PDA

View Full Version : Etapa 22: FC Farul – Steaua



Pages : [1] 2

delaparis
5th March 2007, 01:10
SAMBATA, 10.03.2007
FC Farul – Steaua (in tur 0-3)
ANTENA 1 20.45
discutii inainte si dupa meci aici.

TYPI-STIINTA
5th March 2007, 01:13
meci de 0-0, mai ales ca steaua nu prea e in forma

Sunchase
5th March 2007, 01:13
Aici nu vor fi probleme.Prima victorie in deplasare a stelei dupa cateva anotimpuri :D

TYPI-STIINTA
5th March 2007, 01:15
Aici nu vor fi probleme.Prima victorie in deplasare a stelei dupa cateva anotimpuri :D

pe naiba!! nu le da faru` puncte pt ca au nevoie foarte mare de ele

Sunchase
5th March 2007, 01:16
Haide sa fim seriosi.Te rog.

Hard
5th March 2007, 01:17
ma astept la orice de acum

crissis
5th March 2007, 01:19
Bate Steaua :happy

Vladek
5th March 2007, 01:21
Aici nu vor fi probleme.Prima victorie in deplasare a stelei dupa cateva anotimpuri :D

Ai si aparut ? :D :D N-ai obosit sa tot debitezi aceleasi prostii, ba cu arbitrajul, ba cu blaturi care exista doar in imaginatia ta ?

Mai ia o pauza, ca-ti prinde bine.

On-topic : Meci de X, mare si lat, daca nu cumva le mai facem vreun cadou si la astia.
PS : Olaroiule, da-ti nesimtitule demisia, ai distrus echipa in asa hal incat joaca mai prost ca pe vremea lui Piti. Iar MMincinosule, du-te si tu incotro vezi cu ochii.

Sunchase
5th March 2007, 02:26
Cand vine vorba de farul-steaua unele lucruri nu se schimba niciodata.
istoria nu minte

StiL
5th March 2007, 02:45
mda.. istoria de vreo 2 ani incoace ;) Sper totusi.. ca toata lumea sa zica ca va fi blat.. cum s'a zis si la meciu Vaslui-Steaua.. si Farul sa castige!!!

Cra10veanu
5th March 2007, 02:58
nici vaslui nici uta n-au mai stat capra stelei, nu vad de ce farul ar face-o, poate pt fanii stelisti de acolo :drak: sper sa bata farul.

Ammadeus
5th March 2007, 04:37
blat ordinar cu satelitul care a luat 3 pcte de la urziceni si le va la s.b., care fara aranjamente de acum incolo nu poate spera la mai mult de locul 4 sau cupa ro.
0-2, blatant blat

Kooler
5th March 2007, 07:56
Sper s-a bata Farul, sau s-a demonstreze ca nu e echipa a doua a nimanui.

YoYoyOi
5th March 2007, 08:10
:hmm: aahhhh....blat? :D

Laur_Farul
5th March 2007, 09:06
Vreau un egal dar sper intr-o victorie, daca am bate Steaua as fii cel mai fericit farist :yeah: !

crissis
5th March 2007, 09:32
Cred ca traditia va fi respectata si vor cistiga stelistii

tchibos
5th March 2007, 09:42
Va fi blat cu siguranta. Steaua va da punctele Farului pentru a le returna pe cele primite in trecut :D . Daca nici in situatia in care sunt stelistii acum nu luam cel putin un punct eu nu mai merg la stadion mult timp la meciurile Farul - Steaua. Ii rupem cu 2-0 :ok:

Adi Da Samraj
5th March 2007, 10:59
Steaua :yeah: :yeah: :yeah:

dede
5th March 2007, 11:01
buey sunteti penibili :jerk: mai incetati cu blaturile...voi la toate meciurile Stelei vedeti doar blaturi sau arbitraje gresite...mergeti si culcati-va :mda:

rezultatul va depinde de arbitraj...probabil din nou x sau va pierde Steaua :mda:

dardar_3
5th March 2007, 12:09
Asta e mentalitatea unora...

Cand castiga Steaua e blat pe fata... sunt niste magari, niste excroci care cumpara meciurile...

Daca e sa piarda Steaua, vin si sustin ca e cel mai curat meci care l-au vazut vreodata....

Relax ma baieti si continuati sa va rugati sa aveti macar 20% suporteri faristi la meci...;)....

Celso
5th March 2007, 12:13
sa fie al 8-lea meci daca nu ma insel ..fara gol marcat pt Steaua in deplasare?:rolleyes: ...nu cred...bate Steaua cu 1-0

Ess
5th March 2007, 12:17
Meci de 1 solist, cu 4 victime in randul Constantei. Unu scuipat... :D

nr.zece
5th March 2007, 12:20
chiar daca steaua nu joaca nimic nici farul nu are forta de a invinge

Kooler
5th March 2007, 12:34
Daca nu joaca steaua nimic, castiga Farul ca si-a revenit din pasa proasta.

Cato_CTA
5th March 2007, 13:01
x2 , cu toate ca as fi cel mai fericit sa se termine 1

Liviu
5th March 2007, 13:12
Egal , dar cu goluri inscrise . Farul e la 4 puncte de retrogradare si speculatiile la acest joc chiar nu isi au rostul .

miril
5th March 2007, 13:17
Corect, Liviu. Farul trage sa nu intra in zona retrogradarii.

STEAUA-MANIA
5th March 2007, 13:30
Ce oameni bolnavi pe aici... in meciurile stelei impotriva altor echipe decat dinamo si rapid,daca Steaua castiga..atunci,echipele au stat "capra"..daca nu bate Steaua..atunci,clar,N-AU STAT "capra"..."normal",Steaua nu poate bate pe nimeni,decat daca blatuieste...BOLNAVILOR...

STEEL
5th March 2007, 13:50
steaua II cu steaua I......ce meci interesant. :happy
De urmarit situatia din tribune.....oare si acum se va pune scooter la statia de amplificare?....:D ....mda,la constanta totul este posibil.
Rog adevaratii si curatii suporteri ai echipei Farul sa nu mi-o ia in nume de rau pt. aceasta ironie.RESPECT total pentru faristii nemanjiti.:ok:

danutzz_sb
5th March 2007, 14:39
mdaaa...Farul in deplasare. sper in victoria faristilor dar...

Adi Da Samraj
5th March 2007, 14:55
steaua II cu steaua I......ce meci interesant. :happy
De urmarit situatia din tribune.....oare si acum se va pune scooter la statia de amplificare?....:D ....mda,la constanta totul este posibil.
Rog adevaratii si curatii suporteri ai echipei Farul sa nu mi-o ia in nume de rau pt. aceasta ironie.RESPECT total pentru faristii nemanjiti.:ok:

si te oftici ?

Kooler
5th March 2007, 14:56
mdaaa...Farul in deplasare. sper in victoria faristilor dar...

:happy :happy :happy

Farul joaca acasa, chiar daca la capitolul "incurajarii" se simt de mult timp in deplasare. Trist.

Dennis
5th March 2007, 15:00
X.

boni2204
5th March 2007, 15:38
Ce oameni bolnavi pe aici... in meciurile stelei impotriva altor echipe decat dinamo si rapid,daca Steaua castiga..atunci,echipele au stat "capra"..daca nu bate Steaua..atunci,clar,N-AU STAT "capra"..."normal",Steaua nu poate bate pe nimeni,decat daca blatuieste...BOLNAVILOR...
Auzi dar stelistii cand acuza Dinamo, Rapid sau oricare echipa care le sta in calea intereselor cum se numesc de 3x...:rolleyes:
cred ca cel mai corect ar fi sa ne respectam adversarii si sa nu mai "vorbim vorbe" fara a avea dovezi clare(inregistrari telefonice, acte, vezi Italia in 2 cuvinte dovezi palpabile)si nu supozitii, faze de joc sau declaratii din burta.

danpuric78
5th March 2007, 15:54
La ce nebiue a fost in inceputu asta de retru, e greu sa mai banuiesti ceva.
E drept farul e satelitul stelei, insa se pare ca becali e parasit de aliatii de alta data.
Mai ales ca farul nu-si prea mai permite sa piarda puncte la adevar.
Logic ar trebui sa castige meciul asta.

STEAUA-MANIA
5th March 2007, 16:16
puric,zici tu?Mai uita-te pe statistici..vezi cum asa-zisii "frati" de la farul,intr-o colaborare suspecta cu dinamovistul cristi balaj,a "curatat" Steaua,in ultima etapa a turului de campionat de acu 3 ani...in loc de fault in atac la Radoi,a dat fault din marginea careului de 16 m..faza din care s-a marcat gol...apoi,mai are rost sa zic cati jucatori ai lui dinamo au jucat imprumutati la farul?Asta ca sa vezi cat de "frati" sunt cei de la farul...acu,inteleg,ca e "cool" sa scrii anti-steaua...insa,incearca sa fii obiectiv...e greu,dar incearca....

YodaRo
5th March 2007, 16:52
cu asa antrenor ca (d)olaroiu orice meci al Stelei este de 1x2

danpuric78
5th March 2007, 16:55
puric,zici tu?Mai uita-te pe statistici..vezi cum asa-zisii "frati" de la farul,intr-o colaborare suspecta cu dinamovistul cristi balaj,a "curatat" Steaua,in ultima etapa a turului de campionat de acu 3 ani...in loc de fault in atac la Radoi,a dat fault din marginea careului de 16 m..faza din care s-a marcat gol...apoi,mai are rost sa zic cati jucatori ai lui dinamo au jucat imprumutati la farul?Asta ca sa vezi cat de "frati" sunt cei de la farul...acu,inteleg,ca e "cool" sa scrii anti-steaua...insa,incearca sa fii obiectiv...e greu,dar incearca....

Stai putin mah. Pai eu ce tocmai am zis. Ca nu cred ca farul se va da la o parte. Cum au facut-o in tur de exemplu.

Sevilla86
5th March 2007, 17:32
sa fie al 8-lea meci daca nu ma insel ..fara gol marcat pt Steaua in deplasare?:rolleyes:

Te inseli :D
Ar putea sa fie al 7-lea meci in deplasare in care nu primim gol :ok:
Ne prieste briza de la Constanta. Farul 1-2 Steaua

Ferko
5th March 2007, 17:48
Inca un pas gresit si Oli poate sa-si ieie zborul. Farul e pe val, a adus 3 puncte din deplasare, asa ca daca le pierde e ca si cum nu le-ar fi castigat. Merg pe victoria Stelei.

STEEL
5th March 2007, 17:57
Inca un pas gresit si Oli poate sa-si ieie zborul.

Nu exista pasi falsi in meciul asta,e clar de 2.As vrea sa ma insel mai mult pt. faristii pur sange,acei constanteni care se identifica doar cu Farul 100%.

Ferko
5th March 2007, 18:02
Nu exista pasi falsi in meciul asta,e clar de 2.As vrea sa ma insel mai mult pt. faristii pur sange,acei constanteni care se identifica doar cu Farul 100%.

Subscriu, dar crezi ca-i pasa cuiva?

Tyler Durden
5th March 2007, 18:15
sper ca steaua sa ia cel mult un punct, oricum nu cred ca poate fi vorba de blat in conditiile in care Farul nu este in niciun caz scapata de griji.

STEAUA-MANIA
5th March 2007, 18:30
Stai putin mah. Pai eu ce tocmai am zis. Ca nu cred ca farul se va da la o parte. Cum au facut-o in tur de exemplu.
Oh,da..here we go again..cand Steaua castiga,adversarii se dau la o parte..sa zic acelasi lucru si de dinamo?:evil: Steaua nu poate invinge pe nimeni,numai daca cumpara adversarii.. cand pierde sau face egal..asta-i valoarea adevarata,nu?:D in timp ce restu echipelor castiga aceste tacticti,nu?:happy

STEEL
5th March 2007, 18:36
Subscriu, dar crezi ca-i pasa cuiva?

Da cred dar din pacate sunt foarte putini si acei putini sunt acoperiti de penibilitatea alor multi manjiti.:(

danpuric78
5th March 2007, 18:40
Oh,da..here we go again..cand Steaua castiga,adversarii se dau la o parte..sa zic acelasi lucru si de dinamo?:evil: Steaua nu poate invinge pe nimeni,numai daca cumpara adversarii.. cand pierde sau face egal..asta-i valoarea adevarata,nu?:D in timp ce restu echipelor castiga aceste tacticti,nu?:happy

eu nu ma aventurez ca tine in fel de fel de teorii.
dar uita-te si tu ce se intampla in ultima vreme.
Cand adversarii nu se mai dau la o parte, cand macelarii stelisti mai sunt si eliminati din cand in cand, steaua continua sa uimeasca romania. cu elicopterele lui GG si golanismul lui MM.
ca de fotbal nu poate fi vorba la steaua.

YoYoyOi
5th March 2007, 19:06
ramane cum am stabilit?:D

JJ
5th March 2007, 19:24
Cred ca Steaua va castiga cu 1-0. Debuteaza cu gol ala micu' adus de meme din Brazilia.

Adi Da Samraj
5th March 2007, 19:29
Cred ca o sa ii fie prea cald :D

rhadoo
5th March 2007, 19:41
bate steaua ,se stie

NICK 23
5th March 2007, 20:25
speram ca Steaua sa reuseasca sa-si ordoneze mijlocul caci acolo avem probleme(cine stie? poate ca va debuta elton si va reusi sa puna putina ordine la mijloc ,si sa revenim la jocul spectacol care de altfel a caracterizat in genere STEAUA)
FORTZA STEAUA
SPER IN VICTORIE

StiL
5th March 2007, 21:02
un meci de care se va vorbi multi timp :) sper sa castige Farul sa inchida gura majoritatii care nu vad in meciu asta decat un blat ordinar.
Numai Farul!!!

Kooler
5th March 2007, 21:23
Sper ca elton sa nu apuce sa se acomodeze cu jocul stelei, care ar trebuii sa ne faca probleme la cat e de laudat. Daca vine ala micu si ordoneaza jocul inseamna ca jocul in sine se v-a schimba pentru ca e greu de crezut ca stie ce juca steaua inainte si asta e un lucru bun ca nu se vor intelege. Insa si Farului ii trebuie multe ca s-a castige jocul: calmitate, luciditate, sansa. Hai FARUL!!!

Ioca10
5th March 2007, 22:01
100% castigam meciul ;)

trotica
5th March 2007, 22:09
Cred ca traditia va fi respectata si vor cistiga stelistiiPrefer tradiția întâlnirilor directe olăroiu-Panduru :drak: "oli" a luat-o de la Pandi în ghencea cu 1-0 și cu încă un gol perfect valabil anulat de amicul nostru Corpodean :drak: Așa că sper să bată Farul și sper la un joc frumos al lor... :ok:

Sevilla86
5th March 2007, 22:23
si totusi nu era chiar off topic ca doar radoi joaca la Steaua nu?:rolleyes:

Si totusi ai inceput postul ala spunand ca esti offtopic :happy


100% castigam meciul ;)

Daca devine si Vladek mai optimist, avem echipa completa :ok:
Poate de vina e brazilianul, dar si eu incep sa fiu mai optimist. Batem la Constanta :yeah:

boni2204
5th March 2007, 22:28
Si totusi ai inceput postul ala spunand ca esti offtopic :happy




da si :rolleyes: am spus asta in incercarea de a nu se sterge, dar a fost inutil pt ca tot a fost sters:D

Cato_CTA
5th March 2007, 23:42
TU FARUL PENTRU MINE ESTI UNICA IUBIRE

LazioRoma
6th March 2007, 00:48
STEAUA nea dat meciu la urziceni acuma urmeaza sa ia cele 3 puncte la noi nu mai speratii atata

Dennis
6th March 2007, 00:59
Eu zic ca va fi un egal 1-1, desi daca intra Elton si coordoneaza bine jocul la mijloc, poate facem un meci bun.

Sa vedeti ce-o fi cand vine si Dica inapoi =)))

Hard
6th March 2007, 01:11
Poate batem si noi pe cineva anul asta...:D

StiL
6th March 2007, 02:02
STEAUA nea dat meciu la urziceni acuma urmeaza sa ia cele 3 puncte la noi nu mai speratii atata

ai mai mult de 12 ani copile? ACest gen de useri.. ar trebui banati sincer. Numai bine si Forza Farul!!!

danpuric78
6th March 2007, 03:22
Eu zic ca va fi un egal 1-1, desi daca intra Elton si coordoneaza bine jocul la mijloc, poate facem un meci bun.

Sa vedeti ce-o fi cand vine si Dica inapoi =)))

O sa faceti nishte jocuri senzationale ca alea cu OL, real, sevilla, pandurii, galati, ceahlaul, uta, vasluiiul si tot asa.
Singurul lucru pe care dica-l mai poate face este sa se transfere la o echipa de fotbal.
Oricum sper ca farul va urma exemplul vasluiului.

trotica
6th March 2007, 03:41
daca intra Elton si coordoneaza bine jocul la mijloc, poate facem un meci bun.Io zic că dacă intră Elton, va cânta "Sacrifice" la mijlocul terenului :drak: :drak:

chinezu
6th March 2007, 08:24
0-0.meci urat

Cristian
6th March 2007, 09:06
Ma intreb de data asta constantenii pe cine vor sustine. :D
Pronosticul meu: blat ptr steaua, deoarece steaua nu-si mai permite pasi gresiti in lupta asta surda pentru locul 2. Asadar victorie steaua.
Sa-l vedeti iar pe Gurita ce se impiedica, asa din greseala.

SORINULTRA
6th March 2007, 09:21
sper sa bata farul si sa le dea o palma morala acelor "stelisi" din constanta

tchibos
6th March 2007, 09:53
Elton sa stea in teren daca intra, altfel e posibil sa fie confundat cu copii de mingi

Celso
6th March 2007, 09:55
Te inseli :D
Ar putea sa fie al 7-lea meci in deplasare in care nu primim gol :ok:
Ne prieste briza de la Constanta. Farul 1-2 Steaua

in caz ca nu stii, iti spun ca ati luat gol la Vaslui etapa trecuta!:D :groggy:...am vorbit de consecutive! ..Steaua nu a marcat de 5 meciuri consecutive in deplasare~

STEAUA-MANIA
6th March 2007, 11:24
eu nu ma aventurez ca tine in fel de fel de teorii.
dar uita-te si tu ce se intampla in ultima vreme.
Cand adversarii nu se mai dau la o parte, cand macelarii stelisti mai sunt si eliminati din cand in cand, steaua continua sa uimeasca romania. cu elicopterele lui GG si golanismul lui MM.
ca de fotbal nu poate fi vorba la steaua.
Cand adversarii lui dinamo nu se dau la o parte si este un arbitraj corect,dinamo,nu castiga..vezi meciul cu poli timisoara.cu buteliile lui borcea,aberatiile lui turcu ,nu merg peste tot..:rosu:

Celso
6th March 2007, 12:23
asa este! in tur au fost toti arbitrii cu noi!:drak:

KillinG FieldS
6th March 2007, 12:55
Eu zic ca va castiga steaua fara probleme... nu degeaba farul a castigat la Urziceni...veti vedea ;)

Adi Da Samraj
6th March 2007, 13:18
STEAUA nea dat meciu la urziceni acuma urmeaza sa ia cele 3 puncte la noi nu mai speratii atata

cu cit ?

gheorghe
6th March 2007, 13:22
Bine ca nu joaca Curca! Dar si asa...intr-un oras de stelisti ...

Dennis
6th March 2007, 13:44
asa este! in tur au fost toti arbitrii cu noi!:drak:

Ati prins un tur bun, dar nu va mai dati mare echipa ca nu o sa mai jucati asa bine cel putin in urmatorii 10 ani... Va vad eu sezonu' viitor, ca peste locul 3 la pariu ca nu ajungeti...

J4vra maro
6th March 2007, 13:54
O sa faceti nishte jocuri senzationale ca alea cu OL, real, sevilla, pandurii, galati, ceahlaul, uta, vasluiiul si tot asa.
Singurul lucru pe care dica-l mai poate face este sa se transfere la o echipa de fotbal.
Oricum sper ca farul va urma exemplul vasluiului.

Spera pana la anu ca nu se mai fac greseli la Steaua. Si in ultimele 2 jocuri am fost privati de victorii deci poti sa gasesti alte exemple.

[moderat]

Aurel.D
6th March 2007, 14:39
Steaua nu a mai castigat in deplasare din Sept. 2006 si nu a mai marcat din 22 Oct. 2006....Va trebui sa isi revina mai repede si sa nu mai fie asa nervoasa daca mai vrea locul 2. Cred ca va fi un meci corect iar Farul le va pune multe probleme.....1X

THE HUN
6th March 2007, 15:52
Pronostic !.Dar sa vedem daca se mai lasa cu eliminari la Steaua.

Deck
6th March 2007, 16:14
Daca se joaca pe bune poate fi un "X" clasic pentru Steaua.

Gontel
6th March 2007, 16:19
Dupa ce ca anul trecut Steaua a castigat cu 4-1 la Constanta, anul asta nu va castiga in mod sigur. Asa se intampla, Steaua nu castiga 2 ani la rand intr-o deplasare. :D
Ma intreb daca va mai urma inca un 0-0.

Elphax
6th March 2007, 16:43
nu e in stare steaua sa bata ...

grande
6th March 2007, 16:45
....dar un egal este posibil !

Sevilla86
6th March 2007, 17:59
am vorbit de consecutive! ..Steaua nu a marcat de 5 meciuri consecutive in deplasare~

Nici acum nu ai dreptate :P
Mai incearca, poate inimeresti :ok:

Da ma, e blat! De acum incolo o sa facem numai blaturi! Ar fi prost Gigi sa nu faca... sunt convins ca Rapid umbla la arbitrii, asa ca nu poti tine pasul decat daca actionezi in spatele cortinei... am ajuns la vorba lu' Iancu :shocked:

Grecu_
6th March 2007, 18:09
Nici acum nu ai dreptate :P
Mai incearca, poate inimeresti :ok:

Da ma, e blat! De acum incolo o sa facem numai blaturi! Ar fi prost Gigi sa nu faca... sunt convins ca Rapid umbla la arbitrii, asa ca nu poti tine pasul decat daca actionezi in spatele cortinei... am ajuns la vorba lu' Iancu :shocked:

Presupun ca, la fel de bine, poti pune si mana in foc ca Steaua n-a apelat niciodata la astfel de tactici! Este? :happy

Meci de 2 solist. Daca cumva nu va fi asa, ii grava situatia in Ghencea...

danpuric78
6th March 2007, 19:08
Spera pana la anu ca nu se mai fac greseli la Steaua. Si in ultimele 2 jocuri am fost privati de victorii deci poti sa gasesti alte exemple.

[moderat]

:happy :happy
Mai ales la vaslui. Acolo ati fost clar dezavantajati de arbitraj.:headbang:
Coltescu a uitat de doua ori sa-l dea afara pe nesu. insa asta nu se pune nu?

LazioRoma
6th March 2007, 20:44
vreau un 1 - 1 desi.. nu cred` ca se poate asa ceva!

six
6th March 2007, 21:04
:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: Mai are rost......normal castiga steaua :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Celso
6th March 2007, 21:06
Nici acum nu ai dreptate :P
Mai incearca, poate inimeresti :ok:

Da ma, e blat! De acum incolo o sa facem numai blaturi! Ar fi prost Gigi sa nu faca... sunt convins ca Rapid umbla la arbitrii, asa ca nu poti tine pasul decat daca actionezi in spatele cortinei... am ajuns la vorba lu' Iancu :shocked:

scoate meciul de cupa cu Otelul si pune si partida cu Aradul, care tot deplasare a fost pt voi!

Sevilla86
6th March 2007, 21:18
scoate meciul de cupa cu Otelul si pune si partida cu Aradul, care tot deplasare a fost pt voi!

A fost teren neutru. In nici un caz deplasare, pt ca tribunele au fost pline cu stelisti. Ma rog, am jucat in 3 competitii si e greu sa ti o evidenta cu ultimele x meciuri in deplasare, acasa etc...
Cel mai important e urmatorul meci, cel cu Farul pe care il vom castiga :ok:

m8k
6th March 2007, 21:18
Fortza Farul!
Atentie la Radoi! Numa el singur e in stare sa va bata (la prorpiu):D
Tilinca arata ca ai fost ceferist, da goluri multe in plasa stelei!:yeah:

Tyler Durden
6th March 2007, 21:30
A fost teren neutru. In nici un caz deplasare, pt ca tribunele au fost pline cu stelisti. Ma rog, am jucat in 3 competitii si e greu sa ti o evidenta cu ultimele x meciuri in deplasare, acasa etc...
Cel mai important e urmatorul meci, cel cu Farul pe care il vom castiga :ok:

hmmm, imi vine sa-ti spun vorba aia din ,,Caldura mare": ,,amice esti i...."

danutzz_sb
6th March 2007, 22:15
:happy :happy :happy

Farul joaca acasa, chiar daca la capitolul "incurajarii" se simt de mult timp in deplasare. Trist.

la asta m-am referit si eu...sunt curios daca constantenii vor avea un pic de obraz si isi vor sustine echipa locala(excluzand putinii faristi adevarati):headbang:

danpuric78
7th March 2007, 00:10
Fortza Farul!
Atentie la Radoi! Numa el singur e in stare sa va bata (la prorpiu):D
Tilinca arata ca ai fost ceferist, da goluri multe in plasa stelei!:yeah:

Cred ca Radoi asta va avea bunul simt sa nu intre pe teren

LazioRoma
7th March 2007, 00:28
sa intre si radoi si oricine EGAL se termina!

boni2204
7th March 2007, 00:41
Cand adversarii lui dinamo nu se dau la o parte si este un arbitraj corect,dinamo,nu castiga..vezi meciul cu poli timisoara.cu buteliile lui borcea,aberatiile lui turcu ,nu merg peste tot..:rosu:
esti comic:happy :happy :happy au facut si ei un egal si gata restul de 18 victorii le-a obtinut borcea cu buteliile, tu chiar crezi ce spui:headbang: :headbang: :headbang: :rolleyes:sau vrei sa il plagiezi pe turcu ..in privinta aberatiilor:lol:

Kooler
7th March 2007, 07:21
la asta m-am referit si eu...sunt curios daca constantenii vor avea un pic de obraz si isi vor sustine echipa locala(excluzand putinii faristi adevarati):headbang:

Bineinteles ca vor sustine echipa locala, dar daca steaua va fii condusa pe tabela "o anumita galerie"(principala) va incerca sa o incurajeze. :headbang:

Sevilla86
7th March 2007, 09:02
hmmm, imi vine sa-ti spun vorba aia din ,,Caldura mare": ,,amice esti i...."

Tu-mi citezi din Caragiale, eu iti citez din Moderatorii OLS :D
"Ataca ideea nu persoana"
abtinete sa-mi spui vorbe... mai bine argumente.

Cipus
7th March 2007, 10:55
Farul trebuie sa ia exemplul Vasluiului, cu atat mai mult cu cat se afla in preajma locurilor retrogradabile. M-am gandit ca Farul a castigat la Unirea pentru a pierde linistit acasa cu Steaua insa acest gand a ramas la stadiul de idee. Ceahlaul sunt convins ca va scapa de retrogradare si prin prisma noii echipe dar si solidul motiv ca are stadion de nivel european. Sa fim seriosi nu vom vedea Ceahlaul in liga a 2-a si sa profite de acel stadion Prefabricate Modelu in dauna marilor noastre echipe din Liga 1, din contra anul viitor o sa vedem Ceahlaul ca se bate pentru UEFA.
Lasand off topicul deoparte spun ca pentru ultimul loc retrogradabil se vor bate Farul si Poli Iasil. Mai pot intra in hora Unirea si Pandurii insa acestea din urma au un program mult mai usor decat Poli si Farul.
Farul - Steaua 0-0 meci pe viata si pe moarte

tchibos
7th March 2007, 10:57
e bun si un punct :ok:

ovidiu62
7th March 2007, 12:53
Bat marinarii de apa sarata pentru ca Steaua nu este in forma.

dede
7th March 2007, 14:43
sigur nu e blat? :lol:

kain
7th March 2007, 14:50
Nu m-ar mira daca ar castiga Steaua cu 3-0.. :ras-plans:

danpuric78
7th March 2007, 14:54
sigur nu e blat? :lol:

In mod normal nu. Adica aia de la farul nu prea isi pot permite sa arunce puncte.
Daca pierd acum acasa e ca si s-ar inscrie pentru ultimul loc retrogradabil.

dede
7th March 2007, 14:57
atunci daca va castiga Steaua sa nu zici ca e blat...la fel de bine ar putea castiga si farul...

Geografu
7th March 2007, 17:52
FORZZA STEAUA !! Trebuie sa ne revenim baieti,altfel e de rau.Sper ca Domul "Ceasuri" Olaroiu sa revina pe calea cea drepta si castigam la Constanta.
Go Steaua :yeah: !

florin_vs
7th March 2007, 19:09
sper sa bata Farul :ok:

Kooler
7th March 2007, 21:25
Si eu sper la fel. Desi ne va fi greu.

codrind
7th March 2007, 22:17
BATE Farul!

Doar să nu se revină la vechile "practici"! :sleep:

StiL
7th March 2007, 22:39
Bate Farul. SI chiar daca nu reuseste.. si face un egal sau chiar ia bataie.. vreau sa se daruiasca pe teren!

Dennis
7th March 2007, 22:41
BATE Farul!

Doar să nu se revină la vechile "practici"! :sleep:

Pai daca Steaua automat s-a trecut la "vechile practici"...cum zici tu...dupa mintile voastre cretine, ar fi bine nici sa nu se mai joace fotbal in Romania, ce rost mai are..

florin_vs
7th March 2007, 23:25
BATE Farul!

Doar să nu se revină la vechile "practici"! :sleep:

nu cred ca in situatia in care se afla Farul isi permite sa dea meciuri ;)

LazioRoma
8th March 2007, 00:25
sper sa fie bine un egal e nemaipomenit pt constanta
!

Kooler
8th March 2007, 01:07
sper sa fie bine un egal e nemaipomenit pt constanta
!

Nemaipomenit ar fi sa castigam, nu sa facem egal, poate pentru tine, care nestiind cu ce echipa tii mai mult vrei sa le impaci pe amandoua. :(

Parerea mea e ca situatia de la steaua ne permite macar sa speram la acest lucru. Ambele echipe sunt in foame de puncte si ar trebuii sa iasa un meci frumos in care sa vedem ambele echipe in atac. Asta daca nu...

tchibos
8th March 2007, 13:29
o mie de vorbe nu fac cat o imagine care sa ilustreze exact ce vrem :)

Deck
8th March 2007, 16:45
Panduru a declarat deja ca nu vrea sa supere Steaua. :rosu:

Cu toate astea as vrea ca Farul sa lupte. Chiar daca pierde sa piarda frumos.
Sa iasa un meci gen Otelul-Steaua.
Ar fi o sansa pentru Farul sa readuca spectatorii pe stadion.
Dar tare ma tem ca.......:D

trotica
8th March 2007, 16:59
Panduru a declarat deja ca nu vrea sa supere Steaua. :rosu: Serios?!? Ia bagă citatul din Pandi, nu interpretarea ta :drak:

Deck
8th March 2007, 17:14
„Jucatorii Farului nu trebuie sa simta nici o presiune pentru meciul cu Steaua, chiar daca in tur au fost acuzati de non-combat. Ei trebuie sa dovedeasca ca au valoare, sa arate ca sint altii, ca joaca mult mai bine decit in prima parte a campionatului”

„Pe mine sigur nu va fi nici o presiune pentru ca pina acum am antrenat doar echipe nou promovate si acum Farul, echipa aflata in zona retrogradarii. Sint obisnuit cu presiunea. Chiar daca vom invinge, bucuria mea va fi moderata din respect pentru Steaua“

Bla-bla-bla si sfarsitul e acelasi.
Repet: as dori un meci pe bune, dar nu prea cred.

Sunchase
8th March 2007, 17:15
Inca nu s-a scos meciul de la pariuri ? :sleep:

trotica
8th March 2007, 17:32
„Jucatorii Farului nu trebuie sa simta nici o presiune pentru meciul cu Steaua, chiar daca in tur au fost acuzati de non-combat. Ei trebuie sa dovedeasca ca au valoare, sa arate ca sint altii, ca joaca mult mai bine decit in prima parte a campionatului”

„Pe mine sigur nu va fi nici o presiune pentru ca pina acum am antrenat doar echipe nou promovate si acum Farul, echipa aflata in zona retrogradarii. Sint obisnuit cu presiunea. Chiar daca vom invinge, bucuria mea va fi moderata din respect pentru Steaua“

Bla-bla-bla si sfarsitul e acelasi.
Repet: as dori un meci pe bune, dar nu prea cred.Când a venit la noi, în 2002, înaintea meciului cu steaua a făcut o delarație și mai tranșantă, a declarat ceva de genul "nu pot da cu piciorul celor cinci ani cât am fost jucător la steaua, am fost și voi rămâne stelist, dar acum sunt antrenor la Poli, vom juca cu ei și știm unde să-i lovim". Antrenorul stelei de-atunci era tot olăroiu, și Poli a învins în acel meci din ghencea cu 1-0 și având încă un gol perfect valabil anulat de corpodean.

Ți-ar place ca Grigoraș, ca antrenor al Oțelului, să spună înaintea unui meci cu Farul "cea mai mare bucurie a vieții mele va fi să înving mâine Farul!" ?!? :rolleyes:

Liviu
8th March 2007, 17:41
Panduru a declarat deja ca nu vrea sa supere Steaua. :rosu:

Cu toate astea as vrea ca Farul sa lupte. Chiar daca pierde sa piarda frumos.
Sa iasa un meci gen Otelul-Steaua.
Ar fi o sansa pentru Farul sa readuca spectatorii pe stadion.
Dar tare ma tem ca.......:D
Ce a declarat de fapt Panduru : "Sunt niște proști cei care fac speculații că meciul cu Steaua ar fi aranjat și nici nu au ce să caute în fotbal. Să le facă la ei acasă, nu cu mine și cu echipa mea"

Lover
8th March 2007, 20:14
0-1 steaua din penalty...sau macar un gol din offside...sau poate o eliminare pt farul , 1 din 3 ... :)

tchibos
8th March 2007, 20:27
Bosanceanu a zis ca pentru meciul asta ofera prime jucatorilor ca sa bata Steaua, asa ca .. pazea :)

grande
8th March 2007, 20:33
Bosanceanu a zis ca pentru meciul asta ofera prime jucatorilor ca sa bata Steaua, asa ca .. pazea :)

Dar voi deobicei jucati pentru Crucea Rosie, sau numai cand jucati impotriva echipei astea din ghencea primiti prime ?:shocked:

caine19
8th March 2007, 20:40
In mod normal ar trebui sa bata steaua , dar nu se stie niciodata:rolleyes:

lolo_grupa_c
8th March 2007, 21:38
...se mai lauda unii ca fac spectacol,cand ei de fapt sunt minoritari la ei pe stadion...pacat..
...orice rezultat,dar sa ia bataie steaua...

tchibos
8th March 2007, 21:47
caine te cam contrazici singur..

grande oricine e stimulat cu o prima isi da un mai mare interes.. asa fac oamenii in general.. voi nu faceti la fel?

starsteel
8th March 2007, 22:10
Un meci care datorita jocului Stelei e de 1X2 insa pt. Scooterul difuzat in meciul de Cupa la statia de amplificare a stadionului parca am vedea in cazul unui 2 mai multi constanteni fericiti, ceea ce nu e deloc normal. :nah: ......bumerangul? :drak: :evil:
FORTZA STEAUA ! Jos Oli!

SORENSEN
8th March 2007, 22:13
Inca nu s-a scos meciul de la pariuri ? :sleep:

:happy incerci sa fi comic...dar nu-ti iese :lol:

lolo_grupa_c
8th March 2007, 22:26
un singur jucator de la farul isi va apara corect sansele(asta in cazul in care vor fi discutii)...acela este iulian apostol...

tchibos
8th March 2007, 22:45
si care ar fi logica de fier?

trotica
8th March 2007, 22:49
un singur jucator de la farul isi va apara corect sansele(asta in cazul in care vor fi discutii)...acela este iulian apostol...Pfuaa, mă complexezi, eu până nu demult ghiceam în cafea, da' acu', dup-atâta cafea, m-am cam globalizat și ghicesc direct în bani... Nu-mi vinzi pontul, de unde și până unde? :D :P

Sezione
9th March 2007, 00:19
in mod normal era un meci in familie..da acum..daca farul vrea sa se joace cu focul))))

LazioRoma
9th March 2007, 01:13
da e un meci in familie.. dea lungul anilor FARUL si STEAUA sau inteles asupra rezultatelor directe !

Hard
9th March 2007, 01:45
2 solist !

trotica
9th March 2007, 02:46
2 solist !Mai discutăm după meci :D :bere: :)

Cipus
9th March 2007, 03:07
de data asta cred ca va fi un meci serios, daca va fi asa Steaua un inscrie nici la Constanta si poate ajunge pe locul 4. M-am saturat de superstitiile lui Olaroiu, am auzit ca din superstitie Iacob n-a fost titular la Vaslui si la bagat doar cateva minute pe final

Deck
9th March 2007, 10:20
Se pare ca nu joaca ala micu. :evil:
Iarba gazonului din Constanta e destul de mare. Daca mai si ploua va fi cam greu de gasit.
Daca meciul chiar va fi pe bune atunci Oli si MM iar vor da vina pe arbitrii, FRF, LPF, vreme, situatia din Iraq, incalzirea globala, etc. :drak:
Farul nu are forta din perioada Grigoras dar Steaua e pe niciunde.
Doar rugaciunile (sau banii lui JJ) o pot ajuta.

be@
9th March 2007, 11:05
MANTAUA


Toate frustrarile Stelei din ultimul timp legate de arbitraj si-au gasit rezolvarea in decizia CCA de a-l delega pe Augustus Constantin la meciul cu Farul, de miine. Sezonul trecut s-a intimplat la fel, dupa partida cu scandal de la Bistrita, fiul sefului CCA conducind in etapa urmatoare meciul Steaua - CFR Cluj, 2-0. Centralul vilcean nu a acordat un penalty clar ardelenilor, la scorul de 1-0.
Meme Stoica, Gigi Becali si Cosmin Olaroiu s-au intrecut, in ultima vreme, in acuze la adresa arbitrilor. Reac- tii mai mult sau mai putin normale, avind in vedere ca Stelei i-a fost anulat un gol valabil la Oradea, in remiza alba cu UTA, in timp ce, pentru infringerea de la Vaslui, oficialii ros-albastri au ga- sit o scuza in faptul ca Thereau a fost eliminat, fara prea multe argumente, de centralul Sebastian Coltescu.

"Nu se mai poate asa ceva! Noi muncim, iar arbitrii isi bat joc de munca noastra!", au rabufnit sefii din Ghencea. Din cite se pare, Comisia Centrala a Arbitrilor (CCA) pare ca nu vrea sa mai auda prea multe reprosuri din partea Stelei. Altfel nu se poate explica o coincidenta cel putin bizara: delegarea lui Augustus Constantin, fiul lui Gheorghe Constantin, seful arbitrajului romanesc, la partida de la Constanta, de miine. De ce coincidenta?

