PDA

View Full Version : Club Bronx



BornWild
14th September 2005, 23:57
Suntem un grup de usseri ai acestui forum si dorim sa infiintam o rubrica putin mai inedita: vrem sa infiintam un asa-zis "club" in care sa se poata vb liber si cu multe substraturi.......contre si aluzii fine.......etc......insa fara injurii si alte porcarii..........
Multi se adapostesc sub scutul moderatorilor si nu pot avea tratamentul pe care il merita.
Stim ca propunerea noastra e cam neobisnuita si nu stiu daca gasim receptivitatea necesara........noi totusi asteptam un raspus pozitiv sau negativ.
Multumiri anticipate....... :ok:

Balaci
15th September 2005, 00:19
Eu sunt de acord cu asa ceva,ar fi interesant!

Vadim
15th September 2005, 00:40
Pentru asa ceva exista ArenA.

Daca vrei sa faci asta pentru "a vorbi liber si cu multe substraturi.......contre si aluzii fine.......etc......insa fara injurii si alte porcarii..........", exista chiar forumul asta. o poti oriunde.

BornWild
15th September 2005, 00:51
Mare boier.....dar ma deranjasi ca eram in baie cu mami shoshoiului :ok:

Vadim
15th September 2005, 00:57
Esti prea subtil la ora asta... pune ceva detalii ce anume inseamna asta. Thread? Se poate face, inca nu se poate interzice accesul altora. Categorie? Subforum? Nu e cazul acum. Daca va strangeti multi "subtili" si debordeaza pe undeva, de ce nu? In definitiv, numele imi place, dar nu vad ce are de a face un cartier de afro-americani cu subtilitatea. Nu ca as fi rasist, dar asta e adevarul.

BornWild
16th September 2005, 13:38
Nu era vorba de asta...........e vorba de un thread in care sa fie se discute liber ...........defapt mult mai liber decat pe forum.....un fel de teren minat....
I-am zis Club Bronx, pt ca numai acolo se opreste lumea din vorbit cand intra cineva necunoscut si se uita la tine de iti provoaca fiori reci........

Vadim
16th September 2005, 13:40
Pe forum se discuta liber. Daca vrei "liber" la jigniri... nu cred ca merge. Nu imi dau seama exact ce vrei, dar putem incerca. Putem pune threadul asta pe Diverse si vedem ce iese. E bine asa? Dar daca Desdemona zice "halt", e "halt"...

BornWild
16th September 2005, 13:42
Corect.......Desdemona decide, dar nu are voie sa se bage sclava Isaura si nu mai stiu eu cine......... :evil: