PDA

View Full Version : Cea mai mare bucurie de cand sunt farist



Laur_Farul
28th February 2007, 21:26
Care meci v-a facut sa va simtiti foarte fericit/fericita de cand sunteti faristi

Incep eu : Cand Farul s-a calificat in finala Intertoto :ok::yeah: !

Kooler
28th February 2007, 22:23
Sunt multe, dar nu indeajuns de multe pe cat mi-as dori (meciuri). Cel mai tare pentru mine a fost victoria cu Dinamo de la Dinamo acasa cu 1-0 gol Todoran.

pff
1st March 2007, 00:28
mai e un thread la fel .. meciuri memorabile :)

tchibos
1st March 2007, 00:30
sunt lucruri distincte..

nu stiu daca a fost cea mai mare bucurie dar oricum am trait intens golul lu' Gheara care ne-a dus in finala cu Auxerre.. si apoi la sfarsitul meiului cu Loko Plovdiv

dorryn
1st March 2007, 07:42
Da,sfarsitul meciului de la Sofia cand nu mai puteam sa-mi aprind tigara din cauza tremuratului.. am rugat un prieten sa-mi aprinda bricheta..asta de curand..dar nu pot uita meciul de baraj de la bacau.am fost asa bucuros incat nu a contat ca de la tecuci pana la intrarea in judetul Constanta am stat in picioare.sacrificiu prea mic pentru o bucurie asa mare.a fost de altfel si prima mea deplasare si nu se uita niciodata.In rest,orice victorie ma face fericit in special cele contra lui steaua,dinamo si rapid...

bahaus_84
1st March 2007, 14:21
meciul de baraj de la baia mare

sk8t3rool
2nd March 2007, 18:31
pay....cel mai frumos moment..care l'am trait alaturi de farul a fost cand am invins acasa pe steaua cu 1-0..gol Gurita park:-?...nu mai stiu sigur...oricum...eu atunci incepusem sa vin la stadion...cred k era al 5-lea sau al 6-lea meci la care fusesem:-?..