Pentru ca acelasi Augustus a fost delegat la un meci al Stelei, sezonul trecut, intr-o perioada in care echipa din Ghencea pusese din nou presiune maxima pe fluierasi dupa partida cu scintei de la Bistrita. Atunci, in fieful lui Jean Padureanu, trupa lui Olaroiu a pierdut cu 1-0, dupa o intilnire la finalul careia i-a repros at centralului Serea nevalidarea unui gol si neacordarea unui penalty.

Mai mult, Steaua a terminat meciul cu doi eliminati, Iacob si Ghionea primind cite un cartonas rosu. Nervozitatea a atins cote maxime in vestiar, cind Radoi si acelasi Iacob s-au ranit destul de grav, dupa ce au lovit cu furie in ferestre. Revenind la Augustus Constantin, prestatia acestuia din partida cu CFR Cluj, din etapa imediat urmatoare, a nemultumit pe multa lume. Mai putin pe Steaua, care fusese iertata de un penalty clar la scorul de 1-0 in favoarea ei.

Si atunci, ca si acum, ros-albastrii nu traversau o perioada prea buna in ceea ce priveste evolutia din teren, astfel ca un sprijin discret din partea centralului nu strica niciodata.

AUGUSTUS CONSTANTIN (declaratie acordata SPT, 16 mai 2006): "A fost fault in careu la Tilinca. Trebuia sa acord penalty. Stiu ca am gresit."

Meme, amendat si suspendat
Dupa partida de la Bistrita, managerul general al Stelei, Mihai Stoica, a avut cel mai mult de suferit. Acesta a fost suspendat de Comisia de Disciplina pentru sase luni si amendat cu 1.000 de euro. Dar a ajuns si pe lista neagra a Jandarmeriei, care l-a sanctionat cu 1.000 RON, dupa ce, la finalul jocului, a avut loc un incident intre oficialul stelist si seful dispozitivului de jandarmi, colonelul Ionel Ciumuca.

Ce i s-a reprosat lui Augustus Constantin dupa meciul Steaua - CFR Cluj

Minutul 33: Paraschiv l-a faultat pe Minteuan, de la spate, la un metru de Augustus Constantin
Decizia arbitrului: a lasat jocul sa continue
Decizia corecta: fault pentru CFR si cartonas galben pentru Paraschiv
Minutul 58: Goian a marcat, apoi s-a dus la marginea terenului, a scos steagul de la colt si l-a fluturat, parasind terenul joc
Decizia arbitrului: nu a luat nici o masura
Decizia corecta: Goian trebuia avertizat pentru manifestarea excesiva a bucuriei, ceea ce ar fi insemnat eliminarea, pentru ca mai avea un cartonas galben
Minutul 74: Tilinca a patruns in careul stelist, Baciu l-a tras de mina, l-a impins, i-a pus piedica
Decizia arbitrului: a lasat jocul sa continue
Decizia corecta: penalty si cartonas galben pentru Baciu

SORENSEN
9th March 2007, 11:20
Be@ nu te dezminiti ...iti multumesc pt precizari si pt ca ne-ai luminat in privinta arbitrului ...

YoYoyOi
9th March 2007, 11:33
mda... am fi preferat sa fie Corpodean la centru, macar stiam un lucru. Dar iar s-a incurcat calculatorul si in loc sa fie delegat la noi, Corpodean nu a fost de legat...la noi, ci pe alte meleaguri ;) stim noi care :rolleyes:

Cipus
9th March 2007, 11:54
indiferent cine arbitreaza, bate Farul cu 1-0

Lover
9th March 2007, 11:56
daca nu`i ajuta corpodean...steaua nu marcheaza pana in etapa a 10-a :)
decat salomir...tot mai bine corpodean...

be@
9th March 2007, 12:06
Be@ nu te dezminiti ...iti multumesc pt precizari si pt ca ne-ai luminat in privinta arbitrului ...

Cu placere. Si altadata. :drak:

LazioRoma
9th March 2007, 15:50
Be@ vezizi de moldova lasa fratia in pace:D

Vladek
9th March 2007, 17:22
Be@ nu te dezminiti ...iti multumesc pt precizari si pt ca ne-ai luminat in privinta arbitrului ...

Subscriu .. si poate ne indici si deciziile corecte din urmatoarele 50 de meciuri .... Casandra din Iasi ...:D :D

six
9th March 2007, 18:27
da e un meci in familie.. dea lungul anilor FARUL si STEAUA sau inteles asupra rezultatelor directe !normal men ;)

StiL
9th March 2007, 20:27
aoleu.. va rog frumos.. nu'l mai bagati in seama pe copilu ala de FarulConstanta.
Ontopic : Vreau sa vad in meci frumos.. in care baietii sa joace deschis, la sacrificiu! Forza Farul!

Lordul
9th March 2007, 20:56
Farul ! Farul va invinge si Steaua va continua sa nu castige in deplasare

Luis Garcia10
9th March 2007, 21:18
Inca un blat , nu ? Ca la Iasi , Galati ,Targu Jiu , Craiova, Oradea, Piatra Neamt? Nu va e ma rusine? Blaturile sunt la ele acasa in alta zona a capitalei ! In Groapa lu`Borcea , sau mai nou "Ligheanul comunist" cum l-au denumit chiar fanii dinamovisti :happy

Cappone
9th March 2007, 23:13
2 clar.farul va sta capra!!!!

Ioca10
9th March 2007, 23:13
Farul desi joaca aks o sa se simta ca in deplasare;)oricum blatul e sigur:D

Jus7M3
9th March 2007, 23:44
2 clar.farul va sta capra!!!!

din pacate ... :( .. sper ca totush farul sa joace corect si sa scoata macar un egal !!

anti-bucuresti !!

magica_steaua
10th March 2007, 00:02
bate STEAUA 4-0.............farul e doar o echipa de sclavi

Kainsashiki
10th March 2007, 00:19
usor baieti, ca va indepartati de subiect!

crissis
10th March 2007, 00:39
bate STEAUA 4-0.............farul e doar o echipa de sclavi

Daca este sa bata Steaua o va face la cel mult un gol diferenta si dupa multe chinuri si ratari .

LazioRoma
10th March 2007, 00:41
egal 1 - 1

crissis
10th March 2007, 00:44
egal 1 - 1

Totul este posibil :ok:

Diodude
10th March 2007, 01:55
Normal dupa valoarea celor 2 echipe la ora actuala as fi tentat sa pronostichez un 1X.Dar avand in vedere statutul DE "CAPRA" a Farului in fata stelei cred ca iese un 2 solist.

LazioRoma
10th March 2007, 02:51
Normal dupa valoarea celor 2 echipe la ora actuala as fi tentat sa pronostichez un 1X.Dar avand in vedere statutul DE "CAPRA" a Farului in fata stelei cred ca iese un 2 solist.

Esti un idiot daca crezi ca Farul va sta si de data asta capra am ratat obiectivul principal lucurile 3-4 sa ratat si cupa ..mai ramane intertoto de ales.. avand in vedere situatuatia jucatorilor si a lui Bosanceanu .. totusi daca ar fii dupa mine sar termina 1 - 1 dar acuma dumnezeu cu mila

danpuric78
10th March 2007, 04:36
In primele doua etape, doi sclavi recunoscuti, UTA si Vasluiul deja s-au revoltat. daca se continua in ritmul asta, mi-e mila de steaua.:D

[moderat]

trotica
10th March 2007, 05:52
A doua confruntare Panduru-olăroiu :drak: În prima, Pandi "l-a dovedit" pe oli chiar în ghencea, cu un lot considerabil mai slăbuț valoric decât ce are acum la dispoziție, diferența fiind că, atunci când i-a preluat ca antrenor, moralul și ambiția jucătorilor de-atunci erau respectiv mai bune decât a celor de acum. "Stelist declarat" era Pandi și-atunci, e și-acum, deci nu se pune. Meci ușor nu va fi pentru nici una dintre cele două combatante, atât fizic, dar mai ales psihic. Iar eu cred că, la acest capitol, Pandi îi este net superior lui olăroiu, și asta s-ar putea să încline balanța în favoarea Farului. Pe de altă parte, Panduru se vede c-a muncit mult nu numai la moralul jucătorilor și la coeziunea echipei, ci și la pregătirea fizică - Farul cred că va fi mai "proaspătă" decât steaua în repriza a II-a. Mi-e târșă numai de greșelile individuale ale jucătorilor Farului... 1X

P.S. gsp: Delegația Stelei a ajuns la Constanța pentru partida cu echipa locală Farul și s-a cazat la hotelul Iaki, din stațiunea "Mamaia". Steliștii au fost așteptați de patru fani , care le-au solicitat jucătorilor autografe.

PATRU fani?!? :happy :happy :happy :happy :happy

Sevilla86
10th March 2007, 07:56
PATRU fani?!? :happy :happy :happy :happy :happy

Probabil ca aia s-a intamplat sa fie prin zona. Nu cred ca s-a anuntat locul si ora vanirii stelistilor la Constanta asa ca nu avea cine sa-i astepte.
Sclavagism e mult spus... inainte sa pronuntati cuvinte ca sclavi, mai bine ati spune coruptii, dar nu cred sa fie cazul.
Victorie usoara Steaua 3-0 ca sa alimenteze in continuare teoriile conspirative si paranoia unor forumisti frustrati :D

tchibos
10th March 2007, 08:50
sper sa bata Farul doar sa va dea peste nas tuturor celor pentru care limita bunului simt nu mai reprezinta nimic.

gheorghe
10th March 2007, 09:53
steaua2 vs. steaua1 = pronostic SIGUR 2! Farul este singura echipa din Romania care are nesansa de a juca in singurul oras de peste 250 000 de locuitori, unde predomina suporterii oaspetilor:sleep: In aceasta seara vom urmari un nou episod din serialul de mare succes in Constanta "Cum sa fim preshurile stelei"! Speram ca acesti tristi actori sa aiba o viata scurta in prima liga.:(

Tyler Durden
10th March 2007, 10:21
eu n-am inteles niciodata cum orase ca Timisoara sau Craiova ( de aceeasi marime ca si Constanta) reusesc sa aiba super-galerie, iar la Constanta lucrurile stau atat de jalnic. Oricum respect pentru constantenii cu identitate locala.

six
10th March 2007, 11:18
eu n-am inteles niciodata cum orase ca Timisoara sau Craiova ( de aceeasi marime ca si Constanta) reusesc sa aiba super-galerie, iar la Constanta lucrurile stau atat de jalnic. Oricum respect pentru constantenii cu identitate locala.Cred ca se trage de la turci :D ....respect vom avea cand Constantenii vor rupe pisica numita sTEAUA si tot ce inseamna pupincurismul ieftin de bucuresti......forza faru' in acest meci ;)

0kdaniel4
10th March 2007, 11:26
Nu va fi un meci inchis adica 0-0 Eu cred ca se va marca , si sper sa bata farul pt ca au nevoie de puncte ,sunt intr-o situatie dificila in care nu au mai fost de mult timp(criza).>Inca una pentru fani:yeah: >

megastar
10th March 2007, 11:35
respect vom avea cand Constantenii vor rupe tot ce inseamna pupincurismul ieftin de bucuresti......forza faru' in acest meci ;)

Forza Farul, respect suporterilor contanteni care vor fi azi anti Steaua. Totusi nu inteleg fraza de mai sus... Rapid e tot din Bucuresti.S-a schimbat ceva intre galeria voastra si cea rapidista??? Daca da,atunci imi cer scuze.

six
10th March 2007, 11:41
Forza Farul, respect suporterilor contanteni care vor fi azi anti Steaua. Totusi nu inteleg fraza de mai sus... Rapid e tot din Bucuresti.S-a schimbat ceva intre galeria voastra si cea rapidista??? Daca da,atunci imi cer scuze.Rapid ii din Giulesti :D iar simpatia consta in lupta pt lichidarea sistemului "ticalosit":D in rest daca ai observat nu ii menajam....:ok:

bada_otelul
10th March 2007, 11:53
am citit articolul de pe ols legat de eliminarile de la steaua si parcursul din deplasare,sunt curios oare de cate ori bause cele 44 de pahare ala care l-a scris,numai ineptii.delectati-va:
Steaua nu a mai câștigat în Liga I din 9 septembrie 2006, atunci când s-a impus cu 1-0 la Galați, iar de atunci roș-albaștrii au disputat 7 meciuri în deplasare, trei dintre ele pierdute, 0-1 cu Dinamo, 1-2 cu Oțelul, și 0-1 cu FC Vaslui, și patru terminate la egalitate, 1-1 cu Poli Iași, iar apoi 0-0 cu Ceahlăul, Pandurii Tg. Jiu și Universitatea Craiova.

:headbang: :headbang: :headbang: steaua a jucat de 2 ori la Galati intr-o luna jumate :headbang: :headbang: :headbang:

Tyler Durden
10th March 2007, 12:34
Forza Farul, respect suporterilor contanteni care vor fi azi anti Steaua. Totusi nu inteleg fraza de mai sus... Rapid e tot din Bucuresti.S-a schimbat ceva intre galeria voastra si cea rapidista??? Daca da,atunci imi cer scuze.

tu faci o grava confuzie. intre Rapid si Poli nu e vorba de relatii de sclavagism sau de pupincurism, ci de respect reciproc. ai vazut vreodata vreun blat Poli -Rapid??

sebi_farul
10th March 2007, 13:25
O fi martie pe afara, dar Farul o sa ii "caniculeze" pe cei de la Steaua, si o scoatem untul din ei, si o sa le luam si punctele.... :yeah:

Cipus
10th March 2007, 13:39
nu inteleg de ce spun toti ca Farul face meciurile Stelei, cand in urma cu 2 sezoane parca, a batut Farul pe Steaua prin golul lui Cristocea din penalty si Steaua era tot asa intr-o mare criza, pe punctul de a fi ajunsa in clasament. Sau poate prietenia intre cele 2 echipe este una mai recenta pentru ca de atunci Farul nu a mai invins Steaua (1-4 la Constanta, 0-3 la Bucuresti). Acum e randul Farului sa bata din nou, 1-0 gol Todoran. Ma intreb insa cum se vor simti fanii Stelei din Constanta daca castiga Farul?

bada_otelul
10th March 2007, 13:56
nu inteleg de ce spun toti ca Farul face meciurile Stelei, cand in urma cu 2 sezoane parca, a batut Farul pe Steaua prin golul lui Cristocea din penalty si Steaua era tot asa intr-o mare criza, pe punctul de a fi ajunsa in clasament. Sau poate prietenia intre cele 2 echipe este una mai recenta pentru ca de atunci Farul nu a mai invins Steaua (1-4 la Constanta, 0-3 la Bucuresti). Acum e randul Farului sa bata din nou, 1-0 gol Todoran. Ma intreb insa cum se vor simti fanii Stelei din Constanta daca castiga Farul?

cum sa se simta,va fi doliu printre pseudostelistii din constanta.nu e vb neaparat ca farul ar fi sclava stelei desi unele meciuri par intr-adevar a fi trucate dar de fiecare data cand pierde o echipa cu steaua dinamo si mai rar rapid e fanii celorlalte doua sar cu replici penibile ca a fost blat au trantit meciul etc desi de cele mai multe ori chiar nu au dreptate.asa ne-au facut si noua sezonul trecut cu steaua,asa ne-au facut anul asta contra lui dinamo si rapid,uitand toti ca noi i-am incurcat de cate ori am putut si pe unii si pe ceilalti.la fel si farul,toti uita ca in sezonul in care a ajuns farul in finala cupei constantenii si noi am invins pe teren propriu trioul sdr.ca sa nu mai comenteze nimeni nimic ar trebui ca in fiecare sezon sa ii batem si in tur si in retur pe toti...aproape imposibil:( :( :(

Deck
10th March 2007, 14:01
Una peste alta Farul - Steaua 3-1. :lol:

LazioRoma
10th March 2007, 15:42
1 - 1 o sa se termine va zic de acuma

Liviu
10th March 2007, 15:50
nu inteleg de ce spun toti ca Farul face meciurile Stelei, cand in urma cu 2 sezoane parca, a batut Farul pe Steaua prin golul lui Cristocea din penalty si Steaua era tot asa intr-o mare criza, pe punctul de a fi ajunsa in clasament.
Ultimele 5 sezoane :
2001-2002 : Farul-Steaua 0-2
2002-2003 : Farul-Steaua 2-1
2003-2004 : Farul-Steaua 2-1
2004-2005 : Farul-Steaua 1-0
2005-2006 : Farul-Steaua 1-4

pff
10th March 2007, 17:09
Ultimele 6 sezoane :
2001-2002 : Farul-Steaua 0-2
2002-2003 : Farul-Steaua 2-1
2003-2004 : Farul-Steaua 2-1
2004-2005 : Farul-Steaua 1-0
2005-2006 : Farul-Steaua 1-4
2006-2007 : Farul-steaua 2-0
:D

sebi_farul
10th March 2007, 18:14
Poate da gol Cristocea... Pentru. Farul.. autogol,,, :groggy: :happy :yes:

Luis Garcia10
10th March 2007, 18:23
Va fi blat :rosu: :happy

Jus7M3
10th March 2007, 18:24
Cred ca se trage de la turci :D ....respect vom avea cand Constantenii vor rupe pisica numita sTEAUA si tot ce inseamna pupincurismul ieftin de bucuresti......forza faru' in acest meci ;)

bine spus .. bafta farului !!

danpuric78
10th March 2007, 18:26
Eu cred ca stelistii isi vor arata inca odata superclasa incontestabila si vor demonstra ca exceleaza la scandaluri, K1, acuzat arbitrajul si alte din astea.
Pe scurt, vor demonstra, pentru a cata oara, ca aceasta competitie ii depaseste.

Luis Garcia10
10th March 2007, 18:31
Eu cred ca stelistii isi vor arata inca odata superclasa incontestabila si vor demonstra ca exceleaza la scandaluri, K1, acuzat arbitrajul si alte din astea.
Pe scurt, vor demonstra, pentru a cata oara, ca aceasta competitie ii depaseste.

In stilul tau inconfudabil :happy :happy :happy Auzi la el :happy Aceasta competitie ne depaseste ! Sper ca ai vrut sa glumesti , ca daca nu , inseamna ca tu esti cel pe care il depasesc toate :happy

danpuric78
10th March 2007, 18:47
In stilul tau inconfudabil :happy :happy :happy Auzi la el :happy Aceasta competitie ne depaseste ! Sper ca ai vrut sa glumesti , ca daca nu , inseamna ca tu esti cel pe care il depasesc toate :happy

Ba eu nu glumesc deloc. Eu doar constat ca de cand v-au parasit arbitrii si satelitii, nu mai castigati, ba mai mult nici macar nu mai reusiti sa dati goluri.
Asta ce inseamna. Ca va ridicati la nivelul competitiei?
Luis, daca nu scapati repede de Oli, nu va vad bine deloc. :D

Luis Garcia10
10th March 2007, 19:05
Uite-te la semnatura mea si ai sa vezi ca te aprob in totalitate :D

danpuric78
10th March 2007, 19:26
Uite-te la semnatura mea si ai sa vezi ca te aprob in totalitate :D

Luis mai radem si noi de steaua, ce vrei.
Doar nu vrei sa ne dam mana si sa planga dinamovistii si rapidistii de lipsa de forma a stelei.
Cred ca pe threadurile de intenr ne e permis sa mai face cate o gluma sau un mishto, chiar daca par mai deplasate.

Ioca10
10th March 2007, 19:31
Luis mai radem si noi de steaua, ce vrei.
Doar nu vrei sa ne dam mana si sa planga dinamovistii si rapidistii de lipsa de forma a stelei.
Cred ca pe threadurile de intenr ne e permis sa mai face cate o gluma sau un mishto, chiar daca par mai deplasate.

Aici e vorba de Farul-Steaua iar daca nu ai nik de spus legat de meci te sfatuiesc sa nu mai postezi aiurea;)
Atmosfera am auzit ca o sa fie incendiara pe stadion Forzza Steaua:yeah:

Luis Garcia10
10th March 2007, 19:34
Stiu cum e cu intepaturile astea... :D Si mie imi place sa intep cainii :happy

Vladek
10th March 2007, 19:49
Deci, cum a ramas cu meciul asta ? E blat (ca la Oradea, Tg. Jiu, Galati) sau ne ajuta iar arbitrii, ca la Vaslui sau Oradea ?

pff
10th March 2007, 19:52
sper sa fie blat in favoarea Farului :)

fandinamo_cta
10th March 2007, 19:54
2 solist:rosu:

POPI POPESCU
10th March 2007, 20:02
Pentru Steaua obiectivul final al sezonului actual este castigarea Cupei Romaniei si calificarea in Liga Campionilor de pe locul secund in Campionat. Steaua trebuie sa castige la Constanta pe stadionul Gheorghe Hagi si acest lucru nu este doar posibil ci si probabil. O victorie a Stelei la limita nu pare in sfera absurdului, oricum echipa lui Oli nu-si mai poate permite sa piarda puncte unde nu trebuie, avand in vedere ca Rapidul si Clujul nu dorm si asteapta in spate orice pas gresit al Stelei. Pentru linistea si fericirea noastra, a romanilor si bucurestenilor stelisti, hai Forza Steaua, bafta pe Hagi! (P.S.: eu nu cred ca Gica Hagi sau Gica Popescu vor face mai mare lucru decat Oli si MeMe in cazul in care Gigi Becali ii demite pe prietenii sai, desi ii simpatisez mult! Nu cred ca are vreo legatura cu antrenorul criza prin care trece Steaua. Asa cum nici Walter Zenga nu trebuia dat afara cum nici Protasov nu trebuia sa plece. Este si firesc ca fiecare echipa sa aiba perioade si mai putin bune, se vor reface baietii, atata liniste si rabdare deci continuitate trebuie sa avem). Eu zic ca Oli ar trebui (sa fie facut) sa plece abia cand Steaua nu se califica in Liga Campionilor si nici nu ia Cupa Romaniei, atunci demisia/demiterea ar fi justificata si intemeiata. Deocamdata succesele lui Oli in Campionat, UEFA si Liga Campionilor nu il recomanda pt plecare de la Steaua. Trebuie sa mai asteptam.

danpuric78
10th March 2007, 20:08
Deci, cum a ramas cu meciul asta ? E blat (ca la Oradea, Tg. Jiu, Galati) sau ne ajuta iar arbitrii, ca la Vaslui sau Oradea ?

Vladek, blat nu cred ca va fi, ca n-am vazut blat in romania in 2007 pana acum.
Daca va ajuta "arbitrii" ca la oradea, cred ca oli chiar va pleca.
In schimb daca steaua va juca ca la vaslui, va pierde indiferent pe cine vor ajuta arbitrii.

Lordliv
10th March 2007, 20:15
pana cand?
bate steaua! ( daca joaca in 11):)

Vladek
10th March 2007, 20:15
Daca va ajuta "arbitrii" ca la oradea, cred ca oli chiar va pleca.


Oli va pleca probabil la sfarsitul sezonului, indiferent ce se va mai intampla. Deocamdata sub conducerea inteleapta a marelui Olaroiu si managementul la fel de intelept al marelui Stoica, Steaua e pe locul 3, cu 3 puncte mai putin decat CFR-ul (cu un joc mai putin ce-i drept).



In schimb daca steaua va juca ca la vaslui, va pierde indiferent pe cine vor ajuta arbitrii.

Daca vom juca la fel ca la Vaslui, si nu vom mai avea arbitrii de-astia care zaresc tot soiul de lovituri imaginare, cred ca se va termina egal. Vasluiul dardaia de frica, pana si cu un om in plus pe teren stateau tot cu ... in poarta. Golul lor a venit dintr-o intamplare.

Am vazut ca iar a fost trimis Porcodean sa arbitreze Dinamo .... probleme, nea Gogule :evil: :evil: ?

danpuric78
10th March 2007, 20:24
Am vazut ca iar a fost trimis Porcodean sa arbitreze Dinamo .... probleme, nea Gogule ?

Pai sper ca nu. Din nou omul nr. 1 al stelei a fost delegat la meciurile lui dinamo.
si mai zici ca Liga+FRF nu lucreaza pentru Becali.

Geografu
10th March 2007, 20:28
Mai e putin pana la meci sper ca in sfarsit baietii sa isi revina si sa mai castigam si noi un meci anul asta.
FORZZA STEAUA !! Si va rog lasati discutii din astea sterile si idioate despre blaturi,aranjamente,prostii etc.care nu se vor intampla in seara asta si niciodata.
Bafta baieti !! ;) :yeah:

Vladek
10th March 2007, 20:28
Pai sper ca nu. Din nou omul nr. 1 al stelei a fost delegat la meciurile lui dinamo.
si mai zici ca Liga+FRF nu lucreaza pentru Becali.

Tot n-ai renuntat la placa aia cu Porcodean - omul Stelei ? :D :D Oricum .... vedem noi maine de cine asculta baiatu'. Parerea mea e ca omul e profesionist autentic - in schimbul plicului corespunzator arbitreaza pentru oricine il plateste, fara discriminari.

Citisem undeva ca dupa ce s-a plans si Farul de ispravile lui Porcodean, Nasul afirmase ca il trimite pe termen "nelimitat" in liga a 2-a. N-a tinut insa minunea nici macar 3 zile ...

danpuric78
10th March 2007, 20:33
Oricum .... vedem noi maine de cine asculta baiatu'. Parerea mea e ca omul e profesionist autentic - in schimbul plicului corespunzator arbitreaza pentru oricine il plateste, fara discriminari.


S-ar putea sa ai dreptate. Insa pana acum stim cu certitudine ca doar gigi becali (n-am zis steaua) l-a platit.
Hai ca incepe meciul.
Sper sa fie un meci frumos.

Sevilla86
10th March 2007, 20:44
Meciul sta sa inceapa. Forzza Steaua! Trebuie sa castigam meciul asta ca sa ramanem pe locul 2 :yeah:

m8k
10th March 2007, 20:46
Fortza Farul!!!

crissis
10th March 2007, 20:50
Ambele echipe au nevoie de cele trei puncte puse in joc .
Vom vedea fotbal sau circ?

iuli
10th March 2007, 20:56
probabil circ...doar una are nevoie de puncte...

dar vroiam sa zic...ce taran si badea asta...tricou cu maneca scurta si manusi :lol:

CFR1907
10th March 2007, 21:00
Meciul sta sa inceapa. Forzza Steaua! Trebuie sa castigam meciul asta ca sa ramanem pe locul 2 :yeah:

Ai gresit ceva. Citez: "Trebuie sa castigam meciul asta ca sa ramanem pe locul 2"

Mai bine zis ca sa ramana, ca tu nu prea ai nici un contact direct cu aceasta echipa. :D

In rest forzza Farul.:cool:

Sevilla86
10th March 2007, 21:04
Ai gresit ceva. Citez: "Trebuie sa castigam meciul asta ca sa ramanem pe locul 2"

Mai bine zis ca sa ramana, ca tu nu prea ai nici un contact direct cu aceasta echipa. :D

In rest forzza Farul.:cool:

Mi se pare ca mi-ai mai spus ceva de genul asta odata... nu mai face analiza pe text. Cred ca e destul de clar ce am vrut sa spun.
Sunt folosite mereu exprimari de genul: "in etapa x avem cu UTA", "ne-au furat arbitrii" s.a.m.d.

OT: a avut dreptate cine spunea ca baga vapoarele in poarta. Farul se poarta de parca ar juca in deplasare.

CFR1907
10th March 2007, 21:08
Mi se pare ca mi-ai mai spus ceva de genul asta odata... nu mai face analiza pe text. Cred ca e destul de clar ce am vrut sa spun.
Sunt folosite mereu exprimari de genul: "in etapa x avem cu UTA", "ne-au furat arbitrii" s.a.m.d.

Nu, eu ma refeream ca tu nu poti sa zice expresii gen "in etapa x avem cu UTA" pt ca esti la 600 km departare de bucuresti.:)

crissis
10th March 2007, 21:15
Dupa meciul din seara asta va ramane in continuare Panduru neinvins de Olaroiu

Sevilla86
10th March 2007, 21:18
Ce ratare!!! :headbang: :headbang: :headbang:


Nu, eu ma refeream ca tu nu poti sa zice expresii gen "in etapa x avem cu UTA" pt ca esti la 600 km departare de bucuresti.:)

Ori sunt eu beat, ori exprimarea ta e gresita... cum sa fiu eu la 600 km de Bucuresti? Eu sunt in Bucuresti.
Oricum nu conteaza, nu am timp de asa ceva... hai sa ne limitam la a comenta meciul si nu posturile altora. :ok:

Quartz@nu
10th March 2007, 21:19
fault clar al lui coman si eliminare ! cat despre faulturile acordate stelutei ...mai "tari " ca "vacanta mare" . RUSINE steaua !:rosu:

CFR1907
10th March 2007, 21:20
Ce ratare!!! :headbang: :headbang: :headbang:



Ori sunt eu beat, ori exprimarea ta e gresita... cum sa fiu eu la 600 km de Bucuresti? Eu sunt in Bucuresti.
Oricum nu conteaza, nu am timp de asa ceva... hai sa ne limitam la a comenta meciul si nu posturile altora. :ok:

A, scuze. Se pare ca te-am confundat cu aia din Dej.:D

Totusi, sa ne intoarcem la meci.:)


Edit: Coman trebuia eliminat pentru cotul ala...

CFR1907
10th March 2007, 21:34
Eu zic ca mai bine il elimina pe Coman, ca asa macar aveau o scuza pentru jocul slab prestat.:D

crissis
10th March 2007, 21:39
Diablo de ce mi-ai sters postul am gresit cu ceva ? Daca da te rog sa imi explici .
Meci bunisor dar care cred ca se va termina la egalitate

Dennis
10th March 2007, 21:40
Bah fratilor, la momentul actual degeaba luam apararea Stelei, ca joaca incredibil de prost. De fiecare data cand vad o greseala de-alu Coman ma iau nervii. Pai ala e un impiedicat, pentru ce il baga Olaroiu numa prostia lui crasa si el stiu.

Doamne ce penibil jucam, plus eliminare la animalu de Coman trebuia acordata. Asa ceva nu am vazut de cand tin eu cu Steaua de multi ani...

m8k
10th March 2007, 21:41
Ics la pauza! Fortza Farul in continuare!
P.S. da unde-i marinarul Tilinca?:D

Sunchase
10th March 2007, 21:43
Bun arbitraj.Iar macel :)

tu26dor
10th March 2007, 21:44
iar e nul nul la pauza? oare se termina ca la vaslui? cred ca de data asta va reusi totusi steaua sa castige cu 1-0. asa cred.

dede
10th March 2007, 21:45
comentatorii lu' peste :jerk: scopul lor e sa critice Steaua prin toate modurile posibile si imposibile :mda: ce penibili pot fi...

ca de obicei, jocul Stelei nu straluceste...

olivien
10th March 2007, 21:45
Orice victorie e o victorie ... dar sa asteptam cele 90 de minute.
:(

Nu conteaza doar victoria ... mai conteaza si cum castigi.
Desi poti sa spui ca rezultatul ramane ... si totusi v-om tine minte ca Steaua a castigat altfel decat corect. Dupa noi potopul ... nu mai conteaza !!!

m8k
10th March 2007, 21:52
A intrat supermarinarul Tilinca!
Fortza Tilinca! Ajutati echipa de suflet!:D

POPI POPESCU
10th March 2007, 21:52
Macar Andrey Nazario apara mai bine decat Carlos si Cernea impreuna. Coman nu e in forma si trebuia eliminat pt cotul acordat. Si cum nici atacul Stelei nu prea se desprinde putem spune ca nu joaca bine echipa lui Oli deloc. Se simte lipsa lui Dica si trebuia sa fie gol la Nicolita!

Sevilla86
10th March 2007, 21:54
Gooooooooooooool /OLE/ /OLE/

m8k
10th March 2007, 21:55
Gooooooooooooool /OLE/ /OLE/

Hai egalarea!:D

POPI POPESCU
10th March 2007, 21:55
Din pacate nu conteaza maniera si forma punctelor castigate si golurilor inscrise sau primite. Spre nefericirea noastra, a amatorilor de fotbal, doar rezultatul conteaza. GOOOOOOL Vali Badea! Asa da!

m8k
10th March 2007, 21:58
Goooooooooooool Tiligoooooooooooooool!!!!!

POPI POPESCU
10th March 2007, 21:59
Poti sa joci 34 de meciuri execrabil si catastrofal de prost, daca fiecare meci castigi, hai sa luam acest exemplu improbabil atunci raman dusmanii fara replica ... aoleu, nuuuuuuuuuuuuuu! Gol Farul... ce kkt! NU

iuli
10th March 2007, 21:59
A intrat supermarinarul Tilinca!
Fortza Tilinca! Ajutati echipa de suflet!:D

gol tilinca...lol

de ce a plecat asta de la voi? e un atacant bun, asa l-am observat eu

tu26dor
10th March 2007, 22:00
practic e tot egal... nici nu am apucat sa ma bucur ca a dat gol steaua.

Lover
10th March 2007, 22:00
Gol Gol Gol
yuppy c`mon farul !!! rupe`i capu :evil:

POPI POPESCU
10th March 2007, 22:01
De ce jucati la offside fratilor? Ce greseala infantila si naiva!

m8k
10th March 2007, 22:02
gol tilinca...lol

de ce a plecat asta de la voi? e un atacant bun, asa l-am observat eu

E doar imprumutat!Acum nu are loc din pacate de negrisorii nou veniti!
Hai Tilinca inca unul!:D

POPI POPESCU
10th March 2007, 22:03
Hai Vali Badea, hai Victoras Iacob! A sosit vremea pentru doi goluri pentru Steaua! Vrem sa plecam invingatori de la "Gica Hagi". Nu lasam noi un punct la Farul! Vrem noi toate trei! Steaua e echipa de trei puncte in fiecare meci!

iuli
10th March 2007, 22:17
ce seamana popi asta cu universal :happy

iuli
10th March 2007, 22:26
mai...trebuie sa recunosc un lucru...prima oara cand aud ca steaua e cam luata la misto de catre comentatori...

danpuric78
10th March 2007, 22:35
Furt, Hotie. Cum se fura cu arbitrii :happy :happy :happy :happy

Ca-n codru este furata steaua.
nu s-au dat 3 penaty-uri. doi jucatori eliminati. 5 adversari trebuiau sa vada rosu:happy :happy :happy :happy
Unde sunteti mai penibililor?

tu26dor
10th March 2007, 22:41
penibil... ce ne facem fratilor cu steaua noastra?

windycity
10th March 2007, 22:41
in sfirsit si-a aratat si Andrey valoarea.Sa o tina tot asa

be@
10th March 2007, 22:41
Pai astazi tot din cauza arbitrilor care le-au anulat un gol si le-au dat un om afara n-au castigat. :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

m8k
10th March 2007, 22:42
Multumim Tilinca!
Doar e ceferist, si si-a facut datoria!!!:yeah:

codrind
10th March 2007, 22:43
Unde sunteti mai penibililor?



Prin Jungla Amazoniană după fratele lui Elton, cică-l cheamă Benton (sau Palton) :mda:

dede
10th March 2007, 22:44
coman ala e depasit... ala e jucator de div b si el joaca tocmai la Steaua :mda:

Vladek
10th March 2007, 22:44
Dragi stelisti, s-a incheiat un episod din serialul "Steaua nu castiga in deplasare cu Oli pe banca". Featuring Farul Constanta de data asta ...

On-topic : suntem pe locul 3, cu sanse bune sa-l pierdem si pe asta. Iar a fost un meci in care am atacat steril in prima repriza. In a doua, parca-parca am miscat ceva, mai ales prin momente de inspiratie individuala ale lui Badea. Dar cu o singura floare, nu se face primavara, din pacate.

A.. sa nu uit ... Gigele, stii ce mult te iubesc suporterii Stelei ? Uite ma gandesc ca sportul asta e riscant pentru tine. Ia o vacanta. Lunga de tot, eventual nu te intoarce.

PS : Cum a ramas cu blatu ? A ramas vorba lui Panduru : "sunt niste prosti"....

Vladek
10th March 2007, 22:45
Multumim Tilinca!
Doar e ceferist, si si-a facut datoria!!!:yeah:

Tilinca a trecut pe langa minge ... eventual are meritul ca l-a pacalit pe Andrey, dar cam atat. Parerea mea.

Geografu
10th March 2007, 22:46
E imposibil ca un idiot care n-a muncit deloc pentru echipa asta sa stea pe banca tehnica a Stelei si faca ce a facut in seara asta si nu numai.Cu Olaroiu o sa ajungem pe 4-5 pentru ca echipa merge execrabil numai din cauza lui !!!!!! :headbang:
RUSINE DOMNULE OLAROIU !! NU MERITATI SA FITI ANTRENORUL ACESTEI ECHIPE MINUNATE ! DEMISIA NEAPARAT !!

trotica
10th March 2007, 22:48
Bravo Farul, bravo Panduru, bravo suporterilor Farului! /hello /hello /hello

Am aproape trei ani vechime pe forum, timp în care nu mi-am schimbat niciodată avatarul, așa c-o mai spun înc-o dată: sunt mândru de Pandi, sunt mândru că Poli l-a avut antrenor! Respect Pandi!

P.S Panduru-olăroiu 1-2-0 :drak:

Ioca10
10th March 2007, 22:49
Hai sariti cu blatu hai nu mai ziceti nik:mda:

blaga
10th March 2007, 22:49
Poti sa joci 34 de meciuri execrabil si catastrofal de prost, daca fiecare meci castigi, hai sa luam acest exemplu improbabil atunci raman dusmanii fara replica ... aoleu, nuuuuuuuuuuuuuu! Gol Farul... ce kkt! NU

CE :happy :happy :happy , V-ATI UMPLUT DE KKT IARA. Se ofera stelistele de pe forum sa va spele tricourile ?

iuli
10th March 2007, 22:49
coman ala e depasit... ala e jucator de div b si el joaca tocmai la Steaua :mda:


nu ai vazut si la "Mondenii" faza cu Jiji, Ferguson(de la Manchester) si Coman? :happy

dede
10th March 2007, 22:53
Hai sariti cu blatu hai nu mai ziceti nik:mda:
ce sa zica? acuma nu mai pot de fericire, dar la meciul urmator, indiferent care va fi, tot de blat vor vorbi :confused:

nu, n-am vazut mondenii...

iuli
10th March 2007, 22:54
stai asa sa caut pe net...a fost doar o remarca acolo...se vb mai mult despre transferul lui banel la manchester :lol:

olivien
10th March 2007, 22:55
Nu stiu daca e fair sa scriu ca 1-1 este corect ... parca Steaua a avut un plus in teren. Dar e 1-1 ... si nu am vazut vreo influentare a arbitrilor. Dar ca meci nu mi-a placut. Doar ca nu sa terminat 0-0.