PDA

View Full Version : Turcia



Laur_Farul
20th February 2007, 10:36
Am deschis acest thread pentru ca eu am propus un subforum despre campionatul Turciei si al Portugaliei si ceilalti moderatori mi-au spus sa deschis un thread si daca acesta va avea succes probabil ca se va face un subforum. Aici bagam stiri despre toate echipele din Turcia. Sper sa fie de acord si moderatorii de aici. Scriind mai intai echipa si apoi stirea. Sa ii dam drumu' :ok: !

Bursaspor

“Daniel Pancu si-a aratat valoarea”



Turgay Dursun, purtatorul de cuvānt al clubului Bursaspor, a declarat ca Daniel Pancu (foto), titularizat īn meciul cu Caykur Rizespor, scor 1-0, a avut o evolutie foarte buna. “Pancu a raspuns pe teren criticilor la adresa sa. Este un jucator a carui calitate este cunoscuta. Va avea o contributie importanta la performantele echipei”, a spus Dursun. Romānul a pasat decisiv la golul din minutul 43.

Sursa : Prosport

07Ex
25th February 2007, 18:40
Eu chiar nu prea stiu mare lucru despre campionatul din Turcia deoarece aici nu arata nici o stire din Turcia. Vad ca nici alte persoane nu s-au incumetat sa scrie mare lucru pe acest thread.

Laur_Farul
26th February 2007, 19:07
Din pacate da :(

inter
26th February 2007, 21:07
Laure... continua ca pana la urma se mai gasesc fani ai lui Fener care sa scrie si pe aici ... nu dispera!

CrAzY92
26th February 2007, 21:34
nu fener ... eu is cu GS :D

inter
26th February 2007, 21:36
Fener e cea mai tare !... ete cum se dezvolta threadul :P

Laur_Farul
2nd March 2007, 22:59
Daca tu zici inter. Te ascult si o sa vedem pe viitor ;) !

Lordul
7th March 2007, 19:15
parca Fener am zis la echipele favorite din toate campioanatele

Cappone
10th March 2007, 23:52
turcia are un campionat mai slab ca divizia A in acest moment.