PDA

View Full Version : Etapa 5: FC National - CFR Cluj



andreiush
29th August 2005, 00:27
Sambata, 10 septembrie 2005: FC National - CFR Cluj, ora 17,00, Telesport
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

be@
29th August 2005, 00:29
Ma, dar nu se stie pe ce post se televizeaza?

andreiush
29th August 2005, 00:33
Inca nu s-au stabilit transmisiunile pentru etapele viitoare.

Paul
29th August 2005, 00:43
meci de 1x2 , orice e posibil ...

Angelina Jolie
29th August 2005, 01:29
Sper sa ramanem fara infrangere si dupa etapa asta.
HAI CFR!

t.b.
29th August 2005, 03:25
O sa fie o victorie lejera a Nationalului, cel putin la 2 goluri diferenta... se pune doar problema scorului in acest meci, Nationalul are de recuperat niste goluri ca stau cam rau la golaveraj dupa meciul din ghencea, acum e cea mai buna ocazie sa faca scor :drak:

Angelina Jolie
29th August 2005, 03:33
Da, in visele tale. Nu ne bate Nationalul asa usor cum ai vrea tu.
HAI CFR!
PS: Pe voi va batem si cu satelitul.

t.b.
29th August 2005, 03:42
Nu tre` sa va bata neaparat usor, numai sa va bata indiferent cum, poate va mai dau gol din 11m in ultimul minut ca in sezonul trecut :drak: Totusi o victorie la scor ar fi mai frumoasa, si mai vine si Timisoara pe la voi prin deal => inca o infrangere :D

Satelitul nu ne bate stai tu calm, o sa fie mai dulce victoria daca o sa joace si de-ai vostri :)

Angelina Jolie
29th August 2005, 04:59
Ah dar ce dulce va fi infrangerea voastra pentru mine. La National scoatem punct. Au vreme baietii sa se odihneasca dupa o vara incendiara, au si un amical sambata viitoare ( :happy :happy ) asa ca isi vor reveni.
HAI CFR!

alamar
29th August 2005, 08:40
Aveti timp de 2 saptamani sa visati frumos, dupa accea urmeaza trezirea brusca. Sa aveti pastilele la voi sa nu va vina rau.
Haaaaaaai Progresuuuuuuuuu'

NY_giants05
29th August 2005, 10:58
Un meci greu pt. ambele echipe. Dupa ce am vazut ce au facut clujenii acasa cu arges, cred k in meciul asta cele 3 puncte vor fi obtinute de National.
Clujul parca a inceput sa joace din ce in ce mai prost de cand au pierdut cu Lens...Pacat!

old lord
29th August 2005, 11:11
nu stiu dece dar clujul isi va reveni si va obtine aceasta victorie
1-2

be@
29th August 2005, 11:15
Ce te face sa crezi asta ? National pierde FOARTE GREU in Cotroceni. Nici Steaua, nici dinamo si nici Rapid n-au reusit sa ne bata acasa.

Bancaru
29th August 2005, 12:20
Eu nu cred ca un egal ar fi bun. Acum depinde si cum vom juca. Daca va fi ca sezonul trecut... mai bine egal decat sa pierdem. Ma bazez pe aparare. Clujul are un atac bun si un om care le pune mingea la picior: Dorinel. Sper sa invingem. Si 1-0 e suficient. Clujul nu este o echipa proasta. Chiar daca va fi sa batem, nu cred ca va fi facil. La Gloria cred ca a fost usor.

Ultras
29th August 2005, 12:43
Va invinge Nationalul. Un meci intre o echipa masculina si una feminina (a fetelor din gruia)... Printr-un accident totusi s-ar putea termina egal.

Bancaru
29th August 2005, 16:23
Ultras, nu mai fuma pe stadion!

Virus
29th August 2005, 16:40
E timpul sa facem prima victima din capitala!
FORZA CFR!

Bancaru
29th August 2005, 17:22
Bine ca nu esti contagios, Virus!

Angelina Jolie
29th August 2005, 23:12
Ce smecheri is astia de-a lu sportu' studentesc dom'le. Zici ca ei sunt Manchester nu alta.
Nu e tare greu sa batem pe National. Daca si sezonul trecut eram aproape de o victorie nu vad ce ar fi asa greu acum.
HAI CFR!

baez
29th August 2005, 23:32
marlinico, uita-te la clasament :) poate te prinzi inaintea lui Dorinel ca nu merge la infinit cu mingi inalte aruncate aiurea in careu, se mai prind si adversarii, mai baga unu' prost da' lung, e greu pt. una mahmura sa sara la cap, isi sifoneaza bentita :drak:

ontopic: o sa-si revina "cefere, cefere, cefere etc", 3-0 pt. National /hello

Angelina Jolie
30th August 2005, 03:01
Mda. Aia mahmura cu bentita a dat vreo 13 goluri anul trecut deci ma gandesc ca e ceva. Nu-mi fac eu mari probleme pentru meciul asta. Pana atunci au vreme sa se odihneasca dupa o vara dura si vor putea da tot ce au mai bun.
Dar pana atunci tre sa batem cealalta echipa a Clujului sambata in campionat. Pentru mine ala e un meci mult mai important decat cel cu National.
HAI CFR 1 si 2!

be@
30th August 2005, 03:05
Cine stie ce post va televiza meciul ? Va rog, spuneti-mi si mie !

Cristy
30th August 2005, 03:15
FC Naţional - CFR Cluj, 17:00, TELESPORT :(

be@
30th August 2005, 03:18
fir-ar sa fie cu TS lor, ca mi-au mancat zilele !

Cristy
30th August 2005, 03:20
chiar aiurea national rapid telesport, national cfr tot telesport .....
cat de curand si rapid iar o sa aiba meci in direct la televiziunea fantoma :(

Angelina Jolie
30th August 2005, 05:32
Pai ce ma, numai eu sa sufar ca nu vad meciurile echipei mele favorite? :drak:
Traiasca TVRi !!!

cfr_ista2000
30th August 2005, 11:34
Desi nationalul a obtinut o victorie importanta cu rapidul.......rapidul dupa parerea mea anul asta o sa fie mult mai jos in clasament decat cfr.rapidul a batut pe vaslui cu 1-0 noi iam batut cu 3-0.AICI SE VEDE DIFERENTA. :evil:
cfr-ul ii baza.xxxTOTI CFR-ISTI STATI LINISTI CA BATEM IN PARCUL CU PLATANI.... :ok: /hello :yeah:

Bancaru
30th August 2005, 11:55
Ce legatura are Sportul Studentesc? De ce sunt smecheri? Nu m-am prins. Marilyn, ce naiba, ne tratati ca pe cine stie ce echipa de 3 parale... Anul trecut, pe care tu il pomenesti cu atata glorie, noi v-am luat 4 puncte. Si anul asta m-as multumi cu tot atatea.
Ceferisto, stiai ca noi am batut pe Milan castigatoarea CL si pe Valencia campioana Spaniei? Asa se fac legaturile? Ce e aici, matematica? Daca A este egal cu B, iar B este egal cu C, inseamna ca A egal cu C?

cfr_ista2000
30th August 2005, 12:20
nus curioasa de palmaresul echipei fc national.....si sa nu uitam ca cfr-ul a batut pe bilbao....si pe st etienne si chiar a facut un egal frumos cu lens la cj....si in plus cfr-ul a obtinut aceste performante AMU nu acu 10 ani. :evil:

krapulax
30th August 2005, 13:38
TOTI CFR-ISTIi STATI LINISTIti CA BATEM IN PARCUL CU PLATANI.

sigur? ca daca e sigur, nu mai merg la meci.

t.b.
30th August 2005, 14:38
Abia astept sa le vad fetele dezamagite dupe ce ii bateti, un sec 3-0 sa taca din gura...
Pana atunci o sa-i dezamageasca franarii aia mici, in meciul de pe Moina...

alamar
30th August 2005, 16:00
TOTI CFR-ISTI STATI LINISTI CA BATEM IN PARCUL CU PLATANI....

Pe cine bateti? Platanii... :headbang: ...dupa ce o s-o luati pe "coaja"?

cfr_ista2000
30th August 2005, 16:02
ALAMAR hai pa am zis ii batem pe fc national in parcul cu platani.....

Bancaru
30th August 2005, 16:05
Ai zis si tu , nu ai dat cu parul. Poate bateti. Dar poate nu. Ceferisto MUTATIS MUTANDIS. Nici noi nu am batut acum 10 ani. Si nici voi nu ati batut AMU. AMU cateva zile ati scos un egal norocos. Daca tu incerci sa ma convingi ca CFR-ul care elimina Bilbao e in aceeasi forma buna ca CFR-ul care s-a chinuit cu Argesul, atunci...

ultravioletcanada
30th August 2005, 18:02
1 solist. cfr-ul a cam inceput sa gifiie, iar dorinel a inceput sa realizeze ca nu toti coechipierii au rezistenta lui

C.T.C.
30th August 2005, 18:55
satelitul lui CFR (Unirea Dej) 1-0 U Cluj , in cupa Romaniei....ii rupem si cu SATELITUL ! CFR echipa CLUJULUI ! Cu National va fi un meci greu, pacat ca au luat-o asa rau de la Steaua, la Bistrita a fost usor, insa noi clujenii speram la un meci bun al CFR-ului...macar un punct ! CFR

C.T.C.
30th August 2005, 19:04
2-0 si U-istii se pot peesha in "sepcile rosii"...au si de ce ! Bruncevic de la echipa mare a dat gol, iar Oncica face mishto de apararea lui U ! promovati baieti ! in sezonul 3000-3001 cand divizia a va avea 128 echipe si fotbalul se va juca strict pe calculator ! pana mai sunt oameni pe Terra B-ul va mananca ! Numai CFR, Nu-i MAI U !!!

t.b.
30th August 2005, 20:42
Lol
FC National - frana gruia - Telesport
frana gruia - Poli - Telesport
Otelul - frana - Telesport
frana - Pandurii - netelevizat

Vizionare placuta :happy

Vi3rme_X
30th August 2005, 21:40
2 solist...C.F.R. Cluj e mult mai valoroasa ca FC National...a sosit momentul in care trebuie sa calarim echipele din capitala!
PS: Clujenilor,scoteti`le fotbalul din cap!Hai CFR :ok:

be@
30th August 2005, 22:09
Si daca bate Nationalul, ce-ai sa faci ? Ai sa te imbolnavesti de inima ? :drak:

Angelina Jolie
30th August 2005, 22:25
Daca batem sambata pe moina ma multumesc si cu un egal in meciul asta.
HAI CFR 1 si 2!

Virus
31st August 2005, 08:43
Cu National emotiile la mine tin de corectitudinea arbitrilor. De obicei sunt ajutati cei din capitala dar sper sa batem si asa.

cfr_ista2000
31st August 2005, 10:39
Bravo Oncica.......uistilor vam batut cu satelitul...dar cu echipa mare va facem praf..... :degete: ai de capul meu....toti uisti : amu de ce taceti?
iar de meciul cu fc national sa nea-jute domnul sa nu ne triseze iar arbitrul
:ok:

Bancaru
31st August 2005, 11:39
Dragii mei ardeleni, asta ca sa ma exprim ca voi, CFR este o echipa simpatica. A avut un pacurs in Intertoto demn de invidiat, daca stam sa vedem ce nume au fost excluse din competitie. Chestia este ca in campionat nu miscati asa cum va recomandau rezultatele din Intertoto. Asa ca nu o mai dati de gard cu declaratii incediare de genul ca faceti si dregeti. Sansele, cred eu, sunt egale. Voi sunteti ceva mai avansati cu conditia fizica, cu conditia sa nu fiti prea avansati. Sincer, pe mine nu m-ar deranja. O tineti pe a voastra cu echipele din capitala. Aveti cumva complexul Bucurestiului? Noi nu am folosit peiorativ cuvantul PROVINCIE. Daca nu ia Nationalul campionatul m-as bucura sa-l ia o echipa din tara, dar nu SDR. Deci... Apoi legat de corectitudinea arbitrilor... nu stiu ce sa zic dar se pare ca Virusul viseaza. Pai care echipa a fost mai dezavantajata in ultimii ani mai rau decat Nationalul? Va zic eu: NICI UNA. In urma arbitrajelor de rahat pe care a trebuit sa le suportam s-au iscat cele mai mari scandaluri din acest domeniu. Corpodean, Serea, ca sa va dau doua cazuri oribile. Ca sa nu aduc aminte de alte penaty-uri date gratuit, sau goluri anulate de cacao la meciurile cu SDR. Eliminati, samd.
Legat de meciul de cupa cu U, ati batut pentru ca satelitul a folosit echipa mare a CFR-ului. Nu va mai impopotonati atat. Ieri, pe la 18.30, fiind in drum spre casa, ascultam la radio TOTAL SPORT, 92,7 fm, relatarile despre meciuri. Comentatorul spunea ca la Unirea Dej, sau cum ii cheama, joaca in mare proportie fotbalisti de la CFR. Si atunci? U Cluj a inceput de 2 saptamani meciurile oficiale, iar CFR de 2 luni. E o diferenta. CFR are buget de cateva milioane, U are un bugetul vostru impartit la 10.

deja-vu
31st August 2005, 11:45
Mai Baieti! De Departe, Cel Mai Bun Om De La C.f.r. Este Dorinel Munteanu. Dar Anul Trecut, Noi Am Batut In Cotroceni Steaua, Cu Dorinel In Teren Si Cu Coechipieri Mult Mai Buni Decat Cei Pe Care Ii Are Acum. Si Era Un Meci Vital Pentru Steaua!
Deci, In Mod Logic, Ar Trebui Sa Castigam, Chiar Daca Echipa Noastra S-a Schimbat Intre Timp. E Adevarat, E Doar Calculul Hartiei.
Sa Fie Un Meci Frumos Si Sa Castige Cel Mai Bun!
Hai Nationalul!

Luci@n333
31st August 2005, 13:25
2 solist...C.F.R. Cluj e mult mai valoroasa ca FC National...a sosit momentul in care trebuie sa calarim echipele din capitala!
PS: Clujenilor,scoteti`le fotbalul din cap!Hai CFR :ok:
Mai dacia pitesti ... da ce afirmatii ... prinde pitestiul fenomenul?

Virus
31st August 2005, 21:37
hmm... stii anul trecut trebuia sa castigam in cotroceni. Penalti in prelungiri remember? Abia ati scapat atunci ce va face sa credeti ca veti scapa acum, mai ales ca anul trecut ati avut o echipa mai tare decat o aveti acum iar a noastra s-a intarit vertiginos. Deci nu mi se pare deloc ca visez.
Cred ca ar trebui Bucurestiul sa isi faca propriul campionat! Oricum sunt destule echipe.

roxana_cj
31st August 2005, 21:57
Castiga CFR!
Sa va mai ia din aere! Ca prea sunteti increzuti!
Sa nu uitam ca Nationalul anul trecut avea un lot mai valoros decat acum!
2 clar!

krapulax
31st August 2005, 22:47
Sa nu uitam ca Nationalul anul trecut avea un lot mai valoros decat acum!


avea? poate da, dar era si muuuuuuuuult mai dezinteresat.

Luci@n333
1st September 2005, 11:09
Castiga CFR!
Sa va mai ia din aere! Ca prea sunteti increzuti!
Sa nu uitam ca Nationalul anul trecut avea un lot mai valoros decat acum!
2 clar!
Cine e cu aere ... eu unul am un regim alimentar destul de bun ... nu am probleme dastea ... cred ca sambata viitoare mancam cfr pe paine ...sper sa nu ne faceti voi ,,aere"
1 clar!

Bancaru
1st September 2005, 12:32
Noi am facut un egal norocos anul trecut. Voi ati facut un egal norocos saptamana trecuta. Mie imi place de voi ca aveti toti acelasi Virus. Faceti niste legaturi de te doare capul. cu Voi ati scos pe Bilbao, pe noi ne-a batut Steaua, care a mancat bataie de la Bilbao. Voi ati batut Vaslui 3-0 care a mancat bataie de la Rapid cu 1-0, si ala chinuit. De aici trageti concluzia ca voi o sa dati 2 Rapidului, daca noi am dat unu. Cred ca se poate trata...

Virus
1st September 2005, 16:50
Aici nu e vorba de legaturi. Pur si simplu nu va vad o echipa in forma. Anul trecut ati jucat dezinteresat si ati stat destul de mult timp pe prima pozitie a clasamentului. Noi am avut ghinion cu Argesul si trebuie sa recunoasteti ca avem o echipa mult mai buna decat anul trecut. In plus la noi a contat foarte mult si oboseala acumulata in parcursul Intertoto. Sa nu uitam ca nu am avut nici o pauza din returul anului trecut!
Acum baietii au suficient timp sa se refaca pentru meciul cu National. Daca voi credeti ca aveti un meci usor doar pt egalul cu Arges, ramaneti doar cu impresia.
CFR CLUJ va juca la victorie. Cred ca am dreptul sa fiu optimist in ceea ce priveste acest meci.

Luci@n333
1st September 2005, 17:13
Aici nu e vorba de legaturi. Pur si simplu nu va vad o echipa in forma. Anul trecut ati jucat dezinteresat si ati stat destul de mult timp pe prima pozitie a clasamentului. Noi am avut ghinion cu Argesul si trebuie sa recunoasteti ca avem o echipa mult mai buna decat anul trecut. In plus la noi a contat foarte mult si oboseala acumulata in parcursul Intertoto. Sa nu uitam ca nu am avut nici o pauza din returul anului trecut!
Acum baietii au suficient timp sa se refaca pentru meciul cu National. Daca voi credeti ca aveti un meci usor doar pt egalul cu Arges, ramaneti doar cu impresia.
CFR CLUJ va juca la victorie. Cred ca am dreptul sa fiu optimist in ceea ce priveste acest meci.
Mda :mda: whatever ...
VICTORIE NATIONAL CU 3-1

Bancaru
1st September 2005, 18:01
Virus, normal ca ai acest drept. Dar ti-am zis: prea ne iei de matineu. Eu cred ca e un meci echilibrat si nu pot sa spun despre nici un meci, inainte, asta e un meci usor. Dupa Bistrita am spus ca a fost usor, cel putin din ce am auzit eu si citit. Insa inainte de meci imi tremura sufletul.
Pana la urma e un sport si sa speram ca cel mai bun va invinge. Nu conteaza ce ati facut voi in alte meciuri si nici ce am facut noi. In limbaj de lemn uzat: nici un meci nu seamana cu altul.
Echipa voasta e mai buna numai ca il aveti pe Munteanu. Nou venitii de la Gloria... nu stiu...

cfr_ista2000
2nd September 2005, 16:57
[B]ma yo zic ca cfr o sa aiba un meci greu cu fc national.....dar fiindca is cfr-ista pana la moarte si dincolo de ea sunt sigura ca echipa mea va castiga....[U][I]

Virus
3rd September 2005, 02:02
Cine a spus ca vom avea meci usor? E clar ca baietii vor trebui sa lupte pentru a castiga. Dar eu spun ca se poate, si am incredere ca baietii vor aduce cel putin un punct.

Angelina Jolie
3rd September 2005, 06:10
Ma da meciul asta e de-a dreptul nesemnificativ pe langa satisfactia ce mi-o poate provoca Unirea Dej in meciul de azi.
HAI CFR 1 si 2!

Bancaru
3rd September 2005, 10:28
Ai o satisfactie sa-ti vazi jucatorii favoriti activand la o echipa de B? Mie nu mi se pare cinstit ce fac aia.

orixontel
3rd September 2005, 12:45
2 solist...C.F.R. Cluj e mult mai valoroasa ca FC National...a sosit momentul in care trebuie sa calarim echipele din capitala!
PS: Clujenilor,scoteti`le fotbalul din cap!Hai CFR :ok: viermisor tu nu sti ce sa vb si mai postezi din cand in cand te miri ce....... :headbang: nationalul va da vreo 2-3goluri k va e de ajuns!!! apropo voua: ana va construiti stadion sa trageti cu ochiul la stadionul din parcul cu platane..... :evil:

Angelina Jolie
3rd September 2005, 21:29
Ce-i asa mare echipa si Nationalul asta? Eu nu zic ca-i rupem, dar avem macar 50% sanse. Bancare eu cred ca te deranjeaza ca suntem optimisti. Vezi Doamne ar trebui sa zicem: "auleo jucam cu marele National, sigur pierdem".
FORZA CFR CLUJ si TIMISOARA!

miril
4th September 2005, 12:24
Daca ar fi sa ne uitam la linia de fund, zau ca suntem echipa...mare, MM. Banc se referea la rivalitatea voastra cu U, Cluj si nu Dej, Universitatea, adica. Meci greu pentru noi, echilibrat, cum a mai spus-o si prietenul meu de la...banca. Sper sa castige cei... progresisti.

be@
4th September 2005, 12:59
Ce-i asa mare echipa si Nationalul asta? Eu nu zic ca-i rupem, dar avem macar 50% sanse. Bancare eu cred ca te deranjeaza ca suntem optimisti. Vezi Doamne ar trebui sa zicem: "auleo jucam cu marele National, sigur pierdem".
FORZA CFR CLUJ si TIMISOARA!
Ma, pana la urma, ce mare echipa e si CFR-ul asta,care face 0-0 acasa cu Jiul,si scoate un egal , cu chiu cu vai, de la Arges, in prelungiri?Si voi aveti pretentii sa bateti in Cotroceni?
Ei, MM, vezi ca si eu pot fi rea ?

Virus
4th September 2005, 14:18
Pei noi nu ne-am legat de optimismul vostru dar voi de ce o faceti de al nostru. Cred ca fiecare dintre noi are dreptul sa spere la victoria echipei favorite. Pana la urma e un joc care poate aduce multe bucurii si nu vad rostul certurilor. Cred ca vom avea parte de un meci echilibrat si logic ca nici una dintre cele doua echipe nu se teme de cealalta.
HAI CFR!

be@
4th September 2005, 15:06
Pai noi nu ne-am luat de echipa voastra.Asa ca lasa-ti frazele de genul :"Ce-i asa mare echipa si Nationalul asta?"....

Angelina Jolie
4th September 2005, 21:13
Ma, pana la urma, ce mare echipa e si CFR-ul asta,care face 0-0 acasa cu Jiul,si scoate un egal , cu chiu cu vai, de la Arges, in prelungiri?Si voi aveti pretentii sa bateti in Cotroceni?

Drept, suntem jenanti. :happy Dar tot nu ne bateti. :yeah:
FORZA CFR CLUJ si TIMISOARA!


Ei, MM, vezi ca si eu pot fi rea ?
Trimite-mi si mie o poza cu tine sa vad cat de rea esti. :D

Bancaru
5th September 2005, 11:24
Mai, mai, mai... Cum se mai isca certuri aiurea. MM, eu nu am spus ca noi suntem marea echipa. Din contra. Se parea ca voi sustineti ca CFR e mare. Stai linistit. Indiferent de rezultatul din meciul cu noi, voi o sa aveti mult de muncit ca sa dovediti ceva. Daca nu ma insel, Ceahlaul a facut niste meciuri mari in Intertoto acum ceva vreme, egala lui Juve, si uite unde joaca. Fiti modesti, cum va sade bine, si spuneti dupa mine: cel mai bun sa invinga si fara suparare.

Angelina Jolie
5th September 2005, 21:10
Pai bineinteles. Cel mai bun va invinge si sper ca cei mai buni vor fi ai nostrii. Eu ziceam doar ca nu sunt motive sa ne temem de voi. Acum avem echipa destul de buna ca sa abordam orice meci la victorie. N-am zis ca va fi usor, dar nici pt voi nu va fi usor.
HAI CFR CLUJ si TIMISOARA!
Ni ma ca nu mai scrie be@ pe threadul asta. Am dat-o gata cand i-am cerut o poza. :happy

Bancaru
5th September 2005, 22:55
Monroe, uite cum stau lucrurile. Cred ca ambele echipe au motive sa se respecte si nu sa se teama una de alta. Apoi, nimeni nu traieste din amintiri. La ora asta voi asta faceti, traiti din amintiri. Imi pare rau pentru voi, dar nu ati convins in campionat, inca si sper ca nu o veti face incepand de sambata. Poate incepand de sambata ora 20.00. Sau dupa meci. Noi, cat de cat, am mers ceva mai bine decat voi. Jucam acasa, fapt ce ne poate face sa speram ca putem sa va invingem. Iar daca se intampla ca anul trecut, cu atat mai bine.

be@
5th September 2005, 23:08
Ni ma ca nu mai scrie be@ pe threadul asta. Am dat-o gata cand i-am cerut o poza. :happy


:lol:
Pai mai,eu scriu cand am ceva de zis, nu toata ziua buna-ziua.
Iar poza de la mine n-ai sa vezi, pentru ca tu nu suporti echipele din Moldova.Asa ca pune-ti pofta-n cui :drak:

On topic:
1-0 si sunt multumita.

Angelina Jolie
6th September 2005, 00:24
Iar poza de la mine n-ai sa vezi, pentru ca tu nu suporti echipele din Moldova.Asa ca pune-ti pofta-n cui :drak:

Am inteles. Imi pu-n pofta-n cui.
FORZA CFR CLUJ si TIMISOARA!

krapulax
6th September 2005, 00:36
:lol:

Iar poza de la mine n-ai sa vezi, pentru ca tu nu suporti echipele din Moldova.



eu suport echipele din moldova.
se scrie corect "mm, pune-ti pofta in cui" si "mm, sper sa o puneti de o infrangere sambata", asa ca bea was right.

Virus
6th September 2005, 01:30
Mai... voi asa va comportati de parca asta ar fi ceva site de matrimorniale. Mai lasati fata in pace. Iar MM stii bine ca nicaieri nu sunt fete ca la Cluj!
CFR LUPTA CFR!

Angelina Jolie
6th September 2005, 02:43
Am inteles. Imi pu-n pofta-n cui.
FORZA CFR CLUJ si TIMISOARA!
Tre sa recunosc ca tura asta am comis-o rau de tot. :headbang: Corect era pune-ti cum a scris be@ din prima. Mea culpa.
FORZA CFR CLUJ si TIMISOARA!

ce_bine_e
6th September 2005, 03:07
castiga NATIONAL, clar, cu suporteri ca Marilyn_Monroe, nu ii vad pe cei de la cfr prea bine :evil: :evil: :mda: :jerk:
P.S. pt urmatoarele comentari postate de acest baiat, ma abtin de la comentari :ciocan:

TZEFERU
6th September 2005, 03:15
Binentels ca National are prima sansa. Inca nu sintem acolo unde am dorii sa fim, mai e mult de munca. Cu un joc bun si mobilizare poate obtinem totusi ceva mai ales daca "fetele" din echipa s-au "masculinizat" intre timp.

HAIO CFR!!

Angelina Jolie
6th September 2005, 03:22
FORZA CFR CLUJ si TIMISOARA! Scoatem cel putin un egal, dar cel mai probabil batem pentru ca avem valoare. E momentul sa o aratam.

Bancaru
6th September 2005, 13:03
Mereu urmatorul meci e motiv ca unii sa-si arate valoarea. Mai asteptati si voi inca un meci, pe bune!

Gabriel
6th September 2005, 15:30
aveti idee cat e biletul la tribuna a II a ?
as vrea sa merg la partida :)
multumesc !

be@
6th September 2005, 15:39
Din cate stiu eu, biletul costa 7 RON.Sper sa nu ma insel.

P.S: Cu cine tii la meciul asta?Sper cu National... :P

Gabriel
6th September 2005, 15:44
da...normal. cu FC National. se stie...din Bucuresti am tinut intotdeauna cu Nationalu...iar din tara cu Poli Timisoara.

ps : cam scump 7 ron ! :(

Bancaru
6th September 2005, 15:45
La tribuna II 3,5 RON si 7 RON la I

be@
6th September 2005, 15:47
Aha...pai e ieftin.la Iasi biletele sunt mai scumpe.
50000 la peluza, si 100000 la tribuna.

Bancaru
6th September 2005, 15:48
Damele intra pe gratis.

Gabriel
6th September 2005, 15:49
multumesc Bancare ! 35 mii dau ! ne vedem la stadion...daca e vremea buna pentru fotbal.

be@ ...la Iasi sunt suporteri...asa ca isi permit sa puna bilete mai scumpe. la National oricum nu vine nimeni :)

krapulax
6th September 2005, 16:17
la National oricum nu vine nimeni

cum sa nu... miracolul din titan e nimeni?? s-ar putea sa fie 5 lei biletul la a doua, am uitat cat mai costa, tot la a-ntaia am fost in ultima vreme.

Gabriel
6th September 2005, 16:19
de unde ma cunosti ?

ne vedem la stadion ? :)

Bancaru
6th September 2005, 16:23
Biletele sunt 3,5 si 7 RON. Krap, sa aduci aparatul ca al meu e plecat in vacanta. O sa incerc sa fac rost de altul.
Cine e miracolul dinTitan? De ce intreaba Gabriel de unde il cunosti? :D
Gabriel, la noi nu vine lumea din alte motive, nu din cauza de bani. Eu sunt convins ca daca ar fi sa vina odata toti suporterii nostri, fie si numai cei din Bucale, tot ar fi 6 sau 7 mii. Sunt convins. Numai ca nu vin.

Gabriel
6th September 2005, 16:27
O sa vin si eu cu aparatu foto. :)

Am fost si la Sportu - FC Vaslui...am facut si filmulete si poze. Mai ales galeriei vasluiene..care m-a impresionat in mod placut.

Luci@n333
7th September 2005, 19:12
FORZA CFR CLUJ si TIMISOARA! Scoatem cel putin un egal, dar cel mai probabil batem pentru ca avem valoare. E momentul sa o aratam.
Aha...si la ,,cel putin un egal" jumate de punct se duce la timisoara si jumate la cluj"?
si tare sunt curios daca ,,e momentul sa o aratati".
Hai fara suparare..... mai glumim si noi ... :P
Cel mai bun sa castige ... adica NATIONAL.

saphicus
8th September 2005, 06:58
Am mare incredere in acest om care este LANDI. A tacut si a facut!!
Sper sa continue tot asa ca la Bistrita!! Opinia mea este ca pretentiile CFR-ului la meciul asta sunt cam exagerate! CFR-ul are o echipa buna, cu un mijloc si un atac de forta, insa nu mi-e rusine nici de apararea si atacul Nationalului! Prin inteligenta ,sper ca Landi sa strapunga apararea clujenilor
si sa-si apropie victoria! Este la indemana lui!! Nu cred intr-un pronostic X
si cu atat mai mult intr-un pronostic 2!!
Victorieeeeeeeee PROGRESUUUUUUUUUUUUULE !! :ok: :ok: :ok: :ok:

Virus
8th September 2005, 11:40
Deci nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar daca vine vorba de atacul si apararea Nationalului care a fost scorul in etapa a II-a cu Steaua?

krapulax
8th September 2005, 11:50
4-0 pentru steaua. stiu.... bilbao- steaua 1-0, cfr- bilbao 1-0, steaua fcn 4-0.... deci OBLIGATORIU fcn-cfr 0-6 sau chiar 0-12. mai lasa-ne sa speram 2 zile.

Virus
8th September 2005, 12:05
Nu am spus asta, dar macar nu va laudati cu apararea si atacul vostru!

Bancaru
8th September 2005, 12:22
La meciul cu Steaua nu am avut aceeasi aparare. In plus am avut in teren 2 juniori titulari. Lita nu era.
Krap, eu ti-am zis ca ei merg pe o logica de genul a=b, b=c deci a=c. Poimaine vedem ce si cum. Adica speram sa vedem, in conditiile in care meciul incepe la 17.00 si se termina la 19.00. Atunci se termina si lumina naturala. Nasol.

guguman
8th September 2005, 18:16
:yeah: sper sa fie un meci frumos si cina va fii cel mai bun sa castige. hai cfr

Angelina Jolie
8th September 2005, 18:29
Care ei mai Bancare? La care ei te referi? Va batem si de vreti si de nu vreti. Nu e Nationalul chiar asa tare precum ati vrea voi sa fie.
HAI CFR CLUJ si TIMISOARA!

be@
8th September 2005, 18:45
Mai, n-o fi, dar nici CFR n-a rupt gura targului in campionat, stai linistit.
Avem mai multe puncte ca voi, jucam in Cotroceni, deci sunt toate premisele pentru o victorie a baietilor nostri.

Hai National !

guguman
8th September 2005, 18:46
ar fii frumos sa existe cat mai multe echipe in divizia a din ardeal, inclusiv u cluj, de ce nu? dar totusi hai cfr

guguman
8th September 2005, 18:54
eu cred ca nationalul si cfr au loturi aproximativ egale. amandoua sunt 2 echipe ambitioase si amandoua practica un fotbal frumos dar nu sunt constante in evolutii. hai cfr

TZEFERU
8th September 2005, 21:04
Sigur a victorie in Cotroceni ne-ar readuce in prim-plan pentru ca am cam pierdut "fata" Diviziei A cu cele 2 egaluri de acasa. Daca nu facem un meci bun in Cotroceni in care sa cistigam vom cam avea de tras "bugat" de mult tot restul turului. Un egal sigur ar fi meritoriu dar nu ne-ar prea ajuta in clasament, daca CFR vrea sa se gindeasca la lupta pentru locul 3 care pare cam departe sa fim sinceri. Hmmm nush ce sa zic parca locul 5-6 pare mai realizabil luind in considerare inconstanta cu care am evoluat pina acum. Facem prea multe egaluri cu prea multa "pedalare in gol" ...nu ne prea ajuta ....chiar daca mai pierdem cite un meci...dar ar trebui sa avem cit mai multe victorii, ar fi mai cu folos. Deci CFR trebuie sa abordeze acest meci cu gindul la victorie.

Dark Horror
8th September 2005, 21:42
CFR joaca toate meciurile la victorie.Putem sa ii batem linistiti,ca si anu trecut stim noi cum ne-au egalat... Parca mai bine nu terminam pe 3,ci pe 5,numai sa luam cupa!

Forza CFR!

Bancaru
8th September 2005, 21:46
Care ei mai Bancare? La care ei te referi? Va batem si de vreti si de nu vreti. Nu e Nationalul chiar asa tare precum ati vrea voi sa fie.
HAI CFR CLUJ si TIMISOARA!
Ei, adica tu si restul. La cine crezi ca ma refeream? La Beatles? La fratii Kenedy? La cine? E vorba de voi. Dar nici voi nu sunteti ce ati fi vrut voi. Slabuti inb comparatie cu ce s-a bagat in voi. Adevarul este, si trebuie sa recunosti, ca echipele pe care tu le aplauzi sunt dezamagiri. Cine se va bate la titlu? SDR plus CFR si pOli. Iata ca deocamdata provincia nu tine steagul sus. Eu repet, dupa meciul cu noi, in care sper sa fiti dezamagiti, puteti sa spulberati. Nu am nici o problema. Dar te intreb eu: asa va fi? Tu chiar crezi ca CFR este mare echipa? Sa fim seriosi. V-ati impiedicat de niste echipe care teoretic nu trebuiau sa va puna probleme. Asa ca, repet, nu ne mai lua la pret de matineu. Vezi-ti de jucatorii tai si fii realist. Noi ne vedem lacunele. Le publicam. Voi sunteti cu gura mare.
Ai dreptate ca Nationalul nu e asa cum am vrea noi. Nici voi nu sunteti cum ati vrea sa fiti. Nici Steaua nu e. Nici macar Real Madrid nu e.
Dark H, ia spune cum v-am egalat. "Stiti voi" suna de parca ai descopeit oliţa lui Decebal si nu o dai la muzeu. Bine faci! Ţine-o tu!

NY_giants05
8th September 2005, 22:13
poate k clujenii joaca toate meicurile la victorie, da' din 4 meciuri vad k au doar o victorie...
shi cat despre sansele unei victorii in bucuresti, sunt mici. Asta doar dak nu joaca cum au jucat cu pitestenii..
ma asteptam la ceva mai mult din partea clujenilor in sezonu' asta, da' parca dupa infrangerea in fatza francezilor joaca din ce in ce mai prost
Natzionalu' e favorita din meciul asta !

cfr_ista2000
8th September 2005, 23:18
ma yo zic ca poate ca nu o sa fie un meci usor deloc....dar CFR nu ne va dezamagii....HAI CFR ............VIRUS esti in galerie?

TZEFERU
8th September 2005, 23:54
Adevarul e ca in cele 2 egaluri cu Jiul si Arges...hai sa zicem ca egalul cu Arges mai treaca mearga mai ales ca s-a jucat pe teren nashpa si Argesul nu e echipa slaba totusi...dar in meciul cu Jiul ne-am luat firma si ne-am trintit-o de cap...si a facut pook....cucuiul inca nu s-a retras de tot.
Parca deja prea ii batem pe toti din vorbe si num place deloc, avem nevoie de fapte.
De nu stiu cind tot merem si cistigam....
National e favorita in acest meci si asta ne poate ajuta poate...dar o putem lua si pe coaja. Faptul ca am facut anul trecut 2-2 ma rog e prea putin si nesemnificativ. Adica e bla-bla-bla mai mult. Sigur noi avem incredere in echipa dar hai sa nu minimalizam pe cei de la National. Efectiv nu e cazul.
Daca am juca Simbata in Gruia cu National sincer nu stiu daca as spune ca CFR bate...dar poate in deplasare vor juca mai aerisit si poate ca nu va exista acum presiunea din cauza "minunilor" de rezultate de acasa si nici scuza oboselii nu mai poate fi invocata.

CFR - vrem meserie Ok?

Bancaru
9th September 2005, 00:09
Sansele sunt egale. E posibil sa batem noi si nu se mira nimeni. Corect? E poasibil sa bateti voi si nu se mira nimeni. Corect? Cum si un egal e posibil si air nu se mira nimeni. La voi ne-am mirat cu Jiul. Cu Arges... Iar la noi 4-0 cu Steaua. Numai 1 zi mai este. Si jumate.

Dark Horror
9th September 2005, 03:04
Raspunde-i bah Virus cfr-istei!Tu eshti in galerie,cfr-ista2000?

Forza CFR!

alamar
9th September 2005, 09:53
Baza jocului CFR-ului este pasa lunga a lui Dorinel si pentru asta are nevoie de spatiu. In meciurile de la Cluj, oaspetii se apara, spatiile sunt mai mici, cu pasa lunga te intalnesti mai rar. Daca Nationalul inscrie prima, victoria nu ii poate scapa. Doar o greseala individuala ar mai putea schimba rezultatul. Landi reprezinta scoala italiana, adica echipe "scurte'', spatii mici de manevra pentru adversar. Gresesc cumva cu ceva? Pronosticul meu este mai optimist, scor 2-0, desi cred ca 1-0 ar fi mai realist.
Normal, pentru National.
Haaaaaaaai Progresuuuuuuu'

Bancaru
9th September 2005, 10:25
Se pare ca intram la caca. Cica Landi vrea sa plece. Asa scrie Pro Sport. Daca e asa e nasol. Atmosfera tensionata se va vedea si pe teren. Daca nu e asa iar e grav pentru ca este un bou care vrea sa ne faca rau. Si ne face rau prin intermediul unui ziar, sau cu ajutorul unui ziar de mare tiraj, ba care se vrea si de sport. SPORT. Ce inseamna asta? Inseamna fair play. Inseamna sa stii sa castigi cinstit. Sa stii sa pierzi. Sa poti sa strangi mana "adversarului" in orice situatie te-ai afla. Numai ca cei care nu isi taie unghiile cu care s-au scarpinat in fund, in cap, in nas, ca nu carecumva sa se toceasca unghiera si sa fie nevoiti sa ia alta, adica multi ziaristi, sunt de alta parere. Cei mai multi tin cu S si D. Au succesul asigurat oricum, iar atunci cand acesta este amenintat si se vad la orizont si ceva banuti se infig ca musca la rahat. Deja tensiunea este creata.

TZEFERU
10th September 2005, 18:44
Ma am inceput in forta is stilul "1907 - CFR e pus pe fapte".
Urmeaza Haide-Haide CFR ---> du-ne spre victtorie!!!!
Hai baietii...si-au dat drumu goleadorii din Intertoto.
Asa ma si la 0-2 faceti pressing. Meserie!!!
Dupa "enshpe mii" de offsideuri si ratari 0-3. Victorie prin executie!!

0-4?...dar deja mortui mort. Dupa acel 4-0 din primavara lui 2003 si de 2X 0-1 in Gruia....iacata ne-am luat in sfirsit revansa. Bravo CFR!!!

Zica lumea orsice...dar asta e deja valoare daca nu ne culcam pe o ureche.

Anca,Oncica&CO.
10th September 2005, 19:32
Minutul 62 Surdu Goooooollllll!!! National -CFR Cluj 0-3 !!!! Bravo CFR!! Hai CFR !!! :yeah: /hello :yeah: /hello :yeah: /hello

fia
10th September 2005, 19:36
Stiu ca a zis unu de la National, nu mai stiu cine, parca Landi chiar ca nu se tem de Cluj, ca doar nu joaca cu o echipa mare :yeah:

Le-a scos Clujul fotbalul pe nas.

bravo CFR :)

0-4 :)

Anca,Oncica&CO.
10th September 2005, 19:38
Minutul 72 Surdu GOOOOOOLLLLLLL !!!!!! National- CFR 0-4 !!! /hello /hello /hello Final de meci la Bucuresti. National-CFR Cluj 0-4!!! O victorie mare a feroviarilor care valoreaza trei puncte mari. Scorul este relevant pentru jocul prestat de echipa si cred ca nu necesita comentarii. Bravo CFR !!! Bravo Munti"meserie" /hello /hello /hello

Triphat
10th September 2005, 19:38
Ce se intampla cu Nationalu ? Sau joaca CFR asa de bine ?

huskers
10th September 2005, 19:45
Bravo CFR!! La Cluj se joca fotbal si lmea trebuie sa inteleaga asta.
U 4ever!!!

sun
10th September 2005, 20:14
oau /hello . Ce victorie !!! BRAVO CFR , Clujul e in flacari . N-am mai vazut de mult o casapeala a provinciei in Bucuresti .

Sper sa reziste miracolul CFR inca doi ani , pana ma mut in CLUJ . :ok:

TZEFERU
10th September 2005, 20:20
Ce se intampla cu Nationalu ? Sau joaca CFR asa de bine ?

Dap...CFR joaca asa de bine, ne trebuia o echipa mai buna sa putem arata asta. Nationalu a picat de victima la faza asta. Atita tot.

HAI CFR!!! :yeah:

Angelina Jolie
10th September 2005, 20:21
No am facut-o lata. Tare mult bla bla a fost pe aici cum ca o muscam, ca e vai de noi samd. Se pare ca ne-a prins bine pauza asta. O frumoasa razbunare pt acel 4-0 din cupa. N-am vazut meciul dar banuiesc ca am fost magnifici.
FORZA CFR! Imi parerau ca acum urmeaza sa ii batem pe Poli dar asta e. Rupem tot de aici incolo.

uti2102
10th September 2005, 20:22
Natzionalul e slabutza rau anul asta. Iar CFR-ul e super matura.

andreiush
10th September 2005, 20:23
Bravoo Clujuuu! :yeah:
Da' sper sa bateti si acasa!


Sper sa reziste miracolul CFR inca doi ani , pana ma mut in CLUJ . :ok:
Hehe... eu ma mut din toamna asta :D

Bancaru
10th September 2005, 20:39
Felicitari Clujului si , mai ales, felicitari lui Thwaite si Compania. Stiu ei de ce. La revedere, Roberto Landi. Si daca nu pleci dupa meciul asta, o sa pleci dupa urmatorul, sau urmatorul,....
Cine a vazut meciul?

saphicus
10th September 2005, 20:42
Meci mare facut de CFR! Felicitari! Marturisesc ca nu m-am asteptat, mai ales la scorul asta fluviu, 0-4!! Am fost cu pronosticul mereu aiurea in ceace priveste pe FC National! Imprevizibil!! Nu pot sa-mi explic ce se intampla!!Sunt dezolat! Vom vedea in continuare care este adevarul :thinkso: :help: !!
P.S. Nu am vazut meciul !!

andreiush
10th September 2005, 20:44
Bancaru... cum a fost meciul, ca tu cred ca l-ai vazut de la fata locului.
Chiar au jucat asa bine clujenii? Sau ati gresit voi mult?

Bancaru
10th September 2005, 21:01
Nu vreau sa fac nici un comentariu. Nu pot descat sa-i dau dreptate (iar) lui Saphicus - vom vedea care este adevarul. Cu ambele echipe. Este normal ca acest scor sa te scuteasca de comentarii. Ce am avut de zis am zis in mesajul de mai sus. Inca o data FELICTARI pentru VICTORIE dar si pentru INFRANGERE. Nu e nici prima nici ultima. Sa dea Dumnezeu ca aceasta victorie sa-i ajute pe clujeni sa ia titlul.
Pentru noi... o sa simtim pierderea acestor puncte.

krapulax
10th September 2005, 21:02
au fost cam pe invers baietasii nostri...parerea mea.

alamar
10th September 2005, 21:04
Bancaru... cum a fost meciul, ca tu cred ca l-ai vazut de la fata locului.
Chiar au jucat asa bine clujenii? Sau ati gresit voi mult?

Clujul a jucat bine. Nationalul a facut un meci mai slab decat cel cu Steaua. Bancarule ai dreptate, se pare ca ne vom lua la revedere de la Landi. Asta este...Capul sus si mergem inainte.

rhadoo
10th September 2005, 21:16
Bravo Pt Cluj,dar Ar Trebui Sa Ne Multumiti Ca Datorita Noua,a Jiului Sunteti In A Si A Banilor Ungurului,va Multumim Am Mai Stat Un An In B Dar Am Facut Bani Pt Anu Asta
Hai Jiu!!!

kurany
10th September 2005, 22:35
Rusine Twayte, Rusine LITA...cam asa inteleg jucatorii Nationalului sa joace fotbal....
Subscriu la ideea Bancarului.....
Baietii destepti stiu ce s-a intamplat in Cotroceni....
In rest FELICITARI Clujului, si multa bafta in continuare!

alamar
10th September 2005, 22:44
Dupa meciul cu cfr am ramas cu un gust amar dupa ceea ce au jucat ai nostri pe teren....daca ceea ce se vehiculeaza cum vor sa il sape pe Landi...mai bine pleaca lita si restul jegurilor ca el si lasa CEL MAI BN ANTRENOR DIN ROMANIA sa isi faca treaba....rusine lor ca nu au mentalitate si nu ii intereseaza de suporterii lor!!! Vom fi campioni cand vom avea mentalitate de campioni pana atunci ramanem la mizeriile din acest campionat si la nesimtirea unora dintre jucatori.
gino de data asta nu vezi sapatura??? tu nu poti reactiona niciodata? chiar asa de prost esti?

Angelina Jolie
10th September 2005, 22:59
Bravoo Clujuuu! :yeah:
Da' sper sa bateti si acasa!
Hehe... eu ma mut din toamna asta :D
Intrasi bre? Ca eu tocmai iesii. :happy
Bancare, mai curge multa apa pe Somes pana vom lua noi titlul.
Succes in continuare!

THE HUN
10th September 2005, 23:07
La 0-4 nu cred ca sunt prea multe de zis,felicitari clujenilor pt. victorie si maniera in care au obtinut-o iar pt.bancari probabil ca dupa un dus rece vor gasi si ei "apa calda".

Bancaru
10th September 2005, 23:27
Gasim, gasim. Daca se sparge vreo teava prin cartier

cfr_ista2000
11th September 2005, 00:29
BRAVO CFR felicitari munti felicitari anca tili surdu etc....toti....am o intrebare pt bucurestenii care au fost la meci ....cine o jucat cel mai bine de la CFR inafara da munti?

Angelina Jolie
11th September 2005, 03:10
Pentru prietenii mei CFR-isti, mari aparatori ai lui Sunda: Ati vazut mai oameni ce inseamna un antrenor cu tupeu care joaca in deplasare cu 3 atacanti de la inceputul meciului? Cu sunda jucam 5-4-1 sau 5-5-0 in meciul asta.
Poza urmatoare este atat de frumoasa ca e pacat sa nu ramana pentru eternitate:

Pacala
11th September 2005, 07:31
bravo, CFR , asa cum m-am asteptat, CFR a invins fara probleme. Felicitari
pacat nu este este @be sa explice un pic meciul

Virus
11th September 2005, 08:58
Bine v-am regasit. Obositoare aceasta deplasare dar cred ca s-a meritat pe deplin.
Cam nesimtire din partea conducerii clubului sa nu ne lase sa punem bannerul pe gard. In rest referitor la meci, mi-a placut mult ultimul gol in scandarile OLE ale galeriei. Cu asta cred ca i-am raspuns si CFR-istei2000.
Cred ca pana la urma am avut tot dreptul sa fim optimisti in ceea ce priveste acest meci. Evident ma asteptam sa fie ceva mai greu, probabil au fost ceva tensiuni si la National. Dar asta nu scuza scorul. CFR a aratat ca a fost mai buna ca National.

P.S. Sper ca nu s-au suparat cei din galeria Nationalului cand le-am spus sa strige tare :)

Dark Horror
11th September 2005, 09:02
Felictari CFR!Au jucat extraordinar.E drept shi pe fondul unui joc penibil al celor de la National,dar victoria ramane victorie.

Forza CFR!

Bancaru
11th September 2005, 10:41
Voiam sa zic ceva, dar ce mai conteaza. Asa e! O victorie ramane victorie! Am pierdut foarte usor puncte in Cotroceni, lucru care se intampla greu, de obicei.
Etapa viitoare nici sa vrea si nu cred ca vor putea sa invinga. In Regie...

Gabriel
11th September 2005, 12:10
Am fost la meci pe stadion...si pot spune ca a fost un spectacol agreabil oferit de clujeni. Scorul putea foarte bine 0-6 sau 0-7.
As fi pus si niste poze...dar pe forumul OLS este o limita absurda a fiserelor atasate :(
Micutza galerie a bancarilor a afisat un baner foarte frumos la inceputul meciului :ok:

Luci@n333
11th September 2005, 12:22
Felicitari clujenilor ... Sunt realist si ma gandesc ca nu va mai fi prea curand o victorie a clujenilor, in deplasare, cu asa scor, nici macar cu o divizionara C.
Apararea a fost de k... ii vedeai pe ai nostri cum stateau 6 oameni pe linia porti la cornere ... Este clar ca Landi nu joaca tare decat cu echipele mari ... a subestimat clujul si si-a ,,furato".
Lita nu are ce cauta la noi , Twetee chiar s-a straduit ... mai mult nu poate.
Exceptand cele 2 suturi aparate de Nae ... restul au fost goluri ...
Cel mai bun de la Cluj ...mi s-a parut Anca... sper sa ramana in divizia A si la anu' da' va fi destul de greu sa-l pastrati.
Ne ducem crucea cu mercenarii astia ... pana la sfarsitul campionatului ... ca dupa ... le fac eu cruci individuale.

HAI NATIONAL!!!

Dark Horror
11th September 2005, 13:28
Shi io zic ca Anca a fost cel mai bun.Cand are chef de joc Adi ii extraordinar;ati vazut ce le-a facut shi fundasilor de la Saint-Etienne.La Sportul veti avea un meci shi mai greu pentru ca Sporul joaca acasa foarte bine,am simtit-o shi noi.Oricum sper sa va reveniti repede shi sa urcati in clasament acolo unde meritati.

Forza CFR!

ADelPiero
11th September 2005, 20:48
Felicitari CFR`ule ... tine`o tot asa !!! ma bucur pentru tine :ok:

Paul
11th September 2005, 20:50
O sa fie o victorie lejera a Nationalului, cel putin la 2 goluri diferenta... se pune doar problema scorului in acest meci, Nationalul are de recuperat niste goluri ca stau cam rau la golaveraj dupa meciul din ghencea, acum e cea mai buna ocazie sa faca scor :drak:
bun pronostic , tine`o tot asa :D

be@
11th September 2005, 23:48
Felicitari, CFR Cluj !

Pacala
12th September 2005, 05:13
mai spune despre meci, be :D
Felictari CFR Cluj :ok:

deja-vu
12th September 2005, 08:33
Felicitari Cfr!
Rusine Jucatorilor De La National! Au Facut De Ras Culorile Clubului. De Cand Merg In Cotroceni (si Sunt Vreo 30 De Ani) Nu-mi Aduc Aminte Sa Mai Fi Pierdut La Aceasta Diferenta De Scor. Daca Au Facut Ce Cred Eu, Sunt De Dispretuit. Daca Asta Le Este Valoarea Sunt De Toata Mila. Oricum Ai Da-o Tot Jenant Este.
Conducerea Clubului Ar Trebui Sa Taie In Carne Vie. Cu Mici Exceptii, Cei Ce Au Jucat Ieri, Nu Au Ce Mai Cauta La Aceasta Echipa Si In General Pe Un Teren De Fotbal. Mai Bine Jucam Cu Juniorii, Ne Ducem In B, Dar Avem O Echipa A Noastra, Nu Formata Din Mercenari, Care Atunci Cand Nu Le Convine Ceva Nu Mai Joaca.

be@
12th September 2005, 08:58
mai spune despre meci, be :D
Felictari CFR Cluj :ok:
Ce sa spun?
Sunt de acord cu ce a spus deja-vu mai sus ! :ok:

Pacala
12th September 2005, 09:30
da, dar mie imi placea cum il povestesti tu cu accent moldovenesc :D
intodeauna mi-a placut accentul moldovencelor, nu stiu de ce , ma distreaza
iar povestind un meci de fotbal, ar fi bestial

Luci@n333
12th September 2005, 14:26
Felicitari Cfr!
Rusine Jucatorilor De La National! Au Facut De Ras Culorile Clubului. De Cand Merg In Cotroceni (si Sunt Vreo 30 De Ani) Nu-mi Aduc Aminte Sa Mai Fi Pierdut La Aceasta Diferenta De Scor. Daca Au Facut Ce Cred Eu, Sunt De Dispretuit. Daca Asta Le Este Valoarea Sunt De Toata Mila. Oricum Ai Da-o Tot Jenant Este.
Conducerea Clubului Ar Trebui Sa Taie In Carne Vie. Cu Mici Exceptii, Cei Ce Au Jucat Ieri, Nu Au Ce Mai Cauta La Aceasta Echipa Si In General Pe Un Teren De Fotbal. Mai Bine Jucam Cu Juniorii, Ne Ducem In B, Dar Avem O Echipa A Noastra, Nu Formata Din Mercenari, Care Atunci Cand Nu Le Convine Ceva Nu Mai Joaca.
Pai cica ar fi din 1995 cand am pierdut cu rapizii la noi acasa tot cu 0-4 ... da tine doar de statistica... ideea e ca sunt niste paraiti de jucatori care prefera sa alerge in 6 meciuri pe an si sa spere la primele grase aferenta ... iar in rest ... nu se topesc ei dupa 150 de Euro pe victorie acasa ... ASTA E ECONOMIA DE PIATA ... MUNCIM PUTIN , DA VREM SA PRIMIM.

HAI NATIONAL!!!

rradur
12th September 2005, 15:13
Felicitari CFR. Sper sa fie un meci frumos cu Poli si o atmosfera frumoasa creata de suporterii celor 2 echipe.