PDA

View Full Version : Etapa 23: Steaua – FC Arges



tchibos
12th March 2007, 00:56
DUMINICA, 18.03.2007

Steaua – FC Arges ANTENA 1 14.00

Discutii inainte si dupa meci aici :ok:

pff
12th March 2007, 01:26
sa vedeti cate goluri o sa fie :D odata si odata tot tre` sa`si revina si steaua nu?:)

UrsMeier
12th March 2007, 01:34
DUMINICA, 18.03.2007

Steaua – FC Arges ANTENA 1 14.00

Discutii inainte si dupa meci aici :ok:

......parca meciul se mutase in nocturna

UrsMeier
12th March 2007, 01:37
20:45 Fc Steaua - Fc Arges * Antena 1

Cipus
12th March 2007, 02:08
Argesul, ca si Jiul si National, mai are 1% sanse de salvare, nu cred ca poate scoate macar un punct in Ghencea. Steaua a coborat 2 pozitii in clasament si momentan se afla in afara Europei trebuie sa revina. Inscrie piticul Elton... cu capul

POPI POPESCU
12th March 2007, 03:33
Cand joaca iubirea ta, sa ai incredere in ea! Ea, Iubirea ta, e Steaua! Imi pare rau pentru Dorinel Munteanu care pentru mine va ramane Stelist toata viata si consider ca fiind o mare pierdere faptul ca a fost fortat sa plece din Ghencea, dar Steaua va bate pe Arges. Daca nu, atunci adio Europa! Forza STEAUA!

Van Halen
12th March 2007, 06:32
Joaca Munteanu?
Daca nu bate Steaua.
Altfel egal.
Oricum e ultimul tren pt OLi, cred!
pa

Tyler Durden
12th March 2007, 07:22
in mod normal Steaua e favorita, dar la cum joaca, cine stie :)

YoYoyOi
12th March 2007, 07:48
castiga Steaua :ok:

Lordliv
12th March 2007, 08:15
bate steaua!:ok:

argesul in b!

Ammadeus
12th March 2007, 08:58
diaspora intreaga spera intr-un 1-2; nu de alta dar il baga in cartzi pe munteanu ca si antrenor; cu el pe banca s.b. va urca de pe 4 pe 3 in sezonul viitor

Lordliv
12th March 2007, 09:01
Argesul, ca si Jiul si National, mai are 1% sanse de salvare, nu cred ca poate scoate macar un punct in Ghencea. Steaua a coborat 2 pozitii in clasament si momentan se afla in afara Europei trebuie sa revina. Inscrie piticul Elton... cu capul

se joaca la craiova!:evil:

Cristian
12th March 2007, 09:06
Hegemonia stelei continua si la meciul cu Argesu :ras-plans:

grande
12th March 2007, 10:46
Stelistii vor face scorul etapei ,ceva de genul 4-0 !

TaciAcolo
12th March 2007, 10:50
argesu nu preea misca in deplasare ..o victorie usoara a stelei

Cristian
12th March 2007, 10:51
Nu are cum, la cata foame de puncte se prezinta Penescu si echipa lui.... nu isi permite sa le dea meciul.. si avand in vedere ca se joaca si la Craiova (vom auzi Scuter - Maria :happy) Un egal iarasi pentru stelisti si hegemonia stelei continua.

dede
12th March 2007, 10:58
iar comenteaza handicapatii de la antena 1 :headbang:
pe langa ca o sa ma enerveze comentatorii aia (:jerk:) sper sa nu ma enerveze si echipa si sa inceapa sa mai si joace...
merg totusi pe victoria Stelei...

Val
12th March 2007, 11:03
Dac Argesu va scoate un punct ar fi super bine. La forma in care e Steaua acum sansele unui meci egal sunt destul de mari.

Ioca10
12th March 2007, 11:05
Cu argesu am castigat ultima data in deplasare cu argesu vom castiga din nou;)

nr.zece
12th March 2007, 11:29
egal

JJ
12th March 2007, 12:41
Meci de care pe care. Argesul are nevoie de fiecare punct, e incapabila sa marcheze, dar primeste gol foarte greu. Daca nu castiga Steaua, pe Olaroiu il mai salveaza doar un meci la fel de prost facut de Rapid la Vaslui.
Pronostic 0-0.

tedybear
12th March 2007, 12:59
greu meci. Argesul trebuie sa scoata macar un egal, Steaua trebuie sa bata ca sa contrazica ce se spune aici:



http://www.prosport.ro/index.php?section=articole&screen=index&id=31103:lol:

nr.zece
12th March 2007, 13:03
sa bata arges vreau
doar ca sa le vad fetele lui jiji si mimi :)

crissis
12th March 2007, 13:27
Cistiga Steaua

SORENSEN
12th March 2007, 14:10
Meciul va fi greu...cred ca Steaua va castiga.

crissis
12th March 2007, 14:17
Daca si cu Argesul nu cistiga Steaua atunci sigur problema e Olaroiu .

Diodude
12th March 2007, 15:21
Daca si cu Argesul nu cistiga Steaua atunci sigur problema e Olaroiu .

De ce Olaroiu???El face echipa???Eu credeam ca o face becali.se termina 0-0.steaua e VARZA!!!Din moment ce a ajuns cristocea titular la steaua,asta spune tot despre valoarea lotului.steaua termina pe 4 sau pe 5 campionatul.:yeah:

tchibos
12th March 2007, 15:30
Daca nu bate nici acum Steaua va fi prapad in interiorul clubului

cipricuta
12th March 2007, 15:40
Steaua e obligata sa castige. Asa cum se intampla de obicei cand joaca cu o echipa valoroasa, echipele mici sunt foarte motivate, artagoase (vezi si ultimele meciuri ale lui Dinamo care s-a coborit la nivelul adversarelor (sau le-a lasat pe acestea sa se ridice la valoarea lor, luati-o cum vreti)). Si la nervii si aerele unor stelisti treaba poate degenera (daca se lasa cu eliminari Steaua risca ce a patit cu Vaslui).

Meciul, tinand cont de forma celor 2 echipe, se anunta echilibrat.
Eu merg pe un X in aceste conditii. Pana acum Steaua din teren n-a aratat nimic in 2007 (spre deosebire de MM care in afara e fara numar), iar faptul ca invoca pentru acest neajuns arbitrajul si norocul spune mult (mai ales ca arbitrajul nu le-a fost intotdeauna contrar, si spun 'intotdeauna' pentru ca e adevarat ca la UTA Stelei i s-au luat 2 puncte in clasament si probabil 4 puncte la moral).

bobycox
12th March 2007, 15:51
Despre acest meci nu sepot spune prea multe . Singurul adevar valabil pt amandoua este acela , ca se intalnesc "ECHIPELE PACII" , care nu deranjeaza pe nimeni in acest retur . Asa ca cel mai probabil si acest meci se va incheia nedecis sau va castiga Steaua , ca la noi ,nu are cine sa o bage in poarta .

Van Halen
12th March 2007, 17:21
da la STEAUA are cine?
mai nou NU:ok:
din pacate
mi-a placut CRAIOVA aseara
si Argesul ce ratari sambata, mama mama
:drak:

caine19
12th March 2007, 19:27
Daca nu-i bat nici pe argeseni , nu vad cum pot emite pretentii la podium:thinkso: .

Cipus
12th March 2007, 20:23
Dorinel parca e suspect de ruptura, nu cred ca va juca cu Steaua si fara el mijlocul pitestean sufera, atacul nu mai zic, Ciprian Tanasa parca e in moarte clinica. Daca a ajuns sa dea gol Tames inseamna ca e de rau. Apararea e buna insa daca mai face erori ca in meciul trecut n-are sanse oricat de prost ar juca Steaua

Ferko
12th March 2007, 20:51
Daca nici acum nu castiga Steaua, atunci cand ? 1

Vladek
12th March 2007, 21:36
Despre acest meci nu sepot spune prea multe . Singurul adevar valabil pt amandoua este acela , ca se intalnesc "ECHIPELE PACII" , care nu deranjeaza pe nimeni in acest retur . Asa ca cel mai probabil si acest meci se va incheia nedecis sau va castiga Steaua , ca la noi ,nu are cine sa o bage in poarta .

Nu, se va termina egal, sau va castiga Argesul prin golul lui Tanasa.

PS : Mai facem schimbul ala de jucatori ? Am inteles ca nu garantati pentru Tanasa, dar nici noi nu putem oferi garantii pentru Gigel. Atentie ca baiatul imparte coate si ghionti cand te astepti mai putin, da pe langa minge si doarme pe teren cand ar fi mai mare nevoie de el. Sa nu ziceti ca nu v-am avertizat.

danpuric78
12th March 2007, 22:06
Ar fi culmea daca astia de la pitesti ar incepe sa spere dupa meciul cu steaua.

inter
12th March 2007, 22:18
Nu, se va termina egal, sau va castiga Argesul prin golul lui Tanasa.

poate vroiai sa scrii "hattrick-ul lui Tanase" :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

YoYoyOi
12th March 2007, 22:20
da:happy din pasele marmotei :happy

Hard
12th March 2007, 23:23
Oli nu apuca Pastele la Steaua daca nu bate meciul asta,asadar...nu stiu ce sa zic,sufletul imi zice ca tre sa batem,mintea zice ca ar fi bine ca Oli sa isi faca bagajele cat mai repede:D
Oli LASA-NE !

rhadoo
12th March 2007, 23:46
daca nu bate steaua se pune becaliotu cu pusca pe ei
de olaroiu ce sa spun tre sa emigreze
HAI JIUL PETROSANI!

Telespan
13th March 2007, 04:50
meci fff greu pentru Steaua ,totul este posibil 1x2.

Ammadeus
13th March 2007, 08:44
1-2, golul victoriei, milosevici, ca e tzefferist ca si tilinca

Sunchase
13th March 2007, 18:51
tot augustus ?:D

danpuric78
13th March 2007, 19:09
tot augustus ?:D

In astfel de meciuri esentiale cand echipele sunt de valori apropiate orice avantaj, cat de mic e bun. Mai ales un augustus - poate deveni esential:happy

The_Blonde
13th March 2007, 21:30
sau vor creea surpriza etapei parca vad titlul din gsp "socant!!! Steaua in pragul colapsului....GiGi arunca cu bani ...de nervi" coool deci sa bata argesu!

BAK
13th March 2007, 22:18
bate argesul cu 3-1, cu dorinel dand trei goluri si trei pase decisive, el paseaza, el da gol.....

YoYoyOi
13th March 2007, 22:20
Dorinel e cam beteag zilele astea :rolleyes:

Liviu
13th March 2007, 23:31
In astfel de meciuri esentiale cand echipele sunt de valori apropiate orice avantaj, cat de mic e bun. Mai ales un augustus - poate deveni esential:happy
Avantaj pentru cine ?

Nu e voie ca un arbitru sa fie delegat doua etape la rand...

chinezu
14th March 2007, 07:41
cred ca iese un x. Oli,Oli,Oli nu-i lasa!!!!

Ioca10
14th March 2007, 10:59
Catigam si ne revigoram;)

Adi Da Samraj
14th March 2007, 11:01
Catigam si ne revigoram;)

CU 5-0

dardar_3
14th March 2007, 12:54
Bate Steaua la limita... 2-1...:drak:

Revenire spectaculoasa in min 90 cu 2 penalty-uri gratuite...:ok:

Geografu
14th March 2007, 17:48
Sper ca de data asta Steaua sa invinga mai ales ca Olaroiu are in cabine demisia sa in alb si va juca cu sabia lui Damocles deasupra sa.Trebuie sa ne revenim,copii altfel...:headbang:

FORZZA STEAUA !! :yeah:

Kooler
14th March 2007, 20:38
Bate Steaua, dar fara un joc convingator.

georg40
14th March 2007, 20:45
Steaua o duce greu. Indisponibilitati, o atmosfera apasata din cauza insucceselor, se pare chiar unele frecusuri in conducere, caderea pe locul al patrulea in clasament, toate conditii ce genereaza un cadru putin prielnic revenirii la linia de plutire. O mobilizare totala se impune, altfel nu mai merge.
Lupta Steaua !!

Cipus
14th March 2007, 20:56
Sa vedem daca mai apuca Oli meciul cu Argesul. Daca va ramane pana atunci, jucatorii trebuie sa joace si pentru el, iar presiune mare, nervi, in plus am inteles ca se joaca la Craiova unde sunt convins vor fi si multi olteni care vor face galerie Argesului echipa infratita cu Craiova cel putin de catre sponsor

Cra10veanu
14th March 2007, 21:41
in plus am inteles ca se joaca la Craiova unde sunt convins vor fi si multi olteni care vor face galerie Argesului echipa infratita cu Craiova cel putin de catre sponsor

iar esti convins cipus si iar o dai in prostii, iauzi olteni sa faca galerie argesului :happy

rugati-va stelisti sa bata argesu ca daca bate steaua (nu stiu prin ce minune :drak: ), olaroiu ramane.

grande
14th March 2007, 21:51
multi olteni care vor face galerie Argesului

De unde si pana unde acest lucru ?:no:

Papa gigi al XIV-lea ,le-a promis oltenilor cate un miel de Paste si ai sa vezi tu cum se umple stadionul si cum o sa sustina echipa de pe locul 4 ,ca vorba aia, e foame mare in Oltenia :happy

Cra10veanu
14th March 2007, 22:03
grande lasa ca voua va taie doua trei lebede si umpleti orice stadion din tara daca e :D

duminca avem meci acasa in bucale :headbang: cu gloria

YoYoyOi
14th March 2007, 22:04
sunteti peste tot acasa si voi :D

Cra10veanu
14th March 2007, 22:07
noi ne mentinem un anumit nivel de modestie, dar tu nu vezi ca granzii sint peste tot acasa, cate 200 in deplasare si luati la flegme peste tot.

Tyler Durden
14th March 2007, 22:18
pai daca te uiti la ,,granzi" prin ochelarii lui Mititelu sunt 200...

Andreiy
15th March 2007, 00:01
sper din tot sufletul steaua sa se incurce, doar ca sa plece "antrenorul" ala.

Jus7M3
15th March 2007, 00:04
De unde si pana unde acest lucru ?:no:

Papa gigi al XIV-lea ,le-a promis oltenilor cate un miel de Paste si ai sa vezi tu cum se umple stadionul si cum o sa sustina echipa de pe locul 4 ,ca vorba aia, e foame mare in Oltenia :happy

voi stiti mai bine cum e cu foamea !! ca am auzit ca e saracie mare prin ferentari :D

sTEAUA o sa aiba parte de aceeasi "sustinere" de care ati avut si voi parte :D (:evil:)

Tyler Durden
15th March 2007, 08:15
oltenilor, sunteti cei mai *** dintre romani.

iohannfus
15th March 2007, 13:50
oltenilor, sunteti cei mai *** dintre romani.

:rosu: taci mah in puii mei ca numai daca ne stringem astia din Bucuresti si care nu stim de gluma va dam interzis :D la voi acasa

sper sa bata sTEaUa pe sclavii de la piteshti (hai sa traiti) sa le taie macaroana si pretentiile de Seria 1 :sleep:

JJ
15th March 2007, 13:53
Iar o chestie ciudata: Si acum, ca si la Craiova-Rapid jucat pe 23 August, biletele la meci se pun in vanzare doar in orasul de origine al clubului considerat ca "jucand acasa". Nu am sesizat chestia asta la Rapid-Poli, la fel a fost???
Oricum, nu mi se pare normal, si nu inteleg daca organizatorii meciurilor vor in mod special sa aiba doar o mana de spectatori de-ai lor la meci, sau e prea greu dpdv organizatoric sa vanda bilete si in orasul in care se disputa meciul?

Jus7M3
15th March 2007, 14:09
jj hai sa te lamuresc .. e riscant, dc ai vazut la Oradea biletele s-au vandut si in orasul respectiv .. dar acolo datele problemei erau altele !! probabil ca ei s-au gandit ca dc pun bilete in vanzare la Craiova lumea va venii la stadion si va injura/huiduii echipa steaua .. antipatia dintre suporterii Universitatii si cei stelisti fiind foarte cunoscuta !!

mie mi-se pare foarte normal acest fapt .. astfel evitandu`se incidente intre suporteri pe stadion !!

Tyler Durden
15th March 2007, 14:23
pai de ce sa se evite incidentele, nu spuneai tu ca ne dati interzis la noi acasa? oricum sper ca nu ai facut parte din categoria de olteni care ne-a dat interzis pe Giulesti in '89 si '95 ...ca atunci il faceati sa roseasca si pe Speedy Gonzales.

Aurel.D
15th March 2007, 14:41
Elton ii va salva scaunul lui Oli..


Bate Steaua la limita... 2-1...:drak:
Revenire spectaculoasa in min 90 cu 2 penalty-uri gratuite...:ok:

Si daca nu se intampla asa, ai curaj sa pui pe tine tricoul din avatarul lui Ioca10 ??; :D

Jus7M3
15th March 2007, 15:24
pai de ce sa se evite incidentele, nu spuneai tu ca ne dati interzis la noi acasa? oricum sper ca nu ai facut parte din categoria de olteni care ne-a dat interzis pe Giulesti in '89 si '95 ...ca atunci il faceati sa roseasca si pe Speedy Gonzales.

s-au umplut forumurile de ultrasi si hooligani !! :happy :happy :happy

dede
15th March 2007, 15:34
Elton ii va salva scaunul lui Oli..
in meciul asta, poate... da' Oli tot nu va scapa...

Cipus
15th March 2007, 23:12
iar esti convins cipus si iar o dai in prostii, iauzi olteni sa faca galerie argesului :happy


ideea era ca Argesul si voi aveti acelasi sponsor, nu ca va sunt simpatici voua argesenii (teoretic ar trebui sa va fie mai simpatici decat stelistii). Pana la urma biletele oricum am inteles ca se vand in Bucuresti si nu vor fi olteni pe stadion. Daca gresesc, sorry, nu m-am informat si despre acest aspect. In rest cred ca bate Steaua cu 1-0, Elton salvatorul :headbang:

YoYoyOi
15th March 2007, 23:16
Cip vezi ca ti s-a rasturnat ursuletul :D

de ce zici "Elton salvatorul :headbang:" ?

Adi Da Samraj
15th March 2007, 23:47
sa il vedem la lucru si apoi sa vorbim de el

LazioRoma
15th March 2007, 23:53
2-0 ii facem .
Doar daca nu baga iar audocaru in poarta

TYPI-STIINTA
16th March 2007, 00:00
meci de 0-0 ...steaua e intr-o forma foarte slaba

TYPI-STIINTA
16th March 2007, 00:02
noi ne mentinem un anumit nivel de modestie, dar tu nu vezi ca granzii sint peste tot acasa, cate 200 in deplasare si luati la flegme peste tot.

pai ce si aia de la oficial huligans s-au simtit la craiova tot ca acasa la meciul ala jucat impotriva timisoarei? :D ...am inteles ca la iesirea din oras si-au cam luat-o rau de tot :happy ..deeee, asta se intampla cand mereu te crezi ca joci acasa :rolleyes:

stefy_deva
16th March 2007, 00:09
meci interesant! sa vedem cu abordeaza oli situatia sa la Steaua! a declarat k dk nu castiga cu arger is da demisia! sa vedem!!!!
in acest meci va debuta si Elton un brazilian foarte laudat si de cei de la OLS, si de aceea voi urmari meciul pt a vedea de ce este in stare brazilianul!!

chinezu
16th March 2007, 07:47
Oli,Oli,Oli nu-i lasa!!!!

Tyler Durden
16th March 2007, 09:04
pai ce si aia de la oficial huligans s-au simtit la craiova tot ca acasa la meciul ala jucat impotriva timisoarei? :D ...am inteles ca la iesirea din oras si-au cam luat-o rau de tot :happy ..deeee, asta se intampla cand mereu te crezi ca joci acasa :rolleyes:

ai inteles prost, oricum se scrie Official Hooligans...

Lordliv
16th March 2007, 09:05
felicitari si respect fata de suporterii stelei din peluzele nord si sud,care au reactionat transant ,prin acel comunicat, fata de situatia de la club!

steaua este un club de fotbal, nu altceva!:ok:

Saber Rider
16th March 2007, 10:08
Bate Steaua, dar nu cred ca asta va conta in final pentru ramanerea lui Olaroiu la Steaua.

Lauryca
16th March 2007, 11:36
Si eu cred ca de data asta va câstiga Steaua. Argesul nu mai e ce fost odata.

stefy_deva
16th March 2007, 11:38
Steaua este peste Arges dar in starea in care se afla nu stiu ce sa zic!! moralul jucatorilor este la pamant in schimb cei de la Arges nu prea au ce pierde si vor risca si vor juca cu un singur gand sa incurce Steaua!! e si presiune mare asupra Stelei asa k ....... greu meci

dardar_3
16th March 2007, 12:22
meci de 0-0 ...steaua e intr-o forma foarte slaba
Lasa ca e Argesul intr-o forma mai buna...

Daca nici pe Arges, atunci pe cine?...:drak:



Oli,Oli,Oli nu-i lasa!!!!
Imi provoci mila...:drak:... Mai bine ai vedea ca Rednic al vostru nu e in stare sa castige cu juniorii timisoarei si era cat pe-aci sa va umileasca si Craiova...



Steaua este peste Arges dar in starea in care se afla nu stiu ce sa zic!! moralul jucatorilor este la pamant in schimb cei de la Arges nu prea au ce pierde si vor risca si vor juca cu un singur gand sa incurce Steaua!! e si presiune mare asupra Stelei asa k ....... greu meci

Apropo de moralul jucatorilor... Pe la un post important de televiziune scria mare si raspicat aseara, "JUCATORII STELEI LA PSIHIATRU".
Probabil nu cunosc care e diferenta dintre un psiholog si un psihiatru.
Jucatorii Stelei isi vor reveni cand se vor lua masuri la nivel mult mai inalt decat antrenorul.:ok:

be@
16th March 2007, 15:23
Gigi Becali va lua masuri cu Peluza Sud


"Nu cred ca nu vor veni fanii nostri la Craiova pentru meciul cu FC Arges. Am vorbit cu cei din Peluza Nord care m-au asigurat ca vor veni. In schimb, de cei de la Peluza Sud o sa ma ocup eu. Acestia imi fac cele mai mari probleme. Vor vedea ei ce masuri o sa iau", a declarat Gigi Becali in cadrul unei conferinte de presa.



Ati pus-o !!!!!!!! :lol:

Aurel.D
16th March 2007, 16:58
Masurile se numesc "Zmarandescu si compania" :D

Hard
16th March 2007, 17:01
in peluza nord sunt slugile lui gigi...rusine !
respect vacarm;)

tu26dor
16th March 2007, 23:51
am votat din "greseala" x. hi hi. probabil steaua se va mobiliza cat de cat... si va incerca sa faca un meci frumos, eventual sa castige la o diferenta notabila, pt. a da impresia ca si-a revenit.
referitor la elton... cred ca saracul va alerga de unul singur... degeaba e asa bun daca nu are cu cine sa combine... doar daca el centreaza el da cu capul. hi hi.
si asta in cazul in care e intr-adevar asa bun cm se zice...

Adi Da Samraj
17th March 2007, 00:32
Comunicat Peluza Nord si Peluza SUd Steaua...

"Ca urmare a declaratiilor publice facute de patronului FC Steaua la adresa fanilor echipei, suporterii din Peluza Nord si Peluza Sud au decis, in semn de protest, sa nu efectueze deplasarea la Craiova pentru meciul din etapa a XXIII-a contra echipei FC Arges.

Dupa cum toata lumea a putut citi si auzi, patronul celui mai mare club din Romania a spus intr-un interviu acordat unui ziar de sport, ca noi, suporterii echipei, suntem cei care distrugem imaginea Stelei si ca nu are nevoie de noi. Acestea nu sunt primele declaratii de acest gen facute de-a lungul timpului, iar gravitatea este cu atat mai mare cu cat un club precum Steaua se bucura de foarte multi sustinatori in Romania, dar si in strainatate.

N-am vrea sa fim catalogati drept lasi pentru ca nu ne deplasam pentru echipa noastra.

Am facut-o in nenumarate randuri indiferent de distanta ce o aveam de parcurs
Am fost ani de zile langa niste jucatori care probabil nu meritau asta
Am inchis ochii cand meciul cu UTA a fost pus la 600 km de Bucuresti pentru ca unii din conducerea Stelei sa-si creeze o imagine buna in politica

Am facut mult prea multe pentru clubul asta. Da, pentru club, nu pentru patroni sau jucatori, personaje care vin si pleaca de aici. Nu ei sunt cei care traiesc pentru clubul acesta, ci noi. Noi suporterii stelisti de pretutindeni, de la peluza, de la tribuna, din Capitala, din provincie sau din strainatate. Dupa toate eforturile depuse de noi, nu ne-am bucurat nici macar de un salut la sfarsitul meciurilor, lucru ce ne-a pus pe ganduri si ne-a facut sa ne intrebam daca ideile expuse intr-un ziar de patronul clubului nu sunt mai vechi si n-au influentat la timpul lor si jucatorii.

Suporterul trebuie respectat pentru ca fara el nu ar exista fotbal. Noi suntem cei care fac atmosfera pe stadioane. Un steag il fluturam pentru voi, o torta o aprindem pentru voi, o deplasare o facem pentru voi.

Traim pentru clubul Steaua insa asa nu se mai poate. Fiecare om din conducere si fiecare jucator TREBUIE sa inteleaga ca fara noi, ei nu exista.

Facem apel la identitatea fiecarei persoane care doreste sa se deplaseze la Craiova, sa nu o faca. Trebuie fiecare sa deshida ochii si sa vada un lucru foarte clar :

AM FOST FOLOSITI IN DESE RANDURI PENTRU A FACE PROPAGANDA POLITICA UNORA, PENTRU A LE UMPLE BUZUNARELE, INSA NICIODATA EI NU NE-AU RESPECAT.
ESTE MOMENTUL SA ARATAM CA FARA SUPORTERI, FOTBALUL NU CONTEAZA !!! ESTE MOMENTUL CA CEI CE CRED CA SUNT STAPANII ABSOLUTI AI CULORILOR ROS-ALBASTRE SA INTELEAGA DEFINITIV CA NOI CONTAM! CONTAM INCA DIN 1947! "

Sunchase
17th March 2007, 01:21
suporteri pe cupe si flori :lol: nu le-a mai aruncat oierul ceva dolari ? nu au reactionat cand a trimis gorile dupa ei in peluza sa-i bata / dupa ce a fost batut un suporter de meme si reactioneaza acum dupa cateva declaratii :happy

Liviu
17th March 2007, 01:25
2-0 ii facem .
Doar daca nu baga iar audocaru in poarta
Nu e Dorinel genul de antrenor care sa le impuna jucatorilor un sistem ultradefensiv , de 0-0 .
Va fi un meci extrem de interesant , pentru fiecare din echipe e un meci crucial chiar daca au obiective diferite . Contrar ultimelor meciuri ale Stelei cred ca se va inscrie de multe ori , de ambele parti , dar va invinge Steaua . 4-1 .

Tyler Durden
17th March 2007, 11:53
4-1...visul lui Liviu.

be@
17th March 2007, 11:56
Ce sa zic... Doamne ajuta sa se termine egal. :D

Ioca10
17th March 2007, 12:03
E momentul sa depasim pasa mai proasta prin care trecem,e momentul sa redevenim ce am fost in ultimii 2 ani,e timpul sa maturam cu adversarul;)
Forzza Steaua,Forzza Steaua!!!

Geografu
17th March 2007, 12:11
De-abia il astept pe Elton,vorba lui Tolontan e poate cel mai asteptat strain care a venit in Divizia A la noi in Romania.
Asa ca sa cascam ochii si gura la el ! Hai baieti ca se poate daca nici astazi atunci cand ? :rolleyes:

FORZZA STEAUA !!! :yeah:

Val
17th March 2007, 12:13
e timpul sa maturam cu adversarul;)
La forma in care sunteti eu as zice sa fiti multumiti si cu o victorie la limita astazi. Ca sa maturati cu adversarul, trebuie mai intai ca Jiji sa mature cu vreo cativa de pe la echipa.

dede
17th March 2007, 13:29
castiga Steaua :evil:
e momentul ca echipa sa-si revina si sa joace cum trebuie sa joace :D

be@
17th March 2007, 13:36
De-abia il astept pe Elton,vorba lui Tolontan e poate cel mai asteptat strain care a venit in Divizia A la noi in Romania.
Asa ca sa cascam ochii si gura la el ! Hai baieti ca se poate daca nici astazi atunci cand ? :rolleyes:



Ce sa vezi la Elton? O sa fie tot o bomba fasaita , la fel ca si Carlos, Saban, Andrey, samd. :drak:

danpuric78
17th March 2007, 14:16
Ce sa vezi la Elton? O sa fie tot o bomba fasaita , la fel ca si Carlos, Saban, Andrey, samd. :drak:

Ca si Cristea, neaga, nicolita, badea, therreau, etc. Toti au fost adusi la steaua cu surle si trambite, pe toti a visat GG ca-i vinde cu multe milioane la real madrid.
E interesant de vazut piticul, insa eu zic ca indiferent ca joaca bine sau rau, sa nu sarim la o concluzie. E doar primul meci.
Si oricum argesul joaca doar pentru onoare.

TaciAcolo
17th March 2007, 17:43
o sa pice iar forumu` dupa meci ..multi stelisti suparati o sa fie :happy

brandacadabra
17th March 2007, 18:26
un meci clasic pt un egal rezonabil..steaua e anemica argesul are dorinta si cam atat ....doar sa nu aiba echipa oierului un super noroc caracteristic/

rdu
17th March 2007, 18:36
Desi tin cu Steaua as vrea sa cistige Arges ca sa plece Oli,asta tot pt. binele Stelei.

grande
17th March 2007, 18:41
o sa pice iar forumu` dupa meci ..multi stelisti suparati o sa fie :happy

incep cu taieri de vene ,cu sinucideri ,cu demisii pe la club ,cu greva foamei ,cu marsuri de protest prin Ghencea ,cu declaratii ca au fost furati ,or sa mai bage ceva de genul ,ca iarba a fost prea verde ,tusa a fost prea alba ,plasa portzi prea rara ,nu au suportat vacarmul celor 60000 de stelisti care iau sustinut si multe altele specifice zonei de langa cimitir !!!!!!

magica_steaua
17th March 2007, 18:43
incep cu taieri de vene ,cu sinucideri ,cu demisii pe la club ,cu greva foamei ,cu marsuri de protest prin Ghencea ,cu declaratii ca au fost furati ,or sa mai bage ceva de genul ,ca iarba a fost prea verde ,tusa a fost prea alba ,plasa portzi prea rara ,nu au suportat vacarmul celor 60000 de stelisti care iau sustinut si multe altele specifice zonei de langa cimitir !!!!!!


dupa ce va umileste vasluiul in 10 oameni cu echipa de juniori mai aveti si de comentat.........mai bine ti-ai pune problema cum oare a batut rapid pe UTa cu 4-0 dupa 0-0 la pauza.............. cate savarine au primit slugile de la arad la pauza numai copos stie

grande
17th March 2007, 18:53
dupa ce va umileste vasluiul in 10 oameni cu echipa de juniori mai aveti si de comentat.........

cu cate puncte vatzi intors voi de la vaslui ?
Hai catzi spun tot eu ,000000000000000 puncte !!!!!!!!!

Vladek
17th March 2007, 19:40
cu cate puncte vatzi intors voi de la vaslui ?
Hai catzi spun tot eu ,000000000000000 puncte !!!!!!!!!

0 puncte cu un om mai putin, la o faza vazuta doar de domn' arbitru. Nici pana in ziua de azi nu am aflat ce-a facut Thereau.

Dar eu as fi mai modest ... noi ne-am intors cu 0 puncte cu un in minus, voi cu un om in plus. Hai, pregateste-te sa tii pumnii stransi cu disperare pt Arges :D

Deck
17th March 2007, 19:48
Daca meciul ar fi fost pe bune atunci ar fi egal.
Dar GG nu-si mai poate permite un esec. Asa ca merge pe filiera Mititelu' - Penescu. Cu promisiunea electorala ca va scapa Argesul de la retrogradare.

Liviu
17th March 2007, 19:51
Deci e blat ? :happy

Cu o echipa care daca pierde si diseara doar o minune o mai poate salva de la retrogradare ?

Deck
17th March 2007, 19:58
Pai la Steluta e valabila regula de doi simpla: ori e balt ori nu castiga. :D
Astia daca joaca pe bune nu mai castiga nici un meci pana la sfarsitul campionatului. :ras-plans:

Vladek
17th March 2007, 19:59
Deci e blat ? :happy


Mai aveai vreo indoiala ? NU stii ca e interzis sa castige Steaua .... Doamne fereste ar putea sa treaca pe locul 3, in fata "echipei momentului". :happy :happy

Felicitarile mele CFR-ului, apropo. Au tacut si au facut mult mai multe decat altii care au dat din gura o gramada si au facut mult mai putin.

YoYoyOi
17th March 2007, 20:01
nu e blat mai... Steaua castiga clar

Deck
17th March 2007, 20:03
Pai tocmai de aia e blat. :evil:

Trebuie sa dea si ala micu gol cu capu' ca sa rupa gura targului. :P

YoYoyOi
17th March 2007, 20:07
nu trebuie decat sa dea pase de gol, cu capul dau altii :P

Deck
17th March 2007, 20:13
Cu capul dau altii .....in gura adversarilor. :rolleyes:

Si din cand in cand mai dau si cu picioarele.... in stomac, in cap sau pe unde se mai nimeresc. :D

Problema lor e cu "besica". :ras-plans:

YoYoyOi
17th March 2007, 20:18
yeah right... si ce-ti mai dicteaza marmota? ca vad ca scrii frumos :D

TaciAcolo
17th March 2007, 20:41
gata pregatiti-va sa vedeti un nou spectacol de k1 :ras-plans:

*Coco*
17th March 2007, 20:43
Stadionu gol:happy :happy

TaciAcolo
17th March 2007, 20:44
nu e apreciat stilul k1 in oltenia :(:(

tourist
17th March 2007, 20:44
Sa nu uitam respectul pe care il are Steaua in Europa . Cateva carente in campionat dau apa la moara celor care se leaga de chestii marunte , adica exact cat ii duce capul...

Kainsashiki
17th March 2007, 20:47
Stadionu gol:happy :happy

nu s-au vandut bilete in craiova. stai linistit ca daca se vindeau veneau oltenii cu miile sa vada fotbal adevarat

TaciAcolo
17th March 2007, 20:49
nu s-au vandut bilete in craiova. stai linistit ca daca se vindeau veneau oltenii cu miile sa vada fotbal adevarat

:happy :happy :happy sa zici asta si la sfarsitul meciului

*Coco*
17th March 2007, 20:51
nu s-au vandut bilete in craiova. stai linistit ca daca se vindeau veneau oltenii cu miile sa vada fotbal adevarat


:happy :happy :happy :happy Da da da cum sa nu:lol:

TaciAcolo
17th March 2007, 20:55
cati 6 oamnei ofensivi are steaua in teren? ca pan` acum nu au iesit din jumatatea lor de teren :happy

crissis
17th March 2007, 21:14
E la fel de varza Steaua ca si inainte . Atmosfera din tribune e superba :happy

Red Heat
17th March 2007, 21:29
ce rahat de comentariu e asta pe live mah vadime? elton, elton, elton.
cel putin faza cu elton a atins prima data mingea e penibila. ati putea sa faceti un comentariu obiectiv???

Red Heat
17th March 2007, 21:33
dupa ce va umileste vasluiul in 10 oameni cu echipa de juniori mai aveti si de comentat.........mai bine ti-ai pune problema cum oare a batut rapid pe UTa cu 4-0 dupa 0-0 la pauza.............. cate savarine au primit slugile de la arad la pauza numai copos stie

care slugi mah? Lacatus??????????

Celso
17th March 2007, 21:36
slab meci:sleep: ! a inceput sa ma enerveze si pe mine Steaua cu jocu` asta prost!:D

Tyler Durden
17th March 2007, 21:36
toata tzara e innebunit dupa ce l-a adus steaua pe Neghinita asta din Brazilia.

starsteel
17th March 2007, 21:56
GOOLLL ELTON !!!!

http://img65.imageshack.us/img65/5977/image03172155antena115kx6.jpg (http://imageshack.us).http://img442.imageshack.us/img442/39/image03172155antena1sy6.jpg (http://imageshack.us)

Celso
17th March 2007, 21:58
creste inima`n Stoica!:D ...

razwan_vs
17th March 2007, 21:58
gooooooool elton :ras-plans:.....ca sa inchida gura la toti jurnalistii care il credeau un simplu pitic

TYPI-STIINTA
17th March 2007, 21:58
ras :happy ce se bucurara comentatorii la golul inscris de elton, de parca ar fi marcat nationala romaniei :happy ...sunt chiar penibili :rosu: ...despre aparearea argesului, ce sa zic doar ca e super varza :D

Ella14
17th March 2007, 21:59
Neghinita a dat goooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllll!!!

mariomax
17th March 2007, 21:59
Gooooool Eltooooon !!! :lol: :lol: :lol: :ok:

TYPI-STIINTA
17th March 2007, 22:00
gooooooool elton :ras-plans:.....ca sa inchida gura la toti jurnalistii care il credeau un simplu pitic

dap. a dat gol. dar pe mine unu` nu m-a impresionat cu nimic. nu prea a jucat mare lucru :confused: ..oricum, mai are minute de jucat ca sa demostreze spusele lu` MM.. repet, chiar daca a dat gol, nu a stralucit

Celso
17th March 2007, 22:00
gol de portar! dar, ce sa mai, la dat, la dat :D ! bravo lui:)

TYPI-STIINTA
17th March 2007, 22:02
gol de portar! dar, ce sa mai, la dat, la dat :D ! bravo lui:)

dap, asa-i.. totusi si apararea argesului mi se pare slabutza rau :confused:

Celso
17th March 2007, 22:04
de aia si este pe locul 16 :)

achile
17th March 2007, 22:10
de aia si este pe locul 16 :)

Cate goluri au luat in ultimile etape????????

Celso
17th March 2007, 22:17
a luat 1 pana in meciul asta! dar cu Dorinel la centru!:ok: :ok:

White Shadow
17th March 2007, 22:17
dupa ce va umileste vasluiul in 10 oameni cu echipa de juniori mai aveti si de comentat.........mai bine ti-ai pune problema cum oare a batut rapid pe UTa cu 4-0 dupa 0-0 la pauza.............. cate savarine au primit slugile de la arad la pauza numai copos stie

OFF-TOPIC : Penibil.

ON-TOPIC : Un transfer reusit pt Steaua : Elton

bobycox
17th March 2007, 22:19
Doamne ce puscarie de jucatori avem . Penescule ia-ti Epavele si du-te cu milioanele tale cu tot . Cine plm i-a adus pe casatii astia de M. Stan , Tames , Baltoi, Badea , de nu sunt in stare sa dea o pasa de 2 m. Sa nu mai vb de marile vedete Dodel si Prepelita care au orice alta procupare, dar numai fotbal nu joaca ei .:rosu:
Pepiniera ai dc Draqu o mai ti bai Boule, daca tu ne aduci toti PACALICII la echipa. Pe spagarul ala de Carstea la ce l-ai adus ? Pai intreaba-i si tu pe aia de la DACIa dc l-au dat afara ? De bun ? Sau de mare iubitor al vechilor metode ?
PS . Nici pe vremea lui Moldovan nu mi-a fost asa scarba si rusine , ca in sera asta :headbang: . Si asta in conditiile in care Steaua a jucat la fel ca si pana acuma , adica Modest.

TYPI-STIINTA
17th March 2007, 22:25
PS . Nici pe vremea lui Moldovan nu mi-a fost asa scarba si rusine , ca in sera asta :headbang: . Si asta in conditiile in care Steaua a jucat la fel ca si pana acuma , adica Modest.

asa-i :ok: ...din pacate se pare ca argesul joaca foarte prost fara dorinel pe teren. sincer, nu cred ca veti mai scapa de retrogradare :(

bobycox
17th March 2007, 22:30
asa-i :ok: ...din pacate se pare ca argesul joaca foarte prost fara dorinel pe teren. sincer, nu cred ca veti mai scapa de retrogradare :(

Nu facem nici baremul , ce sa ne mai slavam ,cu epavele astea.:headbang:

Liviu
17th March 2007, 22:39
dap. a dat gol. dar pe mine unu` nu m-a impresionat cu nimic. nu prea a jucat mare lucru :confused:
E MARE spiridusul . :ok: Chiar daca nu e integrat insa in echipa si deseori se calca pe picioare cu coechipierii a fost cel mai bun de la Steaua .
La fel de bun cum se preconiza in acel demo . :D

Victorie de moral , asteptam Rapidul . :D


4-1...visul lui Liviu.
E mai bine ca a iesit asa , fara gol primit . Ce , era chiar asa de imposibila o victorie a Stelei la 3 goluri diferenta ?

achile
17th March 2007, 22:39
a luat 1 pana in meciul asta! dar cu Dorinel la centru!:ok: :ok:

deci aparare buna asa ca nu mai criticati gratuit :D

Luis Garcia10
17th March 2007, 22:40
Mi-a placut Elton...in rest totul ca si pana acum! DEMISIA!

Sergiu
17th March 2007, 22:43
Desi nu am vazut meciul pot sa zic ca elton a jucat slab, sau ma rog asa mi s-a parut.

Kainsashiki
17th March 2007, 22:44
:happy :happy :happy :happy :happy :happy pai daca n-ai vazut meciul cum poti sa zici bai babalaule ca a jucat slab???

kain
17th March 2007, 22:44
Nu m-a impresionat nici Steaua, nici Elton :P

bobycox
17th March 2007, 22:45
Mie mi-au placut fundasi nostri laterali M. Stan si Dodel ,au jucat " mirific " , tot timpul au dat pe langa " varza " nu au deposedat niciodata fara fault , mai pe romaneste " de nationala ".............................................. sau mai bine zis buni pt " Straini de fotbal ".

Van Halen
17th March 2007, 22:45
Desi nu am vazut meciul pot sa zic ca elton a jucat slab, sau ma rog asa mi s-a parut.

pai daca nu ai vazut cum te pronunti, din amintiri?
:rosu: :headbang:

YoNuTzz
17th March 2007, 22:46
desi obiectivu a fost atins...3 pcte amarate...steaua a jucat la fel de prost k pana acum...elton a fost bunicel...oricum fatza de ceilalti, stie sa dea o pasa...

Van Halen
17th March 2007, 22:46
:happy :happy :happy :happy :happy :happy pai daca n-ai vazut meciul cum poti sa zici bai babalaule ca a jucat slab???

Astia nu au nimic comun cu fotbalul, vb sa nu doarma
:rosu: :rosu:

Sergiu
17th March 2007, 22:47
:happy :happy :happy :happy :happy :happy pai daca n-ai vazut meciul cum poti sa zici bai babalaule ca a jucat slab???

Pai am vrut si eu sa incing spiritele, sa va supar pe voi stelistii, putin trolling.

Vladek
17th March 2007, 22:49
E mai bine ca a iesit asa , fara gol primit . Ce , era chiar asa de imposibila o victorie a Stelei la 3 goluri diferenta ?

Cu Olaroiu pe banca vrei 3 goluri ? Esti nebun dom'le. Eu ma mir ca nu am bagat autobaza in poarta dupa primul. Ce sa zic ... parca o usoara crestere, in sensul ca "turca" marca inregistrata Oli am vazut-o doar 60% din meci, fata de 80-90 ca pana acum. In rest, ca sa ajung la marele subiect de discutie, Elton a fost OK, adica a jucat binisor. Ceva driblinguri am vazut, si ceva pase destul de inspirate. A disparut insa de cateva ori din joc, dupa cum bine remarca Vochin si de vreo 2-3 ori intr-adevar nu s-a inteles cu coechipierii, carora le-a pasat pe pozitie viitoare in loc de "la picior cu adversarul in spate", cum s-au invatat vreo cativa.

In rest, Andrey OK, cat a avut de aparat, adica nu mare lucru. Radoi pare sa fi priceput deocamdata ca rostul sau pe teren e sa fie stalpul apararii, nu sa ia cartonase prostesti, Goia la fel ... Nesu mult mai bine decat in cupa, iar de Nicolita nu mai comentez ca n-are rost.

Paraschiv - modest, ca sa fiu bland, Lovin la fel (du-te dracului odata la norvegienii aia sau in Rusia, sau oriunde vrei tu, numai dispari odata). Bostina - in general bine.

Cel mai bun om eu l-as vedea insa pe Badea. Nu doar pentru gol, ci pentru efort si inspiratie. A avut fix 1 ocazie si a inscris. Plus o pasa la golul lui Elton si una in final, centrare fix pe la 11 metri, unde bineinteles ca n-a venit nimeni :headbang: :headbang: . Iacob, din pacate iarasi modest - in urmatoare etapa avem nevoie de francez.

PS : Demisia Zerolaroiule, demisia !! Sa nu-ti inchipui cumva ca un 2-0 cu echipa de pe locul 16 a impresionat prea tare pe careva.

Aaaa, si sa nu uit .... bobbycox, cum ramane cu afacerea noastra ? Schimbul ala Coman - Tanasa ?

Ferko
17th March 2007, 22:53
Hai ca n-a fost rau meciul. Victorie meritata pentru Steaua. Sa vedem cum se umfla in pene MM si Oli. Urmeaza prima lupta mare, cea cu Rapid.

Kainsashiki
17th March 2007, 22:56
Vladek, e buna analiza ta, insa te contrazic la Paraschiv. Mai ales in prima repriza a fost cel mai bun om de pe teren. A avut o bara, o alta ocazie buna, si a alergat cel mai mult, pe stanga, pe dreapta, la mijloc.

crissis
17th March 2007, 22:56
O victorie de moral pentru stelisti inaintea meciului cu rapidistii de peste doua saptamani . Impresionant jocul si atmosfera din tribune :evil:

Vladek
17th March 2007, 22:59
Diablo, Para a alergat, insa asa cum o face de multe ori, cam fara rost. A ratat singur cu portarul de la 10-12 metri. Pur si simplu mi se pare putin, fata de ceea ce are Steaua nevoie.

Jus7M3
17th March 2007, 23:00
ce atmosfera ba .. ca fu` stadionu pustiu` :happy

Luis Garcia10
17th March 2007, 23:00
A...sa nu uit: OLAROIU S-A BLOCAT LA TACTICA CU 2 INCHIZATORI! In prima repriza ,Steaua a aratat ceva de genul:

-----------------------------Andrey----------------------------------
----------------Goian------Radoi--------------------Nesu-------------
-------Nicolita------------ParaschiLovin-------------------------------
----------------------------------------Elton------------------------
------------------------Badea--------------------Bostina-------------
----------------------------------------Iacob-------------------------

Cum puteam sa marcam astfel? OLI LASA-NE!

PS: Bv Baditza! Creste de la un meci la altul :D :ok: ;)

Nexus
17th March 2007, 23:01
Desi nu am vazut meciul pot sa zic ca elton a jucat slab, sau ma rog asa mi s-a parut.

desi nu te vad pot sa spun ca esti timpit. Si cu siguranta nu e doar o parere. E un adevar.


mare trompeta :)):happy :happy

Sezione
17th March 2007, 23:02
ce atmosfera ba .. ca fu` stadionu pustiu` :happy

Cum te astepatai sa fie ? Ca doar nu jicau la Buzau sau Constanta ...:happy

Meci modest... Steaua s-a impus clar. Elton bunicel ... mult mai bun decit ma asteptam . Argesul..nu a jucat NIMIK...din okate se indreapta spre serie B.


O victorie de moral pentru stelisti inaintea meciului cu rapidistii de peste doua saptamani . Impresionant jocul si atmosfera din tribune :evil:

Atmosfera a fost SENZATIONALA)))))))))))))00000000:happy :lol:

Geografu
17th March 2007, 23:07
Am vazut o STEA care a jucat in sfarsit mai binisor desi s-a chinuit in prima repriza.Am vazut astazi un mare jucator in formare si sper ca el sa devina idolul tribunelor : ELTON !

FORZZA STEAUA !! :yeah:

Kainsashiki
17th March 2007, 23:08
Diablo, Para a alergat, insa asa cum o face de multe ori, cam fara rost. A ratat singur cu portarul de la 10-12 metri. Pur si simplu mi se pare putin, fata de ceea ce are Steaua nevoie.

e si asta un inceput, sa ajungem in fata portii. in alte meciuri nici macar nu mai ajungeau la poarta:)

mariomax
17th March 2007, 23:10
A...sa nu uit: OLAROIU S-A BLOCAT LA TACTICA CU 2 INCHIZATORI! In prima repriza ,Steaua a aratat ceva de genul:

-----------------------------Andrey----------------------------------
----------------Goian------Radoi--------------------Nesu-------------
-------Nicolita------------ParaschiLovin-------------------------------
----------------------------------------Elton------------------------
------------------------Badea--------------------Bostina-------------
----------------------------------------Iacob-------------------------

Cum puteam sa marcam astfel? OLI LASA-NE!

PS: Bv Baditza! Creste de la un meci la altul :D :ok: ;)

mai termina odata mah cu frustrarile alea cu oli...deja esti penibil.

Jaymz
17th March 2007, 23:11
Desi nu am vazut meciul pot sa zic ca elton a jucat slab, sau ma rog asa mi s-a parut.


desi nu te vad pot sa spun ca esti timpit. Si cu siguranta nu e doar o parere. E un adevar.

Ha ha.. Sergiu esti "Le dude fatale" :ras-plans:
cum pot exista asemenea scapari ale naturii ? :shocked:

Luis Garcia10
17th March 2007, 23:15
Daca nu argumentezi , nu merita osteneala sa-ti raspund ! Eu sustin cu argumente .. tu cu ce poti sa ma contrazici in apararea lu` Oli? Prefer sa fiu mai rezervat in privinta prestatiei din seara asta... ce-i drept n-a fost jalnica precum in alte partide , dar totusi a aratat ca avem deficiente mari in joc...lucru ingrijorator pentru derbyul cu Rapid de etapa viitoare! :D

mariomax
17th March 2007, 23:17
mai, eu cred ca mai degraba decat oli, echipa e intr-un oarecare blocaj. lipsa lui dica e si de ordin psihic, nu numai fizic. situatia pare si cred ca poate fi reparata de o integrare rapida a lui elton.

TYPI-STIINTA
17th March 2007, 23:53
Am vazut o STEA care a jucat in sfarsit mai binisor desi s-a chinuit in prima repriza.Am vazut astazi un mare jucator in formare si sper ca el sa devina idolul tribunelor : ELTON !

FORZZA STEAUA !! :yeah:

la elton te referi.. poti fi acu` totusi un pic mai obiectiv :D ...ca totusi nu a jucat mare lucru. a fost de multe ori si deposedat, asta si din cauza ca are picioarele prea mici. la capitolul viteza nu a cam aratat nimic in acest meci. in meciul cu rapid o sa se vada daca are valoare, ca acu` astia de la pitesti au fost varza rau :sleep:

Geografu
17th March 2007, 23:59
la elton te referi.. poti fi acu` totusi un pic mai obiectiv :D ...ca totusi nu a jucat mare lucru. a fost de multe ori si deposedat, asta si din cauza ca are picioarele prea mici. la capitolul viteza nu a cam aratat nimic in acest meci. in meciul cu rapid o sa se vada daca are valoare, ca acu` astia de la pitesti au fost varza rau :sleep:

Corect ,dar el a aratat ca poate fi o achizitie de mare valore nu prastii gen Carlos sau Saban.Si oricum a dat gol la primul sau meci in tricoul Stelei.
Cred ca e ceva !

whitewildstuff
18th March 2007, 00:06
"Am vazut astazi un mare jucator in formare "
Hai,las-o!Ca a dat 3 pase(verticale,rar ptr. voi ,din care 2 gresite).Nu cred ca trebuie sa-l faceti vedeta acum,ca o sa va para rau peste o etapa.Are istetime,joaca vertical,dar nu poti sa-l pui pe scaunul regelui dupa un gol dat cu mare noroc.Bafta lui !Are fler si stiinta jocului.Se pierde oricum datorita mediocritatii coechipierilor lui.Mai vedem saptamana viitoare.

Adi Da Samraj
18th March 2007, 00:12
am privit discutia asa cum privesti un insectar, pare interesant dar te plictisesti repede si pleci.

whitewildstuff
18th March 2007, 00:17
"Cosmin Olăroiu a vorbit și despre contracandidatele Stelei la titlu"
Hahaha!!!E de pe site-ul vostru ,Mr. TORAXA!!La locul 2 nu se gandeste asa-zisul reporter.Degeaba va imping toti din spate!Aveti frane tari:)).Numai ei nu se prind si unii dintre voi.HAhaha..le..le-lor!
Ai dracu' gandaci!Toti sunt de mai!!!

johny bravo
18th March 2007, 01:06
Iar vi se urca la cap si cadeti de sus asa ca mai bine stati domol (oricum pe Arges ii batea oricine) Adevaratul test va fi in Giulesti, iar daca bateti pe Rapid atunci o sa aveti motive de bucurie. Si tot atunci vom putea in mod obiectiv sa ne dam cu parerea despre Elton.

crissis
18th March 2007, 01:19
Cu Elton sau fara el Steaua a ramas aceeasi echipa anosta si fara inteligenta in joc .

bobycox
18th March 2007, 01:46
Corect ,dar el a aratat ca poate fi o achizitie de mare valore nu prastii gen Carlos sau Saban.Si oricum a dat gol la primul sau meci in tricoul Stelei.
Cred ca e ceva !

Ce draqu e bai nene , cand joci cu o echipa de " Pacalici " ca altfel nu-i poti numi pe astia de la noi. Ce satisfactie ai tu cand Tames a intors toate mingile din atac , cand fundasii laterali sunt sub G. Coman al vostru , cand Prepelita puncteaza doar la impresia artistica si aia cu cel mai prost jucator al vostru LOVIN , cand Hotoboc are mainile "imprumutate "? Te unfli in pene de arca a-ti batut pe Sevilia nu pe "PROSTI prostilor".

PS. O sa vezi adevarata valoare a Stelei si alui OLI ,dupa meciurile astea ce urmeaza ,cu Rapid si Dinamo . Daca o sa castigati macar unul , o sa-mi scot palaria , dar dupa cum jucati , slabe sanse .
Despre noi .......................... nu mai am cuvinte .:no:

vlad_albvisiniu
18th March 2007, 01:49
au castigat aurolacii!:D

bobycox
18th March 2007, 01:51
au castigat aurolacii!:D
Gresit! Au pierdut " ratatii Ligii 1 " pt ca Steaua a prestat acelasi joc ca si pana acuma , adica modest.

YoYoyOi
18th March 2007, 02:40
o victorie care trebuia sa fie mai clara decat asa:(

Am jucat cu Argesul, trebuia sa fie 2-0 la pauza.... inca mai este de munca.
este o victorie de moral, dar asta nu inseamna ca ne-am revenit :mda:

Jus7M3
18th March 2007, 02:48
o victorie care trebuia sa fie mai clara decat asa:(


pisi cam multe pretenii .. ziceti merci ca baturati !! :P

YoYoyOi
18th March 2007, 02:51
ce merci mai, ca ne-am kkt pe noi prima repriza...pai asa se face?
cu Argesul?!? :o:

nici nu stiu cum s-a terminat ca n-am vazut decat cateva faze :( 2-0 sau cat mortii si ranitii? :mda:

Jus7M3
18th March 2007, 02:52
hahahah .. calm ca faci matreata .. nush .. ca nu vazui meciu .. zisai si eo asa ca stiam ca te oftici :D trollling :rolleyes:

YoYoyOi
18th March 2007, 02:55
deci vrei sa ma oftic :mda:

nu te temi ca ti-o capeti pisi :P

Jus7M3
18th March 2007, 02:56
pisi de fel nu prea ma tem :D iar dc ma ameninti nu faci altceva decat sa ma motivezi :P

p.s. n-am somn si stare .. ce sa fac si eu .. te oftic pe tine :D

Cipus
18th March 2007, 02:58
Cip vezi ca ti s-a rasturnat ursuletul :D

de ce zici "Elton salvatorul :headbang:" ?

Ursuletul meu e jucaus

Asadar... Elton salvatorul... totusi mai e mult pana departe

YoYoyOi
18th March 2007, 03:03
pisi de fel nu prea ma tem :D iar dc ma ameninti nu faci altceva decat sa ma motivezi si mai mult :P

p.s. n-am somn si stare .. ce sa fac si eu .. te oftic pe tine :D
motiveaza-te cat vrei pisi, dar nu azi, ca nu pot duce :groggy:

Ursuletul meu e jucaus

Asadar... Elton salvatorul... totusi mai e mult pana departe

eu intrebam doar de ce ai pus " :headbang: " dupa Elton...

Jus7M3
18th March 2007, 03:17
nush cum scaparati nebatuti de Arges !!.. pacat !! :D

Cipus
18th March 2007, 03:24
eu intrebam doar de ce ai pus " :headbang: " dupa Elton...

pentru ca Elton pana la urma s-a dovedit a fi o achizitie buna, are stiinta jocului si isi poate pune coechipierii in valoare. Mai dureaza insa pana se va integra in angrenajul Stelei. asta :headbang:, inseamna ca nu e de ajuns doar Elton. Pentru a spera la pozitia 2, Steaua mai are nevoie de ceva intariri si pe flancuri :evil:

YoYoyOi
18th March 2007, 03:24
eh... am avut noroc :P cu Elton :evil:

Cipus
18th March 2007, 03:57
eh... am avut noroc :P cu Elton :evil:

E randul meu sa te invit la culcare, noapte buna si linistita, Steaua e pe podium

edy 4eversteaua
18th March 2007, 10:27
Sa-l vedeti pe Elton ce o sa faca......o sa fie 2-0 pt Steaua......goluri badea j michiduta(elton)

SORENSEN
18th March 2007, 10:42
Ala micu' a jucat ok...nu vad de unde atat entuziasm totusi...

crissis
18th March 2007, 10:49
Elton a jucat , problema e ca ceilalti din echipa nu prea se omoara cu jocul. Venirea lui Elton nu inseamna neaparat si terminarea problemelor .

St3LisT D3 MiC
18th March 2007, 10:59
Jucam slab rau.....ZEROli trebe sa plece....Elton a jucat bine...dar mie unu nu prea mi-a placut meciu...mai aveam putin si adormeam....sper ca meciu in meciu cu zburatori sa avem pofta de joc....ATI VAZUT toti cu calcaie cu dalea dalea aseara dupa al 2 gol....sper ca le-a revenit pofta de victorii si de joc...CU D-ZEU INAINTE...:D

Adi Da Samraj
18th March 2007, 12:51
Preiau microfonul de la presedintele fan-clubului OlaROIU ...

Eu ma mir ca nu am bagat autobaza in poarta dupa primul gol. Ce sa zic ... parca o usoara crestere, in sensul ca "turca" marca inregistrata Oli am vazut-o doar 60% din meci, fata de 80-90 ca pana acum. In rest, ca sa ajung la marele subiect de discutie, Elton a fost OK, adica a jucat binisor. Ceva driblinguri am vazut, si ceva pase destul de inspirate. A disparut insa de cateva ori din joc, dupa cum bine remarca Vochin si de vreo 2-3 ori intr-adevar nu s-a inteles cu coechipierii, carora le-a pasat pe pozitie viitoare in loc de "la picior cu adversarul in spate", cum s-au invatat vreo cativa.

In rest, Andrey OK, cat a avut de aparat, adica nu mare lucru. Radoi pare sa fi priceput deocamdata ca rostul sau pe teren e sa fie stalpul apararii, nu sa ia cartonase prostesti, Goia la fel ... Nesu mult mai bine decat in cupa, iar de Nicolita nu mai comentez ca n-are rost.

Paraschiv - modest, ca sa fiu bland, Lovin la fel (du-te dracului odata la norvegienii aia sau in Rusia, sau oriunde vrei tu, numai dispari odata). CE A CAUTAT ASTA PE TEREN ?? Pot sa-i pun aceasta intrebare marelui antrenor OlaROIU ?

Bostina - in general bine. Ceva driblinguri, ceva pase am vazut, dar ca de obicei, ingrozitor de LENT in mai toate fazele.

Cel mai bun om eu l-as vedea insa pe Badea. Nu doar pentru gol, ci pentru efort si inspiratie. A avut fix 1 ocazie si a inscris. Plus o pasa la golul lui Elton si una in final, centrare fix pe la 11 metri, unde bineinteles ca n-a venit nimeni . Iacob, din pacate iarasi modest - in urmatoare etapa avem nevoie de francez.

PS : Demisia Zerolaroiule, demisia !! Sa nu-ti inchipui cumva ca un 2-0 cu echipa de pe locul 16 a impresionat prea tare pe careva.

dede
18th March 2007, 12:56
cu jumatate din jucatori accidentati, echipa a reusit in sfarsit sa castige... era si cazul :D

TYPI-STIINTA
18th March 2007, 13:04
cu jumatate din jucatori accidentati, echipa a reusit in sfarsit sa castige... era si cazul :D

corectez: cu aproape toti jucatorii valizi, echipa a reusit in sfarsit sa castige in fata unei echipe care pare ca la anu` nu o sa mai fie in prima liga :( ..pai daca nici pe astia nu-i bateati...?:confused: Oricum argesenilor le-a lipsit Dorinel din teren... si vre-o 6-7 alti jucatori noi in locul "petardelor" din teren :happy

YoYoyOi
18th March 2007, 13:10
bine Typi :D la fel putem spune ca si noua ne-au lipsit vreo 5-6 jucatori noi in locul unora din teren :rolleyes:

be@
18th March 2007, 13:17
Ala micu' a jucat ok...nu vad de unde atat entuziasm totusi...

Uite un om cu capul pe umeri. Am vazut fragmente din meci, si sa fim seriosi, golul doi era parabil. Greseala de portar. Puteam sa jur ca o sa inceapa toata presa sa-l pupe in .... pe ala de un metru jumate.

Ioca10
18th March 2007, 13:30
Pana una alta Elton va dat una peste nas,pt totzi cei care l-au criticat inainte de vreme;)Cat despre gol la dat si gata nu vad care e problema;)

TYPI-STIINTA
18th March 2007, 13:33
Pana una alta Elton va dat una peste nas,pt totzi cei care l-au criticat inainte de vreme;)Cat despre gol la dat si gata nu vad care e problema;)

eu tot raman la parerea ca e un jucator mediocru. in afara de golul ala inscris cu noroc, nu a facut mai nimic :confused:

YoYoyOi
18th March 2007, 13:39
nu mediocru Typi, de ce-l lauzi? e slab de tot :groggy:

Ferko
18th March 2007, 13:46
Pentru inceput a fost bun. Sa-l vedem mai departe, apoi sa-l criticam sau sa-l laudam.

bobycox
18th March 2007, 14:20
Pana una alta Elton va dat una peste nas,pt totzi cei care l-au criticat inainte de vreme;)Cat despre gol la dat si gata nu vad care e problema;)

Cred ca m-ai multe probleme i-ar fi pus echipa a doua a Stelei decat " Jaloanele " de la FC ARGES . Valoarea lui se va vedea cand o sa jucati cu Rapid si Dinamo , unde Lazar si Margaritescu , nu mint fotbalul ,ca Tames si Badea.:rosu:

TYPI-STIINTA
18th March 2007, 14:28
nu mediocru Typi, de ce-l lauzi? e slab de tot :groggy:

cum zici tu :D .. eu tot la parerea mea raman. in meciul asta nu a facut nimic :confused: . Oricum, ramane sa ma contrazica la meciurile cu Rapid si cu Dinamo ( cu toate ca nu cred :D )

YoYoyOi
18th March 2007, 15:01
Typi get real, ca nici de ar da 3 goluri cu Dinamo si 3 cu Rapid nu ti-ai schimba parerea... e normal ;)

danpuric78
18th March 2007, 15:17
Era si timpul sa castige steaua. Cu toate astea, victoria cu argesul nu inseamna inca nimic pe drumul revenirii stelei. E posbil ca urmatoarele doua adversare sa aiba alta atitudine fata de steaua decat argesul lui dorinel.

Elton- deja stelistii si presa ciobaneasca l-au facut cel mai bun cei mai buni, al doilea pele, fratele lui ronaldinho.
Un joc bun insa ar trebui un pic de calm. Eu banuiesc ca rada si maftei nu vor fi la fel de pasnici ca fundasii pitesteni.
Daca ar fi sa tratam la fel fiecare fotbalist care a ridiculizat apararea argesului in acest campionat, ar trebui sa avem deja o echipa de "galactici" in campionatul nostru.

YoYoyOi
18th March 2007, 15:20
Dane, nici nu-mi fac sperante ca Elton va scapa de controlul ortopedic al lui Rada, Maftei, Moti sau Margaritescu :rolleyes:

danpuric78
18th March 2007, 15:28
Dane, nici nu-mi fac sperante ca Elton va scapa de controlul ortopedic al lui Rada, Maftei, Moti sau Margaritescu :rolleyes:

Faultul face parte din joc. Insa probabil ca dupa meciurile cu rapid si dinamo vor fi destui cei care vor sustine ca pentru acest micutz trebuie niste reguli speciale.

Ideea de baza este ca, fundasii argesului nu sunt cei mai relevanti adversari. Restul nu mai zic ca iar se supara stelistii.

YoYoyOi
18th March 2007, 15:32
asta am zis si eu... nu intr-un meci cu Argesul se vede daca suntem pe drumul cel bun, stagnam, sau mergem inapoi :D

Dar macar e altul moralul echipei acum :D

bada_otelul
18th March 2007, 15:33
eu vroiam doar sa va spun ca ascult SOAD - Revenga:yes: :yes: :yes:

danpuric78
18th March 2007, 15:36
asta am zis si eu... nu intr-un meci cu Argesul se vede daca suntem pe drumul cel bun, stagnam, sau mergem inapoi :D

Dar macar e altul moralul echipei acum :D

Totusi, pentru voi, meciul important e ala cu rapidul. Nu e capital, insa daca nu castigati, sunteti intr-o situatie extrem de neplacuta.

Kainsashiki
18th March 2007, 15:36
inca un meci in care ne-a furat arbitru:

http://stelisti.ro/libraryimages/45966_vali_badea.jpg

danpuric78
18th March 2007, 15:39
inca un meci in care ne-a furat arbitru:

Nu ca sunteti irecuperabili.

YoYoyOi
18th March 2007, 15:39
Totusi, pentru voi, meciul important e ala cu rapidul. Nu e capital, insa daca nu castigati, sunteti intr-o situatie extrem de neplacuta.

placuta sau neplacuta n-o sa fie sfarsitul lumii:D eu am mai zis ca parca nu-mi doresc CL sezonul viitor, ma multumesc si cu UEFA :rolleyes:

Diablo:D nu te-ai obisnuit? ;)

bada_otelul
18th March 2007, 15:41
nu era de penalty,se ia in considerare locul in care incepe infractiunea,in cazul lui badea,clar in afara careului

danpuric78
18th March 2007, 15:43
placuta sau neplacuta n-o sa fie sfarsitul lumii:D eu am mai zis ca parca nu-mi doresc CL sezonul viitor, ma multumesc si cu UEFA :rolleyes:

Diablo:D nu te-ai obisnuit? ;)

Nu numai asta, iti explic eu pe un thread potrivit de ce va fi foarte neplacuta situatia.

Si mai lasati dreaq arbitrajul, ca de acuma e ridicol.
Ati rezolvat adversarul vroiati si arbitrul?

bobycox
18th March 2007, 16:02
inca un meci in care ne-a furat arbitru:

http://stelisti.ro/libraryimages/45966_vali_badea.jpg

Pune si imaginea cu Prepelita , ca sa vezi cat va furat arbitul . Sau ale adversarilor nu se pun?

Adi Da Samraj
18th March 2007, 20:42
Olaroiu daca iubesti Steaua pleaca
Am tinut la "oli" am zis ca au prins o zi proasta am zis ca oricum vor lua titlul de campioni si anul asta indiferent de felul in care joaca.VREAU sa plece olaroiu VREAU SA VINA un antrenor bun care sa fac din steaua o echipa agresiva care sa paseze din prima pase in fata vreau echipa de acum 10 ani VREAU PENTRU CA STIU CA SE POATE Fortza Steaua !!!

Granata
18th March 2007, 21:02
inca un meci in care ne-a furat arbitru:

http://stelisti.ro/libraryimages/45966_vali_badea.jpg


Voi sunteti dezavantajati doar de natura...:rolleyes:

Liviu
18th March 2007, 21:12
Diablo , uita-te la pitestean si la pozitia nefireasca a degetului sau mjlociu de la mana dreapta , aratat probabil pentru fotograful care a surprins infractiunea . :D

nu intr-un meci cu Argesul se vede daca suntem pe drumul cel bun, stagnam, sau mergem inapoi
Echipa proasta Pitestiul , nu ma mira ca e pe ultimul loc , parca au jucat mai bine in partida tur .

danpuric78
18th March 2007, 21:15
eu in locul stelistilor nici n-as pune asa poza. Ce sa vedem pe Badea cum cerseste 11m?
Mentalitate de pomanagii.

Liviu
18th March 2007, 21:17
Sa presupunem ca in loc de tricoul ros-albastru era unul alb-rosu si nu era Badea ci Danciulescu . Nu era infractiune ?

danpuric78
18th March 2007, 21:21
Sa presupunem ca in loc de tricoul ros-albastru era unul alb-rosu si nu era Badea ci Danciulescu . Nu era infractiune ?

Nu de asta m-am legat eu. deja e atata discutie si sunt atatia specialisti in arbitraj care apar acuma, ca orice faza daca vrei o iei si o interpretezi cum vrei.

E atititudinea jucatorului, care cum a simti mana pe el s-a si lasat pe genunchi si a ridicat maiinile implorand pomana.
Influneta lui becali, ce vrei.
Si nu e numai badea, mai sunt si altii in campionatul nostru.

Lordul
18th March 2007, 22:00
Elton salveaza Steaua ...copilul-minune bvo Elton

SORENSEN
18th March 2007, 22:15
A cam cersit Badea acolo...meciul asta a fost de nivel slab...

Jimmy_25
19th March 2007, 01:02
meci usor
e bine pentru moral ca steaua a invins
si sper sa bata si pe rapid dar mai ales pe dinamo

luctoronto
19th March 2007, 03:21
Victorie fara dubii.Joc in ansamblu mediu pt liga 1.
Nu vreau sa spun prea multe de Elton ,astept sa confirme in urmatoarele 2 meciuri grele pt Steaua.Mai mult in cel cu rapid ca dinamo vad ca a cam intrat in vacanta,si-au vazut sacii in caruta si gata nu mai joaca nimic.
Forzza Steaua!

bila_ro
19th March 2007, 08:48
In primul rand,e o victorie de moral. In al doilea rand,poate vom renunta la migiile aruncate "Acolo unde zboara vulturii",si poate Elton va fi sursa de inspiratie tehnica pt Oli.... Iar daca merge cu Piticu asta Atomic,ii cerem lui mm ca la vara sa-i contacteze pe fratii Grimm,s-o luam si pe Alba ca Zapada..:happy :happy

JJ
19th March 2007, 09:14
Steaua a castigat in fata unei echipe cu un picior jumate in B. Meciul in sine a fost slabut, Argesul n-a pus nici o problema in atac, Steaua a reusit sa marcheze mai usor decat in alte meciuri. Elton a fost bun, a dat un gol, a dat cateva pase inspirate, insa trebuie vazut cum se va descurca in urmatoarele etape, cand in loc de marcajul lejer al Argesului va avea parte de Rada sau Margaritescu. Cert e ca nu face faza de aparare, dar nici Dica nu prea o facea.

Aurel.D
19th March 2007, 09:31
Exact ce am spus inainte meciului: Elton ii va salva scaunul lui Olaroiu.
Deocamdata...

Cipus
19th March 2007, 09:58
Elton salveaza Steaua ...copilul-minune bvo Elton

bravo si tie daca esti intradevar dinamovist, acum astept un stelist sa il laude pe tanarul Liviu Ganea care a inscris la prima atingere in meciul cu UTA

bobycox
19th March 2007, 11:50
Exact ce am spus inainte meciului: Elton ii va salva scaunul lui Olaroiu.
Deocamdata...

Gresit . Scaunul lui Oli a fost salvat de 11 " Pacalici " ( astia de la FC ARGes) ,care cred ca purtand tricouri cu numar si gete de fotbal sunt si fotbalisti . NU am exagerat cu nimic ,cand am spus ca si echipa a-2-a a Stelei, le punea mai multe probleme ( meciul cand l-a perpelit ala pe Shaban ).

bobycox
19th March 2007, 11:57
Sa presupunem ca in loc de tricoul ros-albastru era unul alb-rosu si nu era Badea ci Danciulescu . Nu era infractiune ?


Ai o mentalitate gresita ca si a lui JIJI . Nu e nici o ofensa . Eu nu tin cu Steaua ,dar sunt un mare iubitor de fotbal si-mi aduc aminte Steaua din anii 80 care impunea respect prin jocul prestat . Ca exemplu imi amintesc meciul Stelei cu Dinamo cand a iesit Steaua de pe teren , pt ca arbitrul a anulat golul valabil a lui Balinat ( parca ) . E ,pt mine aia reprezita echipa adevarata , echipa care si impotriva arbitrajului si a unei echipe bune ,cum era Dinamo atunci , avea puterea sa castige . Astia de acum nu stiu decat sa spuna ca ei nu pot sa joace , ba ca bate vantul , ba ca nu le place echipamentul arbitrului , ba ca ii injura galeria , ba nu mai stiu eu ce....

PS . Sa nu uit , Steaua niciodata nu si-a facut tactica dupa adversar , cum si-o face acuma ( vb in Campionatul Romaniei ) , Steaua a jucat mereu acelasi stil ( ofensiv ) indiferent de numele echipei ,din Romania.

be@
19th March 2007, 12:06
inca un meci in care ne-a furat arbitru:



Extraordinar, ma, ce sa-ti zic. Dar faultul portarului vostru la Prepelita nu l-ai vazut, asa-i?





"În defensivă e zero"
Cel mai vehement contestatar al lui Elton a fost Tudorel Stoica. "Sincer? Nu m-a impresionat deloc. A avut șansa unui debut în fața celei mai slabe echipe pe care Steaua a întîlnit-o în 2007. A făcut spectacol cu niște jucători morți", a spus Stoica.

"A dat culoare jocului, are o tehnică bună în regim de viteză, însă cu Rapid și cu Dinamo trebuie să demonstreze dacă e valoros. Oricum, în defensivă e zero, nu contează. Apoi, fundașii Argeșului i-au lăsat spații, de-asta a reușit cîte ceva, însă într-un marcaj mai strîns îi va fi dificil. Credeți că dacă era mare valoare nu-l pescuia un mare club mai devreme din Brazilia?", a spus și Gabi Balint.


"Cînd va face ce a făcut Dennis Șerban în derby-ul Dinamo - Steaua, cînd a luat mingea de la centrul terenului, a driblat tot și a dat gol, atunci o să spun despre Elton că e fotbalist, nu după un meci cu o echipă moartă"
Tudorel Stoica :drak:

Sunchase
19th March 2007, 12:32
La ce atmosfera o sa fie etapa viitoare o sa se piarda total :D

SORENSEN
19th March 2007, 15:06
Unde in peluza abandonata sau unde ?....poate la t1 cu anumiti burtosi care doar stiu sa injure si sa scuipe...pai conducerea tehnica se anunta ca va veni cu umbrela la meci...clar tare atmosfera....

Cu FC Arges am jucat slab dar sia dvesarul e unul modest.

Jimmy_25
19th March 2007, 15:26
La ce atmosfera o sa fie etapa viitoare o sa se piarda total :D

ai vazut macar vreodata vreun meci din Brazilia ............. voi nu sunteti atatia in toata tara

Aurel.D
19th March 2007, 18:06
Ce legatura are??