PDA

View Full Version : Etapa 23: Jiul – CFR Cluj



tchibos
12th March 2007, 00:56
SAMBATA, 17.03.2007

Jiul – CFR Cluj TELESPORT 14.00

Discutii inainte si dupa meci aici :ok:

aLEX_U_1919
12th March 2007, 01:04
Victorie Jiul :D
http://img329.imageshack.us/img329/7325/steagulq8.gif (http://imageshack.us)

markcj
12th March 2007, 01:05
nu perea cred ca e posibil ca CFR sa se impiedece de Jiul

Cipus
12th March 2007, 01:58
dupa acel 1-1 din tur orice este posibil. 99% insa bate Clujul chiar daca jocul inca nu merge cum ar trebui, Jiul a primit deja lovitura de gratie

Dark Horror
12th March 2007, 07:09
Avand in vedere istoricul meciurilor cred ca va fi foarte greu sa batem,dar sunt increzator ca vom mai adauga 3 puncte la zestrea deja adunata

YoYoyOi
12th March 2007, 07:58
un 2 clar la acest meci

Ammadeus
12th March 2007, 08:59
1-4

grande
12th March 2007, 10:47
O victorie a gazdelor ar fi ideala !

TaciAcolo
12th March 2007, 10:50
scor fluviu 0-3 0-4 sunt deja in b jiul

nr.zece
12th March 2007, 11:32
nici mineri nu spera prea mult in meciul asta

Ferko
12th March 2007, 12:10
Bate CFR.

crissis
12th March 2007, 13:40
2 solist .
Un meci care in mod normal nu ar trebui sa le puna probleme cfr-istilor.

boni2204
12th March 2007, 14:23
Dupa cum au jucat la Iasi, doar o minune ii poate salva de la infrangere pe cei de la Jiul, dar .....

tchibos
12th March 2007, 15:43
desi pare un meci de 2 solist, nu stiu de ce dar cred ca va iesi X

cipricuta
12th March 2007, 16:21
Asa vad eu meciul acesta.

Nu cred ca Jiul poate emite pretentii la mentinerea in primul esalon. La cum joaca nici bani nu pot lua ca sa lase meciul. Cred mai degraba ca acum au un bun prilej sa le arate urmatorilor adversari ca pot face surprize si n-ar strica sa discute inainte de meci, la o bere, despre cine ce puncte ia.

Pe de alta parte, Cluj-ul este pe val. Valoric comparand, ei nu pot pierde decat daca ii trateaza cu indiferenta pe cei din Petrosani. Ceea ce nu prea cred.

Am incredere in CFR si merg pe un 2 solist.

Parazitu'1919
12th March 2007, 16:49
cum cfru tot in min 80 castiga....
da pe astia tot ii bat 2...

m8k
12th March 2007, 20:59
cum cfru tot in min 80 castiga....
da pe astia tot ii bat 2...

Ai innebunit???:shocked:
Zici ca va bate CFR???:groggy:
Normal ca castiga CFR! Evident 0-1, gol in min.90+6! Cadu bara gol!:D

Parazitu'1919
12th March 2007, 21:02
pe astia ii imposibil sa nu'i bateti

YoYoyOi
12th March 2007, 21:11
pe astia ii poate bate si U Cluj :) si Unirea Dej :evil:

Dark Horror
12th March 2007, 21:45
Lasa ca ne incurcam noi...ca avem antecedente:)))

YoYoyOi
12th March 2007, 21:48
cum va incurcati? :o: ai bolunzit?

Dark Horror
12th March 2007, 22:07
Pai la cat de rau jucam noi shi avand in vedere ca nu cred ca i-am batut la ei acasa de mult,nu sunt foarte increzator in shansele noastre la meciul asta.

Cra10veanu
12th March 2007, 22:35
nici nu se pune problema cine bate

Parazitu'1919
12th March 2007, 22:45
mai tineti minte scorul de data trecuta ? de al ei de acasa :kiss:

Tyler Durden
12th March 2007, 23:29
un x pentru meciul asta.

Parazitu'1919
12th March 2007, 23:30
mai tineti minte scorul de data trecuta ? de al ei de acasa :kiss:

5-1 la jiu :evil::evil: :rolleyes:

rhadoo
12th March 2007, 23:35
BATE JIUL!normal,prea am luat-o pe cocoasa anu asta
am inceput returu cu 2 victorii si am luat-o in mecla in 3 meciuri
eu zic ca inca mai sunt 3 capuse in echipa:paclesan,paleacu si cel mai mare atacant din toate timpurile de la JIUL, dulcea
si mai e si maradonel ala de bicfalvi care nu are nici o treaba cu mingea,fuge de ea,paseaza numai sa scape de ea si sa nu o piarda el ca il bate simota
daca astia dispar in meciul asta o sa invingem greu dar sunt convins ca avem mai multe sanse de castig decat cu ei
a si mai e si curca,aia il dau de rau de la ceahlau si il luam noi de bun,vai de noi!
anton e mult mai bun dar e timorat pt ca el a debutat destul de tarziu dar e bun pt situatii de criza si noi suntem in coma
daca citesc si ai nostrii de pe la club ar trebui sa ia putin casetele la control si sa urmareasca evolutia celor 4 si cred ca se dumiresc de ei
primii 2 sunt pe capatuiala de cand a inceput campionatu,pot sa bag mana in foc si or mai fost cativa care sau dat la fund pe la alte echipe
simota tine minte !ca ma gandesc ca rezultatul cu bistrita a fost doar pt a platii datoria la craiova,da chiar asa bai frate ati mers si pe rezultatul la pauza 0-0 si pe final 0-1!RUSINE!
prietenii stiu!
HAI JIUL PETROSANI!

PaRazytul
13th March 2007, 00:51
rhado.......ma mira faptul ca sti ce a fost la meciul cu bistrita..de acasa.....cam putina lume stie asemenea lucruri......in fine..a trecut..in momentul de fata conteaza mai putin..

..meciul cu cfr...o sa fie un meci interesant..din toate punctele de vedere...chit ca suntem pe ultimul loc..si cfr...se bate ptr locul 2..conteaza mai putin......un meci..jiul-cfr...a fost tot timpul un meci de la egal la egal....sper totusi intr-o victorie....dar cand ma gandesc...ca va juca dulcea in atac...imi schimb parerea.....un egal?..daca ar juca....Gaby....ar fi altceva....stiu mai bine ''prietenii'' de la cfr.....!!!

Cipus
13th March 2007, 01:03
Dulcea a adus un punct pentru Jiul in meciul tur asa ca nu va grabiti sa-i cantati prohodul. E adevarat ca n-are decat vreo 2-3 goluri marcate pana acum dar poate el stie sa de gol numai cu CFR-ul. In orice caz, clujenii s-au ars odata cu 5-1 si dupa acel 1-1 din tur cred ca s-au invatat minte sa-i ia altfel pe petroseneni.

Ammadeus
13th March 2007, 08:42
lokomotiva-i impinge in mina b-ului pe penibilii astia...1-6

Ess
13th March 2007, 11:15
1 solist.
Cu muuuuult noroc, scot un X ai mei.

BigStar
13th March 2007, 15:42
:( Jiul va avea o evolutie buna, dar va pierde |din pacate| cu 1-0.

Cipus
13th March 2007, 19:34
1-0 pentru CFR e si pronosticul meu, chiar daca am inteles ca nu au invins niciodata la Petrosani, acum sunt altele datele problemei

BAK
13th March 2007, 19:35
0-0 sau 1-2(dar cu noroc)

CFR1907
13th March 2007, 19:41
Bate CFR si astept ca Parazitu' si ceilalti U-isti care mai bantuie pe aici sa isi puna la semnatura "Forzza CFR", asa cum au promis ca o sa faca daca CFR termina pe locul 2.:D

Parazitu'1919
13th March 2007, 23:24
stai calm ca pe 2 nu terminati si nu o sa suport umilintza aia

chinezu
14th March 2007, 07:46
o-4.

Cipus
14th March 2007, 09:48
Sanse sunt pentru locul 2, daca invinge pe Rapid si pe Steaua la Cluj, e perfect realizabil acest obiectiv. In primul rand insa CFR trebuie sa se concentreze in meciurile cu echipele mici, altfel toata munca va fi in zadar

ultras79
14th March 2007, 10:55
Bate Jiul ..fiindca cfr-ul nu ajunge la meci...!!! NUMAI "U"

r3my
14th March 2007, 12:27
PRONOSTIC: 1
Iar aceasta victorie va fi prima din cele 8 care urmeaza...

lucian_iasi
14th March 2007, 12:36
Bate CFR Cluj cu 2-0

Geografu
14th March 2007, 17:47
2 solist,Jiul nu are clar echipa de Liga I in prezent.Le urez sa nu se faca de ras in ultimele etape ale sezonului actual.

locomotiva07
14th March 2007, 18:40
In tur a fost primul pas gresit... o gafa a lui turcas care avea soarele in ochi ... si o mult asteptata revenire a noastra care n-a mai venit, un 1-1 aproape chinuit si cu multe ratari :confused:
aproape ca mi-as dori sa ne conduceti din nou si sa realizam acum ce n-a fost posibil atunci: o revenire zdrobitoare :rolleyes:
dar si un 0-1 merge, gol din nou bergodi, la pauza :yes:

Kooler
14th March 2007, 20:43
1-2

gtibi
14th March 2007, 21:13
0-2

locomotiva07
16th March 2007, 13:36
0-2.... o data !!!

Dark Horror
16th March 2007, 14:50
Nu joaca Manu shi Cadu...deci au mai scazut putzin shansele noastre...

locomotiva07
16th March 2007, 16:16
Nu joaca Manu shi Cadu...deci au mai scazut putzin shansele noastre...

0-2.... de doua ori !!!

rhadoo
16th March 2007, 16:22
noi cu voi dam doar 5-1 a doua oara!
HAI JIUL PETROSANI!

m8k
16th March 2007, 17:34
5-1 va fi la suturi pe langa minge!:happy
Scorul va fi 0-1! :yeah:

TaciAcolo
17th March 2007, 14:12
e deja 0-1 :D

An_DR_eI
17th March 2007, 14:17
ole,ole......semedo,ALLER !!!!!!!!

Parazitu'1919
17th March 2007, 14:19
cfrist de tastatura

An_DR_eI
17th March 2007, 14:20
tu vorbesti ? uita-te cate posturi ai...

Parazitu'1919
17th March 2007, 14:22
macar eu ma duc la meciuri omule

An_DR_eI
17th March 2007, 14:33
poate k eu am ceva mai bun de facut acasa decat sa ma duc sa vad pe CFR cu le da 4-5 goluri la mineri...

An_DR_eI
17th March 2007, 14:41
hopa.....inca 2 si imi iese pronosticu'....
FORZA CFR !!!

CFR1907
17th March 2007, 14:58
cfrist de tastatura

Vezi ca nu toti au bani si timp liber ca sa poata merge pana la Petrosani. Oricum, castigam meciul asta fara prea mari batai de cap.:)

Elphax
17th March 2007, 15:19
macar eu ma duc la meciuri omule

nu toti userii de pe forum sunt ultrasi, si nu toti au 16 ani ca si tine

unii mai au locuri de munca, nevasta, copii etc ...

:mda:

crissis
17th March 2007, 16:13
Felicitari CFR-ului pentru victorie . Jiul cred ca sa cam obisnuit cu gindul ca retrogradarea nu mai poate fi evitata .

Elphax
17th March 2007, 16:17
sunt cam gata ...

An_DR_eI
17th March 2007, 17:33
rusine suporterilor de la jiul care au facut scandal....
atat stiti si voi sa faceti....fac pariu ca ati fost sfatuiti de ceilalti alb-negrii....

Parazitu'1919
17th March 2007, 17:35
si voi cum ati fost cand ati dat cu pietre in autocarul ceahlaului ??

nu o murit nici un cfrist ?

m8k
17th March 2007, 17:36
Suntem pe locul 2!:yeah:
@parazite ceva cantec de dor si jale???:happy

Leviss
17th March 2007, 18:16
Felicit Cfr-ul pentru victorie si mult succes in lupta ptr. locul 2..

