PDA

View Full Version : Off-topic

Pages : 1 [2]

t.b.
8th September 2005, 21:39
Las ca poate avem noroc anul viitor, sa jucam la Farul prin august sau la inceputul lui septembrie :D

HIV
9th September 2005, 02:15
Iubiti credinciosi...din 7 septembrie cica putem baga telesport pe UPC Cluj . Ii 60 000 /luna si ofera ei un decodor de-al lor.

Dark Horror
9th September 2005, 03:18
De ce va bucurati ca baga Telesportul?Nu transmit shi Divizia B.Chiar vreti sa ne vedeti fiecare meci,sa vedeti cum joaca o echipa adevarata?

HIV
9th September 2005, 04:21
dar tu nu ai treaba si te retinem pe aici ?

bogho
9th September 2005, 18:57
ia uite ce imi ajunse la urechi

Consiliul Judetean Cluj a primit promisiuni ferme din partea reprezentantilor MapN, potrivit carora se va pune la dispozitia autoritatilor un teren cu suprafata de 12 hectare, care este vizat pentru construirea viitorului stadion al Clujului.
Investitia in noua arena s-ar putea ridica la 20 de milioane de euro, urmind sa fie organizata o licitatie internationala pentru desemnarea constructorului. Presedintele CJC, Marius Nicoara, a dat asigurari ca, pina ce noul stadion, care va fi omologat dupa standardele FIFA, nu va fi ridicat, nu se va demola actuala arena "Ion Moina". Conducatorul CFR-Ecomax, Iuliu Muresan a declarat: „Ar fi bine sa se faca asa ceva. Nu este posibil ca un oras precum Clujul sa nu aiba un stadion la nivel european. Imi era si rusine sa primim echipe ca Lens sau Bilbao si sa ne cerem scuze pentru conditiile de la stadion”.

t.b.
9th September 2005, 19:06
Ce se bucura ********u` de parca stadionul ala l-ar face pentru ei :happy
Pai stadionul se contruieste in Faget, pe locul unui fost poligon, ca doara n-or veni ei din gruia la stadionul ala, ca-i cam periculos sa traverseze tot orasul :evil:
Lor sa le faca regionala de trenuri stadion acolo pe deal, ala municipal e rezervat pentru noi, echipa Clujului, echipa municipalitatii

bogho
9th September 2005, 19:17
nici nu vazui ce e vorba de stadionul CFR-ului. de aia si stersai mesajul.

t.b.
9th September 2005, 19:22
Nu-i vorba de stadionul cfr-ului, e vorba de stadionul municipal, nu ai gresit deloc thread-ul... Numa` ca aia din deal isi imagineaza ca o sa joaca si ei pe stadionul municipal, nici vorba de asa ceva, ala-i a nostru

Nah ca ti-l pusei la loc :)

andreiush
9th September 2005, 19:37
Pai nu puteti juca amandoua echipele pe stadionul ala? :D
vezi Milan/Inter, Roma/Lazio :)

t.b.
9th September 2005, 19:46
Noi preferam modelul britanic Liverpool/Everton, Man City/Man. Utd sau cel spaniol Barca/Espanyol, Real/Atletico :D
Cum sa jucam pe acelasi stadion cu ei :headbang: ar fi dezastru, mai ales ca stadionul nou urmeaza a fi contruit intr-o zona "U"-ista, aia din deal tre` sa traverseze tot orasul pentru a ajunge la stadion

bogho
9th September 2005, 20:41
important e sa se faca rost de cei 20 de mil. de euro necesari, se pare, constructiei

t.b.
9th September 2005, 20:47
Cica din vanzarea terenului de sub actualul stadion, s-ar scoate in jur de 30 de milioane... In timp ce terenul pe care ar urma sa se contruiasca apartine armatei si nu costa nimic.

bogho
9th September 2005, 20:50
adica, demoleaza un stadion, vand terenul aferent si cu banii pe care ii obtin construiesc alt stadion?

nu ar fi mai simplu sa vanda terenul asta nou si cu banii de pe teren sa renoveze stadionul? ca oamenii s-au obisnuit cu vechiul stadion, probabil ca stiu sa ajunga acolo si cu ochii inchisi.

t.b.
9th September 2005, 20:56
Terenul asta nou e la marginea padurii, n-ar lua nu stiu ce pe el, renovarea stadionului ar costa aproape la fel de mult cat unul nou, in plus pe actualul amplasament nu exista suficient loc pentru parcari. Si noi am vrea sa se faca in acelasi loc :rolleyes: dar decat sa ramana in starea in care este acum...

Cica aici o sa faca un centru civic :thinkso:

andreiush
9th September 2005, 21:41
Doamne da sa se construiasca acel stadion de 20 de milioane de euro... da oare in cati ani s-ar face... poate il prind si eu la Cluj :D :rolleyes:

t.b.
9th September 2005, 21:46
Ziceau ca in 2 ani dupa ce incep sa-l contruiasca e gata, dar pana atunci e multa birocratie, licitatii, contestari, aprobari, ordonante...
Nu stiu insa unde vom juca la anul, pe Moina in divizia A nu cred ca ne lasa :(

andreiush
9th September 2005, 21:49
Eh... se inchide accesul publicului in locurile mai grav avariate (asta daca nu e tot asa) si va lasa poate :)
Asa au facut si la Baia Mare... e drept pentru Divizia B... atunci cand am jucat si baraj cu Faru... ce vremuri...

t.b.
9th September 2005, 22:06
Tribuna a 2-a si peluza sunt inchise de vreo 5 ani, :) ce sa mai inchida? :(
Pacat ca a ajuns in halul ala candva unul dintre cele mai frumoase stadioane din tara, asa se intampla cand cei care conduc judetul/orasul se cearta toata ziua

t.b.
10th September 2005, 14:36
Acum am ajuns si eu de la examen

Ce examen ai avut? Ceva restante?

dragos_popa17
11th September 2005, 17:45
Da :(
Dar acum il iau sigur. :)

bogho
11th September 2005, 18:14
pai vezi daca in timpul scolii te-ai dus la meciuri in loc sa inveti! :D:

in timpul facultatii am stabilit un record, un pic mai negativ. in anul 2 de facultate, in sesiunea de restante din toamna, intrasem cu 11 restante. si de pe 1 sept. pana pe 8 sept. le luasem pe toate.
ultima data cand am trecut pe la facultate, m-am interesat si nu a mai reusit nimeni pana acum sa treaca atatea examene in 7 zile. desi au mai fost studenti cu restante mai multe. :D

HIV
12th September 2005, 00:47
subforumu lu` farul o fost trecut la suporter . Al postru de ce e tot aici ?

dragos_popa17
12th September 2005, 10:44
pai vezi daca in timpul scolii te-ai dus la meciuri in loc sa inveti! :D:

in timpul facultatii am stabilit un record, un pic mai negativ. in anul 2 de facultate, in sesiunea de restante din toamna, intrasem cu 11 restante. si de pe 1 sept. pana pe 8 sept. le luasem pe toate.
ultima data cand am trecut pe la facultate, m-am interesat si nu a mai reusit nimeni pana acum sa treaca atatea examene in 7 zile. desi au mai fost studenti cu restante mai multe. :D
Stiu si eu pe cineva care avea 13 restante in toamna, desi in anul ala avuse doar 11 examene. :D A reusit totusi sa-si ia 9 din ele si sa promoveze anul.

bogho
12th September 2005, 10:47
eu aveam 11 restante din 12 examene.
probabil ca respectivul avea si 2 restante din anii anteriori

HIV
13th September 2005, 16:01
doamne ce comunisti is administratorii astia . Pe faru` io mutat , pe noi nu ! :(

dragos_popa17
13th September 2005, 16:19
Am observat si eu. Cu toate ca in acest moment suntem peste 2 echipe de acolo. Trebuie sa scriem in continuare. Poate daca ajungem la 1400-1500 ne muta si pe noi. De fapt ar cam trebui.

bogho
13th September 2005, 19:07
deschideti cate un thread despre fiecare jucator al echipei (foto, data nasteri, postul pe care joaca, echipe unde a mai jucat, de cand e la U Cluj, etc) dupa care in threadul aferent unui jucator analizati jocul prestat de acesta in fiecare meci si etapa, etc..

t.b.
13th September 2005, 19:16
Zici tu ceva :) in curand o sa apara pozele noi cu jucatorii pe site-ul nostru, si le putem pune si aici :)

t.b.
20th September 2005, 15:17
Clujencele, campioane europene

Majoretele din Cluj, reprezentantele Romaniei, au cistigat medaliile de aur si argint la sectiunea pom-poms, senioare.

