PDA

View Full Version : FM 21 Bucuresti - 30 septembrie, ora 20:00 - restaurant Shorley



Tudose
22nd September 2005, 17:01
FM 21 are loc pe 30 septembrie, ora 20:00, la restaurantul Shorley.

Vadim a promis ca cu laptop-ul si se va putea discuta "live" cu cei de pe forum. Va rog sa va anuntati participarea.

rasheedkpenny
22nd September 2005, 17:13
Laptop am si eu... da' n-am conexiune la net. Chiar ma fost cu laptopul la un FM!
Eu aveam o idee mai buna... in paralel cu mesajele de pe net era fain sa avem un webcam sa facem streaming, chiar folosindu-ne de messenger free. Ce zici Tudose?

Despre participarea la FM... inca e prea devreme sa spun daca particip sau nu! :D

Vadim
22nd September 2005, 17:18
O sa aduc eu zapp-ul.

Sergio
22nd September 2005, 20:32
Hai mah, macar la FM-uri detasati-va de forum si discutati despre pasarele si albinutze. :D

desdemona
23rd September 2005, 01:40
Sau poate despre pasaricile amantelor si albinutzele de neveste? :happy

In functie de perioada concediului, poate ajung si eu la FM-ul asta sau la cel viitor :drak: sau la altul... :evil:

Sergio
23rd September 2005, 10:32
Cine stie, cunoaste. :drak:

des, nu-i mai amagi, vino neanuntata si lasa-i masca. :D

desdemona
23rd September 2005, 10:37
Dar chiar nu-i amagesc. Am mai zis eu ca vreau sa vin si nu am venit... si ai vazut si tu ca in ultimul timp n-am mai zis ca apar. Acum chiar o sa am drum in Bucuresti - ma duc special pentru o chestie - si daca s-o nimeri sa fie cu FM-ul bine, daca nu... oricum o sa-mi vad prietenii de pe OLS :P

fia
23rd September 2005, 10:37
Sau despre cum e cu statul 3 zile in baie

desdemona
23rd September 2005, 10:38
Nu stiu, n-am stat niciodata... cine a stat? :o: :evil:

Sergio
23rd September 2005, 10:48
Instalatorul, cum cine? :drak:

Darkslowstar
26th September 2005, 14:39
Eu as vrea sa vin, cu conditia sa nu merg la concertul Nightwish (nu s-a gandit nimeni sa verifice evenimentele zilei :().

rasheedkpenny
29th September 2005, 09:27
So, pana la urma cine vine la FM21? Ca multi au scris pe aici dar putini au confirmat! :D

desdemona
29th September 2005, 09:47
Eu confirm ca NU vin. Culmea, as fi rezolvat-o cu programul, dar sunt inainte de salariu :o: :D

fia
29th September 2005, 09:51
Si la mine exista o probabilitate mare sa nu vin. E foarte posibil sa plec din Bucuresti vineri seara.
Acum ca sa fiu cinstit, si daca nu plecam nu eram 100% convins sa vin.
Deci nu promit nimic.

Darkslowstar
29th September 2005, 10:18
Eu am primit 2 bilete moca la Nightwish si ar fi aiurea sa nu vin. Cum vad ca multi nu pot, ce ar fi sa reprogramam? :D
Sapatamana viitoare vin sigur, parol!

Vadim
29th September 2005, 10:55
Nu are sens sa reprogramam, ramane asa, vinerea asta. Ca la FM 20, vin eu si Tudose si aia e... Cei care nu pot acum, poate vor veni data viitoare.

rasheedkpenny
29th September 2005, 11:00
Eu confirm ca NU vin. Culmea, as fi rezolvat-o cu programul, dar sunt inainte de salariu :o: :D

Salariul sa fie problema... las ca iti fac eu cinste doar sa vii, sa te vedem in Bucuresti! :drak:

PS: Eu iau salariul chiar maine!

Vadime, conexiunea la internet prin Zapp se face usor? Zi-mi daca aduc sau nu laptopul! De webcam n-am facut rost! :(

desdemona
29th September 2005, 11:35
Ok, asa ramane. Te astept sa ma iei cu masina :evil: Aduc si webcamul :drak: Aveti de gand sa faceti prostioare? Macar sa stiu daca se merita :P

Vadim
29th September 2005, 11:42
Vadime, conexiunea la internet prin Zapp se face usor? Zi-mi daca aduc sau nu laptopul! De webcam n-am facut rost! :(
Se face usor. Am eu tot ce trebuie, mai putin webcam. :) Singura problema e ca mai mult de o ora nu tine bateria, cu zapp-ul conectat. Daca gasim o priza putem sta mai mult. Bine, ideea e sa nu stam 10 ore, ci sa schimbam 2-3 vorbe cu cei care nu au putut ajunge si aia e...

don_denver
29th September 2005, 12:31
Ok, asa ramane. Te astept sa ma iei cu masina :evil: Aduc si webcamul :drak: Aveti de gand sa faceti prostioare? Macar sa stiu daca se merita :P
tu vino..ca rezolvam restul..:P...BTW...pt ce stiu eu..se merita..:D

realmadrid.com
29th September 2005, 12:34
Nu are sens sa reprogramam, ramane asa, vinerea asta. Ca la FM 20, vin eu si Tudose si aia e... Cei care nu pot acum, poate vor veni data viitoare.

Vadim are dreptate...cine nu poate...sa nu vina :D..si gata ;)

iulian
29th September 2005, 12:44
Si eu vin...pe la 7.30 sunt acolo :)

Vadim
29th September 2005, 12:47
Eu sint la 0800. AM zi libera deci 100% ajung printre primii.

@Real: Toata lumea e ocupata, mereu poate interveni ceva. Asa, fm-ul e fix, ultima vineri a lunii. Cei care stiu si vor sa vina isi isi fac timp pentru el din vreme. Altfel riscam sa amanam si apoi sa nu mai vin nici cei care initial veneau. :)

realmadrid.com
29th September 2005, 13:08
Si eu vin...dar vin direct de la scoala :D...ies la 20:00....dar s-ar putea sa ies mai devreme :drak:...

aliss
29th September 2005, 13:20
as veni si eu...dar nu si-a anuntat venirea nici o prezenta feminina(sau cel putin nu am vazut eu)...mi-e teama ca voi fi singura :P daca o sa ma mancati...mai ales ca sunt si noua pe aici :D

desdemona
29th September 2005, 14:22
Aia am lamurit deja: daca o sa te manance, o sa-ti placa :D Deci cauta alta... scuza :D:D

Mario Di Lazi
29th September 2005, 14:43
De ce aveti voi fetele o impresie asa de proasta despre noi. Aceasta nu este o intalnire intre baieti si fete, aceasta este o intalnire intre forumisti. Asa ca sa nu va asteptati sa va aduca flori.

aliss
29th September 2005, 14:50
Asa ca sa nu va asteptati sa va aduca flori.
Cine a zis ca vrea flori...daca ma luati cu mertzanul de acasa nu e nici o problema...(glumesc)...Eu chiar nu cunosc pe nimeni...si daca or sa fie numai persoane de sex masculin...m-as simti putin cam prost...nu crezi?

rasheedkpenny
29th September 2005, 15:14
Pai zicea si Desdemona ca vine... asta in caz ca plec la timp de la munca ca sa ajung pana la CT si inapoi la Bucuresti. :D

Desde, daca poti sa vii... eu te astept! Si altii banuiesc! :D

fia
29th September 2005, 15:22
Iti garantez ca nu.Au mai fsot fete la FM. Chiar si singure, Iulia stie.
Oricum e foarte posibil sa nu fii singura fata, Tess si dea au venit la ultimele 3-4 FM-uri.

aliss
29th September 2005, 15:25
Iti garantez ca nu.Au mai fsot fete la FM. Chiar si singure, Iulia stie.
Oricum e foarte posibil sa nu fii singura fata, Tess si dea au venit la ultimele 3-4 FM-uri.
Ok...atunci cine stie poate apar si eu...sper sa va si gasesc

