PDA

View Full Version : Cine va promova sezonul acesta din seria B2?



Pages : 1 2 3 [4]

ASP
20th May 2006, 00:41
ne intoarcem in A...................... au beli... :) :)

Universal
22nd May 2006, 23:37
Las' sa vedem ce veti afce sezonul viitor..si apoi vorbim.Laudele nu au nici un sens acum.

Cra10veanu
23rd May 2006, 01:32
unirea urziceni la baraj sau petrolul, ultima sanse mai putine :D
si micutzu11 mai subtire cu stersu mesajelor ca ma calci pe nervi

micutzu
23rd May 2006, 10:28
In timp iti v-a trece.


Sper sa mearga Petrolul la baraj.

ASP
23rd May 2006, 11:05
Las' sa vedem ce veti afce sezonul viitor..si apoi vorbim.Laudele nu au nici un sens acum.
da' cine s-a laudat? :D

dannymoga
24th May 2006, 05:07
Craiova se stie deja de la inceputul returului!!!!
Petrolul la baraj... :rosu:
...dar va intra Fc. Brasov (parerea mea):)

CHITU
24th May 2006, 13:44
[MOD] :galben: vezi regulamentul OLS

asa visezi u ca va intra fc brasov...poate daca nu intra petrolul nu intra nici fc brasov mai mult ca sigur...apropo stie cineva unde se tin meciurile de baraj/???????????:evil: :D

Universal
24th May 2006, 20:30
Este calr,Petrolul in baraj...Urziceni nu are sanse atat de bune

Cra10veanu
24th May 2006, 20:31
egaleaza fc caracal pe petrolul si unirea urziceni conduce :D deci :cya: de la baraj petrolul :happy

Universal
24th May 2006, 20:35
nu cred,petrolul are echipa de liga A, dupa cum vad, n rst Unirea..nu stiu...

genovese
24th May 2006, 22:28
In timp iti v-a trece.
.esti ungur sau roman?

Cra10veanu
24th May 2006, 22:58
prin zona aia a tarii nici ei nu prea stiu ce sint :D
ot: urziceniu la baraj

Lup_Galben
24th May 2006, 23:05
egaleaza fc caracal pe petrolul si unirea urziceni conduce :D deci :cya: de la baraj petrolul :happy

caracal 1 - 2 Petrolul, 2 etape pana la baraj !

Cra10veanu
24th May 2006, 23:07
si care e soparla ? tot in B ramaneti

micutzu
25th May 2006, 13:09
esti ungur sau roman?

40% sarb
10% ungur
50% roman

Multumit.

Vrem Petrolul la baraj :D :ok:

ASP
25th May 2006, 14:40
ce alchimie complexa pentru un micutz :)
e adev ca vine patriciu la arad?

Balaci
26th May 2006, 19:08
Si eu vreau Petrolul la baraj!

micutzu
27th May 2006, 15:07
ce alchimie complexa pentru un micutz :)

Sa vezi cand se amesteca bine, bine ce explozie frumoasa iese ! :D



e adev ca vine patriciu la arad?
Treaba asta s-a rasuflat de mult. Era povestea asta in iarna dar din cauza primarului nostru (care e din celalt partid din alianta, iar Patriciu si cu vicele Dekany care e presedinte la UTA sunt in acelasi partid, deci ... iti imaginezi :headbang: ) nu a mai venit.

Lup_Galben
27th May 2006, 20:47
Dacă marţI, Comisia de Apel a FRF va dicta 3-0 pentru Astra în meciul încheiat cu 5-2 în favoarea Ştiinţei acum două luni, între olteni Petrolul şI Urziceni, rămân 2 puncte.
Dacă urmăritoarele câştigă în ultima etapă iar Craiova pierde la Dinamo II, atunci oltenii nu mai prind nici barajul. În caz de egalitate în Ştefan cel Mare, Universitatea merge la baraj, conform clasamentului făcut între cele 3 echipe, iar promovată direct este Unirea Urziceni.

Petrolul 2 - 0 juve. buc.

la un pas de baraj....sau cine stie......:D

starsteel
27th May 2006, 20:56
Interesant dar putin probabil. Oricum succes Petrolului la baraj.

