PDA

View Full Version : Etapa 23: FC Vaslui – Rapid



Pages : [1] 2

tchibos
12th March 2007, 00:56
SAMBATA, 17.03.2007

FC Vaslui – Rapid NATIONAL TV 15.30

Discutii inainte si dupa meci aici :ok:

Sunchase
12th March 2007, 01:12
Meci de X2.M-am temut de aparare inainte dar pana acum in 4 meciuri nu am primit nici un gol.Cand il ai si pe fantasticul Coman in spate... :yeah:

Cipus
12th March 2007, 01:54
2 echipe pe val cu un plus pentru Rapid. X2 as spune si eu

Tyler Durden
12th March 2007, 07:21
0-1, gol Ganea.

Lauryca
12th March 2007, 07:41
Hmm. Meci greu. Batem cu 1-0.:)

YoYoyOi
12th March 2007, 07:50
ar fi curios cum trateaza meciul Porumboiu :rolleyes:

Zauri
12th March 2007, 09:06
ar fi curios cum trateaza meciul Porumboiu :rolleyes:

Clar-- deja incep speculatiile...:(

tattae
12th March 2007, 09:24
meci greu ..in forma in care se afla rapidu` , sa fim multumiti si cu un rezultat de egalitate !
PS: totusi ..am pronosticat 1 :D

fcvs
12th March 2007, 10:19
ar fi curios cum trateaza meciul Porumboiu :rolleyes:
pai... eu am auzit ca deja a rezolvat cu arbitri. daca aveti bani, investiti la pariuri pe victoria Vasluiului!

grande
12th March 2007, 10:40
Meci destul de dificil pentru noi ,tinand cont de forma buna a vasluienilor ,dar totusi merg pe un 2 solist !

Charon
12th March 2007, 10:47
Meci destul de dificil pentru noi ,tinand cont de forma buna a vasluienilor ,dar totusi merg pe un 2 solist !

eu vad X,poate 2 pentru ca intervine calitatea gazonului(cel mai prost din A),CARE VA FI O PIEDICA IMPORTANTA pentru Rapid!
si fie vorba,cei care vor ataca vom fi noi,pentru ca suntem singurii care ar avea ceva de pierdut!:ok:

TaciAcolo
12th March 2007, 10:49
1x ...zici ca e kosovo la vaslui;)

Zauri
12th March 2007, 11:20
eu vad X,poate 2 pentru ca intervine calitatea gazonului(cel mai prost din A),CARE VA FI O PIEDICA IMPORTANTA pentru Rapid!
si fie vorba,cei care vor ataca vom fi noi,pentru ca suntem singurii care ar avea ceva de pierdut!:ok:

Documenteza-te...:ok:

grande
12th March 2007, 11:23
Sa nu-mi spui ca avetzi cel mai destept gazon ca nu te cred !

pytzy
12th March 2007, 11:25
Meci greu de castigat dar nu imposibil. Merg pe 2 solist...mai ales daca vrem sa ramanem pe locul doi. Forza Rapid

nr.zece
12th March 2007, 11:28
vaslui

Celso
12th March 2007, 11:35
greu cu Vasluiul!:) ...1x

Ferko
12th March 2007, 12:06
Orgoliu si ambitie contra lot mai valoros. X ?

fcvs
12th March 2007, 12:16
Sa nu-mi spui ca avetzi cel mai destept gazon ca nu te cred !
intr-adevar e destul de slabut, da` nu stiu daca e cel mai rau din divizia A.

daca spusele tale se bazeaza pe ce ati vazut la meciul trecut, sa stii ca gazonul a fost schimbat.

p.s.: ati pariat cum v-am sfatuit eu?

grande
12th March 2007, 12:19
p.s.: ati pariat cum v-am sfatuit eu?

Da ,stai linistit am pariat 2 solist :ok:

merci pentru sfat !:happy

Charon
12th March 2007, 12:27
Documenteza-te...:ok:

poate cel de la Pandurii sa rivalizeze cu al vostru!:P

JJ
12th March 2007, 12:34
Meci foarte important pt. Rapid - daca batem avem si optiunea egalului cu Steaua. Pt. Vaslui nu prea conteaza, dar Vasluiul vine dupa o serie de rezultate bune, plus ca n-are nevoie de multe ocazii ca sa marcheze, in timp ce ratarile sunt la ordinea zilei pt. Rapid. Si cum Rapidul si in acest an merge pe principiul una calda, alta rece, pronostichez un egal.

cosimo1
12th March 2007, 12:49
Cred ca va fi un 1x,vasluiul joaca bine acasa,si cred ca stadionul va fi din nou plin ca la meciul cu steaua,si vor aduce un aport foarte important echipei.

crissis
12th March 2007, 13:37
Meci greu cu victoria Vasluiului cu 1-0

osicioru
12th March 2007, 13:56
Meci foarte greu pentru fc vaslui,totusi sper sa scoatem macar un rezultat de egalitate,macar rapidul este o echipa foarte in forma,dar daca ploua cu siguranta vom castiga

tchibos
12th March 2007, 15:45
umbla Porumboiu la arbitri si reuseste sa scoata un X

crissis
12th March 2007, 15:49
Vasluiul poate complica mult lupta pentru locul 2 , in retur putine echipe vor reusi sa plece cu puncte de la Vaslui

stefy_deva
12th March 2007, 16:25
intr-adevar meci greu de tot la vaslui de nu e imposibil! cu ambitie si determinare Rapidul poate scoate 3 puncte care ar fi extrem de importante pt lupta pt locul 2!!

Vasluiul vine dupa meciuri foarte bune, in plus acea victorie in fata Stelei a facut ca increderea jucatorilor de la Vaslui in propile forte sa creasca considerabil si vor lupta in acest meci!! dar si Rapid acum este pe val si cred k si-au dat si seama si jucatori si conducerea cat de importante sunt toate aceste meciuri care urmeaza si sper k Rapidul va obtine o victorie!!

tattae
12th March 2007, 16:42
umbla Porumboiu la arbitri si reuseste sa scoata un X

normal ca umbla ..cum s`a obisnuit sa umble si in ultimele 10 etape in care nu am fost invinsi niciodata ...

Telespan
12th March 2007, 17:24
..batem cu 2-0 la Vaslui...zicu shi Buga...Forzza Rapid!!!!!!!!!!!

crissis
12th March 2007, 17:34
..batem cu 2-0 la Vaslui...zicu shi Buga...Forzza Rapid!!!!!!!!!!!

Usor de zis greu de facut :ok: Cred ca se va impune Vasluiul cu 1-0

florin_vs
12th March 2007, 18:23
important e sa ramanem neinvinsi si dupa 11 etape :ok:

kain
12th March 2007, 19:19
Cu forma pe care o are Rapid, nici nu concep sa nu bata la Vaslui :D

JJ
12th March 2007, 19:31
Dragomir a zis ca adevaratele pretendente la locul 2 sunt Bistrita si Vasluiul - Rapidul s-ar bate cu Steaua si Clujul pt. locul de intertoto si cu Steaua si Poli pt. al doilea loc de UEFA.
In contextul asta, Vasluiul devine favorita clara in fata Rapidului. :D

Cipus
12th March 2007, 20:17
Pana acum, cele mai multe dintre echipele care au rezistat in fata Stelei nu au mai avut forta sa incurce si Rapidul (vezi Otelul, Ceahlaul sau UTA). Sa pateasca oare si Vasluiul la fel?

Loco
12th March 2007, 20:21
Pana acum, cele mai multe dintre echipele care au rezistat in fata Stelei nu au mai avut forta sa incurce si Rapidul (vezi Otelul, Ceahlaul sau UTA). Sa pateasca oare si Vasluiul la fel?

coincidente... e la fel ca si cum "statisticile arata ca in ultimile 8 intâlniri in care echipa X a avut un jucator cu 3 picioare au facut egal" si dupa cum stim "conform unor statistici 80% din statistici sunt false"

Luis Garcia10
12th March 2007, 20:23
1 solist !

tattae
12th March 2007, 20:43
Cu forma pe care o are Rapid, nici nu concep sa nu bata la Vaslui :D
da ...s`ar putea sa plece rapidu` cum a plecat si steaua de la vaslui . insa ...parerea ta si ti`o respect .
PS: sa fie oare a XI-a etapa fara infrangere ? :D

stefy_deva
12th March 2007, 20:53
10 etape e destul:P:D!
sunteti de nota 10 pt k de 10 etape nu ati pierdut dar eu sunt inca la liceu si nota 11 nu am vazut asa k nici voi nu o sa o primiti!:P:D :happy

Telespan
12th March 2007, 20:59
Usor de zis greu de facut :ok: Cred ca se va impune Vasluiul cu 1-0

..o sa fie meci greu ,dar totusi ii vom bate pe moldoveni.....Forzza Rapid!!!!!!!!!!!

Tyler Durden
12th March 2007, 22:50
hai sa n-o mai dam in: fura Porumboiu, fura Copos, e blat, nu e blat ca deja s-a ajuns la paranoia.

stefy_deva
12th March 2007, 23:18
noi cei care postam aici pe forum nu stim nici 0,01% din toate mismasurile care se intampla in Liga I si nici nu o sa le stim niciodata!! tot ce stim e de la telvizor sau de prin ziare!! ce se intampla acolo e prea important k presa sa afle! dar nu putem sa ne plangem de incorectitudinea fotbalului romanesc deocamdata!! greselile arbitrilor nu sunt de fiecare data in favoarea aceleiasi echipe pentru a intra im dubi!! oricum de vreo cativa ani e mai curat fotbalul nostru si sper sa devina un fotbal adevarat in care doar cel mai bun sa castige!!

lasati chestile cu bani si cele despre cumparatul arbitrilor k cel putin la acest meci nu va fi vorba de asa ceva!!!

pronostic 2-1 pt Rapid

Cipus
13th March 2007, 01:45
"conform unor statistici 80% din statistici sunt false"


Deci statistica ta are 80% sanse sa fie falsa. :happy :lol: :evil:
Statistica mea personala in schimb, iti spun eu ca nu ma inseala, nu ca ma laud pentru ca nu mi-ar iesi nimic din asta, insa daca te uiti peste postarile mele in general ai sa vezi ca am dreptate in peste 80% dintre ele, iar 80% dintre acestea sunt postate inaintea disputarii meciurilor. Steaua e mult sub nivelul aratat de Rapid, a meritat sa piarda la Vaslui, insa Rapidul cu siguranta va pune o mai mare presiune pe apararea Vasluiului si va inscrie. De altfel spuneam la inceputul returului ca Vasluiul va ocupa la final una din pozitiile 10 -12, tine minte acest post

Lauryca
13th March 2007, 07:53
eu vad X,poate 2 pentru ca intervine calitatea gazonului(cel mai prost din A),CARE VA FI O PIEDICA IMPORTANTA pentru Rapid!


Sa nu-mi spui ca avetzi cel mai destept gazon ca nu te cred !
Nu va mai hazardati sa faceti afirmatii ca Mihai Stoica dupa meciul cu Steaua, cum ca gazonul a fost prost si nu s-a putut juca. Uite asa apar falsele legende. Nu o fi gazonul cel mai bun din lume, dar nici chiar asa de prost cum se spune. Va aduc aminte ca gazonul a fost schimbat în totalitate la începutul acestui sezon (de aceea a si jucat meciul cu UTA din prima etapa la Focsani). Gazonul pe care s-a jucat sezonul trecut era execrabil, si nici nu se putea numi gazon, ca era pamânt cu iarba ca în curte la bunica. Poate multi au ramas cu amintirea terenului de anul trecut, dar acum gazonul e cel mai bun lucru din tot stadionul.

osicioru
13th March 2007, 08:16
3-2 pentru Vaslui,cred ca va fi un meci foarte frumos

osicioru
13th March 2007, 08:16
:yeah: Fortza Vaslui

Ammadeus
13th March 2007, 08:45
meci de 1x clar, daca e blat, 2

Tyler Durden
13th March 2007, 08:55
cata inteligenta, ce dialectica....se vede ca ai venit tu sa ne luminezi.

Loco
13th March 2007, 10:33
Deci statistica ta are 80% sanse sa fie falsa. :happy :lol: :evil:



pai nu te mai distra degaba ca tocmai asta era ideea...

eu nu am zis ca nu rapidul nu are nici o sansa la vs, ba da are f multe pt ca joaca cel mai bine din tara la ora actuala, da trebuie sa vii cu explicatii de astea(caum o faci de obicei) insa nu cu faze genul asta ca echipele ce au incurcat steaua si`au luat`o de la rapid ca nu are nici o legatura cu realitatea din teren, pai daca noi eram... nush Liverpool spre exemplu si prindeam steaua intr`o cupa europeana si apoi cadeam cu rapidul, tot la fel spuneai? ca vezi doamne otelul a batut steaua si apoi si`a luat`o de la rapid asa patiti si voi. ok, si legatura unde e? la Pascani probabil ca de obicei.

Ess
13th March 2007, 11:21
Musai sa tin cu Vaslui-ul :headbang:
Meci de 1 solist :D

filip daniel
13th March 2007, 12:24
SAMBATA, 17.03.2007

FC Vaslui – Rapid NATIONAL TV 15.30

Discutii inainte si dupa meci aici :ok:

cred ca vs o sa faca un meci bun si o sa bata:yeah:

filip daniel
13th March 2007, 12:25
o sa fie 1-0

JJ
13th March 2007, 15:54
da trebuie sa vii cu explicatii de astea(caum o faci de obicei) insa nu cu faze genul asta ca echipele ce au incurcat steaua si`au luat`o de la rapid ca nu are nici o legatura cu realitatea din teren
Corect. Uite, Dinamo a incurcat Steaua si dup-aia a incurcat si pe Rapid, Poli in tur la fel. Dar tot sper ca Vasluiul sa urmeze modelul Otelul. :)

chipy_1923
13th March 2007, 16:16
dc jucam cum am jucat cu Uta a doua repriza,batem la cel putin 2 goluri diferenta..x2 e sigur,dar sper sa batem totusi :D....

Cipus
13th March 2007, 19:31
trebuie sa vii cu explicatii de astea(caum o faci de obicei) insa nu cu faze genul asta ca echipele ce au incurcat steaua si`au luat`o de la rapid ca nu are nici o legatura cu realitatea din teren, pai daca noi eram... nush Liverpool spre exemplu si prindeam steaua intr`o cupa europeana si apoi cadeam cu rapidul, tot la fel spuneai? ca vezi doamne otelul a batut steaua si apoi si`a luat`o de la rapid asa patiti si voi. ok, si legatura unde e? la Pascani probabil ca de obicei.

Comparatia mea se refera la echipele mici pentru ca un meci intre doua echipe de acelasi nivel ramane deschis oricarui rezultat si orice comparatie intre 2 meciuri distincte e irelevanta. Argumente de genul Rapid e o echipa mai buna ca Vasluiul sunt pentru copiii de 2 ani nu pentru oameni in toata firea ca noi cei ce postam pe onlinesport. Argmentele noastre ar trebui sa urmareasca un substrat mai ascuns pe care nu il poate intelege oricine, eu asta incerc sa fac intotdeauna. Din ceea ce am postat eu pe acest thread, pentru cine vrea sa inteleaga, reiese ca Rapidul are un mare plus in fata Stelei si ca Vasluiul este o echipa de prima jumatate a clasamentului care este in masura sa arbitreze lupta la varf, dar nu mai mult de atat, nu poate emite pretentii la unul din primele 6 locuri la finalul campionatului

maxx1923
14th March 2007, 00:09
Nici nu ne putem gandi la un alt rezultat ,in afara de victoria Rapidului!Nu mai avem voie la pasi gresiti. Nu de alta,dar daca gresim si ne depaseste steaua,nu-i mai prinzi din urma. O sa inceapa iar jj sa arunce cu banii ,sa termine echipa de langa cimitir pe 2.Respect vasluiul,chiar are o galerie super,cred ca cea mai frumoasa din moldova, dar Rapidul trebuie sa invinga.De 2 lucruri mi-e frica. De gazon si de influenta lui porumboiu asupra arbitrilor.FORZZA RAPID!

chinezu
14th March 2007, 07:34
Vasluiul e Kosovo,gazonul e foarte prost,Porumboiu umbla la arbitri,la ora meciului va ninge in Vs,Zicu rateaza cu poarta goala...scor final 1-0.

Lauryca
14th March 2007, 07:45
Argumente de genul Rapid e o echipa mai buna ca Vasluiul sunt pentru copiii de 2 ani nu pentru oameni in toata firea ca noi cei ce postam pe onlinesport.
Spre dezamagirea ta si a mea forumul asta e po****t la greu de copii.


Argmentele noastre ar trebui sa urmareasca un substrat mai ascuns pe care nu il poate intelege oricine, eu asta incerc sa fac intotdeauna.
Ar fi super sa fie cum zici tu.


De gazon si de influenta lui porumboiu asupra arbitrilor.

Citeste postul asta (http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1158484&postcount=45) si mai lasa-ma cu gazonul.

Cipus
14th March 2007, 10:19
Spre dezamagirea ta si a mea forumul asta e po****t la greu de copii.

Daca noi, cei mai "batrani" am discuta tot aici dar pe o alta frecventa sa spun asa, sunt convins ca acei copii carora parintii nu le cumpara jucarii si n-au ce face pe acasa, si-ar gasi alte ocupatii mai interesante.



Ar fi super sa fie cum zici tu.


Sincer habar nu am cum e treaba cu moderatorii, daca sunt platiti de cineva pentru ceea ce fac sau nu (eu sunt pe acest forum de cateva luni), insa aberatiile de pe acest forum ar trebui sterse periodic pentru ca nu cantitatea conteaza (numarul de pagini postate), ci cantitatea si din nou acei copii isi vor gasi altceva mai bun de facut.
On topic: In acest meci totul va depinde mai mult de forma de moment a jucatorilor (anul trecut nimeni nu se astepta la acea victorie a Rapidului la Galati). Vasluiul daca deschide scorul si va sti sa se apere departe de propriul careu are sanse mari sa invinga. De asemenea un gol marcat repede de Rapid poate declansa un nou masacru (Rapidul are cel mai bun atac din tara, sa nu uitam). Sunt sanse de asemenea si pentru un 0-0

Loco
14th March 2007, 10:52
rapidul are un atac prea bun pt a nu inscrie deci in dreptul lor sunt slabe sanse sa scire 0 la sfârsitul meciului, totul va depinde de cum functioneaza atacul vasluiului, care din pacate cam da rateuri, insa daca vor fi bine montati, prevad un 2-2

Sunchase
14th March 2007, 11:04
Mai degraba un 0-0 , 0-1 ;)

dardar_3
14th March 2007, 12:53
Bat moldovenii:drak:...:ok:

Geografu
14th March 2007, 17:45
1-1 zic ( si sper :rolleyes: ) eu.Vasluiul acasa in returul asta va pune probleme tuturor echipelor oaspete.Succes Hizo ! :evil:

Ferko
14th March 2007, 19:27
...De 2 lucruri mi-e frica. De gazon si de influenta lui porumboiu asupra arbitrilor.FORZZA RAPID!

Dar de Zmeu ? Gazonul este la fel pentru ambele echipe. Infulentele asupra arbitrilor ? Sa vedem cine-i mai tare : Porumboiu sau Copos.

osicioru
14th March 2007, 20:06
:confused: :rolleyes: :sleep: :yeah: :headbang: :headbang: :D :rosu: :drak: :confused: GOOOOOOOOOOOOOOOOOOO VASLUUUUUUUUIIIIIIIIIIIII

Tyler Durden
14th March 2007, 22:16
gooooooooooooooooooooooooooooo osicioruuuuuuuuuuuu

Val
15th March 2007, 09:07
Blatistul de Porumboiu nu lasa Telesportul sa televizeze meciul. Cine se crede asta ma? Nu a mai pierdut de 10 meciuri si s-a unflat tarata in el. Afara din fotbal cu astfel de personaje. Poate da draku si nu ia liga nici o masura.

