PDA

View Full Version : Semifinale: Poli Timisoara - Steaua



Pages : [1] 2 3

Kainsashiki
15th March 2007, 15:52
Joi a avut loc la Casa Fotbalului tragerea la sorti a semifinalelor Cupei Romaniei Meciul se va juca pe teren neutru pe data de 17\18 Aprilie.

Discutii aici!

dede
15th March 2007, 15:59
Steaua ajunge in finala :evil:

Geografu
15th March 2007, 16:00
In ce stadiu e Poli si in ce pericole este acum,Steaua este favorita.Depinde si cine va fi antrenor atunci pe 17-18 aprilie...:evil:
FORZZA STEAUA !!!

tchibos
15th March 2007, 16:01
greu pronostic.. in mod normal as fi bagat mana in foc ca Timisoara va ajunge cel putin in finala.. dar se pare ca Iancu s-a certat cu cei ce trag sforile in fotbalul romanesc, asa ca bag Steau finalista, nu de alta dar alta sansa de a ajunge in Europa eu nu prea mai vad

lucian_iasi
15th March 2007, 16:01
Nu se stie d3d3...la cum joaca Steaua orice e posibil..iar timisorenii vor face tot ce depinde de ei sa ajunga in finala..care se va juca chiar la Timisoara.
E posibil sa se ajunga in prelungiri si poate chiar la penalty-uri.Iar acolo se poate intampla orice.

dede
15th March 2007, 16:06
la cum joaca Steaua orice e posibil...
pana pe 17 aprilie mai este... poate la Steaua va fi un alt antrenor, si probabil si alt joc :D se vor schimba unele lucruri pana atunci, eu sper ca in bine :P

Cucu
15th March 2007, 16:06
daca se juca sambata asta Poli era in finala ... dar intr-o luna poate se schimba lucrurile ... in plus daca Steaua nu e in stare sa ajunga pe locul 2 atunci vor face tot posibilul sa castige cupa ... ramane de vazut ce inseamna "tot posibilul" poate sare nea Gigi cu banutzul unde trebuie si se rezolva lucrurile.

best_profi
15th March 2007, 16:19
poli clar in finala, la steaua nu e o criza de moment ce se poate rezolva intr-o luna, e rezultatul jucatoriilor comuni transferati si a unui antrenor preocupat mai mult de defensiva decat de fotbal. In plus ei au si o perioada ffff dificila avand meciuri cu muiamo si rapid, meciuri dupa care va fi furtuna in ghen(ce)a

Ferko
15th March 2007, 16:21
Eu n-as vrea sa arbitrez acest meci, indiferent cum se termina, tot arbitrul o sa iasa cel mai sifonat. Poate ca aici ar trebui adusa o brigada de arbitrii straini, de cat mai departe de Romania.

STEEL
15th March 2007, 16:21
Greu de dat un pronostic,cred ca va merge in finala steaua.

Dennis
15th March 2007, 16:27
Steaua merge in finala. Intr-o luna se repara jocul Stelei, nici o sansa pentru Poli. Sper sa se repete istoria de la meciul cu Otelul, pentru un adevarat spectacol fotbalistic ;)

STEEL
15th March 2007, 16:31
Sper sa se repete istoria de la meciul cu Otelul, pentru un adevarat spectacol fotbalistic ;)

Si eu sper dar sunt putin mai sceptic in privinta timisorenilor,rar mi-a fost dat sau chiar deloc sa vad poli facand spectacol pe teren.

Hard
15th March 2007, 16:36
Batem Poli :D

TheIceMan
15th March 2007, 16:40
Se duce Steaua in finala din oficiu, pana la 17 aprilie Poli se dizolva :(

dardar_3
15th March 2007, 16:42
Castiga Steaua lejer cu Poli AEK..:drak:...

gheorghe
15th March 2007, 16:52
Nu vreti sa vi-l dam pe Caramarin, poate o sa va tenteze sa jucati la Timisoara?:happy

dardar_3
15th March 2007, 16:59
Nu multumim...

Vi-i trimitem inapoi si pe Ov. Petre si pe Gigel Coman... cu fundita portocalie si cu insemnele Rocarului...:ok:...:evil:

grande
15th March 2007, 17:16
Succes Poli si ne vedem in finala !:ok:

dardar_3
15th March 2007, 17:18
Succes Steaua si ne vedem in finala !:ok:

Multumim frumos...:ok:...

:drak:...:yeah:

grande
15th March 2007, 17:21
@ dar

ai ajuns rau de tot ,nu mai modifica postarile pe aici !:rosu:

dardar_3
15th March 2007, 17:27
Nu am modificat mey...:P... Poti sa te uiti ca nu sunt moderator aici...;)....

Oricum... poate la anu luati si voi cupa... Anul asta o sa castige Steaua...:D

PS: vezi ca iti iei avertisment pentru pocire de nume...:drak:...




:lol:... glumeam....:lol:

TYPI-STIINTA
15th March 2007, 17:32
clar merge TIMISOARA in finala, mai ales ca e si gazda acestui meci si steaua trece printr-o forma foarte slaba.
finala va fi TIMISOARA-RAPID

Angel66
15th March 2007, 17:37
Bafta timisorenilor! va asteptam in finala!:D pe ei..:D

Ioca10
15th March 2007, 17:53
Un mesaj din Bucuresti,poli....castigam se pune problema;)

malexoid
15th March 2007, 17:54
nici ca se putea ceva mai frumos...
sper ca iancu va fi inspirat sa ceara brigada straina...una de foarte departe, dupa care sa nu poata alerga behaitorul cu straitza lui cu bani :)
jucam finala acasa cu Rapiduletzul!

malexoid
15th March 2007, 17:59
Nu multumim...

Vi-i trimitem inapoi si pe Ov. Petre si pe Gigel Coman... cu fundita portocalie si cu insemnele Rocarului...:ok:...:evil:

indesati-vi-i undeva pe amandoi cu funditzele respective cu tot!


Nu am modificat mey...:P... Poti sa te uiti ca nu sunt moderator aici...;)....

Oricum... poate la anu luati si voi cupa... Anul asta o sa castige Steaua...:D

PS: vezi ca iti iei avertisment pentru pocire de nume...:drak:...



:lol:... glumeam....:lol:

pe tine cine si cand te avertizeaza pentru 'Poli AEK'?

dardar_3
15th March 2007, 18:03
Eu sunt intangilbil daca nu stiai...:drak:...

Poli AEK e vechea denumire... asa ca nu e nici o greseala... de fapt.. nici poli timisoara nu e numele corect...:D...

Asa ca... luati-va gandul si de la cupa si de la palmares...:evil:

Ioca10
15th March 2007, 18:13
Fie vorba intre noi,care poli suntetzi voi?
Batem fara probleme sezonu nu este incheiat pt noi;)

Kainsashiki
15th March 2007, 18:16
derby bucurestean, cred ca ar trebui sa se joace pe lia manoliu :D:D:D

se califica steaua, poli e o echipa mult prea mica:)

m4st3r
15th March 2007, 18:29
si se pare k fetitzele plangacioase s'au trezit din somnu' de frumusete...penibili mai sunetiti mai carliontzatzilor ! nu ma pronunt pt acest meci, sunt prea multe probleme in acest moment !

JJ
15th March 2007, 18:59
Spre deosebire de cealalta semifinala, aici se pot intampla multe pana pe 17 aprilie: Steaua poate pierde pe linie, avandu-l ca antrenor pe Meme in locul lui Olaroiu, Poli poate decide sa nu se prezinte, ori din orgoliul lui Iancu, ori pt. ca pana atunci ii transfera fiscul toti jucatorii, tare greu de dat un pronostic de acum. :D

dardar_3
15th March 2007, 19:04
Ce gluma buna cu MM antrenor... Poate o sa il aveti voi pe Rada antrenor din vara... ca va reprezinta de minune...;)

luciano_1644
15th March 2007, 19:14
Steaua in finala.Chivorchian declara astazi ca DACA SYTEAUA NU ACCEPTA SA JOACE LA TIMISOARA(!!!!!!),SA JUCAM LA CRAIOVA.Tipul asta e cazut din luna sau timisorenii sunt disperati sa joace absolut toate meciurile la Timisoara! Atentie,nu pe teren propriu,ci la Timisoara,asta avand in vedere decizia TAS!

YoYoyOi
15th March 2007, 19:28
poate face Iancu un protest iar si intra cu juniorii ca ne-am dus pe copca:D
Daca intra cu echipa de baza ne calificam :ok:

TYPI-STIINTA
15th March 2007, 19:30
Un mesaj din Bucuresti,poli....castigam se pune problema;)

la popice castigati voi :happy . voi nu ati mai castigat nici un meci de mult timp. eu as zice sa nu fi asa optimist :rolleyes:

Grinco
15th March 2007, 19:32
Ce-i cu exprimarea asta pe OLS:
"Valeriu Argaseala a declarat joi, dupa aflarea adversarei din semifinalele Cupei Romaniei, ca Steaua nu va accepta sa joace la Timisoara, asa cum au facut-o pana acum adversarele banatenilor din aceasta competitie. " ?

Care ''adversare''? Pana la una-alta Steaua a jucat 2 meciuri acasa, Poli doar unul. Cat despre meci, naiba stie ce se ve intampla pana atunci. Daca vine Hagi in locul lui Oli cresc sansele noastre :D

TYPI-STIINTA
15th March 2007, 19:32
nici ca se putea ceva mai frumos...
sper ca iancu va fi inspirat sa ceara brigada straina...una de foarte departe, dupa care sa nu poata alerga behaitorul cu straitza lui cu bani :)
jucam finala acasa cu Rapiduletzul!