Scurt istoric
Cuvintul „majoreta“, provenit de la cuvintul care desemneaza gradul de maior, a aparut acum 200 de ani in Franta si denumea un grup de fete dansatoare care insoteau paradele militare. Pe parcursul anilor, majoretele s-au despartit de manifestarile militare si au devenit grupuri de protocol pentru orasele din care provin, pastrind insa caracteristicile de parada, adica dansind in formatie si pe muzica de mars. Majoretele participa la orice eveniment din orasul pe care il reprezinta, in tinuta lor, ce se aseamana si ea cu uniforma militara, regasindu-se pe ea emblema si culorile specifice urbei respective. Desi in unele parti ale Europei majoretele au, asa cum s-a vazut, o traditie de aproape 200 de ani, evolutia lor a avut, datorita diferitelor imprejurari, un caracter disparat. De abia in 1999, la initiativa actualului presedinte al acestei „miscari“ devenite sport, majoretele s-au intrunit intr-o asociatie. Alen Scuric, din Croatia, a fost cel care a pus bazele European Majorets Asociation, adica EMA, o grupare ai carei primi membri au fost citeva state provenite din fostul „bloc“ iugoslav.

Majoretele in Romania
Desi exista citeva „trupe“ de majorete, prezenta lor este destul de izolata, fetele participind indeosebi la evenimente sportive: dansind inaintea meciurilor de fotbal, handbal si altele, adica doar la o parte din „indatoririle“ lor obisnuite. Daca facem un raport intre Romania si alte tari europene, avem citeva zeci de majorete la noi, iar peste hotare exista tari in care activeaza pina la 200 de grupuri, intrunind 10.000 de persoane, care se aduna la concursuri in cadrul oraselor, regionale si nationale. In acest context, eforturile Asociatiei se indreapta catre atragerea cit mai multor tari, iar organizarea actualei editii a Campionatului European in tara noastra reprezinta tocmai o modalitate de po****rizare si, in acelasi timp, de educare a oamenilor pentru a vedea in respectiva „miscare“ un sport interesant, poate mai atractiv si incitant decit altele, la care pot sa se alature fete, inca de la virste foarte fragede. In sprijinul acestui fapt vine chiar regulamentul concursurilor, ce prevede ca limita superioara a virstei pentru categoria cadeti este de 10 ani, cea a categoriei juniori 11-13 ani, iar la seniori minimum 14 ani, aici neexistind limita superioara de virsta.
Foarte importanta pentru organizatori este implicarea administratiei locale, si nu numai, un exemplu fiind Croatia, unde, la una din anterioarele editii ale Campionatului, statul a oferit in sprijinul organizatorilor suma de 200.000 deeuro, iar cel care a deschis competitia a fost insusi presedintele tarii. Revenind la tara noastra, Romania a reusit sa cistige, la editiile anterioare, de doua ori consecutiv medalia de bronz la categoria pom-poms seniori, prin echipa Universitatii de Medicina si Farmacie „Iuliu Hatieganu“ din Cluj-Napoca, performanta decisiva pentru alegerea Clujului ca oras organizator al editiei de anul acesta.

Aur pentru clujence
La cea de-a saptea editie a Campionatului European de Majorete, prima organizata in Romania, la Cluj au reusit sa participe doar noua echipe din cele 45 anuntate, reprezentind Croatia, Ungaria, Italia, Bosnia-Hertegovina, Slovenia, Cehia, Serbia si Muntenegru, alaturi de Romania. La concursul desfasurat timp de trei zile in Piata Unirii, echipele au concurat la doua probe, baton si pom-poms, prima dintre ele avind doua sectiuni: parada-mars si dans pe scena.
Cele doua echipe ale UMF-ului, „Mad Mes“ si „Fantasy UMF“, au cistigat aur, respectiv argint la proba de pom-poms, seniori, cea mai importanta performanta de cind Romania participa la acest concurs.
Monitorul de Cluj

Ce parere aveti? :D

dragos_popa17
20th September 2005, 15:27
Le-am vazut sambata cand mergeam la meci. Si cand veneam. Am trecut pe-acolo.
Am si prins o faza tare. Intrebau niste majorete pe 2 jandarmi, in engleza, ca unde ii City Hall si aia se uitau unu la altu cu niste fete de cimpanzei si tot repetau "sitii hol" si dadeau din umeri. :D

t.b.
20th September 2005, 15:34
Unde erau ca io nu le-am vazut :headbang::headbang::headbang:
Numa` pa aia din deal i-am vazut cand se urcau in autocar, pe-acolo pe unde si-or luat-o o data :D, sa sa vezi pe unu` nu stiu care era, vorbea la telefon chiar pe partea astalalta nu era nici urma de jandarm pe-acolo, era 10 si ceva, io mergeam la o bere :D

dragos_popa17
20th September 2005, 15:43
In Piata Unirii. Daca ai trecut acolo nu aveai cum sa nu le vezi.
Alta faza tare a fost cand veneam de la meci. Cand treceam pe-acolo, auzeam 'Haide U' tot mai tare si mai tare, si eram nedumerit, ca nu vedeam nici un u-ist acolo in afara de mine. Numa sa vad peste cateva secunde un autobuz care mergea in Marasti, plin de U-isti. :D Sa nu mai zic ca pana am ajuns la birou la frate-meu pe Eroilor, m-au intrebat vreo 10 oameni cat o fost scoru'.

t.b.
20th September 2005, 15:54
N-am trecut pe-acolo :(
Si pe mine m-au intrebat multi cat a fost scorul sau cat e biletul ( :o: ) da` mai bine ar fi venit la meci decat sa intrebe scorul :mda: Acuma pana ii vreme buna ca dup-aia iarna zic ca nu vin ca-i frig :mda:

dragos_popa17
20th September 2005, 16:10
Din pacate aste e. Sunt multi care se multumesc doar sa intrebe cat a fost scoru. Da' cand intram in A mai mult ca sigur ca toti astia care te opresc acum pe strada, o sa vina atunci la meci.

t.b.
20th September 2005, 16:21
Da, cand merge echipa bine vin ca ciupercile dupa ploaie... Si tot astia o sa inceapa sa comenteze cand o sa mearga iar rau echipa :mda:

Ce-i drept si eu am avut o perioada in care nu mai speram sa se intample ceva bun la "U", mi se rupea inima numa` cand ma gandeam la asta, si asa cred ca o simtit multi "U"-isti din pacate unii o dezertat in deal :no:

Ma da` frig s-o mai facut... ce naiba, asa dintr-o data :mda:

dragos_popa17
20th September 2005, 16:27
Azi dimineata cand am iesit din casa am crezut ca pic jos. Am vrut sa ma intorc sa mai imi iau o bluza pe mine, dar era cam tarziu si nu mai aveam timp. Azi cam sufar, da' maine vin la servici cu jerseu :D

HIV
20th September 2005, 16:30
In Piata Unirii. Daca ai trecut acolo nu aveai cum sa nu le vezi.
Alta faza tare a fost cand veneam de la meci. Cand treceam pe-acolo, auzeam 'Haide U' tot mai tare si mai tare, si eram nedumerit, ca nu vedeam nici un u-ist acolo in afara de mine. Numa sa vad peste cateva secunde un autobuz care mergea in Marasti, plin de U-isti. :D Sa nu mai zic ca pana am ajuns la birou la frate-meu pe Eroilor, m-au intrebat vreo 10 oameni cat o fost scoru'.

Io eram in acel autobuz :D

dragos_popa17
20th September 2005, 16:34
Si erati multi in autobuz? Se uitau urat batraneii la voi? :D Ca de comentat ma-ndoiesc ca a comentat careva.

HIV
20th September 2005, 16:48
ohoho . Ce comentau babele...ca io cantam la urechile lor ca ma disperau . Si una mo facut obraznic si alta neo facut bagabonzi .
Si cand ne-am dat jos in marasti neo fugarit tiganii cu bicicletele in spate :)

desdemona
25th September 2005, 16:02
P.S. Axaphat sau burning hell sau cum se numea ne-a parasit pt vreo luna de zile ...
Adica? Ce s-a intamplat cu el?

t.b.
25th September 2005, 16:10
Ala era un mesaj din 23 iunie :) deci o trecut mai mult de o luna de atunci....

desdemona
25th September 2005, 16:13
Pai tu l-ai mai vazut pe aici din iulie? Poate o fi fost, dar eu nu l-am mai remarcat :D

t.b.
25th September 2005, 16:15
Last Activity: 23rd September 2005 :)

Ce-i drept a facut o pauza mai lunga, din ce-am inteles nu mai are net acasa sau asa ceva...

desdemona
25th September 2005, 16:18
Gata, gata, intelesei.... probabil ca nu m-am intersectat eu cu el. Haios baiat! :)
P.S. Si gata si cu off-topicul :evil:

t.b.
25th September 2005, 16:22
Chiar supermoderatorii fac off-topic, bun exemplu :evil:
Las` ca le mut pe thread-ul special amenajat :D

Gata... :)

andreiush
25th September 2005, 16:28
:lol: bun avatar ti-ai pus t.b.
Dar la MM in avatar ce arde? :D Acelasi lucru? :lol:
http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=651

t.b.
25th September 2005, 16:30
Diferenta e ca noi ne laudam cu faptele noastre ei cu ale altora... :mda:

andreiush
25th September 2005, 16:31
Pai cum... el se lauda ca voi ardeti steagurile lor? :thinkso:

desdemona
25th September 2005, 16:34
Bravo, t.b., ma bucur ca (macar tu) iti faci treaba :D:D Pai nu mai tre' sa-ti dea cineva de lucru din cand in cand? :evil: :P

t.b.
25th September 2005, 16:37
Aaaa, acuma m-am prins ca ai vrut sa ma testezi... aham, deci d-astea faci :D

desdemona
25th September 2005, 16:38
Nuuu, nu fac eu de astea :evil: Dar spune tu acu', nu-i pacat de la Domnul sa te plictisesti in Sfanta Duminica si sa stai chiar degeaba? :P Glumesc :o:

De exemplu, eu acum plec la serviciu :headbang: :headbang:

t.b.
25th September 2005, 16:40
Si duminica lucrezi??? :o:

HIV
25th September 2005, 18:40
Axaphat al nostru se muta in alt bloc cu toata familiunea :) . Mie mi-a zis ca prin 1 octombrie e gata mutat si isi baga net in cateva zile . Deci prin 10 octombrie e back online !

@andreiush ce are mm in avatar e banneru nostru ars de stelisti nu de ei .

andreiush
26th September 2005, 00:12
Am inteles de la t.b. ;)

desdemona
26th September 2005, 00:19
@t.b. - si inca sunt la munca :headbang: Nu-i vorba, am vazut si meciurile care ma interesau.. si F1.... nu a fost chiar asa rau... dar crezi ca mie nu mi-ar fi placut sa fac toate astea de acasa? :(

HIV
27th September 2005, 19:59
ma dao dreq de treaba . Avem aproape 1500 de posturi si tot nu ne baga la suporter .

HIV
30th September 2005, 22:07
Io m-am revoltat . Adica cum , pe faru` io trecut la Suporter si noi ramanem tot aici ? Cum vine asta ? Astept sustinere la sugestii si idei la threadul "Revolta lui HIV" :D

Angelina Jolie
1st October 2005, 07:38
Dar la MM in avatar ce arde? :D Acelasi lucru? :lol:

La mine arde faimosul baner vg si multe altele care nu mai exista pentru ca s-au pierdut in Vacarm.:yeah:Din pacate nu e destul de concludenta poza. Si lasa bai tb laudele ca unii stiu cum ati luat voi banerele alea. In cel mai penibil mod cu putinta. Asa ca lasa vrajeala ca nu tine.
Apropo: cica tocmai v-a sosit noul autocar dupa ce ati inaugurat linia 35 de Baia Mare. Yuton ma sau cum ii zice la penibilitatea aia? Astept sa vad cum se compara cu bijuteria noastra de Mercedes. :happy

t.b.
1st October 2005, 14:18
Vezi ca gasesti si niste poze pe undeva, numa` sa nu ramai mirat...
Bannerele noastre o fost furate intr-un mod mai penibil decat carpele voastre, macar noi nu ne-am milogit la garda sa ni le recupereze :evil:

Si lasa tu linia 35 ca voi mergeati cu vagoanele de marfa :D

Angelina Jolie
2nd October 2005, 08:02
Ma vrajeala io n-am zis nimic de banerele voastre. Ma doare'n c** de ele, ma bucur doar ca au ars. Am zis doar ca voi le-ati luat printr-un procedeu penibil, mai bine zis ati mers si le-ati cerut pur si simplu de la paznicul stadionului, care (mare idiot ) vi le-a dat. Daca si aia e ultra' apoi nush ce sa mai zic.
Cu vagoanele de marfa ai dat-o tot la vrajeala pt ca e clar ca nu-i adevarat, insa cand mergeau amaratii vostrii de fotbalisti in deplasare cu 35-ul si cu sandwich-uri in buzunar au scris toate ziarele. Deci oricum sunteti penibili.
Yutong :happy :happy
Sa mergi cu un autocar Yutong ii ca si cum ai umbla incaltat cu Reobek, Adibos sau Mike. :happy JENANT!

HIV
2nd October 2005, 09:11
Sa mergi cu un autocar Yutong ii ca si cum ai umbla incaltat cu Reobek, Adibos sau Mike. :happy JENANT!

Ba da ce le stii firmele astea ! acuma ce ai in picioare ?

t.b.
2nd October 2005, 19:08
Ma MM voi de cand aveti autocarul asta? De cand ati intrat si voi in A, inainte de asta aveati o caricatura cu steagul Ungariei pe el, ala vi l-o luat unguru cand v-o luat din C, nici nu stiu ce firma era, oricum scoatea fum de zici ca era uzina, sau locomotiva cu aburi. :evil:
Amu va dati si voi bogatani da` sa nu uiti niciodata de unde ati plecat, cand veneau aia de la voi sa se milogeasca de conducatorii nostri sa cumpere cine stie ce panarama de jucator atunci eram buni asa-i? Stii si tu ca daca nu va ajutam noi, ati fi fost desfiintati de vreo 10 ani, asa ca ciocul mic.
Nu stiu cu ce vagoane mergeati voi in deplasari da` banuiesc ca nu aveati avion pentru deplasarile in Somcuta Mare, Iara si Ocna Dej :happy

Angelina Jolie
2nd October 2005, 20:56
Eu nu uit de unde am plecat, dar imi place sa-mi bat joc de voi. Yutong, hahahahh.
Hiv, acum am in picioare pantofi ca-s la lucru.

t.b.
2nd October 2005, 21:05
De care pantofi, de-aia de carton facuti pentru morti :D

Ia arunca un ochi pe autocarul celei mai iubite echipe din Ardeal

http://www.onlinesport.ro/forum/attachment.php?attachmentid=7129&d=1127850693
http://www.onlinesport.ro/forum/attachment.php?attachmentid=7130&d=1127850693

Angelina Jolie
3rd October 2005, 03:53
Ma le dai tu la vrajeala dar tot degeaba.
Daca tu ai impresia ca jegul ala de Yutong se poate compara cu minunatia asta de Mercedes inseamna ca pt tine Trabantul e totuna cu BMW-ul.

t.b.
3rd October 2005, 19:58
Hai sa-ti zic de ce-i mai bun al nostru

1 E al nostru
2 Nu e vopsit in vishiniu
3 nu scrie "ecomax" pe el
4 o sa fie pe el in curand simbolul "U"
5 o sa fie vopsit in culorile sfinte, studentesti, alb si negru
6 cu el o sa mearga jucatorii care o sa promoveze anul asta
7 nu o sa arunce clujenii cu pietre dupa el
8 nu o sa se auda versurile "du-te cfr inapoi in C" cand trece pe strada
9 un lucru pe care scrie "U" se transforma in aur, unul pe care scrie cai ferate ecomax e doar fier vechi

Noah mai vrei motive :D

Tre` sa salutam promovarea pe prima pagina a subforumului Suporter, acum urmeaza promovarea pe prima scena a fotbalului romanesc :ok:

HIV
3rd October 2005, 22:11
in sfarsit o dat dumnezo`

Cosmin Salajan
3rd October 2005, 22:42
ca bine zici tino , pardon domnu hiv , viitor cumnat cu axaphat

desdemona
3rd October 2005, 22:46
Tre` sa salutam promovarea pe prima pagina a subforumului Suporter, acum urmeaza promovarea pe prima scena a fotbalului romanesc :ok:
Subscriu :D La amandoua :)

HIV
3rd October 2005, 23:12
ca bine zici tino , pardon domnu hiv , viitor cumnat cu axaphat

lol .

Vazut-ai ce o scris sherifu in cronica ? :D

Cosmin Salajan
3rd October 2005, 23:45
vazut , ca asa opera de arta nu trebe ratata , da mah intrebare , ca pe mess mi lene sa te intreb , atunci ai inceput sa o aburesti , ca mie dupa meci imi erau aburite geamurile la mashina si nu stiam de ce , ca fara era soare , miercuri la sala la handbal

andreiush
4th October 2005, 01:07
Ma pe unde ati avut meci sambata? Ca am vazut o masina care iesea din Cluj sambata dimineata cand eu intram in Cluj si avea afara un steag alb-negru:D

t.b.
4th October 2005, 01:14
La beclean :D
Sa mai treci si pe la stadion, sambata o sa fie meci fain cu Alba-Iulia ;)

andreiush
4th October 2005, 01:15
Stai ca inca nu stiu pe unde ii stadionu :D

t.b.
4th October 2005, 01:25
Pai e f. usor de ajuns, Parcul Mare banuiesc ca stii unde-i, noah pai mergi tot inainte, treci pe langa parculetul ala pentru copii, sunt acolo tobogane si alte chestii, acolo o sa vezi stadionul, gasesti tu intrarea te mai uiti pe unde o iau aia cu fulare alb-negre la gat :D
De la 11 e meciul :)

desdemona
4th October 2005, 01:28
wow andreiush, sa te duci sa faci galerie :D Vezi tu pt cine.... banuiesc ca pt "U", ca de acu' esti clujean :evil: Sau te plateste bine delpiero? :D

andreiush
4th October 2005, 01:31
t.b. :D nu stiu unde e nici parcul mare :D
desde, sa vedem... poate vine si el :yeah: si-atunci se schimba treburile :D

desdemona
4th October 2005, 01:35
@t.b. , ai mila de el... e boboc :ok: Eu zic sa va intalniti undeva sambata dimineata si mergeti impreuna, cu ocazia asta invata si andreiush drumul. Deja miercuri are program, merge la fete, la handbal :D Tre sa-l invete CosminU drumul si acolo :)

andreiush
4th October 2005, 01:37
Miercuri nu... ca nu am timp :) Am cursuri... macar acuma la inceput sa ma duc :D

t.b.
4th October 2005, 01:37
Ma, pai acolo de unde-i Politehnica mai mergi un pic in sus, vezi un monument ciudat, cu o cruce in varf cica pentru rezistenta anti-comunista in dreapta vezi niste copaci, noah ala-i parcul :D, unde-i statia de tramvai, vis-a-vis de Opera maghiara, este o tentativa de terasa la care-i zice Rainbow, acolo-i parcul si mergi tot inainte prin parc...
Fulare, tricouri si sepci gasesti la stadion :cool:

andreiush
4th October 2005, 01:40
M-ai bagat in ceata :lol: :lol:
Politehnica, cruce, copaci, parc, statie de tramvai, opera, terasa, parc :lol: cam multe :D
Las' ca o sa ma descurc eu cumva ;)

Eu deocamdata stiu sa cobor si sa urc dealu din si spre Observator :D Si el al naibii de greu de urcat:D

t.b.
4th October 2005, 01:41
Pai ti-am dat niste repere, ii imposibil sa nu gasesti parcul... :)

andreiush
4th October 2005, 01:47
Eh... m-am uitat pe o harta acuma pe net... gata ... stiu pe unde sa o iau daca ma duc :ok:

PS Sper ca ai observat ce location am :D

Istvan Gyuri
4th October 2005, 10:20
Politehnica, cruce, copaci, parc, statie de tramvai, opera, terasa, parc :lol: cam multe :D

Eu deocamdata stiu sa cobor si sa urc dealu din si spre Observator :D Si el al naibii de greu de urcat:D

daca mananci numa` slanina ... iti creste burdihanu ... si normal ca e greu ... ia incearca sa tii putin regim :D si dupaia nu`l mai urci ... il zbori :D /hello

andreiush
4th October 2005, 10:25
Regim... :lol: :lol: Nu se poate ma Istvane sa tin regim p-aici :D:D

dragos_popa17
4th October 2005, 12:37

Te descurci sigur. Iesi sambata in centru si de-acolo imposibil sa nu gasesti o trupa de U-isti care sa-ti arate drumul. :ok:

Al drek dealu ala. Il stiu si eu bine. :D

P.S. Supriza placuta cand am intrat azi pe forum. In sfarsit am promovat :D. A durat mai mult decat trebuia, dar mai bine mai tarziu decat niciodata. Astept pe baieti sa ia exemplu de la noi

Istvan Gyuri
4th October 2005, 13:44
Regim... :lol: :lol: Nu se poate ma Istvane sa tin regim p-aici :D:D

ma brutus ma .... acolo nu poti sa te tii calumea... sa mananci cat vrei...

andreiush
4th October 2005, 13:46
Las' ma. Ce pun pe mine, dau jos cand urc dealu... si ma pastrez in forma :D

Istvan Gyuri
4th October 2005, 13:51
:D
ma .... totusi ... de unde mananci ? de la cantina ? carne de cal sau de caine ? :D sau pachetel de la mama ?:D

dragos_popa17
4th October 2005, 13:52
@andreiush De-ar fi asa :cool: am duce-o bine cu totii. Eu in primul an de facultate m-am ingrasat 10 kg, cu tot cu coboratu si urcatu dealului, ca tot in Zorilor stau si io. (o fi fost si de la :bere: ). Noroc ca am inceput sa lucrez si am slabit vreo 5 kg. Mi-am facut testu ala de grasime la mare si am iesit numa' bine :D

andreiush
4th October 2005, 13:54
Ma Istvan... eu te trimit in Panonia :D
Poate si tu esti student;) si stii cum sta treaba :D

Cosmin Salajan
4th October 2005, 16:13
andreiush si io stau ion zorilor , daca vrei sambata dimineatza ne intalnim sa ne urnim la vale catre stadion

HIV
4th October 2005, 20:29
istvan te rog io frumos sa iti schimbi din profil tot ce e legat de unguri ca ma enerveaza!

Ma, pai acolo de unde-i Politehnica mai mergi un pic in sus, vezi un monument ciudat, cu o cruce in varf cica pentru rezistenta anti-comunista in dreapta vezi niste copaci, noah ala-i parcul :D, unde-i statia de tramvai, vis-a-vis de Opera maghiara, este o tentativa de terasa la care-i zice Rainbow, acolo-i parcul si mergi tot inainte prin parc...
Fulare, tricouri si sepci gasesti la stadion :cool:

Deci te rog frumos sa nu vorbesti urat de terasa aia ca acolo am io obicei sa imi duc femeia . Si sa nu vporbesti urat nic de ancora ca ii localu meu preferat :)

Ozzy76
4th October 2005, 20:52
HIV, vezi ca localul ala (rainbow) are un renume cam... dubios :) Speri ca nu esti si tu din... aia...

HIV
4th October 2005, 22:58
apoi nu stiu ma . Io stiu ca ii destul de fain acolo si am fost de multe ori acolo . Odata am vazut un tranvestit ce se combina cu un boshorog . Atata tot .:)

desdemona
4th October 2005, 23:06
Ia uite, va gasirati vecini: dragos_popa17, CosminU si andreiush. Buna treaba, andreiush, n-o sa te simti singur ca naiba intr-un oras ... nou (sa zicem) :ok:

HIV
4th October 2005, 23:09
andrteiush daca faci o bere iti fac un tur al orasului cu masina ta . :)

Cosmin Salajan
4th October 2005, 23:52
mai tino ( hiv) tu tre sa faci de baut ca te insori

dragos_popa17
5th October 2005, 10:13
Ia uite, va gasirati vecini: dragos_popa17, CosminU si andreiush. Buna treaba, andreiush, n-o sa te simti singur ca naiba intr-un oras ... nou (sa zicem) :ok:
Pai nu chiar, ca eu nu mai stau in Zorilor. :(

Cosmin Salajan
5th October 2005, 11:31
macar stim ca in zorilor nu ajunge viitura ( scuzatzi gluma ) dar si io m-am ingrasat de cand am inceput sa urc dealu pe jos , cand il urcam cu masina eram mai slab :D

andreiush
5th October 2005, 11:52
Te ingrasi de la urcatul dealului? :o: Eu ziceam ca poate ma ingras de bine ce imi e in studentie :D:D

Cosmin Salajan
5th October 2005, 12:51
apoi te ingrasi , ca ajungand sus te opreti la ceva bar sa bei ceva ca esti tare insetat cum ai urcat dealu si bei de la o lada in sus, cum sa nu te ingrasi?
andreiush vii la handbal? de la 5 la sala sporturilor , gratis

andreiush
5th October 2005, 12:57
Azi nu pot, am cursuri de la 2 la 8... sa vad si eu ce e cu materiile astea ;)

Cosmin Salajan
5th October 2005, 13:03
andreiush , regula nescrisa in studentzi ANUL UNIVERSITAR INCEPE LA 1 NOIEMBRIE , pana atunci se fac "cursuri" in toate camerele de camin , seara dupa ora 22

andreiush
5th October 2005, 23:20
Bine ma.. e prima saptamana :D trebuie sa vad si eu ce si cum... :D

t.b.
6th October 2005, 02:33
Atunci sambata la meci cu tine ca dupa o saptamana de cursuri tre` sa te si relaxezi... abia astept meciul ala, simt io ca o sa fim pe primul loc, si de-acolo nu ne mai coboram nici daca sa retrag toate echipele nashpa din serie...

Ma HIV de Ancora n-as putea sa zic nimic de rau, ca ii prea buna berea acolo :D, nu mai zic nimic nici de aialalta daca esti legat sentimental

andreiush
6th October 2005, 03:28
Ma.. sambata s-ar putea :)
Mai vorbim :) Da' tu stai in galerie? :D

HIV
6th October 2005, 16:06
toti stam in galerie andreiush. Ca asa ii regula nescrisa a lu` RJ . Cine nu canta ii tradator . Da poti sa vii si tu in galerie !

micutzu
6th October 2005, 16:43
Buuuunaaaaaaa ziua.
Hop si eu daca e voie.
Bafta sambata la stigat. :D
Cred ca o sa ma enervez iar in fata radioului.
Da Doamne sa castigati si la anu sa va vad la TiVu.

t.b.
6th October 2005, 16:43
Ma.. sambata s-ar putea :)
Mai vorbim :) Da' tu stai in galerie? :D

Pai acolo, ca n-am chef sa ma umple altii de coji de seminte, anul trecut am stat de vreo 2 ori la oficiala, da`i nashpa si acolo zici ca esti la biserica, toti vorbesc in soapta, nici macar la goluri nu se manifesta prea zgomotos...
Ca tot veni vorba de seminte, aia care vand in fata stadionului au autorizatie, ca io nu i-as lasa, ma dispera oamenii care vin la stadion ca sa mance seminte, si ma mai enerveaza si aia care comenteaza aiurea, eternii nemultumiti, care injura pe toata lumea, si culmea ca se mai si leaga de galerie, tocmai ei care tot meciul stau pe banca :mda:

Noah si te descurci prin oras? :)

dragos_popa17
6th October 2005, 17:49
Pai cum sa nu se descurce. Ca orice nou venit. Stie drumul la si de la facultate. :D Si cateva baruri :bere:

andreiush
6th October 2005, 19:09
Cam asa :D Da' invat eu :D

dragos_popa17
7th October 2005, 10:31
Pai nu se poate altfel. Uite, sambata spre exemplu, o sa inveti drumul spre stadion. :D

HIV
7th October 2005, 18:41
Maine care vrea la 9:30 in ancora :D

Cosmin Salajan
7th October 2005, 19:54
faci tuh de baut?

HIV
8th October 2005, 00:42
nu . Io numa v-am chemat , care vrea vine care nu nu :)

andreiush
8th October 2005, 20:29
Ma, am vrut sa ma duc la meci :D da' nu m-am putut trezi dupa o noapte asa lunga :D

t.b.
8th October 2005, 21:29
Vezi de-aia n-am castigat :headbang:
Da` pe unde ai umblat? Eu cred ca te-ai ratacit prin oras si ai nimerit din intamplare in ceva club :D

andreiush
8th October 2005, 21:43
Aseara nu:D Doar prin zona... pe la camine :D incepand cu... c 0 :drak:

HIV
10th October 2005, 12:36
Pe mine m-au lovit iar racelile . Mama lor !

dragos_popa17
10th October 2005, 12:59
Loveste inapoi, ce dracu. Si vezi sa pui mana la gura cand stranuti, sa nu-ti virusezi calculatorul. :D

HIV
10th October 2005, 13:18
:D Stai asa ca pun niste poze cu autocaru inscriptionat .

Cosmin Salajan
10th October 2005, 15:50
mah hiv io cred ca nu te-a invelit bine sorasa lui axaphat , deaia ai racit , si azi la medic nu nera asistenta destul de buna ca iti trecea raceala

HIV
10th October 2005, 17:13
apoi daca nici una dintre ele nu avea 60 de ani :)

HIV
17th October 2005, 17:44
Noi prin blat? Mai baiatu' esti JENANT!

U cluj U cluj in cluj sunteti pe locul doi
Campionii suntem noi
Iar Unirea e pe 2

Asta o spus andrei pe asa zisul forum al lu` cfr . Amu ma andrei draga , io te inteleg , esti putin mai incapabil , da hotaraste-te odata , in mintea ta cine e pe locu 2 ?

P.S. t.b. abtine-te si nu mai posta acolo la ei pe forum

t.b.
17th October 2005, 18:39
Ma io nu n-as mai posta acolo daca nu s-ar vorbi de "U", aia n-au ce zice de echipa lor anonima si isi etaleaza frustrarea adunata de zeci de ani in care nici nu aveau curajul sa ne rosteasca numele :)

Sa nu mai vorbim de personajul (de profesie trubadur :D) citat de tine care in cautarea unor discutii inteligente intra la noi, pentru ca la ei in afara de :degete: si discutii analfabetice (dovada e citatul de mai sus) nu prea gasesti nimic, si daca tot intra simte nevoia sa-si faca simtita prezenta (probabil ceva instinct primitiv, asa fac si necuvantatoarele care-si marcheaza teritoriul).

HIV
17th October 2005, 20:30
Ma lasa-i sa vorbeasca ce vor ei , noi ne demostram atasamentul fata de echipa pe stadion nu pe net .

Haide "U" !

t.b.
23rd October 2005, 00:23
Ma care stie ce s-o intamplat cu tasnitoarele din parc si alea de la stadion, de vreo saptamana nu mai functioneaza :mda: Azi in pauza la meci o trebuit sa-mi iau suc (bleah) pe langa ca nu-mi place posirca aia, o mai trebuit sa stau si la coada si sa platesc cam 2/3 bere :mda:

HIV
23rd October 2005, 13:41
Probabil leo inchis consiliu local ca venea tot boschetaru , pornea tzasnitoarea , bea un pic si pornita ramanea tzasnitoarea .

HIV
25th October 2005, 22:56
Se posteaza bine pe forumul asta , deja avem aproape 2000 de mesaje :)

andreiush
26th October 2005, 01:46
Sunteti buni ma! :ok: Hai, hai, la mai mare! ;)

Hai sa scriu si aici:D
Duminica, de la ora 17, Univ. Cluj - Minaur!!!! :yeah:

t.b.
27th October 2005, 03:44
No ma, ai fost la meciu` cu UTA? Acuma deja esti de o luna in Cluj si inca n-ai fost la nici un meci al "U"nicei echipe :D nu se poate asa ceva... si chema-ti si colegii de faculta si de camin... ca biletu` ii ieftin, oricum sambata dimineata nu vad ce alte lucruri poti sa faci :)

desdemona
27th October 2005, 03:50
Ar putea sa doarma... dar acum depinde.... :D Poate nu vrea :o: :evil: :ok:

andreiush
27th October 2005, 10:27
Nu ma... n-am fost. M-am dus acasa, la Baia Mare, in weekend :D:ok:

t.b.
27th October 2005, 22:33
Vai, pai atunci la meciul cu Sarma tre` sa vii neaparat, ala o sa fie meci fain :ok: p`atunci o sa fim pe primul loc :D dup-aia in ultimul meci de acasa din tur jucam cu Mediasul aia cu care cica ne luptam la promovare, deci la astea doua trebe musai sa vii :)

desdemona
27th October 2005, 22:36
Mai t.b. , nu ma cauti pe mess. sa te intreb ceva urgent? :rolleyes: Ca aci mi-i frica :D Mi-o iau de la U-isti :P

andreiush
30th October 2005, 20:33
A fost careva clujean de pe forum la meciul de handbal de azi cu Minaur?
@t.b. Sincer iti spun, asta nu e galerie. Nu stiu, poate la fotbal e altceva, dar totusi, 15 oameni? 15 oameni care au strigat in total 10 minute "Haide U". Si-atat!
Inteleg ca n-o fi handbalul foarte po****r in Cluj, dar acum nu s-a jucat sambata la ora 11... n-a plouat.. n-a fulgerat... Slabut. Am fost peste voi! :yeah:

t.b.
30th October 2005, 20:44
Eu n-am fost, poate merg maine la baschet...
Galeria e una de fotbal ca mai mergem si pe la alte sporturi e alta treaba, dar gandeste-te ca grosul galeriei a fost in deplasarea de la Hunedoara si dupa atata drum si incurajat echipa, azi erau fara voce si probabil mahmuri (deh au sarbatorit victoria :D).
Cat s-a terminat meciul? Bannerul ala cu "Mama te iubesc dar nu ca pe "U" a fost in sala? :)

andreiush
30th October 2005, 20:46
Hai despre meci mai bine aici :D
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=409263#post409263

Nu n-a fost nici macar bannerul...

HIV
30th October 2005, 21:21
Eu am fost la meciu de handbal , ce sa faci , nu vine lumea sa cante si nici sa vada meciu . Eu am fost acolo in asa zisa galerie , eram tipu cu Vecchia Guardia pe spate . Copii din spate erau de la scoala de fotbal "Ardealul" .

t.b.
30th October 2005, 21:28
Eu atunci ma intorceam de la aprinsul lumanarilor :)
Da` maine merg la baschet :ok:

andreiush
30th October 2005, 22:41
Eu am fost la meciu de handbal , ce sa faci , nu vine lumea sa cante si nici sa vada meciu . Eu am fost acolo in asa zisa galerie , eram tipu cu Vecchia Guardia pe spate . Copii din spate erau de la scoala de fotbal "Ardealul" .
Ti-a placut galeria noastra? :D:D
Hai c-am cantat tot meciu :yeah:

t.b.
2nd November 2005, 02:14
Tocmai am depasit 2000 de posturi... :)
Postul cu nr. 2000 ii apartine lui marcel :ok:
http://onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=412290&postcount=505

andreiush
5th November 2005, 06:15
@t.b. Crede-ma ca am vrut sa ma duc maine la meci :D Dar nu cred ca ma pot trezi, avand in vedere ca e ora 5 si eu nu dorm :D

andreiush
10th November 2005, 00:55
Mai U-isti, ati fost azi la handbal? :)

HIV
10th November 2005, 11:49
au fost cativa...eu nu am fost...poate ma duc azi .

andreiush
10th November 2005, 14:22
Pai am vazut si eu ca au fost cativa ca am stat langa ei. Intrebam daca a fost careva de pe-aici de pe forum.

HIV
10th November 2005, 15:04
Eu cred ca merg azi...

t.b.
10th November 2005, 17:01
Am vrut sa merg ieri, da` pana la urma o trebuit sa merg in alta parte si noah... azi iar nu pot sa merg da` merg vineri :ok:

Ma da` frig s-o mai facut, azi dimineata cand imi plimbam cainele am crezut ca ma iau dracii...

andreiush
10th November 2005, 17:58
Frig frig la Cluj :) Dimineata cand am iesit... era alba iarba :o:

HIV
10th November 2005, 20:13
Ma eu nu am mai ajuns la handbal ca m-am apucat sa imi fac pe perete stema de la "U"...da maaaare maaaare si mi-au luat toata ziua .

t.b.
10th November 2005, 23:33
No apai daca-i pentru un scop asa nobil atunci o meritat :) Fa-i o poza sa vedem si noi minunatia :ok:

andreiush
11th November 2005, 02:25
Ia acuma am vazut ce meci avem azi: FC Baia Mare - CS Stiinta Cluj-Napoca
Asta ii satelitul vostru?

Ammadeus
11th November 2005, 02:32
haoleu, vine gigi sa va ia pe u! se va numi cel mai probabil creshtina-u-avram-iancu-anti-kossuth-romani-curatzi

HIV
11th November 2005, 12:52
No apai daca-i pentru un scop asa nobil atunci o meritat :) Fa-i o poza sa vedem si noi minunatia :ok:

O sa ii fac ... stai deocamdata ca mai am putin de lucru la ea . Da e foarte faina ! Cand intru in camera imi fac , cruce :D

andreiush
11th November 2005, 14:58
Hai ca am o intrebare (ma tot contrazic cu un coleg :D): echipa se numeste FC Universitatea Cluj-Napoca sau Universitatea Cluj-Napoca ?
Da' sa-mi raspundeti sigur :D

HIV
11th November 2005, 15:39
CFM Universitatea Cluj S.A. :D

Cu alte cuvinte...cine vine la Salonta ???

Lateredit...uitati frumusetea de pe peretele meu :D Mai tre facute unele retusari acolo sus la "Fotbal Club :D

t.b.
11th November 2005, 20:41
Ia acuma am vazut ce meci avem azi: FC Baia Mare - CS Stiinta Cluj-Napoca
Asta ii satelitul vostru?

Nu-i satelitul nostru, e echipa scolii de fotbal Zoltan Invansuc

Fain perete ai ma HIV :ok:

Viu la Salonta, merg cu unu` care are ceva afaceri prin Oradea si de-acolo sper sa gasesc oarice sper Salonta... numa` Doamne ajuta sa batem

HIV
11th November 2005, 21:19
mersi mersi :)

t.b.
11th November 2005, 21:23
Cat te-ai chinuit? Banuiesc ca ti-o luat ceva timp...

HIV
11th November 2005, 21:46
o zi intreaga :D Mai trebe sa il termin acolo sus da cred ca numa` luni ca deh...azi nam avut chef...maine is in deplasare...poimaine ii duminica deci ramane pe luni :D

andreiush
14th November 2005, 01:22
FC Baia Mare - Stiinta Cluj-Napoca: 4-0 :cool:

Cine e pe primu loc? Cine e pe primu loc? FC-u eeee! FC-u eeee! :D:D

HIV
14th November 2005, 11:09
ma andreiush vreti sa promovati ?

dragos_popa17
14th November 2005, 11:48
Pai la cum merge treaba, promoveaza si daca nu vreau. :D

andreiush
14th November 2005, 16:08
Vrem vrem :D

Avem patru puncte avans fatã de ocupanta locului II, care are si un meci în plus, si cinci fatã de locul III :cool:

t.b.
14th November 2005, 18:03
Pe 2 e Sanatatea? :D
Eu as vrea sa promoveze a doua echipa ca palmares din judet (o cupa castigata) - Ariesul Turda, da` si Baia Mare merita echipa in B, asa ca nu ma supar :)

andreiush
14th November 2005, 18:31
Pe 2 e... Florenta Odoreu :cool:
Sanatatea si Ariesul sunt pe 3-4-5 ... pe-acolo pe undeva ;)

t.b.
14th November 2005, 18:43
Aia din ce localitate is din Florenta sau din Odoreu :happy
Sanatatea era pe 2, parca o batut la Beclean, am un prieten care joaca acolo, de fapt ii mai mult rezerva sau pe la Sanatatea II in D, ca si astia au satelit :)

andreiush
14th November 2005, 18:55
Deci Sanatatea e satelitul vostru?
Atunci n-au drept de promovare :D Aaaa... de fapt stai... ca si voi promovati in A ;)

t.b.
14th November 2005, 19:09
Nu ma, nu-s satelitul nostru, satelitul nostru e in D (pe primul loc :D) si se numeste "U" II.
Sanatatea asta nu stiu a cui ii, da` au si site: www.cssanatatea.ro :D

andreiush
14th November 2005, 20:13
Asa, bine ca m-ai lamurit, ca altfel tot intrebam de fiecare daca e satelitul vostru :D Nu stiu de ce, dar asa am retinut eu, ca o echipa de asta cu "S" e satelitul vostru :D

HIV
15th November 2005, 22:11
no io am ginit un nespalat visiniu la mine in zona...cre`ca e ceva jucator...tre starpit repede pana nu ia fenomenul amploare .

c.r.
15th November 2005, 23:22
Salut toti Ultrasii din CJ. Am facut 2 tricouri cu NUMAI "U" . Acesta este linku: http://www.piczo.com/ucluj?g=18762059&cr=1
Astept sugestii :D. Daca va trebuie si vuoa pozele scrieti-mi pe forum.
Numai bine. Sper sa ne vedem la meciu cu Gozu unde o sa-i batem de o sa le treaca pofta de A ;).

P.S.: Pozele au o rezolutie de 4290 X 3615. Normal ar trebui sa iasa caracterele si cele 2 poze destul de fain pe tricou cand le imprimi :).

t.b.
15th November 2005, 23:57
Arata bine :ok:

Zi-ne mai multe detalii, unde le-ai inscriptionat, cat te-a costat... detalii tehnice. Pozele tre` sa aiba o anumita dimensiune ca sa iasa bine? Si eu vreau sa-mi fac unul, da` eu as vrea sa fie inscriptionat pe ambele parti... :rolleyes:

c.r.
16th November 2005, 01:11
Sal. defapt o trebuit sa maresc rezolutia dela 180 la 300 ca sa iasa calitate de print astfel poza are 61cm\51cm ;). Mai tre sa fac ceva retusuri si gata sper ca pe maine sa termin. Ca sa fie un tricou inscriptionat pe ambele parti tre vorbit cu tipii de la firma si rezolva ei. De imprimat eu inca nu am imprimat pt. ca numa de cateva ore am terminat (in mare) tricoul :D. Firma de imprimat este la Sora si in spate la sora prin zona langa liceul maghiar parca. Costul unui trcou imprimat pe fata este de cam 170000-200000 si cu tricoul lor este cam 300000.
Numai bine.

t.b.
16th November 2005, 01:34
Ok, mersi de informatii ;)
Stiam si eu de aia de la Sora...

HIV
16th November 2005, 11:57
Si eu vreeau tricou deala . Pe spate ar fi fain sa scrie Vecchia Guardia . 30 de lei zicetzi ?

dragos_popa17
16th November 2005, 12:10
Eu stiam tot pe langa sora un loc unde le facea cu 25 cu tricoul lor. Poate s-a scumpit intre timp.

c.r.
17th November 2005, 00:01
Salut. Acum am terminat de facut tricourile. Am facut inca o varianta destul de faina (zic eu ;) ). Daca ve intereseaza puteti sa imi scrieti pe adresa de mail:
cornelrs@yahoo.com si la subject sa puneti "Tricouri" ca sa sthiu si io la cine ce trimit :D. Tricourile astea pe care le-ati vazut au o marime de aprox 40cm/30 si ceva. Aste pe care le-am facut azi is mai mari cam 61cm/54cm parca. Deci o calitate mult mai buna. acesta e linku: http://www.piczo.com/ucluj?g=18762059&cr=1
P.S. : Poate pozele mai tre retusate si io poate nu am observat (asta e ...) is deja obosit dupa faculta nu mai vad bine :D.
Numai bine.

t.b.
17th November 2005, 00:29
Frumos :ok:
Ultima varianta imi place cel mai mult, da` si primele is faine...
NUMAI "U" nu se poate scrie pe spate? Ca sa se vada si din spate simbolul :)

Ma care imi zice ce simbolizeaza maurul, de-l avem si pe steaguri...

HIV
24th December 2005, 13:03
Va doresc sarbatori fericite tuturor si un an noi plin de impliniri !!
HAIDE "U" !

t.b.
24th December 2005, 16:54
Sarbatori fericite tuturor "U"-istilor. Un an nou plin de impliniri si in vara sa sarbatorim revenirea in prima divizie a "U"nicei echipe a Clujului :yeah:

dragos_popa17
24th December 2005, 19:41
Sarbatori fericite la toti. Sper ca anul nou sa va aduca tot ce va doriti. :ok:

t.b.
30th December 2005, 15:38
Noah "La multi ani" fratilor! Vedeti ce faceti de Rev, sa nu va consumati acuma tot stocul de alcoale, mai lasati si pt. la vara cand o sa bem in cinstea promovarii :)

Ammadeus
31st December 2005, 08:59
sper sa promovatzi, clujul merita 2 echipe in a!

dragos_popa17
31st December 2005, 15:00
Vedeti ce faceti de Rev, sa nu va consumati acuma tot stocul de alcoale

Nu promit nimic :D

La multi ani la toata lumea! :ok:

andreiush
31st December 2005, 15:09
La multi ani CLUJENILOR!!! :ok:

dragos_popa17
6th January 2006, 12:04
LA MULTI ANI! Inca n-a scris nimeni pe-aici anul asta. Inseamna ca toata lumea a avut un revelion fericit :bere: :D

micutzu
6th January 2006, 12:58
La multi ani fratilor.
Cum v-ati petrecut de rev. Incarneala, ceva?
La noi a fost ca de razboi in jurul miezului noptii. Bubuia si stralucea cerul de mai mare dragul.

SILVIU99
9th August 2006, 02:57
am si yo o intrebare pt suporteri lui U .....puteti sami spunetii care sunt principalele calitati ale lui CODREANU (voi il stiti mai bine) la DINAMO na jucat nici un meci oficial,.........ms anticipat

King of Hell
9th August 2006, 03:24
Principalele calitati...Loialitate 0, linge unde a scuipat fara probleme si invers. e jucator de plastilina, se rupe o data la 2 meciuri si e indisponibil 2 ani. daca reusiti sa-l puneti pe picioare, e un jucator gen Crouch de la Liverpool, dar mai mult ca sigur dupa un meci isi va rupe iara picioru si tot asa.

Kainsashiki
22nd November 2006, 17:01
Salut,

Sunteti invitati la Forum Meeting-ul Ardelenesc. Detalii aici: http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=62601

Parazitu'1919
29th November 2006, 00:03
Hai sa mergem cat mai Multzi !!!
vor si franari :evil:

YoYoyOi
13th December 2006, 15:02
FM ardelean (intilnirea forumistilor din Ardeal) va avea loc vineri, 15 decembrie ora 20,00 in Club ETNO, Cluj Napoca, str. Memorandumului. Rezervarea e facuta pe numele Onlinesport.
Va asteptam:ok:

boshcUtza
13th December 2006, 22:21
o intrebare pt suporterii din orasul meu de suflet:D
era Jula cel mai iubit jucator de la voi?
de Giurgiu si Szekely ce parere aveti pt ca am vazut in psp ca le dau posibile transferuri la noi.
ms anticipat si abea astept sa promovati.

jucatorul cel mai iubit de galerie este si va ramane sysy
cat despre giurgiu si szekely nu cred ca vor merge la voi.........pana la urma vor semna prelungirea contractelor

Ozzy76
14th December 2006, 00:27
Nu era cel mai iubit, dar era destul de apreciat. Omul asta a pus destul de mult suflet pentru echipa, din pacate nu a putut fi exploatat la potential maxim, vad ca si-a dat drumul la joc la voi. Sper ca la anul sa nu fie asa si in meciurile cu noi :).

Numa' bine.

Ozzy76
15th December 2006, 12:10
Decat sa stea la noi, dar sa fie tot cu gandul (si cu picioarele mai ales) in alta parte, mai bine sa plece. Mai ales Giurgiu, care ne aducem aminte ce meciuri penibile a facut in ultimii ani (exceptand poate sfarsitul de sezon).

King of Hell
15th December 2006, 12:14
problema daca ar pleca Ianis ar fi ca ramanem fara atacanti :) Santejudean ii rupt rau de tot. Stoianof pleaca la Craiova...ramanem cu Goga si M.Popescu. vai de noi

t.b.
19th December 2006, 20:09
Decat sa stea la noi, dar sa fie tot cu gandul (si cu picioarele mai ales) in alta parte, mai bine sa plece. Mai ales Giurgiu, care ne aducem aminte ce meciuri penibile a facut in ultimii ani (exceptand poate sfarsitul de sezon).

Da, a facut Giurgiu meciuri proaste, si s-a vazut in jocul echipei. Cam de cand a inceput Giurgiu sa joace a inceput si echipa :rolleyes: si la fel a fost si in ultimele etape ale sezonului trecut. Giurgiu e un jucator important pentru noi, chiar daca nu intotdeauna iese in evidenta. Altul mai bun pe postul lui nu avem. La fel si in cazul lui Szekely. Pai cu cine-om juca in atac daca pleaca? Vadana si Borza :D Sau mai bine, Papi si Goga.
Am dubii ca conducatorii nostri le-au oferit 30.000 salariu, pai lui Hadnagy cica i-ar fi propus un salariu de 25.000 pe sezon :mda: Parca vad ca iar o sa aducem ceva petarde gen Mihu sau Claudiu Moldovan :headbang: Si la vara o sa fie la fel, sunt convins.

resita
13th March 2009, 08:18
ce liniste e pe aici pe la voi

unde au disparut suporterii clujului?

zebe
20th January 2010, 01:11
Alooo aloo Aloo Aloo, unde-i jumate de Cluj? :P

zebe
31st January 2010, 23:29
:(

numaiu
21st March 2010, 23:58
suporterii Universitatii prefera guestbookul de pe ucluj.ro. acolo se aduna majoitatea "internautilor" U-isti. adevarul e ca e cel mai misto mod de a comunica cu ceilalti fani fara sa fii deranjat de suporterii carcotasi ai altor echipe

delaoltenia
23rd December 2010, 19:47
Sarbatori fericite,'uistilor!!
La multi ani!! :)

Razvan T.
23rd December 2010, 20:05
Multumim, Dario! ;)

In 2011 trebe sa ma ocup si de subforumul asta si impreuna cu "U"istii de aci sa-l ducem unde ii locul :D

Shinnok
25th September 2011, 22:04
'seara, Pingu'! :D

delaoltenia
25th September 2011, 22:05
V-ati mutat cu chatu'? ;)

'seara bai ciocoflenderilor :)

Razvan T.
^^
ba invata sa bati la poarta ca de nu pun cainii pe tine :D
Seara buna!

Shinnok
pai zic sa-l ajutam si noi pe nea Panda asta :D

baaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, am nimerit pe "dinamo"? :D

Razvan T.
25th September 2011, 22:07
V-ati mutat cu chatu'? ;)

'seara bai ciocoflenderilor :)

pai ne-am mutat la aia care is mai sus in clasament, ca de mijloc ne-am saturat :D

Shinnok
25th September 2011, 22:08
noi suntem primii in clasament, ma, ete dovada! :mda:

http://onlinesport.ro/forum/forumdisplay.php?f=18

delaoltenia
25th September 2011, 22:09
pai zic sa-l ajutam si noi pe nea Panda asta :D

baaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, am nimerit pe "dinamo"? :D
mai iezact,dynamo II :cry:

Razvan T.
25th September 2011, 22:09
aci ii mana lu' Vadim :D ... cred ca tre sa fac o plangere la DNA :))

Razvan T.
25th September 2011, 22:10
mai iezact,dynamo II :cry:

"U" Cluj II nu-i aici :D

Shinnok
25th September 2011, 22:10
bre, am observat ca va aveti bine cu timisorenii.
ia de colea o dedicatie de la seful lor :D
desi eu ma intreb cum poate jabba sa-si miste burta :D

Xp2fOZDrqa0

delaoltenia
25th September 2011, 22:11
Aici se scrie mai rar.Shinn,sa-i ajutam? ;)
app,Pingule,de ce te-au banat aia?

Shinnok
25th September 2011, 22:12
sa-i ajutam, bre, ai vazut ca si Pingu' ne ajuta :)

Razvan T.
25th September 2011, 22:13
app,Pingule,de ce te-au banat aia?

ca l-am trimis pe unu ce ne facea sclavi si ne spunea dinamo 2 la ma-sa in ... :D

Shinnok
25th September 2011, 22:14
ca l-am trimis pe unu ce ne facea sclavi si ne spunea dinamo 2 la ma-sa in ... :D

bre sa nu se repete, ai vazut ca Dario v-a spus "dynamo II", nu "dinamo 2" :D

Razvan T.
25th September 2011, 22:15
la Dario se iarta ... pana ma prinde nervos si beat, dar prea curand nu cred :D

delaoltenia
25th September 2011, 22:16
Dupa figura pari a fi un tip blajin.Sa ma fi inselat eu? ;)

Shinnok
25th September 2011, 22:17
vezi, ma, ca te strica berulele alea? :mda:
si mai te superi pe Tudose...pai astea sunt de vina :D:D

delaoltenia
25th September 2011, 22:18
pe tudose unde l-ai bagat? :D

Shinnok
25th September 2011, 22:18
parca intr-o toyota... si jignire mai mare ca asta nu exista :happy

Shinnok
25th September 2011, 22:20
Who Posted?

Shinnok 9
Razvan T. 7

na ca-ti facem concurenta :P

Razvan T.
25th September 2011, 22:21
vezi, ma, ca te strica berulele alea? :mda:
si mai te superi pe Tudose...pai astea sunt de vina :D:D

ba io-s pe ceaiuri, cola si apa minerala de ceva timp :D

pe tudose unde l-ai bagat? :D

in Cram In la o bere cand o fost la Cluj ;)

Shinnok
25th September 2011, 22:22
ba io-s pe ceaiuri, cola si apa minerala de ceva timp :D

pai atunci ce pot sa-ti zic?... da-i cu berula! :D

Razvan T.
25th September 2011, 22:22
Dupa figura pari a fi un tip blajin.Sa ma fi inselat eu? ;)

is, dar nu si cand o clona intra sa ma provoace :D

Razvan T.
25th September 2011, 22:23
pai atunci ce pot sa-ti zic?... da-i cu berula! :D

il astept pe Eko sa vina la Scorpions :D

delaoltenia
25th September 2011, 22:31
...in Cram In la o bere cand o fost la Cluj ;)
a fost cu voi si ungurul ala pletos? :D