PDA

View Full Version : Cum v-am primit?



ady51a
29th September 2005, 22:30
Impresii la cald despre cum a fost primita Steaua de publicul constantean la meciul cu Valerenga.

ady51a
30th September 2005, 23:13
Ospitalităţii „rechinilor“ i s-a dus vestea īn Europa

FC Farul a lăsat o impresie extrem de favorabilă pe plan extern īn urma găzduirii, īn ultimul an, a nu mai puţin de şase meciuri internaţionale oficiale, trei ale echipei reprezentative a Romāniei (cu Armenia, Andorra şi Cehia) şi trei de Cupa UEFA - două ale Oţelului Galaţi (cu Dinamo Tirana şi Partizan Belgrad) şi una, joi seară, a Stelei (cu Valerenga). Īn toate aceste partide, Farul a fost gazdă ireproşabilă. Florentin Chiforeanu, directorul executiv al „rechinilor“, a comentat, pentru „Cuget Liber“, această adevărată lovitură de imagine dată de Farul: „Prima inspecţie la clubul nostru a oficialilor UEFA a avut loc acum un an, cu ocazia evoluţiei din Cupa UEFA a Oţelului. Bănuim că, īn urma celor două confruntări, am lăsat o impresie bună forului fotbalistic european. Au urmat meciurile Naţionalei, īn desemnarea stadionului nostru drept loc de desfăşurare fiind hotărātoare trei argumente: public, gazon, infrastructură. Iar joi seara am mai găzduit un meci, cel al Stelei cu Valerenga. Toată lumea a remarcat ospitalitatea Farului. Vreau să subliniez şi faptul că īn spatele la ce se vede la televizor se află munca susţinută a zeci de oameni“.
Cuget Liber

tchibos
1st October 2005, 18:38
poate doar in Ghencea ii primeau suporterii mai bne ca in restul tarii (Bacau) nici o sansa

b3bito
11th October 2005, 14:49
:yeah: au fost primiti foarte bine de catre suporteri constanteni.dar au fost un grupde 11 persoane(si yo am facut parte) la peluza care au fost anti steaua,anti bucuresti

tchibos
13th October 2005, 23:07
i-am primit asa de bine ca le-a placut stelistilor si acum vor sa tinem cu ei, ce nu stiu ei ca acum vor vedea si cealalta fata a suporterilor constanteni...un dus cald si unul rece si apoi sa mai raspunde stelistii la intrebarea "cum i-am primit?":evil: