PDA

View Full Version : Avem trei juniori de lot national



george66
6th March 2007, 15:20
a se vedea ca au potential in meciul lui dinamo cu poli2

george66
6th March 2007, 15:32
toti trei nascuti in 90, asta numai datorita unui mare descoperitor de talente (Mandoiu), tooti trei fiind destul de apreciati. e voorba de Stanciu, Rusu, Samoila.

georgemp
6th March 2007, 16:06
toti trei nascuti in 90, asta numai datorita unui mare descoperitor de talente (Mandoiu), tooti trei fiind destul de apreciati. e voorba de Stanciu, Rusu, Samoila.
Nu trebiua thread pentru asta:P
Mandoiu...:D

Bancaru
6th March 2007, 16:42
Nu o sa ii mai avem...

miril
6th March 2007, 16:47
Merci pentru informatie dar ii stim, unul debutand deja in liga, Stanciu, iar altul este in vizorul lui...George. Nu spun care dar nu este portar.

Bancaru
6th March 2007, 16:50
Mai e Andrei Neagoe care mi s-a parut bun. Nu stiu de unde vine, dar e bataios.

Bancaru
6th March 2007, 16:53
Sper ca acest (nou) george66 nu e o clona. O sa rog sa verifice.

miril
6th March 2007, 17:16
Se pare ca este un george angajat in viata...juniorilor, el facand si o remarca despre timisoreni. Sau o fi, din partea lui, o pista falsa? Nu-l suspectez pe Georgica al nostru caci ne-a promis sa nu mai faca si eu il cred...vlastar de cuvant. Am dreptate?

krapulax
6th March 2007, 18:52
andrei neagoe (http://www.romaniansoccer.ro/players/n/neagoe_andrei.shtml) se pare ca vine de la urziceni. daca o fi domnia sa si nu vreun tiz

georgemp
6th March 2007, 19:51
Am promis ca nu mai fac clone;)
Nu vad ce rost ar fi avut sa imi fac clona ca sa deschid un subiect:happy

georgemp
27th January 2008, 15:58
ZMEU, FRUNZA SI ANDRONIC, CONVOCATI LA NATIONALA






Trei jucatori din Romānia au fost convocati la echipa nationala a Moldovei pentru amicalul cu Kazahstan din data de 6 februarie, care se va disputa la Antalya.

Denis Zmeu (FC Vaslui), Viorel Frunza (Ceahlaul) si Valeriu Andronic (Progresul, liga a doua) sunt īn lotul anuntat de selectionerul Igor Dobrovolski, care i-a convocat si pe cei doi jucatori doriti de Dinamo, portarul Stanislav Namasco si atacantul Igor Bugaiov.

Sursa: Prosport.

Bancaru
27th January 2008, 17:40
A se citi cartea Tenis cu moldoveni a lui Tony Hawks (http://www.chcmoldova.md/admin/ph_show.php?album=copii&idd=53)

miril
27th January 2008, 18:00
Juniorul Andronic. Am vrea noi. Si el.

Bancaru
27th January 2008, 19:51
Valeriu Andronic e junior. Pe ta'su il cheama la fel, el e senior (zic si eu...).

krapulax
28th December 2021, 17:55
stanciu, rusu, samoila. baieti foarte buni, dar nu au ajuns prea celebri