PDA

View Full Version : Editia a ll-a - Pronosticuri

mtfk
16th February 2007, 23:08
Cine credeti ca va ajunge in playoff si in finala?
Cine credeti are cea mai buna aparare, dar atac?
Care vor fi primele 4 echipe din grupa?

Eu zic ca in finala vor ajunge din nou georgebz si little_earl, colts vs ravens
Atacul si apararea ramane de vazut. cred ca georgebz va avea cel mai bun atac din Editia a2a a campionatului de madden.

In cei 4 din grupa sigur se vor afla little_earl si cristane. ceilalti 2 inca sunt nedescoperiti:P

r0bby
16th February 2007, 23:10
Din cate am vazut acum Georgebz domina grupa lui.

mtfk
16th February 2007, 23:16
si la noi sigur va domina little_earl...se pare ca mult timp se vor duela cei doi in finala...
la urmatorul campionat trebuie sa facem ceva cu ei 2:P sa ii bagam in aceasi grupa sau altceva..:D

georgebz
16th February 2007, 23:22
Grupa A

1.Ravens
2.Broncos
-.Steelers
-.Rams
*sau Giants in locul uneia de pe locul 3 sau 4

Grupa B

1.Titans
2.Colts
-.Chargers
-.Bengals

In finala e greu sa zic acum cine va ajunge , o sa spun dupa terminarea sezonului regulat.

Cel mai bun atac sper sa il am eu , si ca sa nu desconsider grupa cealalta care dupa parearea mea e mai echilibrata , cea mai buna aparare Ravens sau Broncos.

r0bby
16th February 2007, 23:27
si la noi sigur va domina little_earl...se pare ca mult timp se vor duela cei doi in finala...
la urmatorul campionat trebuie sa facem ceva cu ei 2:P sa ii bagam in aceasi grupa sau altceva..:D
Asa o sa se intample:drak:

A.k.a
17th February 2007, 09:58
Tu de ce nu te bagi robi?

little_earl
18th February 2007, 02:00
the rookies vor avea viata grea, desi nu am jucat cu majoritatea dintre ei. experienta conteaza
cred ca unul din ei se va califica cu siguranta in play-off si anume electroshock, am avut meciuri stranse cu el
din grupa b chiar nu stiu cine se califica, pt ca nu am jucat decat cu 4 din ei, totusi george cred ca e deja calificat; si cris21 pare promitator

panda89
23rd February 2007, 00:43
si eu sunt rookie si nush cat conteaza experienta:)))))uite ce scoruri am in mine:P:P:P am pierdut onorabil cu george deci....Tinta e locul 4

ElectroShock
9th March 2007, 10:15
in finala vor ajunge colts vs ravens respectiv cea mai buna ofensiva contra celei mai bune defensive...eu zic ca cele 2 echipe merita sa fie in finala.. e cel mai tare meci ( pe hartie) care il poate gazdui SuperBowlul
dak nu era updateul asta de tot ******* mai aveam si eu sansa la finala si chiar SB...dar sau nimerit astia sal faca chiar acum, desi sezonu de nfl sa terminat de mult

georgebz
9th March 2007, 11:13
deocamdata pe "hartie" tu ai cea mai buna defensiva ... eu finala o vad Broncos - Ravens ... in primul rand datorita faptului ca am inteles ca amandoi va controlati f bine jucatorii din aparare ( de little_earl stiu [ si are si cu cine :P ] , iar cu tine nu am mai jucat de foarte mult timp , dar mi-au spus "spioni" ca ai ajuns sa controlezi si tu apararea destul de bine ) ... eu mai am de lucrat la capitolul "dexteritate" pe tastatura , poate pana in meciurile de PlayOff voi face si eu cateva meciuri contra computerului pentru a mai exersa acest aspect ...

Deocamdata obiectivul meu este a 2-a runda a PlayOffului