PDA

View Full Version : Rugaminte pentru suporterii Stiintei, in legatura cu meciul Rapid -Poli Tm



TYPI-STIINTA
16th February 2007, 22:10
Tinand cont de faptul ca cei de la FRF si LPF ne "simpatizeaza" foarte mult si mai ca sigur vor dori sa ne mai suspende iar terenul , de aceea rog toti suporterii olteni, ca la meciul pe care Rapidul il va juca la Craiova impotriva Timisoarei, sa nu vina la stadion cu fulare, esarfe, steaguri, tricouri sau alte insemne cu Universitatea Craiova.. ca vor sa se bata acolo, asta este treaba lor..dar nu vrem sa mai fim iar suspendati. :headbang: Deci, va rog sa aveti grija ce faceti la acel meci astfel incat sa nu mai fim suspendati pt a nu stiu cata oara de catre mafiotii care conduc fotbalul romanesc :cool:

YoYoyOi
16th February 2007, 22:22
si crezi ca o sa prinda asta?

TYPI-STIINTA
16th February 2007, 22:25
si crezi ca o sa prinda asta?

pai sper naiba sa gandeasca si unii din ei :mda: ca nu vreau iar terenu suspendat si sa jucam iar la 150 de km..mai ales acum cand am inteles ca echipa o sa joace in mai toate orasele din Oltenia :great:

YoYoyOi
16th February 2007, 22:27
eu ma indoiesc ca nu vor exista evenimente neplcaute. Si chiar daca nu vor veni cu fulare, esarfe sau alte celea, tot vor fi masuri asupra clubului, ca stii cum merge unele treburi:mda:

TYPI-STIINTA
16th February 2007, 22:32
eu ma indoiesc ca nu vor exista evenimente neplcaute. Si chiar daca nu vor veni cu fulare, esarfe sau alte celea, tot vor fi masuri asupra clubului, ca stii cum merge unele treburi:mda:

pai de ce sa scanctioneze clubul Universitatea Craiova cand la acel meci nu joaca Stiinta, ci Rapid vs. Poli Tm? :D ... si daca suporterii stiintei nu vor veni cu fulare cei de la Liga nu vor avea dovezi ca au fost suporterii Stiintei :ok: oricum vina o sa cada pe Rapid si pe jandarmerie pt proasta organizare
corect? :D

YoYoyOi
16th February 2007, 22:34
asta e versiunea voastra:D Ghici a rapidistilor care va fi? :rolleyes:

StiintaTifos
19th February 2007, 18:41
O sa se intample ceva :)) Cred ca vor iesi cam sifonati niste ..... porumbei !

*Coco*
19th February 2007, 19:40
Ceva o sa se intample presimt!!!
Dar in orice caz nu o sa vina mai multi de 200 de rrapidisti la CRAIOVA!:cool:

FortMinor
19th February 2007, 22:36
Dupa regulament nu au cum sa ne suspende pe noi!! Ar fi prea detot

Sezione
19th February 2007, 22:38
Hmm... nu e meciul nostru..asa ca ne doare la basca

Elphax
20th February 2007, 08:59
pai din cate am inteles, va fi greu sa cumperi bilet in Craiova, deci probleme mari pot sa apara doar in afara stadionului ...