Leviss
17th March 2007, 18:36
Apropos de scandal , am auzit si eu de ceva conflicte, poate cineva sa dea detalii?

Slim-UK
17th March 2007, 19:23
numa dezinformare ... =)) ... au fost fugariti la ei acasa ... si dupa aia dau dume ca a venit garda ... si erau de fapt 2 de la TF ... care habar nu aveau ce sa faca ... si au luat`o si in **** cei de la Jiu` ... desi au fost mult mai multi ... Merda Jiu`! Ordinarilor! ... nu mai dau alt coment ... dati`mi privat daca vrti sa aflati mai multe

CatEye
17th March 2007, 20:10
va dau o bere dak jiu nu retogradeaza!odata sa vina astia de la jiu la cluj! numa o data! vor fi spitalizati toti!!!!!!

vlad_albvisiniu
17th March 2007, 20:11
acesti"ultrasi" de la jiul nu au stiut ce inseamna macar o lupta dreapta,ei alegand calea pietrelor fiindca atat pot ei intro bataie! eu ii astept pe baieti sa soseasca acasa si sper ca sunt bine si nu sunt raniti de PIETRE.Ati dat dovada de lasitate si sunteti niste mizerii!nici la petrosani nu ne-ati"dovedit" va veni razbunarea(si va fi corecta)

CatEye
17th March 2007, 20:11
succes pt echipa jiu! le rog sa ramana in A!

locomotiva07
17th March 2007, 20:25
deci au progresat serios de la bate la pietre, sunt pe drumul cel bun, in divizia B tre sa ai munitie.
FORZZA CFR!

Geografu
17th March 2007, 23:17
Cred ca prin jocul si prestatia de azi petrosanenii si-au semnat sentinta de a lua drumul ligii 2 de la anul.Pacat de ei totusi.Bravo si Clujul ! :) :rolleyes:

PaRazytul
17th March 2007, 23:32
Franelor...voi pe forumuri sunteti tari si mari...toata lumea stie..ca sunteti cu garda dupa voi....de ce nu recunoasteti..ca singurii care au avut tupeu..au fost baietii de la hd..care v-au mai ajutat....ei s-au bagat in fata....am vb cu unu din ei..si chiar mi-a spus niste faze....faza cu pietrele s-a aruncat dinambele parti.....am spus la cineva la mijto de la voi...mai exact la gabi din fid...la mijto desigur....ca avem si noi..12 spitalizati...si s-a raspind ce am scris eu peste tot..e bine atunci..nu noi suntem aia care amfost la urgenta..si asa spune multe....desigur am im inteles.. ca ati spus ca ati vazut nush cati de la noi la urgenta...ii buna.....fie cum spuneti.....ultima faza ...cu garda...ce vroiati?sa stam sa luam amenzi ca voi?si apoi sa ne laudam peste tot ca am luat amenda...de cate 1 mil fiecare..ofof...care are rude in petro..poate sa se intere ca la 3-4 min maxim..de gara e jandarmeria petrosani....si ne asteptam la orice...+ ca mai e campanie electorala..ca mainee votul...

Ca fapt divers: ''eu ii astept pe baieti sa soseasca acasa si sper ca sunt bine si nu sunt raniti de PIETRE'' ...da tu vb in necunosintade cauza?nici nu sti cea fost aici da tu..sti totul..bun tea sunt prieteni...de peluza..sau plm...da acum nu erati prosti sa spuneti ca ati luat-o....ba ungurilor...vb si voi macar odata 'pa bune' !!!

aLEX_U_1919
18th March 2007, 00:02
peste tot is injurati si batuti franarii :happy

locomotiva07
18th March 2007, 00:45
Franelor...voi pe forumuri sunteti tari si mari...toata lumea stie..ca sunteti cu garda dupa voi....de ce nu recunoasteti..ca singurii care au avut tupeu..au fost baietii de la hd..care v-au mai ajutat....ei s-au bagat in fata....am vb cu unu din ei..si chiar mi-a spus niste faze....faza cu pietrele s-a aruncat dinambele parti.....am spus la cineva la mijto de la voi...mai exact la gabi din fid...la mijto desigur....ca avem si noi..12 spitalizati...si s-a raspind ce am scris eu peste tot..e bine atunci..nu noi suntem aia care amfost la urgenta..si asa spune multe....desigur am im inteles.. ca ati spus ca ati vazut nush cati de la noi la urgenta...ii buna.....fie cum spuneti.....ultima faza ...cu garda...ce vroiati?sa stam sa luam amenzi ca voi?si apoi sa ne laudam peste tot ca am luat amenda...de cate 1 mil fiecare..ofof...care are rude in petro..poate sa se intere ca la 3-4 min maxim..de gara e jandarmeria petrosani....si ne asteptam la orice...+ ca mai e campanie electorala..ca mainee votul...

Ca fapt divers: ''eu ii astept pe baieti sa soseasca acasa si sper ca sunt bine si nu sunt raniti de PIETRE'' ...da tu vb in necunosintade cauza?nici nu sti cea fost aici da tu..sti totul..bun tea sunt prieteni...de peluza..sau plm...da acum nu erati prosti sa spuneti ca ati luat-o....ba ungurilor...vb si voi macar odata 'pa bune' !!!

si tu cu cine votezi ai ?? asta e dilema ta , nu?

locomotiva07
18th March 2007, 00:47
peste tot is injurati si batuti franarii :happy

peste tot sunt frustrati si nenorociti ai soartei ...

vlad_albvisiniu
18th March 2007, 01:45
alex din ucg... nu vorbi ca peste tot suntem batuti ca voi ati "muscat-o" rau la corvinul,so lasam balta...Si din cate am inteles acum ei au fost cei care au fugit si au luat bataie!

vlad_albvisiniu
18th March 2007, 01:46
adica Minerii!!!

Parazitu'1919
18th March 2007, 02:10
alex din ucg... nu vorbi ca peste tot suntem batuti ca voi ati "muscat-o" rau la corvinul,so lasam balta...Si din cate am inteles acum ei au fost cei care au fugit si au luat bataie!

nu prea am muscat'o ...
noi eram aprox 250 iar ei erau peste 1000 ce'i drept nu toti dadeau cu pietre ...
dar noi nu am avut spitalizati :P

Cipus
18th March 2007, 02:32
Bravo Semedo, una din greselile lui Dorinel la Cluj, il tinea mai mereu rezerva pe Semedo. L-am vazut jucand chiar la primul meci al lui daca nu ma insel cu Ceahlaul in tur, tehnica buna in regim de viteza, asta am observat a fi calitatile lui si ma intrebam cand o sa fie titular. Bergodi a indreptat greseala dar inca nu mi-a castigat increderea. Despre Cadu si Jose astept sa se indrepte si sa fie iertati, Clujul are nevoie de ei

Leviss
18th March 2007, 10:07
Bravo Semedo, una din greselile lui Dorinel la Cluj, il tinea mai mereu rezerva pe Semedo. L-am vazut jucand chiar la primul meci al lui daca nu ma insel cu Ceahlaul in tur, tehnica buna in regim de viteza, asta am observat a fi calitatile lui si ma intrebam cand o sa fie titular. Bergodi a indreptat greseala dar inca nu mi-a castigat increderea. Despre Cadu si Jose astept sa se indrepte si sa fie iertati, Clujul are nevoie de ei

Intradevar am ramas si eu surprins ieri de acest jucator , a facut ce a vrut cu apararea noastra..Oricum felicit Clujul , au fost cu doua clase peste noi , lucru recunoscut de majoritatea spectatorilor care i-au si aplaudat pe jucatorii clujeni la sfarsitul mecilului..

OaNa CFR-1907
18th March 2007, 10:18
nu prea am muscat'o ...
noi eram aprox 250 iar ei erau peste 1000 ce'i drept nu toti dadeau cu pietre ...
dar noi nu am avut spitalizati :P

=))da cine o avut spitalizati mah?:)informativa inainte sa mai postati pe forum..;) FORTZAA CFR 4 EVER..PETROSANI =)) ORAS PENAL ECHIPA LA FEL..SUPORTERI LA FEL...singuru lucru pe care il aveti ii stadionu...;)in rest..serie B!!

