PDA

View Full Version : Etapa 5: FC Unirea Alba Iulia - Unirea Dej



ADelPiero
11th September 2005, 12:49
Etapa 5 - 17.09.2005
Unirea Alba Iulia - Unirea Dej

sambata .... a doua victorie ?!

spmihai
13th September 2005, 14:51
Sa speram ca sambata e a doua victorie din campionat, sau prima :headbang: ca doar avem numa 1 pct :jerk:

spmihai
17th September 2005, 13:52
FC UNIREA ALBA IULIA 4-1 UNIREA DEJ. Victorie, in sfarsit ne-am revenit, am avut un Maier magistral si un Gego care a jucat fotbal in sfarsit. HAI UNIREA, inca se mai poate :D

t.b.
17th September 2005, 14:48
Aia din dej ar face orice sa ne ajute adversarii cu care ne luptam la promovare :mda: Numai cu noi intra la rupere in rest is mielusei...

ADelPiero
17th September 2005, 15:46
asta e :D victorie clara ... si frumoasa....

p.s. degeaba ... tot nu mi`a placut cum a jucat gego .. :rosu: ... mai bine intra Zagrean :ok:

spmihai
18th September 2005, 14:29
Aia din dej ar face orice sa ne ajute adversarii cu care ne luptam la promovare :mda: Numai cu noi intra la rupere in rest is mielusei...

Nu te speria prea mult de noi, ca nu avem anul acesta forta necesara sa ne batem pentru promovarea, asta chiar dak ne-am revenit putin. ar fi prea frumos sa ne angrenam in lupta pt primele locuri, dar mai e foarte mult pana acolo. oricum, succes U-ului, ca prefer sa promovati voi, decat Bihorul sau Gazu (parere personala).

bill
18th September 2005, 19:15
Eu prefer sa promovam noi:)
Daca intr-adevar meciul asta a fost semnul ca ne-am revenit, chiar daca nu imi vine sa cred ca sunterm in stare sa ne batem pentru promovare, poate inca nu e totul pierdut. Astept meciul cu "U":)

spmihai
22nd September 2005, 16:45
Bineinteles ca si eu vreau sa promovam noi, dar trebuie sa fim realisti, iar realitate din acest moment nu prea tine cu noi. cat despre meciul direct, logic ca vreau ca unirea sa invinga.