Cra10veanu
27th May 2006, 20:57
tu inca mai crezi in povesti ? :D chiar daca 3 puncte lu Astra, ceea ce nu se va intampla pt ca ar starni scandal foarte mare, avem meci cu dinamo II ultima etapa, si maturam cu ei pe jos :D

starsteel
27th May 2006, 20:58
Daca va incurca Dinamo II cred ca inebuneste Oltenia.

Cra10veanu
27th May 2006, 21:02
asta-i FRF, ce sa le faci, un meci in care conduceam cu 5-0 la pauza sa-l pierdem la masa verde, sa nu retrogradeze Astra mi se pare penibil, presimt ca va iesi scandal mare :D

genovese
27th May 2006, 21:09
Dacă marţI, Comisia de Apel a FRF ... În caz de egalitate în Ştefan cel Mare, Universitatea merge la baraj, conform clasamentului făcut între cele 3 echipe, iar promovată direct este Unirea Urziceni.
la un pas de baraj....sau cine stie......:Dramane petrolul pe 3:)
sa fure 5 puncte Universitatii Craiova...mi se pare imposibil chiar si in cazul banditilor de la federatie...n-ar mai avea liniste nici la uefa nici in tara cu suporterii Universitatii
cred ca ar trebui sa dai acatiste sa nu faca comisia vreo magarie ca ramaneti si fara baraj ;)

genovese
27th May 2006, 21:10
Daca va incurca Dinamo II cred ca inebuneste Oltenia.
as putea paria pe orice ca meciul cu dianmo 2 va fi fara nici o miza

KLMN
28th May 2006, 00:41
Am analizat cazul in care Stiinta va pierde 3 puncte la masa verde, iar in ultima etapa va obtine un punct cu Dinamo II, in timp ce Petrolul si Urzicenii vor obtine cate o victorie. In cazul acesta Urzicenii promoveaza direct, iar Craiova merge la baraj. Incredibil, desi la egalitate de puncte si avantaj ptr Petrolul in meciurile directe cu Urzicenii, gazarii nu vor merge nici macar la baraj, in timp ce Urzicenii direct in Divizia "A".
Se va sta la mana Comisiei de Apel a FRF care in functie de decizia finala va hotara configuratia primelor 3 locuri din seria a II-a. In acest caz "gazarii" va trebui sa le tina pumnii "prazarilor", pentru ca mentinerea rezultatului din teren de 5-2 in partida dintre Craiova si Astra, duce Petrolul la baraj, cu conditia victoriei in ultima etapa..

apparte
28th May 2006, 03:52
Nu stiu de ce va mai faceti iluzii, va arbitreaza Buzarnescu:D !:drak:

Universal
28th May 2006, 05:37
Stiinta promoveaza sigur

cheackie
28th May 2006, 12:16
Dacă marţI, Comisia de Apel a FRF va dicta 3-0 pentru Astra în meciul încheiat cu 5-2 în favoarea Ştiinţei acum două luni, între olteni Petrolul şI Urziceni, rămân 2 puncte.
Dacă urmăritoarele câştigă în ultima etapă iar Craiova pierde la Dinamo II, atunci oltenii nu mai prind nici barajul. În caz de egalitate în Ştefan cel Mare, Universitatea merge la baraj, conform clasamentului făcut între cele 3 echipe, iar promovată direct este Unirea Urziceni.

Petrolul 2 - 0 juve. buc.

la un pas de baraj....sau cine stie......:D
Mah daca voi credeti ca noi castigam meciul la masa verde cu craiova, pt voi , va inselati. noi NICIODATA nu vom mai ajuta echipa de kkt a ploiestiului pt a promova in prima divizie . 10 ani mai stati in B petrolule

cheackie
28th May 2006, 12:32
tu inca mai crezi in povesti ? :D chiar daca 3 puncte lu Astra, ceea ce nu se va intampla pt ca ar starni scandal foarte mare, avem meci cu dinamo II ultima etapa, si maturam cu ei pe jos :D
Succes craiova in meciul cu dinamo 2.
Castigati meciul ca nu vreau ca petrolistii sa promoveze.
NU e vina noastra pentru ce s-a intamplat acum 2 luni la craiova.Daca voi ati jucat in nocturna v-ati asumat si acest risc.Oricum nu ne trebuie pct voastre ca noi oricum vom ramane in B , avem meci la sibiu si oricum sibiu si-a asigurat prezenta la anu in divizia B prin cumpararea locului de la Oltchim Ramnicu Valcea.

