PDA

View Full Version : Gazeta anticipeaza tot!!!



Mio
15th September 2005, 19:49
Gazeta a anticipat primul "11" incă de acum două zile!!!
Oleg Protasov a anunţat echipa pentru meciul cu Valerenga, aceaşi formaţie pe care Gazeta Sporturilor a publicat-o încă de acum două zile: Hamutovski - Ogăraru, D. Goian, Ghionea, Neşu - Nicoliţă, Paraschiv, Rădoi, Boştină - Opriţa, Iacob

Asta e prima stire. Urmeaza la scurt timp:

Gazeta a anticipat şi echipa Rapidului!!
Răzvan Lucescu va folosi în meciul cu Feyenoord următoarea formaţie, care a fost anunţată de Gazeta Sporturilor în ediţia de astăzi: D. Coman - M. Constantin, Maftei, I. Rada - Bădoi, Măldărăşanu, Ilyeş, Artiom Karamian - Buga, N. Constantin, D. Niculae

:D

Mama ce anticipatie, baietii astia citesc in stele. :rosu: :drak: Protasov si Lucescu nu ar trebui sa mai faca echipele, ci sa le ia din Gazeta, care oricum anticipeaza cu o zi mai devreme. :)

Se pare ca la Dinamo nu a anticipat. Sau?... urmeaza... :D

ADelPiero
16th September 2005, 10:35
A anticipat apoi si primul 11 al echipei Dinamo ... insa l`au anticipat pe Bratu titular ... si pe Zicu in ... tribune :P:P

Vadim
16th September 2005, 13:11
Am auzit ca au anticipat si ca Niculescu o sa se accidenteze!

BornWild
16th September 2005, 18:03
Nu v-ati prins voi ce vor sa sugereze!
Vor sa arate ca in curand, mare majoritate a ziaristilor de la respectivul ziar erotico-sportiv de scandal, vor fi mai buni decat antrenorii din Divizia A..........ca stiu cine e in forma ......cine se potriveste mai bine pe postul respectiv etc......
Asa ca asteptati-va la un nou val de mari antrenori

bogho
16th September 2005, 18:05
mai naspa e daca ei cred ca au ajuns citeasca gandurile antrenorilor din Romania :drak:

BornWild
16th September 2005, 18:07
Eu din aceasta vara nu mai cumpar o asemenea mizerie.........

fia
16th September 2005, 18:10
Eu cred ca de fapt Protason si Lucescu au facut echipa dupa gazeta =))

Vadim
16th September 2005, 20:32
Ati auzit? Cica Gazeta a anticipat iarasi: Steaua-Dinamo, duminica, va fi 2-2. Si au anticipat ca Niculescu nu joaca in acest meci! :D

Apropoa. Si concurenta gazetei anticipa o scumpire a Gazetei. De azi (vineri) e 6.000 de lei, fata de 5.000. Iata ca anticipeaza si altii. :D

uti2102
16th September 2005, 20:50
Ati auzit? Cica Gazeta a anticipat iarasi: Steaua-Dinamo, duminica, va fi 2-2
Cat de amarnic se inshala !!! Meciul va fi disproportzionat !!!

Vadim
23rd September 2005, 21:27
Steaua-Dinamo, duminica, va fi 2-2.
Lol, ce am nimerit-o cu 2-2-ul asta acum am vazut, uitasem de mesajul asta. :D Ce zici, Alpopa, sunt bun? Ce anticipatie am? Cu doua zile inainte de meci am zis scorul. Astia de la Gazeta sint mici copii de mingi pe langa mine. Ar trebui sa ma sune sa le mai zic una alta, cum ar fi rezultatele finale la fotbal inainte de meciuri. Cred ca as face prima pagina la ei mereu.. :D Am auzit ca Dinamo-Rapid va fi 3-1. :D Ia sa il vedem si pe asta...

uti2102
24th September 2005, 00:43
Da eshti bun....... :mda: Dar tre' sa recunoshti ca shi eu am avut dreptate cand am spus ca va fi un meci "disproportzionat". Din pacate prostia noastra a fost disproportzionat de mare pe langa a lor .......... :headbang:

Vadim
25th September 2005, 20:01
Si, iata, din nou, incredibil!

Gazeta a prezis formaţiile de start

DINAMO: 1. Gaev - 14. Galamaz, 4. Tamaş, 5. Moţi, 3. Pulhac - 8. Fl. Petre, 6. Mărgăritescu, 19. Pleşan, 10. Grigorie - 21. Fl. Bratu, 7. Zicu Rezerve: 12. Guso, I. Bălan, 17. Bălţoi, 18. Chihaia, 20. Ad. Cristea, 22. Vl. Munteanu, 23. L. Goian.

RAPID:1. D. Coman - 23. M. Constantin, 24. Maftei, 6. I. Rada - 9. Bădoi, 17. Măldărăşanu, 11. Ilyeş, 5. I. Stancu - 29. Buga, 21. D. Niculae - 28. N. Constantin Rezerve: 32. Mincă, 7. Vasilache, 10. Artiom Karamian, 13. E. Dică, 14. Perjă, Burdujan, 18. N. Grigore

Nostradamus scrie pe astia! :)

gicu
25th September 2005, 23:50
pe ei da, pe tine nu :) De data asta ai ratat scorul :P

stefanm14
25th September 2005, 23:53
cu cati jucatori a gresit gazeta ? :rolleyes:

realmadrid.com
25th September 2005, 23:56
Eu cred ca au vb cu Andone si Lucescu :D...e prea de tot :happy

Vadim
26th September 2005, 13:29
Eu cred ca au vb cu Andone si Lucescu :D...e prea de tot :happy
Nah.. asa cum zice titlul, "au prezis". :D Normal ca se vorbeste cu antrenorii, se publica echipa, iar daca ei nu se mai sucesc ramane 11-le bun. Insa cum lumea nu stie pui acolo ca "prezici", iar primul rand de spectatori cade pe spate. :D Sint fantastici...

sebi_ct
3rd October 2005, 23:00
Ati auzit? Cica Gazeta a anticipat iarasi: Steaua-Dinamo, duminica, va fi 2-2. Si au anticipat ca Niculescu nu joaca in acest meci! :D

Apropoa. Si concurenta gazetei anticipa o scumpire a Gazetei. De azi (vineri) e 6.000 de lei, fata de 5.000. Iata ca anticipeaza si altii. :D

Mai, Vadim Nostradamus, da' scumpirea concurentei Gazetei n-o anticipi ? :evil:

Cainele
4th October 2005, 09:08
Gazeta nu a vomat nimik despre blatul ordinar de aseara :P

andreiush
18th December 2005, 13:52
:lol:
http://img236.imageshack.us/img236/4388/gsp4qo.jpg (http://imageshack.us)