PDA

View Full Version : Liga pt. pronosticuri - NFL Romania :D



Seahawk
15th September 2005, 07:47
Uite am facut o liga pe ESPN in care sa facem pronosticuri din NFL> Mi se pare ca se acorda si premii la un moment dat, ma rog... nu sunt sigur dar totusi ar fi misto sa vedem care dintre noi ghiceste cele mai multe ;)

cred ca trebuie mai intai sa va faceti un id, pe urma dati pe linkul asta, join, iar parola este romania4ever. hai intrati cat mai multi :D

http://games.espn.go.com/pigskin/group?groupID=46120



p.s. un moderator sa stearga unul din astea 2 threaduri identice... a fost din cauza net'ului :mda:

codrutc
15th September 2005, 22:52
Am fost, m-am inscris dar dupa ce introduc parola zice ca e prea tarziu, mai precis zice urmatoarele:
"You may not join this group after the first Sunday kick-off of the season."

titans_rulez
15th September 2005, 23:02
202 Accepted
--------------------------------------------------------------------------------
You may not join this group after the first Sunday kick-off of the season.
asta imi spune si mie

Seahawk
16th September 2005, 09:56
my bad, my bad... am uitat sa dau unlock :P :D haideti intrati cu totii acum...
parola: romania4ever

giants si tu sa intri.. de fapt sa intre toata lumea :ok:

NY_giants05
16th September 2005, 20:37
Akum intru shi yo pe ESPN...sa vad dak imi iese chestia cu id-u'...

Seahawk
19th September 2005, 21:27
A. Nastase(nenea titans) este pe primul loc :D :ok: cu 10, restul aveti 9...
Eu am facut liga, v-am invitat, am facut tot ce-a trebuit si am uitat tocmai sa pun pronosticurile :rolleyes: :mda: cat de prost sa fii... :P

Mihai, inscrie-te si tu mah omule. Hai cu totii :D

titans_rulez
19th September 2005, 21:33
am bunghit-o pe aia cu maronii...saru'mana nenea crennel
hai intrati toti...

codrutc
19th September 2005, 21:47
am bunghit-o pe aia cu maronii...saru'mana nenea crennel
hai intrati toti...

De fapt ai nimerit-o pentru ca ai fost un suporter fidel pana la capat
si nu ai votat impotrva echipei favorite, Titans.

titans_rulez
19th September 2005, 22:03
Doamne Fereste....

Seahawk
23rd September 2005, 11:42
Nu uitati sa va puneti pronosticurile pt week 3. Acum vine duminica ;)

Seahawk
23rd September 2005, 20:30
http://www.hbo.com/apps/inflpicksgame/pickshome.do -- cine vrea sa intre si aici. Este pe HBO si jucam contra lui Dan Marion (fost detinator al recordului de TD passes aruncate intr-un season =48) si Bob Costas, Cris Carter si Cris Collinsworth... niste oameni respectati aici in america... Eu m-am inscris acum... Care vrea sa intre si aici cand n-are altceva de facut sa-mi dea si mie add acolo la friends - sunt SeahawkFever :evil:

codrutc
26th September 2005, 17:55
Mike, dintr-o greseala pe care nu o pot identifica, pronosticurile mele de saptamana
aceasta apar separat de cele de saptamana trecuta.
Crezi ca ai putea sa le faci pui la un loc, te rog frumos ?

Ma voi uita si la link-ul pe care l-ai trimis, dar sa fim seriosi, ne comparam noi cu Cris Carter :) ? Pai ala nu cred ca a ghicit bine jumatate din rezultate in prima saptamana.

Seahawk
26th September 2005, 20:26
Codrut, ti-ai facut din greseala 2 entries. Nu prea am ce sa fac. Dar lasa, ai ghicit 9 pana acum... le adunam la cele de saptamana trecuta, you know...
Si'n legatura cu aia de pe HBO, stai linistit ... the "hosts" nu fac cine stie ce treaba... de ex. Cris Carter a ghicit doar 5/11 saptamana trecuta...
saptamana asta eu am avut 9-4 acolo... Bob Costas doar 8-5 :evil:

CAMATARU 9
26th September 2005, 20:29
pats did it again ...pats-pittsburg 23-20 and fins kicked some panther ass 27-24 !!! go fins /hello /hello MIAMI RULZ :evil:

codrutc
26th September 2005, 20:43
Codrut, ti-ai facut din greseala 2 entries. Nu prea am ce sa fac. Dar lasa, ai ghicit 9 pana acum... le adunam la cele de saptamana trecuta, you know...

That sucks :) Pai daca asa merge treaba, sa nu uiti si tu sa-ti aduni pronosticurile pe care ai uitat sa le treci saptamana trecuta.

Seahawk
26th September 2005, 21:10
pai da..o sa le pun pe urma...la sfarsit...Eh its just for fun man :D

titans_rulez
26th September 2005, 21:19
numai eu nu am mai putut sa intru in id-ul meu....

Seahawk
26th September 2005, 21:41
de ce nu? lasa ca ai facut predictii aici pe threadu nfl 2005-2006..daca e sa nu le fi pus si acolo ti le punem pe astea de aici la sfarsit..

codrutc
6th October 2005, 17:49
Mai baieti, de ce nu ati mai postat pronosticurile. Mi se pare ca in afara de mine, numai NY_giants05 a mai postat.

titans_rulez
7th October 2005, 21:26
ma oamenilor acum sunt pe pagina...si pur si simplu nu reusesc sa dau de meciuri...imi prind urechile...ma invart ca bou pe langa vaca in calduri...nu gasesc unde sa intru sa imi fac predictiile

codrutc
7th October 2005, 22:30
Asa este cam aiurea. Daca nu esti loginizat , fa click intai pe join group, apoi zici ca ai deja cont si intri login name si parola. Dupa aceea faci click pe numele tau,
mai precis pe Entry name si o sa te duca la meciuri.
E ceva de genul Entry name, numele tau de familie

Faci click pe primul cuvant, adica <no name> in cazul tau.
Vezi ca tocmai m-am uitat si am vazut ca ai facut aceasi greseala ca si mine, adica ti-ai mai facut un nou entry la sfarsit. Du-te la primul daca vrei ca pronosticurile de saptamana asta sa se puna la un loc cu cele pe care le-ai
facut inainte

Seahawk
9th October 2005, 14:33
Da, si mie mi s-a intamplat asta de multe ori.. e cam aiurea... eu ma joc mai mult pe inside the nfl...pe hbo cu dan marino & compania acolo...



later edit:

am intrat acum si-am facut pronosticurile, iar pt cei care ziceati ca nu gasiti unde trebuie sa puneti rezultatele...dati mereu acolo unde scrie : your entries...si dati pe cea care e la nfl romania...si pe urma sunt cateva linkuri: unul este numele vostru, al doilea e NFL Romania, si ultimul parca e Group Scoresheet. Eh, dati click pe numele vostru again si pe urma va apar meciurile, faceti pronosticurile, salvati si sunteti good to go :D

NY_giants05
17th October 2005, 21:02
Haidetzi mhai baietetzi..dc nu mai pariatzi ??

Seahawk
17th October 2005, 21:08
eu am mai spus-o, mi-am pierdut parola...si nu pot sa o mai recuperez din nefericire. Mi-am pus predictiile pe threadul NFL 2005-2006. O sa fac eu un clasament la sfarsitul sezonului... pe baza predictiilor de aici pana la urma ...vedem noi