Utilizator
29th September 2005, 15:25
Aliss mergi cu incredere, marea majoritate a participantilor vor fi moderatori si te vor proteja conform regulamentului OLS :D

fia
29th September 2005, 15:28
Ok...atunci cine stie poate apar si eu...sper sa va si gasescDaca vii si tu si vine si desdemona, nu mai plec la munte si vin si eu :)

aliss
29th September 2005, 15:31
Aliss mergi cu incredere, marea majoritate a participantilor vor fi moderatori si te vor proteja conform regulamentului OLS :D

Ia sa mai citesc o data regulamentul ala ...:D

desdemona
29th September 2005, 15:33
Daca vii si tu si vine si desdemona, nu mai plec la munte si vin si eu :)
Pai poti sa te duci si doar daca vine aliss, nu te mai intalnesti cu ocazia asta :D Cu mine nu-i problema, gasim noi cand si cum, ocazii se vor ivi cu siguranta chiar si in afara unui FM :ok:
@rasheed, era sa mai zic eu ceva, dar o sa-ti zic in particular :D

Utilizator
29th September 2005, 15:46
Ia sa mai citesc o data regulamentul ala ...:D

Vezi ca toti userii care participa la Forum meeting pentru prima data dau un test scurt din regulamentul OLS: in 5 minute ai de raspuns la un test de 50 de intrebari. Daca nu il treci nu ai voie sa stai cu ceilalti forumisti la masa, e o masa mai micuta intr-un coltz unde stau cei picati :D

fia
29th September 2005, 15:48
=)) Tare uti! Nu-i zici ca se sta si in genunghi, pe coji de nuca :D?
A, si la sfarsit trebuie sa plateasca si nota de plata a tuturor!

Utilizator
29th September 2005, 15:52
asta cu plata am crezut ca e de la sine inteleasa :)
Am uitat sa spun ca Tudose corecteaza testele si Vadim pune notele asa ca shpaga e de la 100 de parai in sus :D Cu 20 de euroi gasesti un moderator care sa-ti dicteze raspunsurile corecte :D
Masa 'looserilor' este supravegheata tot timpul FMului de Iulian care ca supermoderator are grija ca 'amaratii' sa nu primeasca decat apa plata si chifle mai vechi de 3 zile :D

fia
29th September 2005, 15:55
Gata aliss, esti convinsa sa vii, ca sa stiu si eu daca rezerv vila la munte sau nu :D.....

aliss
29th September 2005, 15:56
test, coji de nuca, nota de plata...? hm...incep sa ma razgandesc...:D:D...
gata ca eu am plecat acasa:D...Sper sa reusesc sa ajung si eu maine...mi-ar face placere :)

Vadim
29th September 2005, 15:59
Vezi ca toti userii care participa la Forum meeting pentru prima data dau un test scurt din regulamentul OLS: in 5 minute ai de raspuns la un test de 50 de intrebari. Daca nu il treci nu ai voie sa stai cu ceilalti forumisti la masa, e o masa mai micuta intr-un coltz unde stau cei picati :D
Exact. Iar la final cei picati trebuie sa plateasca nota. :D

Utilizator
29th September 2005, 15:59
Aliss de ce te gandesti la ce-i mai rau? daca treci tetul pe langa faptul ca vei sta la masa cu 'legendele vii' ale OLS, la sfarsit vei primi o poza de grup cu autografele 'monstrilor sacri' :D

In plus vei capata automat dreptul de intrare libera, pe viata!, la Shorley, 'catedrala' unde se oficiaza toate fm-urile ols. :D

Vadim
29th September 2005, 16:59
Utilizator, cind mai vii prin .ro?

Utilizator
29th September 2005, 17:01
de Craciun dar nu stiu cat de mult voi controla timpul :) O sa stau doar 2 saptamani si stii cum e atunci. Poate ne vedem insa, nu pot promite nimic. Pot sa spun doar ca mi-ar place mult.

alejandro
29th September 2005, 17:13
voi vara va intalniti?la vara am planuri sa trec prin Bucuresti,si daca organizati un meeting,poate vin si yo:yeah: sau va vedeti in alt oras:D

krapulax
29th September 2005, 17:52
eu nu ma duc la nightwish, da nici la shorley nu prea-mi vine-----ultima data cand fusei acolo imi fuse rau

Utilizator
29th September 2005, 17:56
mai incearca odata la Shorley, acum cred ca-ti va fi bine...mie mi-a fost foarte bine de cate ori am fost la fm-uri :ok:
si poti doar sa bei, evita mancarea daca nu ai incredere, mergi satul la meeting :D

realmadrid.com
29th September 2005, 20:07
Cum se face acum...se rezerva masa sau ne cautam pe acolo...sa stiu ce fac :D

@aliss
Mai mult ca sigur o sa apara Tess...dea nu stiu :)...asa ca poti sa vi cu incredere :D

Vadim
29th September 2005, 20:29
Normal, rezerv eu diminteata masa pe numele "onlinesport". O sa anunt aici.

ultras_sportul
29th September 2005, 21:48
Eram curios daca-si anunta careva dintre fanii Nationalului prezenta la acest FM21 ;)

don_denver
29th September 2005, 23:08
s-ar putea sa ajung si eu...mai ales ca vin si unii cunoscuti....hehehe

realmadrid.com
30th September 2005, 00:11
Donule....esti bine venit :D

desdemona
30th September 2005, 00:17
Si la Constanta esti la fel de bine primit, in caz ca ai drum prin zona :D Poate vii sa vezi Argesu' sambata, daca Stelutza nu vrusasi... :evil: sau te pastrezi pentru meciul din campionat cu Farul? :D:D

realmadrid.com
30th September 2005, 09:33
Pai hai sa vezi tu Steaua pe Ghencea :D...sa vezi ce stadion frumos au :P

don_denver
30th September 2005, 10:19
Donule....esti bine venit :D
MC MC....
@des....daca veneai dadeam un martini...:D

aliss
30th September 2005, 11:12
Intrebare.....Restaurantul Shorley este cel din zona podului Grozavesti...? In fine.. pe acolo?:)

Vadim
30th September 2005, 11:14
Am rezervat masa, de la ora 19:30, nu puteau la 8.

later edit: @aliss: da, ala e.

fia
30th September 2005, 11:30
Nu mai plec la munte, deci probabil ajung si eu :D
Cu impresii de la meciul de ieri :)
aliss, te asteptam :)

Tess, dea? Any news?

aliss
30th September 2005, 12:18
Daca o sa intarzii putin..nu se supara nimeni, nu?:D Mai am ceva de facut azi..sper sa nu dureze foarte mult..:)

realmadrid.com
30th September 2005, 12:19
Tess :ok:...f sigur vine

@aliss
Pai majoritatea nu o sa ajunga la 19:30...asa ca nu-i nici o problema :D

desdemona
30th September 2005, 13:20
Pai hai sa vezi tu Steaua pe Ghencea :D...
:o: Parca as avea 15 ani si n-as fi calcat in viata mea in Bucuresti, asa o spui :happy :evil:

EDMOND_
30th September 2005, 13:39
desde, parca 19 ai, daca imi aduc aminte.... multi inainte !:)

desdemona
30th September 2005, 13:43
Multumesc, multumesc :ok: La 20 ani, cand schimb prefixul, sper sa ma mut inapoi in Bucuresti :evil: ai grija, de acolo ajung mai usor la Craiova :o: /hello

Edmond, tu te duci la intalnirea asta? :)

EDMOND_
30th September 2005, 13:56
Pai ce imi este Craiova, ce imi este Constanta... tot cu C incep...:D
Nu, nu ma duc. Maine dimineata plec spre frumosul oras Motru si trebuie sa fiu odihnit.

realmadrid.com
30th September 2005, 20:31
Va salut de la FM :D
In oridinea veniri....eu..Aliss...Iulian&Tudose...Vadim si Fia..:)
Urmeaza Tess :D....

Dorin
30th September 2005, 20:36
Unde va vedem? Sau n-aveti si video acolo?:yeah: D

desdemona
30th September 2005, 20:36
Pai bai ionutze, tu ai venit primul? Inseamna ca ti-a fost dor :P
@Dorin, cred ca deocamdata ii vedem cu ochii mintii :)

@realmadrid, spune-ne in ce ordine stati la masa si cum sunteti imbracati :D

Dorin
30th September 2005, 20:39
Mie imi este mai usor sa-i vad ca am fost acolo! dar tu Desdemona?:yeah: D

realmadrid.com
30th September 2005, 20:41
Doar poze Dorine :D...nu avem webcam :(

desdemona
30th September 2005, 20:46
@dorin, pai pe unii i-am vazut si eu la Constanta ... :ok: ...pe restul din poze. Am o singura necunocuta din ce a insirat ionut acolo . Oricum, astept cu nerabdare pozele :rolleyes:

ADelPiero
30th September 2005, 20:47
Va salut de la FM :D
In oridinea veniri....eu..Aliss...Iulian&Tudose...Vadim si Fia..:)
Urmeaza Tess :D....

va salut si eu ! :)

Dorin
30th September 2005, 21:01
Bune si pozele. Daca Steaua cade cu Halmstad din Suedia si meciul e aici va asigur ca vad meciul si va trimit si poze ! Chiar daca NEVER am fost stelist. Dar sint TOTDEAUNA roman !:yeah: D

Paul
30th September 2005, 21:03
tu unde esti AdelPiero ?

ADelPiero
30th September 2005, 21:18
io sunt in fata la tv :) si ma uit la ei ;) ....

imi pare rau ca e distanta prea mare.... si ca nu pot sa fiu prezent si eu ... dar cine stie .. poate o sa merg si eu ... odata...

Paul
30th September 2005, 23:34
Delpi , odata si odata poate se nimerste joi - steaua meci acasa in UEFA , vineri FM ... :D , mergem amandoi :P

ADelPiero
30th September 2005, 23:41
de acord... numa` sa iti iei niste bodyguarzi ... si niste veste anti glont :D ... ca esti vanat rau de tot ... si sa iti pui ceva.... sa dai de inteles ca tu esti paul :D

sa vedem ce zice "juriul" ... ne primeste ... sau nu :P

realmadrid.com
30th September 2005, 23:58
De acord cu ultimul mesaj scris de Delpiero :D
Paul....daca nu vi cu, gorilele lui Gigi....stai acasa :D

fia
1st October 2005, 00:05
Paule, pe forum e una, ne luam de tine, iti zicem de bine, de rau... crede-ma fata in fata, suntem mult mai blanzi :P
Daca vrei sa vii esti primit cu bine :)

desdemona
1st October 2005, 00:49
Pana la urma a mai venit cineva sau au fost doar cei anuntati de real.com?
Poze nu ati facut?

Gabriel
1st October 2005, 10:14
frumoase poze.
dar de ce le-a pus desdemona ?
cine este domnul cu mustata atat de frumoasa si mare ? :D Iulian ?
realmadrid.com , e omu de la computer ? ii dau vreo 20 de ani..daca nu 21.
Tess...ce ai baut ? sora ta de ce nu a fost ?

Vadim...la urmatoarea intalnire vin si eu :D

fia
1st October 2005, 10:30
Petnru ca lui Tudose ii e lene :D
Da, iulian
Mare greseala... nu are atat!
Coca-cola (sau suc, oricum tot pe acolo)...
Ba a fost.

aliss
1st October 2005, 11:01
Nu mai fac in viatza mea poze...parca as fi beata...:happy ...si cand te gandesti ca am baut doar cola...sau n-o fi fost cola:happy

fia
1st October 2005, 11:04
Iulian si Tudose sunt de vina, la cat ne-au bagat lumina aia portocalie in ochi, normal ca am iesit ca naiba in poze :D

realmadrid.com
1st October 2005, 12:10
Aliss.....ai avut ghinion acum :P...poate data viitoare iesi mai bine :D
Ceva impresii ?...cum ti sa parut....ne mai onorezi cu prezenta si la FM-ul viitor :D ?...

