PDA

View Full Version : Etapa 23: Craiova – Gloria



tchibos
12th March 2007, 00:56
DUMINICA, 18.03.2007

Craiova – Gloria NATIONAL TV 20.00

Discutii inainte si dupa meci aici :ok:

Cipus
12th March 2007, 02:05
Craiova are deja 4 egaluri consecutive la zero, sa urmeze oare al 5-lea? Spre binele ei ar fi bine sa castige, Gloria nu e de speriat in deplasare. Trebuie sa sparga Woobay gheata, imi place jocul lui insa pana acum e ineficient.

YoYoyOi
12th March 2007, 08:00
Craiova :ok:

Lordliv
12th March 2007, 08:11
Craiova :ok:

vezi, ca ma obligi si pe mine sa nu mai vorbesc urat de steaua!:D


INCEPE,seria victorilor stiintei!:ok:

TaciAcolo
12th March 2007, 10:48
greu meci ....sper sa bata craiova

grande
12th March 2007, 10:49
Craiova trebuie sa castige ,deci 2-0 scorul final !

orbette
12th March 2007, 10:57
Voi uita scorul din tur daca bate craiova cu 3-0. sau daca bate cu 1-0, dar face un joc superb, isi creaza multe ocazii dar nu finalizeaza decat una

crissis
12th March 2007, 13:43
Oltenii sunt pe val de aceea vad un 1

ASP
12th March 2007, 14:20
pare paradoxal dar cu bistrita vom avea un meci mult mai greu decat cu dinamo.
bistrita te loveste cand te astepti mai putin.
daca baietii isi pastreaza concentrarea putem castiga (oricum va fi la limita).

be@
12th March 2007, 14:30
Bate Gloria, clar. :D
Pai cine sa inscrie la gazde? Aia transferati pe sute de mii de dolari care n-au dat nici un gol pana acuma? :lol:

Jus7M3
12th March 2007, 14:44
Bate Gloria, clar. :D
Pai cine sa inscrie la gazde? Aia transferati pe sute de mii de dolari care n-au dat nici un gol pana acuma? :lol:

ma simt iar obligat sa intervin .. "LA CRATITZAAAAA" :happy :happy (p.s. nu glumesc esti papralela in materie de fotbal)

ON Topic: meci greu .. trebuie sa castigam !!

Elphax
12th March 2007, 14:47
bat oltenii

be@
12th March 2007, 14:55
ma simt iar obligat sa intervin .. "LA CRATITZAAAAA" :happy :happy (p.s. nu glumesc esti papralela in materie de fotbal)



Serios? Ia zi badaranule, cate goluri au dat Wobay si N'Jock pana acum? Hai, ca s-au jucat cateva meciuri de cand s-a reluat campionatul.
0-0 la Arges, 0-0 cu Rapid, si acum 0-0 la Dinamo.
Pai la ce salar se lauda Mititelu ca-i plateste namilei alea de N'Jock si la ce publicitate ii faceau lui Wobay, nu prea merita... :lol:

crissis
12th March 2007, 15:02
Bea stai linistita nu merita... la ce altceva te astepti in afara de gunoaie . Daca cineva are tupeul sa zica ceva contra echipelor din oltenia i se raspunde doar cu injurii.
Meci greu pentru olteni care daca nu vor cistiga au mari probleme in clasament .

Jus7M3
12th March 2007, 15:03
Serios? Ia zi badaranule, cate goluri au dat Wobay si N'Jock pana acum? Hai, ca s-au jucat cateva meciuri de cand s-a reluat campionatul.
0-0 la Arges, 0-0 cu Rapid, si acum 0-0 la Dinamo.
Pai la ce salar se lauda Mititelu ca-i plateste namilei alea de N'Jock si la ce publicitate ii faceau lui Wobay, nu prea merita... :lol:

3 meciur .. dar ce meciuri .. pai tu ai vazut cum a jucat wobay in meciurile cu rapid si dinamo ?! ca n-a bagat`o in atze e alta treaba, dar ca joc face mult mai mult de 400.000 de $$ .. iar n`jock la ce s`a jucat in aceste meciuri (adica pe contra`atac) nici nu avea cum sa dea randament .. punctul lui forte nu este viteza ;) ..

vad ca il tot criticati pe Jerry ca a ratat, important e ca si-a creeat ocazii .. bine ... corect a ratat dar aseara n`jock a venit si a facut si faza defensiva .. a alergat mult a incercat (cat a putut) sa faca pressing .. la toate cornerele dinamoviste era in aparare .. deci nu mai vb aiurea !! si zicu` rateaza la greu .. dar asta nu inseamna ca nu are valoare ..

p.s. inca o chestie Wobay nu este atacant ;) .. el joaca mai mult la mijloc .. un fel de playmaker .. si aseara a jucat chiar foarte bine + ca are o tehnica de nota 10 ;)

tchibos
12th March 2007, 15:35
meciul asta e cel mai sigur 1 solist :ok:

nr.zece
12th March 2007, 15:43
Bea stai linistita nu merita... la ce altceva te astepti in afara de gunoaie . Daca cineva are tupeul sa zica ceva contra echipelor din oltenia i se raspunde doar cu injurii.
Meci greu pentru olteni care daca nu vor cistiga au mari probleme in clasament .

unde sunt jignirile?

crissis
12th March 2007, 15:47
unde sunt jignirile?

Las-o balta .
Craiova-Gloria 1

nr.zece
12th March 2007, 15:49
ok

cipricuta
12th March 2007, 15:53
... din partea Craiovei. Echipa are jucatori de valoare, e drept, dar rezultatele bune de pana acum nu m-ar surprinde sa se intoarca impotriva lor. Nu o data echipele din campionat, dupa cateva meciuri foarte bune impotriva Bucurestiului, ajung sa se creada forte in fotbalul european. Si pierd la ultimele clasate.
Eu zic ca e un meci de cine inscrie primul. Merg pe mana Gloriei pentru ca mi-ar placea sa creeze presiune asupra locurilor de cupa UEFA si au si posibilitatea sa bata (orice ati spune unii dintre voi, Gloria e o echipa tare parsiva: iti dau un gol si apoi te toaca). Pe de alta parte Craiova nu prea mai are sanse la cupe anul asta, iar daca lupta la retrogradare poate se mai cimenteaza si relatiile de joc si la anul lupta cu CFR-ul contra capitalei. Daca or sa ajunga intr-o zona moarta, lipsiti de griji, nu cred ca or sa creasca prea mult valoric.

Scorul meu: 0-1

Jus7M3
12th March 2007, 15:56
gloria nu trebuie luata "de sus" este o echipa foarte buna .. nu intamplator sunt pe locul 5 .. atenite maxima la acest meci !!

eu sunt 100% sigur ca baietii se vor concentra la maxim .. mai ales tinand cont ca in meciul tur n-au "ars" rau de tot !! cred intr`o victorie a Stiintei .. e timpul sa mai si castigam !! :ok:

nr.zece
12th March 2007, 16:00
gloria niciodata nu a fost o echipa slaba, doar infranata de unele interese
au avut mereu cel mai stabil lot, fara accidentari fara scandaluri, fara restante
ei acum asteapta oferte :)

malexoid
12th March 2007, 16:21
Gloria nu a demonstrat altceva decat antifotbal, fragmentari, mingi in plopi...au avut o semiocazie din care au marcat ca...Popa s-a dovedit a fi un cascat la faza respectiva!
Ii zvanta Stiinta!

Jus7M3
12th March 2007, 16:23
nush nu am vazut meciul dintre voi si Gloria .. probabil ai dreptate .. sper sa ai dreptate mai ales aici:


Ii zvanta Stiinta!


:D

cipricuta
12th March 2007, 16:28
Gloria nu a demonstrat altceva decat antifotbal, fragmentari, mingi in plopi...au avut o semiocazie din care au marcat ca...Popa s-a dovedit a fi un cascat la faza respectiva!
Ii zvanta Stiinta!

Eu stiu o echipa care a castigat CL practicand un anti-joc total. Si tara din care era acea echipa s-a calificat dupa un meci cu Olanda in care jucatorii cadeau secerati pe gazon intr-o cu totul alta zona decat cea in care se disputa meciul. Ei bine, acea echipa a fost apreciata pentru frumusetea jocului practicat si a fost plansa de foarte multi atunci cand a pierdut in cadrul aceluiasi turneu final.

Asa ca treaba cu anti-fotbalul e foarte utila daca stii s-o faci. Imi mentin parerea ca meciul de va incheia 0-1.

Tyler Durden
12th March 2007, 17:27
meci de 0-0

be@
12th March 2007, 17:46
Eu l-am vazut pe N'jock aseara scapand singur si dandu-i pasa lui Lobby. :lol:
Crede-ma, Balba la 40.000$ cat castiga ( 35.000$ salariu plus 5.000 prima de obiectiv), si e cel mai bine platit la Iasi ii da clasa lui N'Jock. :D

Leutzz-Korn
12th March 2007, 17:52
Bate Gloria!

be@
12th March 2007, 17:53
Sa dea Dumnezeu. :lol:

Lordliv
12th March 2007, 19:52
armata salvarii de la iasi!:lol:

ps.mare e gradina ...copoului!:lol:

Cipus
12th March 2007, 20:13
Gloria nu a demonstrat altceva decat antifotbal, fragmentari, mingi in plopi...au avut o semiocazie din care au marcat ca...Popa s-a dovedit a fi un cascat la faza respectiva!
Ii zvanta Stiinta!

Gresesti! In fata lui Poli, care a bagat o groaza de bani in jucatori, Gloria, o echipa cu jucatori luati gratis sau imprumutati nu se putea arunca in atac. Asta ar fi fost sinucidere curata, a asteptat, s-a aparat si a lovit cand a trebuit. Nu mult i-a lipsit sa invinga pe Poli etapa trecuta. Sa nu uitam ca a facut si meciuri bune cu adversari pe masura, cu Pandurii de exemplu, 2-0 sec sau cu Craiova in tur si nu numai. Sabou e meserias stie ce face :ok:

Ferko
12th March 2007, 20:53
Va fi meci nul. X

inter
12th March 2007, 21:37
Crede-ma, Balba la 40.000$ cat castiga ( 35.000$ salariu plus 5.000 prima de obiectiv), si e cel mai bine platit la Iasi ii da clasa lui N'Jock. :D

la condus in stare de ebrietate si fara permis? .. pai stim cu totii ca e handicapat .... sau the king of handibels :lol:

Cra10veanu
12th March 2007, 22:24
Eu l-am vazut pe N'jock aseara scapand singur si dandu-i pasa lui Lobby. :lol:
Crede-ma, Balba la 40.000$ cat castiga ( 35.000$ salariu plus 5.000 prima de obiectiv), si e cel mai bine platit la Iasi ii da clasa lui N'Jock. :D

balbaitu cred ca e cel mai bogat om din iasi la salariu asta :lol:
ce-ai vazut pe njock aseara ? voua cate v-a dat dinamo in groapa ? :evil:


Batem 2-0

Jus7M3
13th March 2007, 01:15
Eu l-am vazut pe N'jock aseara scapand singur si dandu-i pasa lui Lobby. :lol:
Crede-ma, Balba la 40.000$ cat castiga ( 35.000$ salariu plus 5.000 prima de obiectiv), si e cel mai bine platit la Iasi ii da clasa lui N'Jock. :D

la popice .. sau la ce ii da clasa ?! :happy :happy

adevaru e ca dc mai primestie Iasu 15 penalty`uri Balba are toate sanse sa iasa cel mai bun marcator din divizia A !! :happy :happy

asta nu e bun nici de div. B .. zi si mie cate goluri din actiune (de la inceputul campionatului si pana acum) are faimosul jucator Balba :happy :happy ala de voia sa il cumpere Napoli (hahahahahahahah) :happy :happy

Cipus
13th March 2007, 01:25
zi si mie cate goluri din actiune (de la inceputul campionatului si pana acum) are faimosul jucator Balba :happy :happy ala de voia sa il cumpere Napoli (hahahahahahahah) :happy :happy

iti raspund eu ca e greu sa spui "zero" cand e vorba de jucatorul echipei favorite... Adevarat nici nu are toate meciurile jucate insa e o contra-performanta, si Dulcea sau Vintilescu petardele Ligii 1 au cateva goluri din actiune
On topic: bate Craiova cu 1-0, gol Woobay

luciano_1644
13th March 2007, 07:36
Eu l-am vazut pe N'jock aseara scapand singur si dandu-i pasa lui Lobby. :lol:
Crede-ma, Balba la 40.000$ cat castiga ( 35.000$ salariu plus 5.000 prima de obiectiv), si e cel mai bine platit la Iasi ii da clasa lui N'Jock. :D

Clasa la...Cotnari? Balba,spun faptele este un betiv,care normal,daca nu era fotbalist,era acum in haine vargate in spatele unor gratii! Apropo,stii ca Njock are mai multe goluri marcate in prima liga,decat Balba,desi are meciuri mai putine jucate?
ON: Bate Craiova,Gloria a avut o perioada buna in tur,a inceput bine si returul,dar va pierde duminica! 1 SOLIST!

*Coco*
13th March 2007, 09:51
Adevarat nici nu are toate meciurile jucate insa e o contra-performanta, si Dulcea sau Vintilescu petardele Ligii 1 au cateva goluri din actiune


Vintilescu are 4 goluri din actiune si atacat mai prost ca ala nu am vazut in viata mea
Balba e petarda nu jucator...
Nu stiu ce a fost in capul lui Mititelu cand la vrut la Craiova si ce suma oferea pe el
Balba asta e un impiedecat goluri doar din penaly stie sa dea...

robert_s
13th March 2007, 09:56
Craiova va sparge gheata si va bate cu 3-1 ;)

Ess
13th March 2007, 11:24
Frumoasa echipa Craiovei...numai sa ramana oamenii !
meci de 1.

Sezione
13th March 2007, 12:24
Bate Gloria, clar. :D
Pai cine sa inscrie la gazde? Aia transferati pe sute de mii de dolari care n-au dat nici un gol pana acuma? :lol:

Nu prea fac recomandari de genul asta doamnelor si domnisoarelor..dar LA KRATITZA sigur ai fi mai priceputa. Aia transferati pe sute de mii de dolari au jucat foarte bine pina acum . Ca nu au dat gol rapidului si lui Dinamo la Bucuresti asta e... O sa le dati voi vreo 5-6:happy

Sezione
13th March 2007, 12:37
Ce e foarte distractiv e ca marea majoritate nu dau pronostikuri bazate pe argumente ci doar pe simpatii sau antipatii. Ma refer la niste fetizte care uita ca nu sint la coafor si nu discuta de cum se imbraca Mihaela Radulescu sau niste copilashi care au vazut 20 de meciuri live la ei acasa si pentru ca vor sa fie altfel decit 99 % din cei care ai inconjoara ( adica mari stelisti ) incearca sa fie luati in seama. Treaba lor.
Relativ la meci... Greu..dar cred ca batem. Registrul tactic se schimba. O sa se vada adevartul N'jock. Apropo ..pentru marii cunoscatori ... Omul asta are o medie de golrui marcate pe meci mai mare decit multi indivizi cu pretentii. era chiar culme sa jucam cu rapid sau dinamo la bucuresti cu 3 atacanti. am ajucat cu un singur virf care a pendulat pe tot terenul .. Radu Stefan n-a existat in atac ..si asta din cauza lui J.

2-1 pentru noi, Njock 2 goluri.

Balaci
13th March 2007, 14:45
Va fi greu cu Gloria,is o echipa buna,important e sa vedem in sfarsit echipa Craiovei inscriind,joaca bine in ultima vreme dar le lipseste forta la finalizare...
Despre Balba,la ce salariu are atata poate si omu'.:D

Cipus
13th March 2007, 19:55
Ce e foarte distractiv e ca marea majoritate nu dau pronostikuri bazate pe argumente ci doar pe simpatii sau antipatii.


Cei ce fac asta ar trebui sa primeasca interdictii in a mai posta si posturile sa le fie sterse, altfel site-ul isi va pierde mult din interes si credibilitate. Sincer cand vad pagini intregi de aberatii trec pe alt thread unde am ceva de spus cu adevarat



am ajucat cu un singur virf care a pendulat pe tot terenul .. Radu Stefan n-a existat in atac ..si asta din cauza lui J.


Tactica aleasa de Stoica a fost buna in cele 2 meciuri din Bucuresti, nu putea scoate mai mult din aceste meciuri. Despre Stefan, e tanar nu prea are curaj sa urce in atac la fazele fixe (mai rar l-am vazut), cum fac spre exemplu stelistii Ghionea si Goian, nu cred ca neaparat din cauza lui Njock.
Cu Gloria insa, cred ca Stoica va trece la o asezare ofensiva, Gloria sigur nu vine sa joace decat sa se apere si numai punand presiune accentuata Craiova poate inscrie. Cu o asezare 3-4-3, Craiova ar aduce mai usor mingea in preajma careului bistritean, Woobay si Njock trebuie sprijiniti din spate. de asemenea, mare grija la cornere, Muresan e maestru la astfel de faze, are o detenta impresionanta. Cred ca o sa invinga Craiova, 1-0 ar fi perfect

Lordliv
13th March 2007, 20:06
@ cipus te inseli!

wobay putea aduce maximum de puncte in intalnirile cu rapid si dinamo!

Cipus
13th March 2007, 20:18
@ cipus te inseli!

wobay putea aduce maximum de puncte in intalnirile cu rapid si dinamo!

Sunt bune si cele 2 puncte (sa nu uitam ca Dinamo a pierdut primele puncte acasa), e adevarat ca se putea mai mult, intotdeauna e loc de mai bine dar la fel de bine Craiova putea pierde ambele meciuri. Teoretic si Jiul putea bate la Dinamo insa stii proverbul "teoria ca teoria dar practica te omoara". Woobay e bun si va sparge gheata cat de curand si in campionat, poate chiar cu Gloria

Lordliv
13th March 2007, 20:23
@cipus daca ai ajuns sa compari superba echipa a craiovei cu jiul,atunci...:headbang:

chinezu
14th March 2007, 07:48
2 solist

YoYoyOi
14th March 2007, 08:16
Gloria si-a acumulat puncte ca sa le poata da mai tarziu :rolleyes:

Cipus
14th March 2007, 09:34
@cipus daca ai ajuns sa compari superba echipa a craiovei cu jiul,atunci...:headbang:

La Jiul sunt si necazurile de vina, cel putin Craiova are liniste din acest punct de vedere. Daca luam jucatorii Jiului separat ar fi trebuit sa formeze o echipa destul de buna, exceptand noul portar Curca si pe Dulcea, sa nu uitam totusi ca echipa asta a batut Rapidul. Dar ai dreptate nu se pot compara acum cele 2 echipe, o voi face cand se vor intalni in meci direct

dardar_3
14th March 2007, 12:55
Bat oltenii..:ok:...

Meci lejer...:D... Woobey hatrick...:drak:

nr.zece
14th March 2007, 13:02
Bat oltenii..:ok:...

Meci lejer...:D... Woobey hatrick...:drak:

daca va fi asa ai o bere de la mine

marcel
14th March 2007, 14:55
victorie la 2 goluri diferenta!

YodaRo
14th March 2007, 15:24
e timpul ca Stiinta sa obtina si o victorie. Culmea e ca tata Jean e si el oltean... dar shef la o grupare ardeleana.

Ciprica
14th March 2007, 15:27
bate bistrita. meci de 2

Kooler
14th March 2007, 16:41
Meci egal. 0-0. Daca ar fi sa castige una aceasta ar fi Craiova.

radcom
14th March 2007, 16:56
Nici o sansa pt. cei "saraci cu duhul".:headbang: :headbang: :headbang: In B cu voi, obositilor!!!!!!!!!!!:evil: :evil: :evil:
Meci de 2 solist.

dextercioby
14th March 2007, 17:01
Ce frustrare pe la Iasi, mai sa fie... Daca v-o da Timisoara si noi batem pe Bistrita, o sa-mbat de bucurie mai mult decit toti frustratii la un loc...:evil:

Jus7M3
14th March 2007, 17:05
Nici o sansa pt. cei "saraci cu duhul".:headbang: :headbang: :headbang: In B cu voi, obositilor!!!!!!!!!!!:evil: :evil: :evil:
Meci de 2 solist.

cum se baga frustratii singuri in seama !! :happy :happy

la mamaliga baieti .. ca la fotbal sunteti praf !! ;)

Luis Garcia10
14th March 2007, 17:07
1-0 ! ;)

radcom
14th March 2007, 17:22
cum se baga frustratii singuri in seama !! :happy :happy

la mamaliga baieti .. ca la fotbal sunteti praf !! ;)

Deocamdata suntem un "praf" mai tare decat voi.:yes: Mai chinuiti-va putin, prazari imputiti!!:headbang: :yeah: :evil:

Jus7M3
14th March 2007, 17:32
4 titluri, 6 cupe .. am fost prima echipa din Romania care a facut performanta in Europa !!

la ce sunteti mah mai buni ?! la popice ?! :happy :happy

Geografu
14th March 2007, 17:36
1 pentru ca mizez pe atacul oltenilor si pe publicul lor fantastic !

radcom
14th March 2007, 17:37
4 titluri, 6 cupe ..
...si cu astea o sa muriti.:yes:
La popice va dam lectii la orice ora din noapte.:ok: :evil:

Jus7M3
14th March 2007, 17:40
conteaza ca le avem si putem sa ne mandrim cu ele !! ;) voi niciodata nu o sa aveti un titlu` sau o cupa ;)

radcom
14th March 2007, 17:42
Si pt noi conteaza ca suntem peste voi in campionat!:jerk:

Jus7M3
14th March 2007, 17:43
Si pt noi conteaza ca suntem peste voi in campionat!:jerk:
da`mi voie sa te citez:

".. si cu asta o sa muriti !!" :happy :happy

p.s. campionatul inca nu s-a terminat!! ;)

radcom
14th March 2007, 17:47
Stiu amice, dar pana sa-l terminati tre' sa veniti si prin Copou; si mai mult de atat, chiar nu puteti.:sleep:

Lordliv
14th March 2007, 18:15
@radcom : define the words " nu puteti"

radcom
14th March 2007, 18:39
S-ar putea sa vina de la "praz imputit".:evil:

YoYoyOi
14th March 2007, 18:44
Craiova-Gloria va spune ceva? :cool:

terminati cu jignirile si offtopicul!!!

boni2204
14th March 2007, 18:51
1 pe publicul lor fantastic !
De la Bucuresti si pe acel stadion cu tribunele la zeci de metri de teren, ma indoiesc ca ii vor ajuta :D

adilica_prono
14th March 2007, 22:25
Gloria nu va iarta. Am vazut meciul din tur si chiar va plangeam de mila . Dupa recentele declaratii ale Lordului sper sa luati bataie cu cel putin 2-1!!!
Sa nu va surprinda , dar cand Gloria vrea nu pierde!!!

dextercioby
15th March 2007, 08:35
Gloria nu va iarta. Am vazut meciul din tur si chiar va plangeam de mila. Sa nu va surprinda , dar cand Gloria vrea nu pierde!!!

Jucam altfel faza defensiva decit in tur, deci 4 goluri n-o sa mai luam. De marcat ar fi bine sa dam minim 2, si-apoi om mai vedea. Cit despre ultima afirmatie, cred ca-i hazardata rau...

iohannfus
15th March 2007, 13:45
eu zic fara sa ma hazardez un 2-0 pentru Craiova ... asa sunt eu mai pesimist :D

luciano_1644
15th March 2007, 19:25
CRAIOVA bate lejer,iar moldovenii sa ne paraseasca,sa mearga pe pagina cu meciul lor sau si mai bine,sa plece la capsuni in Spania!

Cra10veanu
15th March 2007, 20:09
Nici o sansa pt. cei "saraci cu duhul".:headbang: :headbang: :headbang:

moldovean p...., era sa fac un pleonasm, tin sa-ti aduc aminte ca cei saraci cu duhul sunt cei din dealu popoului cu datorii de peste 200.000 de dolari catre jucatori si clubul traieste de pe-o zi pe alta. Exista s-un proverb care spune: "dupa ce ca esti urat te mai caci si-n poteca", interpreteaza!!

danpuric78
15th March 2007, 20:14
Gloria probabil va bate echipa de copii a craiovei.
e o echipa de viitori, insa mai e pana acolo. Mititelu mai are un pic si termina banii, iar nimeni nu se pricepe mai bine ca oltenii sa se incurce singuri.:D

Cra10veanu
15th March 2007, 20:17
ia uite ce de contabili are Miti pe ols :lol:

Lordliv
16th March 2007, 07:44
experti contabili!

chinezu
16th March 2007, 07:51
Va castiga Bt la pas.

crissis
16th March 2007, 10:54
Craiova - Gloria 0-2

lucian_iasi
16th March 2007, 11:29
2-0 pentru Craiova

Zauri
16th March 2007, 12:56
CAstiga Bistrita cu 1-0

be@
16th March 2007, 12:58
Cat a fost, ma in tur? 4-1 pentru bistriteni ? :lol:

Hai Gloria, baga-i in B !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa nu mai auzim de ei !

Jus7M3
16th March 2007, 13:00
pff iar lasash cratitza pt forum ?! :happy :happy

nr.zece
16th March 2007, 13:06
Cat a fost, ma in tur? 4-1 pentru bistriteni ? :lol:

Hai Gloria, baga-i in B !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa nu mai auzim de ei !

in b o sa ajungeti voi cu numele vostru cu tot si cu vinul ala dulce ca zaharul din apa de cotnari

be@
16th March 2007, 13:38
pff iar lasash cratitza pt forum ?! :happy :happy

Pai da, am lasat-o ca sa vin si sa fac misto de voi. Nu te-ai prins? :yeah:

Jus7M3
16th March 2007, 13:40
Pai da, am lasat-o ca sa vin si sa fac misto de voi. Nu te-ai prins? :yeah:

pai la voi (la moldoveni) "sa fac misto de voi" = "sa ma fac de ras" ?! :happy :happy dc da .. iti iese de minune :happy :happy

oricum cand vine vb de fotbal esti la pamant .. macar cu "mistou`" sa ramai si tu` :ras-plans::ras-plans:

nr.zece
16th March 2007, 14:01
las-o ma ca a auzit si ea ca ne lauda fetele si se baga in seama poate, poate...

Blu3 Lion
16th March 2007, 15:47
Gloria probabil va bate echipa de copii a craiovei.
e o echipa de viitori, insa mai e pana acolo. Mititelu mai are un pic si termina banii, iar nimeni nu se pricepe mai bine ca oltenii sa se incurce singuri.:D
daca termina banii mai vinde 3,4 hectare de pamant din cele 80 de hectare de pamanat intravilan pe care le detine;) asa ca nu ne purta de grija:ok:

Blu3 Lion
16th March 2007, 15:52
Cat a fost, ma in tur? 4-1 pentru bistriteni ? :lol:

Hai Gloria, baga-i in B !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa nu mai auzim de ei !

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ce rau imi pare de tine,creca nu postezi pe topicul echipei tale nici 10% din cat postezi la noi:( spor la munca in continuare:ok:

Lordliv
16th March 2007, 18:02
Cat a fost, ma in tur? 4-1 pentru bistriteni ? :lol:

Hai Gloria, baga-i in B !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa nu mai auzim de ei !

stimata gospodina,i mi pare rau ca ati fost nevoita sa ramaneti la iasi,si sa va pierdeti timpul si frumusetea stand in fata calculatorului!
de ce nu veniti in bucuresti ,ca numeroase concitadine ale dumneavoastre!
aici sunt bulevarde largi ,pline de soare,echipe multe de fotbal ( tot aveti voi in moldova specialitatea de a tine cu mai multe echipe)
va urez succes!

cat despre fotbal,prefer sa discut cu cei care cunosc fenomenul!

craiova bate cu 3-0 !:ok:

blandu
16th March 2007, 22:55
Castiga "U" CRAIOVA.
[moderat]

Sergio_D
16th March 2007, 23:24
Nu-mi prea vine sa cred ca va da Craiova 3 goluri...
Pronostichez un 1-0 sau 2-1... :rolleyes:

blueheart
16th March 2007, 23:27
bate Gloria cu 1-0

Lordliv
17th March 2007, 08:27
se pare ca vom juca cu costea ( parvu) si wobay ,in spatele lui njock,deci cu o formatie ofensiva
se anunta prima victorie,si inca clara!:ok:

be@
17th March 2007, 11:58
cat despre fotbal,prefer sa discut cu cei care cunosc fenomenul!

craiova bate cu 3-0 !:ok:


:lol: :lol: :lol:
Cu aia care cunosc fenomenul? Pai nu prea cred ca ai tu ce discuta, caci vad ca esti cam paralel cu fotbalul. Cand ati mai dat voi, ma, 3 goluri? :happy

Jus7M3
17th March 2007, 15:34
:lol: :lol: :lol:
Cu aia care cunosc fenomenul? Pai nu prea cred ca ai tu ce discuta, caci vad ca esti cam paralel cu fotbalul. Cand ati mai dat voi, ma, 3 goluri? :happy

mai bine ramai la cratitza ta !! :D

si ca sa iti raspund la intrebare:in partida cu Poli Iasi de la Craiova .. :happy :happy .. bine gloria bistrita sunt o echipa buna spre desosebire de iasi .. da nah orice e posibil :D

bada_otelul
17th March 2007, 15:39
gramatica ireprosabila:gloria bistrita sunt o echipa...:happy :happy :happy

ady_g
17th March 2007, 17:25
castiga Craiova!

sper la 2-3 goluri diferenta dar ma multumesc oricum cu victorie!

