PDA

View Full Version : Meciul de la Bistrita



Steve4u
17th October 2003, 14:24
Este un moment foarte important pe care trebuie sa il fructificam.. dinamovistii si stelistii sunt pe "lauri" si deci cu capul in nori, eu zic ca aceasta perioada de cateva etape trebuie sa fie a Rapidului si sa ne distantam in clasament.. meci greu la Bistrita,dar trebuie sa jucam ca niste diavoli, ca niste fiare, sa rupem tot in cale! Hai Rapidul!

Rapidulet
17th October 2003, 18:21
Mai mult ca sigur ca Rapid se va lupta pentru cele trei puncte . Eu personal sunt optimist si sunt sigur ca le va obtine, jucatorii Rapidului avand si un contract prin care isi primesc primele injumatatit daca nu se afla pe una din primele doua pozitii ale clasamentului. Chiar daca returul de campionat l-au inceput schiopatand, dupa pierderile ce le vor suferii Dinamo si Steaua , vom putea sa ii intrecem printr-un lot ce se va omogeniza mai repede la Rapid . Si o luam de la capat dupa aceea , dar asta-i alta poveste.

ieppy
17th October 2003, 18:26
Mai mult ca sigur ca Rapid se va lupta pentru cele trei puncte . Eu personal sunt optimist si sunt sigur ca le va obtine.

De asta suntem siguri toti. :D :D :D Doar nu o vrea nea Jean sa il supere pe fratele lui Savarina Copos.

oaspetele
18th October 2003, 18:26
se pare ca rolul lui tata jeam l-a jucat salomir.

:evil: