PDA

View Full Version : Etapa 21: Petrolul Ploiesti - FOREX Brasov



tchibos
17th March 2007, 17:47
Petrolul Ploiesti - FOREX Brasov

Data: 24-03-2007


Loc Echipa PCT. J V E I GM GP +/-
(4) Petrolul 34 20 10 4 6 29 24 5
(1) Forex 36 20 11 3 6 26 13 13

Discutii inainte si dupa meci aici:ok:

Mishumacher
17th March 2007, 19:18
A cam venit vremea pentru petrolisti sa mai si bata.Sper ca Magiun sa-i aduca pe calea cea buna pe jucatori si astfel sa treaca de Forex.

Hard
17th March 2007, 23:09
merg pe un egal,doar asa se poate apropia Prefab Modelu de primul loc.

tchibos
17th March 2007, 23:18
poate ii depuncteaza pe toti din fruntea clasamentului sa mai aiba si prefab sanse :) .. asa cum s-a intamplat si cu prefab parca :)

Hard
18th March 2007, 12:21
da,nu imi aminti:no: de aia suntem acum cu moralul la pamant.
egal sa fie !

CHITU
18th March 2007, 23:46
trebuie sa ne lom revansa umilitoare din tur.......cand am incasat 3 goluri fara a marca acasa la forex

georgebz
19th March 2007, 08:23
eu sper intr-un egal care sa ajute pe Gloria :D

CHITU
19th March 2007, 14:00
eu sper intr-un egal care sa ajute pe Gloria :D

daca va fi egal nu va ajuta pe nici una dintre PETROLUL si forextierii....si nici pe gloria nu are cum so ajute pt ca ia bataie........eu sper ca va fi 2-1...:groggy: :ok:

Parazitu'1919
19th March 2007, 14:15
sper ca bate Petrolul echipe gen forex/cfr/urziceni nu au ce cauta in liga 1

tchibos
19th March 2007, 14:38
daca va fi egal nu va ajuta pe nici una dintre PETROLUL si forextierii....si nici pe gloria nu are cum so ajute pt ca ia bataie........eu sper ca va fi 2-1...:groggy: :ok:

asa e.. un egal ar avantaja contracandidatele la promovare, respectiv Otopeni si Gloria Buzau

Hard
19th March 2007, 14:39
deci sa fie egal si sa bata Modelu.

georgebz
19th March 2007, 20:09
daca va fi egal nu va ajuta pe nici una dintre PETROLUL si forextierii....si nici pe gloria nu are cum so ajute pt ca ia bataie........

poate imi spui si scorul exact cu care ia Gloria bataie , macar sa scot si eu cateva milioane bune la pariuri :P , daca poti prevedea viitorul

Gabri3l
20th March 2007, 19:24
Petrolul Ploiesti - Se schimba tactica / Intrare libera la meciul cu Forex

Partida de sambata, cu Forex Brasov, va fi una extrem de importanta pentru ambele combatante care lupta pentru promovarea in esalonul de elita.

Lupta pentru suprematie se mentine extrem de stransa in prima serie a esalonului secund, ultimele rezultate ale protagonistelor mentinand suspansul in disputa pentru promovare. Nici Petrolul nu a facut exceptie de la aceasta regula in debutul returului, echipa pregatita de Marin Barbu irosind cu destula nonsalanta bune oportunitati de a prelua prima pozitie a ierarhiei. Cu toate aceste neajunsuri, petrolistii se mentin in plasa echipelor care conduc acum in clasament, cele doua puncte care despart pe gazari de liderul Forex putand fi facute uitate chiar sambata. Cum partida directa dintre cele formatii, care se vor infrunta la Moreni, poate fi considerata, pe buna dreptate, derbiul rundei, oficialii clubului ploiestean s-au gandit sa simplifice accesul pe stadionul din Moreni. Insuccesul categoric din tur, atunci cand elevii lui Adrian Harlab s-au impus cu un categoric 3–0, dar si momentul deloc prielnic pe care il traverseaza acum Petrolul, i-au determinat pe organizatori sa ceara aportul publicului la partida de sambata. Tocmai de aceea intrarea va fi libera pentru orice spectator, indiferent din ce zona geografica va veni acesta.:D Altfel, la reunirea echipei ploiestene de luni dupa amiaza, factorii de decizie ai „gazarilor” au tinut o sedinta cu antrenorii si jucatorii pentru aflarea cauzelor care au condus la un debut de retur total necorespunzator. Tocmai de aceea, meciul cu Forex poate fi un ultim prilej de revansa pentru o parte a celor care fac parte acum din lot, orice alt rezultat in afara victoriei putand conduce la masuri radicale din partea conducerii clubului petrolist.@Monitorul de Prahova

tchibos
21st March 2007, 17:54
A: BOCANEALA MARIUS (Galati)
A1:FECIORU CORNELIU (Bucuresti)
A2:ONICAS IOAN (Zalau)
R:VOINEA RADU (Bucuresti)
OBS: ENE GHEORGHE (Bucuresti)
CRACIUN DRAGOS (Cluj)

CHITU
21st March 2007, 18:10
poate imi spui si scorul exact cu care ia Gloria bataie , macar sa scot si eu cateva milioane bune la pariuri :P , daca poti prevedea viitorul

ok
cu 1-0 ia BATAIE

resita
21st March 2007, 19:20
petrolul indreapta spre liga I. sper intr-o victorie a petrolului

sollo_petrolist
23rd March 2007, 22:25
eu cred ca ia bataie petrolul dar sper sa bata:) Hai Petrolul din Ploiesti ce echipa MARE esti;)

go go go:D

Mishumacher
24th March 2007, 12:26
Din minutul 42 e 1-0 pentru brasoveni.Nu cred ca mai au noroc sa egaleze in ultimul minut si deja incep sa-si ia la revedere de la promovare.

resita
24th March 2007, 14:36
petrolul indreapta spre liga I. sper intr-o victorie a petrolului

2-1 :ok: :ok: :ok:

sollo_petrolist
24th March 2007, 15:31
Oleeeeeeeee... petrolul e echipa mare ma:D

Gabri3l
24th March 2007, 16:22
Petrolul Ploiesti - Forex Brasov 2-1

pentru galben-albastrii au marcat Marinescu si Bozga pe finalul meciului...
MARINESCU, ole!!!...a facut tot meciul, super jucator!!!
le-am aplicat padurarilor prima corectie din acest retur si prima infrangere pt ei, ca tot erau asa cu nasul pe sus de vreo 2-3 etape...vor urma la rand Sportul, Brasov si Otopeni...

etapa viitoare avem la Campina...cu ce scor se va termina oare meciul?!(intrebare retorica) lool))...

Forza gazarii!!!
http://img101.imageshack.us/img101/7141/pet1vp2.gifhttp://img293.imageshack.us/img293/5677/pet5mx7.gifhttp://img293.imageshack.us/img293/9861/pet2zi9.gif