PDA

View Full Version : O revista de sport



razvanm
23rd November 2002, 09:38
Nu stiu daca ati auzit, dar de miercuri a aparut
o noua revista,Topsport!

Vadim
23rd November 2002, 13:30
Cum ti se pare? :rolleyes:

razvanm
24th November 2002, 09:08
In conditiile in care pe piata nu prea gasesti reviste de sport,
eu zic ca aparitia Topsport era de dorit.
Totusi, cei de acolo sunt curajosi,pentru ca nu vor sa
aloce atat de mult spatiu fotbalului!
Oricum vor fi introduse pe parcurs rubrici noi,asa
revista trebuie urmarita...

Vadim
24th November 2002, 14:53
N-am gasit-o la chiosc.
Intr-adevar, este o initiativa interesanta lipsa fotbalului. As spune chiar sinucigasa. Pun pariu ca, daca revista va supravietui un timp, o sa se schimbe incet-incet pe fotbal.

Ce sa zic, un saptamanal de sport e interesant, dar nu stiu cine il va prefera cand exista ziare sau siteuri cu informatie la zi.

Gabriel
24th November 2002, 17:00
Are poster ? E frumos colorata ? Seamana cat de cat cu Sports Illustrated ?
Ce pretz are ?

Vadim
25th November 2002, 18:42
Se pare ca revista asta o sa moara inainte sa punem mana pe ea. Nu e de gasit. La problemele de la noi cu mafia din difuzare, o sa se faca anu' pana o sa ajunga si pe la noi...

razvanm
26th November 2002, 09:48
Revista se gaseste doar la chioscurile RODIPET!!!Apropo
maine apare numarul 2.

Vadim
26th November 2002, 23:33
Gabriel, de dezamagesc... Tosport este un ziar obisnuit, tiparit cu clasicul plumb, alb-negru, l-am vazut azi in treacat, dar nu am apucat sa il cumpar, ma grabeam undeva.

razvanm
5th December 2002, 16:14
Si tot nu iti place revista?

Vadim
5th December 2002, 16:20
Abia ieri am reusit sa o cumpar.
Grafic nu imi place, continutul nu e rau.

Vadim
9th April 2003, 14:30
Razvane, cum mai merge Topsport? Vad ca siteul a luat-o rau in jos, dar sper ca revista creste ca numar de cititori. Ce tiraj are? Se mai intentioneaza sa ramana pe piata o vreme?

MaPaX
16th August 2003, 10:21
"Top Sport" la TVR2 !
Joi , 14-08-2003


In fiecare simbata de la ora 10.00, la TVR2, puteti viziona emisiunea "Top Sport", o emisiune din care puteti invata secretele obtinerii unui corp frumos, puternic si sanatos, prin exercitiu fizic. In emisiune se prezinta exercitii de fitness, culturism si gimnastica de intretinere. De asemenea, puteti urmari rubricile de nutritie, medicina sportiva, imagini din competitii, sfaturi ale campionilor si antrenorilor. Puteti adresa intrebari si sugesti pentru emisiune pe forum la sectiunea "Emisiunea Top Sport la TVR2".