PDA

View Full Version : Etapa 22: Rapid – UTA



delaparis
5th March 2007, 01:12
DUMINICA, 11.03.2007
Rapid – UTA (in tur 0-1)
NATIONAL TV 18.00

discutii inainte si dupa meci aici

Sunchase
5th March 2007, 01:13
In sfarsit acasa ! Sa fie spectacol ! ;)

crissis
5th March 2007, 01:14
Meci de 1 solist

TYPI-STIINTA
5th March 2007, 01:19
In sfarsit acasa ! Sa fie spectacol ! ;)

de parca acu 2 zile nu ati jucat tot acasa :happy
Meci de 1 solist :ok:

Cra10veanu
5th March 2007, 03:03
bat rapizii

Ammadeus
5th March 2007, 04:41
surpriza etapei, 1-2 sau 2-3 si retardatul chucky (ganea) e pe farash (daca va juca, o va face prost)

YoYoyOi
5th March 2007, 08:17
Daca joaca UTA cum a jucat cu noi si nu scoate curul din poarta, merg pe un 0-0.
Daca o sa iasa la joc atunci o ia rau de tot.

Laur_Farul
5th March 2007, 09:07
1-0 Rapid

Elphax
5th March 2007, 09:25
uta face din nou egal !

JJ
5th March 2007, 10:36
UTA se apara bine. Parca vad iar un 0-0, ca la cat de greu ajung rapidistii la poarta...

dede
5th March 2007, 11:15
sper sa se tina Lacatus de promisiune si sa scoata egalul... si o victorie e buna :D

KillinG FieldS
5th March 2007, 11:54
Daca joaca UTA cum a jucat cu noi si nu scoate curul din poarta, merg pe un 0-0.
Daca o sa iasa la joc atunci o ia rau de tot.

Incepi sa enervezi lumea cu posturile tale de ***..... tu nu ai de lucru altceva...nonstop esti online si posezi a proasta...cati ani ai ? nu ai mai mult de 15 ... CUM SA SPUI CA NOI NU AM SCOS CURU DIN POARTA ...in meciu cu steaua...AI FOST LA MECI ? esti ****...continua sa postezi 7 posturi pe minut... PRAF ESTI

Kooler
5th March 2007, 12:13
Meci de 1x2, prima sansa o au totusi rapidistii. Chestia asta cu jocul defensiv: e foarte eficient si da rezultate, daca stii sa te aperi sus, deci poti lua 3 puncte fara s-a ataci prea mult, cu conditiia s-a iti surprinzii adversarul pe contraatac.

nr.zece
5th March 2007, 12:24
laca sare si in cap sa ajute steaua, sa vedem ce zic si jucatorii lui

grande
5th March 2007, 15:59
Meci dificil contra unei echipe care stie bine sa se apere ,dar totusi merg pe un 1 solist !

stefy_deva
5th March 2007, 16:20
de acuma inainte toate meciurile Rapidului sunt importante!! din acest meci putem lua 3 puncte!! sa speram k asa va fi si k UTA nu va sta cu toata echipa in poarta!!

White Shadow
5th March 2007, 16:27
Daca joaca UTA cum a jucat cu noi si nu scoate curul din poarta, merg pe un 0-0.
Daca o sa iasa la joc atunci o ia rau de tot.

Deja incepi sa exagerezi , la fiecare meci al echipei UTA trebuie intotdeauna sa comentezi ceva , nu va juca UTA cum a jucat cu voi din simplu motiv ca voi sunteti mult mai slabi in acest sezon decat echipa Rapid si cum drak trebuia sa jucam cu voi daca la fiecare faza arbitrul fluiera , nu puteam sa facem o deposedare ca arbitrul fluiera.........si daca ai mai vazut si alte meciuri pe care UTA le-a jucat in deplasare poate ai observat ce meciuri frumoase am facut si cate ocazii de poarta am avut........de multe ori chiar meritam sa castigam partida pt ca echipa UTA avea mai multe ocazii de poarta decat echipa gazda...dar din pacate ratam foarte mult...........

Chiar daca avem o defensiva puternica , eu nu o vad pe UTA sa reziste 270 de minute fara sa primeasca gol........sper sa ma insel.

Rapid v UTA 1-1

Ferko
5th March 2007, 17:24
O sa fie tare greu pentru Laca, dar nici pentru Razvan n-o sa fie usor. Un egal ar fi catastrofal pentru Rapid. Rapidul este echipa care joaca sub presiune si s-ar putea sa termine ca si in meciul cu Craiova. Eu zic 1, dar ceva ma indeamna sa merg pe X.

Sevilla86
5th March 2007, 17:37
La prima vedere favorita e Rapid, dar UTA vine dupa doua remize consecutive in deplasare si cred ca asta o sa fie a treia.
Rapid 0-0 UTA

Tyler Durden
5th March 2007, 18:17
o sa fie un meci greu, insa Rapidul va castiga. Oricum mie imi place Uta ( daca il excludem pe Lacatus, desigur) si sper sa redevina o forza in fotbalul romanesc.

YoYoyOi
5th March 2007, 19:21
Deja incepi sa exagerezi , la fiecare meci al echipei UTA trebuie intotdeauna sa comentezi ceva , nu va juca UTA cum a jucat cu voi din simplu motiv ca voi sunteti mult mai slabi in acest sezon decat echipa Rapid si cum drak trebuia sa jucam cu voi daca la fiecare faza arbitrul fluiera , nu puteam sa facem o deposedare ca arbitrul fluiera.........si daca ai mai vazut si alte meciuri pe care UTA le-a jucat in deplasare poate ai observat ce meciuri frumoase am facut si cate ocazii de poarta am avut........de multe ori chiar meritam sa castigam partida pt ca echipa UTA avea mai multe ocazii de poarta decat echipa gazda...dar din pacate ratam foarte mult...........

Chiar daca avem o defensiva puternica , eu nu o vad pe UTA sa reziste 270 de minute fara sa primeasca gol........sper sa ma insel.

Rapid v UTA 1-1
hai ma ca m-ai speriat acum :happy

chiar n-am stiut ca nu e voie sa postez pe un thread in care e vorba despre UTA. Te rog frumos sa ma ierti :cry:
:ras-plans:
mai am voie in afara de posturile astea doua? sau trebuie sa-ti cer tie voie? :happy

UTA nu stie decat sa se apere, iar faptul ca joaca in Giuesti o sa-i faca sa stea nu cu curul in poarta ci chiar si cu buricul :evil:

rhadoo
5th March 2007, 19:39
bate rapidu,nu cred ca isi mai prmite pasi gresiti
HAI JIUL PETROSANI!

LaCRAtus
5th March 2007, 20:27
Un 2-0 scurt cu salontanenii !

Tyler Durden
5th March 2007, 21:44
Un 2-0 scurt cu salontanenii !

scurt !? sigur nu e lung?

