PDA

View Full Version : Blat cu Bistrita?



Balaci
25th February 2007, 17:39
Au pierdut strategic Pandurii meciul cu Bistrita?Golul doi cel putin mi s-a parut dubios,plus intreaga maniera de joc a Pandurilor!Ce parere aveti?

Balaci
25th February 2007, 18:03
As mai adauga ca Pandurii au avut tot meciul un singur sut pe poarta in conditiile in care au avut un om in plus in teren.
Daca nu a fost blat,atunci e si mai grav,inseamna ca trec printr-o criza.Ramane de vazut pe viitor cum se vor descurca!

TaciAcolo
25th February 2007, 18:09
nu cred ca a fost blat ...sa avzut si acum cum de altfel si in amicale sa vazut ca in atac suntem 0 :(

Balaci
25th February 2007, 18:14
Asta asa e,atcaul chiar e la pamant la Pandurii.Nu inteleg de ce Neagoe se incapataneaza sa il tina titular pe Vintilescu.Inteleg ca el ne-a promovat si mai are cate o sclipire,dar totusi cred ca e cam depasit de nivelul din Liga1 si s-a vazut si azi!

delaparis
25th February 2007, 18:16
:no:

Pai cum vreti mai sa-i bateti pe Marseille peste doi ani in UEFA daca jucati asa ?
:D

TaciAcolo
25th February 2007, 18:19
ca sarbii care isi vor intra in forma :lol: ce cupa uefa :( poate sa scapam de retrogadare acum :D

Balaci
25th February 2007, 18:20
Pai o punem de un blat si cu ei:D

Balaci
25th February 2007, 23:09
"Eugen Neagoe a decis să înceapă meciul de la Bistrița aruncându-i pe toți cei cinci ex-bistrițeni de care dispune la Pandurii. Motivul? Aceștia ar cunoaște mai bine jocul gazdelor și astfel vor avea un atuu. Dar calculele de acasă nu s-au potrivit cu cele din deplasare. "

(c) Impact in Gorj, 26.02.2007

Ma abtin de la comentarii:D

Sergio_D
25th February 2007, 23:53
Da' si Sabau cunostea mult mai bine cum joaca cei 5 jucatori, pentru ca el i-a antrenat pentru o vreme... :groggy:

Totusi, nu cred sa fi fost blat...

Cappone
26th February 2007, 01:19
etapa asta oltenii au dovedit ca nu fac blaturi.]
Craiova nu a cedat la Pitesti si Pandurii din moment ce au pierdut nu mai pot fi acuzati de blat.
si de i-ar fi trebuit gloriei neaparat punctele din acest meci.
poate daca era blat era egal.
gloria peste cateva etape abia, va incepe sa imparta puncte....

Sergio_D
11th March 2007, 13:47
vazand si jocul de la Cluj, in care Pandurii au jucat mult mai bine, ceva mi se pare suspect...

Sau poate ca si-o fi intrat in forma, si nimic mai mult... :thinkso:

TaciAcolo
11th March 2007, 13:52
primul meci al sezonului la Bistrita ...si vasilache si pacurar titualri ;) de atunci parca nu au mai fost titulari

Balaci
11th March 2007, 13:58
Da,am observat si eu asta:D