PDA

View Full Version : Etapa 21: FC National – CFR Cluj



delaparis
26th February 2007, 23:00
SAMBATA, 03.03.2007
FC National – CFR Cluj CANAL D 15.30

discutii inainte si dupa meci aici.

Sevilla86
26th February 2007, 23:33
National alearga dupa puncte, iar strainii de la Cluj au dezamagit. Meciul asta se termina egal.

luciano_1644
26th February 2007, 23:39
Bate Cartu si ai lui,Clujul e buna...in vorbe!

aLEX_U_1919
26th February 2007, 23:49
Castiga National http://img265.imageshack.us/img265/7679/cfrinapoiincos8.gif (http://imageshack.us)
http://img214.imageshack.us/img214/8631/iconprayugv4.gif (http://imageshack.us)http://img226.imageshack.us/img226/7010/iloveucs8.gif (http://imageshack.us)

Luis Garcia10
26th February 2007, 23:53
E in progres Clujul, dar cred ca baga Cartu Cfr-ul in poarta :happy

Cra10veanu
27th February 2007, 00:22
Forza Cartu, bafta progresu!

Sasuke Uchiha
27th February 2007, 00:23
bate nationalu

delaparis
27th February 2007, 00:24
:( ... nu reuseste Cartu sa-i bata pe clujeni

Cipus
27th February 2007, 01:06
Dar nici nu cred ca vor pierde cei de la National, Clujul face al 2-lea egal consecutiv, 0-0

Kooler
27th February 2007, 01:25
Bate CFR, si ar fii normal asa.

BAK
27th February 2007, 05:01
nationalul e atata de slab ca si cfr-ul cred ca ii bate.....

Elphax
27th February 2007, 08:06
asa e, normal ar fi sa bata CFR dar nu exclud o surpriza...

chinezu
27th February 2007, 08:22
Victorie fara dubii pt c.f.r 2-0

Laur_Farul
27th February 2007, 09:14
X -> 0-0

miril
27th February 2007, 09:17
Suntem condamnati sa castigam, altfel pa, pa, la matinal sau si...mai rau.

*Coco*
27th February 2007, 09:23
Daca National nu bate poate sa isi ia adio de la Liga I...

crissis
27th February 2007, 09:26
Nationalul bate doar daca CFR-ul a renuntat la locul 2

Parazitu'1919
27th February 2007, 10:13
national

ultras79
27th February 2007, 10:17
Bate Progresul ...cfr-istii din Cluj-Napoca nu au nici o sansa la cupe anul acesta ...!! Cluj="U" "U"=Cluj

dardar_3
27th February 2007, 11:04
Se va impune Nationalul si va incerca salvarea de la retrogradare:ok:

geno
27th February 2007, 11:16
sincer cred ca e meci de X2 , mai mult spre 2!Nu cred ca batre nationalul decat cu o minune.

Bancaru
27th February 2007, 13:00
Trebuie sa castigam meciul asta. Nu cred ca este cel hotarator, dar nici nu ne putem permite sa ratam cele 3 puncte, dupa ce am pierdut 2 la Iasi. Nu cred ca fata celor de la Cluj e cea din meciul cu Piatra da nici noi nu jucam chiar asa cum am facut-o cu Iasiul pe gheta. Mai trebuia sa ne cante ala, violonistul ungur, pe margine. Edvin Marton parca il cheama. Am votat 1 cu inima.

Sunchase
27th February 2007, 13:04
Ultima sansa :)

nr.zece
27th February 2007, 14:18
1-0

boni2204
27th February 2007, 14:58
Trebuie sa castigam meciul asta. Nu cred ca este cel hotarator, dar nici nu ne putem permite sa ratam cele 3 puncte, dupa ce am pierdut 2 la Iasi. Nu cred ca fata celor de la Cluj e cea din meciul cu Piatra da nici noi nu jucam chiar asa cum am facut-o cu Iasiul pe gheta. Mai trebuia sa ne cante ala, violonistul ungur, pe margine. Edvin Marton parca il cheama. Am votat 1 cu inima.

Ati pierdut 2 puncte la Iasi, cred ca glumesti:happy
la ce meci te-ai uitat sau ai confundat echipele ceea ce mi se pare mai normal pt ca voi ati jucat in albastru, adica una din culorile iasului si de asta cred ca faci afirmatia ca ati pierdut 2 puncte, ca altfel nu te inteleg.
Trebuie sa multumiti divinitatii ca nu ati luat vreo 3 boabe, dar nemultumitului i se ia darul asa ca CFR ne va razbuna:D

dextercioby
27th February 2007, 15:00
Meci de X2. Ar fi deranj mare la Cluj, de-ar lua-o in freza de la o echipa de locul 17...

relansat
27th February 2007, 15:01
2 fara nicio problema. Clujul, dupa mine, are cel mai bun joc ajungand foarte rapid la poarta adversa. Jucatori buni de banda, o echipa completa care a avut marele ghinion de a fi egalata cu 5 minute inainte de fluierul final de o echipa care nu a stiut sa gestioneze omul in plus pe care l`a avut o bucat buna de timp.


Suntem condamnati sa castigam, altfel pa, pa, la matinal sau si...mai rau.

Poate la matineu :D :drak: :cool:

CFR1907
27th February 2007, 15:02
Meciul se va termina 0-1 pentru CFR, gol Anca in minutul 90+7 din penalty.:D

TaciAcolo
27th February 2007, 15:03
matinal =11 dimineatza:happy

Ferko
27th February 2007, 15:03
Meci de care pe care. Bate National = Clujul se indeparteaza de zona (LC ?) UEFA; bate Clujul = National se apropie de Liga II. Nu bate nici una = rau pentru amandoua. Nu vreau sa fiu arbitru la acest meci.

dextercioby
27th February 2007, 15:06
Meciul se va termina 0-1 pentru CFR, gol Anca in minutul 90+7 din penalty.:D

Vrei sa zici 1-0 pentru CFR, de-ar fi cum ai zis tu, ar face ungurul atac de cord...

Ess
27th February 2007, 15:14
Pai anca n-o lasa in ata nici din 5 m singur cu portaru. Doar s-a vazut de-atatea ori...
OnToppic: meci de X 2 zic eu...

miril
27th February 2007, 15:34
La matineu, bineinteles, sau mai bine zis nu daca-mi doresc binele...Progresului. Deh, departarea bat-o vina si refuzul...matinal de a fi la matineu. Robyyy, nu-i de ras, de ras a fost cand o anumita echipa a fost retrogradata si o alta...stii tu ce vreau sa spun.

Ess
27th February 2007, 15:37
OffToppic:
miril>singura departare pe care as accepta-o fara a clipi este unde esti tu :D
...sau, ma rog. printre putinele

be@
27th February 2007, 15:38
Ce sa zic? Acuma orice punctulet e important, caci lupta e stransa. Sper sa scoatem un rezultat bun. Daca CFR-ul nu castiga, va fi suparare mare la ei...

Bancaru
27th February 2007, 15:46
Ati pierdut 2 puncte la Iasi, cred ca glumesti:happy
la ce meci te-ai uitat sau ai confundat echipele ceea ce mi se pare mai normal pt ca voi ati jucat in albastru, adica una din culorile iasului si de asta cred ca faci afirmatia ca ati pierdut 2 puncte, ca altfel nu te inteleg.
Trebuie sa multumiti divinitatii ca nu ati luat vreo 3 boabe, dar nemultumitului i se ia darul asa ca CFR ne va razbuna:D

Boni, vezi sa nu te ineci de atat ras. Eu u ma refeream ca am jucat extraordinar si ca v-am calarit dar punctele nu le-am luat. Nu am vazut meciul ca nu prind Tevesport sau cum ii zice Tele... , dar de la tine nu ma astept sa fii impartial. Poate ca ati avut 2 bare. In fine. Eu ma refeream ca acolo, la Iasi, ar fi fost mai usor sa luam 3 puncte decat cu Cluj, Timisoara, Steaua, Rapid. Daca m-ai inteles bine, daca nu...
CFR exact pe voi va va razbuna. Sa il vezi pe Jula in tribune ce va urla: Arde Iasiul! Arde Iasiul! Ca sa nu mai pomenesc de Bergodi,ca pe ma-sa o chema Abergodižei.
Vor juca pentru ei, asa cum si voi trebuie sa aveti grija ce faceti.

be@
27th February 2007, 15:48
Sa lasam meciul cu Iasul, ca a trecut. Sper sa-i facem zile negre lui Bergodi. :P

Bancaru
27th February 2007, 16:10
Be@, asa ma gandeam si eu. Numai ca nu ma fac inteles. Eu ziceam ca daca nu am luat de la Iasi cum sa luam de la altii. Prin comparatie...
Zile negre sa ii facem lui Pazskany. Ca mult nu mai sta el la caldura. Se duce la racoare.

Dark Horror
27th February 2007, 16:17
Nu va merge...

Trebuie sa batem in meciul asta ca daca nu e rau de tot...

boni2204
27th February 2007, 16:17
Boni, vezi sa nu te ineci de atat ras. Eu u ma refeream ca am jucat extraordinar si ca v-am calarit dar punctele nu le-am luat. Nu am vazut meciul ca nu prind Tevesport sau cum ii zice Tele... , dar de la tine nu ma astept sa fii impartial. Poate ca ati avut 2 bare. In fine. Eu ma refeream ca acolo, la Iasi, ar fi fost mai usor sa luam 3 puncte decat cu Cluj, Timisoara, Steaua, Rapid. Daca m-ai inteles bine, daca nu...
CFR exact pe voi va va razbuna. Sa il vezi pe Jula in tribune ce va urla: Arde Iasiul! Arde Iasiul! Ca sa nu mai pomenesc de Bergodi,ca pe ma-sa o chema Abergodižei.
Vor juca pentru ei, asa cum si voi trebuie sa aveti grija ce faceti.
Pai daca nu ai vazut meciul nu cred ca poti face afirmatia ca ati pierdut 2 puncte si sa stii ca sunt impartial daca e cazul, dar in meciul asta nu ati jucat nimic.
Pai inseamna ca nu prea ai inteles, nu poti face comparatii doar pe baza unor nume(de echipa ma refer) pt ca meciul se joaca pe teren si noi meritam sa il castigam, chiar si Cartu a declarat ca ati avut noroc.
Eu zic ca oriunde e mai usor de luat 3 puncte daca joci bine, iar adversarul prinde o zi mai slaba, asa ca poti castiga cu Steaua si la 3 zile sa pierzi cu ultima clasata.
Oricum va urez bafta in atingerea baremului, iasul il are deja(25pct):D

miril
27th February 2007, 16:26
Pai daca ar fi dupa dorintele noastre...ar ramane Liga fara presedinti, fara... exceptie. Pt Boni, nu mai insista, te intelegem. Asa este cum zici tu, ati fost peste noi, dar, prin comparatie, Iasul era una din echipele de la care ar fi trebuit sa luam trei puncte ca sa avem o sansa sa ne salvam. Nu uita ca nu ne-ati batut de cand ati revenit in A. Baremul il atingem, dar nu ne incalzeste cum nu va incalzeste nici pe voi daca il faceti, ca dovada, dar retrogradati.

boni2204
27th February 2007, 16:53
Pai daca ar fi dupa dorintele noastre...ar ramane Liga fara presedinti, fara... exceptie. Pt Boni, nu mai insista, te intelegem. Asa este cum zici tu, ati fost peste noi, dar, prin comparatie, Iasul era una din echipele de la care ar fi trebuit sa luam trei puncte ca sa avem o sansa sa ne salvam. Nu uita ca nu ne-ati batut de cand ati revenit in A. Baremul il atingem, dar nu ne incalzeste cum nu va incalzeste nici pe voi daca il faceti, ca dovada, dar retrogradati.
Inseamna ca ne vom intalni la matineu si ne vom lua revansa:D

miril
27th February 2007, 16:55
Sincer, mi-ar parea rau. Bine ar fi sa se salveze ambele, dar asta implica va trebuie neaparat sa luam trei puncte cu Clujul, sambata, asta ca sa revenim on topic.

m8k
27th February 2007, 17:42
Meciul se va termina 0-1 pentru CFR, gol Anca in minutul 90+7 din penalty.:D

Gresit! Va fi 1-0 pentru CFR, gol Cadu in min 90+6!:D
Prostanacule (Iacov) nu te-am uitat de la meciul din tur! Asteptam balivernele tale si acum!:ciocan:

Geografu
27th February 2007, 18:30
2 solist poate mai apuca bancarii sa dea un gol dar ma indoiesc !! :)

miril
27th February 2007, 18:54
Te referi la testul doping vizandu-l pe Dorinel Munteanu? Pai Iacov nu a fost singurul care a cerut asta. Este un test care nu ar trebui cerut ci automat ar trebui aplicat pentru toate meciurile. Asa, ne acuzam reciproc de "baliverne".

CFR1907
27th February 2007, 22:00
Gresit! Va fi 1-0 pentru CFR, gol Cadu in min 90+6!:D

Defapt eu cred ca in minutul 90+6 Cadu o sa se impacienteze si o sa rateze, dar la faza urmatoare Anca scoate un penalty si inscrie pentru 1-0.:D

m8k
27th February 2007, 22:42
Te referi la testul doping vizandu-l pe Dorinel Munteanu? Pai Iacov nu a fost singurul care a cerut asta. Este un test care nu ar trebui cerut ci automat ar trebui aplicat pentru toate meciurile. Asa, ne acuzam reciproc de "baliverne".

Nu ca a cerut test antidopping, ci modul in care a facut! De fapt atunci am auzit prima oara de el, dupa aceea a mai iesit prin fata cu stupiditati ca la inceput!:headbang:

P.S. @CFR1907 nu are cum, Anca va fi schimbat in min 90+3!:D

Lauryca
27th February 2007, 22:50
Cred ca Clujul nu a fie capabil sa bate Nationalul. Meci de 1x, dar nu cred asa de mult in 1.

miril
27th February 2007, 23:06
Am crezut ca l-ai auzit prima data cand i-a acuzat de blat pe Porumboiu si Simota sau ca ii acuza pe Dragomir si Sandu de trafic de influenta si perpetuarea coruptiei in fotbalul autohton. Nu-i un sfant, a gresit capital ca nu l-a tinut pe Bergodi dar stupiditatile de fond apartin altora. Va fi meci foarte greu cu voi, sper sa luam trei puncte, altfel vom juca la matineu si Iacov a contribuit decisiv la asta.

Cappone
27th February 2007, 23:33
bate clujul pentru ca este superioara bancarilor la toate capitolele

be@
27th February 2007, 23:35
Pentru noi cel mai important e sa luam puncte cu echipele aflate in lupta dreapta pentru salvarea de la retrogradare. Arges, Jiul, Unirea, Farul.
Fiti siguri ca si acestea vor avea viata grea cu CFRul.

Ultras CFR
28th February 2007, 06:26
National-CFR 0-3 Frunza ,Frunza,Frunza

Bancaru
28th February 2007, 12:37
Bai, dar chiar o sa fie nevoie de 6 - 7 minute peste cele regulamentare ca sa luam bataie? Si din penalty... Aveti mila. E bun si 1-0 pentru noi si e un scor drag lui Cartu, dar nici voi nu o sa va suparati, pentru ca ati pierdut la limita iar Bergodi o sa fie multumit de atitudinea jucatorilor, diferita de ce a fost cu Ceahlaul.

locomotiva07
28th February 2007, 13:45
va urez muuulta bafta azi cu pandurii, o sa aveti mare nevoie :rolleyes: sa aveti toata bafta de pe sap asta in meciul asta ...
iar pe sambata nu-mi doresc decat un meci cinstit ... that's all i want

pronostic: daca va mai ramane bafta 0-1
daca v-ati epuizat bafta, the classic 0-4

forza_CFR
28th February 2007, 22:52
castigam(sper) cu 0-1 :)

miril
1st March 2007, 08:59
Pentru ca tot vorbesti de cupa si de "the classic 0-4", iti dau dreptate. Daca nu-ti aduci aminte intreaba-l pe Ghindeanu. Sper sa castigam, indiferent de maniera.

locomotiva07
1st March 2007, 11:10
Pentru ca tot vorbesti de cupa si de "the classic 0-4", iti dau dreptate. Daca nu-ti aduci aminte intreaba-l pe Ghindeanu. Sper sa castigam, indiferent de maniera.

imi amintesc foarte bine, ati castigat cu 4-0 in cupa, nu... ? dar ieri ce=ati facut ? v-a mai ramas bafta ?

miril
1st March 2007, 12:39
Am inteles intrebarea. E retorica. Vom trai si vom vedea. HAI PROGRESUL!

Cipus
1st March 2007, 12:56
1-0 pentru National. Acum ca nu mai au cupa trebuie sa se axeze pe campionat si sa scape de retrogradare. La CFR lucrurile nu sunt chiar asa clare cum credeam initial, mai este de munca pentru a ajunge o echipa de CL.

Ess
1st March 2007, 20:33
de ce cipus??? era clar ca avem o echipa de cl ? :D:D:D

locomotiva07
2nd March 2007, 17:45
cl = CLUJ , nu-i klar ? :P
4ever CFR !!!

Cappone
2nd March 2007, 20:11
bate cfr.oricum e mai puternica decat national,dar nationalul oricum trebuie sa ajunga in B,pt ca si-a permis iacov sa se ia de dragomir.

miril
2nd March 2007, 21:06
Sa inteleg ca ti se pare normal? Sper sa luam trei puncte desi va fi foarte greu. HAI PROGRESUL!

TaciAcolo
3rd March 2007, 14:51
sper sa bata cfr :D

Lordul
3rd March 2007, 14:52
Merg pe Cfr Cluj este echipa mai buna si se va impune ; Natonalul trebuie sa lupte pentru salvarea de la retrogradare

Sevilla86
3rd March 2007, 16:22
CFR parca a slabit in urma transferurilor... 0-0 la pauza cu noroc pt CFR.

m8k
3rd March 2007, 16:32
CFR joaca cu o echipa care isi joaca ultima sansa pentru a ramane in liga 1!
Sper in continuare intr-o victorie!

YoYoyOi
3rd March 2007, 16:52
din cate vad eu la tv scorul e 0-0 dar pe live la OLS e 0-1 :groggy:

crissis
3rd March 2007, 17:12
National - CFR 0-1
Pierzind si acest meci cred ca sansele de a mai ramane in prima liga s-au cam terminat

Sevilla86
3rd March 2007, 17:13
din cate vad eu la tv scorul e 0-0 dar pe live la OLS e 0-1 :groggy:

Inseamna ca au anticipat bine :D
0-1, dar National ar fi meritat un egal chiar daca nu i-ar fi ajutat prea mult.

YoYoyOi
3rd March 2007, 17:14
chiar ca ar fi meritat Nationalul macar un egal. Au jucat bine si CFR n-a fost peste ei. Pacat ca nu au fost atenti in defensiva la acea faza si au primit gol.

CFR1907
3rd March 2007, 17:15
Cu toate ca noi conducem cu 1-0, jocul nostru e foarte slab. Trebuie Bergodi sa face ceva, ca nu putem continua in stilul asta.:mda:

boni2204
3rd March 2007, 17:19
Cu toate ca noi conducem cu 1-0, jocul nostru e foarte slab. Trebuie Bergodi sa face ceva, ca nu putem continua in stilul asta.:mda:
Ai dreptate nu prea joaca nimic CFR, dar e si greu cu atatea transferuri

miril
3rd March 2007, 17:23
Pacat, se pare ca nu am jucat rau si meritam un egal. Matineul se face simtit chiar daca este dupa amaiza. HAI PROGRESUL!

m8k
3rd March 2007, 17:26
Victorie muncita!:mda:
E clar ca Nationalul nu mai scapa de retrogradare, iar CFR ar trebui sa inceapa sa joace fotbal!
Bravo oricum pentru victorie!:yeah:

danpuric78
3rd March 2007, 17:41
Pentru National - BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB

Ess
3rd March 2007, 17:50
din cate vad eu la tv scorul e 0-0 dar pe live la OLS e 0-1 :groggy:

Iti dai seama cat face unda electromagnetica din cotroceni-kanal-istambul-cluj??? :D

OnToppic: victorie chinuita, echipa a jucat f slab. Mai e f f f mult de lucru la echipa asta, iar nu cred ca Bergodii va rezolva ecuatiile care le are in fata... :no:
De cealalta parte, Progresul e cu un picior in B.

Lordul
3rd March 2007, 17:52
cfr s-a impus prin golul lui ,,Dani" o victorie care pana diseara cel putin a ajuns pe locul 2 la egalitate cu Steaua 40 p

resita
3rd March 2007, 17:53
national se indreapta spre liga a IIa :cya: :cya: :cya: :cya: :cya: iar cfr-ul trece pe locul 3.

forza_CFR
3rd March 2007, 18:05
victorie meritata :)

Geografu
3rd March 2007, 18:19
S-au cam chinuit clujenii dar pana la au castigat cu 1-0 ! Meritau totusi pentru ca au avut destule ocazii.Bravo si campaniei de transferari care se dovedeste pe etapa ce trece rodnica.Acum a dat gol Dani,dupa ce etapa trecuta o dat gol Galiassi.
Bafta ! :ok:

Parazitu'1919
3rd March 2007, 18:44
S-au cam chinuit clujenii dar pana la au castigat cu 1-0 ! Meritau totusi pentru ca au avut destule ocazii.Bravo si campaniei de transferari care se dovedeste pe etapa ce trece rodnica.Acum a dat gol Dani,dupa ce etapa trecuta o dat gol Galiassi.
Bafta ! :ok:


"campanie de transferuri reusita" daca era asa dadeau 2-3 goluri nu 1 si acuma au dat noii veniti goluri... da cine ai fi vrut sa dea gol daca o schimbat aproape toata echipa ???

ati avut noroc ....

Bancaru
3rd March 2007, 20:36
Cine zice ca ardelenii au avut mai multe ocazii , e clar ca a vazut alt meci. Totusi, daca macar doua intrau, altfel discutam. Asta este. Norocul ti-l mai si faci. E bine ca pe langa putinii suporteri care au mai ramas, acum tristi, Nationalul reuseste sa faca fericite o gramada de lichele.
Felicitari CFR si bafta pentru locul 2. Nu pot decat sa sper pentru Bergodi ca va fi lasat sa continue. A inceput ceva si poate arat de ce e capabil.

Dark Horror
4th March 2007, 03:51
A fost un meci greu...Echipa nu a jucat nimic shi numai cu noroc a reushit sa scoata puncte...bine ca avem portar adevarat;)

apropo: DIDY a dat gol,nu dani

lucian_iasi
4th March 2007, 09:17
National :cya: :cya: :cya: :cya: :cya: :cya: :cya:

alamar
4th March 2007, 13:11
O intrebare: sunt si romani care tin cu CFR-ul prin Cluj? Ca la Bucuresti, din ce am vazut eu, au venit numai maghiari.
Pacat de jocul bun prestat de National. Meritau sa castige...Ce poti sa-i mai zici lui Cartu cand se apara cu toata echipa, daca atunci cand joaca cu trei atacanti si ataca tot meciul ia bataie?

YoYoyOi
4th March 2007, 13:13
pai ce amar sa faca si fanii CFR, cand e plin Clujul de unguri? Daca asa e po****tia, asa sunt si galeriile:mda:

alamar
4th March 2007, 13:35
Conform logicii tale nseamna ca Bucurestiul este plin de tigani, de aceea are Steaua galeria formata in marea majoritate din ei. Paradoxul este cand tiganii striga chestia aia cu Antonescu, sau "mori cioara". Ungurii nu vor striga niciodata "mori bozgore".

Ess
4th March 2007, 15:00
mda...si poporul englez e cel mai cultivat.
Acolo si cel mai needucat cioban stie engleza :D

Parazitu'1919
4th March 2007, 15:03
O intrebare: sunt si romani care tin cu CFR-ul prin Cluj? Ca la Bucuresti, din ce am vazut eu, au venit numai maghiari.
Pacat de jocul bun prestat de National. Meritau sa castige...Ce poti sa-i mai zici lui Cartu cand se apara cu toata echipa, daca atunci cand joaca cu trei atacanti si ataca tot meciul ia bataie?

sunt si romani ... dar putini 20%

locomotiva07
4th March 2007, 15:24
sunt si romani ... dar putini 20%

ma faceti sa rad .. 20 % mai :happy de cand e statistica asta ? ieri la ora 15:29 ? :lol: ? nu-mi zici si la voi cum e procentajul sa mai rad un pic ?:groggy:
on topic: nu ati avut bafta si a fost 0-1 strange... :mda: sper sa aveti cu steaua, rapid, poli muuuuulta ;)
4ever CFR !!!

m8k
4th March 2007, 16:14
sunt si romani ... dar putini 20%

Eu zic ca 21%!:happy
Vezi ca iar te bagi in seama fara rost!:headbang:

Dark Horror
4th March 2007, 19:09
Ca la Bucuresti, din ce am vazut eu, au venit numai maghiari.


De unde ai dedus tu ca au venit numai maghiari?
Au fost un autocar shi trei microbuse.In autocar 80% erau romani shi din microbuse jumate erau romani,deci de unde NUMAI maghiari?

Bancaru
5th March 2007, 10:36
Vorbeam de meci... Felicitari lui Bergodi pentru ca a avut curajul sa recunoasca, macar, egalitatea. Un ochi obiectiv ar fi putut sa confirma o mica superioritate a noastra precum si cele 5% pe care arbitrul nu ni le-a dat ci le-a luat. Dar nici pe ei nu i-a avantajat direct. Nu asta ii era intentia, pentru ca pe dragomir nu il intereseaza acum cine e pe 2 ci sa pice Nationalul. Din pacate pentru el moartea echipei nu va insemna automat si potolirea lui Iacov.

Cipus
5th March 2007, 14:06
Spuneam la inceputul returului ca CFR are cele mai mari sanse de a prinde locul 2 la final. Imi schimb acum putin parerea, cred ca sansele sunt impartite intre CFR si Rapid. Steaua iese pentru moment din calcul dupa parerea mea. Chiar daca CFR nu a reusit meciuri prea bune in aceste prime 2 etape, important e ca a obtinut 4 puncte, la fel ca si Rapid, fata de Steaua care a reusit unul singur si fara sa marcheze vreun gol. Clujul are echipa europeana, mai trebuie insa lucrat putin pe faza de atac, atat Surdu cat si Anca traverseaza o perioada mai putin fasta dar isi vor reveni in curand. Nu sunt insa convins ca Bergodi e cel mai potrivit antrenor pentru CFR. Un antrenor cam defensiv pentru o echipa ofensiva cum s-a obisnuit a fi CFR Cluj

m8k
5th March 2007, 20:52
La cate schimbari au fost la CFR inca e bine ca nu am patit-o mai rau in acest inceput de retur!!!
De aici avem o singura varianta!!! Adica sa creasca jocul echipei! De scazut nu prea are cum!:D