Jus7M3
17th March 2007, 17:37
gramatica ireprosabila:gloria bistrita sunt o echipa...:happy :happy :happy

pff ce perspicate esti mamaligare .. intre 2 mamaligi bagi si o culegere de gramatica !! :happy

erare humanum est .. ;)

bada_otelul
17th March 2007, 17:44
decat praz imputit mai degraba mamaliga si crede-ma ca am mancat leguma voastra minune,asa ca nu vb din auzite,oricum victorie la limita,1-0 probabil

Cra10veanu
17th March 2007, 18:12
decat praz imputit mai degraba mamaliga si crede-ma ca am mancat leguma voastra minune,

:lol: ce gust are prazul imputit ?

Jus7M3
17th March 2007, 18:25
decat praz imputit mai degraba mamaliga si crede-ma ca am mancat leguma voastra minune,asa ca nu vb din auzite,oricum victorie la limita,1-0 probabil

ai mancat praz imputit ?! :happy :happy hahahah nasol mah nasol !! :happy :happy

Blu3 Lion
17th March 2007, 18:27
:lol: :lol: :lol:
Cu aia care cunosc fenomenul? Pai nu prea cred ca ai tu ce discuta, caci vad ca esti cam paralel cu fotbalul. Cand ati mai dat voi, ma, 3 goluri? :happy
ultima data cu Vaslui da' am dat si cu voi,si o sa mai dam:ok: sper si cu voi:yes:

brandacadabra
17th March 2007, 18:34
gloria ex blatistrita nu pierde acest meci

Jus7M3
17th March 2007, 18:36
gloria ex blatistrita nu pierde acest meci

uitash o virgula intre "nu" si "pierde" :D

brandacadabra
17th March 2007, 18:42
uitash o virgula intre "nu" si "pierde" :D

0 , 0 ..un egal echitabil cu virgula normal :D

codrind
17th March 2007, 21:12
Cică bate gloria !!

"cârnăciorul" mai are de mâncat ....

bada_otelul
17th March 2007, 21:48
ai mancat praz imputit ?! :happy :happy hahahah nasol mah nasol !! :happy :happy

sa va traduc,tot nu va prindeti:ORICE PRAZ E IMPUTIT

GeKuRA
17th March 2007, 21:55
HAI GLORIA ... treiera prazu !!!! yuhuuuuu ! ! ! ! :happy :happy :happy

*Coco*
17th March 2007, 21:57
Mare prostie e lume in zona astora unde se mananca mamaliga:(

GeKuRA
17th March 2007, 22:05
da mai mare e in a alora unde se mananca PRAZ...

TYPI-STIINTA
17th March 2007, 22:15
Mare prostie e lume in zona astora unde se mananca mamaliga:(

da mai mare e in a alora unde se mananca PRAZ...

adica in romania :happy . ca vrand ne vrand, toti mancam si mamaliga si praz (cei adevarat nu mereu, dar mai mancam) :D

Sergiu
17th March 2007, 22:54
adica in romania :happy . ca vrand ne vrand, toti mancam si mamaliga si praz (cei adevarat nu mereu, dar mai mancam) :D

Prin Ardeal nu se manaca praz.

Sezione
17th March 2007, 23:20
sa va traduc,tot nu va prindeti:ORICE PRAZ E IMPUTIT

Asa e mai copilash... Bravo nu acumula frustrari ..ca nu face bine la sanatate. Descarca-te!!! ...Acum intre noi : crezi ca voi aia 70 de suporteri ai Otelului credeti ca prin limbaj suplinitzi lipsa de consitenta in exprimare si idei ??:lol: Ma refer acum si la cum va manifestai si pe stadion si aici...

Sezione
17th March 2007, 23:21
[QUOTE=TYPI-STIINTA;1168578]adica in romania :happy . ca vrand ne vrand, toti mancam si mamaliga si praz (cei adevarat nu mereu, dar mai mancam) :D[/QUOTE
]

Prea multa atentie le acorzi astora T...

Sezione
17th March 2007, 23:23
Pai da, am lasat-o ca sa vin si sa fac misto de voi. Nu te-ai prins? :yeah:

Ar trebui sa-ti faci un upgrade la simtul umorului !!! Asa ca sa te luam in calcul...


:lol: ce rau imi pare de tine,creca nu postezi pe topicul echipei tale nici 10% din cat postezi la noi:( spor la munca in continuare:ok:

PAi cum sa fie altfel ??? Cind la ei nu a existat niciodata vreo mare echipa de fotabal..cind nu s-a pomenit vreodata UN MARE JOCATOR DE FOTBAL ( de nivelul unui BAlaci , HAGI sau Dobrin ..asat ca sa nu maraie careava un nume obscur ca PAncu ) .... Incearca sa se integreze aici la noi sa mai invete...:happy


:lol: :lol: :lol:
Cu aia care cunosc fenomenul? Pai nu prea cred ca ai tu ce discuta, caci vad ca esti cam paralel cu fotbalul. Cand ati mai dat voi, ma, 3 goluri? :happy

De mult mai multe ori decit ati jucat voi in divizia A

magica_steaua
18th March 2007, 01:21
bate craiova 3-0

catap
18th March 2007, 08:56
:lol: :lol: :lol:
Cu aia care cunosc fenomenul? Pai nu prea cred ca ai tu ce discuta, caci vad ca esti cam paralel cu fotbalul. Cand ati mai dat voi, ma, 3 goluri? :happy

oricum....nu cred ca de la tv-ul tau se vede mai bine fotbalul....asa ca, atunci cand o sa dti si voi ora exacta in fotbal, sa iti aduci aminte ca pana in acest an 2007..moldova nu a avut nimic de spus in fotbal...te las sa iti calculezi alocatia sa vezi daca ai bani de un cotor de praz

universitatea-gloria 2-0

crissis
18th March 2007, 11:05
Nu stiu de ce dar cred ca bistritenii ne vor livra inca o surpriza etapa asta . De patru etape nu au mai marcat oltenii in prima liga ,dar nici nu au luat gol . Meci deschis oricarui rezultat .Bistritenii sigur vor juca la distrugere si vor incerca ceva doar pe contre .

brandacadabra
18th March 2007, 11:08
oricum....nu cred ca de la tv-ul tau se vede mai bine fotbalul....asa ca, atunci cand o sa dti si voi ora exacta in fotbal, sa iti aduci aminte ca pana in acest an 2007..moldova nu a avut nimic de spus in fotbal...te las sa iti calculezi alocatia sa vezi daca ai bani de un cotor de praz

universitatea-gloria 2-0

IASI PIATRA NEAMT GALATI VASLUI..cand o sa aiba oltenia 4 echipe in A atunci sa vorbiti

*Coco*
18th March 2007, 11:26
. De patru etape nu au mai marcat oltenii in prima liga ,dar nici nu au luat gol . .

Uite ma ce meciuri si dupa aia sa vb...
Sa imi zici cate marca poli iasi in alea 4 meciuri si cate lua...

crissis
18th March 2007, 11:34
Uite ma ce meciuri si dupa aia sa vb...
Sa imi zici cate marca poli iasi in alea 4 meciuri si cate lua...

Poate macar un gol tot reusea sa dea si Poli Iasi . Au timp oltenii tai pina la sfirsitul ligi sa marcheze :happy
Hai cu sdr mai treaca mearga dar nici cu Argesul nu ati fost in stare sa dati gol valorosilor :mda:

*Coco*
18th March 2007, 11:39
Bine ma ca dadeati voi...
Problema era cate ati fi luat in astea 4 meciuri de la 6 in sus in orice caz:sleep:

OaNa CFR-1907
18th March 2007, 11:41
hmm..chiar dak gloria e pe val in ultima vreme..merg pe mana oltenilor...2-1...

Radu
18th March 2007, 12:53
Mda...meci de 1 solist...dar se poate si un X...cred k va marca wobay si de la gloria muresan

ionut_v2007
18th March 2007, 13:15
asa este dar fiecare ecipa are cate un fan care o vede numai pe a sa frumoasa

nr.zece
18th March 2007, 13:59
ne vedem pe stadion

TYPI-STIINTA
18th March 2007, 14:25
ne vedem pe stadion

bine zis :ok: ... la stadion va fi prezent si StiintaMobilul :great:

catap
18th March 2007, 14:42
IASI PIATRA NEAMT GALATI VASLUI..cand o sa aiba oltenia 4 echipe in A atunci sa vorbiti

tote 4 nu fac cat craiovaaaaaaaaaa lol lol lol

ps: sunteti 4 si degeaba..aduna-le pe toate si iese 0 (zero)

luciano_1644
18th March 2007, 19:03
IASI PIATRA NEAMT GALATI VASLUI..cand o sa aiba oltenia 4 echipe in A atunci sa vorbiti


Cand va avea Moldova macar un sfert din titlurile cucerite de Universitatea Craiova,atunci sa vii sa ne vizitezi,pana atunci...joc de glezne!

ON: Craiova - Gloria 1-0!

TenisFan
18th March 2007, 21:00
Ce catastrofa e NJock... :( Ce catastrofa e Costea... :( Joaca bine dribleaza dar cand sa faca o preluare greseste ca-n curtea scolii...Njock ala e ceva de speriat...Mega lent...Woo Bay o baga in ate de 3 ori...Ba imi place cum se misca echipa asta sunt buni la constructie pase reusite dar in fata portii zero barat...Oare de ce am facut numa 0-0 pana acum? :angry:

Cra10veanu
18th March 2007, 21:25
si GOOOOOL njock :yeah:

TenisFan
18th March 2007, 21:31
Pastele masii de treaba...In loc sa-i batem clar cu 2-0 la Parvu acum facem iar egal... :angry:

Cra10veanu
18th March 2007, 21:33
ba dar repede egalara, las mai e timp :D

danpuric78
18th March 2007, 21:36
eu cand va zic ca voi oltenii sunteti cei mai buni in a va da singuri in cap.

YoYoyOi
18th March 2007, 21:37
mda... 2-1 pt bistriteni...

