PDA

View Full Version : FC Bihor Oradea īn Cupa Romaniei



ad3an
28th January 2004, 19:29
Eu merg pe Ramses Gado care sper ca va ajunge un mare coordonator de joc!!! sau un varf excelent!!!

bdl
29th January 2004, 23:07
Parerea mea este ca Sebi Sfarlea va continua jocurile bune cu care ne-am obisnuit, insa se poate ca M. Nicolae sa fie chiar el revelatia returului (Titi zicea ca o sa faca alt om din el) :)

ad3an
12th February 2004, 21:09
Se pare ca am cam avut dreptate in priv cu revelatia!!Gado a fost extraordinar in turneul de la Norcia!!!Sper sa o tina tot asa

bdl
12th February 2004, 22:04
Se pare ca am cam avut dreptate in priv cu revelatia!!Gado a fost extraordinar in turneul de la Norcia!!!Sper sa o tina tot asa
Ai avut dreptate ... 1-0 la tine :)

bdl
13th February 2004, 15:00
Mihut a debutat
Aflata īn turneu īn Cipru, echipa nationala a Romāniei a sustinut joi seara un joc de pregatire cu echipa Halkanoras Lefkara, ce activeaza īn Liga a III-a.


Tricolorii s-au impus cu scorul de 6-2 (3-2), prin golurile marcate de Danciulescu, D. Niculae (2), Petre si Stancu. Īn echipa de start si-a facut loc si oradeanul Dorin Mihut, aflat la primul joc la echipa nationala. Mihut a evoluat pe toata durata partidei, pe postul de fundas dreapta.

ad3an
14th February 2004, 14:25
Ai dreptate,Mihut e un jucator destul de valoros dar nu pot sa il iert pt greseala din meciul cu Poli Aek!!! :headbang:

bdl
14th February 2004, 17:02
Ai dreptate,Mihut e un jucator destul de valoros dar nu pot sa il iert pt greseala din meciul cu Poli Aek!!! :headbang:
E adevarat ca din greseala lui poli a dat unu din cele 2 goluri ... dar sa nu uitam ca el in general a dat un randament bun. El a obtinut penaltyul din meciul cu FC Arges pe care l-a transformat Sfarlea, si a jucat bine si in meciul de baraj cu Otelul, cand a intrat pe teren la scorul de 0-1. Ar mai fi multe exemple dar cred ca 2 ajung si oricum nu imi vin acum in minte mai multe. Nu cred ca trebuie sa il facem vinovat pt un meci pierdut partial din cauza lui ... stiu ca fiecare punct este valoros, dar ce a trecut a trecut. Trebuie sa ii sustinem in continuare si sa nu ne uitam inapoi la ce a fost.
Hai Bihoru' !!!

bdl
19th February 2004, 18:46
Dupa o perioada de 20 de ani, un jucator de la FC Oradea a bifat o noua prezenta īn tricoul echipei nationale.

Dorin Mihut a evoluat 22 de minute īn meciul jucat de selectionata divizionara a Romāniei cu reprezentativa statului Belarus. Tricolorii s-au impus cu scorul de 2-0 (1-0), prin golurile marcate de Danciulescu ('32) din penalty si Daniel Niculae ('50). Ultimul jucator de la echipa oradeana care a mai jucat la nationala a fost Ioan Zare īn anul 1984.

zuzubuoy
20th February 2004, 09:07
Yo sper, ca revelatia turului sa se numeasca.........CSEHIIIIIIIII !!! lol

bdl
21st February 2004, 21:15
Romania 3-0 Ungaria. Mihut a marcat primul gol al sau la nationala in minutul '11 dupa un sut de la 18-20 m la coltul lung. Celelalte goluri au fost marcate de Danciulescu '88 si Caramarin '92.

zuzubuoy
12th March 2004, 16:31
Revelatia returului va fi Siljanovski!!! :ok:

zuzubuoy
16th April 2004, 12:33
Se vede ce-am scris acu' o luna?! :ok:
Ce ziceti? Am gresit? :drak:

Edward32456
8th May 2004, 23:47
Imi pare rau ca ve-ti retrograda sincer
eu sper ca numai echipele ardelene sa fie in Divizia A
Eu vreau sa retrogradeze FCM Bacau,Ceahlaul,Rapid,Dinamo
Ardelenii conduc

zuzubuoy
12th September 2005, 12:07
Astăzi, de la ora 11:00, īn urma tragerii la sorţi efectuată la Casa Fotbalului, s-au stabilit partidele din şaisprezecimile Cupei Romāniei Samsung.
FC BIHOR va juca impotriva minerilor din Petrosani. Eu zic ca avem sanse sa castigam, intrebarea e, daca si jucatorii nostri stiu treaba asta... :headbang:

Pronosticul meu, ....X :drak:

bdl
13th September 2005, 00:04
pai nu prea poate fi x...eventual dupa cele 90 de minute...
eu merg pe un 1 ... asta in cazu in care jucam bine si nu cum am jucat in ultimele 2 etape...

zuzubuoy
13th September 2005, 09:19
Pronosticul meu, e tot X!!! :drak:

jorgensen
13th September 2005, 17:08
1 solist. Vrem sa demonstram ca ne meritam locul printre divizionarele A, nu asa cum am facut-o in ultimele doua etapa. Deci, mineri, pazea !