PDA

View Full Version : Se schimba imaginea clubului!



BornWild
10th September 2005, 01:33
Cu siguranta ca nu sunt unul dintre sustinatorii lui Adrian Mititelu, dar nu ma pot abtine sa nu remarc faptul ca lucrurile incep sa se schimbe in bine la Craiova.
De ce cred asta?
E simplu......
Am impresia ca exista un sfatuitor in umbra lui Mititelu si actioneaza acolo unde trebuie si asa cum trebuie.Cel mai bun demers este imaginea clubului.
Amintiti-va iersirile golanesti de acum un an de zile in presa si declaratile spumoase ale lui Mititelu si uitati-va ca acum se rezuma sa faca numai declaratii legate de subiect.
Clubul a suferit mult ca imagine si acum el incearca sa o refaca.Citeam ca a pus 2 panouri imense in oras cu fotografia de grup a echipei.
Incearca sa revitalizeze si magazinul clubului........
Sunt lucruri care cateodata trec neobservate, insa sunt sigur ca orice sustinator al Craiovei care trece pe langa acele panouri si citeste titlul din fotografia echipei va fi "atins" de cuvintele scrise:
“Dragoste şi credinţă, mândrie şi suferinţă”.

Maximus
10th September 2005, 01:55
Iata si o poza :ok:

Cra10veanu
10th September 2005, 04:15
Usor usor se limpezesc apele si la Craiova, si tot usor usor reusim sa inlaturam blestemele echipei care dateaza de cativa ani incoace, ce pot sa spun, eu un inceput promitator si incurajator. Vad ca treaba la stiinta merge din bine in mai bine si de jos in sus :ok:

Che Guevara
10th September 2005, 22:43
Nu s-ar fi ajuns atat de jos daca echipa nu incapea pe mainile acestui pion otravit care este Gigi Netoiu. :degete:

Bine ca am scapat de militieni. Imi plac panourile cu Stiinta de mor!