KappA 2006
5th March 2007, 23:38
hai ma ca m-ai speriat acum :happy

chiar n-am stiut ca nu e voie sa postez pe un thread in care e vorba despre UTA. Te rog frumos sa ma ierti :cry:
:ras-plans:
mai am voie in afara de posturile astea doua? sau trebuie sa-ti cer tie voie? :happy

UTA nu stie decat sa se apere, iar faptul ca joaca in Giuesti o sa-i faca sa stea nu cu curul in poarta ci chiar si cu buricul :evil:

Nu stiu daca tu ai vazut vreun meci al UTEI...ma rog, fiecare e liber sa posteze ce vrea insa e pacat sa scrii fara sa gandesti, probabil din cauza ca am stat cu ,,curu in poarta,, am batut in tur si pe Rapid si pe CFR, iar in meciurile cu Steaua si Dinamo am jucat cat se poate de deschis, dovada si scorurile. Meciul cu Steaua din retur nu il comentez pentru ca a fost o turca impotriva unor jucatori care jucau judo...
Cu rapidul cred ca va fi altfel, e o echipa care totusi joaca fotbal si am incredere ca va fi un meci deschis si frumos iar cu putin noroc poate reusim un rezultat bun...

chinezu
6th March 2007, 08:31
2-0(Moldovan2)

boni2204
7th March 2007, 01:03
Daca joaca UTA cum a jucat cu noi si nu scoate curul din poarta, merg pe un 0-0.
Daca o sa iasa la joc atunci o ia rau de tot.
Pot sta ei si cu autobaza in poarta ca tot le da rapidul 3 ca e echipa si are atac:evil: :evil: :evil: :evil:

Telespan
7th March 2007, 06:18
Trebuie sa luam trei puncte cu UTA sa trecem pe locul doi ....FORZZA RAPID!!!!!!!!!!
Mazilu shi moldo......:yeah:

Cipus
7th March 2007, 11:20
bate greu Rapid, 1-0 din lovitura libera (Badoi sau Maldarasanu). Daca nu ma insel, Zicu e suspendat?

pytzy
7th March 2007, 11:37
Merg pe victoria Rapid-ului. Oricum va fi un meci greu. Forza RAPID...

ovidiu62
7th March 2007, 12:52
Bat aradenii pe colorati asa ca sa moara Copos de suparare.

Tyler Durden
7th March 2007, 13:16
Bat aradenii pe colorati asa ca sa moara Copos de suparare.

62 cred ca reprezinta IQ-ul tau la cum te exprimi.

kain
7th March 2007, 14:52
Pronostic : 3-1 Rapid :D

nr.zece
7th March 2007, 15:30
moare laca daca pierde si sincer nu are cum sa piarda daca oti utistii vor juca pe bune

micutzu
7th March 2007, 16:42
Tot zice-ti ca nu jucam pe bune. Pe Rapid i-am batut in tur deci nu se poate zice ca nu am jucat pe bune. Cu Steaua am scos un egal acum, mai ramane sa scoatem macar un egal acasa cu Dinamo si sa vad cine ce mai zice de noi.
Ce se stie pe aici? Am auzit ca se joaca la Timisoara. Ceva informatii autorizate de le rapidisti?

Telespan
7th March 2007, 17:38
Tot zice-ti ca nu jucam pe bune. Pe Rapid i-am batut in tur deci nu se poate zice ca nu am jucat pe bune. Cu Steaua am scos un egal acum, mai ramane sa scoatem macar un egal acasa cu Dinamo si sa vad cine ce mai zice de noi.
Ce se stie pe aici? Am auzit ca se joaca la Timisoara. Ceva informatii autorizate de le rapidisti?

este adevarat k arbitrii ne-au batut nu UTA.....cine este UTA?

Telespan
7th March 2007, 17:39
Bat aradenii pe colorati asa ca sa moara Copos de suparare.



..... HAI SA TE INTREB EU DACA FOTBALUL ARE LEGATURA CU CULOAREA OAMENIILOR?
NU VEDE NICI-UN ADIM CE SCRIE ASTA PE-AICI?

Geografu
7th March 2007, 17:39
Va fi un meci greu pentru aradeni dar sper ca se vor remonta dupa cele 2 prim-meciuri slabe din campioant incheiate cu 0-0 ! Am pus x si sper/cred ca va egal,1-1 ! :rolleyes:

grande
7th March 2007, 19:11
Ce se stie pe aici? Am auzit ca se joaca la Timisoara. Ceva informatii autorizate de le rapidisti?

Vom juca meciul cu voi pe Giulesti ,asta este !!!!:ok:

arad80
8th March 2007, 00:16
este adevarat k arbitrii ne-au batut nu UTA.....cine este UTA?

cine e UTA?niste amaratzi ce au 4 titluri mai multe ca Rapidu'...!!!

arad80
8th March 2007, 00:17
si ca sa fiu on-topic...rapid-UTA 1-2

stefy_deva
8th March 2007, 00:32
si ca sa fiu on-topic...rapid-UTA 1-2

hallo!!! trezeste-te!!! la ce meci te uiti!! stai linistit k dk ai sa pui la pariuri o sa pieri garantat !!!
oricum castiga Rapid, nu conteaza scorul!

redneck
8th March 2007, 10:47
Vad ca nu prea-i dati sansa UTA-ei ! Sa n-o patiti ca in tur , la acelasi scor !;)

micutzu
8th March 2007, 13:31
este adevarat k arbitrii ne-au batut nu UTA.....cine este UTA?
Baiatul denota incultura fotbalistica.
Vezi ca sunt site-uri, ziare, reviste, carti, unde te poti documenta.

La subiect : 0-0

Cipus
8th March 2007, 16:09
se termina egal sau 1-0. lipseste Zicu suspendat, Ganea nu arata forma pe care o avea la Dinamo, Mazilu e intr-o pasa proasta, Moldovan nu are timp sa inscrie in 10 minute cat joaca, Buga nu mai e Buga pe care il stiam cu totii.

Deck
8th March 2007, 16:49
Va fi un meci muncitoresc. :ok:
Egal sau cu chiu cu vai o victorie chinuita a Rapidului.
Rapidul e pe topogan. :yeah:

Telespan
8th March 2007, 17:06
Baiatul denota incultura fotbalistica.
Vezi ca sunt site-uri, ziare, reviste, carti, unde te poti documenta.

La subiect : 0-0

ni mai am ziarele din 19' toamna shi nici revistele din 19'primavara ,cum ati ajuns in divizia A?
Vreau sa te aud?

Datenshi
8th March 2007, 22:46
Meci greu. Ca toate cu Razvan pe banca de fapt. Sper totusi intr-o victorie chinuita.

White Shadow
8th March 2007, 22:55
.....cine este UTA?

http://ro.wikipedia.org/wiki/UTA_Arad

Sunchase
8th March 2007, 23:21
vorbeam de uta.. nu salonta

KappA 2006
8th March 2007, 23:50
vorbeam de uta.. nu salonta

Asa-i ca simti ca tii cu o echipa mica dupa ce ne citesti palmaresul? E normal, stai linistit...
Am batut in tur, cu putin noroc vom bate si in retur, rapidul nu arata cine stie ce din punct de vedere fotbalistic si chiar daca beneficiaza de ajutor din toate partile (vezi suspendarea terenului si cazul ganea) cred ca putem veni cu puncte de sub podul grant...

Sezione
9th March 2007, 00:16
Bate Rapidul cu 2-1

Sunchase
9th March 2007, 00:55
Asa-i ca simti ca tii cu o echipa mica dupa ce ne citesti palmaresul? E normal, stai linistit...
Am batut in tur, cu putin noroc vom bate si in retur, rapidul nu arata cine stie ce din punct de vedere fotbalistic si chiar daca beneficiaza de ajutor din toate partile (vezi suspendarea terenului si cazul ganea) cred ca putem veni cu puncte de sub podul grant...

de ajutoare sa nu vorbesti stim amandoi ce-a facut corpodean in tur...

cat despre echipa voastra salonta , asta e adevarul , au fost proteste chiar din galeria voastra inainte de fuziune insa la fel ca in cazul poli..dorinta de a vedea meciuri din divizia a a fost mai mare decat pastrarea traditiei si a onoarei.orice ai spune tu de acum incolo istoria va tine minte cum ati retrogadat in divizia c insa in urma unei fuziuni cu o echipa ati revenit din nou in a. lucrul asta s-a intamplat si nu va mai putea fi niciodata sters din istorie.rusine :ok:

KappA 2006
9th March 2007, 09:36
de ajutoare sa nu vorbesti stim amandoi ce-a facut corpodean in tur...

cat despre echipa voastra salonta , asta e adevarul , au fost proteste chiar din galeria voastra inainte de fuziune insa la fel ca in cazul poli..dorinta de a vedea meciuri din divizia a a fost mai mare decat pastrarea traditiei si a onoarei.orice ai spune tu de acum incolo istoria va tine minte cum ati retrogadat in divizia c insa in urma unei fuziuni cu o echipa ati revenit din nou in a. lucrul asta s-a intamplat si nu va mai putea fi niciodata sters din istorie.rusine :ok:

Ai dreptate, dorinta de a juca in liga 1 a fost mare la ARAD insa nu atat de mare ca in cazul vecinilor nostrii, prin urmare UTA ,,NU'' a fuzionat si nici nu va fuziona vreodata cu nici o alta echipa...nu o sa stau eu sa explic acuma diferenta dintre fuziune si cumpararea unui loc pentru simplul motiv ca s-a mai explicat...
Pe de alta parte in tur nu stiu ce a facut corpodean, eu am vazut un cot a lui zicu care a primit rosu pentru lovire, probabil ca sa arbitreze corect din punctul vostru de vedere corpodean trebuia sa elimine vreo 2 aradeni si sa va dea vreo 3 penaltiuri aiurea, asa ati fost invatati insa credeam ca acele vremuri sunt istorie, sper sa nu ma fi inselat si duminica sa avem parte de un arbitraj corect si un meci frumos...

micutzu
9th March 2007, 12:31
cat despre echipa voastra salonta , asta e adevarul , au fost proteste chiar din galeria voastra inainte de fuziune insa la fel ca in cazul poli..dorinta de a vedea meciuri din divizia a a fost mai mare decat pastrarea traditiei si a onoarei.orice ai spune tu de acum incolo istoria va tine minte cum ati retrogadat in divizia c insa in urma unei fuziuni cu o echipa ati revenit din nou in a. lucrul asta s-a intamplat si nu va mai putea fi niciodata sters din istorie.rusine :ok:



Vizer, patronul celor de la Liberty (care este) dupa ce a vazut ca a promovat a venit la Sandu Ion (cu care este si prieten) si ia propus sa preia UTA (care era in acel moment in deriva) si sa duca echipa la Arad deoarece la Oradea nu era acceptat si cel mai apropiat loc unde se putea amenaja un stadion pentru prima liga, era Aradul. Initial ideea era ca UTA sa fuzioneze cu Liberty si numele echipei sa fie in genul UTA Liberty. In urma actiunilor noastrea ale suporterilor (prin fuziune s-ar fi pierdut palmaresul) s-a renuntat la ideea fuziunii.
In acel moment Sandu Ion si cu Bara (el fiind cooptat ulterior, cei 2 fiind prieteni) au cautat variante de rezolvare a problemei. Existau 2 variante, ca sa nu se joace in liga III, : sa se cumpere locul celor de la Poli Iasi II in B sau sa-l convinga pe Vizer sa vanda locul. Intre timp Vizer ia cooptat pe cei de la Bacau, dar nici acestia nu au vrut sa fuzioneze.
Pana la urma Mitica de la Liga a impacat partile : UTA in prima Liberty in liga III. Pe langa asta Vizer a primit 6% din actuala UTA + o suma de bani.
Vizer vroia sa castige bani nu sa bage bani in fotbal. Ceva de genul a facut si cu FC Bihor, doar ca echipa a fost vanduta primariei. Intreaba bihorenii si au sa-ti confirme cine e Vizer.

E a nu stiu cata oara cand explic la toti neinformatii care vb dupa ureche.:mda:
Chiar de atunci s-au interzis VANZARILE de locuri.

Cipus
9th March 2007, 13:10
mai vorbiti si despre meci! cu cine joaca Rapid in atac? Ganea, Mazilu si Buga sau Moldovan? merge un scor exact: 2-0 pentru Rapid, Badoi din penalty si Mazilu

grande
9th March 2007, 13:23
merge un scor exact: 2-0 pentru Rapid, Badoi din penalty si Mazilu

ai uitat sa spui si in ce minute vor marca !:ok:

hebe farul
9th March 2007, 13:25
ok ai dreptate suntety buny

micutzu
9th March 2007, 14:06
0-1 Stojanovici.

Telespan
9th March 2007, 16:11
Ai dreptate, dorinta de a juca in liga 1 a fost mare la ARAD insa nu atat de mare ca in cazul vecinilor nostrii, prin urmare UTA ,,NU'' a fuzionat si nici nu va fuziona vreodata cu nici o alta echipa...nu o sa stau eu sa explic acuma diferenta dintre fuziune si cumpararea unui loc pentru simplul motiv ca s-a mai explicat...
Pe de alta parte in tur nu stiu ce a facut corpodean, eu am vazut un cot a lui zicu care a primit rosu pentru lovire, probabil ca sa arbitreze corect din punctul vostru de vedere corpodean trebuia sa elimine vreo 2 aradeni si sa va dea vreo 3 penaltiuri aiurea, asa ati fost invatati insa credeam ca acele vremuri sunt istorie, sper sa nu ma fi inselat si duminica sa avem parte de un arbitraj corect si un meci frumos...

..... UNDE SINTETI OAMENII BUNI LA PIATA ,CUMPERI LOC IN DIVIZIA, A PARCA AI CUMPARA LOC DE VECI...ASA SE PROCEDEAZA IN ROMANIA? SPUNE O ALTA TARA CARE SE CUMPARA LOC IN PRIMA LIGA?
PS-LA ARAD ARBITRU NE-A FURAT PE FATA,ASA K LAS-O MOLE CU ECHIPA TA DE DIVIZIA C...HAI SA AI O ZI BUNA

micutzu
9th March 2007, 16:42
Chiar incepe sa-mi fie mila de tine.
Iti doresc recuperare rapida.

KillinG FieldS
9th March 2007, 18:46
[QUOTE=Sunchase;1149488]de ajutoare sa nu vorbesti stim amandoi ce-a facut corpodean in tur...

cat despre echipa voastra salonta , asta e adevarul , au fost proteste chiar din galeria voastra inainte de fuziune insa la fel ca in cazul poli..dorinta de a vedea meciuri din divizia a a fost mai mare decat pastrarea traditiei si a onoarei.orice ai spune tu de acum incolo istoria va tine minte cum ati retrogadat in divizia c insa in urma unei fuziuni cu o echipa ati revenit din nou in a. lucrul asta s-a intamplat si nu va mai putea fi niciodata sters din istorie.rusine :ok:[/

CE aerian POTI SA FII OMULE....ce fuziune mah ??? Miticii .... Ni greatza de voi mahhhh

Lordul
9th March 2007, 20:59
Rapid ! clar

Cappone
9th March 2007, 23:11
rapidul va invinge clar pe batrana si greoaia echipa a aradului.
pensionara nu are nici o sansa

Luis Garcia10
10th March 2007, 00:07
1X , depinde daca va reusi Rapidu` sa inscrie sau nu! :D

crissis
10th March 2007, 00:43
Bat rapidistii ca altfel :cya: locul doi

six
10th March 2007, 11:23
rapidul va invinge clar pe batrana si greoaia echipa a aradului.
pensionara nu are nici o sansa:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: Rapidu' va calca babaciunea fara drept de apel......parerea mea :D

Angel66
10th March 2007, 12:38
nu numai a ta!:D 2-0! il asteptam si pe mazilu,ca a ramas dator!:D

stefy_deva
10th March 2007, 12:53
va fi un scor alb si un meci de uzura.in careul aradenilor va fi iarba turtita bine dar degeaba.

fara frica nu va fi turtita degeaba!!!
sper k UTA nu va juca doar in propia jumatate si va iesi la joc!!
Rapid va invinge!!

Sunchase
10th March 2007, 14:27
In ultimii 3 ani am jucat acasa 84 de partide si am pierdut o singura data cu 0-3 si atunci dupa un meci special in care prezenta suporterilor a fost interzisa. In curand 50 de meciuri consecutive fara infrangere. Vreun record mondial ceva ? :D :)

Datenshi
10th March 2007, 14:41
Sunchase, la ce folosesc aceste recorduri? Fara infrangere, dar cu multe puncte importante pierdute. Crezi ca ma incalzeste cu ceva daca terminam "neinvinsi" si cu UTA?

