PDA

View Full Version : Progresul Corabia-Universitatea Craiova



Maximus
30th August 2005, 08:36
Craiova debuteaza astazi in Cupa Romaniei, un trofeu la care aspira si care i-ar permite sa scoata capul din mocirla in care s-a afundat.
Comentarii despre meci aici.

bogho
30th August 2005, 11:02
Intr-o faza anterioara a cupei Progresul Corabia a eliminat satelitul echipei Universitatea Craiova, Primavara Craiova, dupa un meci destul de slab al echipei din Corabia, dar cu mare sprijin din partea arbitrilor la golurile 1 si 3.. In mod normal Universitatea Craiova ar trebui sa treaca de echipa din Corabia.
Numele stadionului din Corabia este Ion Oblemenco, acelasi ca si al stadionului echipei oaspete, jucatorul Ion Oblemenco fiind originar din Corabia

Maximus
30th August 2005, 19:03
2-0 goluri Piturca si Bornescu (penalty) rezultat final, Craiova se califica in faza urmatoare.

cipi13
31st August 2005, 15:11
Rezultat normal......
Sa vedem cu cine o sa joace acum....

irriducibile_01
31st August 2005, 17:07
:rosu: fanilor olteni prezentzi la acest meci !
au fost mai mult decat penibili !

Kfty
31st August 2005, 18:32
Pana la urma ce s-a intamplat la acest meci ptr ca nu exista nicaieri o reactie a celor care au fost la meci (sau nu am gasit-o eu).
Daca e adevarat inseamna ca iar incep unii sa-si dea in stamba asa de dragul vremurilor apuse.
Parerea mea este ca ar trebui sa fie liniste in jurul echipei ptr a facilita o promovare asteptata.

Maximus
31st August 2005, 18:58
De unde stii tu irriducibile ce s-a intimplat acolo? Ai acces la internet si ai pretentia ca esti bine informat?
Pina sa-ti dai cu parerea despre cine este sau nu penibil mai bine te mai uiti prin posturile tale si le mai atenuezi din limbaj. Ca dai in penibil, nu de alta...

Cra10veanu
1st September 2005, 05:55
Nu prea o sa aiba legatura ce spun eu cu meciul de la Corabia dar mai mult cu incidentul deoarece s-a inchis threadu acela. Bun nu pot sa zic bine ca l-au spart, dar ma gandesc la modul revers ca daca ne toarna si pe noi cate un fan craiovean ratacit pe langa alta galerie ne joaca in picioare.

ASP
2nd September 2005, 13:05
oricum threadul a fost cenzurat la greu si nu din cauza mesajelor oltenilor asa cum se minte in articolul OLS, ci din cauza ca s-a demonstrat ca cei de la OLS au gresit flagrant sperand intr-un "articol bomba" pe care presa de sport l-a pomenit doar la striri pe scurt. credibilitatea e ceva ce ols nu are.
eu unul am primit ban abuziv de 1 zi pentru ca am avut "tupeul" sa le spun ca au mintit. trebuie instituita o noua regula: cand suporterii Craiovei fac scandal trebuie pusi la zid, cand cei de la steaua se omoara intre ei trbuie sa tacem ca se supara "zeii" de pe forum. chiar si site-ul ar trebui redenumit OLS Pinochio.
poate scapa mesajul acesta de cenzura.

inter
2nd September 2005, 13:11
:D:D asa se mai practica pe aici... uneori :P... threadul ala a fost inchis in momentul in care erau online vreo 15 olteni .... unuia dintre "sefii" de pe aci i-au tremurat "genunchii"!

nr.zece
2nd September 2005, 13:26
iridicibilule, vad ca esti fan lazio, daca pe ai nostri ii condamni lor ce le faci?

inter
2nd September 2005, 13:28
:ok: PIMP ... da ce sa-i faci cand unii "alearga cu raspunsurile" :evil:

danny_sarari
4th September 2005, 01:11
sunt d acord cu voi ols si-a batut joc d Craiova la evenimentul d la Corabia...si din pacate multe posturi d televiziune au preluat inf ca omul acela ar fi fost bagat in coma
fara a cerceta nimik...pacat ca atunci cand au aparut contestatarii au inchis theardu si au inceput sa imparta bann-uri...si eu am primit tot pt ca am spus ca si-au batut joc d fanii olteni prin inf false prezentate d ei....

EDMOND_
4th September 2005, 10:24
O sa fie simplu. Daca se va continua politica pumnului in gura si a judecarii in mod diferit a evenimentelor si utilizatorilor vom deschide o pagina pe internet unde toti suporterii olteni sa spuna ce au de spus despre ols si articolele de pe forum fara sa le poata inchide nimeni gura.... Una este sa banezi sau sa stergi contul unui utilizator pentru ca jigneste sau incalca un regulament si alta pentru ca isi scrie parerea in mod civilizat despre un anume eveniment.
Nu suntem bataia de joc a nimanui, iar onlinesport este un forum public...

inter
4th September 2005, 10:26
:ok: Voievoade!