PDA

View Full Version : Etapa 22: Gloria – Poli Timisoara



delaparis
5th March 2007, 01:05
SAMBATA, 10.03.2007
Gloria – Poli Timisoara. (0-1 in tur)
CANAL D 15.30

discutii inainte si dupa meci aici.

crissis
5th March 2007, 01:18
Bate Gloria

TYPI-STIINTA
5th March 2007, 01:25
bate poli cu 2-0

Cra10veanu
5th March 2007, 03:02
Bate Gloria

te-am citit, peste tot postezi impotriva craiovei si timisoarei, stelist palmat ce esti :rosu:
bate poli, dar nu schimba nimic, o sa mai avem parte de gloria si anul viitor :mda:

FcPoliFan
5th March 2007, 03:30
Un meci foarte, foarte interesant, deschis absolut oricarui rezultat. ;)

Elphax
5th March 2007, 08:06
gloria deja a acumulat destule puncte, pot sa piarda 2 acasa

si presimt ca golul egalarii va veni pe final de meci, indiferent care echipa il va marca

YoYoyOi
5th March 2007, 08:09
un egal ar fi cel mai probabil...doar daca intra Timisoara cu juniorii pot spune ca vor castiga:D

crissis
5th March 2007, 09:12
te-am citit, peste tot postezi impotriva craiovei si timisoarei, stelist palmat ce esti :rosu:
bate poli, dar nu schimba nimic, o sa mai avem parte de gloria si anul viitor :mda:

:happy :happy :happy esti glumet tare oltene. :happy :happy :happy
Tu esti mai stelist decit mine :rosu: :headbang: Chiar si cind era in liga a treia POLI IASI tot suporterul ei am fost si doar cu Otelul mai simpatizez in rest esti gresit total
Bate Gloria si Iancu explodeaza .

Laur_Farul
5th March 2007, 09:18
Bate Timisoara cu juniorii :happy

STEEL
5th March 2007, 11:06
Meci interesant,cred ca partida se va incheia la egalitate.Totusi se poate intampla orice.

Leo
5th March 2007, 11:24
de data asta cu cine veti intra in teren ?
tot cu juniorii ?
nu de alta dar e pacat de protestul vostru

nr.zece
5th March 2007, 12:25
daca joaca echipa de ieri au sanse sa invinga polistii

Kooler
5th March 2007, 12:26
Bate Gloria. Are prima sansa ca joaca acasa.

Ess
5th March 2007, 12:27
meci f echilibvrat la prima vedere. 1X2

malexoid
5th March 2007, 12:37
de data asta cu cine veti intra in teren ?
tot cu juniorii ?
nu de alta dar e pacat de protestul vostru

pai e stabilit: juniorii sunt pentru partidele cu dinamo, cu uta joaca majoretele (completate cu juniori '88), in partidele serioase jucam cu prima echipa!
am cam facut X-uri cu ei in ultima vreme si nu numai...nu e exclus si acuma sa apara unul.

bianco_azzurro
5th March 2007, 13:36
Bate Timisoara cu juniorii :happy
Nici nu ma asteptam la mai mult de la mentalitatea ta.

luciano_1644
5th March 2007, 18:19
Tot respectul ptr Gloria,care nu seamana deloc cu echipa de acum 3-4 ani.Pe langa faptul ca joaca corect,joaca si bine.Pronostic 1 solist!

Tyler Durden
5th March 2007, 18:23
Bate Gloria, Timisoara nu a dovedit anul asta prea multa constanta in joc.

Ferko
5th March 2007, 18:25
Ramane de vazut cum se vor intelege badea Chivorcian cu tata Jean(care se pare ca s-a lasat de meserie). Candva ei faceau toate jocurile. Nu prea cred eu ca Iancu l-a adus pe marele "mester" Chivo degeaba de la Bacau. Bai mare si proteste multe (din partea lu FCU...Tm) vor fi daca Nelutu castiga meciul.

Casuba
5th March 2007, 20:46
Sabau e cel mai bun antrenor, asa ca mizez pe Gloria..1-0

crissis
5th March 2007, 23:50
Gloria pierde doar daca tata jean o da la pace cu iancu si chivorchian in rest nici o sansa pentru timisoreni sa cistige la Bistrita

chinezu
6th March 2007, 08:28
Victorie clara Bistrita(3-0)

be@
6th March 2007, 14:35
Victorie clara Bistrita(3-0)
Asa zicem si eu. :yeah:

Bega
6th March 2007, 15:23
Iarasi mi-ati stricat weekend-ul. Daca pierde Poli, va pierde la scor de neprezentare (cum prorocesc unii), daca bate, obligatoriu e blat. N-am nicio sansa sa ma bucur la finele saptaminii asteia. Ce nasol, dati si voi vesti mai bune! Apropos, daca bate Farul pe Steaua e blat sau pot sa ma bucur?

THE HUN
6th March 2007, 15:45
Pronostic 2.

malexoid
6th March 2007, 15:52
Iancu a pus mana pe un instrument fantastic de santaj: Juniorii de la Poli 2!...ramane de vazut cum il va sti folosi, ca sa ii sperie si motiveze pe cei de la prima echipa. Important e ca nicicare din ei, de-acuma nu-si mai simte postul in siguranta, e nevoie de joc pentru asta si inca de unul bun...
La Bistrita intram cu o echipa odihnita, relativ completa+motivele mai sus mentionate - eu cred ca vom putea scoate un rezultat bun!!!

six
6th March 2007, 21:10
;) Bate gloria,pronostic 2 ;)

boni2204
7th March 2007, 01:09
Artimon a demisionat, deci este cam nasol pt timisoreni.
eu sunt mai realist si zic un 1-0 pt bistriteni

malexoid
7th March 2007, 02:03
Artimon a demisionat, deci este cam nasol pt timisoreni.
eu sunt mai realist si zic un 1-0 pt bistriteni

nu are asta nicio influenta, absolut niciuna! pe banca va fi Rotariu, care cunoaste totul pe acolo, nu se va simti lipsa lui Alin ...

ovidiu62
7th March 2007, 12:55
Meci de x solist.

Cipus
7th March 2007, 14:04
Hmm, greu meci. Jean si Chivorchian, 2 vechi prieteni insa prietenia lor s-a cam stricat la ultimele meciuri FCM Bacau - Gloria. As spune meci de 6 puncte, daca bate Gloria se distanteaza serios fata de Poli, daca bate Poli reintra in lupta pentru UEFA. cel mai potrivit insa mi se pare un egal, 1-1, mai ales ca a debarcat Artiom

Geografu
7th March 2007, 17:57
Un meci sincer de 1 X 2.Spun asta pentru ca Sabau a cam inceput sa faca treaba serioasa la Bistrita.Totusi am pus egal : 1-1 baieti ! Salve.;)

me
7th March 2007, 19:43
desi as vrea, nu cred ca Poli o sa bata..mizez pe un X
poate doar daca se hoatarsc seniorii (o parte din ei) sa nu fie atat de blazati si sa incerce un meci cu daruirea celor mici..atunci poate am avea o sansa la victorie..altfel, cam doar prin noroc..:(

cipricuta
8th March 2007, 14:57
de data asta cu cine veti intra in teren ?
tot cu juniorii ?
nu de alta dar e pacat de protestul vostru

Cati crezi ca ar mai lua teapa la pariuri?
Merg pe mana Gloriei, meciul de la Timisoara a fost destul de linistit, deci sunt mari sanse ca meciul de azi sa se fi desfasurat tot atunci.:P

Elphax
8th March 2007, 16:17
Statistica intalnirilor directe, din campionat, dintre Poli si Gloria Bistrita, este favorabila banatenilor, in ultimele sapte intalniri directe alb-violetii terminand neinvinsi in fata ardelenilor, antrenati acum de Ioan Ovidiu Sabau. Ultima data cand Poli a cedat in fata ardelenilor a fost in martie 2003, cand Gloria trecea de banateni cu 2-0. De atunci, FCU Poli a reusit sa se mentina neinvinsa in fata Gloriei. A fost 1-1 si 0-0 in 2003-04, 0-0 si 2-1 in 2004-05, 4-0 si 1-1 in 2005-06. In turul actualului sezon, polistii au castigat cu 1-0, la Timisoara, printr-un gol marcat din penalty de Gabriel Caramarin.

violamania.ro

Deck
8th March 2007, 17:04
Daca vrea Gloria poate lua cele 3 puncte.
Poli e inca in corzi. Ala mare nu s-a dezmeticit, nu cred ca mai stie ce face.
Pacat de echipa ca a incaput pe mainile astuia. :angry:
Ce frumos si cu ce daruire juca echipa (chiar si cand pierdea pierdea frumos). Acum nimeni nu mai intelege nimic si rezultatele se tot lasa asteptate. :headbang:
Cred ca Iancu a reusit sa distruga un spirit. :rosu:

rhadoo
8th March 2007, 22:38
cica bate poli,doar nu o batut gloria la noi dejaba
HAI JIUL PETROSANI!

malexoid
8th March 2007, 23:22
cica bate poli,doar nu o batut gloria la noi dejaba
HAI JIUL PETROSANI!
te bazezi pe ceva concret ori numai clampani...ai baut de ziua femeii?
la voi nu ia punct numai cine nu vrea...

rhadoo
8th March 2007, 23:27
te bazezi pe ceva concret ori numai clampani...ai baut de ziua femeii?
la voi nu ia punct numai cine nu vrea...

gresesti,numai cine nu are sau nu da bani
dar ar trebui sa ii intrebam pe cei de la rapid de ce nu au vrut:headbang:
oricum si voi trebuie sa dati o tura pe la noi si vedem atunci
HAI JIUL PETROSANI!

Cipus
9th March 2007, 04:00
un un feeling ca ia Poli bataie la Bistrita, acum ca s-a invatat Muresan, meciu' si golu' si daca nu ma insel reintra si Sergiu Costea, 2-0 pentru Gloria

six
9th March 2007, 18:06
;) Bate gloria,pronostic 2 ;) parerea mea.....;)

crissis
9th March 2007, 18:22
Bate Gloria mai ales ca timisorenilor le lipsesc Cristea, Alexa , Izvoranu si mai ales ca va lipsi mai mult ca sigur si Plesan si nici Olah si Radoi nu sunt siguri pentru meciul cu bistritenii

YoYoyOi
9th March 2007, 18:33
In foile cu lotul Politehnicii Timisoara pentru partida de simbata, 10 martie, de la Bistrita, inmanate ziaristilor, apare un nume, care daca nu ar fi rezultatul unei banale greseli, ar fi putut sa arunce in aer atat piata transferurilor din Romania, cat si rivalitatea dintre suporterii a doua dintre cele mai iubite formatii romanesti. Astfel, in locul fundasului dreapta Sorin Radoi, pe foaia cu lotul banatenilor apare numele lui... Mirel Radoi, nimeni altul decat capitanul si simbolul formatiei Steaua Bucuresti
http://www.violamania.ro/libraryimages/45076_lotul.jpg

Deck
9th March 2007, 18:41
Buna faza!!!! :ok:

Antrenorul nu apare. Olaroiu reloaded ??? :P

YoYoyOi
9th March 2007, 18:45
Oare ala care a intocmit listele astea la ce mama naibii s-a gandit? :happy
Ca banuiesc ca era om de la club si ii cunoaste pe jucatori.

Deck
9th March 2007, 18:49
La Timisoara incurcate sunt caile Domnului.

Multe necunoscute si multi necunoscuti. :evil:

malexoid
9th March 2007, 20:04
In foile cu lotul Politehnicii Timisoara pentru partida de simbata, 10 martie, de la Bistrita, inmanate ziaristilor, apare un nume, care daca nu ar fi rezultatul unei banale greseli, ar fi putut sa arunce in aer atat piata transferurilor din Romania, cat si rivalitatea dintre suporterii a doua dintre cele mai iubite formatii romanesti. Astfel, in locul fundasului dreapta Sorin Radoi, pe foaia cu lotul banatenilor apare numele lui... Mirel Radoi, nimeni altul decat capitanul si simbolul formatiei Steaua Bucuresti
http://www.violamania.ro/libraryimages/45076_lotul.jpg

yeaaaakkkkkkkkkkk :mda: caaaaahhhhhhhhhhh:mda: sinistru...
ar trebui ca clubul sa ceara despaguibiri, ne-au manjit imaginea cu monstruozitatea aia

YoYoyOi
9th March 2007, 20:09
malexoid mama, de la cine sa ceara despagubiri?

Lordul
9th March 2007, 20:59
sa nu uitam ca ,gloria are o singura infrangere acasa cu dinamo vad o victorie a b-tei dupa demisia lui Artimon

Luis Garcia10
9th March 2007, 21:13
Gloria e o echipa pe care personal o detest , asa ca Hai Poli ! Sa moara tata Jean de ciuda ! :D

Cappone
9th March 2007, 23:09
bate poli fara probleme la bistrita.0-2.

codrind
9th March 2007, 23:31
probabil se va termina x.pacat ca meciul este pe canal d pe care nul-l urmaresc pt ca este post turcesc si urasc natia asta:rosu:

Și eu pun de un X

Iar despre turci, să nu uităm că au inventat RAHATUL! :evil:

crissis
9th March 2007, 23:42
Oare ala care a intocmit listele astea la ce mama naibii s-a gandit? :happy
Ca banuiesc ca era om de la club si ii cunoaste pe jucatori.

Ala care a facut lista era drogat sau beat :mda:
Bate Gloria

magica_steaua
10th March 2007, 00:01
"europoli" trebuie sa ia de undeva puncte asa ca a avut grija iancu de timisoara...............bate europoli

crissis
10th March 2007, 00:10
"europoli" trebuie sa ia de undeva puncte asa ca a avut grija iancu de timisoara...............bate europoli

crezi au dat-o la pace tata jean cu iancu :no:
Bate Gloria ,au declarat cei de la Bistrita ca anul acesta trag la intertoto si mai e si Timisoara varza deci 1 solist

magica_steaua
10th March 2007, 00:13
crezi au dat-o la pace tata jean cu iancu :no:
Bate Gloria ,au declarat cei de la Bistrita ca anul acesta trag la intertoto si mai e si Timisoara varza deci 1 solist

vedem maine,eu oricum pun la pariuri 2..............si sa fim seriosi ce mare echipa e si bistrita asta???????:ok: :ok:

crissis
10th March 2007, 00:25
Nu este echipa mare dar este ambitioasa si cu Sabau antrenor se pare ca vechile practici cooperatiste au cam luat sfirsit si in plus timisorenilor le lipsesc si citeva piese de baza din prima echipa si de asta cred ca va fi meci de 1.

trotica
10th March 2007, 02:31
1X pronosticul meu :mda:

deep purple
10th March 2007, 05:57
sa nu uitam ca ,gloria are o singura infrangere acasa cu dinamo vad o victorie a b-tei dupa demisia lui Artimon


Si ce-i cu asta. Poli are doar 2 infrangeri in ultimii 3 ani pe teren propriu. Ambele in era Hagi. Sezonul asta nici una.
Apoi, Gloria a adunat mai multe puncte, dar vezi cu cine au jucat bistritenii si cu cine a jucat Poli in ultimele etape.
Asa, oricine din prima liga ar fi meseriash daca ar juca numai cu Jiu, Pandurii, National sau alte echipe iesite din forma.
E totusi meci de 1X2, dar sper ca titulari lui Poli sa fi invatzat ceva de la echipa de tineret.

trotica
10th March 2007, 05:59
sper ca titulari lui Poli sa fi invatzat ceva de la echipa de tineret.Eu sper să nu se fi ofensat, la cât îs ei de sensibiluți la orgoliu...