Ar fi fumos sa jucati finala la voi acasa..cred ca ar fi o atmosfera super.
As veni si eu la finala aia - normal , ca suporter neutru :P
Am inteles din ziare ca Lupescu vrea sa mute finala in Bucuresti in caz ca se vor intalni in ultimul act steaua si rapid :happy ... ce tampiti :headbang:

TYPI-STIINTA
15th March 2007, 19:35
derby bucurestean, cred ca ar trebui sa se joace pe lia manoliu :D:D:D

se califica steaua, poli e o echipa mult prea mica:)

ar trebui sa se joace la timisoara (indiferent cine se califica in finala)..iar la anul finala sa se joace la Craiova, Constanta, etc.. nu numai in Bucuresti , pt ca si alte echipe sa aiba sansa de a castiga cupa, nu numai cele din buCUResti :rosu:

Steaua in finala.Chivorchian declara astazi ca DACA SYTEAUA NU ACCEPTA SA JOACE LA TIMISOARA(!!!!!!),SA JUCAM LA CRAIOVA.Tipul asta e cazut din luna sau timisorenii sunt disperati sa joace absolut toate meciurile la Timisoara! Atentie,nu pe teren propriu,ci la Timisoara,asta avand in vedere decizia TAS!

pai si ce daca joaca la Timisoara? ce, steaua nu a jucat pana acu` toate meciurile de pe teren neutru in ghencea... si acum, nesimtiti, vor sa schimbe si locul finalei la bucuresti :mda:

starsteel
15th March 2007, 19:57
....Care ''adversare''? Pana la una-alta Steaua a jucat 2 meciuri acasa, Poli doar unul. ...
Poli a "jucat" la Timisoara cu Poli II Tim. si cu Poli Iasi deci 1+1=2.....Steaua e favorita certa, am evoluat slab in campionat si nu am pierdut cum am putea pierde in Cupa cand practic o victorie asigura participarea intr-o cupa europeana in proportie de 99%.

six
15th March 2007, 21:09
Succes Poli si ne vedem in finala !:ok:Merci frumos,se pare ca am avut noroc.....:D

Ferko
15th March 2007, 21:31
poate face Iancu un protest iar si intra cu juniorii ca ne-am dus pe copca:D
Daca intra cu echipa de baza ne calificam :ok:

Protest ? Scandal ? Motivul ? Iara face Iancu pe eroul ?

YoYoyOi
15th March 2007, 21:32
ziceam si eu asa la plesneala:D

Ferko
15th March 2007, 21:34
Da, dar ai lovit in plin.

RazvanLg
15th March 2007, 23:32
ce s-ar intampla oare daca s-ar intalni in finala POLI cu PANDURII???????

Tyler Durden
15th March 2007, 23:40
nu stiu cine se califica, dar stiu cine vreau sa ajunga in finala. Succes Poli!!!

Tyler Durden
15th March 2007, 23:44
Un mesaj din Bucuresti,poli....castigam se pune problema;)

nu e un mesaj... al intregului Bucuresti, ci al celor de langa cimitir.

TYPI-STIINTA
15th March 2007, 23:47
ce s-ar intampla oare daca s-ar intalni in finala POLI cu PANDURII???????

pai atunci ar organiza lupescu si cu sandu si o finala mica pt steaua si rapid ca sa-si mai ia si ei banutzi :happy

Benny
16th March 2007, 09:56
Super stire asta pe site-ul OLS:

"Valeriu Argaseala a declarat joi, dupa aflarea adversarei din semifinalele Cupei Romaniei, ca Steaua nu va accepta sa joace la Timisoara, asa cum au facut-o pana acum adversarele banatenilor din aceasta competitie. "

Autorul stirii se refera probabil la adversarele Poli Iasi si Poli 2 Timisoara de vorbeste la plural. Huo lui Poli 2 Timisoara ca a acceptat sa joace la Timisoara.

Nici o vorba in articol despre faptul ca si Steaua a jucat pe teren propriu in Cupa Romaniei. Halal jurnalism. Sau poate e vorba doar de stelism?

Cristian
16th March 2007, 10:04
Poli - steaua in ghencea :happy:happy:happy:ras-plans:

magica_steaua
16th March 2007, 11:07
avem meci usor cu rocar ...........ii batem cu 3-0 oriunde se joaca

crissis
16th March 2007, 11:08
Steaua va fi una dintre finaliste

stefy_deva
16th March 2007, 11:28
staua traverseaza o perioada fffff grea si zau nu stiu cum o sa se descurce!! tinand cont k pe cand o sa se joaca aceasta semifinala Oli poate fi antrenor pe la Avantu Plopeni e un meci greu pt Steaua, pt k orice schimbare de banca tehnica nu e bine venita la un club in plin campionat!

Hard
16th March 2007, 11:36
Poli - steaua in ghencea :happy:happy:happy:ras-plans:

e posibil:D

Andreiy
16th March 2007, 12:11
Poli Timisoara se va califica si Olaroiu va demisiona

Dennis
16th March 2007, 12:32
Daca vine Zenga la echipa o sa fiu foarte fericit. Dar cupa oricum e a noastra anul asta.

dardar_3
16th March 2007, 12:34
nu e un mesaj... al intregului Bucuresti, ci al celor de langa cimitir.
Ia vezi... cred ca te uiti prea mult la serialul ala: "Amintiri din scripca"...:rosu:


Poli - steaua in ghencea :happy:happy:happy:ras-plans:

Ce ti se pare amuzant?... Vroiati si voi sa jucati in Ghencea?... Mai viziteaza si ei in deplasare un Grigore Antipa, Palatul Cotroceni....:drak:...


Poli Timisoara se va califica si Olaroiu va demisiona

Nu cred ca va mai ramane Oli pana la meciul cu Poli Timisoara...:mda:...:mda:..

Andreiy
16th March 2007, 12:36
Nu cred ca va mai ramane Oli pana la meciul cu Poli Timisoara...:mda:...:mda:..

nici eu :)

dardar_3
16th March 2007, 12:39
Asta ar fi cea mai mare greseala a celor care conduc Steaua...:mda:...
Au caruta pe butuci si ei concediaza... "soferul"...:drak:...


:rosu:...

Forza Steaua! Pentru culori, nu pentru conducere!

boni2204
16th March 2007, 16:10
ce s-ar intampla oare daca s-ar intalni in finala POLI cu PANDURII???????
nu s-ar intampla:ok:

Ferko
16th March 2007, 17:07
Cand incep negocierile pentru stabilirea terenului neutru ?

alex_6tm
17th March 2007, 10:53
Ar fi ceva de vis ca noi sa ajungem in finala...rapidul sa termine pe 2 in campionat...cfr cluj pe 3...steaua pe 4...at ar merge dinamo si rapid in CL si noi si cfr cluj in uefa...si steaua????...steaua se uita la TV...in timp ce becali isi pune streangul la gat :happy

YoYoyOi
17th March 2007, 10:55
numa somnambuli pe forumul asta :sleep:

alex_6tm
17th March 2007, 10:57
Poli a "jucat" la Timisoara cu Poli II Tim. si cu Poli Iasi deci 1+1=2.....Steaua e favorita certa, am evoluat slab in campionat si nu am pierdut cum am putea pierde in Cupa cand practic o victorie asigura participarea intr-o cupa europeana in proportie de 99%.


Mah desteptule..unde vroiai sa joace cu Poli 2????....la arad???:rosu: :rosu: :rosu:

TaciAcolo
17th March 2007, 10:58
e foarte probabil sa se intamplea asa ... sa stea jiji la tv:ras-plans:

da poate isi cumpara un loc da 1000 daa dolariiii din banii luiii si cumpara un loc de uefa :happy

Ferko
17th March 2007, 13:33
Ar fi ceva de vis ca noi sa ajungem in finala...rapidul sa termine pe 2 in campionat...cfr cluj pe 3...steaua pe 4...at ar merge dinamo si rapid in CL si noi si cfr cluj in uefa...si steaua????...steaua se uita la TV...in timp ce becali isi pune streangul la gat :happy

TZrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... a sunat ceasul. Hai desteptarea !

me
20th March 2007, 17:45
la ce joaca Poli acum steaua e favorita..nu ca steaua joaca ceva cu tot cu joga bonito ala de elton..In momentul asta, steaua are prima sansa, peste o luna ramane de vazut..e posibil ca pt amandoua in momentul respectiv meciul sa insemne o finala: poli mai are sanse doar la cupa, steaua are rapid si dinamo pana atunci (cred ca ambele meciuri sunt inainte de cupa), in cazul unui esec in giulesti si eventual un meci nul cu dinamo, locul 2 poate sa fie foarte departe..
oricum, speram ca asta sa fie finala, era altceva un meci la timisoara cu steaua decat cu rapid..asa, trebuie sa ne multumim cu giulestenii..:)

Cappone
20th March 2007, 20:09
steaua este jalnica la ora actuala la fel ca si noi.nu se stie sigur

Elphax
21st March 2007, 00:34
mai jalnica decat noi nu poate fi

Leo
21st March 2007, 08:52
decat STEAUA mai bine POLI
deci HAI POLI !

Elphax
21st March 2007, 13:52
decat STEAUA mai bine POLI
deci HAI POLI !

am trait s-o vad si pe asta ...

luctoronto
22nd March 2007, 06:38
Meci dificil mai ales ca poli nu mai are alte sanse sa salveze ce se mai poate salva dintr-un sezon din nou slab.Si se mai laudau ca se bat la titlu sau la podium:(
3-1 ca in retur.

Elphax
22nd March 2007, 08:44
stiti de ce au mutat meciul cu o saptamana?

YoYoyOi
22nd March 2007, 10:18
chiar, de ce l-au mutat? :thinkso:

dardar_3
22nd March 2007, 14:38
mai jalnica decat noi nu poate fi
Hmmmm... Am luat noi bataie in campionat acasa de la Poli Iasi?...:rolleyes: ...




decat STEAUA mai bine POLI
deci HAI POLI !