KillinG FieldS
10th March 2007, 15:17
In ultimii 3 ani am jucat acasa 84 de partide si am pierdut o singura data cu 0-3 si atunci dupa un meci special in care prezenta suporterilor a fost interzisa. In curand 50 de meciuri consecutive fara infrangere. Vreun record mondial ceva ? :D :)

hahahhah daca va castiga UTA .... tinem minte postu tau. FOrzzzzA UTA... ;)

Sunchase
10th March 2007, 18:03
Sa fim seriosi. nu vezi ca suntem invincibili ? :D

codrind
10th March 2007, 18:12
Eu am pus-o de un X! :D

"Fiara" va ține cu dinții, pentru ai împiedica pe grantiști!

Elphax
10th March 2007, 18:13
cei mai cei ...

Datenshi
11th March 2007, 01:29
elphax, ce ai vrut sa spui? :)

Sunchase
11th March 2007, 01:45
Spectacol maine seara :yeah: si locul 2 :rolleyes:

Telespan
11th March 2007, 03:40
Chiar incepe sa-mi fie mila de tine.
Iti doresc recuperare rapida.
Vad k nu vrei sa-mi spui cum ati ajuns in divizia A?



Spectacol maine seara :yeah: si locul 2 :rolleyes:

.si cu 1-0 ma multumesc ,trei puncte sa luam....FORZZA RAPID!!!!!!!!!!!!!!

forza_CFR
11th March 2007, 09:07
bate UTA...cu un gol diferenta

m8k
11th March 2007, 10:15
Meci de 2 solist!
Fortza UTA!

Tyler Durden
11th March 2007, 10:19
clujenilor, voi chiar glumiti serios ?

grande
11th March 2007, 10:20
vorbim dupa meci :ok:

Zauri
11th March 2007, 10:38
X Nu va lasa Lacatus Steaua la greu.:)

Deck
11th March 2007, 10:39
Jucatorii de la UTA ar trebui sa ceara escorta pe drumul spre vestiar. ;)
Prietenii stiu de ce. :ok:

grande
11th March 2007, 10:40
X Nu va lasa Lacatus Steaua la greu.:)

ce mah ,lacatus joaca singur ?:shocked: ,mai trebuie sa vrem si noi !:ok:

Luis Garcia10
11th March 2007, 12:57
Fiara va musca din pasari! spuse elevul cu o privire absenta... :happy

kain
11th March 2007, 13:52
Sperante mari pentru cei de la UTA, insa dupa pasul gresit al Stelei.. rapidistii nu vor mai lasa o sansa ca asta sa le scape printre degete :drak:

grande
11th March 2007, 13:57
Fiara va musca din pasari!

cum au muscat pelicanii ieri din oi ?:shocked:

KillinG FieldS
11th March 2007, 15:07
Meci de 2 solist!
Fortza UTA!

Te salut Clujene....Prietenii nostri.. hmmmm de la toamna or fi 2 echipe din Cluj. Sper sa fie cum zici tu si sa batem Ciorelas

Tyler Durden
11th March 2007, 15:20
Te salut Clujene....Prietenii nostri.. hmmmm de la toamna or fi 2 echipe din Cluj. Sper sa fie cum zici tu si sa batem Ciorelas

Ciorelas= neamu' tau de peizani?

KillinG FieldS
11th March 2007, 15:25
Ciorelas= neamu' tau de peizani?

Ce ma bucur ca te ataci.. Te simti cumva ? sau de ce ? Nu e o jignire... asta e culoarea Romilor. si ei sunt foarte des intalniti in Giulesti. :yeah:

Telespan
11th March 2007, 15:32
Ce ma bucur ca te ataci.. Te simti cumva ? sau de ce ? Nu e o jignire... asta e culoarea Romilor. si ei sunt foarte des intalniti in Giulesti. :yeah:
..eu zik sa lasi deoparte comentariile tale pina nu vei fi injurat.....ai inteles?

KappA 2006
11th March 2007, 15:44
..eu zik sa lasi deoparte comentariile tale pina nu vei fi injurat.....ai inteles?

Ce sa inteleaga? nu e nimic de inteles decat faptul ca azi vom castiga, am o presimtire,albule:)

Tyler Durden
11th March 2007, 15:47
ce subtili sunteti ardelenilor, cat de ,,civilizati" si ,,occidentali" sunteti!

KappA 2006
11th March 2007, 15:51
ce subtili sunteti ardelenilor, cat de ,,civilizati" si ,,occidentali" sunteti!

Intradevar am fost cam nesimtiti, ne cerem scuze insa meciul il vom castiga oricum...impuscam doi iepuri deodata, ba chiar 3, luam 3 puncte si o sa moara de ciuda si rapidistii si slugile lor, timisorenii...sper sa nu ma dezamageasca echipa...

Tyler Durden
11th March 2007, 16:04
esti prost informat, noi suntem prieteni cu timisorenii, nu exista vreun raport de subordonare intre ei si noi. oricum asta e razboiul vostru cu ei.eu chiar nu am nimic cu voi (fara sa-l punem si pe Lacatus la socoteala, evident :)), sunteti o echipa respectabila.

javaljan
11th March 2007, 16:06
Ce ma bucur ca te ataci.. Te simti cumva ? sau de ce ? Nu e o jignire... asta e culoarea Romilor. si ei sunt foarte des intalniti in Giulesti. :yeah:

asa cum in arad pilozitatea pe picioarele femeilor e o moda ........si are tot aceiasi culoare
in legatura cu partida din aceasta seara ..... 3-0 sec !

kain
11th March 2007, 16:16
Din meciul de azi, va lipsi Zicu(suspendat) :(

crissis
11th March 2007, 16:19
Daca astazi Rapidul cistiga va urca pe 2 iar rivalii lor din Ghencea coboara pe 4

Ferko
11th March 2007, 16:35
Jucatorii de la UTA ar trebui sa ceara escorta pe drumul spre vestiar. ;)
Prietenii stiu de ce. :ok:

Nu escorta le trebuie, doar umbrele (parazole) !

Tyler Durden
11th March 2007, 16:42
Nu escorta le trebuie, doar umbrele (parazole) !

ce vrei coane, daca avem sinuzita...:D

Ferko
11th March 2007, 16:51
ce vrei coane, daca avem sinuzita...:D

S-o purtati sanatosi.

calu
11th March 2007, 16:55
hai ca se poate.duceti steluta pe 4!

Tyler Durden
11th March 2007, 16:55
hai pa.

six
11th March 2007, 17:04
esti prost informat, noi suntem prieteni cu timisorenii, nu exista vreun raport de subordonare intre ei si noi.. Confirm si eu chestia asta.....deci bafta Rapid :yeah: :yeah: :ok:

PENTRU_STEAUA
11th March 2007, 17:05
Confirm si eu chestia asta.....deci bafta Rapid :yeah: :yeah: :ok:

Hai mai dai o limba-n dos. Se poarta in tiganie.

Van Halen
11th March 2007, 17:10
Hai mai dai o limba-n dos. Se poarta in tiganie.

:D :D :D :D :D :D :happy :happy :happy

Van Halen
11th March 2007, 17:12
astazi o sa fiu fan UTA
dar nu cred ca poate
Rapid e in forma
o recunosc
pa

six
11th March 2007, 17:13
Hai mai dai o limba-n dos. Se poarta in tiganie.nu pot sa ma cobor chiar asa de jos asa ca.....bau ;)

Tyler Durden
11th March 2007, 17:15
Hai mai dai o limba-n dos. Se poarta in tiganie.

ce dor imi era de behaiturile voastre. oricum voi nu putem intelege aceasta prietenie, pentru ca voi nu aveti decat sclavi sau dusmani.

m4st3r
11th March 2007, 17:18
lasa mah s'au trezit "fetitele" din plans...

Tyler Durden
11th March 2007, 17:19
fetitzele lui Mimi ...

PENTRU_STEAUA
11th March 2007, 18:55
Nu este decat minutul 22, dar arbitrii fura in disperare pt. rapid. Auturi pt. UTA, acordate milogilor din Ghiulesti, cartonas galben acordat aiurea sarbului, pt. un fault din lateral, dar protestele jigodiei de Moldovan l-au facut pe Tiberiu Lajos sa acorde galben. Acum un nou galben acordat f.f. usor unui alt jucator sarb de la UTA.
rapid fura cu arbitrii pe fata!

stefy_deva
11th March 2007, 19:14
mai lasa ba pentru_steaua cu vrajelile k o dai de gard!!! esti frustrat k steaua a devenit agentul 007? sau ti frica pt pierderea locului 2!! stai linistit k nu o sa-l prin steaua!! te asigur!!! in legatura cu furaciunile cu arbitri: la ce meci te uiti??

Tyler Durden
11th March 2007, 19:19
Nu este decat minutul 22, dar arbitrii fura in disperare pt. rapid. Auturi pt. UTA, acordate milogilor din Ghiulesti, cartonas galben acordat aiurea sarbului, pt. un fault din lateral, dar protestele jigodiei de Moldovan l-au facut pe Tiberiu Lajos sa acorde galben. Acum un nou galben acordat f.f. usor unui alt jucator sarb de la UTA.
rapid fura cu arbitrii pe fata!

mai bine ti-ai scoate ochelarii de cal de la ochi. tu la ce meci te uiti?

CFR1907
11th March 2007, 19:21
Sper sa reziste UTA, ca noua ne place aici pe locul 2.:D

kain
11th March 2007, 19:22
UTA nu joaca nimic, numai RAPID ataca.. sper sa bage odata mingea aia in poarta :D

Vladek
11th March 2007, 19:23
Nu este decat minutul 22, dar arbitrii fura in disperare pt. rapid. Auturi pt. UTA, acordate milogilor din Ghiulesti, cartonas galben acordat aiurea sarbului, pt. un fault din lateral, dar protestele jigodiei de Moldovan l-au facut pe Tiberiu Lajos sa acorde galben. Acum un nou galben acordat f.f. usor unui alt jucator sarb de la UTA.
rapid fura cu arbitrii pe fata!

Aiurezi tata. Du-te si culca-te, sau mai scrie o oda inchinata zeului tau, Olaroiu. Mai curand arbitrul a fost ingaduitor cu UTA ... putea sa-l elimine pe sarbul ala, dar n-a facut-o.

PENTRU_STEAUA
11th March 2007, 19:27
Sper sa reziste UTA, ca noua ne place aici pe locul 2.:D

N-are cum sa reziste. lajos este pe fata cu gunoaiele din Ghiulesti. Orice contact este fault pt. rapid. Galbene peste galbene, mai mult ca sigur ca unul dintre cei care au primit glben il va primi si pe al doilea.
Din acest motiv comunistul de Copos nu vrea arbitrii straini. Strainii vor fi echidistanti, iar ei n-au nevoie de asa ceva. Milogii au nevoie ca arbitrii care sa fie pe fata cu ei, asa cum s-a intamplat si cu Timisoara, si cu Craiova, dar mai ales in acest meci cu UTA.

Rusine rapid! Rusine FRF! Rusine LPF!

crissis
11th March 2007, 19:29
Sunt rapidistii peste UTA dar nu reusesc sa gaseasca drumul spre gol poate in partea doua a meciului sa reuseasca mai mult rapidistii si chiar aradenii si poate vom vedea si goluri .

kain
11th March 2007, 19:29
N-are cum sa reziste. lajos este pe fata cu gunoaiele din Ghiulesti. Orice contact este fault pt. rapid. Galbene peste galbene, mai mult ca sigur ca unul dintre cei care au primit glben il va primi si pe al doilea.
Din acest motiv comunistul de Copos nu vrea arbitrii straini. Strainii vor fi echidistanti, iar n-au nevoie de asa ceva. Ei au nevoi ca arbitrii sa fie pe fata cu ei, asa cum s-a intamplat si cu Timisoara, si cu Craiova, dar mai ales in acest meci cu UTA.

Rusine rapid! Rusine FRF! Rusine LPF!

Prietene, tin sa te anunt, ca arbitrul Lajos, putea sa acorde al doilea galben pentru un jucator sarb de la UTA, insa nu a facut-o.. RAPID joaca cu 2 clase peste UTA, asta nu inseamna ca arbitrul tine cu ei.. Daca te-ai uita la meci, ti-ai da si tu seama.. insa comentezi si tu din ce vezi pe forum, sau din ce auzi de la JIJI ! Hai sictir :rosu:

PENTRU_STEAUA
11th March 2007, 19:30
Aiurezi tata. Du-te si culca-te, sau mai scrie o oda inchinata zeului tau, Olaroiu. Mai curand arbitrul a fost ingaduitor cu UTA ... putea sa-l elimine pe sarbul ala, dar n-a facut-o.

Saracu de tine, cat de usor esti de mani****t de cei doi comentatori rapidisti. faulturile jucatorilor lui UTA au fost de joc. Fie din lateral, fie din fata. Scuza-ma, dar fotbalul pt. tine este o necunoscuta.
rapid a furat ca-n codru in prima repriza. Astept cu interes cum v-a fura Lajos in cea de-a doua.

Ferko
11th March 2007, 19:32
Nu este decat minutul 22, dar arbitrii fura in disperare pt. rapid. Auturi pt. UTA, acordate milogilor din Ghiulesti, cartonas galben acordat aiurea sarbului, pt. un fault din lateral, dar protestele jigodiei de Moldovan l-au facut pe Tiberiu Lajos sa acorde galben. Acum un nou galben acordat f.f. usor unui alt jucator sarb de la UTA.
rapid fura cu arbitrii pe fata!

1. Moldovan nu este jigodie, el este MARELE JEG (el a spus ca suntem o tara de jegosi, deci el este cel mai mare)
2. Lajos - timisorean - timisorenii sunt prieteni cu giulestenii, iar UTA este dusman cu amandoua. Cu cine vrei sa tina Lojos?
3. Rapid trebuie sa urce pe locul 2, stie Copos de ce.

kain
11th March 2007, 19:34
1. Moldovan nu este jigodie, el este MARELE JEG (el a spus ca suntem o tara de jegosi, deci el este cel mai mare)
2. Lajos - timisorean - timisorenii sunt prieteni cu giulestenii, iar UTA este dusman cu amandoua. Cu cine vrei sa tina Lojos?
3. Rapid trebuie sa urce pe locul 2, stie Copos de ce.

Ce aberatii.. ce echipa care era in aceeasi situatie cu RAPID, nu ar fi vrut sa urce pe locul 2? Orice echipa vrea sa castige! :cool: Si din fericire este 1-0 pentru RAPID :yeah:

stefy_deva
11th March 2007, 19:34
ba pentru_steaua trezeste-te tata k o sa cazi pe ganduri rau de tot si o sa-ti rupi si mainile si picioarele!!! esti tare frustrat !!! habar n-ai cei fotbalu!!!

apropo: GOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL!!!! 1-0

Telespan
11th March 2007, 19:34
gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll l

YoYoyOi
11th March 2007, 19:36
3. Rapid trebuie sa urce pe locul 2, stie Copos de ce.

a urcat deja ;)

stefy_deva
11th March 2007, 19:36
dak nu tinea arbitru cu Rapid nu cred k inscriau clar o fost si offside si hent si fault in atac si tot!! numa noah Lajos e timisoarean si tine cu Rapid si nu o vazut!!:happy :happy

da-ti ma frustratilor pe National TV sa vedeti meciu si dupa aia vorbiti

PENTRU_STEAUA
11th March 2007, 19:37
I-a impins suficient Lajos. Ceea ce trebuia s-a intamplat. Tiganii au dat gol.
dac marca Steaua asa, era fault in atac. Tar la milogi merge orice.

kain
11th March 2007, 19:38
I-a impins suficient Lajos. Ceea ce trebuia s-a intamplat. Tiganii au dat gol.
dac marca Steaua asa, era fault in atac. Tar la milogi merge orice.

Daca marca Steaua asa.. avea deja 2-0.. si i se anula golul de 3-0 Primele goluri fiind marcate.. evident din cauza arbitrului cum zici tu :happy

Vladek
11th March 2007, 19:39
Saracu de tine, cat de usor esti de mani****t de cei doi comentatori rapidisti. faulturile jucatorilor lui UTA au fost de joc. Fie din lateral, fie din fata. Scuza-ma, dar fotbalul pt. tine este o necunoscuta.
rapid a furat ca-n codru in prima repriza. Astept cu interes cum v-a fura Lajos in cea de-a doua.

:lol: :lol:

Bine mai ... ma inclin in fata intelepciunii tale nemasurate .... probabil tu crezi si in teoria constipatiei a lui Stoica ....

On-topic : Rapidul a marcat si conduce perfect meritat. Era de asteptat la cat de tare i-au inghesuit pe UTA. Oli, in caz ca n-ai aflat, am ajuns pe locul 4. Ce mai astepti ? DEMISIA, penibilule.

stefy_deva
11th March 2007, 19:39
I-a impins suficient Lajos. Ceea ce trebuia s-a intamplat. Tiganii au dat gol.
dac marca Steaua asa, era fault in atac. Tar la milogi merge orice.

:happy :happy :happy i-o impins ma de numa numa inca un pic si ii impingea afara de pe teren!! rupea tribunele dk ii mai impingea mult!!

kain
11th March 2007, 19:40
2-0 Mazilu :yeah:

stefy_deva
11th March 2007, 19:41
2-0 GOOOOLLLLLLLLLLLLLL
ce fura arbitrii astia pt Rapid, nu???:happy :happy :happy

crissis
11th March 2007, 19:42
Deja este 2-0 si-au dat drumul rapidistii .

Telespan
11th March 2007, 19:42
I-a impins suficient Lajos. Ceea ce trebuia s-a intamplat. Tiganii au dat gol.
dac marca Steaua asa, era fault in atac. Tar la milogi merge orice.

aici este vorba de fotbal shi nu tigani..eu zik sa o lasi usor cu jigniriile daca nu vrei sa fi spalat.....:D

Vladek
11th March 2007, 19:43
Saracu de tine, cat de usor esti de mani****t de cei doi comentatori rapidisti. faulturile jucatorilor lui UTA au fost de joc. Fie din lateral, fie din fata. Scuza-ma, dar fotbalul pt. tine este o necunoscuta.
rapid a furat ca-n codru in prima repriza. Astept cu interes cum v-a fura Lajos in cea de-a doua.

Bine mah ... ma inclin in fata intelepciunii tale nemasurate .... probabil tu crezi si in teoria constipatiei a lui Stoica ... :lol: :lol:

On-topic : Rapidul a marcat si conduce cu 2-0, perfect meritat si normal dupa cum i-au inghesuit pe cei de la UTA.

PS : Domnu' mare antrenor, Oli cel cu DVD-uri, in caz ca n-ati aflat ne-a depasit si Rapidul. Suntem pe 4. Ce mai astepti ? DEMISIA, penibilule. Pleaca dracului odata. Si nu-l uita pe Coman.

kain
11th March 2007, 19:44
Schimbare la Rapid : Moldovan -> Buga

stefy_deva
11th March 2007, 19:45
deja ii 2-0 il doare rezultatu pe "pentru_steaua" si nu mai are tupeu sa scrie pe forum k se face de rusine!!!

kain
11th March 2007, 19:46
Ce ocazie pentru Rapid, 3 oameni si a fost offside :D

kain
11th March 2007, 19:47
3-0 Perja :yeah:

YoYoyOi
11th March 2007, 19:47
n-a fost offside...dar acum e 3-0

stefy_deva
11th March 2007, 19:47
ce offside ??????nu o fost!!!!!.....da nu mai conteaza tot ceea ce conteaza acum sunt cele 3 puncte!!!!!
si totusi 3-0!!!!GOOOLLLLLLLLLLLLL

kain
11th March 2007, 19:55
Schimbare: Mazilu -> Ionut Stancu

White Shadow
11th March 2007, 19:55
Nu jucam nimik , penibil.............demisia Lacatus , antrenorul .... mele..........

stefy_deva
11th March 2007, 19:58
Nu jucam nimik , penibil.............demisia Lacatus , antrenorul .... mele..........

felicitari !! in sfarsit un suporter care recunoaste!! nu ca si uni suporteri ai stelei(pentru_steaua:rosu: )care vin si zic k arbitri trag cu Rapidul!!

YoYoyOi
11th March 2007, 20:00
Nu jucam nimik , penibil.............demisia Lacatus , antrenorul .... mele..........

eu cand am zis asta te-ai luat de mine :rolleyes:

Telespan
11th March 2007, 20:01
..ne-a anulat gol valabil a lui Ganezu......shi arbitri este cu Rapid?
trebuia sa fie vre-o 7 bucati pina acuma....FORZZA RAPID!!!!!!!!!!!!!!!!1

stefy_deva
11th March 2007, 20:04
pana acuma 2 ocazii pt UTA cea din min 1 si cea de acum cateva secunde in rest nimic!!

stefy_deva
11th March 2007, 20:05
4-0 GOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL


nu mai are rost!!!!Rapid e pe locul 2:)

Cra10veanu
11th March 2007, 20:05
4-0 si-au revenit rapizii dupa meciul cu noi , lucs :D

crissis
11th March 2007, 20:05
4-0 Rapid e pe val

stefy_deva
11th March 2007, 20:06
bravo Coman!!

kain
11th March 2007, 20:06
4-0 Maldarasanu :yeah:

stefy_deva
11th March 2007, 20:09
acum ma gandesc doar la meciurile cu Vaslui si cu Steaua care sunt foarte grele tinand cont ca Vaslui a batut Steaua si este revelatia sezonului si meciul cu Steaua este foarte greu avand in vedere lupta pt locul din CL!!

sper k din cele 2 meciuri Rapid sa obitina 6 pct:D!!

Vladek
11th March 2007, 20:14
In momentul asta, Rapidul este in mod clar peste noi. Din pacate, probabil vom pierde si lupta pentru locul 2. Daca nu se intampla vreo minune, lucru de care ma indoiesc.
Si nu avem pe cine da vina, in afara de Olaroiu, Stoica si vreo 2-3 jucatori.

stefy_deva
11th March 2007, 20:18
In momentul asta, Rapidul este in mod clar peste noi. Din pacate, probabil vom pierde si lupta pentru locul 2. Daca nu se intampla vreo minune, lucru de care ma indoiesc.
Si nu avem pe cine da vina, in afara de Olaroiu, Stoica si vreo 2-3 jucatori.

adevaru este k nici eu nu sunt de acord k MM si cu OLI sa ramana la Steaua care totusi este ehipa cu potential si poate face multe doar nu cu asemenea banca tehnica!!

s-a incheiat si meciul cu Rapid in atac si o ocazie mare!!4-0........am zis un 2-0 acolo dar vad k baieti au dat mai mult decat de obicei:D !!

