PDA

View Full Version : Subforum despre sentimente, sex, alea alea...



MariusTR
6th October 2005, 14:56
M-am inscris de putin timp pe OLS.
Din cate am reusit sa umblu pe aici, am observat ca imi place sectiunea de diverse.
Am vrut sa postez ceva si despre o relatie mai veche a mea si mi-am dat seama ca tine de sentimente si/sau sex. Nu am gasit un subforum dedicat. Nu este sau nu am gasit eu?

Vadim
6th October 2005, 14:58
Nu, nu este. E o idee buna, o facem.

Gabriel
6th October 2005, 15:59
Vadime, a innebunit lupul ? :D
O sa ai forum de sex pe onlinesport ?

Vadim
6th October 2005, 16:02
Aici sint multi barbati, iar sexul e mina in mina cu sportul. O sa facem un "Route 69" pentru asa ceva. :D

desdemona
6th October 2005, 16:03
Am vrut sa postez ceva si despre o relatie mai veche a mea si mi-am dat seama ca tine de sentimente si/sau sex. Nu am gasit un subforum dedicat. Nu este sau nu am gasit eu?
Sunt astfel de threaduri, dar nu ai cautat tu indeajuns :ok: Pentru o mai buna organizare, vor fi grupate in subforum distinct :)

rasheedkpenny
6th October 2005, 16:03
Gabriele, e si ala un sport deosebit! Maraton de-a dreptul... o sa fie ceva deosebit! :drak:


iar sexul e mina in mina cu sportul

Vadime... you're not doing it right! :D

Gabriel
6th October 2005, 16:07
bine, frate ! faceti ! in curand poate facem forum despre locomotive, aici pe OLS :)

desdemona
6th October 2005, 16:10
Pai parca unii erau si gay :D Oricum, ziceti mersi ca sunt si fete, macar pentru echilibrarea unui astfel de subforum de sentimente...... Cum ar fi sa va plangeti unul altuia pe umar? :D:D

fia
6th October 2005, 16:15
fc reloaded :D?

Darkslowstar
6th October 2005, 16:46
Vadime... you're not doing it right! :D

Rasheed, ba e foarte right. Fiecare dupa posibilitati :drak:

Cred ca ne-am indeparat prea mult de la destinatia forumului, mai bine faceti un link direct catre fc. Poate faci un parteneriat cu fc sa-ti trimite gagicile sportive pe ols si tu trimiti tipii sensibile si iuti de mana acolo. As avea si eu cateva propuneri, daca se poate. :ok:

don_denver
6th October 2005, 16:53
bey..ce subforum tata...viata e un forum universal....decat sa stai sa discuti despre sex mai bine te duci si faci..parerea mea..

Vadim
6th October 2005, 16:53
Dark, forumul e de sport, insa lumea simte nevoie sa discute si de altele, mai ales ca aici sint multi prieteni care simt nevoia sa vorbeasca si alte lucruri.

t.b.
6th October 2005, 18:23
Chiar e nevoie de asa ceva :thinkso: nu stiu daca am prins eu f. bine ideea, dar se deviaza prea mult de la ideea de forum de sport. E bine ca exista un subforum in care putem vorbi despre orice, pana la urma nu sportul e cel mai important lucru in viata dar totusi ar trebui ca pe un forum de sport discutiile sa fie in principal despre sport...
Eventual ar fi bine sa se deschida un thread despre asta, pe Diverse, si in felul asta s-ar vedea cata lume e interesata de o categorie "sentimente, sex, alea,alea"

desdemona
6th October 2005, 18:33
S-a inteles gresit. Nu a zis nimeni sa se faca un subforum in prima pagina, de genul Internului, pe teme sexuale :o: O sa fie un subforum mai mic, in cadrul Diverselor, unde o sa fie adunate toate threadurile pe teme sentimentale, pentru ca sunt cateva. Din moment ce habar nu aveti de ele, inseamna ca este un lucru bun sa fie organizat subforumul Diverse ca sa gaseasca fiecare ce are nevoie.
Cel putin eu asa cred ca va fi, mai vedem.

