PDA

View Full Version : Este oportun sa cream un sub-forum de bilete?



Vadim
28th August 2005, 23:24
Pana acum biletele postate de voi au fost afisate direct in forumul de pariuri. Pentru ca numarul lor s-a inmultit considerabil, am decis sa cream pentru ele un sub-forum separat, pentru a iesi mai bine in evidenta si pentru a fi mai usor de citit. Credeti ca este mai bine asa?

Paul
28th August 2005, 23:35
Avand in vedere ca eu am solicitat , consider ca este o idee buna :

1) Userii care isi posteaza isi gasesc mai usor threadul
2) Userii care cauta ponturi , merg direct la bilete daca vor (trebuie tinut cont ca pe langa cei care posteaza , mai este un numar mare care citeste ce se scrie pe forum


3) Restul forumului ramane dedicat analizelor , comentariilor si povestilor !

Moshu
29th August 2005, 00:12
mie nu mi se pare o idee prea mareata...adik e bine cum a zis paul k gasesti mai usor threadul tau....dar pierzi timp...si pana vad k s-a scris si cva acolo...oricum voi sunteti shefii..voi decideti :D



LATER EDIT--Mda...ma scuzati k am postat si am votat cu "nu"..m-am uitat acum mai atent si e o idee chiar f bune...m-a luat gura pe dinainte mai devreme...e mult mai usor asa :ok:

Tyres
29th August 2005, 02:29
da ideea lui paul e buna va fi mai usor asa sa gasim biletele de care avem nevoie :) :ok:

c4uself2000
29th August 2005, 09:41
Ar fi mai usor de gasit fiind toate la un loc, dar oricum e bine si acum :ok:

archaeus
29th August 2005, 14:54
sunt de acord

napoli
29th August 2005, 14:56
e cel mai bun forum de pe aceasta sectiune. bine gandit!

stefanm14
29th August 2005, 14:58
e buna ideea ...pt a se face putina ordine...pt ca asa in general nu mi se pare cine stie ce sa vezi niste cifre seci (biletele celorlalti )...ci mai degraba e important sa stii tu bine cum alegi meciurile...si sa vezi pe forum comentariile celorlalti cu argumente... :ok:

sillo
13th September 2005, 14:24
mai bine mai tarziu decat niciodata ...bravo baieti ,,,f buna ideea

sillo
13th September 2005, 14:37
un meci cu o cata surprinzator de buna mi se pare halmstadt vs sporting ........halmatadt din suedia ..echipa care dupa 21 de meciuri in campionat se afla pe locul 10 golaveraj 29 -29 ...iar sporting are un inceput de sezon care le arata valoarea echipei ..3 meciuri 3 victorii ...nush daca e coincidenta ..dar pe toate cele 3 meciuri le-a castigat cu 2-1 ...nu indemn la risc pe nimeni dar ar putea fi un bun prilej sa pariati pe scor exact .. halmstadt vs sporting 1-2 ...posibil ...........dar mai bun sigur ar fi un halmstadt vs sporting 1 . cota 1.85

sillo
13th September 2005, 14:39
scuzati-mi greseala ...am vrut sa spun halmstadt vs sporting 2 , cota 1.85

sillo
13th September 2005, 14:40
germinal brugges vs marseille x2 ...nu cred ca are nevoie de argumente..germinal e echipa de mana a 2-a

Moshu
13th September 2005, 20:09
asa...si ce leg. au biletele tale cu threadul asta??

Tyres
13th September 2005, 23:47
asa...si ce leg. au biletele tale cu threadul asta??
:happy bine gandit :happy exact fa-ti sillo un thread cu bilete nu le mai posta peste tot pe unde apuci :no:

tchibos
15th September 2005, 00:21
eu sunt neutru si in consecinta nu votez

pe de o parte e bine venita ceva mai multa ordine in sectiunea pariuri sportive pe de alta parte imi placea sa citesc tot felul de comentarii si in functie de ele sa analizez cate un bilet doua asa tre sa schimb macazul de fiecare data dar... majoritatea decide si cum majoritatea spune ca e bine inseamna ca asa este. Bravo Paul!

sillo
16th September 2005, 14:40
mah ...ce cota avea sporting la scor exact ...predictia mea a fost buna,,,uneori e bine sa te iei si dupa statistici ...dar nu e o regula ......sporting iar a castigat cu 2-1

sillo
16th September 2005, 14:43
nush daca e coincidenta ..dar pe toate cele 3 meciuri le-a castigat cu 2-1 ...nu indemn la risc pe nimeni dar ar putea fi un bun prilej sa pariati pe scor exact .. halmstadt vs sporting 1-2 ... :yeah: :yeah: ...