Parazitu'1919
18th March 2007, 14:31
in ziar scria ....

forza_CFR
18th March 2007, 15:30
Franelor...voi pe forumuri sunteti tari si mari...toata lumea stie..ca sunteti cu garda dupa voi....de ce nu recunoasteti..ca singurii care au avut tupeu..au fost baietii de la hd..care v-au mai ajutat....ei s-au bagat in fata....am vb cu unu din ei..si chiar mi-a spus niste faze....faza cu pietrele s-a aruncat dinambele parti.....am spus la cineva la mijto de la voi...mai exact la gabi din fid...la mijto desigur....ca avem si noi..12 spitalizati...si s-a raspind ce am scris eu peste tot..e bine atunci..nu noi suntem aia care amfost la urgenta..si asa spune multe....desigur am im inteles.. ca ati spus ca ati vazut nush cati de la noi la urgenta...ii buna.....fie cum spuneti.....ultima faza ...cu garda...ce vroiati?sa stam sa luam amenzi ca voi?si apoi sa ne laudam peste tot ca am luat amenda...de cate 1 mil fiecare..ofof...care are rude in petro..poate sa se intere ca la 3-4 min maxim..de gara e jandarmeria petrosani....si ne asteptam la orice...+ ca mai e campanie electorala..ca mainee votul...

Ca fapt divers: ''eu ii astept pe baieti sa soseasca acasa si sper ca sunt bine si nu sunt raniti de PIETRE'' ...da tu vb in necunosintade cauza?nici nu sti cea fost aici da tu..sti totul..bun tea sunt prieteni...de peluza..sau plm...da acum nu erati prosti sa spuneti ca ati luat-o....ba ungurilor...vb si voi macar odata 'pa bune' !!!

esti o femeie mincinoasa !

CatEye
18th March 2007, 15:35
mah si dak in ziar scrie catoti uistii sun huligani,le crezi? nu le crezi pt ca nu esti prost si stii ca nu e adevarat ce scrie presa
PS; scoate-ti sticla cu lapte din gura cand scrii:(

CatEye
18th March 2007, 15:38
Franelor...voi pe forumuri sunteti tari si mari...toata lumea stie..ca sunteti cu garda dupa voi....de ce nu recunoasteti..ca singurii care au avut tupeu..au fost baietii de la hd..care v-au mai ajutat....ei s-au bagat in fata....am vb cu unu din ei..si chiar mi-a spus niste faze....faza cu pietrele s-a aruncat dinambele parti.....am spus la cineva la mijto de la voi...mai exact la gabi din fid...la mijto desigur....ca avem si noi..12 spitalizati...si s-a raspind ce am scris eu peste tot..e bine atunci..nu noi suntem aia care amfost la urgenta..si asa spune multe....desigur am im inteles.. ca ati spus ca ati vazut nush cati de la noi la urgenta...ii buna.....fie cum spuneti.....ultima faza ...cu garda...ce vroiati?sa stam sa luam amenzi ca voi?si apoi sa ne laudam peste tot ca am luat amenda...de cate 1 mil fiecare..ofof...care are rude in petro..poate sa se intere ca la 3-4 min maxim..de gara e jandarmeria petrosani....si ne asteptam la orice...+ ca mai e campanie electorala..ca mainee votul...

Ca fapt divers: ''eu ii astept pe baieti sa soseasca acasa si sper ca sunt bine si nu sunt raniti de PIETRE'' ...da tu vb in necunosintade cauza?nici nu sti cea fost aici da tu..sti totul..bun tea sunt prieteni...de peluza..sau plm...da acum nu erati prosti sa spuneti ca ati luat-o....ba ungurilor...vb si voi macar odata 'pa bune' !!!

cel mai bun exemplu pt un "internet hooligan":headbang:

OaNa CFR-1907
18th March 2007, 15:42
:))...voi astia din petrosani..:))..."huligani de tastaturaa"..:)))vaii...ati fost fugariti in propriul oras...sincer eu de rushine nas mai posta pe forum..;) FORTZAA CFR..!!

m8k
18th March 2007, 18:04
Suntem pe locul 2 si important e sa ne mentinem acolo!

P.S. Terminati cu offtopicu si daca uistii vor sa se afirme sau sa isi faca reclama pe spinarea CFR-lui sa postati pe threadurile destinate rivalitatii celor 2 echipe!

PaRazytul
18th March 2007, 18:06
Sa stiti aveti dreptate..ne-ati fugarit prin tot orasu...periculosilor...da stau sa ma gandesc...voi sunteti normali?noi cel putin nu suntem fraieri sa stam si sa luam amenzi...noi nu suntem voi....noi nu suntem acele pers..ce facem deplasare...si ne dam drept u'tistii la 'belele'....stiti bine prin ce deplasari ati folosit faza asta..ha?spuneati ca noi ''hooligan de tst''.....eu chiar nu am spus nik..puteam sa intram sa spunem ca am bagat 2 ceferei in spital etc...de la noi se posteaza in general..despre ceva..daca voua va place sa mintiti ca am fost fugariti de voi etc..o sa va creada garda...ca fara ei....n-ati mai exista acum....ca nare cine sa va mai creada.....voi mari ultrasi..ma refer la o pers din fidelis....nu stie diferenta dintre un steag si o japoneza....asta-i lucru marunt..da ca fapt divers...sau ultrasi de la cj..dau intalniri de fight..da ei sunt mari ultrasi..care cheamape baietii de lahd sa-i ajute...aiade la hd stateau in fata lor..si ei prin spate...uni din ei nici nu coborase din tren....hooligans?ultra`?......v-am spus toate la timpul lor..umpic cate umpic..ne mai revedem.....!!!

locomotiva07
18th March 2007, 19:06
cand ne mai revedem ma tata? ia zi tu asa un pronostic, cat faceti cu vanju'mare...?

rhadoo
18th March 2007, 20:22
cand ne mai revedem ma tata? ia zi tu asa un pronostic, cat faceti cu vanju'mare...?

nu te mai umfla in pene ca meciul nu a fost nici pe departe jucat in teren:rosu:
atat am avut de spus!
imi pare rau ca nu am vazut mascarada lui simota,pacat ca sunt oameni care chiar cred ca meciul sa jucat pe teren si se agita pe forum ,insa lucrurile din pacate nu stau deloc asa:rosu:
pacat!
HAI JIUL PETROSANI!

delaparis
18th March 2007, 20:26
Ce a avut de castigat Jiul sa tranteasca meciul ?

rhadoo
18th March 2007, 20:26
ca intotdeauna:BANII

delaparis
18th March 2007, 20:33
Daca e asa atunci e o porcarie ... adica Jiul mai ia un leu si se duce spre saracie in B iar CFR trage tare la Europa cu blaturi si se va face de rusine la primul meci din turul preliminar :no:

PaRazytul
18th March 2007, 20:34
cand ne mai revedem ma tata? ia zi tu asa un pronostic, cat faceti cu vanju'mare...?



Asta e asta e....va dam _____ si din b...:D .....va duceti si voi in cap cat de curand...

PaRazytul
18th March 2007, 20:39
ca intotdeauna:BANII


Nush ce sa spun...nu prea cred.....de data asta nu am mai auzit nik....dar e posibil..cum s-a intamplat si la pormovarea cfr-ului......pe ce bani ne-am pus scaunele oare ...atunci?deci rusine lu` simo....sa plece de la club..sa lase pe altcineva....

'''ELIBERATI-L...IL VREM INAPOI...ELIBERATI-L....'''

rhadoo
18th March 2007, 20:56
Daca e asa atunci e o porcarie ... adica Jiul mai ia un leu si se duce spre saracie in B iar CFR trage tare la Europa cu blaturi si se va face de rusine la primul meci din turul preliminar :no:

am avut lucruri mult mai frumoase de facut si mai pure decat mascarada de la stadion:rosu:
in parang a fost mult mai adevarat au fost serbarile zapezii +o cupa de schi a fost super!

m8k
18th March 2007, 21:01
nu te mai umfla in pene ca meciul nu a fost nici pe departe jucat in teren:rosu:

Lasa ca acum ati primit banii si o sa bateti meci de meci de acum incolo! La ce echipa de supercampioni aveti normal ca trebuia umblat la bani!:headbang:
Referitor la promovare sa nu uitati ca am promovat datorita faptului ca nu ati fost in stare sa bateti Gaz Metanu la voi in vale! Ati avut promovarea in mana, doar neputinta voastra a contat, nimic altceva!
Vad ca aceasta retrogradare va scoate fotbalul din capul vostru si frustrarea e tot mai evidenta!
Oare anul trecut cand ati batut cu 5-1 de ce nu ati avut nevoie de bani???
Succes in liga 2! Acolo veti avea timp sa va lingeti ranile!

rhadoo
18th March 2007, 21:06
Lasa ca acum ati primit banii si o sa bateti meci de meci de acum incolo! La ce echipa de supercampioni aveti normal ca trebuia umblat la bani!:headbang:
Referitor la promovare sa nu uitati ca am promovat datorita faptului ca nu ati fost in stare sa bateti Gaz Metanu la voi in vale! Ati avut promovarea in mana, doar neputinta voastra a contat, nimic altceva!
Vad ca aceasta retrogradare va scoate fotbalul din capul vostru si frustrarea e tot mai evidenta!
Oare anul trecut cand ati batut cu 5-1 de ce nu ati avut nevoie de bani???
Succes in liga 2! Acolo veti avea timp sa va lingeti ranile!

asa e!imbatate tu cu apa rece:headbang:

m8k
18th March 2007, 21:21
Si eu sunt suparat ca au blatuit meciul! Daca nu ati fi pierdut cu cel putin 9-0!
Dar asa sunteti si voi mai fericiti! Primiti ceva salarii dupa disponibilizarile masive!
Concluzie: culorile frustrarii sunt alb si negru fara doar si poate!

Lordul
18th March 2007, 21:59
Clujul se pregateste de Championsleague ...interesant de vazut pe ce stadion vor juca

locomotiva07
18th March 2007, 22:08
Si eu sunt suparat ca au blatuit meciul! Daca nu ati fi pierdut cu cel putin 9-0!
Dar asa sunteti si voi mai fericiti! Primiti ceva salarii dupa disponibilizarile masive!
Concluzie: culorile frustrarii sunt alb si negru fara doar si poate!

la concluzie subscriu dar in introducere glumesti sau vorbesti serios ?! te iei dupa ei ?:headbang:

boshcUtza
18th March 2007, 22:10
Clujul se pregateste de Championsleague ...interesant de vazut pe ce stadion vor juca

se muta in portugalia
macar scapa cluju de o echipa care nu reprezinta orasu asta

Parazitu'1919
18th March 2007, 22:11
fustratii cu alb negru s'au 3.14sat de cand se stiu pe alb si visiniu

m8k
18th March 2007, 22:18
Cum apar cei cu musca pe caciula!:ras-plans::ras-plans::ras-plans:
@locomotiva07 normal ca glumesc, lasa-i sa se bucure macar ca au descoperit ceva, ca de fotbal nu prea au motive!:D

gtibi
18th March 2007, 22:28
0-2

:cya:

locomotiva07
19th March 2007, 09:04
Asta e asta e....va dam _____ si din b...:D .....va duceti si voi in cap cat de curand...


ce glumet esti :happy pai vanju'mare retrogradeaza anul asta si voi cu ce penalizare o sa porniti in 2... normal ca m-am referit la un derby de liga a 3-a :drak:

locomotiva07
19th March 2007, 09:06
0-2.... de doua ori !!!

Adjudecat !!

JJ
19th March 2007, 09:16
Clujul a batut lejer o echipa care nu prea are ce cauta in A, o victorie importanta care o duce mai aproape de preliminariile CL. De vazut etapa viitoare, cand vine Poli, singura echipa care i-a batut de doua ori pana acum: in campionat si in cupa.

ultras79
19th March 2007, 11:50
Ce incidente au fost la Petrosani? Sa ne povesteasca cineva daca stie.

lolo_grupa_c
19th March 2007, 11:59
asta nu e un forum unde se poate discuta despre asa ceva....astia sunt cu martorii lu iehova si faze de genu....asa ca stai calm...

Ess
19th March 2007, 19:56
pfoai...ce thread :happy
afundat si inegurat kosmos si toti in dansul. da' toti
corpus christie
amin