PDA

View Full Version : Comentarii la fotografii.



Aurel.D
27th February 2007, 17:38
Am rugamintea ca eventualele comentarii la fotografiile postate, sa fie scrise aici, iar acele threaduri sa ramana exclusiv doar pt. fotografii. :)
Sanchiu!

Aurel.D
9th March 2007, 15:39
Ma bucur ca nu aveti nimic de comentat! :happy

caine19
10th March 2007, 11:33
Hai ca zic eu ceva : Sunt fotogenic nu :D ?

fanatic88
11th March 2007, 13:36
cred ca ti-ai gresit cariera, fotomodel trebuia sa fii :)

Aurel.D
12th March 2007, 17:42
Ieri seara tocmai intrasem pe stadion pt. meciul cu U Craiova si cand sa imi bag bateriile in aparatul foto, am observat ca mi s-a spart display-ul....:headbang: Nu am mai putut face nici o poza....!! Sunt un car de nervi ca nu il mai pot folosi! :headbang:

fanatic88
13th March 2007, 14:36
vorbeste cu iepurasul poate iti aduce unu :)

Aurel.D
9th May 2007, 14:25
celso,
tu stai in sectorul alaturat unor amici de-ai mei :). Ei stau in ultimul sector de langa "0". La vara imi voi lua si eu abonament la a I-a....

Celso
9th May 2007, 15:51
e frumos acolo, pacat ca e cam scump...nu ma duc la toate meciurile, dar cand ma duc obisnuiesc sa cumpar acolo....poate fac legitimatie la ols totusi la toamna:mda:

resita
9th May 2007, 16:01
fanatic sterge parcaria asta de poza http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=108153 si schimba-i avatarul ca o sa fie scandal

fanatic88
9th May 2007, 16:04
ham-ham fii serios ,poze cu dinamo nu ai ?

dinamovista_4u
4th June 2007, 22:55
fortza dinamo

Aurel.D
11th June 2007, 18:44
Bianco Rossi,
misto si interesante poze cu istoria echipelor lui Dinamo de-a lungul anilor......Bravo! :ok:

fanatic88
22nd June 2007, 19:12
si la anul sa fie la fel pe stadion

fanatic88
1st September 2007, 03:06
frumoase capturi ...

Nico21
6th September 2007, 08:31
Ce mentalitate de tot rahatul...Ultras Steaua,TK-ul, DSNT-ul,Sezione,toate cu pretentii ultra',si-au refacut steagurile si bannerele capturate...halal...macar rapidistii au avut onoare...

Radu
6th September 2007, 09:05
iarasi vb aiurea...poi sti cum a fost capturat steagul dsnt???a fost pierdut in invalmaseala de la finalul meciului dintre dinamo-steaua din tur...gaborii au luat steagul si pac le-au dat dinamovistilor...inca odata blat cu garda...de celelalte nu mai are rost sa comentez...
totusi sunt curios cum au fost capturate bannerele:avangarda legiunea visinie giulestina...:mda:

Nico21
6th September 2007, 09:12
cam tot in acelasi stil...Giulestina a fost luat chiar din sala Rapid...era un banner fara importanta...in afara de Avangarda,celelalte doua nu apartineau niciunei brigazi...ba chiar Giulestina era "depus" de mult la Sala Rapid...cum naiba sa nu iei banneru asta,cand apari la un meci de handbal sau baschet,si tragi de el,cei doi bosorogi din dreptul lui,fiind mai atenti la ce fund are voleibalista aia,decat ce fac golanii aia...:D:D:D:D...cainii au incercat multe,dar in afara de Avangarda,nu au reusit sa ne ia niciun alt steag de brigada rapidista,din Peluza Nord...desi baietii de la UU si de la B921 au fost mereu sub lupa cainilor...

Rossi
6th September 2007, 09:36
Polar Bear esti offtopic ... si te rog eu nu mai plinge :happy

Radu
6th September 2007, 10:07
Polar Bear esti offtopic ... si te rog eu nu mai plinge :happy
cu ce sunt offtopic...ca spun ca sunteti blat cu garda sunt offtopic...frustrarea din tine nu mai are margini...mai ai putzini si bubui...remember comunicat brigate...5400 ron...:happy:happy:happy

Rossi
6th September 2007, 10:58
blat cu garda ? pfff alta gogosa nu scoteai si tu ?!
esti comic rau , haios foc :happy:happy:happy


ps: care ghiceste ce am la avatar , primeste o bomboana ... Ce e ? berbec sau oaie ?:happy

Radu
6th September 2007, 12:40
blat cu garda ? pfff alta gogosa nu scoteai si tu ?!
esti comic rau , haios foc :happy:happy:happy


ps: care ghiceste ce am la avatar , primeste o bomboana ... Ce e ? berbec sau oaie ?:happy
te las in pace k nu gandesti...

Rossi
6th September 2007, 22:20
asta e topic de poze ... comentariile pe alt thread

nu mai te chinui sa postezi scuzele voastre penibile ... "ultrasii" stelisti si-au luat "omorul" de fiecare data :happy

Sezione
25th September 2007, 08:54
Ce mentalitate de tot rahatul...Ultras Steaua,TK-ul, DSNT-ul,Sezione,toate cu pretentii ultra',si-au refacut steagurile si bannerele capturate...halal...macar rapidistii au avut onoare...

Auzi mai Niko..Ala nu e steag Sezine..e un simplu fazin..care se cumpara chiar si de pe internet daca vrei... Sa spuna marii ultrasi cum l-au capturat ca sint tare curios..:no:

Sezione
25th September 2007, 08:56
iarasi vb aiurea...poi sti cum a fost capturat steagul dsnt???a fost pierdut in invalmaseala de la finalul meciului dintre dinamo-steaua din tur...gaborii au luat steagul si pac le-au dat dinamovistilor...inca odata blat cu garda...de celelalte nu mai are rost sa comentez...
totusi sunt curios cum au fost capturate bannerele:avangarda legiunea visinie giulestina...:mda:

Pentru puii de sekuriti e o glorie sa iei un steag de pe pe un gard cind nu e nimeni sa-l apere.

caine19
25th September 2007, 14:47
Auzi mai Niko..Ala nu e steag Sezine..e un simplu fazin..care se cumpara chiar si de pe internet daca vrei... Sa spuna marii ultrasi cum l-au capturat ca sint tare curios..:no:

esti penibil ... tipic oltenesc :shocked:

Rossi
9th November 2007, 04:11
esti penibil ... tipic oltenesc :shocked:

"penibil" sau "oltenesc" ... tot aia e ...

Rossi
9th November 2007, 04:13
Ala nu e steag Sezine..e un simplu fazin..
n-ati capturat in viata voastra un steag de gard , asa ca nu comentati ... sunteti pinguini in materie de ultras :happy

http://i64.photobucket.com/albums/h179/BIANCO-ROSSI/Dinamo/Dinamo_9.gif

Dogville
20th January 2008, 16:08
Pentru puii de sekuriti e o glorie sa iei un steag de pe pe un gard cind nu e nimeni sa-l apere.

...mai tineti minte vitejilor cind v-am dat foc la steagul ala pe care-l puseserati pe gard la un meci Dinamo-Craiova...acum niste ani...asta era la sfirsitul meciului...iar voi va handeleatzi pe voi de frica...asa ca terminati naibii cu fazele astea de cacao...ce mai vreti umilintza mai mare....

PS....era un steag de vreo 5,6 metri....:evil:....mai mare rusinea...halal suporteri sunteti...!!!!