Mai bine tii cu Pandurii:drak:... macar stiti ca v-au eliminat detinatorii trofeului...
Un suporter de-al lui Dinamo sa strige Hai Poli... E ca si cum un suporter de-al lui Catania sa strige Hai Messina intr-un meci Messina-Palermo...

be@
22nd March 2007, 16:21
BLEAH!!!!!!!! Cele mai antipatice echipe de pe fata pamantului. Pe cuvantul meu ca nu pot tine cu nici o echipa la meciul asta.

Ferko
22nd March 2007, 17:45
" Joi, 22 Martie 2007, 17:28:26

Poli Timișoara - Steaua la Piatra Neamt

Meciul Poli Timișoara - Steaua, din semifinalele Cupei României, se va disputa la Piatra Neamț, în timp ce partida Pandurii Târgu Jiu - Rapid va avea loc la Timișoara, s-a stabilit, joi, în Comitetul de Urgență al FRF.
Meciul Poli Timișoara - Steaua va avea loc în 18 aprilie, de la ora 20.45, pe stadionul Ceahlăul din Piatra Neamț, în timp ce partida Pandurii Târgu Jiu - Rapid va avea loc în 19 aprilie, de la ora 20.45, pe arena Dan Păltinișanu din Timișoara.

Finala Cupei României va avea loc în 26 mai, la Timișoara.

Mediafax "

Deci nu se joacă peste o săptămînă.

six
22nd March 2007, 20:54
BLEAH!!!!!!!! Cele mai antipatice echipe de pe fata pamantului. Pe cuvantul meu ca nu pot tine cu nici o echipa la meciul asta. :happy :happy :happy te intelegem,colega.....;)

Grinco
22nd March 2007, 21:07
Sa inteleg ca frf si-a dat iar iar cu firma-n cap? Alaltaieri se juca pe 18 aprilie, ieri se juca pe 26, azi iar se joaca pe 18. Oricum pana la ora meciului mai schimba data, ora si locatia de cateva ori.

YoYoyOi
22nd March 2007, 21:10
dracu mai stie:mda:
important e sa stim macar in ziua meciului ce si cum :D

tu26dor
23rd March 2007, 00:10
ura !!! se joaca la piatra neamt... in sfarsit pot sa tin cu steaua la mine acasa fara sa imi fie frica ca echipa gazda e printre favoritele mele... voi merge cu siguranta la meci... hai steaua!!!

HoratiuCFR
25th March 2007, 13:57
bate timisoara, clar, joaca si acasa si e singura sansa pt europa

YoYoyOi
25th March 2007, 15:52
cand joaca acasa? :shocked:

pe la tine in cartier nu ajunge cablul, sau macar radioul? :o:

tu26dor
25th March 2007, 15:53
bate timisoara, clar, joaca si acasa si e singura sansa pt europa

piatra neamt e cumva un cartier in timisoara? mai frate... informeaza-te!

six
25th March 2007, 17:17
piatra neamt e cumva un cartier in timisoara? mai frate... informeaza-te!Metaforic da....:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Sevilla86
26th March 2007, 11:15
Atata vreme cat Poli nu baga juniorii nu ar trebui sa avea nici un fel de problema.
Un 2-0 pt Steaua si o calificare fara emotii.

Bega
26th March 2007, 18:42
Ar fi misto sa se joace in Giulesti, cum vrea Jabba.

YoYoyOi
26th March 2007, 20:05
sau lasa ;)

crissis
26th March 2007, 20:23
Jabba stie ca la Piatra Neamt nu va avea suporteri de partea Timisoarei si se teme ca stadionul va fi plin cu suporterii stelisti din Moldova si de asta incearca sa duca meciul in Giulesti unde sigur toti cei prezenti vor fi impotriva Stelei stiind ca Jabba e rapidist declarat .

Ferko
26th March 2007, 20:50
Ar fi misto sa se joace in Giulesti, cum vrea Jabba.

De ce nu la Timișoara ?

Elphax
26th March 2007, 21:21
pai se va juca in giulesti, dar nu vor fi prea multi rapidisti in tribune, vor sta pe afara sa dea cu pietre in stelisti :D

Charon
26th March 2007, 22:36
se pare ca oierul e de acord: Poli-steaua in Giulesti!:lol:

Sevilla86
26th March 2007, 22:49
Nu inteleg de ce stelistii de pe forum nu agreeaza varianta asta :o:
Eu cred ca e in favoarea noastra!

YoYoyOi
26th March 2007, 22:59
uite asa :mda:

TYPI-STIINTA
26th March 2007, 23:13
se pare ca oierul e de acord: Poli-steaua in Giulesti!:lol:

hopaa... in cazul asta e naspha pt stelisti. mai ales ca o sa vina multi rapidisti si timisoreni sa sustina pe poli.. si inca ceva: poli e echipa organizatoare, deci ea va distribuii biletele cam cum vrea :evil:

TYPI-STIINTA
26th March 2007, 23:15
Nu inteleg de ce stelistii de pe forum nu agreeaza varianta asta :o:
Eu cred ca e in favoarea noastra!
eu zic ca nu prea este in favoarea voastra daca jucati in giulesti. oricum fara sa fiti insotiti de jandarmi, nu aveti cum sa va apropiati de stadion :rolleyes:

delaparis
26th March 2007, 23:16
Nu inteleg de ce stelistii de pe forum nu agreeaza varianta asta :o:
Eu cred ca e in favoarea noastra!


exact ..; sunt sncer de acord ...

Iancu e un fraier ...
Steaua cand joaca in Bucuresti contra unei echipe din provincie :evil: .. castiga de fiecare data :D

inter
26th March 2007, 23:18
typi .. nu exagera... si ce se intampla pe threadul asta nu ne priveste ... e treaba lor... pot juca si la Cape Town daca vor ... e numai problema lor... noi le avem pe ale noastre ...ca ajung acolo escortati de submarine si jandarmi ... who cares.

delaparis
26th March 2007, 23:21
...ca ajung acolo escortati de submarine .

Bega + Dunarea + Dambovita ... poate :groggy:

YoYoyOi
26th March 2007, 23:25
typi .. nu exagera... si ce se intampla pe threadul asta nu ne priveste ... e treaba lor... pot juca si la Cape Town daca vor ... e numai problema lor... noi le avem pe ale noastre ...ca ajung acolo escortati de submarine si jandarmi ... who cares.

:shocked: nu pot sa cred, :shocked: nu pot sa cred :o:
de cand asteptam o astfel de interventie :kiss:

inter
26th March 2007, 23:25
mey tu vrei sa fii organizator pe Parc des Princes... sa vada si ei un meci de Cupa... ca de cand cu Ligue 2.... :D:D

yoyooi@: .. asta e .. mai trebuie sa stam si in banca noastra .. ca prea am sarit in "gol" .. pt. "prieteni , infratiti , inaripa......." ... asta e .. greseala e omeneasca!:P

Grinco
26th March 2007, 23:46
Sa inteleg ca frf si-a dat iar iar cu firma-n cap? Alaltaieri se juca pe 18 aprilie, ieri se juca pe 26, azi iar se joaca pe 18. Oricum pana la ora meciului mai schimba data, ora si locatia de cateva ori.
22 martie


Tin sa-mi fac mea culpa...am zis ca se schimba zilnic data sau locatia desfasurarii meciului. Uite ca m-am inselat, au trecut 3 zile fara sa se schimbe nimic . Felicitari tuturor celor implicati :D

YoYoyOi
27th March 2007, 05:58
s-a schimbat locatia :happy

tu26dor
27th March 2007, 09:06
Metaforic da....:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

mai informeaza-te si tu si nu ne subestima!!! pana la urma si timisoara e un oras de provincie ca si piatra neamt... asa ca...:P
...
on toppic: mi-ar parea rau sa nu se mai joace la piatra neamt... dar degeaba imi pare rau doar mie...

Sevilla86
27th March 2007, 12:11
hopaa... in cazul asta e naspha pt stelisti. mai ales ca o sa vina multi rapidisti si timisoreni sa sustina pe poli.. si inca ceva: poli e echipa organizatoare, deci ea va distribuii biletele cam cum vrea :evil:

Asta nu prea cred sa se intample... 80% din spectatori vot fi stelisti. O sa vedeti.
Si cum adica Poli e echipa organizatoare? :o: Nu cred ca exista echipa organizatoare.

cirdois
27th March 2007, 12:45
prima echipa trasa din urna este echipa organizatoare.eu asa stiu.

Granata
27th March 2007, 13:24
eu zic ca nu prea este in favoarea voastra daca jucati in giulesti. oricum fara sa fiti insotiti de jandarmi, nu aveti cum sa va apropiati de stadion :rolleyes:


Va fi vai si amar de ei...ca sa scape,ar trebui sa vina insotiti din Ghencea cu jandarmi pe langa ei...si sa iasa de pe stadion la fel...tot insotiti de jandarmi...oricine nu sta in turma,va fi luat ca din oala...parerea mea...adica a unuia care mai da pe stadioane...nu doar comenteaza pe net meciurile...;)

Sevilla86
27th March 2007, 13:25
prima echipa trasa din urna este echipa organizatoare.eu asa stiu.

Nu mai stiu care echipa a fost extrasa prima, dar chiar si asa nu cred ca Poli ar putea sa distribuie biletele asa cum vrea.

4. Cheltuielile de organizare a jocurilor privind chirie teren, asistență medicală, măsuri de ordine, pompieri, indemnizații de arbitraj, observare, cheltuieli de transport pentru oficiali și altele asemenea se efectuează de către clubul desemnat ca organizator al fiecărui joc și se suportă în mod egal de ambele cluburi, iar beneficiul net se împarte în mod egal, după scăderea cheltuielilor de organizare din totalul încasărilor.

6. Biletele de intrare la jocuri, mai puțin cele pentru finală, se pun în vânzare de clubul organizator stabilit prin tragere la sorți, iar încasările se distribuie în mod egal celor două cluburi, după scăderea cheltuielilor de organizare.

Deci incasarile sunt distribuite egal intre cele doua cluburi dupa scaderea cheltuielilor de organizare. Adica si cheltuielile de organizare sunt suportate de ambele echipe.
In regulamentul FRF nu scrie cate bilete revin echipei organizatoare si cate celeilalte echipe. Se spune ca biletele se pun in vanzare de catre clubul organizator. Nu e clar ce inseamna asta... ar putea insemna ca pot sa pastreze ei toate biletele, ori asta nu este adevarat. Probabil ca fiecare echipa primeste jumatate din bilete. Cel putin asa ar fi normal.

Sevilla86
27th March 2007, 13:29
Va fi vai si amar de ei...ca sa scape,ar trebui sa vina insotiti din Ghencea cu jandarmi pe langa ei...si sa iasa de pe stadion la fel...tot insotiti de jandarmi...oricine nu sta in turma,va fi luat ca din oala...parerea mea...adica a unuia care mai da pe stadioane...nu doar comenteaza pe net meciurile...;)

Vorbiti de parca ar fi pt prima oara cand vin stelisti in Giulesti. Nu s-a intamplat nimic la meciurile Rapid-Steaua si se intampla acum cand nici macar nu joaca Rapid? Probabil ca or sa fie si jandarmi ca la fiecare meci si pe stadion si in afara lui, da' nu cred sa se consume rapidistii prea tare pt meciul asta.

pvf_07
3rd April 2007, 17:54
Steaua este cea mai buna!!!!Ia cupa fara probleme!!!!!!:yeah:

YoYoyOi
3rd April 2007, 19:30
asta e clar de acum. Daca pana inaintea meciului cu Rapidul nu eram sigura, acum m-am convins :D

milimetru
6th April 2007, 10:31
cred ca steaua daca joaca fotbal ,daca joaca bambilici ca pana acum mare timisoara

Leo
9th April 2007, 12:13
Nici Una Nici Cealalta Nu Sunt In Forma
Sper Sa Castige Poli
Anul Asta Steaua Are Nevoie De O Pauza

six
9th April 2007, 13:11
Steaua castiga CUPAcupa spargatorilor de seminte/scaune/geamuri/cameramani/etc.....ramane de vazut :cool:

NEAGA
9th April 2007, 22:33
ce bagati poli in seama? are cel mai slab manager din liga 1

Tyler Durden
10th April 2007, 18:52
pana la urma e sigur ca se joaca meciul in Giulesti?

YoYoyOi
11th April 2007, 00:10
cine a zis? :o:

Bega
11th April 2007, 11:08
pana la urma e sigur ca se joaca meciul in Giulesti?

Normal.

Daca Poli si-a stabilit deja cantonamentul pentru Mogosoaia, e clar ca se joaca in Giulesti. Daca se juca la Piatra Neamt poate ca se duceau in cantonament la Bacau sau pe undeva prin Moldova.

edd
11th April 2007, 20:24
asta e clar de acum. Daca pana inaintea meciului cu Rapidul nu eram sigura, acum m-am convins :D

poate ti-ai mai schimbat parerea dupa meciul vostru cu dinamo :evil:

BAK
11th April 2007, 20:47
sper sa bata timisoara...........

Elphax
11th April 2007, 20:57
se joaca in giulesti, e sigur, si avem , cica, 3 vagoane de tren in plus pt. suporteri :D

Tyler Durden
11th April 2007, 23:46
ok. atunci mai mult ca sigur ca o sa fiu si eu prezent. o sa fie problematica asezarea suporterilor, avand in vedere ca in Giulesti nu sunt disponibile decat tribuna a II-a si peluza nord.

Ferdininho
12th April 2007, 19:24
Finala Poli-Rapid, castiga timisoara, vom juca in UEFA.
Steaua vede Europa anul acesta numai in poze.

Adi Da Samraj
12th April 2007, 19:26
Steaua va invinge fara probleme :ok:

Universal
12th April 2007, 19:31
Cred cä seva impune Steaua, dar destul de greu, si va juca finala cu Rapid, Timisoara nu a mai invins de ceva vreme, plus cä nu au un antrenor de lungä duratä care sä-i angreneze destul.

Ferdininho
12th April 2007, 19:31
Semifinala Poli-Steaua va fii un dresaj de oi bete pe stadionul din Giulesti.

Finala intre prieteni Poli-Rapid, va fii un meci frumos nu conteaza cine castiga, Rapidul termina pe 2, indiferent de rezultat Poli joaca in UEFA.

Steaua pe locul 4, anul acesta vor vedea Europa doar in poze.

Ferdininho
12th April 2007, 19:43
Forza Viola Uni-k

Bumbescu
12th April 2007, 20:39
ok. atunci mai mult ca sigur ca o sa fiu si eu prezent. o sa fie problematica asezarea suporterilor, avand in vedere ca in Giulesti nu sunt disponibile decat tribuna a II-a si peluza nord.

Ca sa sustii Steaua banuiesc:D

Tyler Durden
12th April 2007, 21:25
Ca sa sustii Steaua banuiesc:D

:happy promit cu mana pe Statul si revolutia

starsteel
12th April 2007, 21:30
Dupa ce i-am descentrat pe giulesteni m-am gandit ca o vom comite cine stie in care meci.....cum prostia am facut-o deja chiar cu "cainii", timisorenii sunt victime sigure nu au acum chiar nicio sansa. Urmariti meciul cu bistrita de sambata sa va convingeti.

h0va
13th April 2007, 23:49
daca nu mai vedem niciun meci acasa pana la final de campionat, macar sa merem sa ne sustzinem fratzii!

forza viola!

Tyler Durden
14th April 2007, 13:57
stie cineva de la Timisoara unde vor sta timisorenii, la tribuna a II-a sau la peluza nord?

Sergio_D
14th April 2007, 20:23
Dupa ce i-am descentrat pe giulesteni m-am gandit ca o vom comite cine stie in care meci.....cum prostia am facut-o deja chiar cu "cainii", timisorenii sunt victime sigure nu au acum chiar nicio sansa. Urmariti meciul cu bistrita de sambata sa va convingeti.

Am urmarit meciul cu Bistrita de sambata si m-am convins... Timisoara va juca finala Cupei. :groggy:

Luis Garcia10
14th April 2007, 20:24
Unii mai prosti ca altii! :groggy:

lucian_iasi
14th April 2007, 20:24
Nici timisoara nici steaua nu joaca nimic.Nu cred k va fi un meci spectaculos.Este posibil sa fie si prelungiri

Ferko
14th April 2007, 20:37
Mai bine dau cu banul decat sa joace !

YoYoyOi
14th April 2007, 21:02
asta este ultima speranta care ne-a mai ramas pt a mai salva ceva din acest sezon ratat.
Dar tare ma tem ca nu vom fi in stare sa trecem de timisoreni, chiar daca si ei sunt varza....

dede
14th April 2007, 23:14
un meci intre 2 echipe paralele cu fotbalul... va fi un meci frumos :groggy: se ajunge la penalty'uri :o:

Poli Timisoara
15th April 2007, 00:05
Trist...2 Paralele 2 Penibile !

cirdois
15th April 2007, 11:44
vai de mama noastra....:D nu jucam nimic.
iar steaua....vai de steaua lor,nu joaca nimic nici aia.cred ca va fi un meci plictisitor si slab.

tu26dor
16th April 2007, 00:08
poate daca se juca la piatra neamt era mai mare interesul pentru acest meci... macar la noi hi hi. si cu siguranta era stadionul plin de fani ai stelei ... dar asa... :P

YoYoyOi
16th April 2007, 00:19
dar asa o sa fie plin tot de fani ai Stelei....:P

Vladek
16th April 2007, 09:39
Cica Zerolaroiu va demisiona in cazul in care nu castiga cu Timisoara. Ei bine ... nu-mi vine sa cred ca spun asta, dar vreau sa bata Poli. Realmente vreau sa piarda Steaua, cu 3-0 eventual, oricat, numai sa plece odata nulitatea asta de la Steaua !

Elphax
16th April 2007, 09:44
Cica Zerolaroiu va demisiona in cazul in care nu castiga cu Timisoara. Ei bine ... nu-mi vine sa cred ca spun asta, dar vreau sa bata Poli. Realmente vreau sa piarda Steaua, cu 3-0 eventual, oricat, numai sa plece odata nulitatea asta de la Steaua !

deci pentru tine e mai important sa plece Oli decat sa mearga echipa bine si sa castige...

mare suporter
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Benny
16th April 2007, 09:54
Vom vedea 2 portari in mare forma! Echipa celuia care va scapa mai putine mingi in plasa va castiga.

Vladek
16th April 2007, 12:00
deci pentru tine e mai important sa plece Oli decat sa mearga echipa bine si sa castige...

mare suporter
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Nu, e mai important ca echipa sa inceapa naibii sa joace fotbal, nu turca. Intrucat cu Oli pe banca e limpede ca asa ceva n-o sa se intample nici in 100 de ani, cred ca-i preferabil inca un meci pierdut ca si-asa nu prea mai conteaza decat sa se mai lungeasca boala sub conducerea lui nea Oli.

dextercioby
16th April 2007, 12:09
Cele mai bune meciuri facute de Steaua in 2007 au fost (coincidenta) in Giulesti si in cupa cu Otelul. Eu imi doresc doar ca Tm sa bata pe Ceahlaul, daca pentru asta depinde si de meciul lor cu Steaua, atunci sa-l cistige, altfel vor fi foarte plouati in week-end si nu va iesi bine cu moldovenii.

YoYoyOi
16th April 2007, 12:16
Cica Zerolaroiu va demisiona in cazul in care nu castiga cu Timisoara. Ei bine ... nu-mi vine sa cred ca spun asta, dar vreau sa bata Poli. Realmente vreau sa piarda Steaua, cu 3-0 eventual, oricat, numai sa plece odata nulitatea asta de la Steaua !

si mie mi-au trecut prin cap ganduri din astea sinucigase, dar am zis ca e mai bine sa mai astept pana la vara... oricum nu mai avem nimic de pierdut, iar daca luam Cupa o sa fie mai bine pt echipa si in vara asteptam masuri....

Hard
16th April 2007, 12:18
ii UMILIM pe banatzeni !
3-0 Steaua Thereau 2 si Badea 1 :D

alex_6tm
16th April 2007, 12:59
Si noi si steaua...suntem praf...sa vedem ce iasa...Forza Viola

Angel66
16th April 2007, 13:59
... daca luam Cupa o sa fie mai bine pt echipa si in vara asteptam masuri....

cum asa?cupa nu mai trofeu ptr loseri?va intereseaza?:P

YoYoyOi
16th April 2007, 14:04
pe mine intotdeauna m-a interesat... orice trofeu este bun.
Ca sunt unii handilai care nu accepta aceasta idee, e alta treaba :rolleyes:

Florinelu
16th April 2007, 15:22
La cum a jucat steaua la bistrita...si poli cu urziceni...meciul asta ajunge la penaltyuri :ok:

Luis Garcia10
16th April 2007, 16:59
Si eu dau Cupa pt campionat :ok:

danpuric78
16th April 2007, 18:53
pe mine intotdeauna m-a interesat... orice trofeu este bun.
Ca sunt unii handilai care nu accepta aceasta idee, e alta treaba :rolleyes:

vezi ca printre aia sunt si GG, "pe mine nu m-a interesat cupa niciodata" si MMlucul "cupa looserilor".
Oricum un meci intre echipele pacii. Se asemeana mult poli si steaua: patroni mafioti, grandomani, aroganti si analfabeti, echipe tinute cu bugete mari (pt. romania) dar cu jucatori sub orice critica, care nu joaca nimic. Pe deasupra ambele au presedinti hoti si incompetenti.
Oricare ar castiga tot aia ar fi.

Luis Garcia10
16th April 2007, 19:22
Sunt 2 dintre cele mai puternice echipe din Romania ATUNCI CAND JOACA ! Nu inteleg ce se intampla cu Cristea :( De ce l-au exclus din lot.. :( Dumnezeu cu mila :D

vlad1607
16th April 2007, 20:02
echipa care joaca la timisoara o sa elimine steaua care o sa mearga la anu doar in uefa intertoto

Luis Garcia10
16th April 2007, 20:12
Sa visezi tu ...ca toti cainii..intotdeauna visatori :rolleyes:

starsteel
16th April 2007, 20:46
echipa care joaca la timisoara o sa elimine steaua care o sa mearga la anu doar in uefa intertoto
Stai linistit ca jucam impreuna.....in UEFA Cup. You'll never walk alone!

TYPI-STIINTA
16th April 2007, 20:47
echipa care joaca la timisoara o sa elimine steaua care o sa mearga la anu doar in uefa intertoto

noup, nici acolo.. ca intertoto e luata deja de gloria :P . ultima sansa a stelistilor de a juca macar in uefa ramane cupa romaniei

Ferdininho
16th April 2007, 21:35
Sunt 2 dintre cele mai puternice echipe din Romania ATUNCI CAND JOACA ! Nu inteleg ce se intampla cu Cristea :( De ce l-au exclus din lot.. :( Dumnezeu cu mila :D

S-a certat cu antrenorul secund, oricum nu-i mare paguba.

Luis Garcia10
16th April 2007, 21:43
Stai linistit ca jucam impreuna.....in UEFA Cup. You'll never walk alone!

:yeah: :yeah: YNWA! "THIS IS ANFIELD" - asta o sa vada baietii lui Mourinho inainte de a fi eliminati din C.L !
Steaua bate mai baieti nu va faceti voi griji..stiti faza cu cainele, care moare de drum lung ;)

Zax
16th April 2007, 22:10
cred ca vom bate cu 8-1

chipy_1923
16th April 2007, 23:57
vezi ca printre aia sunt si GG, "pe mine nu m-a interesat cupa niciodata" si MMlucul "cupa looserilor".
Oricum un meci intre echipele pacii. Se asemeana mult poli si steaua: patroni mafioti, grandomani, aroganti si analfabeti, echipe tinute cu bugete mari (pt. romania) dar cu jucatori sub orice critica, care nu joaca nimic. Pe deasupra ambele au presedinti hoti si incompetenti.
Oricare ar castiga tot aia ar fi.

pai MM e prost,increzut si pupincurist,are toate calitatile pt. a fi sclavul unui cioban..normal,c zice stapanu',zice si papagalul lui...anul asta cred ca ar face orice ca sa castige Cupa,mai ales dc ar bate Rapidul in finala..sunt curios c declaratie ar da dupa ipotetica victorie in finala... sper sa bata Poli miercuri,pacat ca nu pot sa ma duc p stadion:(...dc iesim pe doi,as vrea sa castige ei Cupa Romaniei..

chipy_1923
17th April 2007, 00:00
cred ca vom bate cu 8-1

:happy :happy :happy ..si dc o sa bateti cu atat,suporterii timisoreni or sa isi sustina echipa cum au facut si la acel 8-1...si asta conteaza de nspe mii de ori mai mult decat o victorie a voastra cu orice scor..

magica_steaua
17th April 2007, 00:02
:happy :happy :happy ..si dc o sa bateti cu atat,suporterii timisoreni or sa isi sustina echipa cum au facut si la acel 8-1...si asta conteaza de nspe mii de ori mai mult decat o victorie a voastra cu orice scor..

emotionant :happy :happy :happy :happy

magica_steaua
17th April 2007, 00:04
noup, nici acolo.. ca intertoto e luata deja de gloria :P . ultima sansa a stelistilor de a juca macar in uefa ramane cupa romaniei
serie B craiova serie B la la la la:happy :happy :happy

cum postezi tu asa postez si eu.....s-a inteles??

TYPI-STIINTA
17th April 2007, 00:05
serie B craiova serie B la la la la:happy :happy :happy

ai 18 ani... te inteleg :sleep: . nu pricepi nimic

chipy_1923
17th April 2007, 00:19
emotionant :happy :happy :happy :happy

stiu ca pt. tine,un samantar obosit,care da pe la stadion din an in Paste,si atunci dupa c castiga Steluta vreo 5 meciuri la rand,vii si u o data ca sa fii sigur ca o sa vezi o victorie,sustinerea echipei si la bine si la rau e neimportanta...stiti decat sa cantati la victorii,si,ca si unii terminati de la noi de la tribuna a doua,uitati c au facut anumiti jucatori pt club la un moment dat...numai suporteri nu sunteti voi..diferenta e ca la noi asemenea suporteri sunt f putini,la voi sunt majoritari..

Luis Garcia10
17th April 2007, 00:29
Batem tot de acum incolo! TOT! ;)

Tyler Durden
17th April 2007, 08:48
ai 18 ani... te inteleg :sleep: . nu pricepi nimic

nu-i o scuza ca are 18 ani, unii la varsta lui conduceau regate, dar el nu-i in stare nici macar sa conduca mouseul.

Elphax
17th April 2007, 09:26
alcoolul asta ...

starsteel
17th April 2007, 09:42
Toti de la Poli se dau absenti Popa cica are luxatie la degetul nr.6 de la mana dreapta, Emeghara la degetul 6 de la piciorul stang, Andrei Cristea a fluierat in biserica.....ce naiba chiar viseaza hibridul fulgerul-aek-prorapid ca poate tine piept Stelei. Sansele lor sunt de 1% adica procentul care se acorda in cazul unei minuni.
P.S. Ati auzit ultima stire?
Dan Alexa a devenit indisponibil, nu joaca, la un antrenament s-a ciocnit in urma unei intrari specifice cu o musca.:D

crissis
17th April 2007, 10:29
Deceptiile ligii lui mitica se intilnesc cu speranta de a mai salva ceva din sezonul actual

Benny
17th April 2007, 14:12
...ce naiba chiar viseaza hibridul ca poate tine piept Stelei. Sansele lor sunt de 1% adica procentul care se acorda in cazul unei minuni.
I-auzi una! I-auzi doua! I-auzi noua zeci si noua!!
Aho, aho copii si frati. Ar trebui sa aplecati urechea la fostul moderator (azi instigator) starsteel, care va sopteste in dulcele grai moldovenesc: nu va mai prezentati la meci. Nu are nici un rost.

Mai bine sa ne facem toti suporterii Stelei si sa ne mutam la Galati. Acolo unde graiul e dulce, apa tulbure, vremea frumoasa si unde suporterii stelisti traiesc bine desi in anonimat.


Batem tot de acum incolo! TOT! ;)
Am o lista cu cameramanii de la TVR. Ti-o trimit pe PM.

PS: Nu da, frate!!! ... A fost doar o gluma.