starsteel
28th May 2006, 14:54
Ultimele meciuri: Dunărea Giurgiu - Petrolul Ploieşti si Unirea Urziceni - Minerul Motru.
Daca Petrolul castiga, rezultatul de la Urziceni nu mai conteaza.
Mult succes Petrolul!

ASP
28th May 2006, 17:47
chestiile cu depunctarea Craiovei sunt vise pentru adolescentii aflati la inceput de pubertate.

Cra10veanu
28th May 2006, 21:20
lasa-i sa-si faca spertante

Mishumacher
28th May 2006, 23:18
Succes craiova in meciul cu dinamo 2.
Castigati meciul ca nu vreau ca kkti astia de petrolisti sa promoveze.


Pacat ca mai exista ploiesteni si din acestia care nu doresc binele orasului.
Ar fi foarte frumos ca Petrolul sa promoveze,Astra si Poiana Campina sa se salveze(sigur se salveaza) !!!

Universal
29th May 2006, 04:39
cred ca petrolul are o sansa la promovare

CHITU
29th May 2006, 18:05
Mah daca voi credeti ca noi castigam meciul la masa verde cu craiova, pt voi , va inselati. noi NICIODATA nu vom mai ajuta echipa de kkt a ploiestiului pt a promova in prima divizie . 10 ani mai stati in B petrolule
:happy :happy BA U ESTI FENOMENAL DE P.....ST:happy :happy oricum tineo tot asa...:jerk:

Kainsashiki
29th May 2006, 18:08
Petrolul a cumparat meciul cu Giurgiu 100 % !! Asa cum l-a cumparat si pe cel cu Juventus la pauza !! O sa vedeti ca am dreptate. In caz ca nu am, o luna nu mai intru pe forum !

ASP
29th May 2006, 19:00
petrolul a cumparat meciuri de la inceputul campionatului si ca sa se ascunda o bagau pe aia cu Craiova care cumpara meciuri (in timp ce tot ei spuneau ca Mititelu e fomist si n-are bani). ce nu puteau sa cumpere loveau cu arbitrajul.

Kainsashiki
29th May 2006, 23:21
oricum s-au cam marit preturile pe final de campionat...am auzit ca aia de la juventus au cerut cam 10 mii la pauza ;)

Lup_Galben
30th May 2006, 00:02
oricum s-au cam marit preturile pe final de campionat...am auzit ca aia de la juventus au cerut cam 10 mii la pauza ;)


unde ai auzit u aberatia astak imi provoci rasete, esti penibil......doar esti stelist...
e logic k noi ne ducem acolo la victorie, ne ducem sa jucam un meci cat un campionat . ce ar fi asa greu de crezut intr-o victorie?
app la caracal tot blat o fi fost cand in tribuna principala a stadionului isi dadeau mana netoiu cu mititelu? :ciocan:
te cam oftici stelistule k revin nasii in prima liga :happy

Kainsashiki
30th May 2006, 00:35
crede-ma ca nu vorbesc serios si stiu din surse sigure.

patronul celor de la unirea a incercat sa-i motiveze pe cei de la giurgiu, dar s-au bagat si cei de la petrolu cu aceeasi suma. si cum le e mai usor lor ? sa joace corect si sa riste sa piarda pe bune? sau s-o lase mai moale si sa-si ia banii de la petrolul ?

o sa vedem sambata....

cheackie
30th May 2006, 01:07
Astazi sunteti la mana noastra :evil: :happy
/hello /hello /hello ASTRA PLOIESTI /hello /hello /hello

bob19
30th May 2006, 01:15
crede-ma ca nu vorbesc serios si stiu din surse sigure.

patronul celor de la unirea a incercat sa-i motiveze pe cei de la giurgiu, dar s-au bagat si cei de la petrolu cu aceeasi suma. si cum le e mai usor lor ? sa joace corect si sa riste sa piarda pe bune? sau s-o lase mai moale si sa-si ia banii de la petrolul ?

o sa vedem sambata....
Deci Petrolul trebuie sa ia bataie la Giurgiu ca sa-ti dovedeasca ca joaca corect.

