PDA

View Full Version : Sondaj www.forzarapid.ro: Ce nota merita echipa Rapid pt aceasta calificare?



fia
2nd October 2005, 11:46
Cred ca sondajul spune tot:
www.forzarapid.ro (drepata jos)

Sunchase
2nd October 2005, 12:53
Magicienii !

Cra10veanu
5th October 2005, 02:41
in nici-un caz 10, n-a fost o calificare cu multe goluri, o putem numi o calificare prudenta dar in nici-un caz spectaculoasa
PS : Fiu contra tata, cine credeti ca va castiga ? razvan sau nea mircea ?

andreiush
5th October 2005, 02:47
Nu e calificare spectaculoasa cand elimini pe Feyenoord? :sleep:
Eu as zice ca e...

Cra10veanu
6th October 2005, 05:39
Ma repet este o calificare importanta pentru Rapid, cand spun spectaculos ma refer la partide de spectacol cum zice si cuvantu, goluri actiune etc, mingea n-a intrat in atze de prea multe ori cert e ca Rapid a razbit, succes d-ici inainte.

strainu
27th October 2005, 18:55
Al patrulea l-am pus pe forzarapid, al patrulea si aici :D

Andy1987
13th April 2006, 13:45
10 :) magnific....

Sunchase
13th April 2006, 19:48
Pentru tot parcursul merita nota 10 plus !

rasheedkpenny
14th April 2006, 13:39
Ma intreb ce nota meritam daca ii eliminam si pe Steaua... :)

Andy1987
14th April 2006, 14:07
Marele ghinion a fost ca au cazut asa devreme...trebuia sa se mearga bara la bara si se juca finala cu putin noroc...pacat...

Kyara
15th April 2006, 01:04
Nu conteaza mai, cu capul sus privim inainte....mai sunt multe pagini care asteapta sa fie scrise de F.C.Rapid.....si cat depre nota....10, alta nici nu ar fi acceptata:D

Andy1987
15th April 2006, 09:49
Imi place un lucru la rapidisti: ca sunteti resemnati, dupa o eliminare destul de nemeritata :o: asta e un lucru mare.....daca era dinamo in locul vostru ne injura de mama focului, sunt sigur.

miruna`
15th April 2006, 11:57
nush cum sa zic..da` Steaua acum se crede mult mai superioara si..stitzi voi...da` dak erau asha buni dc nu am putut sa bata Rapidul..a trebuit sa se califice doar prin egaluri...
rusine celor care acum spun k Steaua s-a calificat meritat si k tot timpul a fost superioara..dak e sa ne gandim mai bine Rapid a avut 3 reprize ..pe cand Steaua doar una..in care a reusit sa dea un gol care a fost suficient pt calificare !!!

miruna`
15th April 2006, 11:59
Rapid nu merita doar o nota..si.. si dak o merita nu e 10..ar trebui sa fie 11 (caci 11 jucatori au fost acolo pe teren si au reusit sa faca aceasta performantza)..dar Rapid merita mai mult..merita toata stima si respectu` noastra !!!

Bravo RAPID !!!!!!!!!!!!!

Andy1987
15th April 2006, 12:06
nush cum sa zic..da` Steaua acum se crede mult mai superioara si..stitzi voi...da` dak erau asha buni dc nu am putut sa bata Rapidul..a trebuit sa se califice doar prin egaluri...
rusine celor care acum spun k Steaua s-a calificat meritat si k tot timpul a fost superioara..dak e sa ne gandim mai bine Rapid a avut 3 reprize ..pe cand Steaua doar una..in care a reusit sa dea un gol care a fost suficient pt calificare !!!
De accea consider ca UEFA ar trebui sa scoata regula golului din deplasare, ca valorand dublu...mi se pare destul de injust. Daca intr-adevar Steaua merita, trebuia sa se ajunga la 11 m....dar cu regula golului din deplasare....e total aiurea.

Paul
15th April 2006, 12:07
nush cum sa zic..da` Steaua acum se crede mult mai superioara si..stitzi voi...da` dak erau asha buni dc nu am putut sa bata Rapidul..a trebuit sa se califice doar prin egaluri...
rusine celor care acum spun k Steaua s-a calificat meritat si k tot timpul a fost superioara..dak e sa ne gandim mai bine Rapid a avut 3 reprize ..pe cand Steaua doar una..in care a reusit sa dea un gol care a fost suficient pt calificare !!!

Aia ca ati avut 3 reprize nu stiu cine v-a zis-o dar ma rog , aveti dreptul sa credeti ce vreti.
Cel mai bine ar fi sa numeri frumos ocaziile de gol pe total , si atunci o sa ai o realitate cruda.

Un lucru e cert: daca era 0-2 sau 0-3 la pauza in Giulesti , totul era jucat.
Am avut o repriza in care efectiv v-am umilit si aia a fost decisiva,

miruna`
15th April 2006, 12:10
mai bine UEFA ar scoate prostia asta sa joace 2 echipe din aceeasi tzara in sferturi sau semifinale...si sa se poate intalni numai in finala !!! :D

am mai spus si ma repet...dak Steaua a fost mai buna dc nu a reusit sa bata Rapidul ..????

pacat..!!

Andy1987
15th April 2006, 12:12
Asta cam asa e....am spus: regula golului din deplasare din UEFA si CL mi se pare tare tare injusta.....

miruna`
15th April 2006, 12:13
fii serios Paul...

dak va dadeam pe Lia Manoliu gol in ultimu` minut de prelungire cum era..???? nu te aruncai pe geam ??

Kyara
15th April 2006, 14:55
Imi place un lucru la rapidisti: ca sunteti resemnati, dupa o eliminare destul de nemeritata :o: asta e un lucru mare.....daca era dinamo in locul vostru ne injura de mama focului, sunt sigur.


nu e resemnare, e speranta ,incredere in cei care ne ajuta sa atingem cerul la fiecare gol ....heh:D
si cat despre polemica Steaua-Rapid o sa vedem in campionat nu?:P

Paul
15th April 2006, 14:56
fii serios Paul...

dak va dadeam pe Lia Manoliu gol in ultimu` minut de prelungire cum era..???? nu te aruncai pe geam ??
ete fleosk ... am fi egalat ;)

grande
15th April 2006, 16:22
ete fleosk ... am fi egalat ;)
.....si ne duceam in prelungiri !:headbang:

oana_pisy
3rd February 2011, 12:40
10 :D logik:X