PDA

View Full Version : Nationalele pe echipe de 14, 18 ani si seniori



Apolini
5th October 2005, 18:15
La seniori deja s-au terminat nationalele, la baieti nu stiu exact cine a castigat dar la senioare pe 1 e TC 2000, pe 2 Progresul, 3 Livone, 4 CSS Galati.
La 14 ani au ajuns la primele 8 echipe, maine se joaca urmatorul tur si la 18 ani incepe peste o saptamana.
Veniti sa va uitati ca nu aveti nimic de pierdut. Si cine a fost in alte tari, sa compare nivelul scazut la care ne aflam noi, cu cel din celalalte tari europene. :no:

tennis_girl
21st October 2005, 23:20
Da..km tarziu am aparut pe-aici..si totusi k fapt divers la seniori a castigat DINAMO BRASOV....cum era de asteptat:)

Apolini
23rd October 2005, 09:59
Progresul a luat la seniori locul doi cu 1 victorie si 2 infrangeri!!! LOL!
Si la senioare tot locul 2. Locul 1 la senioare l-a castigat TC2000. Totusi... e caraghios: Locul 1 la senioare primeste o cupa si 50 de mingi. Asta e premiu de nationale?

tennis_girl
24th October 2005, 17:36
Pai in cazul in care si tu joci tenis cred k stii c premii sunt la concursurile astea nationale..k sa nu mai vorbim de campionate...deci de mult tenisul a incetat sa se mai joace pe premii ...din pacate km asta e adevarul...

Apolini
3rd November 2005, 18:09
Nu cred ca premile coteaza atat de mult la nivelul asta. Poate mai tarziu dar nu cred ca poti castiga un Turneu de Grand Slam gandindute ca ai nevoie neaparat de bani ca sa iti platesti datoria :D