PDA

View Full Version : Profesionisti....



_Razvi_
2nd October 2005, 13:14
Citeam la descrierea acestui sub-forum sau cum vreti sa-i ziceti,"biletele profesionistiilor,probabilitate mare de castig,sa luam impreuna banii caselor de pariuri".

Intreb si eu,poate fara nici un rost,cine de aicea este sau se da profesionist?
Poate imi faceti si mie cunostinta,cu vreunul...
Majoritatea Punterilor,pe care ii cunosc fac asta doar din hobby ...

Oricum,mi se pare o prostie,sa va dati ceva ce nu sunteti...
Repetarea cuvantului profesionist pe forumul asta,lauda cu ani de experienta si alte chesti,nu sunt nimic important..
Mizele mari pe care le postati aicea,castigurile,probabil ca biletele voastre oricum arata altfel.
Unii pot fi pariori,dar altora,nici daca le dai totul in brate nu iasa ...
Pariul nu inseamna numai 1x2 , pariul inseamna sa cunosti,analiza si disciplina ..
Pariul inseamna rabdare...Dar pariul nu inseamna NOROC!!!
Norocul este factor 0...
Infine,ar fi multe de zis,dar nu are rost,am vrut doar sa atrag atentia,ca pe forumul acesta,am observat mai multi profesionistii decat pe bettingadvice.com sau punterslounge.com ...
Infine :) este bine,din voi traiesc casele de pariuri ....

nino
12th January 2006, 21:14
Bai razvi...
Io zic sa te duci in pat sa te culci ca am observat ca numa sa critici stii!

dorex
12th January 2006, 21:23
Citeam la descrierea acestui sub-forum sau cum vreti sa-i ziceti,"biletele profesionistiilor,probabilitate mare de castig,sa luam impreuna banii caselor de pariuri".

Intreb si eu,poate fara nici un rost,cine de aicea este sau se da profesionist?
Poate imi faceti si mie cunostinta,cu vreunul...
Majoritatea Punterilor,pe care ii cunosc fac asta doar din hobby ...

Oricum,mi se pare o prostie,sa va dati ceva ce nu sunteti...
Repetarea cuvantului profesionist pe forumul asta,lauda cu ani de experienta si alte chesti,nu sunt nimic important..
Mizele mari pe care le postati aicea,castigurile,probabil ca biletele voastre oricum arata altfel.
Unii pot fi pariori,dar altora,nici daca le dai totul in brate nu iasa ...
Pariul nu inseamna numai 1x2 , pariul inseamna sa cunosti,analiza si disciplina ..
Pariul inseamna rabdare...Dar pariul nu inseamna NOROC!!!
Norocul este factor 0...
Infine,ar fi multe de zis,dar nu are rost,am vrut doar sa atrag atentia,ca pe forumul acesta,am observat mai multi profesionistii decat pe bettingadvice.com sau punterslounge.com ...
Infine :) este bine,din voi traiesc casele de pariuri ....
Se vede ca esti mult mai priceput ca noi,dar eu imi permit sa te contrazic:Sa stii ca norocul are un loc important in pariuri.Este vorba de pariuri sportive,deci pariezi pe un eveniment sportiv,de obicei mingea e rotunda si se poate intampla orice.Poti sa faci cate analize vrei,surprizele e greu sa le prevezi,si de obicei pe asta se bazeaza casele de pariuri.Iti asteptam sugestiile!

iuli
12th January 2006, 21:28
cred ca e cel mai bun de pe forum razvi...doar asa ca sa stiti...:ok:

relansat
13th January 2006, 00:15
daca le pui la plesneala le nimeresti o data , de doua , sa zicem de trei ...

pe cand analizand e total invers : nimeresti surpriza o data , de doua , de trei

pana iti intri in ritm ... dupa aia e greu sa mai pierzi per total

razvy04
13th January 2006, 00:38
astepti mult si bine sugestii dorex :). -Razvi- nu a mai postat de la inceputul lui octombrie anul trecut :P