PDA

View Full Version : Stiinta Craiova - CFR Cluj



TZEFERU
21st September 2005, 08:37
Meci de Cupa Romaniei.

ASP
21st September 2005, 11:24
a treia varianta pare cea mai interesanta pentru un scenariu castigator la Warner Bros.

ASP
21st September 2005, 11:25
pentru cultura ta generala clubul se numeste Universitatea (chiar daca va e frica atunci cand auziti acest cuvant...). Oricum stiam ca stai prost la cultura generala (vezi mesajul editat aiurea...)

Gonzo
21st September 2005, 11:55
tefere terminasi de scris cantecele? cei 2 baieti cu coregrafia sunt gata? parca mai era unu responsabil cu galagia... a si Rila era sa uit...

1, 2,3, ... 5, deci sunteti toti!!!!!!!! hai urcati-va in Dacie si hai la Craiova ca e meci mare, joaca Universitatea... /hello

batem normal /hello

Leo_
21st September 2005, 12:04
Gonzo, vorbeste cu ei, ca vad ca sunt baieti valabili, poate iti rezerva si tie un loc :D

bogho
21st September 2005, 12:06
nu vin cfr-istii la meci.
le e frica de ploaie.

desdemona
21st September 2005, 12:20
Nici n-ai ce vota in pollul asta... dupa ce ca e facut tendentios, mai continea si........... si a fost editat :mda:

Gonzo
21st September 2005, 12:27
ba ai ce vota... varianta a treia incepe cu "NU"... in rest nu conteaza cum vom castiga... O VOM FACE /hello

EDMOND_
21st September 2005, 12:31
Stati, nu va luati de ei ca cica este un raspuns la chestionarul nostru , in care i-am fi facut "caini".
TZEFEREU, amice, iti mai spusei si acolo, la noi.... Cand Maximus a facut chestionarul a raspuns practic unei afirmatii a lui Mititelu care isi dorea sa joace cu Dinamo. Ca sa ramana valabila intilnirea trebuie sa va batem pe voi astazi. Deci " normal, nu am stabilit ca ii batem pe caini " sau cum a scris acolo... se referea la faptul ca trebuie sa trecem de voi ca sa jucam cu Dinamo... nu ca sunteti voi "caini".
Te-ai atacat inutil.

Gonzo
21st September 2005, 12:38
mie imi e simpatic tzeferu... cand a fost de discutat statea ca rahatu-n iarba... citea si iesea... nu a scris nici un mesaj... nu a sters niciunul... numai eu stiu cat m-am rugat de el sa mute cele 50 de pagini la off topic... dar el nu stie sa umble cu butoanele de moderare... nu stie nici quote sa dea la un mesaj... nu demult in loc sa dea quote i-a editat mesajul lui asp...
Edmond, invata-l tu ca tu stii cel mai bine cum se muta mesajele la off topic :D :D :D

desdemona
21st September 2005, 12:59
Hmm.. am observat si eu.... Acesta nu este comportament adecvat pentru un moderator. Parca e sat fara caini subforumul CFR....

Cat despre varianta a 3-a, ce daca incepe cu NU? :D:D Completarea strica tot :P
Ntz, ntz ntz.... macar trebuia sa mai adauge si "alta optiune"... unde sa se poata vota... Pollul de pe Suporter Craiova avea cate o optiune pentru orice parte a baridadei ..... asta da fair play /hello :evil:

andrei_cj
21st September 2005, 14:20
Bate CFR detasat daca se va juca pt ca zic astia ca de la ploaie e destul de stress cu terenurile din tara!!!! Apropo Ion Oblemenco cum e? E pregatit de meci?

Gonzo
21st September 2005, 14:21
normal... ce credeai ca scapati? :evil:

EDMOND_
21st September 2005, 14:41
deocamdata terenul este bun , insa daca mai ploua in acelasi fel inca sase ore e posibil sa fie probleme mari.

bogho
21st September 2005, 14:56
momentan ploaia se oprii.

terenul de pe Ion Oblemenco e destul de bun.

a mai fost cu ceva timp in urma o perioada cand a plouat nonstop o saptamana si terenul a stat destul de bine.

andrei_cj
21st September 2005, 15:04
Asta e foarte bine pt ca baietii au plecat foarte hotarati din cluj si deci....era cam nasol sa nu se joace!!! FORZA CFR!!!!

bogho
21st September 2005, 15:38
Conform site-ului Gruppo Maxima (www.gruppo-maxima.ro) in urma cu o jumatate de ora o echipa a organizatorilor si observatorul jocului au verificat starea gazonului. La ora respectiva terenul de joc arata neasteptat de bine.

TZEFERU
21st September 2005, 18:16
Stati, nu va luati de ei ca cica este un raspuns la chestionarul nostru , in care i-am fi facut "caini".
TZEFEREU, amice, iti mai spusei si acolo, la noi.... Cand Maximus a facut chestionarul a raspuns practic unei afirmatii a lui Mititelu care isi dorea sa joace cu Dinamo. Ca sa ramana valabila intilnirea trebuie sa va batem pe voi astazi. Deci " normal, nu am stabilit ca ii batem pe caini " sau cum a scris acolo... se referea la faptul ca trebuie sa trecem de voi ca sa jucam cu Dinamo... nu ca sunteti voi "caini".
Te-ai atacat inutil.

(scuze Edmond am apasat pe edit in prima faza la mesajul tau).
Eu am raspuns in gluma, nu am nimic cu voi. Da am facut referire la ciini (pe forumul vostru) care m-a "inspirat", in rest totul e OK. Daca sinteti mai buni sa cistigati, e normal nu? Nu vad nici un "big deal" in asta. Chestia sa stiti si voi de gluma.
Poll -ul nu a fost editat doar ca nu a trecut din prima faza, din cazua celor 100 caractere...a trebuit sa tot tai. Voturile oricum nu se pot edita, iar dupa trimitere nu se mai poate edita oricum.

roxana_cj
21st September 2005, 18:35
Ce atata TAM TAM!!! Ca oricum va batem!

BornWild
21st September 2005, 20:00
Cu fruntea in buric......
Vezi ca esti cam agitata azi..... :D

roxana_cj
21st September 2005, 20:25
Cu fruntea in buric......
Vezi ca esti cam agitata azi..... :DEsti off topic! :rosu:
Si oricum luati bataie!
La fotbal normal! :D

BornWild
21st September 2005, 20:31
roxana_cj
CFR_ista!.adica schimbi macazul in triaj.Nu?
E mijto meseria?.........basca iti sta bine pe crestet? :evil:

Adrian
21st September 2005, 20:37
pentru ce basca Rev? sa stea mai bine halba de bere?...
Vad ca la pauza e 0-0...de obicei manjii Craiovei joaca mai bine dupa pauza:)

BornWild
21st September 2005, 20:44
de obicei manjii Craiovei joaca mai bine dupa pauza:)

Corectare:
Trebuia completat........ joaca mai bine dupa pauza dupa ce obosesc si urmasii lui Gica Petrescu de au 340 ani.......aia de composteaza bilete'n gara :evil:

BornWild
21st September 2005, 21:24
Suporterii Universitatii Craiova, multumesc echipei Cfr, pt faptul ca au fost foarte buni parteneri de antrenament si de faptul ca au aratat inca odata ca iubirea alb-albastra a fost retrogradata la comanda.Cei 20 de suporteri ai echipei Cfr, sa nu se supere, au pierdut in fata unui colos!
Noi, suporterii Craiovei, ne ridicam fruntile, se cladeste o mare echipa!
Hai CRAIOVA!!!!!!!

marcel
21st September 2005, 21:27
/hello /hello /hello am invins,am fost mai buni! am jucat azi ca o mare echipa! /OLE/

t.b.
21st September 2005, 21:30
presimt eu ca threadul asta va fi sters :happy :happy:happy

inter
21st September 2005, 21:34
de ce t.b.?:D:D

nr.zece
21st September 2005, 21:36
nu mai e nici un ardelean pe aici?

BornWild
21st September 2005, 21:37
Postasu asteapta cu sufletul la gura o noua reprezentatie ultras!
Niculescu, ai curaj sa vii acolo unde ai fost umilit?

P.S
Sustinatorii Universitatii Craiova, promit lautarilor si acarilor ca le povestesc despre aventura Craiovei in Cupa Romaniei! (nu de alta dar sa fiti mandrii ca v-a eliminat o mare echipa!!!)

marcel
21st September 2005, 21:40
niculescu :) hai acasa ,postasu te asteapta. :degete: :degete: :degete:

danny_sarari
21st September 2005, 21:48
sa vina dINAMO sa ne pisam pe ei...

danny_sarari
21st September 2005, 21:50
pacat ca am cazut cu cluj-u chiar imi placeau cum joaka, dar asta e ghinionu vostru
sa vina dINAMO

Balaci
21st September 2005, 21:55
Rila,ia baga tata o sarba de aia sprintara cum stii numai tu,ca asta seara e bucurie mare,te faci cu bani buni daca esti cuminte!

andrei_cj
21st September 2005, 22:21
Din pacate CFR a pierdut a fost un meci incrancenat din care craiova a avut castig de cauze dar ati castigat deci ati fost mai buni BRAVO!!!!

BornWild
21st September 2005, 22:24
Multumim! O sa va tinem la curent si cu celelalte victime!
Nu fiti tristi, ati pierdut in fata unei echipe care in scurt timp va fii regina Romaniei!
Fiti bucurosi ca ati vazut tinerii Craiovei, maine, multi dintre ei vor fii adevaratele staruri

ASP
21st September 2005, 22:32
ne mai vedem peste un an!!!!
Clonati-ne nu ne ajunge o singura viata sa iubim Craiova!!!!! Stiinta te iubesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bogho
21st September 2005, 23:00
aia ce la CFR ar trebui sa le ceara acum autografe jucatorilor olteni.
peste ceva timp o sa fie la mare cautare autografele alea

Cra10veanu
22nd September 2005, 03:51
:cya: CFR paaaaaaa din cupa :D
ai mei! hai sa sarbatorim :bere:

Sezione_
22nd September 2005, 04:11
cred ca acum se simt si ei mai linistiti, scapa de invazia de olteni pe forumul lor :)
o sa mai fie si maine mesaje dupa care scapa , se aseaza si cugeta incet ardeleneste, numarand pe degete. :)
" No, amu, ne-or batut dar tat ii binie, c-o fo meciul si nu mai e dar nici nu ne-om mai contra cu oltenii " :)
Adevarul este ca nu ma pot opri sa admir echipa CFR Cluj si pe Dorinel Munteanu cu toata adversitatea asta aparuta cu ocazia meciului cu Universitatea de cupa.
CFR Cluj este echipa care imi place cel mai mult din divizia A in editia asta de campionat, mi-au placut de cand au inceput sa joace in cupa Intertot si au eliminat pe Bilbao, Saint Etienne, Jaghiris Villnius si au jucat de la egal la egal cu Lens.Si in campionat, mi-a placut cum au jucat, mai ales cu national si poli Tim,si in meciul cu noi s-a vazut ca sint echipa buna. Dar de asta ma si bucur atat de victoria Universitatii Craiova.

bogho
22nd September 2005, 16:20
http://www.gruppo-maxima.ro/images/stories/cupa_cfr_cluj/Cupa%20CFR%20Cluj%20%20%2021%20septembrie%20033.jp g
asta a fost galeria CFR-ului in meciul de la Craiova

Gonzo
22nd September 2005, 16:28
http://www.gruppo-maxima.ro/images/stories/cupa_cfr_cluj/Cupa%20CFR%20Cluj%20%20%2021%20septembrie%20008.jp g

ba da ce ne-au invadat astia... adevarati suporteri... si numerosi rau :D :D :D

bogho
22nd September 2005, 16:29
inca putin si ajungeau la aia 245 de oameni. :drak:
http://www.gruppo-maxima.ro/images/stories/cupa_cfr_cluj/Cupa%20CFR%20Cluj%20%20%2021%20septembrie%20046.jp g


si uite-l si pe Dorinel Munteanu, plangand dupa acest meci
http://www.gruppo-maxima.ro/images/stories/cupa_cfr_cluj/Cupa%20CFR%20Cluj%20%20%2021%20septembrie%20160.jp g

Virus
22nd September 2005, 16:34
Ce sa-i faci, unii dintre noi mai au si servici si e cam mare distanta pana in Craiova. Oblemenco este stadionul care imi place cel mai mult din tara, in afara de cel din GRUIA :) pacat ca nivelul de cultura e foarte scazut pe el.
Toba noastra s-a auzit super!

danny_sarari
22nd September 2005, 18:26
Ce sa-i faci, unii dintre noi mai au si servici si e cam mare distanta pana in Craiova. Oblemenco este stadionul care imi place cel mai mult din tara, in afara de cel din GRUIA :) pacat ca nivelul de cultura e foarte scazut pe el.
Toba noastra s-a auzit super!
tare partea cu toba :) :) :)

Sezione_
22nd September 2005, 18:48
Oblemenco este stadionul care imi place cel mai mult din tara, in afara de cel din GRUIA :) pacat ca nivelul de cultura e foarte scazut pe el.
nivel valabil pt toate stadioanele inclusiv cel din gruia

t.b.
22nd September 2005, 18:49
Mamaaaaaaa cat puhoi visiniu, ce-au scris ziarele locale din Craiova ceva de genul "Invazia visinie", sau "Craiova luata cu asalt de suporterii ceferisti" :happy
Totusi sa nu exageram, au fost 13 nu 15 :happy
Da` porta-vocea nu putea sa lipseasca, fara ea nu ar fi auzit aia mai din spatele "galeriei" ce zice liderul :happy

bogho
22nd September 2005, 18:58
si eu care am zis la frati sa plece din oras ca vine puhoiul de cfr-isti clujeni la meci :happy

Angelina Jolie
23rd September 2005, 02:30
Bucurati-va ma, ca o data pe an eliminati si voi e echipa de valoare. Felicitari!
HAI CFR!
PS Varianta originala la punctul 3 din poll era: "Nu, spectatorii vor intra pe teren in min 30, la 3-0 pt CFR, ii vor ataca cu praz pe jucatorii de la CFR care nu mai pot continua meciul si Craiova egaleaza la 3 si castiga la penaltiuri."
PS 2: Pt toti moderatorii ce se leaga de Tzeferu, ganditi-va ca poate unii oameni chiar lucreaza si nu au vreme sa petreaca 10 ore zilnic pe forum ca voi. Nu-i vina lui ca voi n-aveti altceva mai bun de facut in viata.

Cra10veanu
23rd September 2005, 03:55
Bucurati-va ma, ca o data pe an eliminati si voi e echipa de valoare. Felicitari!
HAI CFR!
PS Varianta originala la punctul 3 din poll era: "Nu, spectatorii vor intra pe teren in min 30, la 3-0 pt CFR, ii vor ataca cu praz pe jucatorii de la CFR care nu mai pot continua meciul si Craiova egaleaza la 3 si castiga la penaltiuri."
PS 2: Pt toti moderatorii ce se leaga de Tzeferu, ganditi-va ca poate unii oameni chiar lucreaza si nu au vreme sa petreaca 10 ore zilnic pe forum ca voi. Nu-i vina lui ca voi n-aveti altceva mai bun de facut in viata.
esti expirata domnisoara, voi ati avut onoarea de-a juca cu o echipa de valoare :cool: , si asta nu e o scuza ca are lumea serviciu, ca in general galeria este facuta din tineret nu din babalaci ca TZEEFERE. Hai pa :degete:

ASP
23rd September 2005, 12:15
ati fost vreunul din "ultrasii cheferisti" de aici de pe site la meci la Craiova?

King of Hell
23rd September 2005, 13:54
Cand Mititelu' a declarat ca 75 la suta dintre clujeni sunt Uisti a gresit flagrant, din cauza emotiilor cred eu. A vrut sa zica de fapt 95%.

Leo_
23rd September 2005, 13:57
ati fost vreunul din "ultrasii cheferisti" de aici de pe site la meci la Craiova?

Nu mah...toti aia 13 negri mititei (nu e jignire, e o carte a Aghatei Christie, al carei titlu a fost modificat in conformitate cu numarul suporterilor clujeni prezenti miercuri :D) care au fost la meci s-au intalnit pe tren, si-au dat seama ca "CFR e viata mea" si au venit pe stadion :D:D

andrei_cj
25th September 2005, 16:50
Ma am recunoscut ca ne-ati batut am recunoscut ca deci ati fost mai buni ce dreaq mai vreti........gata terminati si vedeti-va de echipa voastra ca noi avem alte treburi mai importante de cat sa ne certam cu voi!!!!

Cra10veanu
28th September 2005, 23:27
Ma am recunoscut ca ne-ati batut am recunoscut ca deci ati fost mai buni ce dreaq mai vreti........gata terminati si vedeti-va de echipa voastra ca noi avem alte treburi mai importante de cat sa ne certam cu voi!!!!
ar fii chiar culmea sa nu recunosti :D

andrei_cj
29th September 2005, 14:36
Ok sper ca aici sa se incheie discutile aici!

P.S. Nu uitati ca noi am jucat cu multi jucatori care nu sunt titulari la CFR!

Virus
29th September 2005, 23:48
Ai nostri au jucat fara prima de joc. E clar ca nu s-au stresat iar ai vostri au tras de numa si au dat un gol aiurit cu care s-au calificat.
Bravo... oricum,se pare ca ne vedem la anul sa va mai dam niste praz.

andrei_cj
30th September 2005, 11:29
Gata mai Virus hai sa incheiem odata subiectul asta!
Ne-au batut au fost mai buni FELICITARi si GATA!

virus alb-albas
1st October 2005, 17:28
Ai nostri au jucat fara prima de joc. E clar ca nu s-au stresat iar ai vostri au tras de numa si au dat un gol aiurit cu care s-au calificat.
Bravo... oricum,se pare ca ne vedem la anul sa va mai dam niste praz.

Virus alb-albastru catre virus visiniu:
prazul ne place, ptr.ca suntem olteni.... de asemenea si pandurilor din Tg.Jiu, tot olteni.... la ce sunteti alergici voi, de fapt, la olteni sau la praz ? :evil:

cfr cluj - Pandurii Tg.Jiu 1-2 :headbang:
(tot cu rezervele ati jucat?)

Leo_
1st October 2005, 17:49
Nu mah, au jucat fara prima de joc...:D:D

Gonzo
1st October 2005, 17:52
ete acu venii si eu de la meci... ba ce le facura oltenii... :D :D :D

le aratara prazu' de 2 ori... fundasii se uitara dupa el si uite asa cfr nu reuseste sa treaca peste complexul oltenesc :happy

Angelina Jolie
1st October 2005, 19:31
Da ii grava situatia cu complexul asta oltenesc. Grava de tot. Asta e deja bataie de joc ce ne fac astia.

roxana_cj
1st October 2005, 19:51
Complex oltenesc pe dracu!
Complex arbitraresc! (Daca se poate spune asa!)

PerVersion
1st October 2005, 19:55
Hai lasa ca am pierdut din cauza noastra, nu din cauza arbitrilor.
Asta doar daca n-am vazut eu bine, si au sutat arbitrii in locul nostru la poarta. Foarte multe ocazii, finalizare sub orice critica... :mad:

Angelina Jolie
1st October 2005, 21:10
Ii penibil sa dam vina pe arbitri daca n-am fost in stare sa batem niste amarati.

radus
1st October 2005, 21:37
N-avem ce vina sa dam pe arbitri...
Am jucat sub orice critica, dupa parerea mea doar Dorinel, Jula si Miclaus au jucat la valoarea lor. Desi nu stiu daca nu MIclaus trebuia sa-l marcheze pe gorjean la primul gol....
Si Anca s-a chinuit cat de cat; in rest catastrofa totala !
In frunte cu "bistritenii" nostri , Minteuan si Coroian care n-au reusit nimic meciul asta. Iar Surdu a fost total neinspirat, a fost de nerecunoscut ...
Asta e.
Nu pot sa-mi explic diferenta intre jocul prestat cu Poli Timisoara si cel de astazi, poate ma ajuta cineva si-mi explica :)

PerVersion
1st October 2005, 23:05
Pai din cate am vazut eu, diferenta dintre cele 2 meciuri a fost lipsa de concentrare. La meciul cu Poli baietii s-au mobilizat exemplar, nu i-au lasat sa miste, si rezultatul s-a vazut, Poli nu a aratat nimic.
Pe de alta parte, azi cred ca au intrat mai relaxati, si asta s-a vazut in jocul echipei. Oricum era de stiut ca vom avea probleme, am avut cu toate echipele care au jucat ultra defensiv, dar nu ma asteptam sa pierdem. Se pare ca nici jocul cu 4 atacanti nu ne-a salvat :) Asta e...

Angelina Jolie
2nd October 2005, 04:58
Mai bine pierdeam cu Poli si bateam oltenii, prazu' ei de treaba.
Nu-i nimic, batem Dinamo!
Hai CFR!

EDMOND_
2nd October 2005, 08:04
Pana una alta , din cate vazui eu, mai pierdurati la niste olteni...:)

Angelina Jolie
2nd October 2005, 19:48
Pai decat sa castigam prin blat ca jenantii de voi, mai bine sa pierdem.
HAI CFR!

Pacala
2nd October 2005, 20:02
eu sint insasi blatul domnule, asa ca stiu unde sint si unde nu sint blaturi, fiule.
blat a fost la bistrita , oltenii nu fac blaturi, n-au nevoie sa faca, cum n-au avut nevoie de blat nici sa bata cfr cluj
cfr cluj fiule, are un complex oltenesc dar trebuie sa va reveniti , fara blaturi, si sa invingeti unde nimeni nu se asteapta ca sa va razbunati :ok:

Leo_
2nd October 2005, 20:05
Pai decat sa castigam prin blat ca jenantii de voi, mai bine sa pierdem.
HAI CFR!

Mos Craciune, degeaba te oftici...ai vazut meciul de la Motru? sau esti cititor fervent al Hazetei Sporturilor? Hai ca te stiu om serios si poti mai mult decat atat :P Pana la urma jenant e cel care pierde in fata unei noi promovate, pe teren propriu :evil: Las' ca va reveniti voi...

Angelina Jolie
2nd October 2005, 20:27
Nu leo, sa pierzi in fata unei nou promovate nu e mai jenant decat sa faci blat pentru a promova. Prefer sa picam in B decat sa facem blaturi.
HAI CFR!

Leo_
2nd October 2005, 20:53
Prefer sa picam in B decat sa facem blaturi.
Pai cam asta era si placa noastra anul trecut si dupa cum vezi, chiar am retrogradat...in ceea ce priveste meciul de la Motru, tot nu mi-ai dat un raspuns concludent: ai vazut meciul si ti-ai facut o impresie proprie ca a fost blat, sau te-ai luat dupa ziare? Dar fii sincer...

Parang_CLAN
2nd October 2005, 20:54
Meciul cu panduri na fost blat deoarece eu cred ca Dorinel Munteanu n-ar accepta asa ceva!!!Oricum mai sunte destule etape in care sa ne aratam valoarea si eu sunt fericit ca nu am picat mai jos de locul 4...i bine-n tzara!!!!

EDMOND_
2nd October 2005, 21:14
Pai decat sa castigam prin blat ca jenantii de voi, mai bine sa pierdem.
HAI CFR!

Monroe, cred ca te obisnuisi cu banurile, iti place pe "Valea Plangerii"....
Vezi ca ce scrisesi mai suseste de avertisment, mai incet cu jignirile ca te arzi iar. Ma fac ca nu am vazut, dar roaga ti moderatorul sa iti editeze mesajul. Ok?

Angelina Jolie
2nd October 2005, 21:33
Pai la urmatorul ban imi dau demisia de tot de pe forum. Nu intentionam sa jignesc oricum, dar e jenant sa faci blaturi. Leo ma iau dupa ziare ca evident nu am avut cum sa vad meciul.

EDMOND_
2nd October 2005, 21:38
Asta cu demisia este problema ta. Exista un regulament pe care ar trebui sa il respecti, mai ales ca ai tot fost avertizat.

Legat de subiectul in discutie jenant este ca poti sa faci astfel de acuzatii dupa ce am demonstrat ca avem valoare. V-am batut pe voi in meci televizat.
Si sa iti mai spun ceva amice. Un blat nu se face aranjand ca cei mai buni jucatori ai tai sa ia cartonase galbene si sa fie pasibili de suspendare in chiar etapele urmatoare. Sa fim seriosi.

Angelina Jolie
2nd October 2005, 21:52
"Amice" toata presa va iubeste, deci n-ar scrie BLAT daca nu ar fi fost ceva suspect.

Leo_
2nd October 2005, 22:17
Hai ca la asta cu iubirea din partea ziarelor m-ai lasat masca...ti se pare ca gsp ne iubeste? ca doar acolo ai citit de "blatul" nostru...hai s-o lasam balta, daca n-ai vazut meciul. eu nu-mi permit sa spun nici despre gloria-dinamo de azi ca a fost sau nu blat, fiindca nu am vazut meciul...

Cra10veanu
3rd October 2005, 04:48
dusmania voastra fata de olteni va face sa vedeti numai blaturi, rahat!! e vorba ca v-au batut doua echipe de olteni de v-au sarit ochii ca mingea de ping-pong, nu stiu pe ce ipoteza plecati voi ca CFR`u ar fii vre-un Ac Milan dar nu e deloc asa, relax baietii ca sint echipe mai bune ca voi chiar si in campionatul actual. Si tu Marlyn Monraie sa acuzi o echipa care are un joc foarte bun ca a facut blat inspirandu-te din ziare, mai bine...impushca-te.
Ps : daca as fii moderator v-as sterge toate postarile neargumentate si inspirate din interiorul vostru kkcios si invidios ;)

andrei_cj
3rd October 2005, 21:19
Gata ma terminati sunteti cei mai buni gata!

Virus
4th October 2005, 22:29
Totusi, nu se sterge thread-ul acesta odata cu toti Oltenii?
P.S. Daca toti puricii ar fi licurici, Craiova ar fi Las Vegas!

Leo_
4th October 2005, 22:49
De ce sa se stearga threadul? E suficient sa se elimine ineptiile tale :mda:

Cra10veanu
5th October 2005, 02:32
:happy Cred ca marylin monroe si-a dat demisia de pe forum :happy :happy

andrei_cj
5th October 2005, 22:50
Terminati ma....ce naiba meciul a trecut rivalitate intre noi nu este si GATA terminati ca numai se creeaza divergente fara motive si iau unii si altii bann pe degeaba!

P.S. Haideti sa fim seriosi si sa terminam odata cu copilariile astea!