@t.b. - sunt astfel de threaduri acolo, insa sunt pierdute prin multime si uite, de exemplu freezer vrea sa ne povesteasca aventuri sentimentale si nu stie unde :P

Cainele
7th October 2005, 07:32
eu sunt de acord...remember Extreme sport XXX ce succes avea ? :)

MariusTR
7th October 2005, 08:23
Vadime, a innebunit lupul ? :D
O sa ai forum de sex pe onlinesport ?
Gabriel, tata, matale ( cu mana matale ) ai deschis un thread despre Bacovia.
Pai daca vrei un forum exclusiv de sport, de ce nu-ti esprimi ( aici e voita ) chinurile artistice pe alte forumuri? Vrei doar sport, scrie doar de sport, lasa clasicii pentru noi restul. Eu recunosc ca mai postez diverse, ca om sunt. Gabriel, tu esti putin, doar putin ipocrit.
Eu m-am referit la un subforum de bun simt despre relatia dintre un ea si el. Se poate si asa. Mai exista forumuri care au sectiuni frumoase despre sex. Ca voi ( unii din voi ) stati doar pe FC, nu inseamna ca e singurul forum din Romania.

S-a inteles gresit. Nu a zis nimeni sa se faca un subforum in prima pagina, de genul Internului, pe teme sexuale O sa fie un subforum mai mic, in cadrul Diverselor, unde o sa fie adunate toate threadurile pe teme sentimentale, pentru ca sunt cateva. Din moment ce habar nu aveti de ele, inseamna ca este un lucru bun sa fie organizat subforumul Diverse ca sa gaseasca fiecare ce are nevoie.
Cel putin eu asa cred ca va fi, mai vedem..

Gabriel, frate si pe acest topic , ca si pe restul desdemona e cu zece pasi inaintea ta. Si se pare ca lucrurile nu se vor schimba prea repede.


Nu inteleg de ce Gabriel si Don Denver posteaza intr-o veselie pe "Diverse" si "Film ,Arta si Cultura" , daca se cred tata exclusivistilor.

Revolutie sa fie , dar sa o stim si noi

PS: Gabriel, Bacovia te saluta dulce :no:
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=9194

PS2 : Cam pe unde modereaza baiatul asta,Gabi ?... ca sa stiu unde sa nu postez.

don_denver
7th October 2005, 11:36
Nu inteleg de ce Gabriel si Don Denver posteaza intr-o veselie pe "Diverse" si "Film ,Arta si Cultura" , daca se cred tata exclusivistilor.


Alo...domnu..freezer..1.postez unde vrea muschiul meu..2..nu stiu de unde ai scos-o cu tata exclusivistilor?!!!!...3. ti-am zis..si vad ca te mentii in a arunca informatii neverificate..sau lucrezi la "Iarta-ma"? (numai la emisiunea asta nu se verifca informatia si se ia de bun orice pica la prima vedere)....Sa ai o zi buna freeze!

MariusTR
7th October 2005, 12:00
bey..ce subforum tata...viata e un forum universal....decat sa stai sa discuti despre sex mai bine te duci si faci..parerea mea..
:rosu:

Gabriel e tata exclusivistilor, nu mataluţă, my mistake. Ok, poti sa te duci sa te joci acum... Sa traiesti. /hello

don_denver
7th October 2005, 12:05
Bey..nu prea le ai cu arbitrajul...rosu pt ce? zi unde am gresit atunci cand am spus ca viata e forumul unde inveti mult mai multe si ca decat sa stai sa dicuti despre sex..mai bine pui in aplicare? sau tu esti genul de te duci cu cartonase la intalniri? :D

PS: nu mi-o lua in nume de rau..asa cum nu le iau nici eu...orice critica e constructiva sau se vrea a fi...

MariusTR
7th October 2005, 12:20
Mdea... deci sa nu o mai lungim :
1. Galben fiindca ai intrat elegant la picioarele mele sensibile pe "Diverse" si inca unul acum , ca esti Gica Contra. Iete rosu.
Don Denver, care esti matale, deschide ym ca sa o clarificam pe indelete , feriti de ochii presei. Nu cred ca intereseaza pe nimeni coatele aplicate elegant in plex ;)

2. Sa se procedeze cum a sugerat desdemona. In cadrul "diverselor" sa se deschida un fel de Love & Sex section si cu asta basta, impacam si vaca si varza, nu e in prim plan pe un forum de sport.
Daca nu vrea domnul Gabriel sa intre, ca este de moda veche, spita nobila, poate sa nu o faca.
3. Care o sa vrea sa posteze acolo, sa o faca , care nu, nu. Aici am fost explicit

Vadim
7th October 2005, 17:53
Deocamdata va veti putea desfasura aici: http://www.onlinesport.ro/forum/forumdisplay.php?f=173

Sub-forum de Off-topic pe Diverse.

stefanm14
12th October 2005, 21:47
moaa acu vazui si io threadu asta ...sa va spun ceva : "omu de obicei vorbeste de ce nu prea are parte in realitate " :D :D

MariusTR
13th October 2005, 12:41
Rog un moderator sa inchida acest topic. Situatia este clara si nu cred ca mai e ceva de zis aici.

Multumesc.