Zax
17th April 2007, 14:49
:happy :happy :happy ..si dc o sa bateti cu atat,suporterii timisoreni or sa isi sustina echipa cum au facut si la acel 8-1...si asta conteaza de nspe mii de ori mai mult decat o victorie a voastra cu orice scor..

asa cum ati facut voi dupa ce v-am batut?

blaga
17th April 2007, 15:20
Batem tot de acum incolo! TOT! ;)

Ce misto !
Sper sa nu devina ceva grav, zici ca prevezi deraieri? :) :groggy: :) vezi sa nu faci intindere:happy :headbang: poate te baga Oli titular, ca sa fiti cei mai buni de acum incolo

Luis Garcia10
17th April 2007, 15:39
Daca nici suporterul nu poate fi optimist ..atunci cine? ;) :P

blaga
17th April 2007, 15:43
Daca nici suporterul nu poate fi optimist ..atunci cine? ;) :P

Jos palaria, :ok: :ok:

Radu
17th April 2007, 16:02
noup, nici acolo.. ca intertoto e luata deja de gloria :P . ultima sansa a stelistilor de a juca macar in uefa ramane cupa romaniei
*** u la ce vb mah???mai bn te-ai ruga...k park vad...k la anu iara la matineu :happy :happy :happy :happy :happy

daughter ss
17th April 2007, 17:36
FC Steaua a trimis marti o adresa oficiala Federatiei Romane de Fotbal, organizatorul competitiei Cupa Romaniei Timisoreana, pentru a sesiza modul defectuos de organizare al partidei FC U Politehnica Timisoara – Steaua din semifinalele Cupei Romaniei Timisoreana, acest lucru fiind adus si la cunostinta observatorului de joc la sedinta tehnica ce a avut loc marti dimineata. Astfel s-a sesizat ca FC U Politehnica Timisoara a hotarat, contrar prevederilor regulamentului si al spiritului competitiei, in mod unilateral, netinand seama de solicitarile FC Steaua:

1. Distribuirea de tichete gratuite doar suporterilor proprii
2. Distribuirea de invitatii catre FC Steaua intr-un sector lateral, sectorul central si celalalt sector lateral ramanand doar la dispozitia FC U Politehnica Timisoara
3. Vanzarea biletelor doar la casele Stadionului Giulesti, conform unui program de distribuire care nu a corespuns cu cel anuntat in cadrul sedintei mentionate
4. Distribuirea catre FC Steaua a unor bilete ramase de la meciul Rapid – Steaua din 01.04.2007, incalcandu-se astfel regulamentul competitiei

In cadrul sedintei tehnice de marti, FC U Politehnica Timisoara si-a asumat intreaga responsabilitate pentru modul de organizare al partidei.
Asteptam ca in calitate de organizator al acestei competitii Federatia Romana de Fotbal sa intervina pentru a remedia aceste deficiente.

FC STEAUA

Lover
17th April 2007, 17:39
Poli Timisoara, lejer , fara probleme :ok:
2-0

Luis Garcia10
17th April 2007, 17:49
Poli Timisoara, lejer , fara probleme :ok:
2-0

Offside-uri? ;) sau ce? :D

Lover
17th April 2007, 18:05
Offside-uri? ;) sau ce? :D

daca nu`ti convine ce cred eu...pa ;) nu`mi trebuie mie parerea ta...
comunistilor...credeti ca toata lumea trebuie sa creada ce vreti voi :o:

Ferdininho
17th April 2007, 18:40
FC Steaua a trimis marti o adresa oficiala Federatiei Romane de Fotbal, organizatorul competitiei Cupa Romaniei Timisoreana, pentru a sesiza modul defectuos de organizare al partidei FC U Politehnica Timisoara – Steaua din semifinalele Cupei Romaniei Timisoreana, acest lucru fiind adus si la cunostinta observatorului de joc la sedinta tehnica ce a avut loc marti dimineata. Astfel s-a sesizat ca FC U Politehnica Timisoara a hotarat, contrar prevederilor regulamentului si al spiritului competitiei, in mod unilateral, netinand seama de solicitarile FC Steaua:

1. Distribuirea de tichete gratuite doar suporterilor proprii
2. Distribuirea de invitatii catre FC Steaua intr-un sector lateral, sectorul central si celalalt sector lateral ramanand doar la dispozitia FC U Politehnica Timisoara
3. Vanzarea biletelor doar la casele Stadionului Giulesti, conform unui program de distribuire care nu a corespuns cu cel anuntat in cadrul sedintei mentionate
4. Distribuirea catre FC Steaua a unor bilete ramase de la meciul Rapid – Steaua din 01.04.2007, incalcandu-se astfel regulamentul competitiei

In cadrul sedintei tehnice de marti, FC U Politehnica Timisoara si-a asumat intreaga responsabilitate pentru modul de organizare al partidei.
Asteptam ca in calitate de organizator al acestei competitii Federatia Romana de Fotbal sa intervina pentru a remedia aceste deficiente.

FC STEAUA

Si care-i faza?

Luis Garcia10
17th April 2007, 18:54
daca nu`ti convine ce cred eu...pa ;) nu`mi trebuie mie parerea ta...
comunistilor...credeti ca toata lumea trebuie sa creada ce vreti voi :o:

Da Lover...Vreau sa imi impun parerea cu forta ! :D Te sfidez! :P :D :evil: :ok:

Universal
17th April 2007, 18:58
Hai Steaua si la bine si la greu, noi, suporterii adevarati tot o SUSTINEM!
Hai Steaua! sa-i invingem!

Gentlemen, este timpul pentru o victorie, tare m-am säturat sä ii vedem väzuti cu capul in jos pe teren! Este timpul revenirii!!

Luis Garcia10
17th April 2007, 19:03
Asa sa fie :D 1 2 3 SI STEAUA ! VICTORIEEEEEEEE! STEAUA!!! VICTORIEEEEEE! :yes: :yes: :D

six
17th April 2007, 19:04
Eu imi doresc doar ca Tm sa bata pe Ceahlaul, daca pentru asta depinde si de meciul lor cu Steaua, atunci sa-l cistige, altfel vor fi foarte plouati in week-end si nu va iesi bine cu moldovenii.stai relax,ca batem si steaua si ceahlau'......;)

Universal
17th April 2007, 19:08
Asa sa fie :D 1 2 3 SI STEAUA ! VICTORIEEEEEEEE! STEAUA!!! VICTORIEEEEEE! :yes: :yes: :D

:yeah: :yeah: :yeah: Yes Gentleman, Steaua Bucuresti o sä invingä!

chipy_1923
17th April 2007, 19:33
asa cum ati facut voi dupa ce v-am batut?

peluza a avut puterea sa aplaude jucatorii la sfarsitul meciului...de la a doua s-au auzit niste huiduieli si injuraturi,dar au fost razlete...eu am aplaudat echipa ca si restul celor din peluza...dar oricum,aici nu era vb. de noi...

Ferdininho
17th April 2007, 21:07
Război total!
2007-04-17 02:28:00

Timișoara a cerut arbitri străini pentru semifinala cu Steaua și l-a obținut pe ungurul Ferenc Bede. În plus, Poli a solicitat control antidoping pentru toți jucătorii campioanei. Rămasă doar în cursa pentru Cupă, Poli a început deja războiul în vederea meciului cu Steaua, programat mîine seară, în Giulești, de la 20:45, în direct pe Antena 1. A solicitat oficial aducerea unei brigăzi din străinătate, temîndu-se de un arbitraj defavorabil mîine.

Arbitrează un electrotehnician
Șeful CCA a acceptat cererea și a anunțat ieri: "Meciul va fi condus de o brigadă din Ungaria, condusă de Ferenc Bede. Poli a cerut în mod expres arbitri de afară pentru acest joc de Cupa Timișoreana, iar Steaua a solicitat acest lucru la începutul anului". Ferenc Bede, 41 de ani, care este de profesie electrotehnician, are ecusonul FIFA din 1998 și a fost declarat numărul 1 în Ungaria la finalul anului 2006. Pe plan internațional este un arbitru mediocru, el arbitrînd în ultimul an partide ca Silkeborg - Zaragoza 1-2, Apoel Nicosia - Trabzonspor 1-1 și Vardar Skopje - Roosendaal 1-2.

18 jucători la doping
În plus, ieri, directorul executiv al Timișoarei, Gheorghe Chivorchian, a anunțat că bănățenii vor solicita un control antidoping total, adică pentru toți jucătorii înscriși pe foaia de joc, Poli urmînd să suporte integral costurile, cifrate la 3.500 de euro! "Nu banii contează, vrem doar să nu existe nici un dubiu asupra performanței. Cine știe, poate unii jucători de la Steaua chiar în ziua meciului", a declarat Chivorchian.

"Să ceară control, nu ne deranjează absolut deloc. E dreptul lor, noi ne vedem de treaba noastră, calificarea în finală", a replicat ieri Valeriu Argăseală, directorul executiv al campioanei.


Îl suspectează pe Oli
Controlul antidoping solicitat de timișoreni vizează în mod direct medicația folosită de staff-ul condus de Olăroiu. Actualul tehnician al Stelei a fost în perioada ianuarie-noiembrie 2005 antrenor pe Bega, iar după plecarea sa, Hagi, succesorul său, a acuzat că a găsit la club medicamente care conțineau creatină, dar și alte substanțe dubioase.

Precedent cu CFR
Timișorenii nu sînt la prima solicitare de control antidoping în Cupa Timișoreana. În "optimi", cînd Poli a întîlnit-o la Hunedoara pe CFR Cluj (2-0), Marian Iancu a solicitat testarea tuturor jucătorilor aflați pe banca tehnică. Procedura le-a adus noroc timișorenilor, care s-au calificat, dar, la final, au fost nevoiți să aștepte aproape 3 ore la stadion pînă cînd ultimul fotbalist a dat proba de urină.

Scandal și pe bilete
Conducerea lui Poli a decis să pună astăzi în vînzare biletele pentru semifinala cu Steaua, însă doar la casele stadionului din Timișoara. "Vom scoate la vînzare 6.000 de bilete. Marți seara vom trage linie și ce nu se va vinde vom scoate pe piață miercuri la prînz, la București, la stadionul din Giulești", a declarat aseară un oficial al timișorenilor. "Atitudine de Divizia C. Dacă așa se organizează o semifinală de Cupă, mai e ceva de zis? Ambele echipe ar avea dreptul la condiții egale, ceea ce nu se întîmplă", a replicat stelistul Argăseală.
Sursa: violamania

YoYoyOi
17th April 2007, 21:12
"Nu banii contează, vrem doar să nu existe nici un dubiu asupra performanței. Cine știe, poate unii jucători de la Steaua chiar în ziua meciului", a declarat Chivorchian.


chiar in ziua meciului ... ce? :thinkso:

Nightwish
17th April 2007, 21:46
Baga la vena, trag prafuri:P ..Presupun ca se gandea ca in ziua meciului ar baga steroizi :)

YoYoyOi
17th April 2007, 21:48
sau fac bilute... :D

nu se specifica ce fac.....