@Gabriel
Daca nu au aparut in poze, nu inseamna ca n-au fost :D

aliss
1st October 2005, 12:45
Da...o sa mai vin..dar nu mai vreau poze:happy :D ...Mie mi s-a parut ok...Avand in vedere ca nu cunosteam pe nimeni pot sa spun ca m-am simtit foarte bine...:P

Paul
1st October 2005, 12:45
o mica intrebare ...
Cine e cel care apare in poza nr. 3 din primul set ...cel intr`un hanorac gri ... a stat intre fia si tess

realmadrid.com
1st October 2005, 13:01
Cel de care zici tu este rasheedkpenny :ok:

ADelPiero
1st October 2005, 13:25
misto poze :) pacat ca nu ati fost mai multi ... dar fata de anteriorul fm, e ok :ok:

p.s. persoana fm`ului :D cea care a iesit in 80% din poze, cu ochii inchisi :D (am glumit)

aliss
1st October 2005, 13:46
vezi ca aici ma simt eu:happy urate poze:P ar trebui sa imi pun si eu una la "poze cu forumisti" sa nu se sperie lumea de mine :happy :happy

Darkslowstar
1st October 2005, 13:47
Se pare ca vati distrat bine de tot :ok:
Eu am avut sansa sa asist la un concert absolut extraodinar, care a aruncat 7-8.000 de oameni in extaz. Fabulos!

Numai asa putine poze? Cine sunt puturosii care nu s-au sculat inca?

realmadrid.com
1st October 2005, 14:01
Hai mai aliss...ca nu ai iesit atat de rau :P
Asta de mai jos este chiar marfa :D...ti-au iesit ochii rosii..si de asta...sau ai fost prinsa in poze cand nu te asteptati :D

http://www.onlinesport.ro/forum/attachment.php?attachmentid=7215&d=1128122746

@dark
Doar astea sunt pozele...a fost un singur aparat...cel al lui Tudose :ok:

desdemona
1st October 2005, 15:13
Am editat threadul cu poze si am pus numele participantilor la fiecare poza. Si aseara facusem la fel (denumisem pozele in functie de persoanele din poza respectiva), dar vad ca noua versiune a vBulletinului afiseaza altfel atash-urile.... Numele pozei se vede doar daca tii mouse-ul pe poza ... Prin urmare am rezolvat acum problema :)


P.S. Ati iesit bine toti :ok:

rasheedkpenny
1st October 2005, 15:18
Da, eu am uitat din pacate aparatul acasa si n-am facut poze! In schimb aveam si eu laptopul, da' n-am mai intrat pe net! :(

Utilizator
5th October 2005, 10:34
FM frumos si cu o prezenta feminina zdrobitoare :)
Aliss nu te mai stresa ca ai iesit bine in poze :ok:

Ce s-a discutat, nu comenteaza nimeni asta?

Des pana la urma ai participat sau nu?

desdemona
5th October 2005, 10:42
Am participat doar la actiunea de racolare a participantilor :D (nu a iesit totul chiar cum vroiam) si la actiunea de postare a pozelor :ok: Eu te astept pe tine sa ne luam de mana... si sa ne tot ducem... la FM :D:D Ca altii mi-au promis ca ma duc si m-au dus...... cu zaharelul!! :mda: :evil:

Utilizator
5th October 2005, 10:47
Deja ma motivezi si mai tare ca sa vin la FM :)
Sper sa pot in iarna, daca nu in primavara...

Oricum felicitari pentru racolari :)

rasheedkpenny
5th October 2005, 11:02
Ca altii mi-au promis ca ma duc si m-au dus...... cu
zaharelul!! :mda: :evil:

Te referi la cineva anume? Sau ziceai doar asa... :drak:

desdemona
5th October 2005, 11:05
Niciodata nu zic ... "doar asa".... :drak: O zic sa inteleaga cine tre' sa inteleaga :rolleyes: :evil:

aliss
5th October 2005, 11:29
FM frumos si cu o prezenta feminina zdrobitoare :)
Aliss nu te mai stresa ca ai iesit bine in poze :ok:
Ce s-a discutat, nu comenteaza nimeni asta?
Des pana la urma ai participat sau nu?

A..pai gata mi-a trecut:D . Data viitoare o sa fac eu pozele:evil:
Cat despre discutii...ia ghici...forum...fotbal..forum...fotbal...si un pic pe alaturi...care intr-un final au dus iar la forum..fotbal...:happy :happy
A fost frumos...cel putin mie asa mi s-a parut...nu stiu altii ce cred...

realmadrid.com
5th October 2005, 12:04
Hai mai Aliss...ca nu cred ca s-a vb numai de fotbal si forum :P
Cam 30% din discutii s-au axat si pe altceva :P

desdemona
5th October 2005, 12:17
Barfe , ceva? :D:D Nu? :( :drak:

realmadrid.com
5th October 2005, 12:20
E..pai nu pot sa spun ca te superi :drak:

aliss
5th October 2005, 12:35
Hai mai Aliss...ca nu cred ca s-a vb numai de fotbal si forum :P
Cam 30% din discutii s-au axat si pe altceva :P
Asa e...altii au mai ascultat si muzica...:happy :happy :P

realmadrid.com
5th October 2005, 12:43
Au ascultat muzica...o melodie (nu mai mult de atat :D) si au vb la telefon....deci :P

fia
5th October 2005, 12:46
hai mai ca eu am vorbit cu tine si de cluburile pe care le frecventam :D

realmadrid.com
5th October 2005, 12:56
Si inca ceva :D
Am facut si pe "ghidul"...cu Fia...numai ca s-au pierdut "turistii" :D

aliss
5th October 2005, 13:04
hai mai ca eu am vorbit cu tine si de cluburile pe care le frecventam :D
Pai...noroc...cu mine...ca am mai intrebat si eu una, alta....:D ..ca sunt curioasa din fire...:evil:
Ma intreb ce impresii si-o fi facut Tess despre FM-ul asta...:P
Ce zici Desde...multumita de raspunsuri...Am fost cam cumintei...ce-i drept...dar daca nu vii si tu...:D

rasheedkpenny
5th October 2005, 15:07
Ce zici Desde...multumita de raspunsuri...Am fost cam cumintei...ce-i drept...dar daca nu vii si tu...:D

Daca vine Desde o sa fim mai rai... cu siguranta! Promit sa beau si eu bere cu alcool! :D

desdemona
5th October 2005, 15:09
@rasheed, ma cam tentezi.... ca sa vad asta as veni, sa stii :P
@realmadrid: toarna tot, dar RAPID!!! Ti-ai dat seama ca m-ai facut si mai curioasa cu ce ai spus! Daca nu, nu mai bei bere cu alcool cu mine.... uite.. mi-am gasit partener pe Rasheed si te inlocuiesc imediat...... :rolleyes:

Tess
5th October 2005, 18:47
Ma intreb ce impresii si-o fi facut Tess despre FM-ul asta...:P


pai dupa ce a trecut de la stadiul de `turist` ratacit la cel de forumist regasit, tess s`a simtit mai bine ca niciodata...pt ca in sfarsit discutiile n`au mai fost doar despre forum..fotbal..putzin hochei & snooker pt fete :D ci si despre....altele...

rasheedkpenny
5th October 2005, 19:29
Sure... am mai discutat despre Tess si unde a facut ea liceul... coincidenta si fia a facut tot acolo... apoi ne-am luat la discutii despre facultate... master..., locuri de munca, metode de a ajunge mai repede la locul de munca... demonstratii pe harti cu trasee optime, etc.

Utilizator
5th October 2005, 19:35
ce chestie cu liceul asta...Tess si Fia in acelasi liceu si astazi alta coincidenta sa discutam despre ei pe RA :D

da' cum a fost, a trecut Aliss examenul de admitere la ols fm sau a platit consumatia? :D

Tess
5th October 2005, 19:56
...eheee ce intrebari grila au fost...a dat si autodictare :D


@Rasheed: a propos de trasee 8ime...ieri am vazut si io tramvaiu` ala despre care vorbeai...trece chiar pe langa statia de metrou, si mi se pare mai aproape de cladire...in curand cred ca o sa ma hazardez si la o plimbare cu el...presimt ca o sa renunt la 5, ca tu ai cam mereu dreptate :)

desdemona
5th October 2005, 20:39
Sure... am mai discutat despre Tess
Asa se explica :D

Gabriel
5th October 2005, 20:39
Sure... am mai discutat despre Tess si unde a facut ea liceul... coincidenta si fia a facut tot acolo...

unde anume ? :evil: