PDA

View Full Version : Intrebare pentru vadim



Pacala
30th August 2005, 23:59
sint Pacala si am o intrebare pntru Vadim dar si pt altii care mi-au aratat adversitate. Dar sa raspundeti clar ca sa stiu si eu cum sa reactionez de acum incolo.

vadim, vad ca tot stergi mesaje chiar si mesaje in care dadeam informatii precise despre echipa cu care tin. clone...bla bla bla...ai si tu...intreaba-l pe elgreco...injuraturi prin pm..am primit mult mai multe decat am trimis...am fost injurat pe RA si nu le-ai zis nimic celor care m-au injurat.
ma tot uit la tine ca scremi de zor sa ma banezi la ip-uri etc.....

CE VREI DE FAPT, SA NU MAI INTRU NICIODATA PE FORUMUL ASTA
USERUL PACALA NU VREI SA-L DEBANEZI?
raspunde ca sa stiu ce sa fac, daca trebuie sa am remuscari etc :drak:

observ ca ti-ai tras mascarici pe paulica care ne jigneste de zor iar tu bagi stiri provocatoare .... spune ca sa stiu cum te tratez :rolleyes:

Tudose
31st August 2005, 00:18
Voi raspunde eu, Vadim a promis ca nu se mai implica in ceea ce ar putea genera scandal.
User-ul Pacala este definitiv "banned" pe acest forum. Clonele sunt interzise prin regulament, deci nici o clona a ta nu poate fi acceptata. Pe RA nu ai fost injurat niciodata, am fost acolo. Despre PM nu am toate amanuntele, insa cei pe care tu i-ai acuzat (RedBaron, Edgar) nu au facut asa ceva.
In momentul de fata user-ul Pacala nu are sanse sa fie scos de sub restrictie.
Daca ai sau nu remuscari depinde numai de tine, la fel cum de tine depinde modul cum tratezi acest forum.

Pacala
31st August 2005, 00:54
User-ul Pacala este definitiv "banned" pe acest forum. . ok..baneaza "userul" Pacala :D


Clonele sunt interzise prin regulament, deci nici o clona a ta nu poate fi acceptata.dar ale lui vadim, ale tale si ale altor moderatori?


Pe RA nu ai fost injurat niciodata, am fost acolo..doar red baron si iulian, au vazut toti nu te obosi sa minti :D

desteptule, am ales momentul pur si simplu pt ca am mi-au fost sterse mesaje intr-o discutie desi nu zisesem la nimeni, nimic...ce-ai, esti prost? :D ai mai incercat tu multe altele...banari de ip-uri, plaje de ip-uri, vax ...de fapt stiu ca stii ca nu faci nimic nici cu adresele :D nu-ti mai face tu vise ca imi poti interzice accesul :D


Daca ai sau nu remuscari depinde numai de tine, la fel cum de tine depinde modul cum tratezi acest forum..:D nu stiu exact ce-ai inteles tu, dar nu conteaza..important este ca ca atunci cand tratezi un om urat, te va trata la fel de urat.


In momentul de fata user-ul Pacala nu are sanse sa fie scos de sub restrictie. mai tudose, parerea mea despre tine o stii, nu ti-o mai repet :D
ce vreau eu sa-ti spun este ca nu revenirea mea e o cauza pierduta ci blocarea accesului meu e o cauza pierduta :D facem pariu?

de fapt, vreau sa-i spun lui vadim, ca mizand pe "priceperile" tale , "caracterul si bunele tale intentii" va regreta.

Am intrebat doar ca sa stiu cum reactionez in continuare, ori impacare, ori ..altceva. Eu propusesem un fel de armistitiu.
N-ai vrut tu (te crezi tare, da? :D ) si nici el , asta e. Alegerea tu si el ati facut-o.