Ferdininho
17th April 2007, 21:53
sau fac bilute... :D

nu se specifica ce fac.....


E cu subinteles, pt. ce se poate cere un test anti dopping.

YoYoyOi
17th April 2007, 21:54
nu e nici un subinteles mami, e ceva lipsa din fraza aia... au omis aia sa scrie :rolleyes:

Ferdininho
17th April 2007, 22:38
Marian Iancu: "Rămîneți alături de noi!"

Presedintele clubului nostru, dl. Marian Iancu, a remis astazi urmatorul comunicat: Faptul ca suntem aproape de a rata obiectivele din acest an competitional se datoreaza unui factor esential. Noi, cei din conducerea clubului, si in mod special eu, in calitate de presedinte, nu am reusit sa asiguram un staff tehnic capabil care, prin continuitate, sa poata forma o echipa in adevaratul sens al cuvantului. Am izbutit, in schimb, sa aducem jucatori de valoare, fapt remarcat de media. Dar, din pacate, asta nu este de ajuns. Episodul Razvan Lucescu, urmat de pripeala aducerii lui Sorin Cartu, ca sa nu mai vorbim de insatisfactia profesionala cu care am ramas dupa mandatul lui Alin Artimon, au fost momentele-cheie pentru care ne aflam in situatia de astazi.

Ma bucur ca avem asigurat viitorul si ma refer la ce construim, la fundatia acestui club: centrul de copii si juniori si echipa a doua. Dar frenezia si avantul jucatorilor de la Poli II nu pot inlocui printr-un hazard continuu experienta si talentul, asa cum a fost in cazul protestului de la meciul din returul campionatului actual, cu Dinamo. Sunt sigur ca daca reuseam aducerea unui antrenor de top caruia sa-i punem la dispozitie acest lot valoros, altele ar fi fost rezultatele.

Trebuie ca toata lumea sa aiba rabdare, sa inteleaga ca in proportie covarsitoare acesta este motivul real al rezultatelor din acest retur de campionat. Am putea sa ne ascundem foarte usor in spatele investitiilor efectuate. Ar fi insa un act de lasitate din partea noastra sa lasam responsabilitatea sa cada exclusiv in sarcina jucatorilor. Vom vedea atunci cand vom completa locul liber din staff-ul tehnic cu un antrenor la nivelul jucatorilor Politehnicii Timisoara daca ne vom atinge obiectivele.

Pe de alta parte insa, au si jucatorii partea lor de vina. Deseori s-a sesizat lipsa de angajament si combativitate. Deseori au fost complici cu lipsa de profesionalism a antrenorilor! Sunt lucruri pe care si ei, cei din teren, trebuie sa si le asume.

Le multumesc antrenorilor Valentin Velcea si Adrian Stoicov ca si-au asumat responsabilitatea pe acest final de campionat, in conditiile in care toate reusitele sunt considerate firesti, iar insuccesele sunt taxate. Le cer jucatorilor sa-i respecte! De asemenea, le solicit suporterilor alb-violeti sa aiba un dram de rabdare si incredere. Am parcurs doar doi ani de competitie cu ambitii mari, dar reusite putine. Insa a fost timp suficient pentru a realiza ca doar impreuna putem fi invingatori. Ramaneti alaturi de noi!;BR>

alex36
18th April 2007, 07:49
Sper sa bata Steaua!!..Nu mai spun de ce...

Leo
18th April 2007, 08:02
le tin pumnii timisoarei
sper ca buturuga mica sa rastoarne...........

starsteel
18th April 2007, 10:00
...ce naiba chiar viseaza hibridul ca poate tine piept Stelei. Sansele lor sunt de 1% adica procentul care se acorda in cazul unei minuni.


I-auzi una! I-auzi doua! I-auzi noua zeci si noua!!
Aho, aho copii si frati. Ar trebui sa aplecati urechea la fostul moderator (azi instigator) starsteel, care va sopteste in dulcele grai moldovenesc: nu va mai prezentati la meci. Nu are nici un rost....


Ma baiatule esti *** pt. cei care nu au inteles ce vrei tu sa subliniezi la postarea mea cum ca as folosi pluralul si singularul subiectul fiind acelasi tin sa-ti mentionez parasuta ca e vorba de 2 propozitii diferite. In momentul in care pui un punct si incepi cu litera mare deja e vorba de alta propozitie. Ramai cu "I-auzi una! I-auzi doua! I-auzi noua zeci si noua!!" ca nu dovedesti ca poti mai mult. Folcloristule!
P.S. La subliniere trebuia mentionat daca era cazul "Sansele lor sunt" ca toate erau la plural dar deja cerinta e mare in cazul neuronilor tai. La tine cand vorbim de neuron(i) precizarea corecta-i "este" nicidecum "sunt". :P

Timisorenii s-au pretat la tiganisme prin modul de distribuire al biletelor....isi vor primi rasplata la meciul din aceasta seara. Rapidistii coautori ai aceleasi situatii isi vor primi si ei pedeapsa binemeritata....deja ii vad fata lui Copos dupa o noua ratare a unei participari in UCL. Aceasi fata de om ipocrit, actor ieftin al scenei fotbalului romanesc.

Benny
18th April 2007, 10:47
Trandafiiiiiiiiiir de laaaa Moldooooovaaa!!!

Si tot asa, mai. Hai ca unii s-au indoit aici de tine. Arata-ne ce stii. Te-au suparat mult cat ai fost moderator timisorenii si galatenii astia. Nu au vrut sa-ti recunoasca meritele. Bine ca nu mai esti moderator acum, ca se la arati tu lor. Si rapidistilor. Lasa ca o sa le platiti voi lor, tu si Radoi.

Te inteleg si sunt dispus sa te ascult. Hai spune aici ce ti-au facut raii aia de polisti, rapidisti, otelari si olteni.

starsteel
18th April 2007, 10:57
Folcloristule tu dovedesti din plin ceea ce am mentionat eu mai sus....asta e contrareplica ta? Atat poti? Crezi ca as putea sa-mi pun mintea cu tine apartinem a 2 categorii diferite in ceea ce priveste intelectul. Singurul lucru care ar fi in avantajul tau ar putea fi varsta, pana in 33 ani se spune ca un om acumuleaza deci nu dispera sanse mai exista. Rabdare si studiu iti recomand! :D
P.S. Altii se indreapta in fata mea....imi plac numai oamenii cu coloana vertebrala indiferent din ce categorie sociala provin. Bunul simt inainte de toate.....asta in viata reala nu in cea virtuala a PC-urilor.

Benny
18th April 2007, 12:06
Crezi ca as putea sa-mi pun mintea cu tine ...
Daca tii cu orice pret sa ridici minig la fileu: nu poti pune ceva ce nu ai.


Bunul simt inainte de toate.....asta in viata reala nu in cea virtuala a PC-urilor.
Frumos principiu: in viata reala faci pe omul cu bun simt ca te te stie lumea. Dar in viata virtuala poti sa fii nesimtit cat vrei, este? Atunci nu ma mai mira prestatia ta pe forum din ultima vreme.

Sevilla86
18th April 2007, 13:35
Daca Poli baga juniorii, s-ar putea sa ne puna ceva probleme, dar daca joaca echipa mare: 3-0 pt Steaua.
Chiar daca avem o perioada cu rezultate mai slabe, Poli sta mult mai rau ca noi. Nu cred ca o sa avem probleme cu echipa de pe locul 9. Nici o echipa mai jos de locul 7 in campionat nu a invins Steaua in acest campionat.

Aurel.D
18th April 2007, 13:59
Marian Iancu: "Rămîneți alături de noi!"

Presedintele clubului nostru, dl. Marian Iancu, a remis astazi urmatorul comunicat: Faptul ca suntem aproape de a rata obiectivele din acest an competitional se datoreaza unui factor esential. Noi, cei din conducerea clubului, si in mod special eu, in calitate de presedinte, nu am reusit sa asiguram un staff tehnic capabil care, prin continuitate, sa poata forma o echipa in adevaratul sens al cuvantului.

:happy Hai ca asta este tare!! Tocmai Iancu vorbeste de continuitate, care a schimbat antrenorii pe banda rulanta, fiind principalul vinovat chiar pt. lipsa continuitatii!! :rosu:

Hard
18th April 2007, 14:05
Umilim Timisoara! NU 8-1 ,dar 3-0 e destul :D

Tyler Durden
18th April 2007, 14:30
Presimt ca Timisoara o sa faca un meci mare si ca o sa bata Steaua la cel putin 2 goluri diferenta.

Zax
18th April 2007, 14:37
la 10 goluri da

resita
18th April 2007, 14:39
chiar daca nu este in forma steaua castiga

Vladek
18th April 2007, 14:47
Nu cred ca o sa avem probleme cu echipa de pe locul 9. Nici o echipa mai jos de locul 7 in campionat nu a invins Steaua in acest campionat.

Nu credeam ca o sa avem probleme nici cu Craiova sau Ceahlaul, si totusi se stie ce-a iesit. In aceeasi ordine de idei, nici Dinamo nu batuse de 18 ani Steaua acasa - pana cand a venit ZerolaROIU.

Urmeaza un meci intre 2 echipe cu probleme mari de tot. Probabil meciul se va decide in functie de cate "petarde" va avea fiecare parte pe teren si care dintre petardele respective va gresi mai mult.
De altfel, pentru stelisti cred ca e mult mai interesanta posibila plecare a lui Oli dupa acest meci, daca dam grezare gazetei.

