PDA

View Full Version : Etapa 23: Pandurii – Otelul



Pages : [1] 2

tchibos
12th March 2007, 01:56
VINERI, 16.03.2007

Pandurii – Otelul TELESPORT 15.30

Discutii inainte si dupa meci aici :ok:

STEEL
12th March 2007, 02:01
:lol: Batem,si nu oricum,facand din nou spectacol.:lol:

TaciAcolo
12th March 2007, 02:07
absolut:happy
fiti seriosi e un meci de 1 solist

Cipus
12th March 2007, 02:56
Pandurii nu e una din echipele care joaca un fotbal spectaculos, din contra se bazeaza mai mult pe aparare. Poate o ajuta Otelul sa-si schimbe stilul marcand repede un gol care sa forteze Pandurii sa iasa la joc. Am votat 2 insa parca presimt un rezultat de egalitate

SORINULTRA
12th March 2007, 07:27
meci greu do o sa batem cu 2-1

Balaci
12th March 2007, 08:11
Bat Pandurii,foarte rar am luat bataie pe teren propriu:cool:

YoYoyOi
12th March 2007, 08:51
Pandurii :ok:

bada_otelul
12th March 2007, 09:45
va fi iar un meci autobaza vs super atac,oricum meci greu,si datorita terenului care aduce mult a Dunarea,o sa cam sara ca din coltul mesei asa ca va fi mai greu pt echipa care va incerca sa construiasca mai multa,adik Otelul.oricum eu vad un rezultat strans,sper o victorie sa razbunam rezultatul nedrept de la p.neamt cand arbitrii ne-au scos cel putin un punct(desi mai degraba 3)

TaciAcolo
12th March 2007, 09:48
terenul e intr-o stare foarte buna...chiar comentatorii de la telesport remarcau asta :) ...ce autobaza ...la cluj a fost cumva autobaza? sau bagam autobaza acasa?:)...1 solist 2-0

bada_otelul
12th March 2007, 09:56
terenul e intr-o stare foarte buna...chiar comentatorii de la telesport remarcau asta :) ...ce autobaza ...la cluj a fost cumva autobaza? sau bagam autobaza acasa?:)...1 solist 2-0

la cluj din ce am vazut da cam autobaza desi ati avut cateva atacuri bune,mai ales prin orca(de unde o mai fi aparut si asta oare:P ).de teren zic asa cum mi-l amintesc de ultima data cand l-am vazut adica la sf lui 2006,degeaba e iarba verde si frumoasa sa fie nivelat terenul asta e important

*Coco*
12th March 2007, 10:17
va fi iar un meci autobaza vs super atac,oricum meci greu,si datorita terenului care aduce mult a Dunarea,o sa cam sara ca din coltul mesei asa ca va fi mai greu pt echipa care va incerca sa construiasca mai multa,adik Otelul.oricum eu vad un rezultat strans,sper o victorie sa razbunam rezultatul nedrept de la p.neamt cand arbitrii ne-au scos cel putin un punct(desi mai degraba 3)


Autobaza acasa moldovene ce ai ?:happy :happy
Nu stiu ce sa zic inclin spre X, daca jucati cum ati jucat in ultimele meciuri...:D
Da la Tg-Jiu e greu de luat puncte
Despre teren arata el bine da nu e nivelat bine si sare mingea:D

Ciprica
12th March 2007, 10:35
spectacol si 3 puncte castigate de otelul.

tutye
12th March 2007, 11:10
Sper sa castigam, dar ma multumesc si cu un egal....

Ps:Iar se joaca vineri..E a 3-a oara in returul asta cand ne programeaza sa jucam Vineri:angry: ....

Dregan
12th March 2007, 11:29
Forza Otelul !!!

SORINULTRA
12th March 2007, 11:29
spectacol si 3 puncte castigate de otelul.

:ok:

TaciAcolo
12th March 2007, 11:31
voi credeti ca suntem national sau ceahlaul :happy

grande
12th March 2007, 11:42
1 solist !

TaciAcolo
12th March 2007, 11:45
asa e si in clasament se observa asta :ok:

nr.zece
12th March 2007, 12:32
corect ar fi un 2 solist

TaciAcolo
12th March 2007, 12:34
de ce corect ? ar fi incorect sa castige Pandurii ?:ras-plans: ca nu au decat 2 infrangeri acasa:)

SORINULTRA
12th March 2007, 12:40
urmeaza a 3-ia

nr.zece
12th March 2007, 12:40
la ce arata otelul anul asta, nu cred ca puteti emite pretentii

SORINULTRA
12th March 2007, 12:54
dam multe goluri dar din pacate si primim , noi jucam la spectacol , nu conteaza cate da adversarul , noi sa dam cu unul mai mult , sa vedem cum gandeste grig meciul , cred in victorie kim si giurgiu marcheaza

bada_otelul
12th March 2007, 13:07
Otelul echipa spectacol echipa surpriza,sper sa faca numai surprize placute fanilor.ce-i drept pana acum n-am avut cine stie ce adversari dar e bine ca le creste treptat valoarea si ne putem adapta cerintelor.

Ferko
12th March 2007, 13:09
Am zis 2, dar Pandurii sunt o nuca tare de tot. Daca otelul nu marchgeaza repede atunci pronosticul meu nu valoreaza nimic.

SORINULTRA
12th March 2007, 13:13
otelul in toate meciurile din retur a marcat repede asa ca pronosticul tau e bun si just

TaciAcolo
12th March 2007, 13:21
absolut nici nu stiu de ce ne mai prezentam ca e clar ca o sa bateti :ras-plans:

Sergio_D
12th March 2007, 13:24
Meci dificil, nici nu ma risc la un pronostic. Tot ce va pot spune este ca la Tg-Jiu se ia greu puncte... Otelul joaca foarte bine in ultima vreme, insa "all good things come to an end" :D. Victoria va apartine acelei echipe care va dicta ritmul meciului :rolleyes:

Celso
12th March 2007, 13:24
meci tipic de X! 0-0 sau 1-1! dc nu 2-2:drak:

TaciAcolo
12th March 2007, 13:26
2-2 a fost anu trecut ..cand am condus cu 2-0...de plecasara toti galatenii de la meci :ras-plans:

*Coco*
12th March 2007, 13:32
La pauza nu mai era unu pe stadion:happy :happy :happy

SORINULTRA
12th March 2007, 14:27
plini de umor oltenii astia n am ce zice , batem 2-1

mateiasi
12th March 2007, 14:43
meci tipic de X! 0-0 ...
Nici vorba. Otelul n-are cum sa termine un meci nul: apararea e prea slaba pentru a nu lua cel putin un gol, iar atacul e prea bun pentru a nu marca cel putin doua.
Meci strans, cred eu: Pandurii vor juca sub presiune (Ceahlaul e destul de aproape, la mai putin de 2 'pinalty'-uri acordate cand trebuie), iar ai nostri au devenit suficient de ambitiosi incat sa joace numai la victorie, oricare le-ar fi adversarul. Cred ca vom castiga, pentru ca Otelul e letala pe contra-atac.

crissis
12th March 2007, 14:44
Otelul cred ca va cistiga

bada_otelul
12th March 2007, 14:54
Otelul cred ca va cistiga

da tu esti antiolteni?cum iti permiti sa zici ca nu vor castiga ei:happy :happy :happy

TaciAcolo
12th March 2007, 14:56
o sa fie mai multi galateni in galerie fata de anul trecut...aaa si mai plecati la pauza:happy? tinand cont ca joaca cu o semifinalista ;)

STEELMAN
12th March 2007, 15:18
cine *** a plecat ma la pauza?si daca totusi s-ar fi iesit la pauza sa iesit pana la micorbuze ca erau la 50 m de noi,sa bem ceva ca nici apa nu era pe stadion.n-am plecat noi la 7-0 cu rapidu' si o faceam la un 2-0 cu niste ***** ca voi!:happy .... la mintit nimeni nu va intrece!:rosu:
evident vor urma niste replici cum numa' la olteni le poti gasi...hai procesati alta goanga ca asta nu tine:happy

crissis
12th March 2007, 15:25
da tu esti antiolteni?cum iti permiti sa zici ca nu vor castiga ei:happy :happy :happy

:happy :happy :happy vad ca sunt altii mult mai antiolteni decit mine :ok:
Oricine e liber sa-si exprime parerea pe forum .
Otelul joaca un fotbal super in retur iar Pandurii nu prea au aratat mai nimic in retur o spun fara rautate si de aceea am spus ca vor cistiga galatenii :ok: gresesc cu ceva :mda:

Jus7M3
12th March 2007, 15:48
Bat Pandurii, 1-0 !!

Sergio_D
12th March 2007, 16:02
Nu era apa ? STEELMAN, ori nu ai fost pe stadion la meciul acela, ori ai serioase probleme cu vederea...

TaciAcolo
12th March 2007, 16:08
era si jiul aproape ...era apa destula :ras-plans:

Cristian
12th March 2007, 16:09
Intrebare: cine naiba mai bea apa la ora actuala ? :ras-plans:

Sergio_D
12th March 2007, 16:32
pai daca omul a cerut apa... :D

tchibos
12th March 2007, 16:32
iar vom vedea clasa a la Grigoras :yeah:

Leutzz-Korn
12th March 2007, 18:59
La aia din craiova cat le-am dat la ei acasa?parca 2 sau 3-0...astia is mai buni de la pandurii...poate le dam un 1-0 si is multumit...oricum nu o sa fie usor, poate arunca aia de pe stadion cu praz in noi...

WOLF_ULTRAS
12th March 2007, 21:26
batem 3-0...va dam maxim ca sa muriti de ciuda :D
FORZA OTELUL
Ce se mai ataca robby ce naiba te agiti asa ma....

*Coco*
12th March 2007, 21:44
cine *** a plecat ma la pauza?si daca totusi s-ar fi iesit la pauza sa iesit pana la micorbuze ca erau la 50 m de noi,sa bem ceva ca nici apa nu era pe stadion.n-am plecat noi la 7-0 cu rapidu' si o faceam la un 2-0 cu niste ***** ca voi!:happy .... la mintit nimeni nu va intrece!:rosu:
evident vor urma niste replici cum numa' la olteni le poti gasi...hai procesati alta goanga ca asta nu tine:happy

Moldovene dute ba si minte pe altcineva
Dupa pauza in sectorul vostru nu mai era nimeni , ati plecat toti ...

Asa ca minte in alta parte:headbang:

Balaci
12th March 2007, 21:46
Iar se umfla mamaliga in moldoveni.Lasa ca scoatem noi pasatu' din voi vineri;)

The_Blonde
12th March 2007, 22:12
coco ce-am sa mai fac eu biza de tine dupa meci....asta asa ca sa ma exprim pe intelesul tau de oltean :) fara sa mai comentez ca e mult mai bine sa fii moldovean decat oltean ,macar moldovenii au femei frumoase,nu ca la voi slute si betive :)) in fine on topic Otelul trece prin cea mai buna perioada din acest sezon .... jucam spectaculos si castigam puncte asa ca ... pentru olteni am o vb sa va spun GURA MICA ...sau poate ati ramas cu egalul cu steaua in minte


acum ziceti voi am sau nu dreptate ?

bada_otelul
12th March 2007, 22:53
Moldovene dute ba si minte pe altcineva
Dupa pauza in sectorul vostru nu mai era nimeni , ati plecat toti ...

Asa ca minte in alta parte:headbang:

iar ai deschis gura si s-a vazut cat de oltean esti
ca sa nu zica cineva ca vb numai offtopic,meci greu pe tarlaua olteneasca,cat de verde o fi ea,important e sa marcam cel putin un gol in plus fata de adversar(echipa aluia de i-a adus vreo 50 de voturi lui mirciulica sandu,deh avea nevoie omu sa le sponsorizeze pe amicele lu' raluca:coca si ina)

Cra10veanu
12th March 2007, 23:34
fara sa mai comentez ca e mult mai bine sa fii moldovean decat oltean ,macar moldovenii au femei frumoase,nu ca la voi slute si betive

si tu bubui de inteligenta, e mai bine moldovean c-au femei frumoase :ras-plans: :ras-plans: or fi frumoase dar destinate strainilor :D

bat pandurii :yeah:

The_Blonde
12th March 2007, 23:38
you suck! in fine sa lasam asta .... meciul se va disputa p vreme placuta asa ca tehnica galatenilor isi va spune cuvantul ... in mocirla poate mai aveati vreo sansa ...

TaciAcolo
12th March 2007, 23:44
...parca moldovencele is mai betive :):)

Cra10veanu
12th March 2007, 23:45
...parca moldovencele is mai betive :):)

asa stiam si eu, dar acuma lasa-i

TaciAcolo
12th March 2007, 23:47
da is frumoase ..tre sa recunoastem :):) on-topic meci greu pt panduri ...da cu multa daruire vor invinge in fata unui stadion plin ;)

crissis
12th March 2007, 23:47
Au inceput oltenii cu galatenii sa se iubeasca intre ei spor la treaba .
Bate Otelul

bada_otelul
12th March 2007, 23:57
Au inceput oltenii cu galatenii sa se iubeasca intre ei spor la treaba .
Bate Otelul

tinand cont ce mult v-ati iubit si voi etapa trecuta desi nici macar nu aveati meci oare cine o fi de vina...:( :( :(
[offtopic]meci greu dar cu siguranta nu se termina 0-0,in rest cam orice e posibil.pandurii este o echipa puternica pe teren propriu,cum eram si noi pe dunarea in primul sezon,probabil jucatorii cunosc bine in ce directie sare mingea din fiecare smoc de iarba :D

*Coco*
13th March 2007, 00:04
Bai egal se termina 3-3:D

TaciAcolo
13th March 2007, 00:07
5-4 sa-si mentina galatenii media de goluri:lol:

bada_otelul
13th March 2007, 00:13
5-4 sa-si mentina galatenii media de goluri:lol:

daca vrei sa va batem cu 5-4 nu e nicio problema pe noi nu ne deranjeaza deloc:drak:

Hard
13th March 2007, 00:21
0-0 meci plin de plictiseala :D

STEEL
13th March 2007, 00:51
Un sec 3-1 va dam.

*Coco*
13th March 2007, 00:56
Vedeti ca asa ziceau si "vecinii" vostri Ieseni ca ne dau si au plecat cu coada intre picioare...
Asa ca lasati-o balta cu pronosticurile astia 3-1 3-0 sec...

STEEL
13th March 2007, 01:01
Ia spune,cum iti face smochina la meciul cu Otelul?:rolleyes:

WOLF_ULTRAS
13th March 2007, 01:36
0-0 meci plin de plictiseala :D

Teai recit de tot peste tot unde postezi...numai negativ si 3 cuv si un zambarici tiai pierdut cheful de forum :D

WOLF_ULTRAS
13th March 2007, 01:37
Ia spune,cum iti face smochina la meciul cu Otelul?:rolleyes:

Da ce vb ma cu el...nu vezi ca e sclavu Craiovei ;)

Hard
13th March 2007, 01:40
Teai recit de tot peste tot unde postezi...numai negativ si 3 cuv si un zambarici tiai pierdut cheful de forum :D

iti e dor de mine,nu?:D

asa cred eu,va fi meci de c***t

WOLF_ULTRAS
13th March 2007, 01:48
iti e dor de mine,nu?:D

asa cred eu,va fi meci de c***t

bai tiam dat un deget tu iei toata mana:rolleyes:

Cipus
13th March 2007, 01:55
Un sec 3-1 va dam.

Daca revine Sergiu Costin in aparare, Otelul nu pierde cu Pandurii carora le lipseste atacul, noile achizitii au ajuns mai nou rezerve, cu exceptia lui Liviu Mihai (insa ii vine si lui randul). Acum sper ca Otelul sa nu faca unul din acele meciuri incredibil de slabe (gen Vaslui sau Arges) si sa joace ca si pana acum in acest retur adica frumos, eficient, spectaculos.

Balaci
13th March 2007, 01:55
Vad ca e greu totusi sa se pastreze un nivel rezonabil al discutiei la meciurile cu moldovenii(desi iesenii parca au fost mai "stilati" ceva:D)...

TaciAcolo
13th March 2007, 02:01
Concluzia antrenorului

Tehnicianul pandurilor este decis să câștige următorul meci, cel de acasă cu Oțelul Galați. „Urmează o partidă dificilă cu Oțelul Galați, și trebuie să o câștigăm”, a spus Neagoe. Acesta e convins că, la ora meciului cu gălățenii, fotbaliștii lui se vor prezenta în cea mai bună formă și vor câștiga cele trei puncte. Încurajat de evoluția echipei sale la Cluj, Marin Condescu a declarat că nu va mai avea emoții în privința retrogradării, însă Neagoe e circumspect. „Campionatul se va juca până în ultima etapă, să strângem noi puncte și vom fi liniștiți abia când matematic nu mai putem pica. Până atunci trebuie să rămânem concentrați”, a încheiat Neagoe.

:great:

STEEL
13th March 2007, 02:05
Vad ca e greu totusi sa se pastreze un nivel rezonabil al discutiei la meciurile cu moldovenii(desi iesenii parca au fost mai "stilati" ceva:D)...

N-ai cum sa pastrezi un nivel rezonabil atat timp cat se "respira" aer oltenesc prin zona,ar fi chiar culmea.Ti-ai gasit cu cine sa faci conversatie in limitele bunului simt,cu oltenii.....:groggy:

Jus7M3
13th March 2007, 02:11
N-ai cum sa pastrezi un nivel rezonabil atat timp cat se "respira" aer oltenesc prin zona,ar fi chiar culmea.Ti-ai gasit cu cine sa faci conversatie in limitele bunului simt,cu oltenii.....:groggy:

pfaaa .. adevaru ca leaganul civilizatiei este in moldova :happy :happy :happy

STEEL
13th March 2007, 02:23
Nu mha oltene,e la voi.

Jus7M3
13th March 2007, 02:24
mda .. esti foarte spiritual !! (p.s. eram ironic ;) ) :happy

si ca sa fiu si ON TOPIC: dc v-a batut ceahlaul nu vad dc nu ati lua bataie si de la Panduri ;)

STEEL
13th March 2007, 02:40
mda .. esti foarte spiritual !! (p.s. eram ironic ;) ) :happy
si ca sa fiu si ON TOPIC: dc v-a batut ceahlaul nu vad dc nu ati lua bataie si de la Panduri ;)
De cand ai ocupat prin frauda postul de statistician la Institutul Prosop,vad ca te preocupa posturile mele.Nu-i rau, asta denota o oarecare apetenta pentru lucruri fine,dar care,crede-ma,nu-s de tine.
Si eu la fel (ON TOPIC),cat despre meciul cu ceahlaul n-are rost sa-ti mai povestesc,stii foarte bine ce s-a intamplat dar iti place s-o dai in smantaneala.

STEEL
13th March 2007, 02:47
oltene, agitatia asta a ta nu poate duce decat spre o boala de nervi...si sincer, ne obosesti si pe noi.

mateiasi
13th March 2007, 02:53
... dc v-a batut ceahlaul nu vad dc nu ati lua bataie si de la Panduri ;)
Ceahlaul ne-a batut cu arbitrii: gol valabil anulat noua (la 1-3, nu stiu daca-si mai reveneau), penalty inexistent acordat lor (specialitatea lui Pinalti, deh!), penalty clar refuzat noua in min. 80. Nu sunt aprecieri subiective, sunt concluziile Comisiei Centrale de Arbitri, urmare carora Nasu' a cerut scuze Otelului. Daca se arbitreaza corect, nu cred ca Pandurii ne pot bate.

The_Blonde
13th March 2007, 08:43
popica are dreptate, nu are rost sa ne punem la mintea lor... sa vb despre meci ...

Cristian
13th March 2007, 10:34
Urmeaza sa ne mai "certam" asa si la meciul Otelul - Stiinta... va zic eu.
Au obtinut egalitate cu Rapid si cu Dinamo iar acum li s-a umflat taratea in si vor sa ne zica ca echipa lor is mari fotbaliatori... despre asta e vorba. Olteanu e laudaros.
Oltene Ceahlaul ne-a batut 1) ne-a furat arbitrul ca in codru si le-a dat celor de la Ceahlaul un "Pinalti" inexistent iar pe noi ne-a privat de un penalti clar. 2) 2 zile de recuperare dupa un meci atat de intens jucat (meciul de cupa) s-a dovedit a nu fi indeajuns si oricum echipa a jucat fotbal de calitate si-n acel meci.

bada_otelul
13th March 2007, 10:53
pfoai fir-ar al dracului de somn,am pierdut cearta cu oltenii :D:D:D
pana acum am jucat bine in toate cele 4 meciuri,probabil la un moment dat vom prinde si si un meci mai slab,pana acum am primit gol in toate meciurile dar va veni si momentul cand vom termina un meci fara gol primit,tot nu cred ca se poate termina 0-0 vineri :D

SORINULTRA
13th March 2007, 11:17
nici eu nu cred in 0-0 , cel mai probabil le dam 2-0 cate unul in fiecare repriza

TaciAcolo
13th March 2007, 13:47
nici eu nu cred in 0-0 , cel mai probabil le dam 2-0 cate unul in fiecare repriza

nu vrei cate 1 la 10 minute :happy sa le programati asa:groggy:

katalinkostel
13th March 2007, 14:39
nici eu nu cred in 0-0 , cel mai probabil le dam 2-0 cate unul in fiecare reprizaCred ca ai probleme! Fa-ti un control psihologic...!!!:happy :happy :happy [/FONT]

katalinkostel
13th March 2007, 14:43
mda .. esti foarte spiritual !! (p.s. eram ironic ;) ) :happy

si ca sa fiu si ON TOPIC: dc v-a batut ceahlaul nu vad dc nu ati lua bataie si de la Panduri ;)Banuiesc ca nu ai vazut meciul dupa cum postezi pe aici asa ca....???!!!Lasaneeee...lasaneeeee...!!!:headbang: :headbang: :headbang:

Sergio_D
13th March 2007, 15:15
:happy
deci va rog, chiar asa e... nu sunteti Real Madrid... :D

Daca prin absurd Otelul invinge la Tg-Jiu, diferenta nu va fi mai mare de un gol. Insa deja am dat-o in aria imaginarului... :rolleyes:
Pandurii - Otelul se va termina 1-0 sau 1-1 :D
Prea tare mesajul ala la nervi :happy

Balaci
13th March 2007, 15:43
Mama frate,fu macel aicea cat nu fusei pe faza:D.Care castiga lupta?:D

Otzelaru'
13th March 2007, 20:51
terenul e intr-o stare foarte buna...chiar comentatorii de la telesport remarcau asta :) ...ce autobaza ...la cluj a fost cumva autobaza? sau bagam autobaza acasa?:)...1 solist 2-0

baiatule ai 19 ani si spui aberatii..2-0 pt pandurii?? cand ai visat asta...as vrea si yo sa visez ca batem barcelona cu 2-0 wow ce ar insemna oare...deci omule daca nu luati vro 5-6 sa fii multumit..tu la meciu asta sa te rogi pt echipa ta sa nu ia prea multe;):lol:

Cipus
13th March 2007, 21:09
Noile achizitii ale Pandurilor nu au dat pana acum randament, sau Neagoe i-a tinut intentionat rezerve la Cluj ca sa-i duca pe galateni in eroare? E cam dubios, Pacurar avea un joc foarte bun la Gloria iar cand il priveau pe Vasilache erau oficialii gorjeni in al 9-lea cer asta iarna. La Galati nu s-a facut deloc tam-tam pe seama transferurilor in schimb Kim, Szekely si Labukas au fost titulari in toate meciurile de pana acum, au confirmat, au si inscris toti si o vor mai face. Pandurii - Otelul X cu goluri sau 2

Sergio_D
13th March 2007, 21:18
Otzelaru', baiatule :D, atat numele tau cat si ceea ce ai trecut la echipa favorita ("NOMBER") :thinkso: te recomanda ca fiind un pusti ce n-ar mai mult de 16 ani. Sau poate ca ai mai mult, dar... :evil:

Asadar, Otelul o fi Real Madrid, sa fie de neinvins ? Cu toate ca si aia mananca bataie des.
Nu se astepta nimeni sa pierdeti la Piatra-Neamt, insa ati pierdut. La fel de frumos puteti lua bataie si aici. Probabilitatea ca Otelul sa marcheze de 5-6 ori este de... sa zicem de 5%, desi e cam mult. De fapt, doar ideea ca va marca de 5-6 ori este aberanta...

Pandurii - aparare buna, atac slab. Otelul - aparare slaba, atac bun. Astea se anihileaza reciproc si rezulta un meci in care se vor marca 2, cel mult 3 goluri. :D

bada_otelul
13th March 2007, 21:51
:happy
deci va rog, chiar asa e... nu sunteti Real Madrid... :D

Daca prin absurd Otelul invinge la Tg-Jiu, diferenta nu va fi mai mare de un gol. Insa deja am dat-o in aria imaginarului... :rolleyes:
Pandurii - Otelul se va termina 1-0 sau 1-1 :D
Prea tare mesajul ala la nervi :happy

mah da voi nu mai stiti de caterinca?:D
zi cati rapidisti credeau ca vor castiga la galati cu scorul ala?raspuns:nici macar unu,in fotbal aproape orice e posibil,si sa bata pandurii la scor desi aveti atacul varza si sa batem noi la scor

p.s. nu mai aduceti in discutie meciul de la p.neamt ca s-a vazut de pe luna ca a fost jaful sezonului

bada_otelul
13th March 2007, 21:58
Otelul al 5lea atac,apararea nu spun ca mi-e rusine :D
pandurii al 15lea atac a 6a aparare la egalitate cu vreo 2 echipe

The_Blonde
13th March 2007, 22:18
Sa-mi bag picoarele forumul asta devine plin de conflicte .... daca stam sa ne gandim nu stiu exact care e discordia dintre otelul si pandurii cumva ne-am furat vreodata caciula sau ce?in loc sa complotam toti impotriva s.d.r -ului stam si ne dam in cap ca aia care nu vad bine :P (pentru a evita cacofonia) si acum poate o sa discutam civilizat despre meci , stadion ,teren, televizare .... dar fara injurii de la tastatura pentru ca nu rezolvam nimic ...decat sa fim avertizati si bannati vezi cazul hassan :D

Sergio_D
13th March 2007, 22:21
subscriu :D

Dregan
13th March 2007, 22:46
Forza Otelul !

cryrad1975
14th March 2007, 00:03
bate otelul , oricum le dam vreo 3-4 goluri, acuma am ajuns sa ne temem de alde pandurii? cine-s si pandurii astia? cine e Neagoe? diferenta mare de loturi de jucatori, antrenori, suporteri.

TaciAcolo
14th March 2007, 00:19
vine barca la tg-jiu si eu nu stiam :happy

Balaci
14th March 2007, 00:30
Doamne,cat de ingamfati si moldovenii astia,n-am vazut asa ceva:headbang: Stii,daca nu ar fi o echipa de pluton care au batut si ei doua echipe in pozitii retrogradabile,poate ca ar mai avea motive de lauda.Da asa...

The_Blonde
14th March 2007, 00:36
moama ma balaci sa moara zizi , iar incepi baiete ? poate vrei sa ma enervez io si sa iti arat ca am descoperit privatu...lasati naibii certurile si vorbiti despre meci ... ce atatea ironii parca vai domle ne batem la uefa sau la u.c.l ...lasati-o moarta ca nu suntem la usa cortului!

Hard
14th March 2007, 00:42
egal

TaciAcolo
14th March 2007, 00:59
nu cred....ca o sa iasa x ..nici otelului si nici pandurilor nu le convine un egal ;)..un meci deschis cu multe goluri

Balaci
14th March 2007, 01:05
@Steel_Girl: voiam doar sa indic ca otelarii nu ar trebui sa fie asa increzatori in fortele proprii,atata tot. In rest,poti sa folosesti privatul,imi plac fetele care vorbesc murdar:D

Dregan
14th March 2007, 08:11
Scor Final 6-7

SORINULTRA
14th March 2007, 08:19
nu cred ca o sa fie chiar 6-7 dar un 2 -0 tot le dam

chinezu
14th March 2007, 08:39
Victorie lejera Otelul...2,3-0.

SORINULTRA
14th March 2007, 09:51
@Steel_Girl: voiam doar sa indic ca otelarii nu ar trebui sa fie asa increzatori in fortele proprii,atata tot. In rest,poti sa folosesti privatul,imi plac fetele care vorbesc murdar:D

n ai fost niciodata injurat de o moldoveanca la mudul serios? nu ti as dori :happy

Balaci
14th March 2007, 10:40
Pai ce,la voi in Moldova se injura asa in stil vulgar rau de tot?:D

SORINULTRA
14th March 2007, 12:30
depinde de situatie

dardar_3
14th March 2007, 13:52
Bat Pandurii...:ok:

Ciprica
14th March 2007, 16:16
mda, galatenii bat pandurii, mare dreptate ai...

Kooler
14th March 2007, 17:36
Bate Otelul. Un gol diferenta.

starsteel
14th March 2007, 17:41
Cu cea mai proasta echipa din istorie am facut 2-2 la Tg. Jiu acum nu avem voie sa ratam victoria.....chiar daca joaca si cu arbitrul ca doar sunt echipa draga mizeriilor de la frf&lpf nu ratam victoria, batem cu 3-1! Fortza Otelul!

Otzelaru'
14th March 2007, 18:16
Otzelaru', baiatule :D, atat numele tau cat si ceea ce ai trecut la echipa favorita ("NOMBER") :thinkso: te recomanda ca fiind un pusti ce n-ar mai mult de 16 ani. Sau poate ca ai mai mult, dar... :evil:

Asadar, Otelul o fi Real Madrid, sa fie de neinvins ? Cu toate ca si aia mananca bataie des.
Nu se astepta nimeni sa pierdeti la Piatra-Neamt, insa ati pierdut. La fel de frumos puteti lua bataie si aici. Probabilitatea ca Otelul sa marcheze de 5-6 ori este de... sa zicem de 5%, desi e cam mult. De fapt, doar ideea ca va marca de 5-6 ori este aberanta...

Pandurii - aparare buna, atac slab. Otelul - aparare slaba, atac bun. Astea se anihileaza reciproc si rezulta un meci in care se vor marca 2, cel mult 3 goluri. :D

omule inainte de meciu de la piatra-neamt au avut un meci infernal cu steaua deci au avut o scuza si anume ca au fost obositi sa nu uiti si faptu ca arbitru le-a anulat un gol si un penalty clar deci in concluzie arbitru ne-a luat 3 pct clare:)

Jus7M3
14th March 2007, 18:17
Fortza Otelul!

uitash de sTEAUA :happy :happy :happy

Otzelaru'
14th March 2007, 18:21
subscriu :D

deci in legatura cu nomber 1 aia am pus'o pt ca iubesc prea mult echipa asta ..poate am exagerat putin dar am scris asa pt ca tin la ea extrem de mult..cand aveam vro 7 ani si nu ma lasa maicamea la meciuri fugeam de acasa cu riscul de a lua o bataie buna dupa ,ceea ce sa si intamplat:evil: dar pt otelul se merita:D
poate am exagerat si faza cu 5-6 goluri dar de castigat totusi cred ca o sa castigam lejer..

Geografu
14th March 2007, 18:39
Am scris 2 si chiar cred in victoria galatenilor ! Bafta ! :ok:

bada_otelul
14th March 2007, 22:21
pfoai ce plictiseala aici,nici un scandal nimic ?:D

Sergio_D
14th March 2007, 22:40
pai hai, arunci tu intriga ? :D

TaciAcolo
14th March 2007, 23:05
nu-s prea multe de comentat cand joci cu Barca e clar bateti cu 9 -0 1 gol la 10 minute :happy

bada_otelul
14th March 2007, 23:23
nu-s prea multe de comentat cand joci cu Barca e clar bateti cu 9 -0 1 gol la 10 minute :happy

exagerezi,9-1:happy :happy :happy ,ca avem apararea slaba,luam gol meci de meci de cand nu mai sunt brujan si costin
evident era o gluma scorul :D

Hard
14th March 2007, 23:24
egal gata culcare:happy

Hard
14th March 2007, 23:42
au venit cu 2 zile inainte,e belea:D

TaciAcolo
14th March 2007, 23:47
da da ....parca si ceva jucatori de la Pandurii stau acolo..poate au aranjat ei de ceva ...poate le-o da o noapte pe reporteritza aia :ras-plans: nu-i zic numele ca ma da in judecata :happy

*Coco*
14th March 2007, 23:52
Cica vin 120 de "ultrasi" otelari la meci:ras-plans: :ras-plans:
Trebuie sa fug de la scoala sa vin la meci nu trebuie ratat acest meci:D mai ales ca se anunta si un numar mare de "ultrasi" otelari...

PS.bada tu vi tata la meci?:drak:

Sergio_D
14th March 2007, 23:55
robyyy, Mo La Po ? :D

Sergio_D
14th March 2007, 23:59
mai maur, aici era o atmosfera destinsa, de prietenie, pana sa apari tu cu mesajul asta :mda:

bada_otelul
15th March 2007, 00:02
mai maur, aici era o atmosfera destinsa, de prietenie, pana sa apari tu cu mesajul asta :mda:

vrei sa zici pana sa apara coco
draga coco ce sa zic,sanse mici am o problema de vreo 100 de pag de rez pana in mai :D:D:D

Sergio_D
15th March 2007, 00:05
lasa mey, Coco o avut intentii bune :D

*Coco*
15th March 2007, 00:07
Ce sa apar eu mai:D
Citii si eu intr`un ziar ca se anunta atatia otelari la meci si voi gata sarirati in sus :headbang:

Sergio_D
15th March 2007, 00:13
astia-s mai aprinsi decat oltenii... :D

Hard
15th March 2007, 00:22
vor fi in jur de 2000 de galateni la meci:D

bada_otelul
15th March 2007, 00:46
vor fi in jur de 2000 de galateni la meci:D

decat 10000 de oi care canta tap tap tap tararap tap tap mai bine 100 de persoane care sa incurajeze cu adevarat echipa

Cristian
15th March 2007, 11:18
Arbitru: Sorin Corpodean (Alba-Iulia)
Asistenți: Nicolae Megheșan (Târnăveni), Szabo Gero (Cluj-Napoca)

Hard
15th March 2007, 11:19
hihi corcodel:D

Dadoman
15th March 2007, 11:33
Pandurii joaca bine pe teren propriu!Nu am vazut meciul galatenilor de la piatra neamt, asa ca nu stiu cum joaca in deplasare.Dar stiu ca sunt destul de valorosi.Am votat X.

rapid_felix
15th March 2007, 12:19
Din Tg Jiu spun ca o sa bata Otelul ...
Asta daca deja nu este totul aranjat...

Dregan
15th March 2007, 15:01
Din Tg Jiu spun ca o sa bata Otelul ...
Asta daca deja nu este totul aranjat...

Un mesaj foarte coerent:groggy:

Cipus
15th March 2007, 18:24
Jula si Szekely erau usor accidentati, au sanse sa joace maine?

STEEL
15th March 2007, 18:49
Jula si Szekely erau usor accidentati, au sanse sa joace maine?

N-am auzit nimic,din cate am observat fac parte din lot pt. meciul asta.Dintre cei doi,Jula parea ca are probleme evidente insa la Szekely probabil nu se pune problema.

bada_otelul
15th March 2007, 19:51
concurenta mare oricum pe posturile de atacant si mijlocas pacat ca stam prost la fundasi,nu e vb numai de stilul ofensiv de joc ci si de greseli facute copilareste.jula ar trebui lasat sa isi revina complet,cu national a fost fortat si dupa 5 minute schiopata,stan si labukas se descurca fara probleme pana isi revine el,cu szekely ar fi mai nasol,nu avem mijlocas dreapta de valoarea lui:D

danpuric78
15th March 2007, 22:26
E interesant de vazut daca otelul isi va pastra media de 7 goluri inscrise in meciurile care joaca.
Oricum victorie Pandurii, echipa "importanta" in acest campionat.

YoYoyOi
15th March 2007, 22:30
medie de 7 goluri? :shocked:

TaciAcolo
15th March 2007, 22:31
scump domne` scump :ras-plans:

YoYoyOi
15th March 2007, 22:38
pe meci? :shocked:

sau pe tur de campionat :ras-plans:

Hard
15th March 2007, 22:40
decat 10000 de oi care canta tap tap tap tararap tap tap mai bine 100 de persoane care sa incurajeze cu adevarat echipa

:angry: daca ajungeti 100 la Tg Jiu ma fac popa pt o zi:D

Cra10veanu
15th March 2007, 22:41
medie de 7 goluri? :shocked:

cand joaca cu rapidu :ras-plans:

TaciAcolo
15th March 2007, 22:42
a fost un accident nu tre sa radem ......:happy

YoYoyOi
15th March 2007, 22:45
toate ca toate, numai dan nu vine sa ne explice ce si cum :groggy:

Cra10veanu
15th March 2007, 22:47
crezi ca-ti mai explica dupa ce-a dat-o-n bara ? :ras-plans:

YoYoyOi
15th March 2007, 22:49
taci mai, ca poate stie el mai multe (ca de obicei) si ne invata si pe noi nepriceputii :groggy:

danpuric78
15th March 2007, 22:51
toate ca toate, numai dan nu vine sa ne explice ce si cum :groggy:
Ceahlaul-otelul 4-3
otelul - national 5-2.
Adica 7 goluri inscrise in meciurile in care joaca otelul:ok:
N-am raspuns ca ma uit si eu cum joaca alta echipa decat "cea mai buna duin SE Europei" cu sevilla.

Cra10veanu
15th March 2007, 22:52
pai in cazu asta trebuie sa adaugam si contributia celor de la pandurii care or da vreo 4 bobite :D

danpuric78
15th March 2007, 22:54
pai in cazu asta trebuie sa adaugam si contributia celor de la pandurii care or da vreo 4 bobite :D

pai singura problema e cu cat bat pandurii: 4-3 sau 5-2. Ca 6-1 ar fi prea de tot.

Cra10veanu
15th March 2007, 22:55
pai singura problema e cu cat bat pandurii: 4-3 sau 5-2. Ca 6-1 ar fi prea de tot.

7-0, vezi ca astia au facut egal cu rapidu

Sergio_D
15th March 2007, 22:56
3 egaluri in ultimele 3 meciuri ! :D

danpuric78
15th March 2007, 22:57
7-0, vezi ca astia au facut egal cu rapidu

:happy :happy :happy :happy :happy

Dregan
16th March 2007, 00:01
Prea multi prosti in Romania...

Cipus
16th March 2007, 00:02
N-am auzit nimic,din cate am observat fac parte din lot pt. meciul asta.Dintre cei doi,Jula parea ca are probleme evidente insa la Szekely probabil nu se pune problema.

Da, Jula ar trebui lasat sa se refaca complet, sa nu pateasca mai rau. Szekely am citit in viata libera parca, stire preluata si pe sport 365 ca nu are nimic grav si va juca. De asemenea, am mai citit ca Sergiu Costin are sanse mari sa se refaca dupa meciul cu Pandurii, e nevoie mare de el in aparare.

naka
16th March 2007, 00:21
FORZA OTELUL sper intr-o victorie dupa cele 90 de minute de joc

LazioRoma
16th March 2007, 00:51
bate PANDURI cu 8-0

LazioRoma
16th March 2007, 00:55
sau mama razgandit 5-1 sa le fie minerilor mila d [moderat] moldoveni

YoYoyOi
16th March 2007, 00:57
daca nu terminati cu jignirile dam si cartonase:rolleyes:

LazioRoma
16th March 2007, 04:18
28 -0 pt PANDURI osielu se duce draq anu asta cu transpiratii lor de suporteri DECI E ONTOPIC sa nu imi stergeti mesaju ca ma amuza ''moldovenii astia'':happy :happy :happy

SORINULTRA
16th March 2007, 09:25
bine " draga" dar pe ala cu osielul nu l ai sters

SORINULTRA
16th March 2007, 09:33
deci am permisiunea ta sa pocesc orice?

TaciAcolo
16th March 2007, 09:54
Invincibilii de la Pandurii

Dinamo e ultima echipă care a câștigat la Târgu JiuOptimismul șefului de la Pandurii merge mult mai departe. „Dinamo și CFR Cluj vor fi singurele echipe care au câștigat la Târgu Jiu în sezonul 2006-2007. Nu ne mai bate nimeni acasă până la finalul campionatului”, a declarat ieri Marin Condescu. Acesta nu se teme de nicio echipă care va mai veni la Târgu Jiu până la finalul campionatului. „Avem meciuri grele, dar o să ieșim cu capul sus și victorioși de fiecare dată”, a mai declarat Condescu. Când vine vorba de meciul cu Craiova, boss-ul pandurilor mizează pe victoria echipei sale. „Craiova? A jucat bine la Dinamo, au crescut, dar cred că o să-i batem. Am fi meritat să câștigăm și meciul tur, dar nu-i nimic, o să câștigăm acum”, a mai declarat Condescu. Oficialul pandurilor este dispus încă de pe acum să le achite prima de obiectiv fotbaliștilor lui Neagoe. „Nu mai am emoții, sută la sută nu vom retrograda”, a mai punctat Condescu. Despre meciul cu Oțelul, președintele pandurilor e convins că va fi unul dificil, dar care la final va aduce o victorie în contul pandurilor.

Probleme minore de lot

Pentru acest meci, ambii antrenori au probleme minore de lot. La gazde nu vor juca Zoicaș și Iordache, în timp ce tehnicianul Petre Grigoraș nu va putea conta pe Sergiu Costin și Sergiu Brujan, ambii accidentați. Astfel, antrenorii vor putea miza pe echipa standard, Neagoe remarcând faptul că va avea de unde alege.

magica_steaua
16th March 2007, 11:23
cred ca bate otelul.........da coreeanul ala vreo 2 goluri

lucian_iasi
16th March 2007, 11:26
2-1 ptr Otelul :D

CFR1907
16th March 2007, 11:31
3-1 pentru Otelul.

crissis
16th March 2007, 11:55
Bate Otelul cu 3-1

Lauryca
16th March 2007, 12:34
Meci de X, 2-2 cred.

TaciAcolo
16th March 2007, 13:27
meci frumos probabil...vremea e excelenta sper sa fie o ploaie de goluri in poarta galatenilor :evil:

lucian_iasi
16th March 2007, 13:28
Cand ati dat voi o ploaie de goluri in poarta adversarilor? :evil:

TaciAcolo
16th March 2007, 13:28
toate au un inceput :happy

lucian_iasi
16th March 2007, 13:30
Poate cu Jiul..da nici cu aia nu e sigur :evil: :evil:

TaciAcolo
16th March 2007, 13:31
ma indrept spre stadion antrenamnet dupa... meci gratis :D

Bafta cei mai buni sa castige:ok: !!!

lucian_iasi
16th March 2007, 13:32
Asa sa fie Robyyy..poate aveti noroc si dati un gol in min 90+4

be@
16th March 2007, 13:53
Moldoveni, bagati-i in B !!!!!!!!!!

Dariel
16th March 2007, 14:16
Hai Otelul!!

Nu m-am gandit niciodata la adversar sau la suporterii acestuia. Ce treaba am eu cu ei? Ce, sunt politician sa o dau in polemici inutile si sa-mi macin nervii aiurea? Concluzie: Hai Otelul!

Am uitat sa transmit numai de "bine" celor care programeaza meciurile. Daca o tin tot asa am sa vad tot returul la servici pe Internet. Pffff! Bine ca au grija sa-mi bage meciuri "mari" si "derby-uri" duminica. Anti-bucuresti!

boni2204
16th March 2007, 16:12
Asa sa fie Robyyy..poate aveti noroc si dati un gol in min 90+4
gol de onoare ca al victoriei va fi greu, parerea mea, dar nu se stie niciodata:ok:

Cipus
16th March 2007, 16:18
deci am permisiunea ta sa pocesc orice?

Esti cam ultimul galatean pe forum, ai postat asa inainte de plecare? vad ca si bada, steel, maur si ceilalti nu mai sunt pe aici, cred ca sunt pe stadion, sper sa va intoarceti bucurosi acasa. Cand o sa cititi postul meu sa va aduceti aminte ca v-am tinut pumnii stransi. 3-1 pentru otelul e pronosticul meu. Szekely, Stan si Semeghin par cei mai in forma (si Kim) :ok:

boni2204
16th March 2007, 16:38
Comentatorul telesport: prinde Guso portarul galatean:happy :happy :happy :happy sunt varza baietii:mda:

Cristian
16th March 2007, 17:19
S-a transferat Guso la Galati :ras-plans:

boni2204
16th March 2007, 17:22
X pauza si doar am vrut sa pariez x pauza 2 final(cota mai buna), dar e bine si 2 final:D :D :D

rhadoo
16th March 2007, 17:26
Meci slabut si normal doar un 0-0
HAI JIUL PETROSANI!

Cristian
16th March 2007, 17:27
Rhadoo eu nu inteleg de ce mai in toate postarile tale scrii ca nota de final si "Hai Jiul Petrosani".

rhadoo
16th March 2007, 17:31
de ce nu?daca tin cu ei
incerc sa tin locul la mai multi suporteri ai JIULUI care sunt tot mai putini din pacate pe forum.intelegi?sper
HAI JIUL PETROSANI!

Cristian
16th March 2007, 17:36
GOOOOOLLLL OTELUL marcator Tadas Labukas Pandurii - Otelul 0-1

rhadoo
16th March 2007, 17:36
ce bucurie!0-1
HAI JIUL PETROSANI!

Hard
16th March 2007, 17:37
cine mai e si ungurul asta:D

boni2204
16th March 2007, 17:37
gooool Labukas care dupa parerea comentatorilor trebuia schimbat la pauza, ce penibili:mda:

Cipus
16th March 2007, 17:38
poti trece ca semnatura, ca sa nu mai scrii mereu, va aparea automat la fiecare postare de-a ta.
Gooool Labukas, imediat dupa pauza. Chiar ma pregateam sa spun ca in prima repriza nu prea a iesit jocul niciuneia dintre echipe

boni2204
16th March 2007, 17:44
Faultat clar coreeanul de vasilache alta duma a comentatorilor, sa le spuna cineva ca cei in alb sunt pandurii si cei in cu "chiloti" albastri si tricouri albe cu dungi rosii sunt otelarii ca se fac de tot kkt-ul

boni2204
16th March 2007, 17:45
nu m-ar surprinde sa zica la sfarsitul meciului ca Labukas este omul meciului dupa ce prima repriza l-au facut de kko

Cristian
16th March 2007, 17:47
1-1 :)

rhadoo
16th March 2007, 17:48
Gol!

rhadoo
16th March 2007, 17:49
astia de la telesport is tare prosti cica e 0-2!

dextercioby
16th March 2007, 17:50
Pai doar nu credeati ca plecati de la Tg Jiu cu 3 puncte :evil: Hai Pandurii, mai da-le 2.

Cristian
16th March 2007, 17:52
Prosti tare astia de la Telesport

http://img214.imageshack.us/img214/6660/img03161648telesportnv9.jpg (http://imageshack.us)

Hard
16th March 2007, 17:55
:lol:
unde i-a gasit pe astia?

Cipus
16th March 2007, 17:55
mai bine live pe internet, bun Pacurar asta, pacat ca nu joaca constant

Cristian
16th March 2007, 17:57
2-1 pentru Pandurii. Un rahat Nogo asta.

Hard
16th March 2007, 17:57
incepe spectacolul:D

rhadoo
16th March 2007, 17:57
gol 2-1

Cristian
16th March 2007, 18:00
incepe spectacolul:D


Lasa ca spectacol vedem la steaua - Arges

Cipus
16th March 2007, 18:01
hmmm, a spart gheata Liviu Mihai

dextercioby
16th March 2007, 18:02
Era quasi-cert ca apararea dunarenilor va ceda, e posibil ca Pandurii sa mai dea inca 2...

Hard
16th March 2007, 18:03
...3,4

Luis Garcia10
16th March 2007, 18:04
Comentatorul telesport spune in minutu` 77 ca se apropie meciul de minutu` 90 :happy :happy

rhadoo
16th March 2007, 18:09
acelasi stupid comentator al stadionului care face galerie pandurilor,bleah
cred ca e unic pe stadioanele din romania

Luis Garcia10
16th March 2007, 18:14
Nici Gabi Safta nu e departe de el :D :happy Le potriveste mai bine Gabita ce-i drept ;) :D

On topic: Victoria Pandurilor e una meritata !

Hard
16th March 2007, 18:15
goool Otelul !!!

tzeapa ma:D:happy

Luis Garcia10
16th March 2007, 18:18
Castiga prazarii , stati linistiti ;)

rhadoo
16th March 2007, 18:18
On topic: Victoria Pandurilor e una meritata !
__________________
aici ai dreptate este intradevar meritata,ma surprins jocul pandurilor,unu foarte bun mai ales ca erau condusi cu 1-0

boni2204
16th March 2007, 18:18
X pauza si doar am vrut sa pariez x pauza 2 final(cota mai buna), dar e bine si 2 final:D :D :D
Inca un bilet dus, dar asta e felicitari pandurilor, poate cei din galati vor invata sa mai castige si in deplasare in acest retur:ok:

Cristian
16th March 2007, 18:19
Da victorie meritata a Pandurilor. Felicitari lor si succes pe mai departe.

Hard
16th March 2007, 18:20
Lasati otelarilor ca ii bateti pe craiova pe 11 aprilie ca aveti meciul acasa,mult mai usor decat in deplasare:D

Jus7M3
16th March 2007, 18:22
hopaaa .. :happy :happy .. cum mah nu batu otelu la 100 de goluri diferenta ?! :happy :happy

bv pandurilor !! :ok:

Cipus
16th March 2007, 18:22
Pandurii a ramas aceeasi echipa puternica pe propriul teren, in timp ce la Otelul s-a vazut aceeasi aparare slaba, prea usor a fost pacalit Nogo. Nu-i nimic, va reveni Sergiu Costin

Ferko
16th March 2007, 18:23
Am crezut ca bate Otelul, dar Pandurii au meritat pe deplin victoria. Felecitari.

Balaci
16th March 2007, 18:24
Asta,se pare ca nu ne-am luat scor.:D Se mai intampla...:P

Cristian
16th March 2007, 18:25
hopaaa .. :happy :happy .. cum mah nu batu otelu la 100 de goluri diferenta ?! :happy :happy

bv pandurilor !! :ok:


U Craiova - OTELUL 0-2 ;)

Jus7M3
16th March 2007, 18:25
U Craiova - OTELUL 0-2 ;)

da mah .. mai vedem .. dinamo ne-a batut la scor in tur .. si in retur altfel au stat lucrurile ;)

p.s. hai sa nu deviem de la subiect .. sa lasam pandurii sa se bucure ;)

resita
16th March 2007, 18:26
au crezut in sansa lor si au castigat. bravo lor

Cristian
16th March 2007, 18:26
Eu iti ziceam rezultatul din tur, da in fine...

starsteel
16th March 2007, 18:27
Evolutie dezamagitoare a Otelului, in a 2-a repriza nu am jucat nimic... dupa un gol intamplator si un adversar care se arunca haotic in atac raspunsul atacului mult laudat a fost un zero absolut. Nogo e o mare parasuta, cu el in aparare nu poti fi niciodata sigur, a avut prima greseala in min.2 iar despre greselile de la goluri chiar nu are rost sa le mai amintim. Din pacate astazi am dovedit ca ne meritam locul la jumatatea clasamentului o echipa serioasa nu ar fi jucat asa dupa ce deschidea scorul.

Hard
16th March 2007, 18:30
care zicea de 100 de suporteri otelari ca mai mult de 30 nu au fost,cred ca restul s-au ratacit prin oltenia la fetitze:D

Jus7M3
16th March 2007, 18:32
Eu iti ziceam rezultatul din tur, da in fine...

da .. nu fusai atent .. modificai ;)

THE HUN
16th March 2007, 18:33
Pandurii au meritat victoria,Otelul nu a mai jucat nimic dupa golul marcat de ei.Per ansamblu a fost un meci frumos.

Sergio_D
16th March 2007, 18:39
ooooooooooooooooooooooooooooo !!!
am batut Barcelona ! :D :drak: :lol:

Dupa cum va spuneam, Pandurii nu pierd pe teren propriu :cool:

Jerry20cm
16th March 2007, 18:41
Bah, de ce n-a jucat Tiganu'?:mda:

oricum, bine c-au batut :)

Spre Champions League :happy

Hard
16th March 2007, 18:43
ooooooooooooooooooooooooooooo !!!
am batut Barcelona ! :D :drak: :lol:

Dupa cum va spuneam, Pandurii nu pierd pe teren propriu :cool:

asa mic e tg jiu?ai facut 2 minute de la scaunul cu seminte pana in fata tastaturii:D

YoYoyOi
16th March 2007, 18:47
bv Pandurii /hello

Sergio_D
16th March 2007, 18:48
Hard, glumet ca de obicei... :rolleyes:
Jerry, Tiganu' era suspendat pentru meciul asta. :D

TaciAcolo
16th March 2007, 18:50
meci destul de frumos in repriza a 2 ..victoria meritata suntem invicibili pe teren propiu :evil: era aproape sa fie 3-1 pronosticu` vostru :ras-plans:

Sergio_D
16th March 2007, 18:56
2-1 ptr Otelul :D

l-ai nimerit, maestre, dar pe dos :D

TaciAcolo
16th March 2007, 18:59
frumos gol marcat de Liviu Mihai :ok:

maur85
16th March 2007, 19:13
victorie meritata a pandurilor,arbitraj corect.pentru olteni este o victorie de povestit nepotilor.este de domeniul sf o asa performanta.se auzea acel strigat infricosator din tribune prevestind victoria ,,hei hei pandurii'':happy .ce sa mai.bravo voua.app .e prima data cand vad ultrasi de varsta a 3-a:D.scz am baut ceva de suparare si acum am devenit cam vesel:P

TaciAcolo
16th March 2007, 19:14
avem alte victorii de povestit nepotilor..un meci obisnuit o victorie logica

maur85
16th March 2007, 19:17
este o mare performanta pentru voi sa bateti o asa echipa ca Otelul.va puteti lauda si peste ani cu ziua asta pt ca nu va veti ami intalni cu ea;)

Sergio_D
16th March 2007, 19:19
n-auzi ma, a fost un meci obisnuit, o victorie cu atat mai mare pentru ca voi ati dat aici pronosticuri de 5, 6 sau 7 la 0 :cool:

Hai flu-flu :D

maur85
16th March 2007, 19:24
acum pandurii va deveni echipa fanion a olteniei pentru ca a reusit o asa performanta istorica.bravo. hei hei pandurii:happy
si care e prob dc am zis ca va fi o victorie la scor?asa se astepta toata lumea dar azi Otelul a avut o sincopa,asta e si ati reusit surpriza din liga 1.

Sergio_D
16th March 2007, 19:26
vai, mor de ras... :sleep:
Bautura nu face bine...

Au fost si vor fi alte suprize, meciul de azi nu se incadreaza in aceasta categorie.
Otelul n-a avut numai azi o sincopa... a mai avut si la Piatra-Neamt. Pe scurt, in deplasare, cam scartaie echipa voastra.

maur85
16th March 2007, 19:35
vai, mor de ras... :sleep:
Bautura nu face bine...

Au fost si vor fi alte suprize, meciul de azi nu se incadreaza in aceasta categorie.
Otelul n-a avut numai azi o sincopa... a mai avut si la Piatra-Neamt. Pe scurt, in deplasare, cam scartaie echipa voastra.
la piatra neamt a fost altceva.nu mai e nevoie sa repet.cu siguranta nu ai vazut meciul dar mircea sandu l-a vazut si si-a cerut scz pt fiecare greseala a lui serea.azi victoria voastra a fost fara dubii.trebuie sa imi revin pt ca inca nu-mi vine sa cred ca ne-au batut tocmai pandurii:shocked:

Sergio_D
16th March 2007, 19:42
Nici anul trecut n-ati castigat la Tg-Jiu, nici acum... sper ca nici pe viitor. Hai bafta in continuare atat Pandurilor mei, cat si Otelului. :ok:

lucian_iasi
16th March 2007, 19:43
l-ai nimerit, maestre, dar pe dos :D

Asa se pare :D Oricum am luat x la pauza la meciul asta :D :D

Felicitari pentru victorie :D :ok:

*Coco*
16th March 2007, 20:11
Cum am zis inca de Miercuri 1 solist fara discutie...:D

katalinkostel
16th March 2007, 20:11
Cred ca ar trebui sa jucam in fiecare etapa cu Nationalul sa putem castiga si noi fara probleme.Cu Baciu si Nogo in centrul suntem varza cu carne.Sa intre si cei de pe banca....!!!!:ok:

Cra10veanu
16th March 2007, 20:33
acum pandurii va deveni echipa fanion a olteniei pentru ca a reusit o asa performanta istorica.bravo. hei hei pandurii:happy
si care e prob dc am zis ca va fi o victorie la scor?asa se astepta toata lumea dar azi Otelul a avut o sincopa,asta e si ati reusit surpriza din liga 1.

hai plutonu va credeti mari echipe ? ati luat-o sinteti mai slabi :D
bravo pandurii :yeah:

bada_otelul
16th March 2007, 21:09
pt cei care nu au vazut meciul,Otelul a jucat in 10 oameni iar pandurii in 12,omul negru din echipa noastra si la propriu si la figurat a fost nogo,de-ar reveni Costin mai repede...
p.s. panarama de tarla,jucau baietii numai cu mingi pe sus si la semiinaltime de buna ce era