http://www.foto.md/photos/34014.jpg

Bre' vezi ca esti deschis la pantalonii si e inestetic. :happy Sa-ti mai zic si ca incalci codul bunelor maniere? :happy


Blonda mea preferata de pe aici ce mai face?
Nu ne mai delectezi draga cu niste poze ca eu m-am saturat sa pun poze de la munca si vad ca mai nou am intrat in razboiul "cariocilor".

Cristian
23rd July 2007, 19:23
:D baietii lasati-o moarta : ce naiba haideti sa fumam din pipa pacii!!!! :ok:?

1) eu nu fumez
2) eu cu zevzecu acela nu fac pace in veci...

Ba tarane hai mars pe camp ca nu e de tine pe aici. (cu referire la Ivincibile asta, cine altcineva e taran pe forumu asta ???)

Morom3t3
23rd July 2007, 19:49
Totusi eu unul stiu ce ai vrut sa spui cu prima afirmatie,
Nu, pe bune! daca cauti cu google "futabila si irefutabila" o sa vezi ca am postat asta chiar la tredul de urat "La multi ani!". Ii din cauza ca am salasuit pe loco si-am deprins graiul alora. ia du-te sa vezi cum vb aia (in special Piskeshu). iara daca nu ti-e de ajuns, du-te pe Merluc si discuta cu Kant_emir. Daca te-ntorci netraumatizat, esti invincibil.


Bre' vezi ca esti deschis la pantalonii si e inestetic.
dar e trendy.


******
Cristinele, iara ai facut dovada desteptaciunii. ce sa fac ma, pe camp? e parlit de la un capat la celalalt. Iar de n-ar fi, pe caldura asta un taran zdravan la cap nu s-ar duce nici daca l-ai pica cu ceara.
totusi, eu parca m-as duce sa-ti caut mintea fiindca se pare ca-i plecata de mult....

*********
*****
Mai, mai ho cu avertismentele alea!
La cate puncte imi iau "salarul"?
http://img230.imageshack.us/img230/3756/averturixh6.jpg (http://imageshack.us)

Datenshi
23rd July 2007, 19:55
Copii, caldura va dauneaza grav se pare.

Morom3t3
23rd July 2007, 19:58
eu sunt invincibil.
chiar, vede cineva vreo jignire in postarea aia cu carton rosu, ca eu nu vad?

Sergio_D
23rd July 2007, 20:04
Efectul Medusa.


Coco mic, stiu ca ai neuronii anemici asa ca o sa-ti administrez niste lecitina. postarile alea au fost sterse asa ca, o sa dau citat din memorie:

Iti par cunoscute vorbele astea? Apoi, te-ntreb, cum panasonicu' meu sa vb asa ma cand, poza lui Quasimodo de-as fi pus-o, tu, in virtutre bunelor maniere pe care le invoci, ar fi trebuit sa taci malc? comentarii din alea se fac numai in gluma, cu prietenii.

In privintza blondinei, sunt jargoane si jargoane iar eu uzez din plin de ele pe forumuri (m.m. pe loco). probabil tu nici nu stii ce-i ala "jargon".
Asa... desi cuvantul ala este el cum este, insa intentia era buna, adica fata arata bine= frumoasa. daca s-a ofuscat ca am fol cuv ala, pun pariu ca se ofusca si mai rau daca-i ziceam ca nu-i futabila. :D
Si, ca tot sari tu in apararea celor obiditi, nu-mi amintesc sa te fi auzit ciripind cand blondina m-a facut handicapat (sau cum ai zis blondo? retard?) inca de la primele mnele postari.

Tragand linie, adunand, impartind, scazand si-nmultind, rezulta ca te-ai invartit de-un sut in popou pe care l-ai si primit.
... si vei mai primi daca nu-ti feresti postarile din calea mea. 'tzeles?:cool:
****
Haoleu! fratilor, surorilor, aici imi erati?
deci, sa v-arat cum aratam eu in frageda tinerete...http://www.foto.md/photos/34014.jpg

nu mai face pe inteligentul...

torn_beton
23rd July 2007, 20:09
Nu, pe bune! daca cauti cu google "futabila si irefutabila" o sa vezi ca am postat asta chiar la tredul de urat "La multi ani!".

Bre' Pruteanule lasa-ma cu dictionaru' ca stim amandoi foarte bine ce ai vrut sa spui. :happy


Ii din cauza ca am salasuit pe loco si-am deprins graiul alora. ia du-te sa vezi cum vb aia (in special Piskeshu). iara daca nu ti-e de ajuns, du-te pe Merluc si discuta cu Kant_emir. Daca te-ntorci netraumatizat, esti invincibil.

De aici ce sa inteleg, ca nu esti invincibil? Din moment ce te-au corupt(traumatizat) si pe tine baietii sa vorbesti ca ei ar trebui sa faci cerere pentru schimbare de nume la Vadim. :happy

Pana la urma fii sincer si recunoaste ce ai vrut sa spui. Nu o mai da cotita ca nu cresti in ochii nimanui. Pana la urma esti barbat si e normal sa fie asa, pentru ca altfel inseamna ca ai probleme cu instalatia. :ok:

Poate ca multi de pe forum am gandit acelasi lucru dar tu l-ai si scris. :ok:

Sergio_D
23rd July 2007, 20:14
caterinca inceteaza acum

Morom3t3
23rd July 2007, 20:20
numai prima prop are iz de jignire, celelalte doua... 0 jignire=0insulte.

La prima, am dovezi c-asa-i.

ex:
ci eu daca-l fac pe unu hot, daca n-am dovada, ii calomnie.
daca am dovada, intr-un fel am facut un serviciu societatii.

uita-te si tu in postarile lui si vezi cate chestii ilogice spune. ca sa nu mai zic de insutle, ca el o fost cel care o avut mancarimi intr-o anume zona. are necaz pe tarani sarmanu (asta pt ca nu stie ca, la a nu stiu cata spitza este si el tzaran). Isi inchipuie ca, daca s-a nascut el cu lingura de argint in mana e orasean inca din Preistorie. :))

Sergio_D
23rd July 2007, 20:32
In primul rand, jignirile de orice fel, fie ele si voalate, nu sunt tolerate. In al doilea rand, l-am sanctionat si pe el pentru mesajele jignitoare. In al treilea rand, esti offtopic iar orice discutie offtopic de acum incolo va fi sanctionata.

Cristian
23rd July 2007, 21:05
Se zice ca cel mai destept cedeaza primul, te las Invincibilule sa-ti faci siesta.

Morom3t3
23rd July 2007, 21:11
Domnu mod, nu-i asa ca eu sunt ala? ia spuneti dvs, ca stiti mai bine. :D un print screen la PM-ul meu, se poate? :D

r0bby
23rd July 2007, 21:50
Efectul Medusa.


Coco mic, stiu ca ai neuronii anemici asa ca o sa-ti administrez niste lecitina. postarile alea au fost sterse asa ca, o sa dau citat din memorie:

Iti par cunoscute vorbele astea? Apoi, te-ntreb, cum panasonicu' meu sa vb asa ma cand, poza lui Quasimodo de-as fi pus-o, tu, in virtutre bunelor maniere pe care le invoci, ar fi trebuit sa taci malc? comentarii din alea se fac numai in gluma, cu prietenii.

In privintza blondinei, sunt jargoane si jargoane iar eu uzez din plin de ele pe forumuri (m.m. pe loco).[/B] probabil tu nici nu stii ce-i ala "jargon".[/B]
Asa... desi cuvantul ala este el cum este, insa intentia era buna, adica fata arata bine= frumoasa. daca s-a ofuscat ca am fol cuv ala, pun pariu ca se ofusca si mai rau daca-i ziceam ca nu-i futabila. :D
Si, ca tot sari tu in apararea celor obiditi, nu-mi amintesc sa te fi auzit ciripind cand blondina m-a facut handicapat (sau cum ai zis blondo? retard?) inca de la primele mnele postari.

Tragand linie, adunand, impartind, scazand si-nmultind, rezulta ca te-ai invartit de-un sut in popou pe care l-ai si primit.
... si vei mai primi daca nu-ti feresti postarile din calea mea. 'tzeles?:cool:
****
Haoleu! fratilor, surorilor, aici imi erati?
deci, sa v-arat cum aratam eu in frageda tinerete...http://www.foto.md/photos/34014.jpg


Daca tot faci pe desteptul macar sa stii ca la ce te referi tu sunt termeni argotici nu elemente de jargon.;)

Lover
23rd July 2007, 22:27
Daca tot faci pe desteptul macar sa stii ca la ce te referi tu sunt termeni argotici nu elemente de jargon.;)

lasa-l cu astea...prima data trebuie sa invetze sa mearga, pe picioare.

Morom3t3
24th July 2007, 05:28
JARG//ÓN ~oáne n. Limbaj particular al unui grup social sau profesional, caracterizat printr-o gramatic&#227; proprie si prin cuvinte codificate, conventionale. ~onul hotilor.
ARGÓU ~ri n. Limbaj conventional, folosit în mod con&#186;tient de c&#227;tre vorbitorii unui grup social sau profesional, pentru a nu fi întelesi de ceilalti. ~ al elevilor. ~ al vân&#227;torilor. /<fr. argot

Nu ti se pare ca-i acelasi rahat?

I-auzi:
- jargon merlucian:
Kantemir:
*bine breh, sufletizto si curiuaso care ejt, culcate pre tine
** io ma plictisex si nu podormi, iel cetejte jurnale
***Citat: Vizitator Searching Forums Query: ento
ruade osu ruade osu ruade osu ruade osu
- jargon locoman: Invincible : Prezent, Kesule!+.... printre care se numara si "futabila", fiecare avand propriul sau inteles, dat de mine, altul decat cel stiut de tine.


Deci, fiecare "tabara" cu limbagiu ei. cateva dintre cuv de mai sus au in carca o istorie ce se intinde pe zeci sau chiar sute de pagini format A5.
Sunt curios, stie cineva traducerea cuvantului de mai sus -"prezent"- atunci cand e spus de mine?

Fiti cuminti, nu va aventurati pe teren strain ca pun anaconda pe voi si-o sa muriti sufocati! :D

r0bby
24th July 2007, 11:23
Deja vad ca faci pe inteligentul.Iti pot raspunde la postul tau insa nu pe acest thread.

Robyyy,joci biliard des?:D

TaciAcolo
24th July 2007, 12:48
destul de des ..cam 1 ora pe zi ...da nu le am cu sportu` asta :D

pinki
24th July 2007, 13:26
ne-au sters pozele cu familiile adevarate.....

Lavinia
24th July 2007, 14:08
de ce???si aia cu mine pe scena??

GruppoApparte
24th July 2007, 14:19
chiar asa am disparut din pacate .. asta e nu ne vor :( ca suntem de alta natie .. dar nici noi pe ei :)

Lavinia
24th July 2007, 14:24
rasistilor!!!!!!!!!!:rosu::rosu::rosu::rosu::rosu:

pinki
24th July 2007, 14:27
si cat m-am chinuit sa gasesc o poza cu mine de cand eram mica.... :D

Lavinia
24th July 2007, 14:29
si yo...cat am cautat'o p'aia sexy:happy

Bumbescu
24th July 2007, 15:19
caterinca inceteaza acum

Sa mori tu?
Caterinca nu inceteaza niciodata amice:D
Sergio, pareai baiat destept, chiar daca esti consatean cu balaci, se pare insa ca moderarea asta e ca un fel de lobotomie:D

Lavinia
24th July 2007, 15:24
sergio a sters pozele??:shocked:

bombyyyyyyyyyyyyyy:kiss::kiss::kiss:

Bumbescu
24th July 2007, 15:31
Lala, ti-a fost dor de mine?:D

Ai fost cuminte? ti-ai facut temele?

Nu stiu cine a sters si ce-a sters, pe mine m-a enervat propozitia aia...

Lavinia
24th July 2007, 15:36
da...mi'a fost:kiss:
am fost cuminte nenea bomby...;)

Bumbescu
24th July 2007, 15:50
Manca-o-ar tata de dasteapta:D

Lala nu cresti si tu mai repede, sa faci odata 18 ani?:P

Lavinia
24th July 2007, 15:58
nu..da mai am 11 zile si fac 17:dance:(fara ziua d azi)

Bumbescu
24th July 2007, 16:09
Wow...party? ma inviti?
Da vezi ca nu-mi plac decat petrecerile cu punk mult si vodca-n valuri:D

Sergio_D
24th July 2007, 16:10
nea' Bumbescu, vezi dumitale, mai sunt momente in care te scarbesti de prostia altora :D

iar daca tot am posibilitatea, incerc sa o indepartez cat de cat :cool:

Si nu, nu am sters eu pozele.

Lover
24th July 2007, 16:14
Si nu, nu am sters eu pozele.

aha...i`ai lasat pe altii sa faca treaba murdara :evil:

Bumbescu
24th July 2007, 16:21
nea' Bumbescu, vezi dumitale, mai sunt momente in care te scarbesti de prostia altora :D

iar daca tot am posibilitatea, incerc sa o indepartez cat de cat :cool:

Si nu, nu am sters eu pozele.

Nu prea ti-a priit in italia se pare....ai mancat prea multe paste...macar ai devenit mai respectuos:D

Sergio_D
24th July 2007, 16:21
eu n-am avut treaba cu acel thread. am moderat putin situatia pe threadul acesta, fiindca aparusera jigniri din partea unora.

Sa nu incurcam tigaile cu ibricele...

Celso
24th July 2007, 18:39
cam frigulet in parc Dj nu-i asa:D?....doar e Canada:rolleyes::(

Prome
24th July 2007, 18:53
ce ma si in parcu florilor e o racoare .... :D

pare frumos acel parc jaxxx dar cam wild asa :D sau e gen rezervatie?

dj_jaxxx
24th July 2007, 19:34
Batea vantul si asta a fost pe 16 iulie...sub 20 de grade

Vremea aici e cam asa de exemplu:

azi ploua si 18 grade :(
maine soare si 27 de grade :D
poimaine bate vantul si sunt 12 grade noaptea :(

In weekend ma duc cu cortul la campul romanesc din Hamilton (cam 50km de Toronto) si cica o sa fie pe la 30 de grade.

Uitati parcul unde am facut poza:

http://www.grandriver.ca/index/document.cfm?Sec=27&Sub1=124&Sub2=2

Celso
24th July 2007, 20:46
cica o sa fie pe la 30 de grade.



cred ca inghet la 30 de grade acum:lol:...dupa zilele trecute petrecute la 40-43 de grade:cool:

Cristian
24th July 2007, 22:34
Anjel aia e ocupatia ta in Londra, adica ceea ce e in a 3-a poza ? :happy:happy:happy

Lover
24th July 2007, 23:00
Anjel aia e ocupatia ta in Londra, adica ceea ce e in a 3-a poza ? :happy:happy:happy

ce rau esti :evil: :ras-plans: :ras-plans:

TaciAcolo
24th July 2007, 23:08
inseamma ca se tine serios ..cont de aspectul fizic :D

angel_with_tail
24th July 2007, 23:28
Ha ha Cristi! Eram sigura ca cineva se va autosesiza in legatura cu acea poza:P
Ma asteptam la mai multe de la tine... Sau crezi ca sunt vedeta si ma pandesc paparazzi la tot pasul?:)
E facuta inadins.

@robyyy : adica? :)

Cristian
24th July 2007, 23:49
Hai mey Anjel ca glumeam si eu... ma da suparati mai sunteti azi :P

angel_with_tail
24th July 2007, 23:51
Epuizati:P Stiu ca glumeai. Sper de fapt. Oricum nu prea ma intereseaza parerea celorlalti...Multi si-ar dori sa fie in locul meu asa ca... ;)

Cristian
24th July 2007, 23:53
Epuizati ? :shocked: Da ati si facut tavaleala :cry:

angel_with_tail
24th July 2007, 23:57
:happy Ce n-ai da tu sa stii tot:P

Fa-te paparazzi:P

Noapte bunaaaaa!!!:)

Universal
25th July 2007, 15:48
Dar ce faceai tu acolo in parc?

pinki
25th July 2007, 20:30
hard cred ca stie :D

Universal
25th July 2007, 23:11
zi Hard :D astept :D

Hard
26th July 2007, 01:23
care parc? era doar un spatiu verde :D ,se mai plimba omul,nu?:D

angel_with_tail
26th July 2007, 01:24
Faceam bine,dar care parc?:)

Veneam de la cumparaturi ;):D

:table:

Universal
26th July 2007, 12:57
frumos :)eu am fost azi :)prin parcul de aici

Lover
26th July 2007, 13:45
in prima poza il aveti pe unibuni acuma vreo 3 luni...si in a 2-a tot pe ET , ieri cica, prin parc.
el zice ca s`a cumintit si nu mai face prostii.... uite ca face ;)
hai, aia care il aparati ca s`a cumintit, acum iar o sa-l aparati?


aa, am uitat...acuma ceva timp, se credea Brandon Fraser , si l`a prins careva, nu mai stiu care...

torn_beton
26th July 2007, 13:55
Mi se pare mie sau e mai bronzat in prima poza? :happy:happy:happy:happy:ras-plans::ras-plans::ras-plans: