PDA

View Full Version : Kings on Ice - Bucuresti, 25.02.2007



stardust
22nd February 2007, 16:46
Stiu ca acest subiect a fost discutat si rasdiscutat pe forum, dar ce ma intereseaza pe mine este daca dintre care se vor duce la spectacol se ofera cineva sa scrie un articol despre show cu poze, eventual un intreg album de fotografii daca acestea ies bine, pentru Absolute Skating (http://www.absoluteskating.com)?

Ce spuneti fetelor? Se ofera cineva?

Iulya
22nd February 2007, 17:12
mi-ar face placere :rolleyes: ... sper sa se vada bine de unde am eu locuri k sa pot sa fac si poze frumoase

corina_mee
22nd February 2007, 17:38
O sa incerc si eu dar nu promit nimic. Depinde de cum vor iesi pozele.

ioanav88
22nd February 2007, 18:21
cine-mi ia si mie un autograf de la tatiana totmianina sau suria bonaly?:P glumesc, am pretentii cam mari, nu-i asa?:happy abia astept sa ne impartasiti impresiile lasate de show

sweetmiha2003
22nd February 2007, 18:23
Salut , eu sper sa fac foarte multe poze(dak nu sunt prea emotionata)...dak ies bine pozele pot sa le pun oriunde :P

paulinio
22nd February 2007, 20:11
Cred ca ne vom reuni pozele!!!

wanderlust
22nd February 2007, 20:37
deci cine sunt ceilalti care vin in afara de plushy?

whisper
22nd February 2007, 21:00
Pai cred ca Totmianina/Marinin,Surya Bonaly....
Evgeni Plushenko, Olympic Champion
Tatiana Totmianina and Maxim Marinin, Olympic Champions
Irina Slutskaya, 2 times World Champion
Suria Bonaly, 5 times European Champion
Kati Winkler and René Lohse, World Championship Medalists
Gary Beacom, World Professionals Champion
Gabriella Toth, Aerial Acrobatic Skating Champion.
Astia au fost la Torino.:D

stardust
23rd February 2007, 18:56
Ma bucur ca sunt mai multe persoane dispuse sa colaboreze. :) Poate impreuna reusim sa facem ceva dragut. :)

whisper
23rd February 2007, 19:24
Eu sper ca sa se faca acelasi lucru si pentru OLS!
PS: Stardust te rog eu sterge linkurile din semnatura.Nu e voie conform regulamentului.:)

alyosha_87
24th February 2007, 17:46
ca tot e threadul celor 2 regi, pun si eu cateva poze cu Edvin :D

irinaidu
24th February 2007, 18:16
ce fete simpatice au poza a 2 a!!!!

Geografu
24th February 2007, 19:10
Am si eu o intrebare va rog : cat va tine spectacolul ? ( am inteles ca va fi in doua sesiuni,prima la ora 15,00 , a doua la ora 19,00 ) .Deci cat va tine o sesiune ? Doua ore ?
Multumesc anticipat si bafta ! ;)

stardust
24th February 2007, 19:45
PS: Stardust te rog eu sterge linkurile din semnatura.Nu e voie conform regulamentului.:)
Merci pentru atragerea atentiei. Nu a fost in mod intentionat.

corina_mee
24th February 2007, 23:14
Am si eu o intrebare va rog : cat va tine spectacolul ? ( am inteles ca va fi in doua sesiuni,prima la ora 15,00 , a doua la ora 19,00 ) .Deci cat va tine o sesiune ? Doua ore ?
Multumesc anticipat si bafta ! ;)


Primul spectacol e la 15.00 si al doilea la 19.30 si fiecare tine 2 ore.:)

whisper
24th February 2007, 23:14
Stiu.De asta nici nu am facut ceva mai mult de a te atentiona.:)
Pai cred ca vreo doua ore dar al doilea spectacol incepe la ora 19:30 ,nu stiu sigur..de ce vrei sa te duci? :)

Geografu
25th February 2007, 19:10
Tocmai am venit de la primul spectacol.Pot spune ca a fost SUPERB , a fost ceva de vis pe care nu trebuie sa il pierzi ! Imi pare rau doar ca organizarea a fost de nota 2 dar deh... traim in Romania... !! BRAVO PLUSENKO ! BRAVO MARTON ! Sunteti extraordinari....:yeah:

irinaidu
25th February 2007, 19:47
pai spune-ne mai multe. patinoarul asta era in aer liber???? ca ei ziceau ca trebuie sa faca intuneric. ce au facut???? cine a mai patinat????? vrem mai multe detalii!!!! poze ????

peirsolgirl
25th February 2007, 20:02
Daaa, vrem detalii..:shocked:
Oh God, I hate my parents, daca la anu' nu mai vine nimeni n-o sa-i iert niciodata!!Vineri era sa comit o nebunie , ma hotarasem sa chiulesc de la meditatie si sa vin in Buc pt show-ul de la 15:00, am sunat-o si pe Daiana, si am sunat peste tot..la Diverta, la patinoar...nu mai erau bilete:(

irinaidu
25th February 2007, 20:06
off, alex imi pare asa de rau pt tine. a fost foarte nedrept fata de tine sa nu poti merge!!!!
dar la anul indiferent cine va veni si cine nu vei putea sa alegi tu ce sa faci!!!!

peirsolgirl
25th February 2007, 20:11
Stiu, dar am gresit de la inceput ca le-am spus...trebuia sa-mi fi imaginat ca ei nu pricep ce important e pentru mine....asta o sa-mi fie invatatura de minte

rob_din
25th February 2007, 20:44
Daaa, vrem detalii..:shocked:
Oh God, I hate my parents, daca la anu' nu mai vine nimeni n-o sa-i iert niciodata!!Vineri era sa comit o nebunie , ma hotarasem sa chiulesc de la meditatie si sa vin in Buc pt show-ul de la 15:00, am sunat-o si pe Daiana, si am sunat peste tot..la Diverta, la patinoar...nu mai erau bilete:(

Nu e acelasi lucru dar il poti vedea la TV

peirsolgirl
25th February 2007, 20:47
Multumesc...:)
Dar daca totul se vede la Tv de ce se mai duce lumea la spectacole...

rob_din
25th February 2007, 21:52
Multumesc...:)
Dar daca totul se vede la Tv de ce se mai duce lumea la spectacole...

N-am zis ca e acelasi lucru dar tot e mai mult decat sa nu vezi deloc, nu?

peirsolgirl
25th February 2007, 21:55
Asa e....:)
Desi cel de la Torino e deja pe net si l-am vazut

whisper
25th February 2007, 22:26
Tocmai am venit de la primul spectacol.Pot spune ca a fost SUPERB , a fost ceva de vis pe care nu trebuie sa il pierzi ! Imi pare rau doar ca organizarea a fost de nota 2 dar deh... traim in Romania... !! BRAVO PLUSENKO ! BRAVO MARTON ! Sunteti extraordinari....:yeah:
Ceva poze? Detalii ?
Cred ca trebuie sa le asteptam pe fete ele ne povestesc si sper sa fi reusit sa fi facut ceva poze..mai ales pink_me :)

baboo
25th February 2007, 22:56
Acum m-am intors. Mie mi-a placut:D Am zis eu ca locurile din colt nu erau bune, dar pana la urma am avut o imagine de ansamblu si a fost foarte bine. In afara de Plushenko si Marton au mai fost ceva patinatori, dar nu faimosi...nici macar nu au fost prezentati. Unii erau destul de mici, poate din lotul de juniori si altii cred ca erau de la sincron. Si a mai fost Gabriella Toth. Plush a patinat de 3 ori plus un bis. A fost foarte tare:yeah: Bine, nu a facut cvadrupla si nici nu ma asteptam sa faca, asa cum a scris prin ziare. Interviul ala mi-a fost invatatura de minte ca ziaristii rastalmacesc de multe ori anumite declaratii. Multa lume. Nu mai zic ca toti spectatorii erau in extaz cand venea Plush pe gheata. Nu se mai auzea nimic:) Normal, standing ovation la sfarsit dupa Godfather. Am facut ceva poze, dar din ce vad acum nu au iesit prea bine nici cu zoom...O sa le pun zilele urmatoare pe site daca sunt reusite.
Ah, si sa nu uit...show-ul cu lasere si lumini a fost impresionant, iar Edvin...minunat! Bravo lor!
A fost frig, am inghetat cu totii, nu mai zic nimic de organizare, dar imi doresc de cand ma stiu sa vad o gala live si in sfarsit mi-am indeplinit visul..!
Alex, imi pare rau ca n-ai reusit sa vii. Crede-ma, stiu si eu cum e sa iti doresti ceva din tot sufletul si sa te lovesti de intoleranta celor din jur.. Dar la anul cand o sa fii studenta(dai in Buc, nu?) nu mai ratezi tu sansa asta;)

whisper
25th February 2007, 23:17
:) Multumim baboo!:kiss:
Asteptam pozele oricum ar fi ele...bine daca vrei sa le pui tu:P
:( Deci nu au fost cei de la Torino:( Oare de ce? Nu au crezut ca Romania merita?Sau cei care au organizat spectacolul au crezut ca e de ajuns Plushy? Ei acum important e faptul ca fost un spectacol frumos.

alyosha_87
25th February 2007, 23:22
ma bucur sa aud ca a fost frumos ... sa puneti poze (sa ma zgarii si eu pe ochi ca nu am ajuns:(()

Geografu
25th February 2007, 23:25
Nu am poze dar ce sa zic detalii , in afara de ei i-au acompaniat orchestra de fete de la Monte Carlo,au fost vreo 10-15 patinatori mai mult perechi.Plus a mai fost o mare acrobata care a facut jonglerii pe o cortina agatata pe acoperisul salii.Imi pare rau ca nu am poze ! :( .Va astept daca mai aveti alte intreabari ! ;)

pinki
25th February 2007, 23:30
pai vad ca a cam zis baboo ce era de zis :D

dar sa-mi zic si eu parerea :D

in primul rand, zicea plushy in interviu ca ar putea sa dea si 10 spectacole pe zi, pai cred si eu, ca a stat pe gheata maxim 15 minute :cry:

show-ul mi-a placut, frumos facut, cu lumini, cu tot, a fost si o gimnasta pe o sfoara pusa din tavan, patinatorii care au mai fost erau ei mititei dar au fost ok, am inghetat rau de tot... aa, si basescu era 2 randuri mai sus, deci am avut super locuri :D se cam vedea ca e treaba romaneasca, nu mai trebuie sa detaliez...

am facut eye contact cu plushy, am urlat pe-acolo, evident :D e foarte sexy, mi-a placut de el si-n realitate :D edvin a fost super also, nota 10, mi-a placut super mult spectacolul.

poze nu prea mi-au iesit, ca-mi bateau reflectoarele fix in aparat si nu se mai intelegea mare chestie, in schimb am cateva filmulete, dar daca le vreti vorbim pe mess ca sunt facute aiurea rau, ca nu stiam ce sa fac mai intai, sa filmez, sa ma uit, sa aplaud, eram clar in alta lume :D

n-am reusit sa fac poza numai eu cu plushy cum am vrut, a fost una care i-a dat flori si a pupat-o, da' pana sa mai ajung si eu pe-acolo sa ma bag in seama n=am mai reusit sa=l prind :cry:

totusi, ma asteptam sa apara mai mult plushy in spectacol...

Iulya
25th February 2007, 23:35
wow ...a fost suuper. E drept locurile au fost proaste - in dreptul scenei k macaraua in fata da a fost un show pe cinste, am facut poze am si filmat un pik. .Am luat si autograf de la ei,:yeah:

Organizarea proasta, da, de traim in Romania.

Poze o sa pun cat de repede, dar trebuie prelucrate un pik ...da pana atunci asa doar cateva micsorate

pinki
25th February 2007, 23:38
aaaa, tu cum de-ai prins autograf? te urasc :P

Iulya
25th February 2007, 23:40
aaaa, tu cum de-ai prins autograf? te urasc :P

am asteptat sa iasa de la vestiare ...:D
uite aici si un filmulet http://s15.quicksharing.com/v/9808342/P2250438.MOV.html

corina_mee
25th February 2007, 23:45
Si eu m-am intors de la show. Afost incredibil...in viata mea nu voi mai comenta nimic rau de plushenko promit!:) A patinat incredibil...are o viteza fantastica pe gheata si e super expresiv.
In rest nu au fost nume cunoscute dar oricum show-ul a meritat toti banii. Imi place foarte mult de Marton, este un adevarat talent.Si show-ul de lumini a fost foarte frumos.:ok:
Am facut ceva poze dar nu au iesit toate ca nu am stabilizator bun de imagine si au iesit decat alea statice bine
oricum sunt cateva destul de clare ...o sa le pun maine probabil.
A fost intr-adevar foarte frig...mai ales in randul 2 pe ghata unde stateam eu...dar nu ma plang. Si atmosfera a fost fantastica...la ultimul bis al lui plush cu marton tot patinoarul aplauda in picioare.
Singurul lucru de care imi pare rau e ca nu am reusit sa iau autograf...dar era foarte mare inghesuioala si astia de la BGS dadaea drumul doar la 5 pers odata.:(
Cam astea sunt primele impresii la orele astea tarzii. Voi reveni cu poze si alte detalii.:)

pinki
25th February 2007, 23:47
eu am vrut sa-l prind cand iesea de pe gheata, da' n-am reusit :cry:

baboo
25th February 2007, 23:52
Ah, bravo Iulya ca ai luat si autograf!! Recunosc, n-am avut rabdare sa-i astept, am plecat imediat dupa ce s-a terminat. Am vazut ca mai erau niste fete jos care tipau Plushenko la intervale regulate:D dar n-am mai insistat. In schimb m-am gandit sa-i astept la hotel ca oricum stau alaturi dar am zis sa nu-i mai stresez si eu acum:D
Corina, si eu am zis la fel: promit solemn ca nu voi mai spune nimic rau de Plush de acum incolo! E tare, ce sa mai...

pinki
26th February 2007, 00:11
pana cand mai sta? poate il pandesc si eu la hotel :D

irinaidu
26th February 2007, 00:16
mersi de impresii. asteptam restul pozelor si parerilor.

baboo
26th February 2007, 00:17
Il pandeam impreuna, pink_me:D Maine pleaca...probabil ca devreme, so...slabe sanse:(

pinki
26th February 2007, 00:20
:( :( lasa ca o sa mai fie vreun spectacol pe undeva, mergem acolo :D ca altii sigur organizeaza totul mult mai bine decat romanasii nostri :D

ma duc la somn, cred ca o sa visez frumos :D

corina_mee
26th February 2007, 00:31
Si la noi daca ar mai fi m-as mai duce inca o data.:P . Sper sa vada ca a avut succes si sa se mai organizeze si la noi astfel de gale cu cat mai multi patinatori buni.:)

pinki
26th February 2007, 00:32
si data viitoare sa stea macar juma' de ora pe gheata :rolleyes:

yagudina
26th February 2007, 01:15
trebuie sa ma alatur neaparat fetelor care au promis sa numai aduca "injurii" la adresa lui plush, pur si simplu prestatia lui din aceasta seara a fost minunata...intr'adevar este un actor desavarsit pe gheata, dar si un patinator fff talentat si merita toate laudele noastre.
trebuie sa recunosc ca mi'au dat lacrimile atat la inceputul spectacolului cand a aparut pe gheata, cat si in final; si acum am palmele rosii si umflate de la atata aplaudat si cred ca nici vocea nu ma mai tine pana maine:))dar a meritat toata imbulzeala si frigul naprasnic pt ca voi ramane cu o amintire foarte placuta...
cat despre edvin, nu pot decat sa spun ca l'am trecut in fruntea listei cu "muzicieni preferati", este absolut incredibil de talentat si are un farmec aparte..m'a impresionat profund...
show'ul a fost minunat, intr'adevar edvin si evgeny fac un "cuplu" superb si cu siguranta au adus ceva nou si ff placut patinajului artistic...in concluzie, am numai cuvinte de lauda cu privire la acest spectacol, insa cel mai incredibil moment a fost cel in care am reusit sa iau autografele celor 2(desi nu am reusit sa si fac o poza cu ei)-am ramas profund marcata de moment:))
anyway, abia astept sa se reintoarca in buc(in interviu plush a confirmat existenta unui spectacol si mai mare alaturi de edvin in rom)si sper din tot sufletul ca vom avea ocazia sa vedem mai multe nume sonore pe patinoarele noastre...ma rog, pe ala national:))

whisper
26th February 2007, 07:16
Din ce citesc a fost un spectacol adevarat..chiar daca nu a fost decat Plushy(si Marton) ca nume mai important.Abia astept sa il vad si eu...desi la tv nu ii tot una..dar macar nu inghet:P
Daca mai aveti de povestit si de pus poze va asteptam:)
Felicitari inca odata celor care au fost pentru ca au reusit sa vada un spectacol super..si felicitari si celor care au luat autografe /OLE/

irinaidu
26th February 2007, 07:36
mersi mult tuturor pentru povesti si impresii. ma bucur mult ca dupa banii cheltuiti si frigul indurat, spectacolul a fost tot ce v-ati fi dorit. le multumesc de altfel si lui plushy si morton pt ca au avut ideea sa vina si la noi!!!!
dar de ce a fost totusi asa de frig in sala????? sau voi vorbiti de frigul de afara???

duchess
26th February 2007, 08:19
Pai, patinoarul e total neincalzit si nu cred sa se rezolve problema decit prin construirea unui alt patinoar.
Si mie mi-a placut foarte mult spectacolul, iar Plushy live arata mult mai bine decit la TV.
Nu eram fan Tosca si mi se parea ca Plushy se agita cam tare dar live programul arata f. bine si nici o misacare nu pare exagerata.
Desi s-a ingrasat nitel si nu s-a mai prea antrenat,Plushy tot a reusit citeva 3T, 2A si un 3A, piruetele au fost foarte bune iar liniile de pasi super. Ma intreb cum patina oare cind era in forma maxima?
Iar Edvin Marton e un mare showman si n-o sa mai zic vreodata vreun cuvint rau la adresa lui !

corina_mee
26th February 2007, 11:07
anyway, abia astept sa se reintoarca in buc(in interviu plush a confirmat existenta unui spectacol si mai mare alaturi de edvin in rom)si sper din tot sufletul ca vom avea ocazia sa vedem mai multe nume sonore pe patinoarele noastre...ma rog, pe ala national:))

In ce interviu ai auzit? cat de super ar fi sa fie adevarat/OLE/

Si felicitari pt autograf...eu nu am reusit sa iau.:(

paulinio
26th February 2007, 11:24
Da, si eu am crezut ca am locuri in colt... pana la urma erau chiar in fata sceneim in dreapta lui Base (ca punct de reper). Evident, pozele nu au iesit decat cand erau luminile orientate in sus; aseara n-am avut timp sa le dau jos si sa vad pe calculator cum arata dar sper sa o fac in seara asta.
Eu am ajuns destul de tarziu (am tot ratacit prin parcuri pana sa nimeresc intrarea oficiala a patinoarului - nici un indicator, nici o sageata ajutatoare, nimic :( ) si era sala deja plina... m-a cuprins un sentiment atat de placut... impresionant. Am ratacit ceva pana am gasit locurile...
Ca sa zic, au inceput repede si in forta...
Eu am venit echipata (costum de ski si bocanci de munte)... asa ca in prima parte nu am simtit pic de frig... eram si prea incantata ca sa mai simt altceva decat incantare. NU-MI VENEA A CREDE!!!!
Nu au fost alte nume sonore (ar fi fost dragut sa-l prezinte totusi pe cei care au fost chair daca nu erau cunoscuti si de la juniori... ) dar publicul a fost incantat... showl a fost pe cinste!!! MArton e un show-man complet si a reusit sa mai umple momentele goale cand pe patinoar nu se intampla mare lucru. Am avut un moment de tristete la Romeo si Julieta... parca ii si vedeam pe rusi patinant.... dar mi-a trecut repede prin bucuria jocului de lumini.
Si, pentru o seara am fost MARE FAN al lui Plushy...
Speram sa mai fie si alte spectacole, cred ca publicul roman a aratat ca isi doreste... mi-ar placea si un spectacol cu patinatorii romani (activi sau retrasi)... nu ar fi super?

La pauza sor'mea a tot stat la intrarea in pationar si a reusit cateva poze mai deaproape cu Edvin...
Dupa spectacol am plecat, n-am mai stat la autografe... voiam sa plec cu starea aceea de inantare....
S-a iesit linistit... si am "cantat" si "dansatt" pe strada printre fulgii de zapada.

Iulya
26th February 2007, 11:30
Aici programul Paganini 5 asa cum s-a filmat de unde am stat eu ( macaraua tv .. e si ea un actor principal :mda: ).

Paganini 5 (http://s15.quicksharing.com/v/3928334/.html)

wanderlust
26th February 2007, 12:23
ma bucur pt cele care ati fost si ma bucur ca a fost multa lume la spectacole.. in felul acesta poate se va face cunoscut faptul ca si la noi sunt iubitori de patinaj si poate se vor construi niste patinoare... stie cineva daca va transmite vreo televiziune gala si cam cand??as vrea si eu sa vad.. thanks;)

corina_mee
26th February 2007, 12:29
Am inteles ca va fi pe 1 martie pe B1 TV.

Iulya
26th February 2007, 12:37
B1 Tv 1 martie la ora 20.00

Am pus niste poze aici :Kings on ice (http://s158.photobucket.com/albums/t84/Iulya_19/Kings%20on%20ice/)

Doar le-am micsorat , asa k nu toate arata grozav da, enjoy!!

camichiu
26th February 2007, 12:58
Ma bucur foarte mult ca v-a placut Plushenko. Pacat ca la noi nu poate fi un spectacol adevarat KINGS ON ICE cum a fost cel de la Torino de exemplu. Dar de ce sa nu speram ca poate, intr-o zi vom avea mai multi campioni pe gheata ... :rolleyes:

corina_mee
26th February 2007, 14:06
Va las si eu pozele care le-am facut...nu sunt foarte clare dar sper sa va placa. Preferatele mele sunt cele cu plush si marton impreuna :)

Cele mai multe poze sunt cu maron pt ca aparatul meu nu face poze bune in miscare...si la ce viteza a avut plush pe gheata era greu sa il prinzi in cadru...

http://s158.photobucket.com/albums/t90/corina_mee/

a_n_c_a
26th February 2007, 14:58
si eu ma bucur mult pentru cele care au mers la spectacol!!..si sincer ma bucur ca a fost o atmosfera placuta si ca publicul a demonstrat ca iubeste patinajul cu adevarat! poate ca asa, vazand publicul in extaz se vor organiza mai multe spectacole in Romania cu patinatori mai cunoscuti..poate vine si brian intr o buna zi...:rolleyes: si poate ca vor transmite si la tv mai multe competitii !sa dea Domnu'....:D

pinki
26th February 2007, 15:39
am auzit in interviu ca le-a placut si vor sa mai vina /OLE/

foarte bine, ca si noi ii mai vrem :D

wanderlust
26th February 2007, 19:13
thanks iulia si corina pt poze:D super faine.. voi ati fost la spectacolul de la 7? sau la cel de mai devreme? am inteles ca la cel de la 7 biletele au fost sold out.. la primul a fost la fel de multa lume...? anyway.. abia astept sa ma uit joi la gala ms ca mi-ati spus

whisper
26th February 2007, 19:16
In ce interviu?
Nu conteaza atata timp cat au zis ca vor reveni..:P
:cheer: /OLE/ for that!

corina_mee
26th February 2007, 19:17
Eu am fost la cel de la 19.30...si intr-adevar era plin patinoarul.

Iulya
26th February 2007, 19:23
Eu am fost la cel de la 19.30...si intr-adevar era plin patinoarul.

tot la 7.30 ...era plin patinuarul , n-am mai vazut niciodata atata lume la patinuar, poate doar mai demult la meciurile nationalei de hochei .. dasi atunci nu cred k era atat de full

corina_mee
26th February 2007, 19:28
As vrea si eu albumele lui marton ...mp3-uri. Ar putea sa ma ajute cineva?

whisper
26th February 2007, 19:32
De plin a fost plin .La tv au zis ca s-ar putea sa se fi vandut mai multe bilete decat erau locuri disponibile :D

Iulya
26th February 2007, 19:38
De plin a fost plin .La tv au zis ca s-ar putea sa se fi vandut mai multe bilete decat erau locuri disponibile :D

nu chiar, mai gaseai locuri prin colturi dk te staduiai

whisper
26th February 2007, 20:38
:D Daca te straduiai...asa au zis si tot la reclamatii era .

alyosha_87
26th February 2007, 20:43
As vrea si eu albumele lui marton ...mp3-uri. Ar putea sa ma ajute cineva?

sigur :D fac eu rost de pe torrent de ele. va dura insa ceva timp pana se vor descarca toate :P

corina_mee
26th February 2007, 21:04
sigur :D fac eu rost de pe torrent de ele. va dura insa ceva timp pana se vor descarca toate :P

Mersi super mult!!!!!Nu conteaza ca dureaza ...astept:)
:ok: :great:

alyosha_87
26th February 2007, 21:20
eventual,imi dai un add la mess ;;) :P

corina_mee
26th February 2007, 21:55
Iti dau acum add! :)

Rafaela_1987
27th February 2007, 10:55
Buna,sunt noua pe threadul asta.Am tot vorbit pe cel dedicat lui Brian.Acum as vrea sa va impartasesc trairile mele de pe 25 fbruarie.Am reusit sa intru in patinoar si sa il vad pe Plushy si pe Marton.A fost ceva de vis,nu am mai avut parte de ceva asa de frumos.Patinajul a fost super,muzica de calitate si artisti cu niste calitati ireprosabile.Dumnezeu a fost foarte generos cu mine in ziua aceea.Ce sa zic?O incantare pt vaz si auz.Va pup.

Elly23_05
27th February 2007, 11:50
Finally, impartasesc si eu experienta de la Kings on Ice:)
A fost primul spectacol de patinaj live la care am asistat, si imi doream asta de muult, muult timp...ca am avut sansa sa il vad pe plushenko...cu atat mai neasteptat& frumos!
Ce pot sa spun...abia realizam ca sunt acolo! Uitasem de frig, de tot, era o atmosfera superba si publicul nostru a fost minunat! Cand intra Plushenko pe gheata era isterie totala, si pe buna dreptate!Ce viteza, ce pasi, ce inaltime in sarituri, ce muzica superba, ce simpatic si haios e Marton, ce oameni talentati, dedicati , impresionant pur si simplu!
Si ce "tanti" amuzanta am avut in spate, cred ca era un adevarat fan, pentru ca nici nu se stinsesera bine luminile, oamenii inca isi ocupau locurile, si ea isi faca griji ca vor sta tot timpul in picioare, iar la sfarsit exclama constant:"Biiiiiis!! Biiiiisss! Frumoosule!!"=)) a fost ffff funny...
Altceva..ma numar si eu printre norocoasele cu autograf;)) Nu eram sigura daca ar trebui sa mai ramanem sau nu, Plushenko si Marton nu mai ieseau din cabina in ciuda strigatelor disperate ale fanelor. Cabina lor era undeva la etaj, pazita de cativa gardieni, iar in spatele unui gard, la doar cativa metri de cabina mai era un grup mai mic de persoane care asteptau autograf. Ne-am dus pana la urma si eu si Yagudina:p, am asteptat sa fim lasate sa intram , si cand m-am vazut chiar in fata celor doi nu-mi venea sa cred! :shocked: Am scos repde carnetul de note, era singurul pe care il aveam la indemana, si i l-am inmanat lui Evgheni, apoi el i l-a dat lui Edvin. As fi vrut sa le pot spune mai mult decat "thank you", dar era absolut imposibil sa mai ramai, gardienii te "indemnau" imediat sa pleci daca vedeau ca ai obtinut autograful.. poze cu ei nu am putut face , din pacate, il auzeam pe plushenko spunand:"we cannot take pictures.." .Parea un pic obosit, speriat, nu imi dadeam foarte bine seama,mi-ar fi placut sa il vad mai putin crispat ,un pic mai friendly...dar era probabil foarte obosit dupa cele doua spectacole..Edvin era ceva mai relaxat:D
In tot cazul..am ramas cu o amintire superba, si sper ca se vor tine de promisiune si vor reveni la anul! Ma bucur muuult de tot ca am avut o asa ocazie, si le doresc tutoror celor care nu au putut veni de data asta sa aiba parte de un spectacol cel putin la fel de frumos la anul!

Daca mi se implineste si dorinta cea mare de a'l vedea pe Alexei live, voi fi cea
mai fericita!...doamne..cand ma gandesc :rolleyes:

Iulya
27th February 2007, 12:31
si eu am vrut sa plek cand am vazut cata lume era si k ei nu veneau, dar am urcat sa plek si atunci au iesit ...deja sus era un grup un pik mai mik dar m-am asezat si k rabd si am reusit sa ajung si eu intr-un final sa iau autofraf :)

uff ce frumos a fost :rolleyes:

am vazut k linkul de la paganini 5 nu merge, asa k le-am uploadat si k swoopshare -singurul kare a mers la o viteza rezonabila ( adika in 1h si juma)
paganini 5 (http://www.swoopshare.com/file/8744b819750a50319b91445a6df15193/P2250199.MOV.html)

whisper
27th February 2007, 18:35
Multumim Iulya!/hello

Daca mi se implineste si dorinta cea mare de a'l vedea pe Alexei live, voi fi cea
mai fericita!...doamne..cand ma gandesc
Imi doresc dint tot sufletul sa ti se implineasca :) Si mie.:P

alyosha_87
27th February 2007, 19:17
Multumim Iulya!/hello

Imi doresc dint tot sufletul sa ti se implineasca :) Si mie.:P

don't forget me :D :rolleyes:

flying_dreamz
27th February 2007, 19:55
hi! acum am intrat si eu. deh scoala....:headbang: a fost suuuuuper la spectacol. jocuri de lumini, plush, marton, altii....:D super nu pot sa zic mai mult pt ca nu stiu ce. am plecat fara autograf....:(
m-am enervat pt ca dupa ce am dat 3 milioane si am stat pe randul 2 am avut in fata doua ,,caciuli pufoase'' si nu am vazut mare lucru din cauza lor. dar ce am vazut a fost.....nici nu pot sa ma exprim. SSSSSUUUUUPPPPEEERRR!!!! sa mai vina pe la noi si data viitoare sa-i aduca si pe brian si pe steph si altii mai cunoscuti/OLE/

pinki
27th February 2007, 20:30
poate pana data viitoate pun si ei bani si ne fac un patinuar demn de o asa gala... decat 100 de stadioane...

whisper
27th February 2007, 22:11
sa mai vina pe la noi si data viitoare sa-i aduca si pe brian si pe steph si altii mai cunoscuti
/OLE/ for that!

don't forget me
;) Atunci sa ti se indeplineasca si tie.:P
Sa dea Domnul sa ni se indeplineasca la toate visul asta.:P
Sa fie un spectacol super cu patinatori cunoscuti si nu doar un patinator cunoscut:D
Cu Steph,Brian,Yags si Plushy!:)

Iulya
27th February 2007, 22:44
/OLE/ for that!


Sa fie un spectacol super cu patinatori cunoscuti si nu doar un patinator cunoscut:D
Cu Steph,Brian,Yags si Plushy!:)

Si Lindemann:D

irinaidu
27th February 2007, 23:35
poate pana data viitoate pun si ei bani si ne fac un patinuar demn de o asa gala... decat 100 de stadioane...

sa fie asa cum zici tu pink!!!!!:yeah: :yes:

whisper
28th February 2007, 06:58
:ok: Si cu Lindeman!
Mai aveti preferinte? :P

Rafaela_1987
28th February 2007, 09:55
Dumnezeu sa va auda.Flying dreamz,sper sa fie cum zici tu,sa vina si Brian.Atunci as lesina de fericire probabil.Ufff,visele astea ale mele care nu se indeplinesc niciodata...

whisper
28th February 2007, 16:10
Esti prea tanara sa zici asta..mai ai timp..poate se vor indeplini.:)

corina_mee
28th February 2007, 19:37
Dumnezeu sa va auda.Flying dreamz,sper sa fie cum zici tu,sa vina si Brian.Atunci as lesina de fericire probabil.Ufff,visele astea ale mele care nu se indeplinesc niciodata...

Niciodata sa nu spui niciodata. :P Eu sper sa ti se implineasca visele. Oricum si eu as fi foarte fericita sa il vad pe Brian.:)

sweetmiha2003
28th February 2007, 20:07
Sall2all...ati fost la spectacolul Kings on ice????Eu dap...:D:D:D a fost superb...(primu rand...nu ma dau mare:P) mie una imi place NUmai de Evgeni Plushenko si mai vreau sa vina in Rom(si el si marton)....Fara suparare el e cel mai bun din lume(rezultatele lui vorbesc)....Sper ca si favoritii vostri sa vina in Rom....Anyway...peace men!!!

peirsolgirl
28th February 2007, 20:50
Buna seara tuturor fericitilor care au fost la Kings si nu numai :)
Ma bucur ca sunteti incantati, multumim pentru poze, clipuri si povesti!:ok:
Totusi,eu personal as fi fost un picut dezamagita de faptul ca singurul patinator cunoscut a fost Evgeni.Chiar nu ma asteptam...desi ar fi trebuit sa-mi imaginez, mai ales ca niciodata nu s-au mentionat numele celorlalti 15 patinatori.Acum inteleg de ce..pentru ca nu aveau nici o relevanta...:(
Cu toate astea, Plushenko face cat multi altii la un loc si e un inceput excelent.
In adancul sufletului eu sper la niste Europene in 2010 *dreaming*
Iulya, iti multumesc pentru cuvintele frumoase :kiss: Dap, la anu' vin in Bucureeesti!:cheer:

corina_mee
28th February 2007, 21:19
Si eu credeam ca voi fi dezamagita ca singurul patinator conoscut era plushy dar nu a fost asa...am fost incantata de show. Oricum muzica lui marton este absolut superba si nu ai cum sa te plictisesti . Oricum pot spune ca mi-am indeplinit un vis pe care il aveam de multi ani...sa vad live o gala de patinaj.:)
Plus ca atunci cand a venit prima oara marton nu m-am putut duce la concert pentru ca eram in Grecia.

pinki
28th February 2007, 21:46
eu ii astept sa se intoarca la anu' :D si pana atunci, ii urmaresc, sa vad, pe unde mai au spectacole, poate ma duc si pe-acolo :)

irinaidu
28th February 2007, 23:12
hei, miha, de ce nu " peace women " ca doar suntem mult mai bine reprezentate aici pe forum!!!! ;)

whisper
1st March 2007, 07:27
:ras-plans: Ai dreptate Irina.

camichiu
1st March 2007, 11:56
Am retinut eu bine: in seara asta este spectacolul lui Plushenko la B1 TV ? :groggy: Ca deja sunt ametita.

pinki
1st March 2007, 14:38
da, de la 8 :D

ioanav88
1st March 2007, 22:04
am vazut gala! moaaaah:shock: nu pot sa cred ce am ratat:headbang: :headbang: acum ma scuzati, ma duc sa jelesc vreo cateva zile:cry: :cry: :cry: :cry:

irinaidu
1st March 2007, 22:16
adelina mersi mult pt beep.http://yelims.free.fr/IPB/Invision-Board-France-437.gif eram pe drum si veneam de la sala si nici nu ma grabeam, uitasem complet. asa ca dupa beep mi-am amintit si nu am mai venit acasa m-am oprit la o prietena in drum.
sincer mie nu prea mi s-a parut un spectacol de patinaj ci mai mult de muzica. hiar o sa-mi iau un cd cu muzica lui morton pt ca mi-e f simpatic si imi place sa-l ascult. dar 3 mil pt spectacol mi se pare f mult pt cat patinaj s-a petrecut acolo. maxim 500 de mii as fi dat fara sa ma oftic pe spectacolul acesta. just my opinion.
eu ma bucur ca au venit, dar sper ca lucrurile sa evolueze de acum inainte.

whisper
2nd March 2007, 07:13
Cu placere!:)
Ai dreptate nici mie nu mi s-a parut ca merita banii.A fost mai mult spectacolul lui Marton decat al lui Plushy :D
Dar e totusi bine ca a venit un campion european,mondial si olimpic in Romania!
Filmarea a lasat de dorit sau mai bine zis (probabil,nu a fost acolo,cei care au fost pot sa zica mai bine) reflectoarele uneori te incurcau decat sa te ajute sa vezi ceva :P

duchess
2nd March 2007, 08:04
Live, spectacolul a aratat mult mai bine!
Dupa ce am vazut aseara o parte din spectacol la TV si avind in vedere ca l-am vazut si live, mi-am promis ca in viata mea sa nu-mi mai dau cu parerea asupra rezultatelor din competitii (da' bineinteles ca n-o sa ma tin de cuvint!) fiindca sunt o multime de lucruri care se "pierd" la TV: viteza, muchii, scirtiitul patinei, inaltimea sariturii (live sunt mai impresionante!). De asemenea, nici micile greseli nu se vad asa de bine (domnisoarele patinatoare au avut greselute cu duiumul, nesincronizari, erau lente dar la TV toate acestea s-au vazut mult mai putin).
Diferenta intre cum arata Plushy live si cum e la TV e foarte mare!

pinki
2nd March 2007, 11:00
filmat spectacolul arata mult mai naspa decat a fost, live a fost mult mai frumos :D iar plushy live merita toti banii :D

Elly23_05
2nd March 2007, 11:28
dap i totally agree..a meritat toti banii...! Can't wait 4 next year..

paulinio
2nd March 2007, 11:35
Da, la filmare s-a pierdut din jocul de lumini, multe portiuni erau intunecate... acum am vazut si noi diferenta intre live si tv...
DA, Marton a fost "maestrul de ceremonii"... iar Plushy ca un invitat de gala... Aseara am vazut si cum facea elementele chiar in marginea patinoarului; chiar uneori a renuntat pentru ca risca sa intre in mantinela. A, si la tv patioarul parea mult mai mare. In realitate era f mic... suficient pentru ceilalti 15 patinatori dar neincapator pentru Plushy (se vede cum e singurul care taie gheata chiar la 2-3 cm de margine)
N-a fost un spectacol 100% patinaj... chiar mai putin de 50%patinaj... dar noi speram ca acesta sa fie doar inceputul...
Mi-ar fi placut sa invite si patinatori romani; chiar aceia cativa pe care il avem la nivel inalt... dar ar fi fost o promovare foarte buna.

peirsolgirl
2nd March 2007, 20:14
Sunt convinsa ca intre a fi in sala si a vedea spectacolul la TV e o diferenta de la cer la pamant, dar cu toate astea inclin sa ii dau dreptate Irinei.
Inca nu pot sa cred ca Evgeni a fost practic singurul patinator care a meritat vazut.Nu-mi amintesc sa fi vazut pana acum specatcol cu un singur patinator..sincer...La Torino cel mai scump bilet a fost 68 de euro, care in seamna mai putin de 3 mil..si cate nume au fost acolo...practic nu era nici unul de care sa nu fi auzit...nu inteleg de ce la noi lucrurile au stat cu totul altfel...:(
Bine, pentru ca suntem in Romania...tocmai de-aia filmarea a fost incredibil de proasta...n-am vazut fata lui Plush niciodata in timp ce patina..offf

corina_mee
2nd March 2007, 20:28
Intr-adevar filmarea a fost foarte proasta. Eu am fost la spectacol si acolo era cu totul altceva. Nu imi pare rau ca m-am dus dar recunost ca a fost mult biletul...ar fi fost frumos sa fie mai multi patinatori cunoscuti. Dar daca ar fi din nou spectacolul m-as mai duce ....pt plush si marton evident.

whisper
2nd March 2007, 22:43
3 milioane pt Plushy,Surya,Totmianina/Marinin nu cred ca sunt multi dar doar pentru Plushy,Marton si conditiile patinoarului...170 lei inseamna foarte mult:P

peirsolgirl
3rd March 2007, 18:09
Am pus programele pe fsvids
http://www.fsvids.net/forums/index.php?showtopic=2013&st=20&gopid=37131&#entry37131

irinaidu
3rd March 2007, 20:27
am vazut alex. pupici

whisper
3rd March 2007, 22:26
Multumim Alex!

corina_mee
4th March 2007, 00:15
Super, Alex. Mersi mult pentru programe. Chiar imi doream foarte mult sa fac rost de ele.

rocs_a
4th March 2007, 19:12
hey!
o sa trec si eu prin revista impresiile mele legate de kings on ice, cam tarziu, ce-i drept...
pot sa zic k acea seara a fost incredibil de frumoasa! nu cred k vor mai fi multe k una k aceea. si eu am fost dezamagita k plush n-a aparut pe scena decat f putin...putea sa faca ceva figuratie pe patinoar,alaturi d marton, dak tot nu putea sa patineze mult pt k era obositor...
oricum, chiar dak a aparut putin, acele momente au fost d mii d ori mai frumoase decat celelalte in acre nu era (evident!)
m-a uimit viteza lui, vazand pe viu tot ce se intampla acolo. cand facea piruete , mi se pareau atat d rapide incat ma gandeam imediat la lambiel....dak lui plushenko ii ies atat d bine, mor de curiozitate sa-l vad de-aproape pe lambiel facand piruete...eh, I keep on dreaming :)
anyway, merita toti banii spectacolul pt k nu se compara cu ce vezi la tv...dar nu mai continuu cu povestea asta k as repeta ce s-a mai zis.
totusi, ar fi bine sa mai vina plush la noi ink o data, dar si alti faimosi patinatori...
si...pot sa zic k am luat si eu autografe d la ei...dupa cat am asteptat, ma si gandeam k atunci cand imi va reveni mie randul sa ma duc sa iau autograf, imi vor zice k nu se mai poate...dar din fericire nu s-a intamplat asta...am reusit sa ma duc, enervanti aia d la bgs oricum :) ... am vrut sa le fac poze d aproape si nu m-au lasat...dar pot sa zic k ii inteleg, pt k e obositor pt cei 2 sa li se bage blitzul in ochi la fiecare cateva sec...plushenko statea cu capul in jos, se vedea k nu era in apele lui,dar marton era f dragutz, a ridicat capul, mi-a zambit si mi-a zis hello ... ma topisem , evident :) si sunt happy k am luat autograf pe spatele biletului ... asa o sa am o amintire si mai draga...
pot sa zic k nu regret k am fost, cel mai mult mi-a placut cand a venit plush pe patinaor imbracat in camasa alba...park era altul...eu nu-l mai vazusem niciodata imbracat normal, fara costum d scena...a fost nice...
am avut si ceva ghinion , facusem cateva poze si mi s-a strikt in seara aia aparatul si nu mai pot vedea pozele..noroc cu voi, k impartiti pozele...
in final, pot sa zic k fara indoiala, din acea seara, plushenko a devenit patinatorul meu preferat...e adevarat k nu va participa nici la mondialele din amrtie? ar fi mare pacat...
bye, va pup, mai vb :)

whisper
4th March 2007, 19:37
Nu...am vazut lista si nu e.
Bye te mai asteptam.:)

ioanav88
12th March 2007, 19:31
:o: ok, si in limba romana?

Iulya
7th April 2007, 16:02
Duminica, 8 aprilie pe B1 TV de la 20.00 va fi difuzat inka odata showul Kings on Ice

rocs_a
7th April 2007, 16:19
si a doua zi de Paste , in reluare, la 16.00

whisper
7th April 2007, 17:53
Mersi pentru info :)

Ivanna
24th November 2007, 14:28
Azi m-am inregistrat si eu pe acest forum:D. Ce pacat ca nu-l gasisem la timp; cat eram de nervoasa prin Ianuarie ca nu pot afla informatii legate de show( eu nefiind din Bucuresti).

Am fost si eu la acest spectacol si am stat chiar pe gheata in primul rand, pe partea cu camerele video:) Pretul a meritat din plin, inca acuma imi pare rau ca nu am mers si la cel de la ora 3, pt ca rar ti-e dat in Romania sa mergi la asa spectacol.

E adevarat ca am inghetat de frig putin zis, ma simteam ca in congelator:happy dar nu conteaza, daca n-as fi mers cred ca regretam enorm.

Cam asta (http://www.youtube.com/watch?v=AC7J44pi95Q) am reusit sa filmez, sper sa va placa. Din pacate, a trebuit sa fac rabat la calitate ca sa pot sa-l upload-ez pe youtube( nu te lasa mai mult de 100Mb) de aceea a iesit asa, in realitate e lacrima:D

Sa va dau o veste buna: In Martie 2008 Edvin Marton face un mic turneu Stradivarius in Romania care va cuprinde 6 orase. Initial era stabilit pt Noiembrie anul acesta, dar nu stiu de ce s-a modificat.

whisper
24th November 2007, 22:49
Bine ai venit..am mai zis:P
Wow! Ma bucur pentru tine:great: Si Edvin,vine singur? Cred ca da. Vroiam sa mai vina si cu patinatori...chiar cu musiu Plushy:D
Pai il mai ai? Cred ca da..nu stiu de ce intreb:P..poti sa il uplodezi pe un server...cred ca sharebigfile ar merge sau divshare-ul:) Si il vedem si noi la calitate extra :D

irinaidu
25th November 2007, 03:37
bine ai venit ivanna!!! iti place si patinajul sau doar edvin?

Ivanna
25th November 2007, 12:57
Multumesc pentru primirea calduroasa!

Cel mai mult imi place patinajul, asa l-am descoperit si pe Edvin, altfel nu aflam de el. Trebuie sa recunosc ca am mers la Kings on Ice pt patinaj nu pentru Edvin. Eram extrem de curioasa cum arata in realitate toate acele miscari, cum se vede totul chiar de pe gheata. Bineinteles ca showul nu era asa de spectaculos fara Edvin, cu el toate s-au imbinat perfect; nu au existat momente moarte, plictisitoare, in fiecare clipa era ceva interesant de vazut sau ascultat.

Mie mi-a placut asa de mult spectacolul, incat in vara imi cumparasem bilet pt Kings on Ice care urma sa aiba loc la Debrecen la sf. lui August. Din pacate, Plushenko, nerefacut in totalitate dupa operatia din Iulie si avand ceva probleme la antrenamente, cu o saptamana inainte sa se tina, spectacolul a fost anulat . S-a mai tinut doar cel de la Budapesta, unde in locul lui Plushenko au adus perechea maxim Marinin si Tatiana Totmianina. Am fost asa de suparata ca n-am mai putut merge...

Se pare ca Plushenko are ceva probleme destul de serioasa pt ca s-a anulat de multa vreme si Kings on Ice ce trebuia sa aiba loc la Madrid in Decembrie.

Repede nu cred ca vom mai avea ocazia sa savuram live un asemenea show in Rmania:(

gteo
25th November 2007, 17:26
WOW! buna Ivanna!
Merci de vid;)
Si eu am fost la show in februarie si nu am regretat deloc.Desi sunt fan Yagudin si trebuie sa recunosc ca Evgeny nu s-a prea omorat cu patinatul in seara aia,Edvin a fost Divin (no pun intended).
Cred ca nu am mai fost atat de fericita in viata mea ca atunci cand am luat autografe de la ei!!!
Si OMG deci ar avea in plan sa revina?Ar fi suuuuper,n-as rata pt nimic in lume.Nu conteaza cand se va intampla-esentialul e ca nu i-am speriat cu "minunea de patinoar".
Merci for the good news Ivanna

Rafaela_1987
26th November 2007, 10:58
Foarte interesant.Si eu am fost in februarie in patinoar si i-am vazut,nu pt k aveam bilet,ci pt k am avut noroc.In fine,ideea e k au fost geniali(desi Plushy nu a facut sarituri complicate sau combinate),mi-a placut la nebunie tot,si am scris a 2 a zi pe forum impresiile mele,le-am impartasit aici.Ce mai,imbinarea dintre vioara si gheata e superba!!

peirsolgirl
29th November 2007, 19:13
Marton vine in martie??pe asta chiar nu-l mai ratez!

Ivanna
30th November 2007, 09:49
WOW! buna Ivanna!
Si OMG deci ar avea in plan sa revina?Ar fi suuuuper,n-as rata pt nimic in lume.Nu conteaza cand se va intampla-esentialul e ca nu i-am speriat cu "minunea de patinoar".
Merci for the good news Ivanna

Cred ca ai inteles gresit, nu va fi un spectacol Kings on Ice( adica Edvin si patinatorii). Spectacolele Stradivarius sunt concerte la care e prezent doar Edvin cu Monte Carlo Orchestra, cum a fost acu vreo 2 ani la Sala Palatului.

Vedeti mai multe noutati/updaturi legate de subiect aici (http://www.edvinmarton.com/stradivarius.php)

Rafaela_1987
30th November 2007, 11:53
Aha,multumim,Ivanna!!

papichullooo
16th January 2008, 16:10
Hello,

Din surse sigure va mai avea loc un spectacol Kings on Ice anul acesta in Bucuresti in luna aprilie 2008. Pe langa Plusenko si Marton va mai fi si o patinatoare cunoscuta :) dar nu pot dezvalui numele acum.

Iulya
16th January 2008, 16:51
Bine ai venit!!/hello
SI multumim de informatie /OLE/:great:

papichullooo
16th January 2008, 17:30
Bine ai venit!!/hello
SI multumim de informatie /OLE/:great:
Multumesc, va avea loc in jurul datei de 24-25 aprilie, sunt programate 2 spectacole.

whisper
16th January 2008, 21:45
/hello Bine ai venit printre noi si multumim pt info.

peirsolgirl
19th January 2008, 19:55
Wheee!:yeah:
Hm...sa fie Irina Slutskaya?:P

papichullooo
22nd January 2008, 12:01
Wheee!:yeah:
Hm...sa fie Irina Slutskaya?:P

Nop :)

whisper
23rd January 2008, 00:39
Atunci frantuzoaica, Bonaly?
Daca ghicim primim un bilet gratis la spectacol:happy :P
Cate incercari avem?:D

papichullooo
23rd January 2008, 11:49
Atunci frantuzoaica, Bonaly?
Daca ghicim primim un bilet gratis la spectacol:happy :P
Cate incercari avem?:D

:) ai nimerit.

rocs_a
23rd January 2008, 12:35
pai si dak e adevarat, cand se pun in vanzare biletele? k sa stiu si eu sa imi iau bilete in fata, chiar pe gheata. si dak va mai veni plushenko, sper k va patina mai mult decat data trec, desi sigur nu va fi asa daca mai vine si cu surpiza lui feminina

papichullooo
23rd January 2008, 15:45
pai si dak e adevarat, cand se pun in vanzare biletele? k sa stiu si eu sa imi iau bilete in fata, chiar pe gheata. si dak va mai veni plushenko, sper k va patina mai mult decat data trec, desi sigur nu va fi asa daca mai vine si cu surpiza lui feminina

Va patina mai mult, este un program complet nou fata de ce a fost anul trecut. Bilete mai dureaza pana se pun in vanzarea, datele spectacolelor sunt 24 - 25 aprilie cu siguranta. Va mai tin la curent :)

whisper
23rd January 2008, 20:15
:D Vai am ghicit din prima...si biletul;)
Multumim...te asteptam cu informatii noi:)

irinaidu
23rd January 2008, 20:48
eu sunt toma necredinciosul. pana nu vad afise nu cred nimic. :)

rocs_a
23rd January 2008, 22:37
:)) si eu la fel , irina

Zee
28th January 2008, 15:15
Patinatoarea care il va insoti pe Plushenko nu e cumva Suria Bonaly?

whisper
29th January 2008, 22:39
Am mutat discutia aici:http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=214381