Elphax
10th March 2007, 09:36
Iosif Rotariu antrenor Poli: "Bistrița are un antrenor foarte bun, ca și jucător îl cunosc foarte bine, a fost unul dintre cei mai disciplinați jucători în teren și echipa din Bistrița se axează pe acest lucru pe disciplină și organizarea jocului. E o echipă masivă, care joacă cu o determinare extraordinară. Dar ca și lot consider că Poli este mult peste Bistrița. Atu-ul nostru este în primul rînd valoarea individuală a jucătorilor , pentru că avem jucători foarte valoroși au demonstrat la echipele care au fost , dar dintr-o conjunctură nu au apărut rezulatele așteptate"

crissis
10th March 2007, 11:46
Destul de rezervat Rotariu in declaratii .Oare de ce ?
Demisia lui Artimon sa fi afectat asa de mult echipa .

six
10th March 2007, 11:49
Destul de rezervat Rotariu in declaratii .Oare de ce .Blat,na-i stiut???:)

lucian_iasi
10th March 2007, 11:51
Adica bate Gloria :D :D

crissis
10th March 2007, 11:53
Blat,na-i stiut???:)

:happy
Nu cred dar totul este posibil :ok:

Elphax
10th March 2007, 12:59
Destul de rezervat Rotariu in declaratii .Oare de ce ?
Demisia lui Artimon sa fi afectat asa de mult echipa .

nu a afectat nimic, ce declaratii ai vrea sa dea un om care conduce oficial echipa de 3 zile?

si oricum nu e stilul lui sa se dea in spectacol ...

Sir
10th March 2007, 13:20
bate Poli.....nu merge siteul oficial?unde putem macar auzi meciul.....sunt la servici si nu prind cacanal D:mda:

Cipus
10th March 2007, 13:27
vedem maine,eu oricum pun la pariuri 2..............si sa fim seriosi ce mare echipa e si bistrita asta???????:ok: :ok:

echipa care v-a batut de 2 ori sezonul trecut :ok: , si care a fost invinsa in ultimul meci cu Steaua pe mana arbitrilor. Dar vad ca Steaua (inclusiv suporterii) incepe sa se teama mai nou si de echipe ca Vaslui sau Gloria, locul 2 este serios amenintat iar mai nou si locul 3 sau 4 e pe cale sa devina o amenintare
on topic: 2-0 pentru Gloria

Deck
10th March 2007, 13:59
De acord. Steaua nu prinde nici Intertoto. :evil:
Sabau e meserias. Gloria - Poli : 2-1

Elphax
10th March 2007, 15:20
dar azi batem noi

Formatiile de start:
Gloria Bistrita - Albut, M. Rus, Sepsi, Roszel, Zaharia, Costea, Marginean, G. Muresan, Nalati, Dan Matei (capitan), Barras
Rezerve: Tatarasanu, Predescu, V. Stoica, Voicila, Abrudan, Roman, Suru

Poli Timisoara - Popa, Matei, McKain, Cinu, Emeghara, Abiodun, Srhoj, Caramarin (capitan), Karamian, G. Bucur, Grigorie
Rezerve: Zimmermann, S. Radoi, Mehmedovici, Oprea, A. Cristea, Omoduemuke, Torje

Elphax
10th March 2007, 15:35
Cu 5 minute inainte de inceperea partidei de la Bistrita, in tribune sunt 4000 de spectatori, semn ca venirea lui Poli a suscitat interesul localnicilor, in conditiile in care, in medie, la un meci acasa, Gloria nu are mai mult de 1000 e spectatori

crissis
10th March 2007, 16:20
Meci urat anost fara nici macar un sut pe poarta .
Spectacol in toata regula :happy

crissis
10th March 2007, 16:48
Gol Gloria
Gloria -Timisoara 1-0 :yeah:

iuli
10th March 2007, 16:49
3 goluri in 3 meciuri in acest an pt FUNDASUL Muresan

crissis
10th March 2007, 17:11
Gloria-Timisoara 1-1 :mda:

crissis
10th March 2007, 17:22
Un meci urat cu un rezultat pe masura

trotica
10th March 2007, 17:27
Un meci urat cu un rezultat pe masura46 de faulturi, 1 fault la două minute, scârbos :(

Elphax
10th March 2007, 17:28
meci penibil, ne clasam pe locul 7 pana la final ...

:headbang:

Geografu
10th March 2007, 17:32
Frumos meci mai ales golurile au fost frumusele.Acest Muresan ma uimeste de la etapa la etapa si nu ma va mira daca in vara nu va fi transferat la unul dintre granzii din Bucuresti sau de ce nu in strainatate ?!
Bravo ambelor echipe petnru acest 1-1 ! :ok:

Elphax
10th March 2007, 17:46
Frumos meci mai ales golurile au fost frumusele.Acest Muresan ma uimeste de la etapa la etapa si nu ma va mira daca in vara nu va fi transferat la unul dintre granzii din Bucuresti sau de ce nu in strainatate ?!
Bravo ambelor echipe petnru acest 1-1 ! :ok:

esti primul care zice ca a fost un meci frumos :angry:

Ferko
10th March 2007, 17:49
Goluri frumoase, dar intamplatoare. In rest circ - fara paine, numai circ.

m4st3r
10th March 2007, 17:50
meci frumos :happy !?!?!? scrie pe el DIVIZIA B( pe meci :( )

codrind
10th March 2007, 18:04
Și eu pun de un X.........


Pusăi X și fuse la fiX !! :ok:

Elphax
10th March 2007, 18:18
Iosif Rotariu:
"În primul rînd îmi felicit jucătorii pentru atitudine, determinare și efortul depus. Ne-a deranjat și starea terenului, care nu se prezintă în condiții de primă ligă. Eu cred că băieții mei pot mai mult de atît, dar, dacă luăm în calcul că am fost conduși cu 1-0, eu zic că am cîștigat un punct, nu am pierdut două. Dacă eram mai atenți, puteam lua 3 puncte. Jucătorii trebuie să se obișnuiască cu presiunea, eu sînt obișnuit"

Ioan Ovidiu Sabău:
"Cred că atunci cînd am reușit să ne autodepășim, să fim motivați, să fim harnici, atunci am avut rezultate. Jocul de astăzi mă nemulțumește, pentru că se pare că nu avem experiența jocurilor importante. Am prea puțini jucători curajoși dar chiar și așa, dacă nu le dădeam mingea, am fi cîștigat cu 1-0, rezultat care ar fi fost mai echitabil. Poli are jucători valoroși, care pot decide soarta unui meci, noi nu am reușit însă să punem probleme pe benzi. Mi-aș dori un lot mai numeros, nu doar 12-13 jucători. Cu toate acestea am reușit cu un lot redus numeric să avem rezultate neașteptate chiar și pentru noi"

dannymoga
10th March 2007, 18:42
fain final de meci:D:yeah:

Cra10veanu
10th March 2007, 19:29
Pusăi X și fuse la fiX !! :ok:

daca tot te crezi oltean foloseste perfectul simplu cum trebuie :drak:


e bun 1 pct pt timisoara, mai ales ca gloria e greu de batut acasa.

Bega
10th March 2007, 19:52
rezultatul asta avantajeaza echipele care vin din urma timisoarei.Otelul si vaslui.mai degraba as fi vrut sa bata timisoara dar.....stiam ca bistrita are echipa buna

Cred ca glumesti. Mi-e rusine de jocul lui Poli si de faptul ca nu a reusit sa bata o echipa ca asta. Asta e nivelul Ligii I, daca o echipa ca Gloria e pe 5.

Cappone
10th March 2007, 23:07
a fost un meci foarte urat din toate punctele de vedere.
ambele echipe au jucat jalnic.

Anarky
11th March 2007, 01:24
Se pare ca Marius Popa nu este in forma , probabil cu Pantilimon in poarta nu lua Poli gol

Cipus
11th March 2007, 02:49
Nu cred ca ma insel, in aceasta editie de campionat niciun jucator nu a reusit sa inscrie in 3 meciuri consecutive pana la mijlocasul reprofilat fundas, Gabi Muresan. Bistriteanul este daca nu ma insel si golgheterul acestui miniretur, la egalitate cu Daniel Stan (3 goluri are si Daniel Stan, toate inscrise in mai putin de jumatae de ora). Bravo Muresan, si cand ma gandesc cat de prost incepuse campionatul pentru el...

alex_6tm
11th March 2007, 15:35
Meci urat...de o calitate slaba...Poli a dominat steril, fara ocazii...ca deobicei lipseste pasa de gol si omul care s-o bage in plasa. Cei de la Gloria spuneau ca ei ataca locul 2...dar in ultimele minute se rugau de arbitru sa fluiere finalul meciului...pai asta este atitudine cu care vrei sa ajungi pe 2????... rusine ambelor echipe

crissis
11th March 2007, 16:07
Gloria niciodata nu a jucat un fotbal spectaculos iar timisorenii au avut citeva piese de baza lipsa si se pare ca pina la ora jocului nu a reusit Rotariu sa-i faca sa uite si demisia lui Artimon . Meci slab si un rezultat care nu multumeste nici una dintre cele doua echipe

Ferko
11th March 2007, 16:29
Meci urat...de o calitate slaba...Poli a dominat steril, fara ocazii...ca deobicei lipseste pasa de gol si omul care s-o bage in plasa. Cei de la Gloria spuneau ca ei ataca locul 2...dar in ultimele minute se rugau de arbitru sa fluiere finalul meciului...pai asta este atitudine cu care vrei sa ajungi pe 2????... rusine ambelor echipe

Dece nu a jucat FCU cu echipa a 2-a ? I-a trecut protestul ?

six
11th March 2007, 16:38
Doua echipe mediocre.....rezultat pe masura,baga-mi-as p*** in ia de viata.....ok jucati care vreti in cupe,bau :mda:

Lordul
11th March 2007, 20:20
Senzational golul lui Muresan ; de-a dreptul FABULOS

malexoid
12th March 2007, 01:02
Senzational golul lui Muresan ; de-a dreptul FABULOS

al lui Cristea nu ti-a placut?

malexoid
12th March 2007, 01:06
Meci urat...de o calitate slaba...Poli a dominat steril, fara ocazii...ca deobicei lipseste pasa de gol si omul care s-o bage in plasa. Cei de la Gloria spuneau ca ei ataca locul 2...dar in ultimele minute se rugau de arbitru sa fluiere finalul meciului...pai asta este atitudine cu care vrei sa ajungi pe 2????... rusine ambelor echipe

k, ai dreptate Alex...dar eu din tot raul am reusit sa vad si un bine (o fi subiectivismul? posibil si asta...)
gloria, echipa de pe locul 5 - extrem de puternica acasa, Gloria care il determina pe finul oierului sa-si taie venele :happy , etc etc, nu a miscat acasa in fata Politehnicii...a dat un gol supernorocos, in rest cu mingea in tribune!