Sevilla86
18th April 2007, 15:01
Nu credeam ca o sa avem probleme nici cu Craiova sau Ceahlaul, si totusi se stie ce-a iesit. In aceeasi ordine de idei, nici Dinamo nu batuse de 18 ani Steaua acasa - pana cand a venit ZerolaROIU.


Gata, mai lasa-l pe Olaroiu... pleaca de la Steaua si gata... tu vezi numai jumatatea goala a paharului. Da, pana sa vina Olaroiu, Dinamo nu ne mai batuse in Ghencea de 18 ani, nu mai ajunsesem intr-o semifinala de Cupa Europeana de 17 ani, nu mai ajunsesem in Grupele Champions League de 10 ani, nu mai castigasem Supercupa de 5 ani, nu mai ajunsesem in a treia Primavara Europeana consecutiv de 500 de ani... o multime de evenimente s-au intamplat intr-un interval de doar un an. Ti-am raspuns la postul asta, dar nu vreau sa incepem o noua discutie pe tema asta... Oli o sa plece si gata.

Benny
18th April 2007, 15:08
:happy Hai ca asta este tare!! Tocmai Iancu vorbeste de continuitate, ...
Stii cum e: hotul striga hotii.

In rest tind sa-i dau dreptate lui Sevilla. Echipa "mare" a lui Poli e de fapt mai mica decat cea "mica" si este actualmente mai "varza" decat Steaua.

Universal
18th April 2007, 16:56
O echipä mai varzä decät alta..... aoleu.... oricum..cästigätoarea va fii in Cupele Europene..

six
18th April 2007, 17:36
deja se stie scoru' :yeah: :yeah: :yeah:

YoYoyOi
18th April 2007, 17:37
pai spune-ne si noua, sa ne luam o grija de pe cap :P

six
18th April 2007, 17:45
pai spune-ne si noua, sa ne luam o grija de pe cap :Psurprize,surprize....bate steaua ce draq :drak:

YoYoyOi
18th April 2007, 17:53
ufffff m-am linistit :D

Ferdininho
18th April 2007, 19:14
:happy Hai ca asta este tare!! Tocmai Iancu vorbeste de continuitate, care a schimbat antrenorii pe banda rulanta, fiind principalul vinovat chiar pt. lipsa continuitatii!! :rosu:

Ai bold-uit continuitate, trebuia sa faci acelasi lucru cu "CAPABIL".

Pana acum antrenorii lui Poli au fost:

- Olaroiu: tema ultra dezbatuta pe forum-uri, antrenorul echipelor fara obiectiv
- Hagi: mare jucator 0 (barat) antrenor, au spus-o si turcii
- Cartu: la el idea despre fotbal se rezuma la careu-->centrul terenului si retur.
-Artimon: Vorbea cu: "te rog domnule Cristea alearga si mata un pic" nu a avut autoritate
-Rotariu: bine ca s-a intors la echipa a II-a, macar acolo sa fie continuitate ca treaba merge bine
- Velcea: sincer sa fiu nu stiu de unde a aparut, dar oricum se termina sezonul.

Vladek
18th April 2007, 20:07
Prima veste proasta pentru stelisti : Lovin e titular, zice gsp.

YoYoyOi
18th April 2007, 20:11
a doua veste proasta Iacob e titular, a treia veste proasta: Bostina e titular, a patra veste proasta.... toti prostii sunt titulari :ciocan:

johny bravo
18th April 2007, 20:11
Daca Steaua nu conduce in min. 30' atunci nu o vad bine. Timisoara are o ambitie nebuna cand joaca impotriva echipelor din Bucuresti (lucru de inteles de altfel...) si daca o sa i se permita o sa faca un meci mare contra Stelei. Asta e meci fie de 3, 4-0 pt Steaua fie foarte strans, caz in care cred ca merge mai departe Timisoara. Oricum eu merg pe mana banatenilor (si nu pt ca-s dinamovist sau pt ca vreau sa fiu ironic la adresa Stelei, ci pt ca in ultima vreme Steaua nu joaca deloc legat si il mai are si pe Andrey "Carlos II" Alfonso in poarta care e un factor de maaaare risc).

Pe hartie Steaua e mai puternica, dar asta nu e suficient.

YoYoyOi
18th April 2007, 20:13
eu sper doar sa nu ajungem la 11 m, ca nu mai am nervi :mda:

Geografu
18th April 2007, 20:15
FORZZA STEAUA !!!!! ( desi va fi greu,foarte greu cu Olaroiu pe banca :mda: ) :yeah: :yes:

dede
18th April 2007, 20:15
eu vreau penalty'uri :D vreau spectacol :evil: si o vreau pe Steaua in finala :P

johny bravo
18th April 2007, 20:15
Cu Andrey in poarta? Yo, e riscant rau pt voi.

edd
18th April 2007, 20:16
omoduemuke titular!!! deci batem sigur :D

YoYoyOi
18th April 2007, 20:16
pai asta zic si eu johny :mda: :groggy:

edd
18th April 2007, 20:18
echipe de start
POLI: Pantilimon-S. Rădoi, McKain, Cînu, Emeghara - I. Matei, Alexa, Omoduemuke, Karamian-Pleșan-Mansour (in afara de plesan e OK)

steaua:Cernea-P. Marin, Goian, Rădoi, Neșu-Nicoliță, Paraschiv, Lovin, Ochiroșii-Elton-V. Badea

YoYoyOi
18th April 2007, 20:19
cernea ? :shocked:

Sevilla86
18th April 2007, 20:21
Tot Andrey a fost in poarta si cu Otelul cand s-a ajuns la 11 metrii dar s-a terminat cu bine pt noi. Cred ca se va descurca bine in meciul asta, mai ales daca luam in considerare ca Poli are una dintre cele mai slabe ofensive din Romania.

Edit: joaca Cernea titular?????

dede
18th April 2007, 20:21
acuma vrei 11 m? :happy

YoYoyOi
18th April 2007, 20:21
:hmm: Ochi titular? :D
castigaaaaaammmmm /hello

grande
18th April 2007, 20:21
cu Cernea in poarta suntetzi calificatzi .....

VanillaICE
18th April 2007, 20:25
FORTA Steaua. REVENITIVA BAIETI
CE E CU VOI ?????

Sevilla86
18th April 2007, 20:26
Eu unul nu ma prea bucur... de cand nu a mai jucat Cernea? De cateva luni bune... acum asta e. Sa vedem ce va fi.

Universal
18th April 2007, 20:33
Steaua o sä treacä de Poli Timisoara.

Pronosticul meu: 3-1 Gol: Ochiirosii ( in proportie de 90%)

steauasv
18th April 2007, 20:38
CRED ca se va califica Steaua...dar din tot sufletul, asa cum cred ca si stelistii si timisorenii o vor....sa fie un meci de zile mari....

VanillaICE
18th April 2007, 20:41
hai cu meciu ala odata

Ferdininho
18th April 2007, 20:43
Haaaaaaaai Poooooliiiiiiiiiiii!

Comando Viola Ultra Curva Sud Deasupra Tuturor!

Ardetzi "capitala" Baietzi!

Kainsashiki
18th April 2007, 20:47
iar isi arata galeria timisoarei limita. prima scandare? Mirel Radoi, sa-mi bag p... in mortii tai. bravo, bravo.

resita
18th April 2007, 20:51
a doua veste proasta Iacob e titular, a treia veste proasta: Bostina e titular, a patra veste proasta.... toti prostii sunt titulari
:ciocan:

si oli pe banca :D :D :D

blaga
18th April 2007, 20:51
FORZZA STEAUA !!!!! ( desi va fi greu,foarte greu cu Olaroiu pe banca :mda: ) :yeah: :yes:

Cica nu pe banca ar fi deranju



Prima veste proasta pentru stelisti : Lovin e titular, zice gsp.


a doua veste proasta Iacob e titular, a treia veste proasta: Bostina e titular, a patra veste proasta.... toti prostii sunt titulari :ciocan:

Auzi ce zic astia la TV : Velcea e discipolul lui Oli.
S-a intamplat ceva cu galeria stelei? azi nu ?!

johny bravo
18th April 2007, 20:55
@ Yo: am citit aiurea ce ai scris. oricum ati scapat. e mai bine cu Cernea.


Se pare ca Steaua joaca mai bine

loretripp
18th April 2007, 20:55
Stie cineva unde vedem meciul live pe net....ca noi astia de "p-afara",iar tra sa ne uitam la radio:( ...daca stie cineva...pls repede un link

johny bravo
18th April 2007, 20:58
@ loretripp

www.myp2p.eu dupa care te duci pe weekdays si alegi meciul. iti mai trebuie niste programe dar te descurci tu ca esti baiat destept. nu uita sa faci bookmark site (chiar e beton)

Sevilla86
18th April 2007, 20:58
Comentatorii au gasit motivul pt care Alexa faulteaza atat de des: "multa daruire in joc" :ras-plans:
Daca ar fi faultat Radoi, l-ar fi pus la zid imediat...

loretripp
18th April 2007, 21:00
@ loretripp

www.myp2p.eu dupa care te duci pe weekdays si alegi meciul. iti mai trebuie niste programe dar te descurci tu ca esti baiat destept. nu uita sa faci bookmark site (chiar e beton)

Ma man johny...am incercat deja pe myp2p:D ...dar cred ca e singurul meci din ziua de azi care nu il transmit....oricum multzam:)...

Scuze...greseala mea...acum a aparut si meciul...:D

johny bravo
18th April 2007, 21:01
ok. am crezut ca merge dar nu am verificat. pacat. cu placere

Incubus
18th April 2007, 21:01
iar isi arata galeria timisoarei limita. prima scandare? Mirel Radoi, sa-mi bag p... in mortii tai. bravo, bravo.

cred ca sunt graurii din ghiulesti

Pancujunior
18th April 2007, 21:04
cine zice si mie la ce radio se asculta meciu, sau daca aveti si link ceva
mersi