Zauri
15th March 2007, 09:26
Stai linistit ca meciul se va transmite.E ciudat cum ai citit tu numai jumatate de stire.Poti sa ne zici de ce nu vrea sa lase National Tv sa transmita?Pt cei care nu stiu.Si inca ceva .De ce e blatist Porumboiu?

Val
15th March 2007, 09:37
Ai dreptate cu faza cu juma de stire.Nu-l lasa datorita emisunii de duminica trecuta a lui Ivanovici cand s-a descoperit blatul cu Argesu de sezonu trecut.
De ce e blatist Porumboiu? Simplu, deja se stiu 2 blaturi din sezonu trecut: cu Argesu si cu Steaua. Nu am nimic cu FC Vaslui, cu Hizo sau cu jucatorii, tot respectul pt ce fac sezonul asta. In schimb de Porumboiu sa nu aud.

Zauri
15th March 2007, 09:49
decizie Adrian Porumboiu nu permite transmiterea meciului FC Vaslui - Rapid în semn de protest la adresa unui colaborator al firmei lui Horatiu Nicolau.

Partida FC Vaslui - Rapid, ce urma sa fie televizata sâmbata de National TV, nu va mai putea fi urmarita pe micile ecrane. Patronul vasluienilor, Adrian Porumboiu, a trimis un comunicat catre LPF în care informeaza ca va interzice televizarea meciului.

Ce l-a determinat pe Porumboiu sa faca acest pas? “Telesport (n.r. - detinatoarea drepturilor TV) a împroscat cu noroi clubul nostru prin emisiunea «Fanatik Show», asa ca eu nu pot colabora cu ea. Telesport încurajeaza un individ - realizatorul acestei emisiuni, Horia Ivanovici, - care m-a santajat în mai multe rânduri si pe care l-am dat în judecata pentru santaj”, explica patronul lui FC Vaslui. Porumboiu spune ca aceasta este o practica obisnuita la Ivanovici: “Ii suna pe diversi oameni de fotbal si le spune ca îi distruge în ziarul lui daca nu vin la emisiune si daca nu-i dau bani”. Intrebat daca “a cotizat” si el catre Ivanovici, finantatorul vasluienilor a raspuns: “De mila i-am dat bani de mai multe ori, foarte multi bani!”.
Selectionerul nationalei, Victor Piturca, l-a dat si el în judecata pe Ivanovici pentru acelasi motiv si întareste cele spuse de Porumboiu: “M-a santajat si pe mine, si pe foarte multi oameni de fotbal. In continuare procedeaza la fel. Sper ca instanta sa-si faca datoria, pentru ca sunt foarte multe declaratii ale unor oameni de fotbal împotriva acestui individ”. Intrebat daca i-a cerut daune lui Ivanovici, Piturca ne-a precizat: “Nu ma intereseaza pe mine daune din banii furati din fotbal! Sper ca acest electrician, ca electrician am înteles ca este, sa fie interzis pe posturile TV!”.

Cum se apara Horia Ivanovici

Contactat telefonic, realizatorul emisiunii “Fanatik Show”, Horia Ivanovici (foto), a precizat: “Când nu pot sa puna botnita unui ziarist, indivizi de teapa lui Porumboiu sau Piturca se apuca sa inventeze si ce-au visat noaptea povestesc dimineata. Adrian Porumboiu e mafiotul nr. 1 în acest moment al fotbalului nostru, care controleaza pe bani multi arbitrajul românesc. N-am spus-o numai eu, ci si oameni morali precum Craciunescu sau Penescu. In ceea ce-l priveste pe Piturca, acesta e un frustrat care în cariera n-a realizat mare lucru. Cu acesti oameni ma voi bate toata viata, indiferent de înscenariile mizerabile pe care mi le pregatesc, dupa chipul si asemanarea lor”.

Val
15th March 2007, 09:51
Exact stirea asta am citit-o si eu.

rapid_felix
15th March 2007, 10:46
Meci foarte greu dar avem prima sansa.
Sa speram ca nu ne vor fura arbitri.
Bate RAPID cu 2-1 !
Forza Rapid !!!!

Angel66
15th March 2007, 10:47
Bat moldovenii:drak:...:ok:

sau nu:drak: a trecut etapa 21!:drak:

Jerry20cm
15th March 2007, 10:49
ba o sa vezi, urato, c-o sa va bata vasluienii:P

fcvs
15th March 2007, 11:48
se stiu 2 blaturi din sezonu trecut: cu Argesu si cu Steaua.
asta face ca si echipa ta sa fie tot de blatisti, nu?
mai terminati bai cu prostiile astea!!!

in acea emisiune mi-a placut de borcea si zota, care au luat apararea Vasluiului (si aveau dreptate).
daca tot se caca pe ei (craciunescu, iovanovici, penescu) ca Vasluiu` a facut blat. sa vina cu dovezile si sa ne retrogradeze. nu sa faca tot felu` de acuzatii fara acoperire.

grande
15th March 2007, 12:29
ba o sa vezi, urato, c-o sa va bata vasluienii:P

Ce bah ,pe noi ne cheama steaua ?:happy :happy

Val
15th March 2007, 17:37
asta face ca si echipa ta sa fie tot de blatisti, nu?
Da, si daca sunt vinovati sa plateasca. Daca nu sunt in stare sa castige pe teren sa apuce draku de altceva.

Angel66
15th March 2007, 17:41
ba o sa vezi, urato, c-o sa va bata vasluienii:P

ba o sa vezi,uratule,ca nu!pe noi nu ne cheama steaua bucuresti!:happy(din fericire:D)

@grande ...am scris acelasi lucru:happy..fara sa vad ce ai raspuns tu!:D

grande
15th March 2007, 18:32
@grande ...am scris acelasi lucru:happy..fara sa vad ce ai raspuns tu!:D

Mai bine asa ,ca sa inteleaga si ei cum sta treaba !

danpuric78
15th March 2007, 18:43
asta face ca si echipa ta sa fie tot de blatisti, nu?
mai terminati bai cu prostiile astea!!!

in acea emisiune mi-a placut de borcea si zota, care au luat apararea Vasluiului (si aveau dreptate).
daca tot se caca pe ei (craciunescu, iovanovici, penescu) ca Vasluiu` a facut blat. sa vina cu dovezile si sa ne retrogradeze. nu sa faca tot felu` de acuzatii fara acoperire.

Bai, pai a fost blat, numai ca nu se poate dovedi. Numai fraierul de Penescu se dadeaq de gol singur, de asta au sarit astia.
Oricum e un semn de intrebare, cu cine se da porumboiu. Cu becali s-a certat, sa vedem cu cine se aliaza, cu dinamo sau cu rapid?
Meciul ne va lamuri care vor fi relatiile viitoare intre porumboiu si rapid.

fcvs
16th March 2007, 07:20
Bai, pai a fost blat, numai ca nu se poate dovedi.

hai ca esti culmea... si daca nu se poate dovedi, de ce zici ca a fost ??? doar stii ca se pleaca de la prezumtia de nevinovatie.

Numai fraierul de Penescu se dadeaq de gol singur, de asta au sarit astia.

da` tu ai auzit in ce ar fi constat blatul??? argesu` trebuia sa se lase invinsa pentru a avea parte de arbitraje corecte. Doamne fereste... pai daca ar avea Porumboiu atat influenta (ce influenta? de fapt ar conduce arbitraju`) cre`ca am fi sigur pe loc de liga campionilor.

voi nu vedeti cine fac acuzatiile??? iovanovici (cu care e in proces Porumboiu), craciunescu (cu care s-a certat la cutine) si penescu (care era in febra meciului; azi nu stiu daca ar mai face afirmatiile astea). nu bate deloc la ochi??

Lauryca
16th March 2007, 11:32
Lasa ma fcvs, ca vad ca unii ne supraestimeaza de parca am fi buricul pamântului. Daca am fi jumatate din cât se spune ca suntem, am fi departe.

stefy_deva
16th March 2007, 11:34
FC Vaslui in calitate de revelatia campionatului va aea cel mai greu meci de pana acum cu Rapid care este pe val!!

lot valoros - Rapid
jucatori care pot face diferenta - Rapid
portar - Rapid
antrenor - Rapid

conducem cu 4-0 pana acum


sunt rau pt ca ma enerveaza speculatile de genu "blat" , "Porumboiu", "Copos" , "arbitri"!!

Zauri
16th March 2007, 11:37
:ras-plans: Ba pardon...5-0 ..Rapidul are si cei mai glumeti suporteri:ras-plans:

Lauryca
16th March 2007, 11:38
Subscriu si eu ca e cel mai greu meci al nostru si sper sa nu ni se înfunde mâine seria meciurilor fara înfrâgere. 4-0 aveti doar teroretic. Practica însa de omoara.:D

JJ
16th March 2007, 11:39
Se televizeaza sau nu? Citisem ca Porumboiu e certat cu nu stiu cine de la Telesport si nu vrea sa permita televizarea. Cand a jucat cu Steaua n-o fi fost certat???

stefy_deva
16th March 2007, 11:41
:ras-plans: Ba pardon...5-0 ..Rapidul are si cei mai glumeti suporteri:ras-plans:

razi tu razi harap-alb da sti ce zice spanu: "k nu ii rasu tau" k sa nu zic altceva sa zici k is si mai glumet:drak: !!

stefy_deva
16th March 2007, 11:42
Subscriu si eu ca e cel mai greu meci al nostru si sper sa nu ni se înfunde mâine seria meciurilor fara înfrâgere. 4-0 aveti doar teroretic. Practica însa de omoara.:D

intr-adevar doar teoretic dar aceasta teorie de cele mai multe ori se adevereste!!

Zauri
16th March 2007, 11:44
Se televizeaza sau nu? Citisem ca Porumboiu e certat cu nu stiu cine de la Telesport si nu vrea sa permita televizarea. Cand a jucat cu Steaua n-o fi fost certat???

Se transmite

stefy_deva
16th March 2007, 11:45
Se televizeaza sau nu? Citisem ca Porumboiu e certat cu nu stiu cine de la Telesport si nu vrea sa permita televizarea. Cand a jucat cu Steaua n-o fi fost certat???


pe National TV la 15.30

Hard
16th March 2007, 11:48
Tre sa bata Vasluiul !

tattae
16th March 2007, 11:49
Tre sa bata Vasluiul !

Bate sigur !! ;)

lucian_iasi
16th March 2007, 11:50
Eu zic ca se termina egal:)

pytzy
16th March 2007, 11:50
Naspa ora. Aveti idee daca se transmite si la Radio ? Sunt la facultate la examen si nu am cum sa-l vad la televizor ma gandeam ca poate il ascult la radio pana intru.....:headbang: :headbang: :headbang:
Oricum Forza Rapid.../OLE//OLE//OLE/

lucian_iasi
16th March 2007, 11:52
Ai examen sambata la 15:30?:no: Ghinion

stefy_deva
16th March 2007, 11:52
naspa rau noroc k ii sambata!! si totusi dk stau sa ma gandesc ii faina ora pt mine k dk era seara nu il vedeam k tre sa merg la un chef!!:P

tattae
16th March 2007, 13:01
da` nu frecventati deplasarile ? sau numa` la televizor ? :D

grande
16th March 2007, 18:18
da` nu frecventati deplasarile ? sau numa` la televizor ? :D

Nu le-au dat viza modovenii !:happy :happy

Lover
17th March 2007, 00:17
0-0 sau 0-1

stefy_deva
17th March 2007, 00:19
da` nu frecventati deplasarile ? sau numa` la televizor ? :D

ar fi o treaba sa ma duc de la Deva la un meci la Vaslui, nu????

ma duc la meciuri la Arad sau la Timisoara eventual!

tattae
17th March 2007, 07:58
ar fi o treaba sa ma duc de la Deva la un meci la Vaslui, nu????

ma duc la meciuri la Arad sau la Timisoara eventual!

apropo ..in deva nu este echipa locala ?

stefy_deva
17th March 2007, 10:11
este CS Deva !!!
da decat ma duc la meciurile lor mai bine tin cu FC Sant si ma uit la meciurile lor la televizor! in deva 80% din po****tie are o echipa favorita din si restu de 20% din provincie!!

pronostic 3-0!:P

tattae
17th March 2007, 10:48
este CS Deva !!!
da decat ma duc la meciurile lor mai bine tin cu FC Sant si ma uit la meciurile lor la televizor! in deva 80% din po****tie are o echipa favorita din si restu de 20% din provincie!!

pronostic 3-0!:P
imi place logica ta :rolleyes:

cosimo1
17th March 2007, 11:19
va castiga vasluiul cu 2-1,greu dar va castiga

Lauryca
17th March 2007, 13:18
Asa sa fie..si cred ca atmosfera o sa fie super!! Numai sa nu ploua..ca azi, cam slabut cu soarele!!! Ne auzim dupa meci..ca acusi o tai la stadion. Hai Vasluiul!!! http://img261.imageshack.us/img261/9320/fcvasluimiscare3ybie6.gifhttp://img503.imageshack.us/img503/2844/fcvaslui24czoe4.gifhttp://img95.imageshack.us/img95/1725/stema4ivuv2.gif

GeKuRA
17th March 2007, 14:44
View Poll Results: Pronostic
1 22 33.33%
X 22 33.33%
2 22 33.33%


UAU !!! un adevarat derby !!!

HAI VASLUIU' !!! :ok: :D

YoYoyOi
17th March 2007, 15:01
eu n-am votat :drak:

YoYoyOi
17th March 2007, 15:23
Observatorul meciului Vaslui-Rapid a fost spitalizat

In jurul orei 12:00, cu câteva ore înaintea debutului partidei Vaslui-Rapid Bucuresti, Mircea Stoenescu, observatorul delegat de Federatia Româna de Fotbal (FRF) a suferit o hemoragie digestiva severa si a fost transportat de urgenta la spitalul din Vaslui, pentru primele îngrijiri. Din cauza starii grave a observatorului, cadrele medicale vasluiene au apelat la colegii de la Iasi, care au trimis spre Vaslui un elicopter în vederea transportarii lui Stoenescu la Bucuresti. "Pacientul a suferit o hemotragie digestiva superioara. Starea medicala a pacientului ne depaseste. Am hotarârt sa fie transportat la Bucuresti cu elicopterul" a declarat medicul de garda al Spitalului Muncipal Vaslui. Oficialul va pleca spre capitala la ora 15:50.
Prosport


:happy care l-ati otravit mai?

TaciAcolo
17th March 2007, 15:24
x pauza 1 final :evil:

benty
17th March 2007, 15:55
Cat E Scorul?

Adi Da Samraj
17th March 2007, 16:02
0 : 0

Kainsashiki
17th March 2007, 16:05
plm..vorbiti de radoi, si nu-l vedeti pe costin lazar asta ce k1 face p-aici...nici macar galben nu a luat desi actiunea s-a intamplat sub ochii lui tudor..

Cristian
17th March 2007, 16:49
http://img182.imageshack.us/img182/9356/img03171631nationaltvgl9.jpg (http://imageshack.us)

kain
17th March 2007, 16:54
Ce jucator e Zicu :D Doamne :yeah: 1-0 RAPID

YoYoyOi
17th March 2007, 16:56
ce arbitru bun e Tudor :D Doamne :yeah:

proVaslui
17th March 2007, 16:56
Eu n-am pomenit asa arbitraj. Probabil tre' sa curga sange ca sa ia si un rapidist un galben....

Kainsashiki
17th March 2007, 16:57
tipic mediului rural. cred ca nu e meci la vaslui sa nu se strige "Hotzii, hotzii"

YoYoyOi
17th March 2007, 16:58
cel mai dur fault a fost cel asupra lui Marius Constantin :happy

claudio25ro
17th March 2007, 16:59
pana acum Rapidul este cu 3 clase peste moldoveni... deci merita acest 1-0!

YoYoyOi
17th March 2007, 17:00
Doamne cat teatru pe capul lui Rada :happy

brandon
17th March 2007, 17:09
76' Perja (Rapid) primeste galben pentru un fault asupra lui Ljubinkovic.

78' Buga (Rapid) ia galben pentru un fault la Haisan.






Eu n-am pomenit asa arbitraj. Probabil tre' sa curga sange ca sa ia si un rapidist un galben....

proVaslui
17th March 2007, 17:11
76' Perja (Rapid) primeste galben pentru un fault asupra lui Ljubinkovic.

78' Buga (Rapid) ia galben pentru un fault la Haisan.

Ma lasi? Dupa 1-0 si un vasluian dat afara? Teatru ieftin.

YoYoyOi
17th March 2007, 17:12
n-ai dovedit nimic brandon... cartonasele trebuiau scoase inca din prima repriza pt unii rapidisti...
ca a dat acum altele, ar fi insemnat eliminare, mai ales pt Perja



gooooollllll Vaslui /hello

proVaslui
17th March 2007, 17:13
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :yeah:

m8k
17th March 2007, 17:13
GOOOOOOOOOOOOOOOL CFR pe DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOI:yeah: :yeah: :yeah:

Datenshi
17th March 2007, 17:24
Previzibil. :( Oricum, in afara de un galben care i se cuvenea lui Lazar in prima repriza, arbitrajul a fost ok.

Luis Garcia10
17th March 2007, 17:26
/hello /hello /hello /hello Bravo Vaslui ! :D :yeah: :ok: /hello /OLE/

Tyler Durden
17th March 2007, 17:26
Felicitari celor de la Vaslui. celor care sufera de arbitraj: fuck off.

Adi Da Samraj
17th March 2007, 17:31
IN RITMUL ASTA TERMINA CFR PE LOCUL 2 :drak:

Liviu
17th March 2007, 17:34
Surpinzator rezultatul . Vaslui invinge Steaua in superioritate numerica iar cu Rapid face egal in inferioritate...:D

Daca nu ma insel , Serban Moraru care a intrat pe final este fratele lui Radu Moraru - "Nasul" . :)

Datenshi
17th March 2007, 17:36
Surpinzator rezultatul .

Pentru cine?

cosimo1
17th March 2007, 17:36
vreau sa vad ce vor spune ivanovici cu craciunescu duminica la fanatik show,in legatura cu arbitrajul.punct meritat de fc vaslui,si iata ca vasluiul nu e unvinsa de 11 etape

m8k
17th March 2007, 17:38
Surpinzator rezultatul . Vaslui invinge Steaua in superioritate numerica iar cu Rapid face egal in inferioritate...:D

Pai normal! Steaua e mai slaba ca Rapidul!
Si CFR e cel mai bun!:yeah:

proVaslui
17th March 2007, 17:49
vreau sa vad ce vor spune ivanovici cu craciunescu duminica la fanatik show,in legatura cu arbitrajul.punct meritat de fc vaslui,si iata ca vasluiul nu e unvinsa de 11 etape

O sa zica probabil ca Porumboiu i-a ordonat arbitrului sa-i lase oamenii in zece ca sa-i arate lui Copos ca il bate si in inferioritate numerica. :groggy:

Tyler Durden
17th March 2007, 17:49
sa se confirme zicala doi se cearta si al treilea castiga? oricum mai sunt destule etape si toate echipele vor mai pierde puncte

razwan_vs
17th March 2007, 17:51
FC VASLUI !!!! 1-1 11 de 11 etape suntem invicibili ...

grande
17th March 2007, 18:02
Felicitari Vaslui pentru punctul castigat astazi si acum trebuie sa piarda steaua si totul este ok !

danpuric78
17th March 2007, 18:12
Porumboiu joaca tare. Nu se mai pleaca in fata nimanui. Extrem de interesant.

magica_steaua
17th March 2007, 18:14
Felicitari Vaslui pentru punctul castigat astazi si acum trebuie sa piarda steaua si totul este ok !

viseaza,4-0 pentru steaua si fanfara lui gigi corsicanu trece pe 4.........ai inteles liliacule????

Tyler Durden
17th March 2007, 18:16
viseaza,4-0 pentru steaua si fanfara lui gigi corsicanu trece pe 4.........ai inteles liliacule????

ia o pastila si pleaca la Mina Minovici.

YoYoyOi
17th March 2007, 18:18
Incidente provocate de suporterii rapidisti la Vaslui

Suporterii rapidisti au provocat incidente la Vaslui cu aproximativ 20 de minute înainte de meciul dintre formatia antrenata de Viorel Hizo si echipa bucuresteana. Fanii rapidisti au declansat scandalul la intrarea în stadion, în apropierea sectorului de tribuna rezervat lor. Dupa începerea scandalului, suporterii aflati deja în stadion au încercat sa iasa pe poarta, iar unii au rupt scaune, pe care le-au aruncat în spectatorii vasluieni aflati în tribuna a II-a. La un moment dat, a fost aruncat de fani si un gard de protectie care se afla initial la poarta. Incidentele au durat aproximativ zece minute, spiritele calmându-se dupa interventia jandarmilor.

are rost sa mai asteptam o decizie a Comisiei de Disciplina? :rolleyes:

fiind recidivisti, au primit doar avertisment, acum cred ca nici n-o sa ia in seama evenimentele:mda:

dede
17th March 2007, 18:22
rapidistii n-au fost in stare sa castige cu un om in plus si dupa ce au condus cu 1-0... si mai ziceau de stelisti :happy

maonel
17th March 2007, 18:25
felicitari pentru vaslui!!!! va doresc sa continuati fara infringere pin la meciu ci iasu

grande
17th March 2007, 18:33
ai inteles liliacule????

iar incepi cu jigniri pe aici aurolacule ?

danpuric78
17th March 2007, 18:34
rapidistii n-au fost in stare sa castige cu un om in plus si dupa ce au condus cu 1-0... si mai ziceau de stelisti :happy

Spre deosebirii de stelisti, aia de la rapid n-au avut arbitrul de partea lor.

magica_steaua
17th March 2007, 18:37
Spre deosebirii de stelisti, aia de la rapid n-au avut arbitrul de partea lor.

asa e ........... nu i-a ajutat ca pe steaua cu 2 goluri anulate........:happy :happy :happy :happy :happy :happy

ai zis-o p'asta..........ai pus punctul pe i.....felicitari:happy :happy

Lauryca
17th March 2007, 18:39
Las-o-n izmene ca nu tine. Tu te auzi când vorbesti??? 2 goluri anulate. Oare ce meci ai vazut tu?

Ferko
17th March 2007, 18:41
Meciul dintre Vaslui si Tudor a fost castigat de Rapid. La marele Lazar trebuia rosu direct si el nu primeste nici macar galbanut. Pana la urma a castigat Rapid un punct.

soren73
17th March 2007, 18:41
Un egal cat o victorie. Bravo baieti, urmeaza Dinamo.

grande
17th March 2007, 18:46
viseaza,4-0 pentru steaua si fanfara lui gigi corsicanu trece pe 4.........ai inteles liliacule????


Las-o-n izmene ca nu tine. Tu te auzi când vorbesti??? 2 goluri anulate. Oare ce meci ai vazut tu?

A vazut meciul la aragaz cu doua ochiuri ,ca sa fie stereo !!!

Ferko
17th March 2007, 18:46
Previzibil. :( Oricum, in afara de un galben care i se cuvenea lui Lazar in prima repriza, arbitrajul a fost ok.

Imi pare rau dar trebuie sa te contrazic : s-a vazut clar intentia de a lovi a lui Lazar. Rosu direct, asta trebuia.

soren73
17th March 2007, 18:46
Ce atitudine au avut suporterii rapidisti, care strigau "m...e" cand crainicul stadionului striga numele jucatorilor galben-verzi!!!
Isi merita numele de "tzigani", si nu ma refer la etnie sau culoarea pielii, ci la caracter...

Liviu
17th March 2007, 18:47
Pai normal! Steaua e mai slaba ca Rapidul!
Si CFR e cel mai bun!:yeah:
Dupa ce logica ?

are rost sa mai asteptam o decizie a Comisiei de Disciplina?
Vreun arbitru de rezerva martor , ceva ? Altfel , nu are rost sa discutam .

magica_steaua
17th March 2007, 18:47
Ce atitudine au avut suporterii rapidisti, care strigau "m...e" cand crainicul stadionului striga numele jucatorilor galben-verzi!!!
Isi merita numele de "tzigani", si nu ma refer la etnie sau culoarea pielii, ci la caracter...

grande vrei sa-ti traduc si eu....ca de inteles sigur nu ai capacitatea necesara

dede
17th March 2007, 18:49
Spre deosebirii de stelisti, aia de la rapid n-au avut arbitrul de partea lor.
:ras-plans:
nuuu... faptul ca de la Steaua au eliminat un jucator de'a moca, iar la rapidisti au uitat ca mai exista si cartonase nu conteaza :happy

danpuric78
17th March 2007, 18:50
:ras-plans:
nuuu... faptul ca de la Steaua au eliminat un jucator de'a moca, iar la rapidisti au uitat ca mai exista si cartonase nu conteaza :happy
N-a fost eliminat moka. asa a vazut arbitrul de rezerva si n-a dovedit inca nimeni ca s-a inselat.
iar faptul ca au mai fost scutit alti doi de eliminare alea nu le mai puneti?
Stai linistit ca bateti argesul. a vazut GG ca nu se mai poate.

soren73
17th March 2007, 18:56
Arbitraj 100% pro Rapid ,si chiar daca nu sunt fan al Stelei, incep sa ii dau dreptate lui jj cu masinatiunile facute de Copos-Dragomir= PRM ,bineinteles in favoarea feroviarilor.

brandacadabra
17th March 2007, 19:00
un rezultat firesc....

GeKuRA
17th March 2007, 19:03
Bravo Vaslui !!... :ok:

Tyler Durden
17th March 2007, 19:04
Arbitraj 100% pro Rapid ,si chiar daca nu sunt fan al Stelei, incep sa ii dau dreptate lui jj cu masinatiunile facute de Copos-Dragomir= PRM ,bineinteles in favoarea feroviarilor.

Copos-PRM, tu chiar rationezi cand spui vorbele astea?Exista o antipatie profunda intre Vadim si Copos. cat despre arbitraj ....:rolleyes:

brandacadabra
17th March 2007, 19:10
ce copos prm vadim? asta e o ineptie pura...e un rezultat normal

andrei207219
17th March 2007, 19:43
bravo fc vaslui!!!!!!!!! le mai trebuie cate o frana la echipele astea din capitala care cred ca daca au sediu la bucuresti trebuie sa castige! chiar ar fi atat de rusinos sa joace si provincia mai des in cupe europene, chiar daca e un pic mai greu? pe mine ma enerveaza la culme idiotii astia de comentatori care dupa ce ca n-au facut sport in viata lor (poate table doar? si asta ar fi mult) stau si mananca "maro" la tv . inteleg ca mai toti sunt din b dar s-o ia cu putina paine , nu se mananca gol!!!!

andrei207219
17th March 2007, 19:51
sorry, am uitat sa felicit si pe poli iasi!!!
:ok:

YoYoyOi
17th March 2007, 20:06
bravo fc vaslui!!!!!!!!! le mai trebuie cate o frana la echipele astea din capitala care cred ca daca au sediu la bucuresti trebuie sa castige! chiar ar fi atat de rusinos sa joace si provincia mai des in cupe europene, chiar daca e un pic mai greu? pe mine ma enerveaza la culme idiotii astia de comentatori care dupa ce ca n-au facut sport in viata lor (poate table doar? si asta ar fi mult) stau si mananca "maro" la tv . inteleg ca mai toti sunt din b dar s-o ia cu putina paine , nu se mananca gol!!!!

au fost chiar penibili comentatorii, atata l-au mai laudat pe Zicu si l-au mai ridicat in slavi de parca era castigatorul balonului de aur :groggy:
Iar cand erau vasluienii in atac scadeau sonorul si vorbeau aproape cu ciuda...

razwan_vs
17th March 2007, 20:09
erau rapidisti :D....urmatorii pe lista : DINAMO sapt viitoare ...ca sa ii terminam pe toti din bucuresti

YoYoyOi
17th March 2007, 20:10
ucideti-i :D taiati-le macaroana:D

Deck
17th March 2007, 20:17
au fost chiar penibili comentatorii, atata l-au mai laudat pe Zicu si l-au mai ridicat in slavi de parca era castigatorul balonului de aur :groggy:
Iar cand erau vasluienii in atac scadeau sonorul si vorbeau aproape cu ciuda...

Iar cand Tudorica impartea cartonase vasluienilor spuneau ca e prea mare vacarmul in jurul lor.
Penibili. :rosu:

Lauryca
17th March 2007, 20:35
Speram într-un rezultat bun si în meciul cu Dinamo...:yeah: :cool: Cat despre arbitru, a fragmentat jocul în favoarea giulestenilor si a fluierat si aiurea. Nu vreau sa ma plang ca arbitrajul a fost partinitor, ci a fost slab, la multe faze s-a fluierat aiurea.

blaga
17th March 2007, 20:47
:happy
erau rapidisti :D....urmatorii pe lista : DINAMO sapt viitoare ...ca sa ii terminam pe toti din bucuresti

:happy :happy
ucideti-i :D taiati-le macaroana:D

Apropo :ras-plans: voua (STEAUA) v-au taiat-o de mult:happy..... acuma, va mai doare locu? :mask

bazz
17th March 2007, 20:50
mai baieti ...galben verzi ...de 3 lei ..daca voi incurajati ekipa favorita vandalizand masinile fetitzelor care simpatizeaza cu adversarii...divizia D e suprematie pt voi ...v-ati culcat la 2 zero zero 5 , v-ati trezit la 1907...pacat ca in Liga 1...

Zauri
17th March 2007, 20:54
Am vazut multi suporteri veniti pe Municipal.Fiecare s-au manifestat cum au crezut de cuviinta.Mai fair-play, mai jignitor, mai urat dar ca ai Rapidului nu mi-a fost dat sa vad...E incredibil ce s-a petrecut inaintea meciului,e de neexplicat cum inteleg ei sa-si incurajeze echipa.Sa arunci cu scaune in spectatori sa injuri publicul fara nici un motiv,sa injuri fiecare jucator al echipei adverse.
De departe sunt cei mai indisciplinati (ca sa fiu bland) suporteri.Si daca tot e cu felicitari pe aci felicit si eu echipa ca si-au jucat sansele si cand erau in inferioritate numerica,felicit galeria Vasluiului ca nu au ripostat la mizeriile venite din peluza sud,publicul vasluian care cu obiectivitate va spun e printre primele 5 locuri din tara.

axterix
17th March 2007, 20:55
nu-i echipa mai iubita ca rapid :happy

Zauri
17th March 2007, 20:56
mai baieti ...galben verzi ...de 3 lei ..daca voi incurajati ekipa favorita vandalizand masinile fetitzelor care simpatizeaza cu adversarii...divizia D e suprematie pt voi ...v-ati culcat la 2 zero zero 5 , v-ati trezit la 1907...pacat ca in Liga 1...

Prietene ...:sleep:

crissis
17th March 2007, 21:04
Acest egal nu ii favorizeaza pe rapidisti . Un egal aproape cit o infringere pentru rapidisti care daca rivala lor cistiga astazi cu Argesul ii trimite pe rapidisti pe locul 4

codrind
17th March 2007, 21:15
mai baieti ...galben verzi ...de 3 lei ..daca voi incurajati ekipa favorita vandalizand masinile fetitzelor care simpatizeaza cu adversarii...divizia D e suprematie pt voi ...v-ati culcat la 2 zero zero 5 , v-ati trezit la 1907...pacat ca in Liga 1...

E TIPIC!!:no:
E DE-AL CASEI !!:ok:

Despre meci: Rapidul a greșit "macazul"

GeKuRA
17th March 2007, 21:22
mai baieti ...galben verzi ...de 3 lei ..daca voi incurajati ekipa favorita vandalizand masinile fetitzelor care simpatizeaza cu adversarii...divizia D e suprematie pt voi ...v-ati culcat la 2 zero zero 5 , v-ati trezit la 1907...pacat ca in Liga 1...

Galeria Vasluiului ar putea fi aproape ca cea a Timisoarei daca nu ar exista aceste "vandalisme"... pacat !!
tocmai de asta si aceasta rivalitate... intre Iasi si Vaslui.... unii mai civilizati ... si altii... desi imi place spiritul tzaranului nostru...

razwan_vs
17th March 2007, 21:23
codrind sa vedeti voi ce frumos o sa ne compartam la iasi,,,fix ca rapidistii la vaslui ;)

Lauryca
17th March 2007, 21:25
mai baieti ...galben verzi ...de 3 lei ..daca voi incurajati ekipa favorita vandalizand masinile fetitzelor care simpatizeaza cu adversarii...divizia D e suprematie pt voi ...v-ati culcat la 2 zero zero 5 , v-ati trezit la 1907...pacat ca in Liga 1...
Asta e nimica toata pe langa ce au facut rapidistii. A spus Legionaru' înainte. Si daca tot vorbesti ca sa te afli in treaba, afla ca cucoanele alea umblau nestanjenite în tricoul visiniu; daca tot e sa fim corecti si ele au cautat-o, asa ca scuteste-ne de apelative gratuite.


Galeria Vasluiului ar putea fi aproape ca cea a Timisoarei daca nu ar exista aceste "vandalisme"... pacat !!
tocmai de asta si aceasta rivalitate... intre Iasi si Vaslui.... unii mai civilizati ... si altii... desi imi place spiritul tzaranului nostru...
Noi suntem mici copii pe langa altii. Si scuteste-ne de placerile si observatiile tale.

GeKuRA
17th March 2007, 21:35
@ Lauryca... poate tu nu te simti... dar vezi-i pe ceilalti colegi din Vaslui...
TZARANIADA e in miez in Vaslui... asta tre sa o recunosti, chiar daca poate esti printre cei mai civilizati de acolo...

Zauri
17th March 2007, 21:37
Galeria Vasluiului ar putea fi aproape ca cea a Timisoarei daca nu ar exista aceste "vandalisme"... pacat !!
tocmai de asta si aceasta rivalitate... intre Iasi si Vaslui.... unii mai civilizati ... si altii... desi imi place spiritul tzaranului nostru...

hai prietene mai lasa-ne cu astfel de aprecieri.Pastreaza-le pentru tine si superba galeria a Iasului.Ramaneti voi cu civilizatia si lasati-ne pe noi in satul asta al nostru.M-am saturat sa va tot aud vorbind de civilizatii de concepte de manifestari.Incurajati-va echipa civilizat noi ne vom incuraja echipa cum stim si gata.Nu mai fa tu aprecieri la adresa altora.

GeKuRA
17th March 2007, 21:43
baieti din Vaslui... sa nu uitam... si sa nu incepemm iarasi o discutie aprinsa..
cand era Iasul inaintea voastra ne doreati raul...
noi daca suntem in urma voastra... ne bucuram intr-o oarecare masuara... pt. ca sunteti moldoveni... sunteti de ai nostri ... suntem neamuri ca vrem ca nu vrem... (sapt. asta am fost de 2 ori la Vs :D)
numai ca nu pot eu sa schimb ceea ce simtiti voi... o sa schimbe timpul... in bine sau rau... asta vom vedea..
pana atunci .. ma bucur ca exista aceasta rivalitate... numai sa nu ramana cu consecinte grave... rivalitatea sa ramana numai pe stadion :ok: in anumite limite :ok:


HAI MOLDOVA !!!

codrind
17th March 2007, 21:48
codrind sa vedeti voi ce frumos o sa ne compartam la iasi,,,fix ca rapidistii la vaslui ;)


Nu e nevoie!!

E de ajuns să treci prin TUDOR, și să "simți mirosul".
Și dacă tot vrei să vii cu "amenințări" puerile, SINCER îmi este milă de cei care îți împărtășesc "năzuințele"!!

Zauri
17th March 2007, 21:55
Eu te asigur ca acest conflict dintre Iasi si Vaslui nu exista.Nici nu-ti trece prin cap cat de mult ne bucuram ca ati batut Timisoara.Imaginara disputa dintre cele doua galerii a fost intretinuta de-a lungul timpului de teribilismul unor suporteri,de dorinta de a se rafui si ei chipurile ca echipele mari.
Problema e ca se mai ridica unu ca tine si mai arunca o picatura de benzina peste acest foc,care dupa parerea mea cu trecerea timpului se va stinge.

GeKuRA
17th March 2007, 22:04
eu torn benzina ??? ha ha ha ! ! ! ! ! ! !

probabil ca inca esti nou in rivalitatea dintre Iasi si Vaslui...
cred ca nu stii de ce Iesenii sunt acum impotriva Vs... desi intr-o mica parte... unii de placere ..

Celso
17th March 2007, 22:07
mai terminati`va ma cu "marea" rivalitate asta Iasi-Vaslui:D :groggy:

GeKuRA
17th March 2007, 22:12
nu e mare... dar "e" !!!

codrind
17th March 2007, 22:19
”Am dominat tot meciul si am fost egalati destul de stupid. Noi suntem vinovati”, l-a completat si Ionut Mazilu.

”Am avut avantaj de un om si totul a depins de noi. Suntem niste prosti”, spus si cel mai bun jucator al Rapidului din meciul cu Vasluiul, Ianis Zicu.



CICĂ le-au trebuit cam 66 de ani să se "prindă"!!! :happy

bada_otelul
17th March 2007, 22:19
bai ce bataie,desi nu este etic si legal ce s-a intamplat felicitari vasluienilor

bazz
17th March 2007, 22:24
Chiar nu mi-am dat seama ca simpatizand cu adversarii cucoanele alea ar fi putut fi imbracate in alte tricouri decat cele ale visiniilor...oricum ..buna observatie ...numai ca asa ceva nu se face in 2007 la divizia A,B,C spargi lunete rupi oglinzi,asta toamna am intrat pe stadion la Vaslui cu mascatii pe scara dubei D.P.I.R cu arma indreptata spre minunatul public vasluian care credea ca meciul se joaca in parcarea unde au poposit autobuzele cu suporterii ieseni si nu pe zona verde din spatele ei .....regretabil...parea o exagerare si un exces de zel al mascatilor dar se pare ca e doar o necesitate si singura varianta ...

Tyler Durden
17th March 2007, 22:25
codrind, iti cer sa taci.

codrind
17th March 2007, 22:31
codrind, iti cer sa taci.

Că dacă nu! CE??

Îmi spargi și mie "luneta"??
Îți "ornezi" "locuința" cu retrovizoarea mea ???
Sau ....

kain
17th March 2007, 22:32
”Am dominat tot meciul si am fost egalati destul de stupid. Noi suntem vinovati”, l-a completat si Ionut Mazilu.

”Am avut avantaj de un om si totul a depins de noi. Suntem niste prosti”, spus si cel mai bun jucator al Rapidului din meciul cu Vasluiul, Ianis Zicu.



CICĂ le-au trebuit cam 66 de ani să se "prindă"!!! :happy

Stii ce-i culmea? Steaua si Dinamo nu o sa recunoasca niciodata :happy

Zauri
17th March 2007, 22:34
Că dacă nu! CE??

Îmi spargi și mie "luneta"??
Îți "ornezi" "locuința" cu retrovizoarea mea ???
Sau ....

Prietene esti obosit si pe langa subiect.Relaxeaza-te si tu cu un somn bun.Stim e greu sa renunti la orgasmul pe care echipa ta ti l-a oferit azi dar vorbesti prostii,esti depasit de discutie...:sleep:

Tyler Durden
17th March 2007, 22:40
Că dacă nu! CE??

Îmi spargi și mie "luneta"??
Îți "ornezi" "locuința" cu retrovizoarea mea ???
Sau ....

pe mine nu ma priveste razboiul vostru cu vasluienii, nu inteleg de ce trebuie sa postezi tu afirmatiile lui Mazilu si Zicu.

osicioru
17th March 2007, 22:42
vaslui vaslui vaslui,echipa momentului

codrind
17th March 2007, 22:43
pe mine nu ma priveste razboiul vostru cu vasluienii, nu inteleg de ce trebuie sa postezi tu afirmatiile lui Mazilu si Zicu.

Păi dacă-i RENEGI.... fă-o cu DEMNITATE :ok: !
adică :
- sparge-le luneta
- fură-i retrovizoarele

Nu de alta dar aveți experiență (mârlanii care au atacat autocarele POLITEHNICII la ieșirea din bucurești)

GeKuRA
17th March 2007, 22:44
vaslui vaslui vaslui,echipa momentului
asa e .. bravo lor !!! :ok:

YoNuTzz
17th March 2007, 22:47
bv vaslui ! oricum rapidu si-au facut-o cu mana lor...

codrind
17th March 2007, 22:48
vaslui vaslui vaslui,echipa momentului

HAI să-l IMORTALIZĂM !! http://69.93.183.37/1797/187/emo/popa.gif
http://69.93.183.37/1797/187/emo/popa.gifhttp://www.planetsmilies.com/smilies/sick/sick0004.gif

Lauryca
17th March 2007, 22:48
Chiar nu mi-am dat seama ca simpatizand cu adversarii cucoanele alea ar fi putut fi imbracate in alte tricouri decat cele ale visiniilor...oricum ..buna observatie ...numai ca asa ceva nu se face in 2007 la divizia A,B,C spargi lunete rupi oglinzi,asta toamna am intrat pe stadion la Vaslui cu mascatii pe scara dubei D.P.I.R cu arma indreptata spre minunatul public vasluian care credea ca meciul se joaca in parcarea unde au poposit autobuzele cu suporterii ieseni si nu pe zona verde din spatele ei .....regretabil...parea o exagerare si un exces de zel al mascatilor dar se pare ca e doar o necesitate si singura varianta ...

Vad ca ai uitat cum v-au fost atacate cele doua autobuze de rapidisti si au fost vandalizate si suporterii ieseni batuti cu bâte. Acum va plângeti de noi, ca am fi cei mai rai. Exagerezi mult. Am mai spus-o odata, noi suntem mici copii pe lânga majoritatea suporterilor echipelor ligii 1. Iar despre meciul din toamna nu mai exagera, ca toata parcarea era blindata cu politisti si jandarmi si toate fortele de ordine erau supervizate de comandantul politiei judetene dintr-un audi a4 alb 3.0 tdi cu numere de mai. Ati fost paziti mai ceva ca Fort Knox-ul din cauza tensiunii meciului.

@codrind, daca mori de ciuda, nu mai arata si la altii.

Tyler Durden
17th March 2007, 22:49
auzi amice, dar de imbecilii care au atacat un copil, i-au furat steagul si au pus faza imediat pe youtube ce spui?

codrind
17th March 2007, 22:54
Vad ca ai uitat cum v-au fost atacate cele doua autobuze de rapidisti si au fost vandalizate si suporterii ieseni batuti cu bâte.

Eu am punctat ceva mai sus



Acum va plângeti de noi, ca am fi cei mai rai. Exagerezi mult.

Nu cred că se plânge cineva, doar arată cu degetul !

Așa
http://img369.imageshack.us/img369/6736/poke2iq.gif
sau așa
http://img369.imageshack.us/img369/5453/fuck4dl.gif


@codrind, daca mori de ciuda, nu mai arata si la altii.

CIUDĂ!!???... pe ce??... Pe NIMIC???
NICIODATĂ! :yeah:

Sezione
17th March 2007, 23:11
ucideti-i :D taiati-le macaroana:D

Cita:happy finetze domsoara!!

Lauryca
17th March 2007, 23:13
Eu am punctat ceva mai sus

Nu m-am referit doar la "pomenire"...



Nu cred că se plânge cineva, doar arată cu degetul !
Așa
http://img369.imageshack.us/img369/6736/poke2iq.gif
sau așa
http://img369.imageshack.us/img369/5453/fuck4dl.gif

:rosu: http://www.mysmiley.net/imgs/smile/mad/mad0240.gif




CIUDĂ!!???... pe ce??... Pe NIMIC???
NICIODATĂ! :yeah:
Sigur ca da!!Si marmota....http://www.mysmiley.net/imgs/smile/indifferent/indifferent0023.gif

Geografu
17th March 2007, 23:15
Mare noroc au avut vasluienii dar trebe sa recunosc ca au si jucat bine.Oricum bravo Hizo si tineti-o tot asa ! ;)

Lauryca
17th March 2007, 23:33
Ne-am umplut de sustinatori de ocazie!!!Si de felicitari asemenea. Cum si-au schimbat stelistii discursul despre noi într-o saptamâna...:rolleyes:

kain
17th March 2007, 23:39
Noroc chior pentru Vaslui, insa a fost si greseala Rapidului care nu a putut sa majoreze scorul, cu un om in plus pe teren :P

whitewildstuff
18th March 2007, 00:00
Ce sa intelegem noi??Astia neimplicati in fenomenul "ultra" dintre ieseni(oraseni) si vasluieni(tarani)??Ca si cand merge bine in partea aia de tara tot rau este??Fratele isi injunghie fratele,vorba yoyo-lei:).Taiati-va macaroana!!Hahaha!Rezultate bune azi si voi va porcaiti pe aici.Bleah!!

GeKuRA
18th March 2007, 00:09
Ce sa intelegem noi??Astia neimplicati in fenomenul "ultra" dintre ieseni(oraseni) si vasluieni(tarani)??Ca si cand merge bine in partea aia de tara tot rau este??Fratele isi injunghie fratele,vorba yoyo-lei:).Taiati-va macaroana!!Hahaha!Rezultate bune azi si voi va porcaiti pe aici.Bleah!!

asa-i ... azi rezultate bune...

e numai pojghita de deasupra.... ca daca trecem de slanina .... tot un sange suntem...

Adi Da Samraj
18th March 2007, 00:12
am privit discutia asa cum privesti un insectar, pare interesant dar te plictisesti repede si pleci.

crissis
18th March 2007, 00:49
Inutile urarile de bine ale unor useri aici .
Bravo vasluienilor pentru rezultat

Sunchase
18th March 2007, 01:16
Din nou ne-am batut joc de meci si am pierdut noi 2 puncte.. la cum tratam fazele de atac la 1-0 pariam ca vom fi egalati.avem cativa jucatori de care trebuie sa scapam in vara neaparat

in rest vasluiul e un oras ingrozitor iar atmosfera de circ domneste peste tot :groggy:

intr-un fel e bine ca acum vom fi si mai montati sa batem pe steaua , asta nu e problema..dar cfr-ul deja .. :groggy:


fantastic zicu /hello

magica_steaua
18th March 2007, 01:17
Din nou ne-am batut joc de meci si am pierdut noi 2 puncte.. la cum tratam fazele de atac la 1-0 pariam ca vom fi egalati.avem cativa jucatori de care trebuie sa scapam in vara neaparat

in rest vasluiul e un oras ingrozitor iar atmosfera de circ domneste peste tot :groggy:

intr-un fel e bine ca acum vom fi si mai montati sa batem pe steaua , asta nu e problema..dar cfr-ul deja .. :groggy:

bateti pe dreaq :happy :happy :happy

Sunchase
18th March 2007, 01:18
baiete tu nu stii ca in templu suntem invincibili ? ;) ia mai citeste rezultatele..

magica_steaua
18th March 2007, 01:23
baiete tu nu stii ca in templu suntem invincibili ? ;) ia mai citeste rezultatele..

nu stiu despre ce templu vorbesti,dar nu te contrazic ,daca zici tu, inseamna ca sunteti invincibili acolo....... dar in giulesti va dam 3-0

Sunchase
18th March 2007, 01:25
magica_steaua nici tu nu crezi ca putem fi invinsi acasa. te rog scrie ceea ce crezi :)

e posibil sa fii inconstient si sa nu stii atmosfera din giulesti ? esti din romania ?

magica_steaua
18th March 2007, 01:27
magica_steaua nici tu nu crezi ca putem fi invinsi acasa. te rog scrie ceea ce crezi :)

e posibil sa fii inconstient si sa nu stii atmosfera din giulesti ? esti din romania ?

da e o atmosfera umeda datorita flegmelor "diavolilor visini" ,asta e singurul pericol pentru adversari

Sunchase
18th March 2007, 01:29
deci nu esti. si schimba varsta de acolo. nu pacalesti pe nimeni ca ai putea fi major :)

vlad_albvisiniu
18th March 2007, 01:53
vasluiul i-au batut si pe ******nu putem spune ca nu au meritat un x astazi.FALICITARI VASLUI pentru ce au reusit in ultima vreme cu echipele din bucale! steaua e magica ****

magica_steaua
18th March 2007, 02:00
vasluiul i-au batut si pe ******...nu putem spune ca nu au meritat un x astazi.FALICITARI VASLUI pentru ce au reusit in ultima vreme cu echipele din bucale! steaua e magica in canale poate

mai intai apuca-te sa inveti gramatica limbii romane si pe urma intra pe forumuri si da-te in spectatcol :ok: :ok: :ok:

3 zile nu te mai vad pe aici...............tu credeai ca pe forumul asta poti sa te exprimi ca la tine acasa?????

Cipus
18th March 2007, 02:22
Buhaescu nu e jucatorul caruia Radoi i-a scos vreo patru dinti acum vreo doua etape? In loc sa se razbune pe stelisti, le-a facut un bine, i-a readus pe podium. Bravo Vaslui, ma gandeam la un egal

iacob viorel
18th March 2007, 07:30
extra,un meci cum rar mai vezi in liga,urmatoarea victima va fi DINAMO

fcvs
18th March 2007, 07:36
referitor la acele masini. nu erau doar alea 2 fete. pe ele le-au dat la tv sa para mai dramatic. atat timp cat crezi ca, daca te afli intr-o masina, poti sa iti expui materialele alb-visinii si sa arati degetul si pumnul, inseamna ca te tzine si esti dispus sa suporti consecintele.

sarmak
18th March 2007, 10:45
nici in Iasi nu era mai mare civilizatie pe vremea cand se intalnea Poli Ccu Vaslui, toate masinile cu nr. de Vaslui erau scuipate si probabil ca cei din masini daca faceau vre-un gest tot la ce au facut vasluienii cu rapidistii se ajungea.

Elphax
18th March 2007, 11:30
acuma vasluiul are moral prea bun si sunt prea plini de ei, o sa piarda urmatoarele 2 meciuri

Zauri
18th March 2007, 12:42
Crezi?Prietene atat timp cat Hizo e la timona nu exista "plini de ei".Plus ca jucatorii Vasluiului sunt niste copii dornici de afirmare.Ai sa vezi ca vor mai exista surprize

Adi Da Samraj
18th March 2007, 12:49
sa ajunga in CL

chipy_1923
18th March 2007, 12:50
bateti pe dreaq :happy :happy :happy

vedeti voi pe dracu' in Giulesti....ati prins glas pt. ca a jucat lindicu' ala bine?..sa vedem si pe parcurs cum o sa joace, si Carlos a jucat bine la inceput...apropo mi-a placut atitudinea "celei mai tari galerii din tara"...cum a dat echipa de greu,ati lasat-o balta...MM merita toate flegmele din lume...stai linistit ca nici voi nu sunteti civilizati asa ca nu mai vb. de noi...
despre meciul cu Vaslui..iar ne-am batut joc de niste puncte pe care le-am avut in mana..e a nu stiu cata oara cand luam gol din faze de kko...cum sa iei gol din out?:headbang: :headbang: :mda: ..Perja a gresit la gol,si Coman la fel...pacat de Zicu care a jucat din nou f bine si ar merita sa fie convocat la nationala...Mazilu ala saracu' e paralel,n-are nici o treaba...am pierdut iar puncte ca prostii,cum am facut si anul trecut,si dc nu o sa iesim pe 2 o sa fie numai pt. ca ne-am batut joc de multe sanse..pacat si anul trecut,pacat si anul asta..
am vazut ca suporterii vasluieni se cred zmei..au luat-o in bot anul trecut pe strazi,nu s-au potolit..au inceput si anul asta...acum s-au luat de femei ca niste gay..pai sa nu fiti mirati de primirea din Bucuresti nebunilor,asta dc o sa aveti curajul sa veniti...nu sunt de acord cu bataile,dar se pare ca voi meritati sa primiti una mai buna decat aia de anul trecut...dc nu v-o luati in Bucuresti,sigur v-o luati la anul in Vaslui...

chipy_1923
18th March 2007, 13:03
rapidistii n-au fost in stare sa castige cu un om in plus si dupa ce au condus cu 1-0... si mai ziceau de stelisti :happy

taci dreacu'...aia n-au ajuns repriza a doua la poarta,si golul a venit pe o dubla prostie a noastra...ala nici nu s-a uitat cand a centrat...noroc chior si multa prostie de-a noastra...

Tyler Durden
18th March 2007, 14:24
stai linistit. peste 2 saptamani in Giulesti o sa-i umilim.

chinezu
18th March 2007, 14:24
Rezultat echitabil cu un plus in joc pt Rapid dar si impinsi un pic de la spate de Tudor,care nu a judecat unele faze cu aceasi masura.Cat despre galeria Rapidului...niste mizerii.

Loco
18th March 2007, 14:24
pai sa nu fiti mirati de primirea din Bucuresti nebunilor,asta dc o sa aveti curajul sa veniti...nu sunt de acord cu bataile,dar se pare ca voi meritati sa primiti una mai buna decat aia de anul trecut...dc nu v-o luati in Bucuresti,sigur v-o luati la anul in Vaslui...

iertati`ne, chiar nu ptutem sa facem nimic sa nu ne mai bateti? am gresit si noi aveti un pic de mila.

Charon
18th March 2007, 15:26
iertati`ne, chiar nu ptutem sa facem nimic sa nu ne mai bateti? am gresit si noi aveti un pic de mila.
mi-am dat seama ca ce spuneau iesenii despre voi e total adevarat !
suferiti de taranisme!
ieri am vazut la ce va pricepeti mai bine,la dat cu pietre!
la mai mare!

p.s.in ce oras mai arunca gospodinele borcane de la balcoane?:happy
oricum frumos,am plecat cu duba de la stadion,o noutate pentru mine!:happy

Tyler Durden
18th March 2007, 16:00
aseara am vorbit cu un amic care a fost la meci. mi-a spus ca ii vine sa vomite numai cand aude numle de Vaslui.

grande
18th March 2007, 16:13
p.s.in ce oras arunca gospodinele borcane de la balcoane?:happy


Raspuns : numai la Vaslui !:happy

YoYoyOi
18th March 2007, 16:18
acum ca s-au mai linistit apele, pot sa zic si eu ceva ...

mie mi s-a parut fault in atac la golul vasluienilor :groggy:

grande
18th March 2007, 16:25
mie mi s-a parut fault in atac la golul vasluienilor :groggy:

daca glumesti o iau ca atare ,daca-i serios atunci te inseli amarnic .....gol perfect valabil !:ok:

YoYoyOi
18th March 2007, 16:27
nu glumesc, vorbesc serios... mie mi s-a parut fault la Coman...

Lauryca
18th March 2007, 16:31
Cei care au fost în galeria Rapidului la acest sa ne scutesca de impresiile lor . Am vazut ce va poate pielea. Asa ca pliscu mic ca nu sunteti voi îngerasi ca sa vorbiti.

chipy_1923
18th March 2007, 16:53
nu glumesc, vorbesc serios... mie mi s-a parut fault la Coman...

n-a fost nici un fault...Perja nici n-a sarit la cap,si Coman a iesit aiurea rau de tot..60% e vina lui la gol..asta e...acuma ma oftic si mai rau pt. egalul de ieri,ca se pare ca Dinamo nu o sa bata..

YoYoyOi
18th March 2007, 16:54
bine na, daca voi ziceti :rolleyes:

Lauryca
18th March 2007, 17:02
YoYoyOi, la tine toate golurile sunt fault în atac. Si la cel primit Andrey de la Neagu si tipat fault în atac.

Elphax
18th March 2007, 17:23
YoYoyOi, la tine toate golurile sunt fault în atac. Si la cel primit Andrey de la Neagu si tipat fault în atac.

ce vrei, fetele sunt mai finutze ...

YoYoyOi
18th March 2007, 17:43
YoYoyOi, la tine toate golurile sunt fault în atac. Si la cel primit Andrey de la Neagu si tipat fault în atac.
arata-mi tu mie unde am zis eu asta si fac ce vrei tu :rolleyes:

ce vrei, fetele sunt mai finutze ...

finute sau nu, n-are nici o legatura, informeaza-te si apoi da-ti cu parerea :P

Zauri
18th March 2007, 17:43
mi-am dat seama ca ce spuneau iesenii despre voi e total adevarat !
suferiti de taranisme!
ieri am vazut la ce va pricepeti mai bine,la dat cu pietre!
la mai mare!

p.s.in ce oras mai arunca gospodinele borcane de la balcoane?:happy
oricum frumos,am plecat cu duba de la stadion,o noutate pentru mine!:happy

O intrebare pentru rafinatii suporteri ai Rapidului.De ce ati rupt scaunele si le-ati aruncat in tribuna a II-a?

Sunchase
18th March 2007, 18:06
erau niste *** fix langa tribuna a doua.tot topaiau acolo credeau baietii ca poate vor sa fie taiate , mai ales ca vine pastele...

LEgionaru dar sa nu vorbiti voi sunteti infinit mai penibil ca aruncati cu pietre din afara stadionului si apoi o luati la fuga :happy

Elphax
18th March 2007, 18:11
erau niste *** fix langa tribuna a doua.tot topaiau acolo credeau baietii ca poate vor sa fie taiate , mai ales ca vine pastele...

LEgionaru dar sa nu vorbiti voi sunteti infinit mai penibil ca aruncati cu pietre din afara stadionului si apoi o luati la fuga :happy

da mai dar pietrele sunt gratis, scaunele le plateste copos :ras-plans:

Sunchase
18th March 2007, 18:12
n-a fost nici un fault...Perja nici n-a sarit la cap,si Coman a iesit aiurea rau de tot..60% e vina lui la gol..asta e...acuma ma oftic si mai rau pt. egalul de ieri,ca se pare ca Dinamo nu o sa bata..


Coman a aparat fantastic si ieri pana gol..a avut o iesire mai putin inspirata , asta e. pacat ca pana ieri nu am primit nici un gol in 2007. jucam mai slab cand avem un om in plus :mda:

Luis Garcia10
18th March 2007, 19:06
Coman a aparat fantastic si ieri pana gol..a avut o iesire mai putin inspirata , asta e. pacat ca pana ieri nu am primit nici un gol in 2007. jucam mai slab cand avem un om in plus :mda:

Si cand te gandesti ca sareati cu gura pe aici ca de ce nu l-a dat Salomir afara pe Lovin in tur :lol: Cine va mai intelege ! :rolleyes: :rolleyes: :yeah:

osicioru
18th March 2007, 19:17
:groggy: dinamo next