PDA

View Full Version : Cu cine ati vrea sa jucam in faza urmatoare a cupei?



bogho
8th September 2005, 17:29
Mai sunt cateva zile pana la stabilirea celor 16 meciuri din cupa?
Cu cine ati vrea sa jucam?
Poli Iasi, Dinamo Bucuresti sau Steaua Bucuresti?

Indiferent de adversar, meciul se va jucam pe Ion Oblemenco!

Gonzo
8th September 2005, 17:41
Dinamo, sa-i vad pe cateii tradatori beliti pe Oblemenco... :evil:

daca nu se poate atunci cu Poli Iasi sa-i linistim pe moldoveni ca "imi sunt simpatici"... vorba lui Che :D :D :D

Leo_
8th September 2005, 18:15
Cu Dinamo parca n-as vrea chiar acum sa jucam, poate prin semifinale :D
Acum as vrea sa jucam cu Iasul :evil:

Zebrone
8th September 2005, 18:20
cu iasiul sa mai taca din gura ca vorbesc ca ioanitoaia, mult si fara sens.

fia
8th September 2005, 18:44
Jucati cu Rapidul ca sigur ne scoateti :(
Mai ales ca jucati si acasa (deh avantalul de a fi in B)

Cra10veanu
8th September 2005, 21:28
cu Poli Iasi sa lase ***** mare ca au ei lot puternic de locul 9 in clasament :D:D:D:D

inter
8th September 2005, 22:35
cu rapidul :drak:

GeKuRA
8th September 2005, 23:07
si eu as vrea cu Iasul sa jucati... :ok:

Gonzo
8th September 2005, 23:23
atunci asa sa-i ramana numele Maria Ta :ok:

Puc
9th September 2005, 01:06
Avem nevoie de o victorie împotriva unei echipe cu nume.Dar poate că nu e chiar momentul să ne hazardăm , prefer in următorul tur o echipă de care să trecem fără probleme ,de ex. Poli Iasi ,că tare mai iubesc echipa asta,:) .

Che Guevara
9th September 2005, 01:18
Eu vreau sa cadem cu Farul Constanta fiindca avem de luat o revansa fata de anul trecut. :degete:

BornWild
9th September 2005, 01:25
Ba.....................daca nu cu cateii.....sa moara masa....direct cu moldovenii .....ca tare imi sunt nesuferiti.......

P.S
Am auzit ca nu poate sa cada nimeni anul asta de raul moldovenilor de la Iesi.....si-au pus ei ambitia sa retrogradeze primii :headbang:

t.b.
9th September 2005, 01:26
Cu aia din deal sa jucati, sa le dati o mama de bataie sa nu o uite prea curand :D

Leo_
9th September 2005, 01:56
M-am razgandit...vreau sa cadem cu Cfr-ul din Bucuresti, sa le dam Kill-Bill pe paine :D

bogho
9th September 2005, 08:12
pana la urma m-as multumi si cu "echipa fanion a Olteniei", Panduri Tg. Jiu

Seahawk
9th September 2005, 08:24
Eu vreau sa cadem cu Farul Constanta fiindca avem de luat o revansa fata de anul trecut. :degete:

ce revansa ... ultima data cand am verificat erati in Divizia B :drak: ... nu ne-a batut Dinamo care v-au luat toti jucatorii si vreti sa ne bateti voi :D :D :D :D :D glumeti mai sunteti voi oltenii :D

EDMOND_
9th September 2005, 08:51
Pritene, stai calm ca nu ai datele problemei... echipa aia care se ducea spre B a condus cu 2 0 si erati ca si eliminati din cupa..... Insa era "ordin" sa mergeti mai departe. Si - a intrat in rol arbitrul care inca de 1- 0 a inceput sa va impinga spre poarta noastra, dictand avertismente aiurea si dand lovituri de pedeapsa la orice actiune. Iar Pascovici a marcat sprijinindu-se cu amandoua mainile pe Daouda, insa arbitrul se uita prin tribuna , sa numere spectatorii...
Nu am uitat meciul ala, cum nu am uitat cat de norocos ati castigat la Constanta, in meciul de campionat in care Craiova a dominat categoric.... Sa iti reamintesc cum Plesan a ratat 11 m spre finalul meciului si apoi ati marcat dintr o lovitura inventata de arbitru , lovitura acuzata apoi de toate televiziunile ... Sa fim seriosi, in meciurile cu noi nu ati aratat nimic , ati fost dominati categoric, inclusiv acasa. Ati avut arbitraj partinitor in ambele meciuri despre care vorbesc. Insa nu are rost sa dezgropam mortii. Dar nu veni acum tu sa ne spui ce maree chipa este Farul.... Castigati un campionat sau o cupa, si apoi mai vorbim. Locul 2 sau 3 nu se premiaza decat daca te duci adinc in Europa, adica asa , in primavara europeana.
Cand se va intimpla asta mai vorbim.

Zebrone
9th September 2005, 09:14
deci nu o sa mai vorbiti :D

spinU
9th September 2005, 12:35
eu zic ca avem sanse sa trecem de orice echipa...mai ales cu 30.000 de olteni in tribune...am o presimtire ca o sa picam cu poli aek

Che Guevara
9th September 2005, 18:24
Ca sa fiu complet as vrea sa catem cu Farul ca sa le scoatem fotbalul din cap si nu as vrea sa cadem cu Poli AEK fiindca Timisorenii imi sunt simpatici si nu as vrea sa ii desumflam tocmai noi. :cool:

bogho
9th September 2005, 19:37
:D nu stiu daca e bine sa jucam cu Iasi-ul ca uite ce zice Popa al lor


POPA: "Putem bate pe oricine"

Ionuţ Popa, antrenorul echipei Poli Iaşi, a spus:
"Orice meci contează pentru noi, mai ales cele de pe teren propriu. Vreau să formez la Iaşi o echipă care să joace bine şi care să aibă o mentalitate de învingător. Poli a demonstrat şi campionatul trecut că putem bate pe oricine."
:D

danny_sarari
9th September 2005, 19:50
cu Farul ca si-au luat-o constantenii in cap

Cra10veanu
10th September 2005, 04:21
nu-i lasi pe constanteni in pace, cand va cadea iar in B toti suporterii vor fii Stelisti :D:D:D:D, dar intr-un final mi-ar placea sa jucam si cu Poli Aek ca tot strigau B-u dupa noi, si sa le aratam cum B-u le da peste "frunce" :D

bogho
12th September 2005, 11:20
jucam cu CFR Cluj

Programul complet

Gloria Buzau - Farul Constanta
CS Otopeni - Poli Timisoara
CFR Timisoara - FC National
Unirea Dej - Poli Iasi
Rapid II - Steaua
CSM Resita - Rapid
Dunarea Galati - Dinamo
U Craiova - CFR Cluj
Gaz Metan Medias - Otelul Galati
FC Bihor - Jiul Petrosani
Petrolul - Gloria Bistrita
FCM targoviste - FC Arges
Callatis Mangalia - Pandurii Tg Jiu
Cetate Suceava - Sportul Studentesc
Gloria II Bistrita - FC Vaslui
FC Brasov - FC Bacau