Cra10veanu
18th March 2007, 21:38
danpuric78 las ca si dinamo si-a dat in cap singura azi cu uta :D
edit : mai castigam pe drecu

danpuric78
18th March 2007, 21:40
danpuric78 las ca si dinamo si-a dat in cap singura azi cu uta :D
mai e timp, castigam
pai eu n-am zis ca nu castigati, insa deocamdata v-ati cam incurcat singuri.
Si acuma ati mai luay unul.
Nu zic eu bine?
hai egalati ca e prea de tot :D

Celso
18th March 2007, 21:45
Bravo Bistrita! cei care aspira la locul 3! mare atentie:D

be@
18th March 2007, 21:46
edit : mai castigam pe drecu

:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:
Si cand ma gandesc ca etapa viitoare vi-o furati iara. :lol:

Andutzu
18th March 2007, 21:52
ce shit 2-1 ptr. gloria...

*Coco*
18th March 2007, 21:52
Noi ne jucam cu ocazile...
Bistrita 3-4 ocazii 2 goluri ...
Ghinion mare:mda:

Lordul
18th March 2007, 21:52
gloria se apropie de locurile 3-4

danpuric78
18th March 2007, 21:53
gloria se apropie de locurile 3-4
Si oltenii incet si sigur de lupta pentru evitarea retrogradarii.

be@
18th March 2007, 21:54
Si oltenii incet si sigur de lupta pentru evitarea retrogradarii.


:happy :happy


Bravo Gloria, bravo Sabau. :evil:

Lordul
18th March 2007, 21:54
corect ! bvo nelutu sabau ! ai facut echipa mare la b-ta !Craiova e pe 14 ! sa speram ca va cobori pe 15 oricum nu va retrograda pt ca iasul nu va primi licenta

brandacadabra
18th March 2007, 21:55
un nou rezultat de povestit la nepoti facut de universitatea craiova....usor usor va reveniti la super forma aratata in tur

boni2204
18th March 2007, 21:59
tote 4 nu fac cat craiovaaaaaaaaaa lol lol lol

ps: sunteti 4 si degeaba..aduna-le pe toate si iese 0 (zero)
corect craiova este mult sub toate 4:D
Infatuarea, trecutul si "prostia" unora nu are nimic cu prezentul craiovei, din pacate pt voi ceea ce ne doriti cu atata ardoare noua moldovenilor.........miroase a praz, nu este iz de b:ok:
Peste 2 saptamani copoul va striga la iesirea oltenilor pe teren...., stiu ei ca au patit-o si acum 2 ani si s-a si intamplat:happy :happy :happy :happy

cip_81
18th March 2007, 22:00
Lordliv, "prietene", pe unde umbli? aaaa, cauti un ceas? Aha, am inteles. O sa-ti fie de folos in sezonul viitor. Iar il pui sambata sa sune de dimineata (bine ca v-au bagat "lomina" si te mai scutesc astia sa te scoli mereu cu noaptea-n cap).

Sunchase
18th March 2007, 22:01
14 Craiova 23 6 9 8 23-35 27
15 Ceahlaul 23 6 4 13 18-35 22

unde se joaca meciul direct ?

boni2204
18th March 2007, 22:01
Lordliv, "prietene", pe unde umbli? aaaa, cauti un ceas? Aha, am inteles. O sa-ti fie de folos in sezonul viitor. Iar il pui sambata sa sune de dimineata (bine ca v-au bagat "lomina" si te mai scutesc astia sa te scoli mereu cu noapte-n cap).
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

brandacadabra
18th March 2007, 22:02
cip tati lasa-i sa se pregateasca pt uefa ca ei sunt cei mai buni dintre romani mai ales la fotbal e campioni...le palce fotbalul la matineu si gratar cu praz dua...

*Coco*
18th March 2007, 22:02
14 Craiova 23 6 9 8 23-35 27
15 Ceahlaul 23 6 4 13 18-35 22

unde se joaca meciul direct ?

Asteapta rapidistule Ceahlaul nu a jucat cu SDR noi am scapat...
Se joaca la Piatra Neamt...

boni2204
18th March 2007, 22:02
14 Craiova 23 6 9 8 23-35 27
15 Ceahlaul 23 6 4 13 18-35 22

unde se joaca meciul direct ?
la pinalty acasa, deci......:evil: :evil: :evil:

cip_81
18th March 2007, 22:03
deci sunt doar 2.

Lordul
18th March 2007, 22:04
Ceahlaul va castiga ...da o sa umble mititelu la arbitri sa ciupiti niste puncte cu alte echipe

brandacadabra
18th March 2007, 22:04
bravo sabau..well done..hai oltenii spre casa..spre matineu

bada_otelul
18th March 2007, 22:06
condoleante coco:happy :happy :happy :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

boni2204
18th March 2007, 22:08
un week-end perfect, din pacate craiova cu asa "suporteri" care doresc raul altora nu va ajunge nicaieri, poate in b...:mda:
Cine(unii "suporteri olteni") sapa groapa(B) altuia(echipelor moldovene), pica(Universitatea) singuri in ea.
Totusi inca nu e totul pierdut, dar unii ar trebui sa isi schimbe atitudinea:mda: ca sa nu se ajunga in prapastie si sa isi incurajeze echipa nu sa doreasca raul altora:ok:

*Coco*
18th March 2007, 22:08
sholodvenilor stati linistiti ca de cand a inceput returul noi numai in deplasare am jucat...:angry:
Mai e pana se termina campionatul ...
Gata daca luaram bataie scrie B pe noi:happy :happy :happy (dupa mintile voastre da...)

brandacadabra
18th March 2007, 22:10
dupa clasament cocolino si dupa faptul ca jucati la Paitra Neamt....relax...o sa pierdeti si acasa :D

boni2204
18th March 2007, 22:10
Sunati la 112 ca se pierdura oltenii:happy :happy :happy

Ferko
18th March 2007, 22:11
Glorie pt Sabau !

Balaci
18th March 2007, 22:12
Bai frate se umplu aici de moldoveni mai rau decat in sambata mortilor la Bucuresti cand se dau pachete de pomana pe la cimitir
Craiova bate pe Poli Iasi etapa viitoare si isi revine

bada_otelul
18th March 2007, 22:12
sholodvenilor stati linistiti ca de cand a inceput returul noi numai in deplasare am jucat...:angry:
Mai e pana se termina campionatul ...
Gata daca luaram bataie scrie B pe noi:happy :happy :happy (dupa mintile voastre da...)

minti:2 in deplasare si 2 pe teren neutru,oricum nu aveti loc la retrogradare de cele 4 care sunt acum pe 15-18

*Coco*
18th March 2007, 22:13
dupa clasament cocolino si dupa faptul ca jucati la Paitra Neamt....relax...o sa pierdeti si acasa :D
Asteapta moldovene ca mai sunt 2 echipe la egalitate de pct cu noi...

boni2204
18th March 2007, 22:13
sholodvenilor stati linistiti ca de cand a inceput returul noi numai in deplasare am jucat...:angry:
Mai e pana se termina campionatul ...
Gata daca luaram bataie scrie B pe noi:happy :happy :happy (dupa mintile voastre da...)
Bine ca sunteti voi destepti:happy :happy :happy
de asta ne vedeati in b inainte de a juca la Timisoara, mai ales ca oricum eram peste voi in clasament si acum va trebuie un scaun sa ajungeti la noi, iar dupa etapa viitoare o scara:ok:

adilica_prono
18th March 2007, 22:14
Dupa cum am spus mai demult Gloria confirma . Pacat ca nu a batut pe Poli pentru a presa pe granzi . Cand vine Steaua si Rapid la Bistrita se pare ca o vor incasa , iar Clujul se va detasa. Ardealul va face surpriza si va prinde locul 2. Poate chiar Gloria conform oracolului.

danpuric78
18th March 2007, 22:15
Asteapta rapidistule Ceahlaul nu a jucat cu SDR noi am scapat...
Se joaca la Piatra Neamt...


Ceahaul are cuSteaua si rapid in deplasare iar cu dinamo acasa in ultima etapa. La nevoie de acolo ies trei puncte. Nu SDR e problema ceahlaului.
Oricum insa nu stiu daca echipa din piatra neamt are puterea sa revina. insa pentru voi, problema e chiar jocul vostru. Vi s-a cam urcat la cap ca echipa asta de copii e super. Si asta nu e bine.
Dinamo a tratat jocul cu voi ca pe un amical, insa gloria lui sabau nu v-a iertat.

boni2204
18th March 2007, 22:16
Bai frate se umplu aici de moldoveni mai rau decat in sambata mortilor la Bucuresti cand se dau pachete de pomana pe la cimitir
Craiova bate pe Poli Iasi etapa viitoare si isi revine
de la voi nici nu ma asteptam la mai mult:mda: , iar cat despre meciul de la iasi stati cuminti ca plecati invinsi:ok:

*Coco*
18th March 2007, 22:16
minti:2 in deplasare si 2 pe teren neutru,oricum nu aveti loc la retrogradare de cele 4 care sunt acum pe 15-18

N`am jucat acasa deloc la asta ma refeream...
Da pe mine nu ma afecteaza asa de grav aceasta infrangere pentru ca stiu ca nu o sa retrogradam...sunt alte echipe mai varza decat noi...
Daca am prins o zi proasta asta e ...
Obiectivul nostru pentru acest an a fost Salvarea de la retrogradare...

cip_81
18th March 2007, 22:17
Chiar asa, si echipele de pe locurile 3 si 4 (ziceti voi care sunt alea, ca nu prea se vad de aici...doar niste mici punctulete) au la Bistrita. Sa vezi distractie.

danpuric78
18th March 2007, 22:18
N`am jucat acasa deloc la asta ma refeream...
Da pe mine nu ma afecteaza asa de grav aceasta infrangere pentru ca stiu ca nu o sa retrogradam...sunt alte echipe mai varza decat noi...
Daca am prins o zi proasta asta e ...
Obiectivul nostru pentru acest an a fost Salvarea de la retrogradare...

Aici ai dreptate pana la un anumit punct. Insa echipa voastra e tanara si moralul conteaza foarte mult. Intocmai cand prind aripi si le merge din plin la fel de usor se duc si la vale in caz de infrangeri.

Ideea e sa nu piarda doua-trei meciuri la rand, ca poi le pierd pe toate.

*Coco*
18th March 2007, 22:18
Bine ca sunteti voi destepti:happy :happy :happy
de asta ne vedeati in b inainte de a juca la Timisoara, mai ales ca oricum eram peste voi in clasament si acum va trebuie un scaun sa ajungeti la noi, iar dupa etapa viitoare o scara:ok:
Pai picati ma ca o sa aveti soarta SS ...
NU PRIMITI LICENTA SI TOT IN B JUCATI LA ANU'

lucian_iasi
18th March 2007, 22:19
Craiova bate pe Poli Iasi etapa viitoare si isi revine

:lol: :lol: :lol: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

boni2204
18th March 2007, 22:24
Pai picati ma ca o sa aveti soarta SS ...
NU PRIMITI LICENTA SI TOT IN B JUCATI LA ANU'
Doar asa, dar mai e mult pana acolo si cred ca se va rezolva problema totusi, iar voi va trebui sa luptati pe teren nu sa asteptati pomana de la liga sau frf:ok:

boni2204
18th March 2007, 22:33
Adrian Mititelu era extrem de suparat la finalul partidei si l-a acuzat pe Stefan Stoica pentru infringere. "Intrebati-l pe Stefan Stoica Mourinho de ce am pierdut. Eu am bagat si voi baga 10 milioane de dolari in aceasta echipa, iar Fane Mourinho face ce vrea!", declarat nervos patronul Universitatii.
Nu a mai acuzat arbitrii???????:confused: :confused:

YoYoyOi
18th March 2007, 22:36
cred ca numa' asa poate pleca Stoica de la Craiova....

cip_81
18th March 2007, 22:40
Totusi, incercati sa vorbiti si voi mai in soapta (asa, ca mine) ca sunt niste oameni, dintr-o anumita zona a tarii (undeva prin sud), care s-au culcat de vreo 1-2 ore. Ssstttt.

boni2204
18th March 2007, 23:10
Hormolteni triști -buna asta cu hormolteni:cool:
http://www.prosport.ro/index.php?section=articole&screen=index&id=32108

*Coco*
18th March 2007, 23:12
Si Totusi aveam un jucator chemat la NATIONALA --->Dorel Stoica:yeah: :yeah: :yeah:


EXCLUSIV / DOREL STOICA A FOST CONVOCAT!

Fortat de accidentarea lui Cristi Chivu, Victor Piturca a decis sa-l cheme la lot si pe Dorel Stoica, care a fost observat la meciul cu Gloria Bistrita de secundul Stefan Iovan.

Bornescu este o solutie de rezerva si si se va apela la serviciile sale doar in cazul in care Lobont sau Coman vor avea probleme medicale.

be@
18th March 2007, 23:16
Pai picati ma ca o sa aveti soarta SS ...
NU PRIMITI LICENTA SI TOT IN B JUCATI LA ANU'

Oltene, stai relax, ca se dau banii si primim licenta. Nu ne lasa autoritatile, ca iese scandal mare. Saptamana asta se vor rezolva lucrurile.






Craiova bate pe Poli Iasi etapa viitoare si isi revine

:lol: :lol: :lol: :lol:
Asta-i gluma saptamanii. Saracul de el... :D

TYPI-STIINTA
18th March 2007, 23:24
conteza mai putin infrangerea acu`(ca oricum de retrogradat nu retrogradam), ci faptul ca am jucat foarte bine si avem sperante mari in viitor. pacat ca ratam incredibil de mult; la capitolul asta mai avem de lucrat.
PS: multa m*e pt cei de pe prosport si gsp care scriu ca universitatea nu a jucat nimic azi, si mereu lovesc in echipa asta. jurnalisti de kkt... daca nu se pricep la fotbal, sa se lase draqu de meserie , ca mi s-a luat de ei

Jimmy_25
19th March 2007, 00:43
Inca nu am citit nici un msg de la vreun suporter bistritean
sau nu sunt
oricum suntem pe val si dak bateam si Timisoara deja amenintam granzii ........ cat despre Craiova suntm invatati sa ii vatem oriundeBistrita lupta pentru ardeal si deci si pentru CFR

Jus7M3
19th March 2007, 01:11
mda .. un rezultat nedrept asta e .. am ratat prea mult azi .. nu e un capat de tara .. dupa meciurile cu sdr toti "desteptii" spuneau ca jucam bine .. acum pierduram un meci si aceasi "destepti" ne vad retrogradati .. deh oameni limitati in gandire .. nu e nicio criza .. am pierdut un meci si gata !!

batem la desculti acasa si ne revenim ;)

Hard
19th March 2007, 01:22
beau de sparg,iar au luat-o oltenii :happy si de la cine?:lol:

Jus7M3
19th March 2007, 01:28
.. de la echipa dp locul 5 care e la 4 puncte de locul 3 !! ce nu ti`e clar ?!

TYPI-STIINTA
19th March 2007, 01:28
beau de sparg,iar au luat-o oltenii :happy si de la cine?:lol:

IAR?? :confused: bai baiatu, esti prostutz rau...noi de 4 etape nu mai pierduseram nici un meci :mda: ...vezi ca gloria e pe 5 (deci nu sunt nu stiu ce fraieri) si asa tot peste ei am fost ...pacat ca am gresit la golurile alea doua si am ratat exagerat de mult :(

Jus7M3
19th March 2007, 01:37
Hormolteni triști -buna asta cu hormolteni:cool:
http://www.prosport.ro/index.php?section=articole&screen=index&id=32108

jura`te !!

p.s. pan` la urma poli iasi sau dinamo ?! esti "tare" de tot !! :headbang: presupun ca steaua e pe "4" !!

boni2204
19th March 2007, 01:52
jura`te !!

p.s. pan` la urma poli iasi sau dinamo ?! esti "tare" de tot !! :headbang: presupun ca steaua e pe "4" !!presupui prost, dar nu este nici o problema te cred ca esti cu nervii la pamant si nu poti discuta despre meci si deviezi de la subiect.
Ataca ideea,nu te intereseaza pe tine cu ce echipe mai simpatizez eu :ok:
Hai ma du-te si mananca niste praz si lasa-ne, lasa-ne, ce credeai ca ne-am dus la culcare si incepeti sa faceti ochi:mda:
so what is your problem:confused: :confused:
Sa revenim la subiect ce v-ati luat-o azi:happy :happy :happy :happy :happy

boni2204
19th March 2007, 01:56
.. de la echipa dp locul 5 care e la 4 puncte de locul 3 !! ce nu ti`e clar ?!

dar voi erati cei mai tari.........aha la istorie ca la fotbal vad ca daca va convine conjunctura tineti cont de clasament si cred ca trebuie sa tineti cont si etapa viitoare la "desculti" ca o sa plecati batuti rau de POLI IASI

Jus7M3
19th March 2007, 01:56
Hai ma du-te si mananca niste praz si lasa-ne, lasa-ne, ce credeai ca ne-am dus la culcare si incepeti sa faceti ochi:mda:
so what is your problem mah te oftici ca simpatizez cu Dinamo?
Sa revenim la subiect ce v-ati luat-o azi:happy :happy ::happy :happy :happy :happy

mamaligare spre deosebire de tine altii mai au si viata personala nu stau non stop in fata calculatoruli !! nu stiam ca in moldova dupa ora 1 se da stingearea :happy

si care e problema dc ne-am luat`o ?! asa e in fotbal .. mai pierzi, mai castigi, mai faci un egal .. dar nu m-ash astepta sa ai habar de fotbal .. du`te la pascut capre,oi etc !! ;)

p.s. nu ma oftic .. ma incerca alt sentiment fata de "suporterii" ca tine .. mila !!

codrind
19th March 2007, 02:14
Pai picati ma ca o sa aveti soarta SS ...
NU PRIMITI LICENTA SI TOT IN B JUCATI LA ANU'

Poate că nu primim licența!
Dar, decât în Liga I prin MILĂ și MITĂ ( a se vedea cazul oltenilor mici), mai bine sărac și cinstit!

E jenant (oare cunosc sentimentul ??) pt. acei suporteri care au echipă-n prima ligă prin MILA și cu MITA frf-ului. :rosu:
:no:

boni2204
19th March 2007, 02:16
mamaligare spre deosebire de tine altii mai au si viata personala nu stau non stop in fata calculatoruli !! nu stiam ca in moldova la ora 1 se da stingearea :happy

si care e problema dc ne-am luat`o ?! asa e in fotbal mamaligare .. mai pierzi mai castigi .. dar nu m-ash astepta sa ai habar de fotbal .. du`te la pascut capre,oi etc !! ;)

p.s. nu ma oftic .. ma incerca alt sentiment fata de "suporterii" ca tine .. anume: mila !!

Ma nesimtitule daca tu nu stii decat sa jignesti, iar moderatorii iti permit pt ca nu e prima data te rog sa ma scutesti cu trimiteri de astea ca sunt expirate si doar un copil cu probleme mai scoate asemenea penibilitati, dar un copil e un copil, pe cand tu nu ai materie cenusie ci .....:o: .
Dar sa revenim la subiect ,dar se pare ca e dureros, ce v-ati luat-o ieri:yeah: :yeah: :yeah: :yeah:
Daca esti in stare sa ataci ideea, raspunde daca nu te rog sa nu mai apelezi la dictionarul cu jigniri pt ca nici pe alea nu le scrii singur ca e prea greu pt unul ca tine:mda:
nu cred sa mai ai mila si pt mine ca nu iti ajunge tie:ok:
P.S. ma scuzi domnule expert in fotbal, cumva esti antrenor la craiova ca asta ar explica infrangerile ce vor urma:happy

Jus7M3
19th March 2007, 02:29
dc nu ai fi intrat aici cautand scandal prin porcariile pe care le postezi stai lejer ca nu se lua nimeni de tine ca nu esti vr`o vedeta .. clar ?!

cat despre mila .. da, mi-e mila cand vad "suporteri" d'astia de tin cu jumate din divizia A .. esti PATETIC !!

cat despre "infrangerile care vor urma" .. probabil ca esti ruda cu mama omida ;)

cipi13
19th March 2007, 02:31
"Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu "



boni2204, tocmai ai abuzat....

boni2204
19th March 2007, 02:53
"Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu "



boni2204, tocmai ai abuzat....
daca zici tu, parerea ta si ti-o respect, dar cred ca nu te priveste pe tine asta:ok:
Mai ales ca nu stii despre ce e vorba in aceasta disputa cu unul care nu face decat sa jigneasca.
eu am vorbit doar despre meci, mai bine informeaza-te si vezi cine a deviat primul de la subiect:rolleyes:

cipi13
19th March 2007, 03:01
presupui prost, dar nu este nici o problema te cred ca esti cu nervii la pamant si nu poti discuta despre meci si deviezi de la subiect.
Ataca ideea,nu te intereseaza pe tine cu ce echipe mai simpatizez eu :ok:
Hai ma du-te si mananca niste praz si lasa-ne, lasa-ne, ce credeai ca ne-am dus la culcare si incepeti sa faceti ochi:mda:
so what is your problem:confused: :confused:
Sa revenim la subiect ce v-ati luat-o azi:happy :happy :happy :happy :happy

Cind ai text din acesta nu crezi ca tu ai inceput? In afara de faza cu ce v-ati luat-o, la care din pacate ai dreptate.....in rest tu cred ca ai inceput cu jignirile.

Geografu
19th March 2007, 09:08
Foarte interesant meci aseara.Bravo lui Zaharia care i-a adus Gloriei 3 puncte si inca din deplasare.
Succes ambelor echipe ! ;)

crissis
19th March 2007, 09:24
INCEPE,seria victorilor stiintei!:ok:

:happy Superba victorie :happy
Bistritenii au demonstrat ca daca vrei poti . Victoria Gloriei a cam tulburat linistea la Craiova .

*Coco*
19th March 2007, 09:30
Ce tulburare moldovene?Iti e rau sau n`ai ce face?
E a doua infrangere a lui Fane Stoica de cand a preluat echipa...
Voi ba bagati ca niste mucosi pe aici si vorbiti numai prostii si spuneti numai tampenii...Mai bine stati draq in banca voastra si vedeti-va de echipele voastre...Ca voi vorbiti sa nu va ia somnul:sleep:
Hai marsh

crissis
19th March 2007, 09:37
*************.
A si inceput sa urle mititica ala al vostru ca el baga banii si Stoica isi bate joc de el cu rezultatele . Inca doua sau trei victorii ca aseara si va veti duce la un stagiu de pregatire in liga a doua oltene pentru a mai capata experienta :happy

*Coco*
19th March 2007, 09:40
Asa si ?De aia nu poti dormi tu noaptea ca ne ducem noi in Liga II?
Hai marsh

Cipus
19th March 2007, 09:43
Unul din rezultatele surpriza ale etapei, incredibil este ca Gloria are mai multe victorii si a adus mai multe puncte din deplasare decat Rapid si Steaua. Pe olteni i-am cam supraestimat dupa egalurile din Bucuresti, pot incepe sa-si faca griji, au intrat in hora retrogradarii

crissis
19th March 2007, 09:49
Dorm foarte bine . Am sa-ti fac cadou o furculita ca sa-ti scoti frustrarea din tine . Marsh in B oltene .
Felicitari Gloriei .

alexdolofanul
19th March 2007, 12:02
Cu Ovidiu Stanga antrenor "U"Craiova a avut urmatoarele rezultate:
Etapa 1: "U"Craiova - vaslui 0-0
2: steaua - "U"Craiova 3-0
3: "U"Craiova - arges 3-1 sau ceva de genul asta
4: rapid - "U"Craiova 1-1
5: "U"Craiova - dinamo 0-4
6: gloria - "U"Craiova 4-1
Cu Fane Stoica antrenor "U"Craiova a avut urmatoarele rezultate:
Etapa 18: vaslui - "U"Craiova 3-3
19: "U"Craiova - steaua 0-0
20: arges - "U"Craiova 0-0
21: "U"Craiova - rapid 0-0
22: dinamo - "U"Craiova 0-0
23: "U"Craiova - gloria 1-2
Concluzie: dupa sase etape amibii antrenori au obtinut cate cinci puncte. Sincer mie echipa mi se pare mai slaba decat in tur. dupa ce pierdeam cu 4-0 cu dinamo si 4-1 cu gloria mititelu nu se lauda ca in iarna o sa aduca 4-5 jucatori unde sunt? Njock si Wobay sunt doi dar restul? eu credeam ca o sa aduca un mijlocas de creatie care sa dea pase utile atacantilor nu mingi aruncate de la fundas la atacant sau pasa pe lateral la wobay centrare si numai Njock in careu. de ce nu i-a trimis si pe njock si wobay la echipa a doua mititelu? ei nu au ratat ? FORZA CRAIOVA

TYPI-STIINTA
19th March 2007, 12:26
dar voi erati cei mai tari.........aha la istorie ca la fotbal vad ca daca va convine conjunctura tineti cont de clasament si cred ca trebuie sa tineti cont si etapa viitoare la "desculti" ca o sa plecati batuti rau de POLI IASI

va dam scoru` la voi acasa ...ratatilor :evil: . o sa vezi tu. sa te vad atunci ce o sa mai comentezi

be@
19th March 2007, 12:30
Ce faceti voi, oltene? Da-ti doua palme si trezeste-te, ca rade lumea de tine. Va bagam la retrogradare de nu va vedeti.

P.S. Dati odata drumul la thredurile cu etapa viitoare ! :D

Balaci
19th March 2007, 12:31
Pai de ce be@,te apuca orgasmul cand te gandesti ca o sa ai ocazia sa te contrezi cu oltenii?:D

TYPI-STIINTA
19th March 2007, 12:32
Dorm foarte bine . Am sa-ti fac cadou o furculita ca sa-ti scoti frustrarea din tine . Marsh in B oltene .
Felicitari Gloriei .

tzarane, ai grija cu pronuntarea asta repetata a Ligii a 2-a, ca s-ar putea sa picati si voi acolo (asta in caz ca ceahlaul scapa de pe locul ala) ... si s-ar putea ca sa ajungi si tu ca prietenul tau moldovean desteptept Boni sa ti cu Dinamo :sleep:

TYPI-STIINTA
19th March 2007, 12:33
Pai de ce be@,te apuca orgasmul cand te gandesti ca o sa ai ocazia sa te contrezi cu oltenii?:D

aaa, acu` nu-i mai ajung moldovenii...vrea si olteni gagicutza :D

Balaci
19th March 2007, 12:35
tzarane, ai grija cu pronuntarea asta repetata a Ligii a 2-a, ca s-ar putea sa picati si voi acolo (asta in caz ca ceahlaul scapa de pe locul ala) ... si s-ar putea ca sa ajungi si tu ca prietenul tau moldovean desteptept Boni sa ti cu Dinamo :sleep:

Pai deja tine,ca doar in Iasi daca nu tii cu Dinamo nu ti se da drept de sedere.

be@
19th March 2007, 12:39
Ce tulburare moldovene?Iti e rau sau n`ai ce face?
E a doua infrangere a lui Fane Stoica de cand a preluat echipa...
Voi ba bagati ca niste mucosi pe aici si vorbiti numai prostii si spuneti numai tampenii...Mai bine stati draq in banca voastra si vedeti-va de echipele voastre...Ca voi vorbiti sa nu va ia somnul:sleep:
Hai marsh


Care-i problema, oltene? Pai voi sunteti aia care va bagati peste tot si vorbiti numai prostii, de rade toata lumea de voi.
Acuma nu va convine? Iar in mars o luati voi spre B. :yeah:

Jimmy_25
19th March 2007, 12:40
oricum ii asteptam si pe Steaua si Rapid , si la Dinamo cred ca vom scoate un rezultat bun ........... si s-au facut niste mici greseli egal cu Tim , cu Vaslui s.a.m.d ca altfel eram mai sus
Oricum nu se astepta nimeni ................ si va mai spun un lucru ........ Bistrita nu mai are puncte de dat cum ar crede unii .......... si pe cine prinde, dak poate ii bate

Jimmy_25
19th March 2007, 12:43
si ink ceva ......... am crezut ca pe acest thread se discuta despre meci ...... dar vad ca sunt numai injurii aduse de unii altora ........ e ca o batalie ( olteni & moldoveni ) o sa aveti ocazia peste doua saptamani ......... pana atunci va rog sa scrieti numai despre meci ....... ca pierde omul vremea citind tot felul de prostii
HAI ROMANIA

vlad1607
19th March 2007, 14:25
un nou rezultat magnific rezultat de magicienii balonului de la u craiova :D

Cra10veanu
19th March 2007, 17:49
nu e nimic, important e c-am trecut de meciurile grele, avem meciuri usoare cu desculti de-al de poli iasi de unde luam 3 puncte lejer.

bazz
19th March 2007, 20:28
Bai oltene....ESTI PROST!!!!!!!

codrind
19th March 2007, 20:32
Bai oltene....ESTI PROST!!!!!!!

Te rog!!!

FĂRĂ PLEONASME ! :drak:

Balaci
19th March 2007, 20:41
Bai,cand se da drumu la comentariile pentru etapa viitoare,ca astept cu nerabdare:D

YoYoyOi
19th March 2007, 20:42
ne linistim? :cool:

bazz
19th March 2007, 20:43
imi cer scuze ca am gresit..intr-adevar pleonasm...fara dubiu..

lucian_iasi
19th March 2007, 20:57
nu e nimic, important e c-am trecut de meciurile grele, avem meciuri usoare cu desculti de-al de poli iasi de unde luam 3 puncte lejer.


:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:


Esti foarte glumet,dar stii si tu ca luati bataie la iasi :D :D

Luis Garcia10
19th March 2007, 20:58
"furnicutzele talentate" au fost rapuse de Bistriteni :happy

TYPI-STIINTA
19th March 2007, 21:04
:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:


Esti foarte glumet,dar stii si tu ca luati bataie la iasi :D :D

poate la popice luam bataie :D .. ca am vazut ca tot se pricepe tzaranu` ala al vostru de antrenor :P .. batem la iasi cu 3-0 (sunteti varza. nu stiu cum de ati castigat cu timisoara). cu toate ca as vrea sa va dam mai multe goluri...:evil: . Sa va vad dupa meci daca mai comentati ceva :confused:

lucian_iasi
19th March 2007, 21:10
Sunt foarte curios dupa ce veti pierde ce scuze veti gasi :D

De fapt stiu!:arbitrajul...nu vi se dau vreo 5 penalty-uri,noua vreo 10 eliminari sa puteti castiga si voi :ras-plans: :ras-plans: :D

La Timisoara am jucat bine in defensiva si am jucat pe contraatrac,tipic ptr un meci in deplasare .Si a iesit :D :D
Voi cu Gloria ati avut ocazii,dar ati pierdut :D

Cra10veanu
19th March 2007, 21:13
cine se gasii sa faca vant pe aici pe thread, super moldova fotbalistica :lol:

lucian_iasi
19th March 2007, 21:16
Totusi atat Pandurii cat si Craiova sunt sub echipele moldovene(Vaslui,Otelul si Poli Iasi)...doar Ceahlaul e sub voi...dar se vor apropia la 2 puncte si ei :evil: dupa etapa viitoare

Cra10veanu
19th March 2007, 21:19
campionatul nu e terminat, iar noi am terminat meciurile grele, avem meciuri cu plutoanele din care scoatem maximum de puncte :evil:

TYPI-STIINTA
19th March 2007, 21:22
Totusi atat Pandurii cat si Craiova sunt sub echipele moldovene(Vaslui,Otelul si Poli Iasi)...doar Ceahlaul e sub voi...dar se vor apropia la 2 puncte si ei :evil: dupa etapa viitoare

moldovene, o sa va dam la voi acasa o BATUTA *** de nu o sa mai stiti de voi :D ...ce, vi se urca la cap victoria asta cu timisoara?!:mda: lasa ca v-o scoatem noi din cap:rosu:

lucian_iasi
19th March 2007, 21:23
campionatul nu e terminat, iar noi am terminat meciurile grele, avem meciuri cu plutoanele din care scoatem maximum de puncte :evil:

Stiu..asa ati facut si cu Gloria :evil: :evil:

Cra10veanu
19th March 2007, 21:25
gloria puteam sa batem la pas, asta a fost, am ratat mult, o sa intre toate in poarta moldovenilor di la ieshi :yeah:

bazz
19th March 2007, 21:42
wa tzarane!trezeste-te ca nu vb cu prazarii tai!daca ai ceva cu mine ..bine ..ce si yo am ceva cu tine ..adik nu pot sa ma abtin sa nu-tzi zic ca esti prost..da rezuma-te la mine lasa familia ca poate mu****** nu are nici o vina ea poate s-a chinuit sa te educe da degeaba

Cra10veanu
19th March 2007, 21:46
cu cine vorbesc eu de educatie cu "wa tarane" :lol:
etapa urmatoare va sare mamaliga dintre dinti :D

TYPI-STIINTA
19th March 2007, 21:46
wa tzarane!trezeste-te ca nu vb cu prazarii tai!daca ai ceva cu mine ..bine ..ce si yo am ceva cu tine ..adik nu pot sa ma abtin sa nu-tzi zic ca esti prost..da rezuma-te la mine lasa familia ca poate mu****** nu are nici o vina ea poate s-a chinuit sa te educe da degeaba

te simitisi la cuvantul "tzaran" molduvene ?! :evil:

Luis Garcia10
19th March 2007, 21:46
Olteni , moldoveni mai bine lasati-o balta discutia asta , ca nu ajungeti chiar nicaieri! Tara arde si baba se piaptana ( vezi meciu` crucial pe care Romania il are la Rotterdam sambata seara ;) )

TYPI-STIINTA
19th March 2007, 21:48
Olteni , moldoveni mai bine lasati-o balta discutia asta , ca nu ajungeti chiar nicaieri! Tara arde si baba se piaptana ( vezi meciu` crucial pe care Romania il are la Rotterdam sambata seara ;) )

tu tot mai speri ceva de la meciul ala? :D ...e clar pierdem. la jucatorii pe care ii avem acolo ...:rolleyes:

lucian_iasi
19th March 2007, 21:50
E clar ca luam bataie..astept o noua pasa senzationala de gol a lui contra...ptr robben :no: :no: :no:

Cra10veanu
19th March 2007, 21:51
hai pe tricolor cu voi daca vorbirati destul de Craiova-gloria :D

boni2204
20th March 2007, 13:07
va dam scoru` la voi acasa ...ratatilor :evil: . o sa vezi tu. sa te vad atunci ce o sa mai comentezi
Da-mi voie sa...... :happy :happy :happy :happy :happy :happy
Si chiar de ar fi sa luam bataie fii sigur ca nu o sa stau la "cutie" cum ati facut voi dupa meciul cu bistrita:nah: :mda:

riva
20th March 2007, 13:11
Inca nu am citit nici un msg de la vreun suporter bistritean
sau nu sunt
oricum suntem pe val si dak bateam si Timisoara deja amenintam granzii ........ cat despre Craiova suntm invatati sa ii vatem oriundeBistrita lupta pentru ardeal si deci si pentru CFR

sint bistriteni da` nu vad care este sensul acestor discutii! Gloria a batut pe teren neutru, deci este mai buna! asteptam meciurile viitoare ale noastre si Craiovei! bafta la amindoua!

Jimmy_25
20th March 2007, 14:52
Sa speram ca ne vom descurca la fel de bine ca si pana acum ....... si ceea ce e si mai ok e faptul ca pe Bistrita nu exista niciodata presiune creata de rezultate sau de conducere ........ cum e la alte echipe

dextercioby
20th March 2007, 15:27
(...)pe Bistrita nu exista niciodata presiune creata de rezultate sau de conducere ........ cum e la alte echipe

Asta fiindca voi n-ati fost niciodata in virful piramidei. N-aveti vremuri "de aur" pe care sa le regretati, asa ca pasiunea pe care o puneti, atit cita e, nu poate duce la nervi consumati si frustrare vadita. De la voi nimeni nu se asteapta la ceva grozav, la vreo performanta de vis, asa ca de unde nu e acum presiune, nici n-are de unde sa vina.

Plus ca sinteti si ardeleni si altfel "fierbe" singele in cap la suparare decit la noi, la olteni...

Jimmy_25
20th March 2007, 17:18
Asta fiindca voi n-ati fost niciodata in virful piramidei. N-aveti vremuri "de aur" pe care sa le regretati, asa ca pasiunea pe care o puneti, atit cita e, nu poate duce la nervi consumati si frustrare vadita. De la voi nimeni nu se asteapta la ceva grozav, la vreo performanta de vis, asa ca de unde nu e acum presiune, nici n-are de unde sa vina.

Plus ca sinteti si ardeleni si altfel "fierbe" singele in cap la suparare decit la noi, la olteni...

Stii care e problema .......... aici nu s-au investit asa de multi bani ca sin alta parte si e un club care traieste doar din vanzarea de jucatori ..... iar an de an echipa se schimba 70-80 la suta pentru ca cei imprumutati pleaca de unde au venit ( ex aici Ganea , Schumacher ) jucatori care au fost doar imprumutati si apoi dupa ce si-au dat drumul au fost luati inapoi iar dupa 6 luni transferati in strainatate.
Talente au fost si la noi ....... insa nu a fost sprijinul necesar
Iar despre cum fierbe sangele ai dreptate ........ insa te asigur ca nu e bine sa ii vezi pe ardeleni foarte suparati
In rest toate bune ....... si bafta si voua

Blu3 Lion
20th March 2007, 19:00
Ceahlaul va castiga ...da o sa umble mititelu la arbitri sa ciupiti niste puncte cu alte echipecine vorbeste de arbitrii:rosu: esti penal,si nu ami vorbiti de retrogradare ca Ceahlaul mai are cu SDR iar noi mai avem cu ei jiul si national:ok: mai sunt 11 etape iar 4 victorii ne ajung;) acum o sa vad ca postati pe aici ca nici pe alea nu le facem,da' asta e,daca ne urati atat nu puteti sa vedeti ceva realizabil:rosu:

Sezione
22nd March 2007, 00:37
Meci frumos....am pierdut din pacate...un egal era mai echitabil.... eu unul nu sint nemultumit.... Gloria e o echipa tare.


Ce faceti voi, oltene? Da-ti doua palme si trezeste-te, ca rade lumea de tine. Va bagam la retrogradare de nu va vedeti.

P.S. Dati odata drumul la thredurile cu etapa viitoare ! :D

Beatrice... Ai vrea tu... Nici sa vrem nu retrogradam la cum joaca aia din coada:happy ... Stii care ar fi placerea mea cea mai mare/??? sa te bag intr-un program de indoctrinare intensiv si sa te fac mare fan U Craiova... Ca ai potential ...se simte:happy


Superba victorie
Bistritenii au demonstrat ca daca vrei poti . Victoria Gloriei a cam tulburat linistea la Craiova .

Nu la fel se poate spune de victoria voastra la Timisoara... mare noroc. Gloria a jucat bine..si a avut sansa de partea lor... Asta e... La Craiova nu a fost si nici nu v-a fi liniste vreodata...


presupui prost, dar nu este nici o problema te cred ca esti cu nervii la pamant si nu poti discuta despre meci si deviezi de la subiect.
Ataca ideea,nu te intereseaza pe tine cu ce echipe mai simpatizez eu :ok:
Hai ma du-te si mananca niste praz si lasa-ne, lasa-ne, ce credeai ca ne-am dus la culcare si incepeti sa faceti ochi:mda:
so what is your problem:confused: :confused:
Sa revenim la subiect ce v-ati luat-o azi:happy :happy :happy

Da am luat-o..si revenind la stupida combinatie Poli Iasi -Dinamo... Ai ales-o pentru a avea oricind motiv de bucurie ??? CInd ia bataie Poli poate bate Dinamo si invers??? Iti recomand a sa pui dupa MIlan si Inter ca sa fi in ton ...PENIBIL!