CHITU
30th May 2006, 03:49
petrolul a cumparat meciuri de la inceputul campionatului si ca sa se ascunda o bagau pe aia cu Craiova care cumpara meciuri (in timp ce tot ei spuneau ca Mititelu e fomist si n-are bani). ce nu puteau sa cumpere loveau cu arbitrajul.
:happy UITE UNDE ERAU CORECTII SI NOI NU STIAM:happy esti penibil:no:

Cra10veanu
30th May 2006, 04:42
CHITU fii serios, c-ati ars la blaturi si anul asta, de numai rachita si bercea "stie" :D si tot v-am ars pe unde v-am prins :D

nr.zece
30th May 2006, 11:48
Astazi sunteti la mana noastra

corectie: nu la mana voastra, a federatiei, de fapt a comisiei de apel pentru ca toata lumea s-a pronuntat ca nu aveti dreptate
comisia de disciplina, observatorul, arbitrul.......

spinU
30th May 2006, 15:15
FRF a dat decizie favorabilă Craiovei

Comisia de apel a FRF, care a judecat "cazul nocturna", a hotarât azi la prânz să pastreze rezultatul meciului Universitatea Craiova-Astra Ploieşti 5-2. Astfel Universitatea Craiova revine în Divizia A după o pauză de un an de zile.

nr.zece
30th May 2006, 19:51
pacat ca in romania am ajuns sa ne bucuram cand se respecta regulamentele
astrali va recomand comisiile de la haga, fifa, uefa, strasbourg, onu .....
macar sa va faceti de ras in toata lumea

Cra10veanu
30th May 2006, 20:32
mai e vreun dubiu ?

CHITU
31st May 2006, 01:35
CHITU fii serios, c-ati ars la blaturi si anul asta, de numai rachita si bercea "stie" :D si tot v-am ars pe unde v-am prins :D
diferenta dintre noi si voi sa vazut clar si la noi acasa si la voi...dar cu restul echipelor nu merge sa spui ca a fost blaturi pt ca nu are nici un rost ca....................si pt ca.................... asa ca......................sper sa intelegi:happy :evil: :happy :D :happy

remy
3rd June 2006, 13:42
Petrolul a fost condusa cu 3-0, dar, curios, au revenit rapid la 3-2.
Sper ca nu e aranjat sa bata.
Nu prea cred, dar mai stii ? Mai sunt 5 minute si Unirea Urziceni e la baraj !
BRAVO UNIREA URZICENI !
NETOIU FACE TREABA PE UNDE SE DUCE !

nr.zece
3rd June 2006, 15:38
BRAVO UNIREA URZICENI !
NETOIU FACE TREABA PE UNDE SE DUCE

numai la dinamo nu poate :)
multumim petrolul, poate la anul aveti mai mult noroc
daca nu aruncati cu noroi in Craiova poate ne parea rau de voi

Cra10veanu
3rd June 2006, 21:27
mai sint sanse si la anu ;)

N0_NaM3
4th June 2006, 15:23
@remy ...sa mor eu, mai mult de 5 ani nu`ti dau...netoiu cumpara shi aranjeaza pe unde se duce, asha mai merge...
pe noi ne`a mancat rachita, ptr k ne`a stricat echipa cu "fotbalishtii" adushi de el...asta e, nu mai intrebam de ce..:)...mergem mai departe..!
p.s. voi, cei din craiova vb de blaturi ?...mi'ar fi rushine, sincer, chiar daca ne`ati batut de 2 ori :d

ASP
4th June 2006, 17:24
lame....ploiesteni de 2 banuti v-am batut si la noi si la voi. v-am luat 12 puncte din 12.

genovese
4th June 2006, 18:04
nici echipa netoiului,urziceni nu trebuie sa intre..probabil brasovenii sau/si oradenii ii vor bate