PDA

View Full Version : Perlele din mass-media



BornWild
11th September 2005, 20:07
Citeam unele declaratii date de care antrenori, conducatori de cluburi care sunt niste bazaconii.
Va invit si pe voi sa postati aici ceea ce vi se pare total aiurea si lipsit de sens in declaratiile anumitor personalitati.
"Miclea şi-a legitimat piciorul stâng în această săptămână şi a făcut o treabă foarte bună". antrenorul Politehnicii Iasi , Ionut Popa . www.prosport.ro

“Daca ar fi sa fiu manager, nu accept decat oferta lui ben Laden. Sau “Bibi”, asa cum ii spun eu la telefon, cand il sun. .....acelasi Ionut Popa in www.libertatea.ro

“Esti doar un tigan! Baga-mi-as p..a in mortii tai de nomad nespalat in costum de Bruxelles. Dute-n gatu’ ******* inapoi in India la fratii tai si binecuvanteaza-i pe aia cu minunata voastra cultura si cu traditiile voastre seculare. Te-a mancat in cur sa te bagi in seama la uefa rrapidist jegos ce esti. V-a epurat la timp Antonescu, paraziti ai rasei umane ce sunteti”. e-mail adresat vicepresedintelui Biroului European de Informare a Rromilor, Valeriu Nicolae si publicat de www.libertatea.ro

"Rusine pentru faptul ca ati tradat tara care v-a oferit un petic de pamant pe care sa va asezati cortul. Ne acuzi de rasism? Simbolul Stelei e tigan - Marius Lacatus, Banel Nicolita e tigan si e aclamat de suporteri, ba rapanosule.”__un alt e-mail primit de Vasile Nicolae si publicat in ziarul Libertatea

ricky
14th September 2005, 20:29
TVR (e) LIBERA !

La rubrica SPORT a JURNALULUI de pe TVR 1, un reporter spune despre adversarii echipei DINAMO : "vestea buna vine din tabara adversarilor : jucatorul X (imi scapa numele) este accidentat !"

"BRAVO SPORTIVI" ai...pacii ! :jerk: :headbang:

Utilizator
15th September 2005, 19:14
vedeti (cat se mai poate) Prosport de azi, varianta electronica http://www.prosport.ro/index.php?c=33&a=76150 Aici veti vedea acelasi lucru postat de doua ori. :)

Gonzo
23rd September 2005, 22:50
dupa ce ieri micutzul Popa declara ca va "urca stelistii pe garduri" si isi indemna jucatorii "sa vina la vestiare cu ei in dinti", astazi a mai spus 2 lucruri trasnite pt care si copiii lui Iantzu ar fi invidiosi :D

Ionuţ Popa: ”Nici uraganul Rita n-o opreşte pe Steaua!”
Antrenorul lui Poli Iaşi, Ionuţ Popa, a declarat: "După ce am văzut meciul Stelei cu Dinamo, din etapa trecută, vreau să vă spun că nici uraganul Rita nu o poate opri din drumul spre victorie. Cred că nici gripa aviară. În schimb, dacă steliştii vor juca duminică aşa cum au făcut-o în Cupă cu Rapid II, cred că avem şanse mari să terminăm meciul neînvinşi. Steaua este o mare echipă, dar care poate prinde şi momente mai slabe”.

Ionuţ Popa: "Dacă ne bate, Steaua nu ia campionatul"
Antrenorul lui Poli Iaşi, Ionuţ Popa, a declarat astăzi că nu se pricepe la pariuri, dar este convins că Steaua va pierde campionatul în cazul în care va cîştiga la Iaşi. "Anul trecut nu am pierdut cu Steaua şi a luat campionatul. Nu mă prea pricep eu la pariuri, dar pot să spun că în cazul în care Steaua ne bate duminică, nu va lua campionatul", a spus Popa

ei ce spuneti? :happy

BornWild
23rd September 2005, 22:54
Cred ca pt inceput, acest cvasi-antrenor este campionul perlelor......

Gonzo
27th September 2005, 10:47
micutzul Popa spune in fiecare zi lucruri trasnite... iata-l pe cel de ieri :D

"Ma doare in cot ca Protasov nu a venit alaturi de mine la conferinta de presa. Proabil ca nu are cultura noastra", a declarat Popa, care apoi a continuat: "Vreau ca in meciul cu Rapid, jucatorii mei sa moara pe teren. Vreau sa vorbesc cu un doctor sa le scoata splina jucatorilor, ca sa alerge mai mult".

:happy :happy :happy

bogho
27th September 2005, 10:50
Popa asta a inebunit