Lordul
11th March 2007, 20:22
Victorie categorica a Rapidul in fata unui adversar care a cedat dupa primierea primului gol (Maftei min 48) si a mai incasat alte 3 de la I.Mazilu , D.Perja ,si M.Maldarasanu

Tyler Durden
11th March 2007, 20:23
ole , ole/ multumim Rapidule. am ,,furat" la greu si am batut la limita...

stefy_deva
11th March 2007, 20:26
dk stau bine sa ma gandeasc mai bine castigam acum cu 1-0 si faceam un egal in tur 1-1 sau marcam 2 goluri atunci !!! dar nu toate sunt asa cum vrem noi asa k din 2 paride am scos 3 pct noi si 3 ei!!!

crissis
11th March 2007, 20:28
O victorie care le asigura locul 2 Rapid astazi a dat totul pentru cele trei puncte . Astazi am vazut o UTA care nu a aratat nimic .

tataleone
11th March 2007, 20:29
:lol: :lol:

Bine mai ... ma inclin in fata intelepciunii tale nemasurate .... probabil tu crezi si in teoria constipatiei a lui Stoica ....

On-topic : Rapidul a marcat si conduce perfect meritat. Era de asteptat la cat de tare i-au inghesuit pe UTA. Oli, in caz ca n-ai aflat, am ajuns pe locul 4. Ce mai astepti ? DEMISIA, penibilule.

Vladek, tu sigur esti stelist? :) Pentru ca obiectivitatea nu este una din calitatile stelistilor...
Daca ar fi mai multi asa, poate nu ar mai fi forumul plin de tampenii...

Vladek
11th March 2007, 20:40
Vladek, tu sigur esti stelist? :)


Din '94 :D . Nu m-a gonit "nea Piti" de la echipa, n-o sa reuseasca nici tripleta de aur GG-MMincinosul-OlaROIU.

Faptul ca sunt stelist nu ma impiedica sa fiu si realist ( ma rog, o doza de subiectivism tot ramane ) .... Asa cum am fost de alta parere in chestiunea faimoaselor blaturi de toata lumea vazute si de nimeni dovedite, am spus ce cred si acum ... nimic mai mult. Rapidul joaca mai bine decat Steaua acum, asta-i realitatea.



Pentru ca obiectivitatea nu este una din calitatile stelistilor...
Daca ar fi mai multi asa, poate nu ar mai fi forumul plin de tampenii...


Fii serios, obiectivitatea nu este calitatea principala a oricarui suporter, indiferent cu ce echipa tine el. Iar la tampeniile de pe forum contribuie toata lumea in mod egal as zice ....

Telespan
11th March 2007, 20:41
Ole,ole /multumim Rapidule,sper Sa Cistigam La Vaslui Cu Toate K Este Un Meci FF Greu.......forzza Rapid!!!!!!!!!!!!!

Ferko
11th March 2007, 20:50
Rapid a fost mai buna, nu era nevoie de ajutorul arbitrului.

White Shadow
11th March 2007, 21:22
Rapid a fost peste UTA in acest meci din toate punctele de vedere.

Ne asteapta vremuri grele , acasa cu Dinamo , in deplasare la Gloria......va fi greu , foarte greu sa obtinem ceva puncte in aceste 2 partide.

Datenshi
11th March 2007, 21:24
Cu ce i-a ajutat arbitrul si azi?

Tyler Durden
11th March 2007, 21:28
sunt cativa stelisti aici care vad meciurile Rapidului cu ochii impaienjeniti de ura. nu are rost sa-i bagi in seama.

crissis
11th March 2007, 21:31
Azi Rapid nu a avut nevoie de arbitrica sa cistige . Au cistigat pur si simplu pentru ca au fost mai sus cu o clasa peste UTA. Rezultatul vorbeste singur .

Geografu
11th March 2007, 21:37
Felictari Rapidului pentru aceasta victorie cu 4-0 frumoasa si clara ! Sunt in forma si ii vad favoriti acum sincer pentru castigarea locului 2.

chipy_1923
11th March 2007, 22:45
1. Moldovan nu este jigodie, el este MARELE JEG (el a spus ca suntem o tara de jegosi, deci el este cel mai mare)
2. Lajos - timisorean - timisorenii sunt prieteni cu giulestenii, iar UTA este dusman cu amandoua. Cu cine vrei sa tina Lojos?
3. Rapid trebuie sa urce pe locul 2, stie Copos de ce.

c teorii aveti prin tartacuta aia...:mda: ..dc si azi am castigat cu ajutorul arbitrului inseamna ca sunteti batuti in cap...Rapid merita sa fie pe locul 2 pt. fotbalul pe care il joaca acum...azi am jucat fotbal,am avut multe ocazii(ca in fiecare meci de altfel,diferenta a fost ca azi am reusit sa bagam mingea mai des in poarta)..p.s. moderatorii vad ca il lasa pe "Pentru Steaua" sa vorbeasca atat cat ii permite creierul..la cate posturi are in care a jignit,ar fi trebuit sa primeasca ban...

ASP
11th March 2007, 23:17
frumoasa revenirea rapidului in giulesti.
misto golul lui mazilu.
luce jr pare cam depasit de situatie in unele momente.

Sunchase
11th March 2007, 23:51
Spectacol asa cum anticipam :yeah: pacat de golut anulat aiurea la ganea.trebuia sa se bage tusierul in seama :mda:

sper ca acum s-au convins si aradenii de ce avem recordul de invincibilitate in catedrala :ok: :P

grande
12th March 2007, 00:02
Ce sa inteleaga? nu e nimic de inteles decat faptul ca azi vom castiga, am o presimtire,albule:)

Vad ca ai disparut de pe aici , ti-a cazut netul ,sau iti lingi ranile ? suntetzi vai si amar de capul vostru ,liga 2 scrie pe voi ,de fapt acolo va este locul !!!!:happy

Bravo RAPID ,atzi umilit o echipa de lingai !!!!:ok:

KillinG FieldS
12th March 2007, 00:33
Ma mie mi-a cazut fata cand am vazut cum sa prezentat UTA la acest meci...Deci : NU JUCAM NIMIC :( Tre sa faca Lacatus ceva,daca nu,atunci altul

KappA 2006
12th March 2007, 00:35
Vad ca ai disparut de pe aici , ti-a cazut netul ,sau iti lingi ranile ? suntetzi vai si amar de capul vostru ,liga 2 scrie pe voi ,de fapt acolo va este locul !!!!:happy

Bravo RAPID ,atzi umilit o echipa de lingai !!!!:ok:

Nicidecum, nu mi-a cazut decat moralul insa vom reveni, stai tu linistit...cat despre lingai, nu stiu cum sa iti spun, voi sunteti lingaii timisoarei ca sa aveti si voi ceva suporteri in provincie, ca si steaua si dinamo (mi-e greata de astia ca voi) si timisorenii lingaii vostri ca deh, tre sa linga si ei ceva...sper sa fii multumit de raspuns...

White Shadow
12th March 2007, 00:47
Normal ca va fi multuimit de raspuns , s-a auzit prin tribune cine sunt lingaii.

KillinG FieldS
12th March 2007, 00:49
EI nu cunost sloganul..... PT NOI DOAR UTA(respectiv ar trebui rapid) CONTEAZA !!!! ce sa faci

tedybear
12th March 2007, 00:50
Spectacol asa cum anticipam :yeah: pacat de golut anulat aiurea la ganea.trebuia sa se bage tusierul in seama :mda:

sper ca acum s-au convins si aradenii de ce avem recordul de invincibilitate in catedrala :ok: :P



fii atent aici. in momentul cand a primit Mazilu (parca el era) pasa erau doi de la Rapid in offside, eu in momentul ala am fost sigur ca daca nu da Mazilu gol o sa fie offside pt ca oricare dintre Ganea si Buga isi reactivau pozitia de offside de la prima pasa. asa ca nici nu am fost mirat ca s-a dat offside, doar ca nimeni nu a prins faza premergatoare... sa nu mai zic de latraii aia de comentatori, ca nimereau abia din a doua incercare numele jucatorilor care erau la minge :happy

bravo Rapid

Cipus
12th March 2007, 02:34
Sa nu uitam insa ca "lingaii" de la UTA a adus Rapid pe locul 2, pentru ca a incurcat pe Steaua. Intradevar Rapidul e favorita la locul 2, insa Clujul are meciuri mai usoare, chiar daca jocul nu le merge deocamdata.

micutzu
12th March 2007, 10:18
Rapidul, simplu, mai buni.
Noi, tot la fel de simplu, fara conceptie de joc. Trebuie sa se trezeasca Bara ca Lacatus nu prea e antrenor. In afara de aparare nu avem nimic. Si aia merge pana ce nu luam gol ca dupa se cearta intre ei.

La treaba cu lingaii, sa treaca si meciul cu Dinamo, sa faceti sedinta, rapidisti, stelisti si dinamovisti, si sa va hotarati a cui lingai suntem sa stim si noi.
In schimb aseara am vazut lingaii cui sunt suporterii rapidisti, a rapidistului din Timisoara.

grande
12th March 2007, 10:37
In afara de aparare nu avem nimic.

:happy :happy am vazut aseara ce aparare avetzi si sa nu mai vorbim de atac ,unde suntetzi niste artisti !!!:happy

pytzy
12th March 2007, 11:29
Rapidul, simplu, mai buni.
Noi, tot la fel de simplu, fara conceptie de joc. Trebuie sa se trezeasca Bara ca Lacatus nu prea e antrenor. In afara de aparare nu avem nimic. Si aia merge pana ce nu luam gol ca dupa se cearta intre ei.

La treaba cu lingaii, sa treaca si meciul cu Dinamo, sa faceti sedinta, rapidisti, stelisti si dinamovisti, si sa va hotarati a cui lingai suntem sa stim si noi.
In schimb aseara am vazut lingaii cui sunt suporterii rapidisti, a rapidistului din Timisoara.

Poate voi sunteti li.... nu noi. Voi ati inceput cu injuri la adresa Timisoarei. Iar noi v-am raspuns. Forza Rapid /OLE/

berzecus2003
12th March 2007, 13:01
s-o lasam "moarta" cu lingaii ,ptr ca in relatia cu timisoara este ceva particular...ce vroiati voi sa se strige ???..aduceti-va aminte in tur cand juma de stadion tipati "tiganii" voi care juma de judet numai asa sunteti??
avem respect ptr voi ptr ca sunteti o echipa care nu se pune capra indiferent de jucati cu steaua ,dinamo sau rapid...aseara ati avut sansa sa dati primii gol ,apoi totul s-a naruit mai ales in repriza a doau cand in 30 minite ati incasat-o rau...dar este o intimplare nu e chiar asa de mare diferenta...

JJ
12th March 2007, 13:22
In prima repriza, parca revedeam alte zeci de meciuri in care mingea Rapidului nu voia sa intre in poarta... dupa pauza parca revedeam meciul din tur cu Otelul.

Elphax
12th March 2007, 13:50
Poate voi sunteti li.... nu noi. Voi ati inceput cu injuri la adresa Timisoarei. Iar noi v-am raspuns. Forza Rapid /OLE/

draga, tu nu prea cunosti fenomenul fotbalistic din arad, ei nu au inceput weekendul asta la meciul cu voi sa injure Timisoara.

ei ne injura la fiecare meci, la fiecare antrenament, la fiecare bere bauta. au recunoscut de mai multe ori ca singura lor dorinta e sa vina sa joace cu noi la Tm si singura lor satisfactie e sa ne bata. ei pt. asta traiesc, daca nu ar exista ura fata de noi, echipa aia de fotbal si mai ales suporterii ei nu si-ar mai avea rostul :headbang:
lame...
:mda:

micutzu
12th March 2007, 15:04
Hai sa nu sarim calul. Exagerari de astea nu-si au rostul.
Eu sunt utist de vreo 25 de ani si nu am sentimentul asta.
Nu neg faptul ca o victorie in meciul cu voi, mai ales la voi acasa, imi provoaca o sadisfactie mare.
Dar de aici si pana la a zice ca doar pentru asta existam, esti cam depasit de situatie.
Ca au zis asa ceva 1-2 distrusi, asta e altceva, si nu-ti da dreptul sa generalizezi.
Eu nu am fost la meciul asta din motive personale, dar am vorbit cu baietii la telefon la pauza, si nu a strigat nimeni nimic impotriva Timisoarei pana la sfarsitul meciului. Ce au strigat suporterii rapidisti a venit din initiativa lor (din cate am inteles erau cativa polisti in galeria Rapidului), ei nefiind provocati de aradeni.

@pytzy
Sa-mi spui cand au inceput baietii de la Arad sa strige impotriva Timisoarei si am sa-i intreb sa vad daca e asa. Sa-mi spui cam la ce distanta ai stat de ei.

Tyler Durden
12th March 2007, 17:31
eu cred ca galeria Rapidului se baga aiurea in razboiul asta UTA-Poli. nu e treaba noastra. e drept ca suntem prieteni si avem dusmani comuni (Steaua & Dinamo). dar asa cu ei nu pot intelege ura noastra pentru olteni, asa nu putem intelege nici eu ura lor pentru UTA.

micutzu
13th March 2007, 10:55
Timisoreni au fost si in galeria Craiovei la meciul Stiintei de la Arad.
Asa am ajuns sa avem divergente si cu suporterii Stiintei din cauza violetilor.
Sunt ei samanta de scandal.
Duminica, repet, inainte de meci si pe toata durata lui aradenii nu au strigat nimic impotriva Timisoarei sau Rapidului.

chipy_1923
13th March 2007, 16:08
Nicidecum, nu mi-a cazut decat moralul insa vom reveni, stai tu linistit...cat despre lingai, nu stiu cum sa iti spun, voi sunteti lingaii timisoarei ca sa aveti si voi ceva suporteri in provincie, ca si steaua si dinamo (mi-e greata de astia ca voi) si timisorenii lingaii vostri ca deh, tre sa linga si ei ceva...sper sa fii multumit de raspuns...

:happy :happy ...voi vorbiti ma de lingai?cand in meciul tur cu Steaua era juma' de stadion ros-albastru??:happy ...intre noi si Timisoara exista respect,dc tu nu cunosti notiunea asta e treaba ta...stai linistit ca avem si suporteri in provincie,nu le mai duce tu dorul...dc ati injurat normal ca v-am raspuns ca atare,in cel mai dureros mod..

KappA 2006
13th March 2007, 17:09
:happy :happy ...voi vorbiti ma de lingai?cand in meciul tur cu Steaua era juma' de stadion ros-albastru??:happy ...intre noi si Timisoara exista respect,dc tu nu cunosti notiunea asta e treaba ta...stai linistit ca avem si suporteri in provincie,nu le mai duce tu dorul...dc ati injurat normal ca v-am raspuns ca atare,in cel mai dureros mod..

N-are rost, se vede ca nu ai fost la meci si nici nu ai citit ceea ce s-a scris mai sus, deci te las in nestiinta ta...ti-a scris micutzu mai sus ca nu s-a scandat nimic impotriva lui poli si a rapidului pe durata meciului si tu vii acuma si spui ca suporterii aradeni au injurat...vaiii, vaiii...

micutzu
13th March 2007, 17:10
Se pare ca nu prea citesti tot ce se scrie.
Vezi mai sus si poate te luminezi.

chipy_1923
14th March 2007, 11:43
N-are rost, se vede ca nu ai fost la meci si nici nu ai citit ceea ce s-a scris mai sus, deci te las in nestiinta ta...ti-a scris micutzu mai sus ca nu s-a scandat nimic impotriva lui poli si a rapidului pe durata meciului si tu vii acuma si spui ca suporterii aradeni au injurat...vaiii, vaiii...

am fost la meci,stai linistit...si de injurat ati injurat...:headbang: